Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#258001) dom1n0 válasza .LnB (#258000) üzenetére


dom1n0
aktív tag

Azert azt ne felejtsd el, hogy eddig Jonas kb. nem allt ki meg a nyeregbol, es ugy tartotta Pogiekat…
En konnyen kinezem, hogy a 17-en ver oda, de akkor csunyan :)

[ Szerkesztve ]

(#258002) .LnB válasza dom1n0 (#258001) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jonas egy csomót teker kiállva. Ezt én Rév Danitól meg Geritől se értettem a közvetítések alatt. Ők is mondták, hogy nem áll ki. Pedig de sokat, vissza lehet nézni.

Ja benne van, hogy Jonas robbant, csak én nem azt várom. És igazából egyiküknek sem szurkolok, felőlem nyerhet bárki. Csak a tippem Pogi.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#258003) Zoliwrc válasza Hasaggymeg (#257996) üzenetére


Zoliwrc
aktív tag

Rászáll a seggedre vagy a lábadra és ott utazik, majd gondol egyet és harap.
Lehet menni PR-t meg kupát szerezni a sotteren amikor 6-7db kerget egyszerre. :C

(#258004) Jester01 válasza zsamiatt (#257937) üzenetére


Jester01
veterán

A Buban is vannak hasonló csodák.

Igen, például Nadap előtt. Ott mindig óvatosan megyek, mert bizony az autósok simán jönnek ész nélkül. "Panoráma kanyarok" videó stravan. Én is áthúzódok a bal oldalra, úgy jobban belátni a kanyarba.

Az első két videót is érdemes megnézni.

Jester

(#258005) 6030D válasza Zoliwrc (#258003) üzenetére


6030D
Ármester

Ez ott volt, ahol tavaly a lódarazsak (illetve onnan kb a sziklasfolyó utáni sotterre érkezésig). Ha lehet, legközelebb nem csípés által szeretném megszerezni a PR-t. :DDD

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#258006) dom1n0 válasza .LnB (#258002) üzenetére


dom1n0
aktív tag

Igen, de azok sima atmozgato kiallasok, nem akkor es azert all ki amikor Pogi tamadja, azokat kitekeri ulve, erre gondolnak ok is szerintem ;)

[ Szerkesztve ]

(#258007) lsebestyen válasza Jester01 (#258004) üzenetére


lsebestyen
addikt

Az egyirányúban a kivéve bringás kieg táblát komolyan nem hiszem el, hogy még mindig nem sikerült felfognia a jó népnek. Futár élete videókban is mindig van pár agyhalott aki ráadásul még jól rá is húzza. Irodába menet nekem is van egy ilyen utcám, az sem különb... :(

(#258008) szimpláncsak válasza Tin (#257978) üzenetére


szimpláncsak
tag

Itt nincsen felfestve középen sáv, de ettől még jobbratartàs van. A féknyomokból ítélve meg nagyon nem ott ment :) Itt Miskolc környékén is van több olyan út, ahol csak lassítva, lehúzódva fér el két autó. Egyik helyen ( Bükkszentkereszt - Bukkszentlàszló) nem is szoktam lefelé menni, másik helyen (Jávorkút ) muszáj vagy. Állt már meg bennem az ütő amikor kanyarban szembejött valami hülye, aki magát rally-snak képzelte.....

Más, hogy kicsit viccesebb téma is legyen :DDD

[ Szerkesztve ]

(#258009) Hasaggymeg válasza Zoliwrc (#258003) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Ahol sok a vad, vagy házi állat ott hemzsegnek, pl. egyszer a Bükkben óvatlanul áthajtottam egy vadetetőn ahol olyan szinten megtámadtak, hogy alig bírtam lerázni őket, szó szerint elleptek és 100 métereken követtek, olyant még nem is láttam.😨...a bringás cucc semmi nekik, atszúrnak rajta mint a xar. :( ...mondjuk a lódarázsnál jobb, de utóbbiban nem volt még részem, csak láttam. :N

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#258010) Ringman válasza szimpláncsak (#258008) üzenetére


Ringman
nagyúr

múlt héten láttam (pénteken talán) csabán egy pinarellot letámasztva a pékség előtt, úgy látszik, van olyan bicikli, amit nem kell bevinni a boltba, bírja kint is ;]

(#258011) jjeahh válasza Hasaggymeg (#258009) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Most, hogy írjátok, a vértesben engem is letámadtak és emelkedőkön a szemüveget is ellepték valami apróbb legyek :F . Ha levettem a szemüvegemet sem volt jó, mert akkor a szememet lepték el. Mondjuk inkább ezek, mint a pásztorkutyák, szal minden viszonyítás kérdése.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#258012) Hasaggymeg válasza Ringman (#258010) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Akkor nem fulton volt vele. ;]

jjeahh...jól is néznének ki pásztorkutyák a szemedben.🤭...viccet félre téve ott lent a melegben több a rovar mint itt fent, de a medvénél kétségtelenül jobb.
Tegnap esti a telefonomon...
Medve jelenletet jeleztek Atia, ,.Corund, 306 szam! Kerulje el a kornyeket,maradjon a lakasaban!Maradjon tavol az allattol ne fenykepezkedjen vele es ne etesse.Ovja a haztartasaban levo allatokat,de ne tegye ki veszelynek magat.ISU HARGHITA 😳
Be sem állítottam ilyen jelzést, sőt, azt hallottam már beszűntették ezt a jelző rendszert úgy ahogy van. :F

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#258013) velizare


velizare
nagyúr

tegnapi sztori: fiatal motoros csaj esett előttem. kisméretű cross motorral, ff sisak, full szemüveg, póló farmersort, papucs. a motor megúszta, a csajis, kicsit beütötte a fejét, meg lenyúzott némi bőrt a bal könyökéről és térdéről, de csak hámsérülések.
én jöttem után, nem sokkal korábban előzött ki minket 40es táblánál kb. 70nel.
fellocsoltuk, a motort letoltam az útról, kérdezem, mi volt. azt mondja, hogy az előtte menő autós belesatuzott. mondom persze, mert aki előtte ment, az meg elkezdett balra kanyarodni, és nem akart nekimenni. de hogy ő ezt nem látta. a terelővonalon esett, de nem látta, én meg az úttest jobb szélén igen.
itt megkérdeztem, hogy szüksége van-e még segítségre, aztán leléptem.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#258014) arcitec


arcitec
addikt

A Garmin 1030 plus minimum több 100 km tud akár 20 órában is ..
Gyári adat szerint is akár 24 óra, aminek bőven van alapja ..

[ Szerkesztve ]

(#258015) Kro válasza jjeahh (#258011) üzenetére


Kro
tag

Ilyesmi apró legyekkel szenvedtem én is tegnap a Pilisben. Árnyékban kb esélytelen volt megállni szusszanni, de emelkedőn lassabb tempónál is bactattak... :((

(#258016) Hasaggymeg válasza Kro (#258015) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Arra gondolok, hogy vizet, vagy sót keresnek minden állat szeme, szája körül mert mintha tényleg csak szemedet akarnák, máshova nem is szállnak. :F

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#258017) Hasaggymeg


Hasaggymeg
Topikgazda

Eurobike 23 Bikemag szemmel. [link]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#258018) Nutra válasza lsebestyen (#257991) üzenetére


Nutra
tag

Pontosan. A gyakorlás abban segít, hogy meglegyen a tudatos tapasztalat és éles helyzetben nagyobb eséllyel csináld a helyeset "reflexből". A bringa és a motor annyiban (is) különbözik, hogy a több a motoros YT találat :D
Kis bringás és a fa :Y

(#258019) tacto


tacto
aktív tag

Rose-os rendelesröl kerdes. Több mindent vettem, minden rendben megerkezett, kiveve az Ultegra fekeket. Doboz nelkül, nylonzacsiban, filccel "muster" felirat rajta. Irtam nekik, pontosabban rakerdeztem, egyelöre semmi reakcio. Volt esetleg hasonlo tapasztalata valakinek, illetve reagaltak eredemben?

(#258020) chubby2o6 válasza orbano (#257943) üzenetére


chubby2o6
senior tag

A kilences sor helyére nem megy fel a tizenkettes, szal ha nem elég az 1x11, akkor agyat is kell cserélned.
Ha nem mész durva emelkedőket, hátul egy 11-42 is elég lehet. A mostani hajtókart megtarthatod ( ha cserélhetőek a lánctányérok), csak egy 36T-s NW tányért kell venned a pókhoz passzoló lyukkörrel, de persze egy SLX hajtómű nyilván jobb lenne.
Nyár közepén a rövid határidős szervizt felejtsd el, holnap lesz egy hete, hogy beadtam egy kereket fűzésre, de még hozzá sem kezdtek, mert a beszerzők, akik a küllőket elhoznák a nagykerből, épp szabin vannak :DDD .

(#258021) robee19 válasza szimpláncsak (#258008) üzenetére


robee19
tag

Egyik helyen ( Bükkszentkereszt - Bukkszentlàszló) nem is szoktam lefelé menni
Az egyik kedvenc útszakaszom :)

(#258022) Csokicsibesz válasza .LnB (#258000) üzenetére


Csokicsibesz
tag

Kinek a helyére rakod be Atit?
Ha objektíven nézed és nem szurkolói szemmel, akkor az a sor nagyon össze van rakva.

(#258023) 6030D válasza Hasaggymeg (#258016) üzenetére


6030D
Ármester

Nekem a lábamról nyalogatták a sót :DD

Nutra: bukó nélkül :(((

[ Szerkesztve ]

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#258024) Hasaggymeg válasza tacto (#258019) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Ha nincs baj vele nem foglalkoznék ezzel. :F

6030D...te meg szoktál izzadni?! :o ;]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#258025) velizare válasza Nutra (#258018) üzenetére


velizare
nagyúr

a harmadikat kapta el, igazából ez sokkal nehezebb, mint az elsőt. ;]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#258026) velizare válasza Csokicsibesz (#258022) üzenetére


velizare
nagyúr

Jonaséra, természetesen. ;]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#258027) Csápájev


Csápájev
őstag

2014-es bringát érdemes még megvenni szerintetek?
54-es elvileg jó nekem a 182 centimhez?

(#258028) jjeahh válasza Hasaggymeg (#258012) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Nem szűntették meg, de ki lehet kapcsolni. Nálunk csíkban majdnem minden nap riasztanak, van amikor napi 3x is :(

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#258029) flash- válasza ReFleXx (#257901) üzenetére


flash-
veterán

ReFleXx :nagy respect - az asszonynak ;] - ugy ha tenyleg alig bringazik azert megterhelo lehet azaz 1 napos 200km, ha nincs megszokva a nyeregben ules, stb. Mondjuk ha 40 kilo vasaggyal akkor talan nem töri fel ugy a nyereg a hátsót, de ebben most nem vagyok biztos, de szamithat a súly.

ilyen jellegű problémája közben nem volt, mint ahogy az előző körökön sem. könnyű az tény, 55 kg, mondjuk a 156 centijével nem is magas. azért az csak számít hogy minden nap teker fél órát még ha csak a városban A ból B be is.

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#258030) Dark Archon válasza flash- (#258029) üzenetére


Dark Archon
addikt

Azért az alig teker, meg a minden nap teker fél órát közt óriási a különbség.

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#258031) mauimagic válasza Toobee (#257966) üzenetére


mauimagic
aktív tag

Garminnál ez annyi, hogy beballagok a Navigathez és hozom el az újat, miután megnézték, hogy tényleg szar...

A pár hónapos Edge 530-om magasságmérője gyakorlatilag használhatatlan, 10 napja jelentettem be a hibát a kereskedőnek, még semmi visszajelzés... :W
Az q.va élet, hogy én itthon több bringás cuccot nem veszek, eddig úgy voltam vele, hogy hadd pörögjön a gazdaság, de innentől leszarom :((

(#258032) flash- válasza Dark Archon (#258030) üzenetére


flash-
veterán

úgy értettem hogy hát minden nap fél órát 15 ös átlaggal városban összesen boltok előtti megállások közben,stb. az nem igazán edzésértékű, inkább csak olyan szempontból hogy nem szokatlan neki annyira nyeregben ülni de ilyen intenzitásnál ennyi ideig keringés szempontjából nem igazán számít edzsésnek max mozgásnak. sok minden fejben dől el, nem egy atléta de kitartásával tud ennyit menni

"Szlovákiában halálra gázoltak két magyar biciklist: [link]"
egyik híroldal írta hogy a vezetőnek nem volt jogsija..
azt nem értem hogy ha valaki a megengedett sebesség szándékos túllépése miatt okoz halált vagy balesetet miért nem veszik gyilkosságnak vagy azzal megegyező komolyságúnak?

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#258033) stickermajom válasza mauimagic (#258031) üzenetére


stickermajom
addikt

Navigate import? Ha ott a matrica rajta, akkor le kell tojni a kereskedőt és rögtön hozzájuk vinni.

(#258034) gergo5991 válasza Csápájev (#258027) üzenetére


gergo5991
őstag

szerintem kicsi lesz neked, én a 175 centimhez 54est "mértem" netes források alapján
függ a belső lábhossztol, a karod hosszuságátol is

(#258035) Hasaggymeg válasza Csápájev (#258027) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Nejem 53-ast hajt 163 centivel és bár nagy neki (50 körüli kellene) és XC, de azért 182-höz csodálkoznék ha jó lenne az 54. :F

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#258036) chubby2o6 válasza .LnB (#257961) üzenetére


chubby2o6
senior tag

Csak hogy könnyebb legyen a döntés, itt egész jó ára van [link] :)
"Legalább nem valami kínai cég. :U"
Azt ugye tudod, hogy ezt is ( mint szinte minden mást ) Kínában rakják össze?

(#258037) Toobee válasza mauimagic (#258031) üzenetére


Toobee
veterán

De miért nem viszed be te? Ha rajtuk keresztül került be az országba, akkor teljesen felesleges és időrabló a kereskedőt is bevonni.

https://barbieripnk.hu/

(#258038) parandroid válasza Hasaggymeg (#258035) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Pedig de, elvileg lehetséges. Nekem a 175 centimhez az 53-as az ideális, az 54-esekkel trükközni kellett mindig, hogy jó legyen, az 55-ös cx meg nagyon durván nagy volt, el is adtam. Szóval az én tapasztalatom alapján pont az 54-56 között kellene a kollégának döntenie, és elég kétesélyes, hogy melyik lesz jó. Érdemes lenne mindenképpen kipróbálni.

Én nejem is kb 163 amúgy, neki az országútija 48-as volt, de ebben benne volt a durva bizonytalanságfaktor a vékony gumi, a koskormány, meg a szokatlan geo miatt, sajnos nem is tudta megszokni egyiket sem. Olyannyira nem, hogy még az xs-es fitnesst sem volt hajlandó hasznàlni. :(

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#258039) Fall-N válasza Tin (#257978) üzenetére


Fall-N
veterán

Az a baj, hogy hiába okoskodik az ember utólag, az emberek felelőtlenek sajnos. Én is amit látok nap, mint nap elég bosszantó. Tegnap is egy idős papi egy autó előtt biciklizett át a Cruiserével, természetesen se sisak, se semmi. Ha az autós nem lassít, akkor simán tragédia lett volna belőle. Én meg mondtam hangosan a páromnak, hogy "Nézd, ott egy öngyilkosjelölt." A többit nem írom le mit mondtam még persze hallotta az emberünk, nem hatotta meg, szerintem fel sem fogta, hogy nem sokon múlott a dolog.

Az esettel kapcsolatban még, csak az a szomorú, hogy nyilván valaki vétkes volt, de autóval szemben úgyis a gyalogos, biciklis, motoros marad alul és belehal vagy összetöri magát jobbik esetben. Ezért gondolom, hogy nekünk bicikliseknek kell még jobban odafigyelni, mert hibába nem mi leszünk a vétkesek, mi szívjuk meg.

Autósok is lehetnének felelősebbek, mert nyomni a gázt minden hülye tudja, az autó is tud gyorsulni, manapság már nem nagy kunszt egy 120+ lóerős autó. Csak a felelőtlen száguldásnak is megvan az ára, ha "nem adja ki".

Ez a nagy hőség is rátesz egy lapáttal, sok teszt volt már és ilyen melegben enyhe ittassághoz hasonló reakciókat mutat az ember és kevésbé tud koncentrálni.

[ Szerkesztve ]

(#258040) flash- válasza parandroid (#258038) üzenetére


flash-
veterán

Rá kell ülni az a biztos (de még az sem mert stucni csere sokat számít) 54 és 54 sem egyforma(valahol az 54 az ugye 55,valahol meg 52). aztán az meg hogy M L az meg pláne nem(asszem pl Canyon endurace-nál pl ami a 178 centis "átlag" mérethez való az az S,talán a Trek nél meg az 56 ha jól emlékszem, de ez a merida is gyanusan pici ahhoz képest hogy 54 talán átlagnál rövidebb a felsőcső,de a szög és a kamerakép csalhat)

nekem az "54" es speci allez sehol sem 54..
510mm a nyeregcső, a horizontális(effektív) felsőcső hossz meg 549mm

mégis 178 centimmel,100-as stucnival épp nem kicsi legalább nem kell homorítani nem is fáj benne a derekam (csak másnap :DD :DD )

ó meg is van a bringa:
[link]
ez alapján az effektív tt 55, tehát mint az enyém, nagyjából viszont a kolléga magasabb nálam úgyhogy ezzel a logikával valószinü kicsit rövid lenne neki.

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#258041) robee19


robee19
tag

Decathlonban kapható literes Hutchinson tejjel van valakinek tapasztalata? Belsőbe menne...

[ Szerkesztve ]

(#258042) Kiskopika válasza Fall-N (#258039) üzenetére


Kiskopika
senior tag

Nagy melegre +1.
Mai körömön 3 esett volt:
1, helyi buszjárat kishijján (itt cm re gondoljatok) lesodort az útról.
2, már bringa úton fiatal csaj velem szembe jön tekintete előre felém és jön nekem át az én oldalamra, 3 szor kiálltottam el magam mire észbe kapott kb 2 méterre előttem húzta vissza
3, a csaj után kb 2 percel szintén szemből a gyerek azt gondolta balra nagyivben a bringa útról befordul a strandra. Itt már állóra kellett vészfékezéssel állnom. Kérdem tőle ez mi volt, azt mondja nem történt baj nem, és megy tovább

(#258043) bardi válasza parandroid (#258038) üzenetére


bardi
aktív tag

Csak magasság alapján egyszerűen nem lehet méretet választani, max megtippelni mi az, ami lehet jó lesz. Olyan különbségek vannak lábhosszakban azonos magasságú embereknél is, hogy néha még a 2 méret különbség se lenne elképzelhetetlen.

'92 Honda VFR 750

(#258044) Tin válasza Fall-N (#258039) üzenetére


Tin
veterán

Igen, de sajnos nem tudod kivédeni. Egyszerűen bármikor beüthet bármi, és vége. Elég egy defekt, még csak másik ember se kell hozzá. Ha ennek kell jönnie, ez fog jönni, sajnos.

(#258045) Fall-N válasza Tin (#258044) üzenetére


Fall-N
veterán

Igen, csak legalább az ember ne a saját hibája miatt legyen ilyen helyzetben. Erre gondoltam igazából. Sajnos sok hülye és felelőtlen biciklis van és ők azok akik közlekedő biciklisek nem úgy mint mi, hogy sport célból is tekerünk.

(#258046) balintbaba válasza flash- (#258040) üzenetére


balintbaba
tag

Nekem ezzel az a bajom, hogy koskormányos kerékpárokról beszéltek, linkelt Meridán pedig flat bar van. Reach-ben simán lehet 1 centi különbség is, ami amúgy nem sok, de ebben az esetben számíthat.

Tényleg ki kellene próbálni, szerintem ha a kolléga hosszú modell lábú alkat, akkor lehet annyira ki kell húzni a nyeregcsövet, hogy nagyon görnyedős lesz a pozíció.

[ Szerkesztve ]

(#258047) ReFleXx válasza flash- (#258029) üzenetére


ReFleXx
addikt

ja persze, ha mindennap nyeregben van felorat az mar szamit,.de nem igy kezdted.
anno ex-el mikor korbetekertuk a Velencei tavat (!) masnap minden baja volt :)), 20 eve nem ult bringan elotte kb.:DD

[ Szerkesztve ]

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#258048) ReFleXx válasza Csápájev (#258027) üzenetére


ReFleXx
addikt

vedd meg, ha kicsi hozd el Bpre es atveszem beszer aron ;) a 175 centimhez kb ez jo is lenne.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#258049) dom1n0


dom1n0
aktív tag

Képzeljétek, levették a gipszet a kezemről ma, a csipőmet is meg a kezemet is megröntgenezték, ha minden jól megy szeptemberben tekerhetek már kint...
Reményeim szerint a görgőzést 1 hónap múlva óvatosan elkezdhetem :)
Nem megérős defekt volt ez :N

(#258050) Csápájev válasza ReFleXx (#258048) üzenetére


Csápájev
őstag

:R nagyon kedves,de ez esetben átengedem. Alkudható is :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.