Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#221001) Fall-N válasza Hasaggymeg (#220957) üzenetére


Fall-N
veterán

Én sem értem. :F Volt olcsó, rugós Zoom telóm, nem kíméltem és 3,5 év után sem kotyogott, pedig egy olcsó, gagyi valami volt. A láb általában bírni szokta, a szimmering meg a műanyag (vagy alu) hézagoló alul, ami ki szokott kopni.

(#221002) Major Lion válasza álmodom? (#220997) üzenetére


Major Lion
senior tag

Amennyire olvastam nem, viszont ha most feliratkozol akkor szerintem mar csak jovore kapsz toluk bringat :D

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero

(#221003) rétisün válasza álmodom? (#220997) üzenetére


rétisün
veterán

rendelésekkel soha nem volt gondom, az előrerendelt bringák mindig korábban megjöttek, mint amit a rendeléskor írtak. viszont nem árt figyelni az oldalt, mikor tudsz egyáltalán rendelni. a 'notify me' nem anniyra megbízható, mert e-mailt nem kaptam, mikor elérhető a bringa (mármint rendelést mikor lehet leadni) szerencsére el tudtam csípni, mikor rendeljek.
egyszer kellett garancia miatt írnom nekik, egy héten belül megkaptam a reklamált kormánycsapágyat.

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#221004) álmodom? válasza rétisün (#221003) üzenetére


álmodom?
kezdő

Feliratkoztam, hátha sikerül...
Most kaptam egy emailt, hogy a bringa amire feliratkoztam hamarosan raktáron lesz és burkoltan megfogalmazták, hogy ne hezitáljak a rendelés leadásával, mert ha nem vagyok elég gyorsan elfogy.

#221002 Major Lion
Nagy reményeket én sem fűzök ehhez, de hátha...

#220998 Perillustris
egyetértek :D ;]

[ Szerkesztve ]

(#221005) Major Lion válasza álmodom? (#221004) üzenetére


Major Lion
senior tag

Legutobb mikor kaptam toluk levelet, par perc alatt el is mentek a bringak, szoval ja tenyleg legyel gyors.

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero

(#221006) rétisün válasza álmodom? (#221004) üzenetére


rétisün
veterán

viszont ha sikerül megrendelni, akkor a rendelés véglegesítéséhez (fizess!) már kapsz e-mailt egy linkkel, és 24 órád van, hogy rendezd az anyagiakat.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#221007) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Hello,

Egy hülye kérdés, tőlem nem szokatlan. Tudja valaki, hogy mi ez? :D
Google szerint nem is létezik... :D

A pedálok nem eredetiek, valamikor láncvédő is volt rajta, a kormány lehet, hogy eredeti. 27+1/4"

Mielőtt elkezdem rendberakni, jó lenne tudni, hogy hogy kéne kinéznie :D

Köszi minden tippet :R

Mutogatni való hater díszpinty

(#221008) ivana válasza hcl (#221007) üzenetére


ivana
Ármester

Kihagytad a linket

(#221009) hcl válasza ivana (#221008) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Lyaly. :W Nem link, képet akartam :D Sry!

Mutogatni való hater díszpinty

(#221010) Hasaggymeg válasza jjeahh (#220980) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Nem lehet egyenes nyeregcső, kell ez a rícs, sőt! :N

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#221011) balintbaba válasza hcl (#221009) üzenetére


balintbaba
tag

Itt egy hasonló nőiben.

Mennyire szeretnéd helyrehozni, csillogjon-villogjon vagy csak használható legyen? Az előbbit azért érdemes jól meggondolni - sokba fog kerülni és nem is biztos, hogy megéri, hacsak nem saját szórakozásra csinálja az ember. :U

(#221012) hcl válasza balintbaba (#221011) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Nagy vonalakban ilyen az enyém is, de csak nagy vonalakban... A típust lenne jó tudni, hogy egyáltalán mihez nézelődjek cuccokat...

A cél csak használni, ajándékba kaptam, hogy ne rokon udvarán rohadjon el.

Mutogatni való hater díszpinty

(#221013) ivana válasza hcl (#221009) üzenetére


ivana
Ármester

Viszonylag új (90-és évek) libakergető, értéktelen, sokat ne költs rá. Kocsmába járni tökéletes.

(#221014) Teasüti válasza arcitec (#220965) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Degec. ;]
600-as sport motor még nem dobott le a hátáról. Talán elbírnék egy zümmögő lóf.szkával is ami megy egy városi tempót. :P

[ Szerkesztve ]

(#221015) hcl válasza ivana (#221013) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Nemtom mennyire 90-es évek, mert nagybátyám ha minden igaz, akkor kapta kb. ingyen :D Most meg én tőle. Nem is azért kérdeztem, hogy fú biztos valami drága cucc (nem az, látszik hogy városi kivitel), hanem mert jó lenne azonosítani.
Mondjuk nem is akartam sokat költeni rá, de alapvetően rendberakás után használni jó lesz.

Mutogatni való hater díszpinty

(#221016) Teasüti válasza Hasaggymeg (#220969) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Nemtom pontosan milyen lehet az az Auchan életérzés, én ezt nem éltem meg. De jah, ez ilyen autóra, motorra, biciklire, kempingezésre szakosodott áruházlánc. Saját autó-, bicikli szervizzel, saját márkás termékekkel stb.

(#221017) bardi válasza Teasüti (#221016) üzenetére


bardi
aktív tag

Bár a szerény tapasztalatom a szervizeseikkel siralmas, egy helicoil szettel nem tudnak megjavítani egy villát, miközben 3 méterre árulják a szettet hozzá, a szerszámaik szerintem lényegesen magasabb színvonalat képviselnek, mint itthon az obi, praktiker cuccai. Autós cuccaik is jók, összetört tükörlapot 13 éves autón simán mindenféle rendelés nélkül pótoltam, besétáltam és volt polcon. Ha jól emlékszem a saját bringáik se voltak mind siralmasak.

'92 Honda VFR 750

(#221018) 6030D válasza Csokicsibesz (#220524) üzenetére


6030D
Ármester

Megoldotta a Mester? :) Biztos pontos lesz a váltás szombaton. Az első kanyarig. :U

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#221019) Runner_fxr válasza Hasaggymeg (#220957) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

A Marzocchi már a Fox tulajdona. Az "olcsóbb" Fox Rhythm villák belét kapja, Fit Grip patronnal. Ezzel semmi baj nem lenne, mert kiváló cucc ez. A kotyogás nagyon ritkán következik kopásból, általában a láb gyártási hibája szokott lenni. A még tökéletes állapotú persely kezd el lötyögni a lábban. Ez csak lábcserével orvosolható. Simán lehet, hogy az új lábbal semmi baja nem lesz, előfordulnak pontatlanabb lábak, egyéb márkáknál is előfordul. Manitou-nál egész gyakori, de RS-nél is láttam már. Kapok gariba új lábat, reméljük a legjobbakat. :)

#220968 sebgutkopf
Köszi! Szerintem is a legjobb szín amivel gyártották ezt a bringát.
Őszintén szólva, nem gondolkodtam fejlesztésben, nem hiszem, hogy mindegyik Marzo Z1 gyári hibás lábbal jönne. Amúgy a villa bőven többet tud mint amit én tudok. :D
Ha az új lábbal nem kezd el kotyogni, eszembe nem jut lecserélni. Amúgy ebike-tuned matrica ezen is ott figyel, jelentsen ez bármit is. :) Tudtommal a becsúszó falvastagsága más, vastagabb mint a nem ebike-tuned verzióké. A merevségével nincs is baj, se a csillapítással.
Ezt leszámítva tényleg semmin nem érzem a csere szükségességét, XT 8100-as váltás hibátlan, SLX 7120 fékek brutálisak, Fox DPX2 tag brutális, Marzo is jó lenne... talán kéne egy kicsit kényelmesebb nyereg, másba nem tudok belekötni. :)
Karbon kerékre egy ebike esetében aztán semmi szükség, szóval tényleg nem tudom mit kéne rajta fejleszteni.
Szezon végén tervezem az eladását, még az új modell érkezése előtt.

(#221020) Hasaggymeg válasza 6030D (#221018) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Jah, hogy nektek most 7végén lesz a dagonya? ;] ...amúgy milyen a talaj ott, milyen szokott lenni az a pálya esők után ott Kovácsin? :F Brutális mi víz lejött a héten...és még nincs vége. :(...de legalább holnapra már enyhülést mond. :)

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#221021) 6030D válasza Hasaggymeg (#221020) üzenetére


6030D
Ármester

Nem tudom, én még csak kánikulában voltam. Volt pár éve egy dagonyás, azt "hetvenezresnek" nevezik azóta. :) Ha reggel esik, be se ülök a kocsiba, illetve egy kis körrel kezdünk, ha már ott nem fordul el a kerék, akkor ki lehet állni.
Fent van a 30-as tányér, had pörögjön a kerék. :)

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#221022) Csokicsibesz válasza 6030D (#221018) üzenetére


Csokicsibesz
tag

Meg szerencsére!
De a tegnapi zuhé óta azon parálok, hogy mekkora sár lesz.
Mondjuk írták tegnap, hogy kivettek egy szakaszt (-2300m és -130 szint), de azért tuti lesznek saras részek.
Mondjuk mára meg holnapra meleget mondanak.

Elég érzékenyen érintene, hogy verseny előtt rendbe lett rakva a gép, aztán verseny után megint lehet mindent szétszedni a sár miatt.

[ Szerkesztve ]

(#221023) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Vazz, egesz heten nem tudtam menni, mert elkaptam valami gothot, es begyulladt az arcuregem. Most meg megint leesett annyi eso, hogy elmosott mindent, amit eltudott. :o Bp.- n is ennyire gatyak most az osvenyek?

Don't Tread On Me

(#221024) 6030D válasza MPowerPH (#221023) üzenetére


6030D
Ármester

Bp-n az aszfaltos utcák is gatyák, nézzél híreket. :DD

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#221025) MPowerPH válasza 6030D (#221024) üzenetére


MPowerPH
félisten

Azt lattam, hogy hajokazni lehetett. De ugye ott van 2 resz, ahol lehet tekerni. Sot, ha utazol egy kicsit, akk 3.

Don't Tread On Me

(#221026) Hasaggymeg válasza MPowerPH (#221025) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Lehetnek amolyan sziklás szakaszok mint pl. HHH aszfalt mellett ahol nem szokott sár lenni, de az erdő az kábé járhatatlan lehet, sőt száradás után is lesz 1-2 meglepetés mert az ilyen felhőszakadások "átrendezik" az ösvényeket. :U

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#221027) MPowerPH válasza Hasaggymeg (#221026) üzenetére


MPowerPH
félisten

Kezdem vissza sirni a januari-februari-marciusi honapot. Hideg volt, neha fagyott, de nem kellett mocsarat jarni. :o

Don't Tread On Me

(#221028) Dark Archon válasza MPowerPH (#221025) üzenetére


Dark Archon
addikt

Hát, nekem pont sikerült kifognom, fél órát mentem az iszonyat zuhéban. Volt, ahol 10 cm mély víz volt, az esődzsekim az ujjában gyűjtötte a vizet (melyik barom találta ki az esőkabátot kapucni nélkül?). Úgy vettem a levegőt, mint az uszodában :DDD A legrosszabb, hogy nem láttam az úthibákat, és persze csurom víz lettem mindenhol, a dzsekim beázott a nyakánál.

Viszont, már nem tudom, ki ajánlotta a Smoove-t, de most aztán le lett tesztelve. A Muc-Off már 2 perc után kimosódott volna, ennek meg semmi baja! Nagyon szuper kenőanyag.

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#221029) jjeahh válasza Hasaggymeg (#221026) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Itt mostanáig jó idő volt, de lehet hétvégére ideér tőletek az eső, ezek szerint számíthatok arra, hogy egy hét terepezés is kieshet.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#221030) Hasaggymeg válasza MPowerPH (#221027) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Ja most jut eszembe neked hiába mondom a HHH-t, az nem felétek van. :DDD

#221028Dark Archon...én meg a kapucnit nem értem, se nem hallok benne se nem látok mert nem forog együtt fejemmel. :F ...mint egy ló szemellenzővel. :U

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#221031) Hasaggymeg válasza jjeahh (#221029) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Bár ritka dolog, most éppen onnan jön erre. :F Itt kavarog a Medárdi zivatar a Kárpát Medence körül.. :)

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#221032) andrisbandi válasza Dark Archon (#221028) üzenetére


andrisbandi
őstag

Férfi esőkabát futáshoz decathlon
Kapucnis, bringázáshoz is elmegy.
- A régebbi verzió van, az a pici saját zsebébe belegyűrhető. Akár zsebrevágva szállítható.

Van még az old school városi bringára való, az a gumis, nacival együtt, aminek a szára saját kampóval akasztható a bakancs fűzőjébe.
A kapucnija a gallérjába hajtható. Ez is a dekából lett véve még anno.
- Ezt montizni használtam nagy sárban és esőben. Hűvösben 1-2 órára tökéletes volt. A végén csak leslagoztam magam a bicóval együtt :)

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#221033) arcitec válasza Dark Archon (#221028) üzenetére


arcitec
addikt

Mondjuk nem értelek, miért nem álltál félre védett helyre. A setét felhő is látható volt, hogy jön a zuhé. És elnézést, ha nem volt rá lehetőséged. De pl az autósokat sem értem mennek a küszöb feletti vízben ahelyett, hogy félreállva megvárnák míg eláll, a látási viszonyokról nem is beszélve. Nem tartott az órákig, nálunk nem... ;]

[ Szerkesztve ]

(#221034) ivana válasza arcitec (#221033) üzenetére


ivana
Ármester

A bringán legalább nincs katalizátor amit szétcseszel. :P

(#221035) stickermajom válasza Hasaggymeg (#221030) üzenetére


stickermajom
addikt

HH náluk is van, az majdnem olyan. :D

(#221036) sebgutkopf válasza Runner_fxr (#221019) üzenetére


sebgutkopf
őstag

Csak lesz új paripa :D A Merida mindig ilyen rövid modellciklussal dolgozik, vagy csak az ebike annyira új kategória, hogy itt 2 évente újabbat hoznak ki? (ha nem folynak jobban össze az évek mint emlékszem).

E-bike tuned esetében azt nem tudom, hogy a láb más-e, annak viszont már találtam nyomát az ID számok alapján, hogy a csillapítás rendszer valóban máshogyan van belül hangolva. Ez a fit grip csillapítású és további olyan villákra nézve érdekes, ahol nincs 4 tekerengyű. Eddig annak találtam nyomát, hogy az ebike verzió lágyabb hangolást kapott mint az analóg, így rögtön világos lett miért mozognak jobban és lágyabban az ebike-ok, cserébe úgyis némileg több levegőt kell beléjük fújni és több tokent kapnak, hogy a végük progresszívebb legyen.

(#221037) titta73 válasza Runner_fxr (#220954) üzenetére


titta73
tag

Mondok rosszabbat: Új KTM e-bike. Átvételkor nem próbáltam ki vacak terepen, azóta már jártam vele itt-ott. 3-4 földutas/erdős tekerés után nem akartam elhinni hogy kotyog a teló. Hívtam a boltot, hogy visszavinném, szerintem ez rossz. A szervízes csóka szerint semmi baja, dolgozik a teleszkóp, azért ad kopogó hangot. Most keresem a KTM magyar forgalmazójához a kapcsolatot, mert számomra ez nem elfogadható válasz egy 1,2 millás cangánál. Tudom hogy olcsó levegős telót rakna bele ennyiért, de akkor is, haverom is ugyanezt vette, ugyanott, neki nem kotyog.

[ Szerkesztve ]

(#221038) MPowerPH válasza Hasaggymeg (#221030) üzenetére


MPowerPH
félisten

Az nem. Itt is van par jarhato resz ettol fuggetlenul, vagyis gondolom, hogy jarhato. Ahol sziklás, köves, gyokeres, ott nincs sar, maximum csuszik. Kivetel, ha a hordalek beteritette az osvenyt, mert akkor nem kell menni se fel, se le.

Don't Tread On Me

(#221039) Csokicsibesz válasza 6030D (#221024) üzenetére


Csokicsibesz
tag

Mostmár mára is meg holnap reggelre is esőt mondanak...

Mondjuk a sor, a váltógörgők, a lánc meg az első lánctányérom is el van kopva :D
Szóval azokat úgy is cserélni kellene valamikor...

Nem tudom mi legyen ezzel a szombati versennyel..
Mondjuk ezért tekertem az elmúlt fél évben (1-etlen verseny nevezésem idén), elég szar lenne már a rajt előtt azt mondani, hogy hagyjam a fenébe...

Ha meg Te nem jössz, akkor nincs motivációm :D Lehet idén már tudnálak tartani, síkon meg felfelé (mondjuk sajnos van lefele is, de az más tészta).

(#221040) 6030D válasza Csokicsibesz (#221039) üzenetére


6030D
Ármester

Akkor nincs mese, megyünk. ;)

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#221041) Teasüti válasza bardi (#221017) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Helicoil az már mondhatni spéci beavatkozás. Ahhoz nem árt hozzáértőnek lenni aki ismeri a vasat szakmai szinten. Vagy legalább fúrt már menetet és jó kézügyessége van hozzá...
Amúgy én is azt tapasztalom, hogy korrekt cuccaik vannak. A saját bringáik kapcsán is a hardcore bringásokon kívül általában elégedettek szoktak lenni az emberek. A hardcore meg úgyis Specit vesz, meg Santa Cruz-t, meg társait. :)

[ Szerkesztve ]

(#221042) erh75


erh75
tag

Egy Tektro Novela CS tárcsafékben szeretnék betétet cserélni, tudnátok ajánlani valami bevált típust ? én eddig ezeket találtam: [link] [link]
Köszönöm előre is.

(#221043) Dark Archon válasza arcitec (#221033) üzenetére


Dark Archon
addikt

Mert egy marha vagyok, és szeretem a kihívásokat :DDD De legközelebb félreállok, lett volna fedett buszmegálló. Nyilván az esődzsekiket sem ömlő esőre tervezték.

andrisbandi: köszi, de ILYENEM van. Ez szellőzik is a hátán. Nem jó full műanyagba öltözni, mert akkor meg az izzadságodban úszol.

Hasaggymeg: de így meg a funkciója nem az igazi... a fejedről lefolyik a víz, be a nyakadhoz. Kicsit lassabban, de ugyanúgy vizes leszel felül is. Vagy a sisakra kéne húzni esővédőt? Olyan is van.

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#221044) bardi válasza Teasüti (#221041) üzenetére


bardi
aktív tag

Azt mindenhol felajánlották, hogy a menetet újravágják benne, picit nehezen értették meg, hogy nincs mit vágni benne :) végül egy hosszabb csavar megoldotta a gondot, alul volt egy fél centi, ahol még ép volt a menet.
Megcsináltam volna én is a helicoilt, de se fúróm, se semmim nem volt hozzá.

'92 Honda VFR 750

(#221045) Gaben92 válasza Dark Archon (#221043) üzenetére


Gaben92
őstag

Endura SingleTrack vagy MT500 esőkabát kell neked. :K

Én is gondolkodom egyen mert mióta itt élek nem volt ennyi eső nyáron… Minden héten esik legalább egyszer, kezdem lassan azt hinni, hogy mofo Angliában élek… :(((

If it ain't a Rotor, it ain't a motor.

(#221046) MPowerPH válasza jjeahh (#221029) üzenetére


MPowerPH
félisten

Nekem semmi bajom a sarral... Ha nem fully lenne, meg Deore szett lenne rajta, letojnam, hogy saras lesz. Betolnam az automosoba menet utan, es leveretnem. Aztan ha minden menet utan kell ra uj lanc meg fogaskoszoru, elso lanctanyer, akkor azt nem tartana semmibe megvenni. Egyeb karbantartasokat mar nem is mondom.
A penzt nem lopom, semmi nem er annyit, hogy foloslegesen tonkretegyem a bringamat. A versenyzok mas teszta, nekik jo esetben kifizeti a szponzor.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#221047) Pet84 válasza erh75 (#221042) üzenetére


Pet84
tag

Helló,

segítségeteket kérem. Szeretném lecserélni a Csepel Landrider 28 N3-as biciklimet, mivel elköltöztem és az új helyen már kevés a 3 sebesség.
Ezt néztem ki
https://ebike.hu/termekek/kerekpar/cross/ferfi/122797_alpina-eco-c20-cross-kerekpar/
Ajánlott szerintetek ez a típus ennyiért vagy van jobb alternatíva újonnan? E körüli összeget szánnék rá.
Főleg aszfalton használnám.

Nasenscheidewandverkrümmung

(#221048) Toobee


Toobee
veterán

Barbieri PNK cuccokkal van tapasztalt itt? Kerestem insertet a cserefelnihez és kutakodás közben akadtam rá. Eredetileg Vittoria Air-Linert akartam venni, de valahogy mindig vonzott az ismeretlen, amiről nincs infó :DDD
Barbieri Anaconda Gravel, amit rendeltem, 120g a pár, 700x32-45 gumikhoz jó. Megtetszettek a szelepek is, úgyhogy pont jól jött a szett és nem is volt drága a konkurenciához képest.

https://barbieripnk.hu/

(#221049) Ringman válasza Pet84 (#221047) üzenetére


Ringman
nagyúr

főleg aszfalton használnád -> nem kell teleszkóp.

kb. ennyiért használtan jobbakat is ki lehet fogni, 130k sajnos nagyon kevés 22-ben már biciklire, az 256€+áfa :/

(#221050) Hasaggymeg válasza sebgutkopf (#221036) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Úgy vettem észre, hogy divat lett E-bike approved/certified stb. ráírni lassan mindenre, tegnapelőtt vettem az új Shimi fékbetétekből és azon is rajta volt, a gumiimra (melyek pont olyanok mint előtte) is rábigyesztették, stb. :U

#221037 titta73...milyen villa? Amúgy van kopogás és kotyogás, a kettő nem ugyanaz, egyiket csak hallod, másikat érzed is fogott első fékkel előre-hátra mozgatva a bringát ujjaiddal a becsúszó/lábrész találkozásánál.

#221038 MPowerPH...igen, erre gondoltam mikor az ösvények átrendezéséről írtam, vagyis a hordalékra, kőre és nyomvályúra amit a lezúduló víz hagy maga után. :(

#221040 6030D...(+csokicsibész) csak ennyi kellett neked mi, hogy már esetleg tartani tudja veled a mászást? ;] Most már ha vénasszonyok potyognak is... :DD

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.