Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180551) Alg válasza parandroid (#180548) üzenetére


Alg
veterán

2000 alatt baromi jó karbon vázak vannak 105-el, tárcsával vagy felnifékkel, szerintem valahol ott lehet a sweet spot ha új kell mindenképpen. Lehetőleg TL-esítve (a Giant pl. már gyárilag TL szettel adja az országúti bringákat, persze kérdés találsz-e valahol Defy-t vagy TCR-t készleten - Bad Hersfeldben van ha jól látom még ;] ... és szerintem a minőség is jobb mint a Canyon...).

Di2 és társai biztos nagyon menő, de csak akkor venném ha vagy nagyon jó áron kapok használtan, vagy ha nem számít az ára...

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#180552) 6030D válasza parandroid (#180548) üzenetére


6030D
Ármester

Triesztnél ;]

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#180553) parandroid válasza Alg (#180551) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ez a Giant miért nehezebb egy kilóval (7,7 vs 8,7) egy azonosan felszerelt canyonnál? :F Amúgy S-ben szállítanának is azonnal, 175 cm vagyok, az 54-es (M-es) bicikli eleve határeset, hogy kicsit nagy, szóval amúgy is s-est akarok most. Canyon is s-t ajánlana.

6030D: Na, arra egyszer el kell menni biciklizni...

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#180554) Alg válasza parandroid (#180553) üzenetére


Alg
veterán

Mivel egyik sem írja le hogy pontosan mit jelent az odabiggyesztett tömeg, fogalmam sincs... :(

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#180555) flash- válasza parandroid (#180548) üzenetére


flash-
veterán

nekem 300e volt eddig, de már nincsen Tiagrás országúti ennyiért..(vagy ha van is az nem jön be..)korábban volt merida scultura 300 300e körül(sőt alatta is akcióban), az csak harmadával lett pont drágább..azért ez brutális drágulás..szerintem..
és most drágul a többi is...(Canyon,Giant,Speci)
ahogy nézem nem sok gyártó maradt ami ideális kompromisszum súly/felszereltség/minőség arányban ebben az ársávban..

Canyon az mindig még most is best buy, illetve Trek. igen. elsőre furán hangzik,de ahogy nézem negyedévente akcióz(most is).Többiek valahogy elfelejtenek akciózni?
350 ért egy Tiagrás prémium vázas outi még épp jó vétel
(főleg ha azt nézem hogy ugyanúgy Tiagrás -bár egy két alkatrészben jobb a canyon - Canyon Endurace al 6 szállítással 365 ezer valamint sokkal kidolgozottabb a Trek váz tekintetében.
Kereket meg úgyis mindenki cseréli előbb utóbb,lecserélik a Fulcrumot is nemhogy a bontragert(szerintem)
ennyiért lehet(ne) használt országúti is.
ja folyamatosan nézem. 90%a nem comfort hanem gyorsasági geo inkább, illetve régiek.ja lehet jók,tudom a karbon nem fárad, de a festés nem tetszik, sima fekete vagy piros alig.

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#180556) parandroid válasza flash- (#180555) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Aluvázas, tiagrás bicajom van most, karbon villával, erről szeretnék felfelé lépni, szóval a karbon váz, és a 105 a minimum. Nagyjából 1500-2000 eur között kezdődnek, de inkább a sáv teteje. Ha valami hasznos extra adódik még hozzá (jó áron ultegra, vagy hogy tárcsával jön), akkor hajlandó vagyok még hozzátenni. Nagyjából ilyesmi lenne a felső határ, ami még belefér a keretbe: [link]. Persze más kérdés, hogy van-e értelme egy hobbibiciklisnek ilyet venni. Forintra amúgy át sem merném számolni, szerencsére euróban kapom a fizumat.

Amúgy a fent említett, mostani orezágútit 2019 februárban vettem 772 eur-ért (2018-as kifutó modell plusz pedál, plusz kulacstartó, valami 820 lett a vége). Most ugyanez a szint van a lélektani 999 eur-nál. Közben meg ugye egy euróhoz már nem 320, hanem 360 forint kell. :(

Geo is jó kérdés, canyonnál ugye van az ultimate, és az endurance, értemnis, hogy melyik mi, de hogy hétköznapokban ez hogyan, és hol jönne ki különbségként, azt meg nem mondom...

Színben nekem ez a linkelt kék nagyon bejön, meg van a halványszürke festésük fekete felirattal, az is nagyon szép: [link] (ez csak a 105-ös modellnél van, cfsl7).

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#180557) INTELligent válasza xy.zsolt (#180544) üzenetére


INTELligent
senior tag

bringasisti, xy.zsolt: Köszi! Igen, az lenne a cél. Akkor szerintem olyat rendelek be, úgyis le akarok adni egy rendelést a Rose-on. Lesz amire több hetet kell várni, de valószínűleg montizni idén hegyekben max holnap, esetleg holnapután tudok.
f4lcon: :R
Acef: elhasznált külső helyett lenne (még van a mostaniban, de nem árt egy tartalék).

Ha már rendelek, akkor lesz MTB külső is (azért bízok még abban, hogy lesz lehetőségem elkoptatni :DDD ), mert eléggé akciósak a Schwalbe-k. Smart Sam-et mire érdemes cserélni?
jjeahh: Nobby helyett neked mi lesz a következő? Én a Rocket Ron-t/Racing Ray-t nézem most

Flickr: https://bit.ly/2wtfNl5 || https://500px.com/photofan96 || Strava: https://bit.ly/2QzLnok

(#180558) jjeahh válasza INTELligent (#180557) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Tyű mennyi hsz. Szerintem ez elöl, ez hátul, de nem biztos :) .

Más, mai köröcske, imádom novembert :D :

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#180559) flash- válasza jjeahh (#180558) üzenetére


flash-
veterán

amíg nem hajlandóak az oldal lusta szerkesztői like gombot beépíteni addig kommentben fogom megtenni minden egyes képednél :))
ja meg külön lájk a fotókra :) külön a helyre :)

peterkeT:ja akkor te más kategóriában keresel, ott nem ismerem az árakat, (esetleg Treket nézd meg te is)

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#180560) rétisün válasza parandroid (#180556) üzenetére


rétisün
veterán

Canyonnál sokat dob az áron ez a cockpitnek keresztelt egybestucikormány, ráadásul nem is túl szerencsés (szerintem) mert semmi állítási lehetőség nincs, vagy mondjuk stucni/kormány csere, ha másikat, vagy más méretű T szeretnél

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#180561) trialboj


trialboj
őstag

Van valami ajánlott bringás kesztyű 5-12 fok közé, tehát mikor még nem indokolt a téli kesztyű, de már valami bélés kellene bele, hogy kb 2-3 órát még lehessen tekerni ilyen időben is.
Holnap muszáj vennem valamit, van bármi hivatalos jelölés ami alapján lehet tájékozódni hogy milyen időjárásra tervezték? (azt nem feltételezem hogy az eladó komolyabban ért majd hozzá)

[jjeahh] A samu meg lg 18650 es akkukra visszatérve, nálad ilyen 5-15 fokban mennyit bírnak a convoy s2 lámpákkal? Megvan legalább az 1 óra max fényerőn?

Tudsz ajánlani valami sisakra felszerelhető megoldást, ehhez a lámpához? Én csak ilyesmit találtam, ami igényesebb lenne a kormányra, esetleg ez, sisakra meg gopro mounthoz ez.
Viszont ez mind ali, és ahogy a jelenlegi helyzetet elnézem, nem valószínű hogy megérkezik onnan bármi is, vagy ha mégis a posta zárva lesz. A lényeg hogy az országon belülről kellene valami megoldás.

Köszi

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#180562) jjeahh válasza trialboj (#180561) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Fogalmam sincs mennyit bír, mert csak nehéz lejtőn kapcsolom max fokozatra és ha leértem vagy nem olyan kemény a terep, kapcsolom vissza 40%-os fényerőre, így nálam még sosem merült le hazáig. Na jó, egyszer igen, de akkor asszem valami 40km-t tekertem vele. De mindegy is, mert a cserélhető akkunak pont az a nagy előnye, hogy vihetsz magaddal egyet tartalékba és cseréled. Konzolból én tépőzárast használok aliról, ezek a gopro mountosak valszeg nem tartják elég stabilan, meg ami a Garmin konzol alá jár, azt nálam zavarják is a belógó bovdenek.

flash-: köszi! :R . Hihetetlen amúgy a hőmérséklet különbség, bent a városban a ködben 0-3 fok között van, kint a köd fölött 15 fok kánikula :D .

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#180563) Hasaggymeg válasza 6030D (#180552) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

:C

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#180564) xy.zsolt


xy.zsolt
őstag

Sűrűn előfordul. hogy a garmin express nem tud csatlakozni a kiszolgálóhoz? Most már órák óta nem megy vagy csak pillanatokra :W Na, pl ilyen soha nem volt az IGP Sport-nál...igaz oda ritkán is akartam adatot feltölteni

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#180565) Hasaggymeg válasza trialboj (#180561) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Én ilyent használok,10 fölött elmegy. [link]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#180566) xy.zsolt


xy.zsolt
őstag

és a Connect IQ is halott :W

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#180567) parkr válasza bszg@ (#180532) üzenetére


parkr
őstag

pár éve vettem egyet (assos), de kis hűsítő érzésen kívül semmit nem tapasztaltam így még a negyede sem fogyott el.
azóta is ott áll, ha ki nem dobtam

(#180568) parandroid válasza xy.zsolt (#180566) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Elrontottad... Amúgy előfordul karbantartás, olyankor pár órára leáll. A teljes leállás ritka. Illetve idén sikerült egyszer feltörni őket (állítólag valami ransomware-be futottak bele), az elég durva volt, a nagyobb baj elkerülése érdekében a teljes szerverparkjukat letépték a netről vagy 2 hétre. Voltak is elvonási tünetek az addictoknál. :D

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#180569) Csokicsibesz válasza xy.zsolt (#180564) üzenetére


Csokicsibesz
tag

Nálam működik a connect.

(#180570) xy.zsolt válasza Csokicsibesz (#180569) üzenetére


xy.zsolt
őstag

A connect nálam is betölt....de a connect iq nem tölt be neten....azt írják, hogy karbantartás van, próbáljam később. A PC-n a garmin express meg nem kapcsolódik a központi szerverhez

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#180571) Csokicsibesz válasza xy.zsolt (#180570) üzenetére


Csokicsibesz
tag

Én kizárólag a connectet használom, mind az app, mind a honlap megy nálam.
A connectet össze lehet kapcsolni kb mindennel (Strava, TrainingPeaks) és automatikusan szinkronizál oda-vissza.

(#180572) xy.zsolt válasza xy.zsolt (#180570) üzenetére


xy.zsolt
őstag


Én amennyire lehet kerülöm a bluetooth kapcsolatot ezért PC-n USB-n keresztül intézném.
Amúgy a connect-ből sem lehet most belépni az IQ store-ba...legalábbis PC-n

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#180573) rin33


rin33
senior tag

Sziasztok
Téli mínuszokban valaki teker rendszeresen, intenzíven? Fél éve napi napi 30km-t tekerek (egy retro országútival), +2 fok még ok (kabát nélkül, rétegesen), de sztem mínuszokban már nagyon be kell lőni az öltözködést, hogy ne izzadjak le de ne is fagyjak meg..

(#180574) jjeahh válasza rin33 (#180573) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Kb. a fél topik :D .

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#180575) xy.zsolt válasza rin33 (#180573) üzenetére


xy.zsolt
őstag

tegnap 1-2 fokban a réteges öltözet elég lett volna ha a haverom nem kap defektet és nem állunk 15 percet emiatt. Na utána rám fagyott a ruha....addig amíg ismét nem termelt elég hőt a szervezet....2 órával később, 5-6 fokban már nem túl nyirkosan értem haza. Szóval nem szabad megállni tekerés közben....ez eddig a téli tapasztalatom :) Két aláöltöző és a téli mez volt rajtam....alul nyári gatya+hosszú leggings+térd alá érő leggings....plusz térdig érő sízokni

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#180576) Hasaggymeg válasza xy.zsolt (#180575) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

+1,télen ajtótól ajtóig kell nyomni,úgy menni tudsz akár csurom izzadtan is a hővel amit termelsz magadnak...nem kellemes,de túlélhető.

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#180577) vallas válasza parandroid (#180556) üzenetére


vallas
senior tag

Elvileg a héten fog meg jönni... ;] ;] ha a covid is úgy akarja...
Direkt egy ilyen "öszvér" komfort geo-s gépet kerestem...

ez így 420 mátyás lesz, a Cube 370 lett volna, de nem találtam sehol méretet, és színt ami tetszett....

S-s méretet kértem én is a 175 cm-hez... 10 sebességes Tiagrás, mechanikus tárcsás...
Már nagyon várom... a terv , hogy lesz hozzá ,majd egy második szett kerék, és így lesz egy 28/ vagy 32-s országúti, és egy 38-s gravel kerék szett....

Ha nálam van, akkor dobom a képeket...

viszont a mostani spd -sl pedált lehet így cserélni fogom majd sima spd-re

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#180578) jjeahh válasza xy.zsolt (#180575) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Kivéve, ha mondjuk 25km-t mászol, hog aztán 25km-t izzadtan lejtőzhess. Na az mínuszokban szívás, ha nincs nálad plusz ruha :D .

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#180579) Hasaggymeg válasza vallas (#180577) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Akkor még nem gratulálunk. :D ...link a leírással?

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#180580) parkr válasza xy.zsolt (#180572) üzenetére


parkr
őstag

Garmin Express 6.9.1.0 ezt keresd, ez működik
ez eggyel korábbi verzió, az újban valami el lett cseszve.

(#180581) vallas válasza Hasaggymeg (#180579) üzenetére


vallas
senior tag

Parancsoljon uram.... :D [link]

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#180582) xy.zsolt válasza parkr (#180580) üzenetére


xy.zsolt
őstag

köszi...intézem :R Attól tartok hiába telepítem a régebbit első dolga lesz frissíteni az újra. Bár szerintem csakis a connect IQ a ludas mert azóta is hol betölt az oldal, de inkább nem....és ha be is tölt két kattintás után ledob.

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#180583) arcitec válasza xy.zsolt (#180572) üzenetére


arcitec
addikt

Ismerős kép. Frissítsed le a legújabbra az már tökéletesen működik: 7.1.4.0. Fogaskerék ikon, majd Névjegy és azon belül a Verzió alatti kék szöveg. Még kommunikáltam is velük a hiba okán, hát elég sok hónapig tartott míg javították. Vagy innen direkt : [link]
Érdemes letölteni és megtartani, ha esetleg jön egy hibás frissítés, akkor lehessen cserélni.
Nekem sajna akkor pont nem volt.

[ Szerkesztve ]

(#180584) parandroid válasza vallas (#180577) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Kíváncsi leszek, hogy éled meg a tiagrát a 105 után. Bár gondolom az újabb tiagrák kb a régebbi 105-ök szintjén vannak. Várom majd a beszámolót. Azért tessék kint is kipróbálni!

Pedálból én eleve az SPD mellett maradtam, biztos furán néz majd ki egy karbon bicajon, de gondolom nem én vagyok az első paraszt a vidéken, aki bicskával eszi a kaviárt.

Amúgy most véletlenül belefutottam egy ilyenbe, miközben találtam egy üzletet két faluval odébb, ahol egész normális készlet van még. Kicsit fura, hogy 105 sor van rajta ultegra váltóval, meg nem tárcsás, ellenben egészen jó áron van... Meg bmc-ik vannak (meg scottok, meg cannondale-ek), azokat is mindenképpen meg akarom nézni. Holnap nem jó, de szerdán elugrok körülnézni.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#180585) itouchfan


itouchfan
senior tag

Bryton Rider 420-ról mik a vélemények? Az alap navija mennyire használható?
(impulzusvásárlás, néha egész jól sül el). 15-ról váltanék fel, navi érdekelne. Vagy hasonló árban, max 45-50k-ig valami alternatíva?

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#180586) arcitec válasza xy.zsolt (#180575) üzenetére


arcitec
addikt

Apropó, a Edge 800-at én nem az Expressen töltöm fel, hanem direktbe manual módon: [link]
Az Expresst csak frissítésre és az órához használom. Persze kinek mi.

[ Szerkesztve ]

(#180587) vallas válasza parandroid (#180584) üzenetére


vallas
senior tag

Én is azt gondolom, hogy ugyan olyan lesz , vagy még jobb...

Nekem akkor ezt ajánlották, még nem jött a gravelesebb vonal....

Szép az a Lapierre, jó a felszereltsége is... meg extra a színe...

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#180588) sticky35 válasza vallas (#180577) üzenetére


sticky35
tag

Remélem neked hozzák időben, nekem a Canyon két nappal az ígért szállítás előtt küldött egy e-mailt, hogy bocs, majd januárban. Pedig már rá voltam izgulva nagyon.

(#180589) itouchfan válasza parandroid (#180584) üzenetére


itouchfan
senior tag

nálad is beütött az N+1 szabály ;] :D

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#180590) xy.zsolt válasza arcitec (#180586) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Értem, akkor úgy mint én szoktam a garmin age előtt....fel is durrantottam az eddigi legnagyobb szenvedésem :)
Importálod közvetlenül a garmin 800 tevékenység mappából az aktuális tekerést?

Azt hogy éred el, hogy ha usb-vel PC-re csatlakozol akkor ne töltse fel automatikusan a friss tekerés adatait? ja tudom....nem kapcsolod be az expresst....ugye?
Amúgy is szeretem elsőre privátként felrakni Strava-ra....ez meg eddig élesben kinyomta nekem

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#180591) Alg válasza xy.zsolt (#180590) üzenetére


Alg
veterán

Ha meg akarsz spórolni magadnak egy kis idegeskedést, az Expressből max. a 6.21-et tedd fel, és sose engedd hogy frissítse magát.

Ez az utolsó verzió ami még rákérdez a frissítésre, és ez stabil, ellentétben a friss 7.xx-ekkel amiket valahogy mindig sikerül elcseszniük, és nem tudod az előző verziót használni mert automatikusan frissül.

Szerk: basszus ezek a cadence edzések kegyetlenek... a múltkori a combomat gyilkolta szét az 50-es cadence után nyeregből kiállva 75 kombójával, most meg 130ig kellett pörgetni, alig volt 150w meg 30mp de elszállt a pulzusom az egekbe...

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#180592) Napfénysüti válasza parandroid (#180548) üzenetére

Amikor két éve nézelődtem akkor nagyon max 2800 eurónál húztam meg a határt. Ja és vagy fél évig keresgéltem hogy mit vegyek. :D

Més que un club!

(#180593) Csokicsibesz válasza itouchfan (#180585) üzenetére


Csokicsibesz
tag

Nincs rendes navija, a 450-es tud már kicsit normálisabban navigálni.
De nekem az sem igazán jött be, amikor próbálgattam.
A Bryton csak úgy tud turn by turn navigációt, ha a kínai térképén tervezed meg az utat, gpx file felmásolásakor nem tudja ezt.
Országútival használható, mert írja az utcák nevét, mtb-nél már kevésbé.

(#180594) arcitec válasza xy.zsolt (#180590) üzenetére


arcitec
addikt

Pontosan,meg van hogy kiveszem az SD kártyát és csak azt rakom USB-re. (Ha nincs nagyon lemerülve az akku) Jobb sarokban a felhő ikon és az Adatok importálása.( A weboldalon)
Egyébiránt nekem az Express most is megkérdi frissítsen-e.
De majd most jobban kifigyelem.. :D Ha útvonalat tervezek azt is Küldés készülékre. Ott ha minden igaz a készülék van csatlakoztatva.
Jó ez a legutóbbi ... Töltsed le és mentsed el , hogy meglegyen, nem kell ezt túltolni.
Egyébként meg be lehet állítani , hogy ne induljon el auto, ha a készülék csatlakoztatva van.
Mondom az Edge-t csak frissítésre csatlakoztatom az Expresshez, illetve az órához(Mert azt egyébként is sűrűbben kell tölteni.)

[ Szerkesztve ]

(#180595) xy.zsolt válasza Alg (#180591) üzenetére


xy.zsolt
őstag

nekem ezeket dobja fel...nincs köztük 6.21...de majd még kutatok máshol.
arcitec neked is köszi a hasznos infókért

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#180596) bszg@ válasza parandroid (#180584) üzenetére


bszg@
tag

A tárcsafék kérdéshez annyit tennék hozzá, hogy tavaly az Alpokban 1200 m-t ereszkedtem ömlő esőben felnifékkel, nem volt semmi problémám. Nekem elegendő teszt volt.

(#180597) Hasaggymeg válasza bszg@ (#180596) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Persze, nem is vita, hogy elég, hisz évtizedekig elég volt, de...ez a jövő, így lassan szűkül a felnifékes kerekek ajánlata és hamarosan ez lehet az esetleges fejlesztés kerékkötője. Ezért ma újan felnifékest szerintem nem ésszerű vásárolni...ahogy 26"-ost, vagy gyors-zárast sem.

vallas...szép! :K

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#180598) Alg válasza bszg@ (#180596) üzenetére


Alg
veterán

Igen, én sem érzem szükségét a tárcsának, ráadásul a hidraulikát is szervizelni, meg olajos lesz, meg csikorog, meg megszorul meg mittudomén...

Jó az a felnifék, egy fasza SwissStop betéttel, egyszerű, tartós, működik.

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#180599) konvergal


konvergal
csendes tag

Sziasztok!

Triban RC 500/520 vásárlását tervezem. Szerintetek 183 cm-es magassághoz és 82 cm-es belső lábhosszhoz melyik méret lenne számomra megfelelőbb M vagy L?
Köszi!

Üdv,
Anti

(#180600) xy.zsolt válasza Alg (#180598) üzenetére


xy.zsolt
őstag

és fél kilóval könnyebb is ;)

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.