Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#262001) Tin


Tin
veterán

Hagyjátok már kérlek, tök szar amikor ennyien nekiesnek a embernek. Rosszul fogalmazott, és kész. Mit kell ezért ennyi ideig büntetni, péntek van basszus, emgedjétek már el.

(#262002) Csokicsibesz válasza Tin (#262001) üzenetére


Csokicsibesz
tag

(#262003) Fall-N válasza .LnB (#261977) üzenetére


Fall-N
veterán

Nem kell foglalkozni, mindig valamin megy a hitvita. Magam részéről nekem sem kellene semmilyen görgős eszköz, mert baromi unalmas. Az edzőtermi edzés is egy monoton sport, hiányozna még mellé nagyon egy szobában tekerés. Sokszor pont súlyzózás után kardió edzésnek megyek el egy gyors, tempós tekerésre, pedig jól felszerelt az edzőterem.

Ettől függetlenül megvan a célközönsége ennek is, van futógépre is hasonló (asszem az is Swift?), láttam sok drágább gépnél. Az sem mozgat meg, mondjuk a futás amúgy sem, még a szabadban sem. ;]

Téli szintentaró edzésre viszont hatékony, így van érteleme.

(#262004) fulton


fulton
addikt

Hát öö ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

(#262005) mauimagic válasza andrisbandi (#261911) üzenetére


mauimagic
aktív tag

Köszi, pont most láttam [egy nagyon leárazott gyerekbringát] .
Használtad már a mailboxde-t bringa szállításra? Tényleg 30 EUR körül megáll a dolog?

Esetleg valaki képben van, mekkora a doboza egy 14-es gyerekbringának? :U

Az elfajuló vallásháborút olvasgatva felmerült bennem pár kérdés:
1. Vajon a hardcore ebikeosok is használnak Zwift-et, ha szar idő van?
2. Ezt az "edzést" a Stravába hogyan kell feltölteni (ebike, indoor, stb.)?
3. Az ebike-ot lehet e valahogy a görgőbe beletekert enegiával tölteni, és ha igen, akkor most feltaláltam a perpetuum mobile-t? :C

[ Szerkesztve ]

(#262006) Fall-N válasza .LnB (#262000) üzenetére


Fall-N
veterán

Azért a szelet és egyéb természeti tényezőt a Zwift sem tudja szimulálni, így valamennyire tényleg könnyebb, mint a szabadban. Hidegben is más tekerni, mint szobában.

Profikat megértem, hogy ezzel edzenek, mert ők nem hobbiból csinálják, hanem edzés (=munka) és tényleg nincs kockázat, hogy baleset éri a sportolót. Meg a tűpontos edzés sem utolsó szempont, de hobbi szinten más, ehhez kell fanatizmus. Mondjuk minden sporthoz, ha komolyan akarja csinálni az ember.

mauimagic: Attól függ, hogy össze van-e teljesen szerelve. Amit a gyereknek vettünk legutóbb (igaz ez 16"), az össze volt teljesen, csak a kormány nem volt beszerelve, így a bicikli teljes hosszánál +10-15 centivel volt hosszabb. Vastagságra kábé 25-30 cm volt, a magassága meg kábé 50-60 centi.

[ Szerkesztve ]

(#262007) Gabesz87


Gabesz87
addikt

Riverside 500 bringán melyik az vázszám? Mert van egy matrica a nyeregcső aljánál, hajtómű mellett, QR kóddal, és egy 10 jegyű betűszám kombó azonosító. De a váz alján is van egy nagyobb matrica, vonalkóddal, itt van a serial number, a terméknév, egy 7 jegyű szám, ill. egy 14 jegyű számsor, előtte és utána zárójelben még 2-2 számmal. Most a BikeSafe-n mit kell megadni?

(#262008) Fall-N válasza Gabesz87 (#262007) üzenetére


Fall-N
veterán

Valószínűleg a serial number lesz. A többi a Decathlon adatbázisához lévő cikkszám, EAN kód (vonalkód) stb.

(#262009) andrisbandi válasza mauimagic (#262005) üzenetére


andrisbandi
őstag

Bringát rajtuk keresztül nem, de szerintem ilyen kicsit simán lehetne.
amazon.de
Pl
Package Dimensions‎
78 x 44 x 19 cm;
10.66 Kilograms

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#262010) semmiho


semmiho
tag

Ismertek valakit, akinek a merev villás Orbea Alma bringája van?
A merev villa kapcsán a tapasztalatai érdekelnének leginkább.

(#262011) RexpecT válasza Fall-N (#262006) üzenetére


RexpecT
addikt

Én télen bent görgőzök, szeretem is, de 1,5-2 óra mulva nekem már nagyon unalmas, sokkal jobb(jó időben) kint tekerni.

(#262012) tisn válasza parandroid (#261993) üzenetére


tisn
addikt

Ha nekem választanom kéne, hogy ezentúl csak kint tekerhetek, vagy csak görgőn, gondolkodás nélkül a görgőt választanám.

amilyen szerencses vagy, ezt megertem ;]

(bocs)

futottam padom, de nekem az iszonyat uncsi (pedig a terdemnek az kellene)
szoktam szobakerekparozni is osztol tavaszig, filmet, meccset nezek, de alig varom, hogy mar a toltesen vagy a bicajuton guruljak.

persze abszolut hobbi szint

(#262013) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez mi?! :D Tegnap eláztam tekerés közben, mint a kutya. Kétszer. :)

Gondoltam ma letakarítom a "drágaságot". Erre azt hallom, hogy a hátsó kerék! tele van vízzel. Bugyogott mint a jakuzzi. :D Mondom wtf?! Hol mehetett ez bele? Gondolom a presta szelepnél lazult meg az a kis gyűrű és ott? Vagy bemehet a küllőknél is? Eléggé meglepett most ez a jelenség.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#262014) rétisün válasza .LnB (#262013) üzenetére


rétisün
veterán

én is jártam így, igaz akkor 10 centis vízben mentem elég sokáig, akkora zuhét kaptam a nyakamba :Y

ahogy forgattam a kereket, rendesn lehetett hallani, folyik benne a víz.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#262015) .LnB válasza rétisün (#262014) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ugyan ez itt is. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#262016) andrisbandi


andrisbandi
őstag

kép
Drain Holes
They are typically located 90 degrees or 180 degrees from the valve. The purpose of this is to allow water that has entered through the valve and spoke holes to escape. This is done, as when riding, the centrifugal force of the wheels pushes the water to the level of the drain hole, letting it come out.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#262017) .LnB válasza andrisbandi (#262016) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na, majd megkeresem, nem is figyeltem még ezt. Köszi. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#262018) 6030D válasza lsebestyen (#261997) üzenetére


6030D
Ármester

Próbáld ki a csoportos crossfit vagy kettlebell edzéseket. Ha jó az edző, akkor nem is uncsi, ráadásul többen vagytok, nem olyan, mintha egyedül lesétálsz a terembe. Core izomra perfect, lábazni szintén (amennyiben nem 200-zal szoktál tolózni), felsőtestre még talán sok is az outis testalkathoz. Legalább is így 11 év után szerintem. :)

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#262019) dom1n0 válasza Ringman (#261899) üzenetére


dom1n0
aktív tag

Most kicsit számolgattam ezzel az oldallal, remélem megközelítőleg pontos:
https://www.bikecalc.com/speed_at_cadence

Az 1x szetten 44fogas az első tányér, kellemes 80-as fordulaton hajtva 28-as utazósebesség, 90-en lenne meg 31, 100-on a 35, úgyhogy instant cserélni kellene egy 48T-re, az majd 50k ft, és még mindig csak 1 tányér van elől...
Pedig van fantázia ebben az 1 tányérban, nem kell vesződni első váltóval.

(#262020) avl


avl
aktív tag

görgőn pontos telj. előírást lehet menni - ez vitathatatlan előny

nem lehet a (haladas, kerekparkezeles, bolyozas,…) technikat es körülmenyek (hőmerseklet, szel, pára, utminőség izomrázása,…) hatasat könnyen treningezni / tapasztalni vele

(#262021) Hasaggymeg válasza .LnB (#261977) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Menj át az Ukrajnai háború topikba és térj el egy hangyafaxnyit a Putyin ördög-Zelenszkij angyal fősodortól, meglátod mennyire végtelenül toleráns ez a miénk itt. ;]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#262022) andrisbandi válasza .LnB (#262017) üzenetére


andrisbandi
őstag

:)
Az hittem ez mindegyiken van. A race face arc-os kereket többször gumiztam már, onnan emlékeztem.
Most csekkoltam a többit.
A Roval-on nincs, meg most ki van csomagolva egy új Newmen, azon sincs.

[ Szerkesztve ]

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#262023) tisn válasza Hasaggymeg (#262021) üzenetére


tisn
addikt

toleransak, nem permbant kaptam, csak abbol a topikbol lettem tiltva orokre. :D

jobb is igy, nincs szukseg meg minimalisan elhajlokra sem.

(#262024) 6030D válasza tisn (#262023) üzenetére


6030D
Ármester

+Hasaggymeg: nézzétek meg yt-on a tegnapi Radics Peti videót! :C :DDD

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#262025) .LnB válasza Hasaggymeg (#262021) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Áá én ilyen egyszerű, boldog lélek vagyok: [link]
Inkább bele se folyok ilyen komoly topikokba. :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#262026) Hasaggymeg válasza tisn (#262023) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

A poén az, hogy itteniek (is) köveztek meg ott.🤕😆😆😆...a nyájszellemet nem szabad lebecsülni, mint ahogy pl. a plecebot sem. ;)

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#262027) Mezga Aladár


Mezga Aladár
veterán

Múltkor volt egy kis vita, hogy a tetőn vagy vonóhorgon.
A mindent eldöntő kép! :))

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#262028) andrisbandi válasza Hasaggymeg (#262026) üzenetére


andrisbandi
őstag

Itt is helyreraktak már, nem kíváncsi senki a propagandára. Szerintem a legtöbben csak döbbenten lefagynak, nem akarják elhinni melyik oldalt képviseled. Azért elnézőbbek, nem másért.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#262029) mauimagic válasza andrisbandi (#262009) üzenetére


mauimagic
aktív tag

köszi

(#262030) Hasaggymeg válasza 6030D (#262024) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

:C ...ugyanakkor talán értem is, egyrészt mert pl. ahogy Csányi Vilmos Emberi természet című könyvében is taglalja a valahova tartozás kényszere, a xenofóbia, a MI (jók) és TI (rosszak) táborok stb. törzsfejlődésünkben és túlélésünkben fontos szerepét, másrészt ezek a platformok is reklámból élnek, céljuk nem annyira az, hogy az értelmes vitának helyet adjanak mint az, hogy minél több békés egyetértésben írogató emberke (kvázi nyáj) idetaláljon. Magyarán ha a kolléga továbbra is kiáll véleménye mellett, akár kulturáltan, minden személyeskedés nélkül is, lesz itt valaki aki bepanaszolja és titán létére is kitiltják innen a moderátorok a faxba, mert túl sok érzékeny lelket bánt Zwiftes megnyilvánulása...mindamellett, hogy teljesen természetes (és amúgy szerintem sem lekicsinylő) volt a reakciója miután mondjuk először leesett az álla egy 1700 kilométeres, térképre nézve értelemszerűen fél Európát átszelő kör láttán, majd utána mikor rájött azt egy szobában nyomták le végignezve néhány évadot valamelyik sorozatból "Ja, az már más!"- érzés fogta el. Szerintem mindenről kellene tudni értelmesen, személyeskedés nélkül vitát folytatni, de gyakran azt tapasztalom, hogy pont a féktelen, és mindennek az elfogadását hirdetők a legkevésbé fogékonyak erre. :F

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#262031) Hasaggymeg válasza Mezga Aladár (#262027) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Ja, ráadásul Prius-on. ;]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#262032) Hasaggymeg válasza andrisbandi (#262028) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

CNN-re, vagy a BBC-re gondolsz? [link] ;]...még, hogy képviselek :DDD :DDD :DDD ....nkább menj vágj kis utat Fóton, mert amióta nem jársz leszaggatja rólam a ruhát a sok belógó ág, tüske. :P

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#262033) 6030D válasza Mezga Aladár (#262027) üzenetére


6030D
Ármester

Toobee? ;]

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#262034) sz_abika


sz_abika
addikt

ultrahangos tisztítót használ itt valaki?
Csak egy kis szösszenet...szűk félév alatt most törött el a 2. KMC láncom. Eddig 10év alatt egy gyorsszemet "szakítottam" csak el, így főleg ennek fejében gyanús, hogy idén kezdtem el használni az UH-t.
Mivel sima víz/mosogatószer gyakorlatilag semmit nem használ (értsd ugyanúgy meg kell kefélni) rárepültem keményebb vegyszerre és úgyfest, hogy ez szószerint megeszi a láncot. Úgyhogy csak óvatosan :)

PSN: xszabikax

(#262035) dom1n0 válasza Hasaggymeg (#262030) üzenetére


dom1n0
aktív tag

Ha valaki egyszemélyben kijelent valamit, nem lehet nem személyeskedni, mivel az csak az ő véleménye, igaz ez bárki véleményére (személyes vélemény ugyebár.) :)
Szerintem teljesen kultúráltan elmondtuk mi is a véleményünket, részben közös nevezőre is jutottak többen, én semmi gondot nem látok :))

(#262036) 6030D


6030D
Ármester

A sporttörténelmet író magyar kerékpáros: nem kell elájulni az U23-as vb-címtől
Szerény, helyes, maradjon is ilyen. :K

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#262037) Ringman válasza dom1n0 (#262019) üzenetére


Ringman
nagyúr

Nem jol szamolsz, 38x11-be bele tudsz tekerni 45-ot, szerintem merfold/oran maradt a szamitas

(#262038) Hasaggymeg


Hasaggymeg
Topikgazda

Másodszor futok bele (pedig a hülye is saját hibájából tanul ;] ), hogy valami recsegészerű hallatszik valahol bringa közepétől hátrafelé mely bár nem folyamatos, de összefügg a hajtással, néha terhelve, máskor meg csak lazán is tekerve, szinte mindig csak ülve, és melyhez egy nagyon hasonlót, de nem pont olyant a nyeregben csak ülve, gurulva de ugrálva elő tudtam idézni. Leszállva eddig nem sikerült, de ma alkarommal a nyeregre tehénkedve végre reprodukáltam, majd megtaláltam a forrását. Előtte nyeregcsövet kiszedtem, pucoltam, kentem, nyeregcsőrögzítőt szétszedtem és szintén, nyeregpálcákat pucoltam kentem, fészkeiket is a nyeregben, pressfit középcsapi mellé fújtam teflonost, hátha az indult meg fészkében, pedálok dettó, hajtókarok rendben, hátsó kerék rögzítés pucolva, kenve, minden előírt nyomatékra húzva...és mégis. Kiderült, hogy nagy valószínüséggel a Mavic Crossmax kerék egyik (több?) csapágya mozdulhat valamennyit fészkében, mert itt befújva a sprayt a rögzítőanya körmök mellett [link] azonnal elhallgatott....visszakanyarodva az elejére, másik bringán is pont ez volt a Crossmax-al, amit már azóta elfelejtettem. :U Akkor az 1+ év alatt egyszer kellett befújnom ugyanezért, azon és ezen is a csapágyak amúgy tökéletesen forognak, kotyogás, rágás nyoma sincs, így egyben ezt fel is rónám mint a Crossmax eddigi egyetlen hibája. Vége.

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#262039) Fifaisshit válasza .LnB (#262000) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Nem támadásként egyből azért kezdem így :) :)
De……
Azért a görgő pláne egy komolyabb , sokkal sokkal
intenzívebb , nincs menetszél (hiába a nagy venti azért nem ilyan kellemes) , nincs kanyarban meg sehol gurulás semmi 0 ( sőt a Zwiftnél maradva ha kicsit is abba hagyod nagyot szivat , hogy újra elindulj ) , sokkal sokkal nagyobb akarat erőt és kitartást igényel mert gyakorlatilag kurva monoton is egyben .

Nyugodj meg egy görgőn edződött ember sokkal jobban fog kint tekerni szabadban , nem véletlenül mondják , hogy egy jó alap a görgőn szedhető össze és bármi nem jó a technikádban ( pulzus , pedál fordulat ) azt tanácsolják görgőzz sokat és ott szedd fel az alapot , mert ott keményen edzel)

próbáld ki egyszer :)

(#262040) Hasaggymeg válasza Fifaisshit (#262039) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Ez szerintem pont olyan mint a futópadon futás, vagy csatornában, helyben evezés...ha azt futásnak és emezt meg evezésnek nevezzük akkor ez is bringázás. Szerintem egyik sem az, mindegyik az igazit pótló, azt leginkább utánzó berendezés amit az igazira való legjobb felkészülésre találtak ki. Persze attól még lehet nehezebb, akár sokkal nehezebb is mint a real thing.

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#262041) tisn válasza Hasaggymeg (#262026) üzenetére


tisn
addikt

Ráadásul teljesen ukranparti es oroszellenes vagyok, mar 2014ben katonai erővel rugdostam volna őket haza. Mindegy, kevesebb helyen pazarlom az időt...

(#262042) avl válasza Hasaggymeg (#262040) üzenetére


avl
aktív tag

:R

"Persze attól még lehet nehezebb, akár sokkal nehezebb is mint a real thing"

-> söt: van, amiben nehezebb (nincs hütö menetszél, nincs olyan gurulás,...) es van, amiben könnyebb illetve alulterhel, nem fejleszti (helyezkedes, "vezetéstechnika", ...)

(#262043) Hasaggymeg válasza tisn (#262041) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Ugyanaz itt, egy volt KGB-snek leginkább kötél való. :U

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#262044) Hasaggymeg válasza avl (#262042) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Nem véletlenül nem csinálom, télen munka után már eleve sötétben indulva, a vaksötét, hideg, nyirkos erdőben sem leányálom bohóckodni, de a görgőtől félő egyenesen megutálnám ezt az egész sportot. :(

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#262045) janakbacsi


janakbacsi
őstag

tudna valaki javasolni egy stabil, erős, jó ár-érték arányú telefon tartót bringára az aliexpress-ről? olyan kellene, aminek az oldalsó tartója nem kapcsolja ki a telefont.

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#262046) janakbacsi válasza janakbacsi (#262045) üzenetére


janakbacsi
őstag

ilyesmiket találtam, de nem tudom hogy melyik lenne megfelelő.
[link] [link] [link]

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#262047) .LnB válasza Fifaisshit (#262039) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nyugi, nem nézem én le a görgőzést. És ma tanultam is új dolgokat róla. Mert voltatok ti, páran, kevesen, akik nem rögtön támadtatok. Hanem értelmesen válaszoltok. ;)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#262048) lsebestyen


lsebestyen
addikt

Nagyon jó cikk az új női outi világbajnokról, Lotte Kopeckyről.

(#262049) Dark Archon


Dark Archon
addikt

Nos, megnéztem, sőt, mentem a használt Canyon Endurace CF SL-lel. Kényelmes volt, nagyon jó vele mászni. Gőzöm sincs, hogy néztem ki rajta, de mellette a Specialized Allez 49 cm-es bringa egy batárnak tűnt. Arra is felültem, hosszúnak tűnt.

A 2XS bringa a 650b kerekekkel olyan kis játékbringának tűnik, elég ideges a kormányzás, és a cipőm beleért a kerékbe álló helyzetben. Menet közben mondjuk nem gondoltam erre, ott nem volt gond.

Amúgy azzal nem lenne gond, hogy 5-6 éves? Elvileg 2018-as modell. De szinte alig használt.

Egyébként tudja valaki, hogy Vas Blanka mekkora méretű outival teker? Csak mert pont olyan magas, mint én :D

[ Szerkesztve ]

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#262050) lsebestyen válasza Dark Archon (#262049) üzenetére


lsebestyen
addikt

Menet kozben nem igazan relevans hogy beleér a labad a pedalba, ha beleér az a rossz bicó kezelés oka. Önmagában nem jelent problémát, hogy 5-6 éves, főleg ha alig használt ahogy írod. :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.