Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#217001) Hasaggymeg válasza MPowerPH (#216983) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Valszeg mind2, geo, nagyobb kerék kisebb gördülési ellenállása terepen na meg a súlykülönbség, gondolom ez tueninájner ellenére is könnyebb... és akkor a placebot még nem is említettem. ;]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#217002) MPowerPH válasza Hasaggymeg (#217001) üzenetére


MPowerPH
félisten

Nem hiszem, hogy konnyebb ez a karbon kerekszett, gumival egyutt. Az egy altalam epitett kerekszett volt, 400g -os XR400 -as DT felnikkel, DT Swiss Competition kullokkel, es a kicsit nehez Novatec 811/12 -es agyakkal. De a Panaracerek csak 590g -osak voltak, es a belsok is csak 99g -ot nyomtak, amig ne nem csereltem a borzalmas nehez slime -osakra. Es a bringa is csak 10kg volt. :)

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#217003) padzso


padzso
tag

Féktárcsában hatkaros vagy középgyűrűs ajánlott?
Még mindig vakarom a fejem, jó lesz-e nekem a hidrós buli, a bowdenes felnifék ellenében. :F

(#217004) zsola32


zsola32
őstag

tárcsafékes Fitness kerékpárhoz vennék beltéri (szoba/garázs) kerékpártartót.
Ti milyent használtok?
Árban olcsóbbat keresek, köszi.
(a Decathlonnak van egy falra fúrható verziója, az sem rossz szerintem, de kellene egy olyan is, amit parkettára is le lehet tenni)

(#217005) tknof1871 válasza MPowerPH (#216992) üzenetére


tknof1871
őstag

Ez esetben a terded fog tonkremenni. :(

Már azok is rosszak. Az idő vasfoga. :(((

#216996 Gaben92
Azt ugye érzed, hogy ez a kettő együtt nem működhet? Ha nyeregben ülve le akarod tenni a lábad és ezzel egyszerre nyújtott lábbal tekerni, abból az következik, hogy a pedálnak a betonba/földbe kellene süppednie alsó holtponton. :F

Fogtam 1 mérőszalagot és a kerékpár tárolóban megvilágosodtam. :)
A kölcsön kerékpárnak, amit most használok, a meghajtócsapágyház tengelye a talajtól 30 cm-re van. A rossz kerékpáromé 26 cm-re, a szomszéd kerékpárjáé is 26 cm-re. Az a 26 cm még vállalható kompromisszum volt.

A nem extrém célra készült, mindennapi használatra szánt, kerékpároknak (városi és a trekking) 26 cm magasan van a meghajtócsapágyház? Mérőszalaggal megyek majd válogatni a használt kerékpárok között. :D

[ Szerkesztve ]

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#217006) Gaben92


Gaben92
őstag

Ti melyik Kärcher OC3-at vennétek?

OC3
OC3 + Bike Box
OC3 Plus

A Plus mellett szól ugye a 4L helyett 7L-es tank, a Bike Box kiegészítő meg nem tudom mennyire hasznos. A tisztítószer meg a mikroszálas kendő elhanyagolható, ami tényleg "érhet valamit" az maga a doboz és a kefe. Viszont annyira aprónak tűnik a doboz, hogy sok cucc nem fér bele, nekem meg itthon vannak a zsír új Muc-Off kevék. Sokszor két bringát kellene leveretni vele, nem tudom, a 4L elég lenne-e rá. Árban az OC3, 120€, a Bike Box verzió és a Plus verzió pedig 150€.

If it ain't a Rotor, it ain't a motor.

(#217007) parandroid válasza zsola32 (#217004) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem ilyesmi van: [link]. Nem pont ez, asszem valami aldi-lidl-penny féle boltban vettem, talán 10 euróért. Nem atomstabil, de kisebb szerelési munkákat is meg lehet csinálni vele. Egy tisztítás-kenésre bőven jó. A két kampóba a hátsó láncvillát+támvillát akasztod be - ha nem lenne tiszta.

A garázsba egy ilyet vettem a nagyobb-nehezebb gépeknek (MTB + trekking): [link] , a kinti tárolóban meg egy ilyen van, ott a kevésbé értékes, suliba járós gépek vannak: [link] . Mindkettőben elfér a 3 bicaj, annyi trükkel, hogy a középsőt rükvercben szoktam beletolni, így a kormányok sem akadnak össze. Igazából mindhármat ajánlani tudom, teljesen elégedett vagyok velük. Annyi, hogy komolyabb szerelésekhez kell azért egy rendes szerelőállvány is.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#217008) zsola32 válasza parandroid (#217007) üzenetére


zsola32
őstag

köszi, az első megoldás nagyon szimpatikus, egy szobában is simán el tudom képzelni.

(#217009) Hasaggymeg válasza padzso (#217003) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Teljesen mind1, számomra egyszerűsége miatt rokonszenvesebb az utóbbi.

tknof1871.... nekem azt a betegséget nem sikerült még kitalálni amely miatt a lábad le kell érjen a nyeregből :F...természetesen nem zárom ki azt sem, hogy ez csak tudatlanságomat bizonyítja. :B :D

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#217010) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Raszereltem a gyari felnikre a DHR II -ket. A pucolasuk 15 perc volt/gumi, tubelessre szerelve meg 5 perc/gumi. Eleg easy, gyonyoruen rapattan, tartja a levegot. Soha tobbet belsos kerek.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#217011) Hasaggymeg válasza MPowerPH (#217010) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Ha nem hasad ki tényleg egyik legjobb fejlesztés, én is már lassan attól féltem végül nem fog működni az egy éve csak sétáltatott de teljesen kihasználatlan minipumpám ha esetleg mégis kelleni fog. :U

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#217012) MPowerPH válasza Hasaggymeg (#217011) üzenetére


MPowerPH
félisten

Maga az, hogy a defektek magas szazalekatol joforman vedve vagyok, mar egy jo pont. De a szerelestol feltem a legjobban. Es en meg csak szet sem bontom a szelepet a feltoltesre. Mielott rapattintanam a gumit, a maradek kis resen feltoltom, majd rahuzom azt az utolso 15cm -et is. Atforgatom, szeleppel alulra pozicionalva megtolom pumpaval, es igazabol 5-6 lokes utan mar illeszkedik, aztan pukkan parat, es kesz.

Don't Tread On Me

(#217013) 6030D válasza jjeahh (#216988) üzenetére


6030D
Ármester

Volt olyan hónapom, hogy 5 hét alatt 3x lett minden szétszedve, mert kéthetente beszoptuk az esőt a versenyen. Általában nincs gond, ha minden tele van zsírral, akkor az azért megfogja a vizet, sarat egy ideig, pucolás után mehet minden vissza. A baj akkor vsn, ha nincs lehetőség szétszedni, mint a képen látható esetben, mert még egy napig "nyaraltunk". Itthon már nem fordult el a kerék. :U
A legrosszabb szerintem ilyenkor a saras hosszú fűszál. Volt olyan, hogy feltekeredett a hajtókarral a kcs-hoz, és ahogy forgattam, szépen masszírozta be a csapágyba a porvédő mellett a sarat. És azt fentről nem nagyon veszed észre, mert pont úgy néz ki sárosan, mint a külső csapágyház. Na az egy 3 órás vereny alatt "tisztára" pucolta a frissen zsírzott csapágyat. Akkor gondolkodtam a kínai kerámián, de aztán elengedtem.

[ Szerkesztve ]

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#217014) fulton


fulton
addikt

Egy amatőr kérdés :)
Ezt jól gondolom így kell bekötni igaz?
[kép]

[ Szerkesztve ]

(#217015) MPowerPH válasza 6030D (#217013) üzenetére


MPowerPH
félisten

Keramia elvileg jobban birja? Nekem UK-ban a sar miatt az is ragott 1 ev utan. :( Es meg csak nem is Alis volt, hanem Hope.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#217016) ::Trunks::


::Trunks::
senior tag

Jó kis saras lehet az erdő, aki teheti nyomja le a pedált ezerrel :D

::Trunks:: felhasználónak 26 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! /Régi rendszer szerint, plusz a mostani/

(#217017) ReFleXx válasza Hasaggymeg (#217000) üzenetére


ReFleXx
addikt

penteken delutan kaptam szet, atszaladtam meg egy csapagy uzletbe, volt itt egy kozel, azt mondtak 3mmes
hoztam vagy 30 darabot.
utana otthon ugy olvastam hogy 1/8"-os kell bele, remek , mert az meg valami 3.17mm :D
nem volt lehetosegem azota ramerni egy tolomerovel, majd csak vasarnap este leszek otthon megint, akkor terveztem osszerakni az egeszet, hetfon mennek a bringaval meloba.
szoval most filozok melyik a kevesbe rossz, osszerakni 67 golyoval, vagy vegyesen 3 es 1/8"-s golyokkal. :DDD

egy helyen 80golyot olvastam h annyi kellene benne legyen, ahhoz kepest a 67 eleg karcsu, valaki esetleg tudna mennyi kellene belulre es kivulre?

ja eloszor a csapagy üzletben azt mondtak 80ft lesz , darabja.
mondom wtf, az kicsit sok, nem?
azt mondja az tenyleg sok ak tunik, adjak egy ezrest a 30darabert :DDD

uj racsnit nem akarok venni, (bar 150 csapagygolyo ara csak:D) ez egy verylowbudget munkabajaros osi 26os mtb es amugy nem kopottak a fogak.

[ Szerkesztve ]

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#217018) ballazol válasza ZolkoW (#216999) üzenetére


ballazol
senior tag

értettöm! :)

"A könnyű is súlyos, ha jó és értékes." C.G. Jung

(#217019) MPowerPH válasza Toobee (#215392) üzenetére


MPowerPH
félisten

Lehet berendelek en is egy ilyen ZTTO 10-52T Eagle ULT sort. 149EUR, ami persze meg mindig nem keves, de kellemesebb, mint a 380. Nem akarnam rakosgatni a masikat oda-vissza. Ezzel ugysem turaznek, azt a hasznalatot talan elbirna.
Es akkor en leszek a tesztalany. :D

Nincs ez valahol meg olcsobban? Bar mintha kaptam volna coupon -t is.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#217020) stickermajom válasza Gaben92 (#217006) üzenetére


stickermajom
addikt

Eléggé játéknak tűnik marha drágán. :D Nincs egy csap a háznál, vagy egy autómosó a környéken?

[ Szerkesztve ]

(#217021) Hasaggymeg válasza fulton (#217014) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Itt a dealer manual pdf fájlban megtalálod. [link]

ReFleXxx... ha bekerül néhány nagyobb golyó az katasztrófa lesz. :U

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#217022) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Ez a GX AXS szett vajon hamisitvany? :U

Don't Tread On Me

(#217023) f4lcon válasza MPowerPH (#217022) üzenetére


f4lcon
őstag

$1350 dollár, azaz nagyjából 475 ezer forint
ennyiért szerintem eredeti is van

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#217024) RexpecT válasza MPowerPH (#217022) üzenetére


RexpecT
addikt

Szerintem csak a hátsó sort adja annyiért, mert ha kiválasztod akkor ezt írja: Color: XG-1275

(#217025) Hasaggymeg válasza MPowerPH (#217022) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Inkább az a kérdés ki lehet-e fizetni 1000$ úgy, hogy benned a félsz mit is kapsz végül. :F

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#217026) MPowerPH válasza RexpecT (#217024) üzenetére


MPowerPH
félisten

Okes, nekem bugos volt eddig. Nyomtam egy F5 -ot, es egybol helyre razodott. Csak megakadt rajta a szemem, nekem is hihetetlennek tunt. Kosarban ugy irja le, hogy kit, es benne van minden 293 -ert.
Meg alszok egyet erre a ZTTO sorra. Kar, hogy nincs fekete belole, mert az arany es az oil slick sem a kedvencem.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#217027) bardi válasza MPowerPH (#217026) üzenetére


bardi
aktív tag

Szerintem ne gondolkozz rajta sokat, rendeld be, és számolj be róla pár ezer km után, hogy tudjuk, megéri e :DDD

'92 Honda VFR 750

(#217028) MPowerPH válasza bardi (#217027) üzenetére


MPowerPH
félisten

Mondjuk 1000km -ek nem kerulnenek bele egyebkent sem, szoval igazi tartossagrol nem tudnek beszamolni. Esetleg az kiderulne, szetesik e 100km utan. :DDD

Don't Tread On Me

(#217029) ::Trunks:: válasza ::Trunks:: (#217016) üzenetére


::Trunks::
senior tag

Jó volt 😁

::Trunks:: felhasználónak 26 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! /Régi rendszer szerint, plusz a mostani/

(#217030) Kiskopika


Kiskopika
senior tag

Sziasztok, új vagyok a témában és szeretnék valami mozgást az életembe hozni, arra gondoltam a bringa jó lehet. De elakadtam a méretekben két opció van az egyik [link] ez lenne elérhető méretek 54 vagy 58.
A másik [link] pedig ez, itt bármi elérhető.

Az elsőnél az eladó azt ajánlotta hogy 56 méretben gondolkodjak, ami arra a bringára nem is létezik. 185 cm vagyok. Mennyire érezném a +-2 cm? Segitsetek ki pls... Aszfalt és murvás terep a cél

(#217031) ZolkoW válasza ReFleXx (#217017) üzenetére


ZolkoW
őstag

A vegyes méret az tuti rossz, annál még az is sokkal ésszerűbben hangszik, ha nincs más, hogy mindet kicseréled 3 millisre.

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#217032) sebgutkopf válasza Gaben92 (#217006) üzenetére


sebgutkopf
őstag

Fél éve vettem a plus verziót, végül a 7l miatt választottam azt. Ennyi használat után azt mondom, hogy nem is értem a 4l-es tartállyal mire gondolthatott a gyártó, az semmire se elég, ha rendesen sáros/retkes a bringa a 7l-el is gazdálkodni kell, hogy elég legyen.

(#217033) Toobee válasza MPowerPH (#217019) üzenetére


Toobee
veterán

Majd számolj be róla, nekem végül a gravelre lesz másik kerékszett, arra tényleg kell kettő. De mivel hg700 és 800 sincs, csak 10-20 hét múlva, így ZTTO lesz nekem is. Fékbetétet se találok a 105 R7000-hez, így az is kínai lesz. Vagy veszek egy bicajt, amiben új van….

https://barbieripnk.hu/

(#217034) ZolkoW válasza ReFleXx (#217017) üzenetére


ZolkoW
őstag

[link]

a fékbetétről jutott eszembe, nemrég vettem egy ilyet a Spyre-be előre, kicsit féltem tőle, de teljesen jó. Legközelebb ki fogom próbálni másik fékhez is ezt a márkát. Az a baj, előtte nem tudom, milyen gyártmány volt, de az is valami aftermarket cucc volt már, amivel próbáltam fékerőt növelni (xxxxStop, vagy Jagwire, vagy ilyesmi, nem találom a rendeléseim között sem), és ez hozza minimum azt a szintet. A gyári TRP-nél és a félfémes Shimanónál mindegyik erősebb volt.

[ Szerkesztve ]

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#217035) MPowerPH válasza Toobee (#217033) üzenetére


MPowerPH
félisten

Vegyel a ZTTO storbol hydros feket. :D Korbeneztem, es van mineral oil -os, 4 pistonos fekjuk. Kivancsi vagyok ra. :K

Meg valami rendes hajtokart, es foleg egy rendes hatso valtot kellene pattintaniuk, mert az a ketto az eleg gaz, olyan 14 ev lemaradasban van. Kb. egy 08 -as XT szint.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#217036) Gaben92 válasza sebgutkopf (#217032) üzenetére


Gaben92
őstag

Nálam most az a dilemma leginkább, hogy két bringára elég-e a 7L. Ha ez a "pont nem" kategória akkor nem vagyok vele előrébb, kell extra víz így is úgy és kell extra kanna. Akkor meg már a kicsi 4L-es kompaktabb, és hogy nem kétszer, hanem háromször kell utántölteni az pont nem érdekel.

#217020 stickermajom
Pont ez a lényege, hogy nem baromi nagy nyomással megy mint az autómosók, hanem alacsonnyal, hogy nyugodtan lehessen használni bicikli (meg kutya :DDD) mosásra is. Amúgy konkrétan amiatt gondolkodom rajta, mert önkiszolgáló mosó szerintem nem létezik felénk (nem MO), és nyáron mennénk olyan helyekre, hogy víz is csak a tóban van, áram meg sehol 60km-es körzeten belül. :D Ár meg relatív... 120€ az nálunk másfél tálca sör, vagy kajában számolva 5 pizza... :DDD

If it ain't a Rotor, it ain't a motor.

(#217037) MPowerPH válasza Gaben92 (#217036) üzenetére


MPowerPH
félisten

Arra tokeletesen megteszi egy ilyen Gardena manualis permetezo is.
En ezt hasznalom.

Utantolteni igy is kell, mert eloszor levereted bekevert samponos vizzel, majd utana tiszta vizzel lehet obliteni.
En ez telen is hordtam magammal, kint Uk -ban is vittem. Volt bent meg 5L viz kannaban, amivel utana tisztara oblitettem.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#217038) jjeahh válasza MPowerPH (#217037) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Ez menő permetező, enyém 10 eurós :D . 5L nekem elég saras bringára is, nekem csak a magas nyomás hiányzik néha :DDD . Én a permetezővel sem veretem telibe a csapágyakat (már a permetezővel is sikerült tönkretenni a kerékcsapágyat :U ), ahogy a magasnyomásúval sem, szal innentől a magasnyomásúnak csak előnye van, mert jobban lemossa a ragadós dzsuvát. Cserébe a permetező kéznél van, bárhol le lehet mosni vele a bringát, ezért 99%-ban én is azt használom.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#217039) Gaben92 válasza MPowerPH (#217037) üzenetére


Gaben92
őstag

Mindenképp valami akksis kell. Csukló problémáim vannak, műtve is volt, most is fáj, bicikliznem se kellene nagyon amúgy (emiatt is próbálom levenni a kezemről a terhelés nagy részét), szóval nem nagyon akarok pumpálni semmit.

Gondolkodtam a nagyobb cserélhető akksis verzión (KHB6) dupla ennyiért ami külső tankból dolgozik, de az szerintem túl erős lenne biciklihez.

If it ain't a Rotor, it ain't a motor.

(#217040) arcitec válasza jjeahh (#217038) üzenetére


arcitec
addikt

Permetezővel. Nálam a kulcs engedett, míg tele volt. Egy idő után nem értettem adott terhelésen miért nyikkan-nyikkan a hollowtech 2. Mindig kis olajat sprickoltam neki.
Míg ki nem világosodott, hogy jobb kulacs kell és azt sem kell feltétlen tele tölteni. Ügye, mert pont oda folyik le. Onnantól elhagyta. És ez nem urban legend.
Itt is volt egy kolléga aki erre panaszkodott és ott is a szivárgó kulacs volt a ludas. :K
Gaben92: Jó lesz az vegyed, ha kinézted és 1-2 hét múlva is azon töröd a fejed, hogy kéne,
akkor bizony vedd meg és bizton használni is fogod. ;)

[ Szerkesztve ]

(#217041) ReFleXx válasza ZolkoW (#217031) üzenetére


ReFleXx
addikt

ugy semmiképp, holnap este ramerek ha otthon leszek, van franko tolomerom

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#217042) bardi válasza arcitec (#217040) üzenetére


bardi
aktív tag

Én egy időben azt hittem, hogy a rugóstag ereszti felül az olajat, ahol marhára nem kéne neki. Eltartott egy ideig mire rájöttem, hogy az az izzadtság meg víz, ami oda került :D

'92 Honda VFR 750

(#217043) stickermajom válasza Gaben92 (#217036) üzenetére


stickermajom
addikt

Pont a kutyás marketing miatt vagyok szkeptikus. :D Persze mindenki arra költi a pénzét amire akarja, de nálam ez már a túlzás kategóriába esik.

(#217044) MPowerPH válasza jjeahh (#217038) üzenetére


MPowerPH
félisten

Ezen is van magas nyomas, 5 bar -t tud. A csapagyaknak en sem adok, csak finom permetet hasznalok a kozelukben.

Don't Tread On Me

(#217045) evo87 válasza evo87 (#216781) üzenetére


evo87
őstag

Végül voltunk a párommal olyan bicaj boltban, ahol végeznek ülőcsont távolság mérést, és az alapján választottunk nyerget. Magam végül a crosswayre a kellemesnek belőtt, sportos üléspozícióhoz egy Ergon SR Comp Men-t. Holnap ha szép idő lesz, jöhet a próbakör egy 50 km-es karika formájában. A tanácsotokra betekertem a pálcákat maszkolószalaggal, hogy ha neatdjisten nem jön be, vissza tudjam vinni.

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#217046) fulton


fulton
addikt

No kész vagyok:)
Ő lett a második bringám. Javarészt megkapta a csepelről a dolgokat, a vázba a 20 éves nyereg ugy bele volt rozsdálva hogy vegig kellett vágjam felxel. Azt meg utána összeheggeszteni furogéppel belülröl lecsiszolni me nem ment bele heggesztés után a nyereg :D megszenvedtem nagyon ezt is. De kesz van.
Ilyen boltba járó meg otthagyogatni itt ott amottnak, szemet ne vessenek rának tökéletes , itt a kenyelem a kulcs:D nagyon jól veszi az akadályokat.
[kép] [kép] [kép] [kép]

Ő meg a kis szemem fénye, na ő kapja nemsoká az uj nyerget:) meg lecseréltem a kitámasztót valami hozzá illöre.
[kép] [kép]

Megj: hat az tény hogy kuva kényelmes lett a kis monti de hu..nagyon nehezebb masabb hajtani mint a kis csepelt. Ég és föld. De minden más is. A hajtás milyensége a váltások az egész ahogy van:) azért érzödik a rajtuk lévő alkatreszek milyensége.

[ Szerkesztve ]

(#217047) fulton válasza Hasaggymeg (#217021) üzenetére


fulton
addikt

Köszönöm. Néztem én is a használatijat de nem talaltam benne. Amit most linkeltél (igaz másik valto) de abban ott van. Mimd1 bekötöttem a küldött kep alapon szerintem korrekt.

(#217048) Zoliwrc


Zoliwrc
aktív tag

[link]

Ennek a tömlőnek vajon kitekerhető a szelepmagja hogy tudjak bele defektgátló lötyit tölteni?

(#217049) andrisbandi válasza Zoliwrc (#217048) üzenetére


andrisbandi
őstag

Igen.
https://www.bike-components.de/en/Continental/Cross-28-Tube-p26277/

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#217050) Hasaggymeg válasza Kiskopika (#217030) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Nagyon éreznéd, próbáld ki és vedd amit ajánlott méretedhez, a második amúgy is picit jobb.

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.