Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180151) parandroid válasza xy.zsolt (#180149) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Szénhidráttal érdemes próbálkozni. Tolj be útközben egy zsömit, vagy egy kroaszont, esetleg perecet. Ha nem esik útba pékség, az is elfér a banán mellett mezzsebben, és sokkal lassabban szívódik fel, mint a müzlis szeletek, vagy a zabkeksz. Snickers/Mars és társai is jók, de az inkább akkor, amikor már késő (ilyenkor már talán meg sem olvad), no meg a koffein minden formában: kávé, energiaital. Tágítja az ereket, nagyon sokat tud javítani a keringésen.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#180152) Alg válasza xy.zsolt (#180149) üzenetére


Alg
veterán

Gumicukor?

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#180153) ZolkoW válasza Alg (#180139) üzenetére


ZolkoW
őstag

igaz, úgy még egyszerűbb :)) .
én félek,hogy nem az ütlegelés miatt feszült be, hanem belegalvanizálta magát, de azért drukkolok, hogy ne így legyen. bármelyik is, lehet,hogy segít,ha picit befelé sikerül megmozdítani, ahogy már javasoltátok.

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#180154) xy.zsolt válasza atti29 (#180150) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Én ma 700x25-el dagonyáztam :) Nem az én világom....nagyon nem.

Szóval az "atomenergia"....úgy hívják, hogy Kókuszos csemege. A Penny terméke 3 ízben. Ez a kettő nagyon finom, harmadikat nem kóstoltam. 15cm hosszú és 420-500 kalória, 119 Ft!!!

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#180155) flash- válasza xy.zsolt (#180149) üzenetére


flash-
veterán

esetleg keversz magadnak 6% os szénhidrát italt(amit a pro-k is isznak)
az 1l vízhez 60g ch.
3 féle ch, különböző sebességü felszívodással.és gyomor gondod se lesz nameg olcsóbb mint bármilyen gél. kb félóránként 20-30g ch meglegyen. nem fogsz eléhezni.de gondolom nyélen mentél.én 150 pulzussal(tempo zóna) kaja nélkül simán letekerek 3 órát. ha te nem akkor ott valami más gond lehet link

én most hirtelen ezt találtam,lehet van olcsóbb is

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#180156) xy.zsolt válasza flash- (#180155) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Ez sem hangzik rosszul....utánajárok
Ma nem mentem nyélen, sőőőőt......csak pár rövidebb szakaszt nyomtam meg. Na meg pl a dagonyás részen még a lábam is lent volt :)

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#180157) bardi


bardi
aktív tag

Kipróbáltam a 34-es tányért, a lánc waxolás eredményét, meg a fejlámpát, úgy ahogy.
Az út elején van egy papíron 21%-os emelkedő, és hát nem mondom, hogy alacsony pulzussal, de feltekertem, azért a 34/50 úgy tűnik sokmindenre elég.
A lánc nem volt zajos, sokat nem vettem észre a waxból, csak azt, hogy mára a fehér tejszerű valami eltűnt róla. Gondolom ez normális. Remélem ez majd kibírja azt, hogy vízzel leveretem róla a mocskot.

Olyan rohadt nagy köd volt, hogy majdnem már az aszfalton visszafordultam, de úgy voltam vele, hogy felmegyek a tetejéig, hátha ott nincs köd. Éppen kétsávos úton ha jobb szélén mentem, nem láttam mi van bal oldalt.
A terv amúgy bejött, egy ideig, fent tényleg nem volt köd, szóval el is indultam az erdőben lefele, a még mindig nyálkás faleveleken, de aztán leértem oda, ahol ismét pár méter lett a látótávolság, szóval visszafordultam. Még aszfalton se tudtam gyorsan jönni lefelé.
Viszont a lámpa úgy néz ki jó lesz, azon a pár szakaszon nem éreztem azt, hogy sokkal több fényre lenne szükségem, és ami igazán szuper, hogy a gyári fejpánttal rajtamarad a sisakon, nem kell semmit mókolni vele, hogy jó legyen.

'92 Honda VFR 750

(#180158) szimpláncsak válasza atti29 (#180150) üzenetére


szimpláncsak
tag

Mindenképpen olyan ajánlott amin nagy a távolság a bütykök között. Pl: Continental X-King, Mud King , Schwalbe noby nic, magic mary. Maxxis forekaster, Miniom, Ardent. Nekem Continental Race King van az sem sarazásra lett kitalálva. Igazából az sem mindegy, hogy milyen a sár :D Agyagos, tömörebb sarat nem bírja, mert nagyon könnyen beleragad a bütykök közé. De ahol pl. sziklásabb a terep ott nem rossz.

[ Szerkesztve ]

(#180159) polonic válasza xy.zsolt (#180154) üzenetére


polonic
félisten

Fujj. Tele cukorral meg egyéb szeméttel. :P Én is bírtam egyébként.
De már a feleségem házi zabszeletében bízom.

[ Szerkesztve ]

(#180160) Hasaggymeg válasza jjeahh (#180141) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Hét én a régit biztos nem tolnám befele,mikor itt milliméterekre a szélétől sem tudod kiütni,ha valahol a gyűrű helyén ragad meg akkor tényleg kuka az agy. :( ...na meg ha sikerül is nehéz lesz tőle a kerék. ;]
Amúgy meg ne add fel,legrosszabb esetben vidd egy szakihoz,szerelőhöz vagy végy egy kiütő szerszámot [link] valamelyik szaküzletben,akármennyi olcsóbb egy új keréknél. :K

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#180161) ZolkoW válasza atti29 (#180150) üzenetére


ZolkoW
őstag

gyakori, hogy sarazáshoz épp hogy keskenyebbet tesznek fel, vannak sárgumik 2,0-ás, sőt, 1,8-as mérettel. Ez azért is jó, mert ha összegyűjti a gumi, több esélyed van, hogy elforogjon a kerék a vázban.

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#180162) FerNandor


FerNandor
őstag

Ma jött meg a Magicshine Seemee 200. Brutális fénye van. Kialakításban hasonló a bontrager flare rt-hez, csak olcsóbb. A féklámpa funkciót kikapcsoltam rajta. Reggel remélem tudok egyet tekerni.

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#180163) Jester01 válasza bardi (#180148) üzenetére


Jester01
veterán

Én most ilyet vettem. Hátra pedig ilyen van, aliról korábban.

[ Szerkesztve ]

Jester

(#180164) Hasaggymeg válasza Jester01 (#180163) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Lehet én vagyok peches,de ettől a cégtől még jó lámpát nem vettem. :( Többször,többfélét vásároltam tőlük mert kellett az áfás számla,de előbb utóbb mind hozta a kínai vacak formáját. :F

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#180165) RaiZka válasza INTELligent (#180084) üzenetére


RaiZka
tag

200 lumen. Eleg, hidd el.

Nem teljesen ertem mit szeretnel, de nalam a nyeregtaska (amig hasznaltam) szorosan a nyereg alatt volt szoval oda nem raksz fel meg egy extra lampat.. Mondjuk en attertem a kulacstartoba rakhato tool boxra, igy mar nincs ilyen. 2 kulacs kb ugyis max nyaron kell nekem, ha hosszabb utra megyek.

(#180166) Hasaggymeg válasza Jester01 (#180163) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Amúgy mi így állunk Zasszonnyal (éppen feltöltöttem őket),1-1 nugget ii-vel hátul [link] ...megszigmásodtunk. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#180167) Atti777 válasza jjeahh (#180101) üzenetére


Atti777
senior tag

A melegítés segíthet, az alu jobban tágul, mint az acél.
Hogyan próbáltad melegíteni? Hőlégfúvó lenne a legjobb, kb. 60-70 fokig felmelegíteni az agyat, lehetőleg úgy, hogy a csapágy a legkevesebb hőt kapja.
Ha elsőre nem megy, hagyd lehűlni és próbáld újra 1-2x
Vannak fagyasztó spray-k is, azzal is lehetne egy próbát tenni [link]


#180115 zsocy köszi! Itt a lista a helyszínekkel [link]

Путин, иди нахуй!

(#180168) 6030D válasza RaiZka (#180165) üzenetére


6030D
Ármester

Én a 4 fényerősségből a második leggyengébbet használom, és 2 m-re kerülnek az autók. 200 lumen az olyan, mint amikor dugóban ködlámpával (ködzárófény :U ) állnak előtted.

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#180169) mobal válasza Hasaggymeg (#180166) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Ha már lámpa, kb.1 hónapja vettem egy AMPP 800-at és... jó :D

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#180170) bardi válasza Jester01 (#180163) üzenetére


bardi
aktív tag

Ez is jó sokáig bírhatja, két 18650-es akksival.
Elvileg ez high álláson 450, turbo álláson meg 850 lumen, de valóságban alig van különbség a kettő között. Ez papíron 2,5 órát bír 18650-es akksival, de én 21700-ast vettem bele, párban, így ha út közben lemerülne se kell meghalnom.
A fejlámpa meg ez, ehhez úton van a 18650-es akksi, egyet meg találtam hozzá, csak azért tudtam kipróbálni :D

'92 Honda VFR 750

(#180171) maximilian4 válasza bardi (#180170) üzenetére


maximilian4
addikt

Nekem a bikefun glare 800-ban nem tudom milyen akku van beépítve, de már 2 óra van benne 800 lumenen és meg sem kottyan neki. A töltöttség visszajelző még kék. Viszont amivel bajban vagyok. Viszont bajban vagyok a trelock ls 740 i-go hátsó lámpámmal. Lehetséges az hogy csak olyan mód van benne, hogy folyamatosan világít? Azt tudom hogy a németeknél pl. az első lámpának folyamat kell világítania, nem pedig villognia, viszont nem tudtam hogy a hátsó lámpákra is érvényes, de ezek szerint az, mert szerintem ezért maradhatott ki belőle. Bár így is elég jól látható, meg elvileg sokáig is bírja.

Maxi

(#180172) Hasaggymeg válasza mobal (#180169) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Az is hozhatja amit ígér, nem kínai vacak.

maximilian4...az tulajdonképp egy szenzoros féklámpa, mit akarsz még villogjon is, hogy ne tudják hátul most fékezel-e,vagy csak villogóra tetted. :DDD

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#180173) Perillustris válasza Maximum1 (#179944) üzenetére


Perillustris
senior tag

Ráleltem erre (ROSEXEON CW DISC Ultegra), ami valamivel drágább, de magasabb felszereltségű. Azt nem tudom, hogy gyártástechnológiában mennyivel képvisel más minőséget a Rose, mint a Cannondale, netán a Wilier, stb.

Ár/érték arányban nem tűnik rossznak. Igaz, "felpróbálás" nélkül elég vadnak hangzik a megrendelése még úgy is, hogy ingyenesen vissza lehet küldeni.

Perillustris

(#180174) xy.zsolt


xy.zsolt
őstag

Ma ahol nem dagonyáztam ott ilyen csodás volt

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#180175) Napfénysüti válasza Perillustris (#180173) üzenetére

Egyik csaj ismerősöm ennek a patkófékes, Di2 változatával versenyzik. Jó kis bringa. :K

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#180176) INTELligent válasza flash- (#180119) üzenetére


INTELligent
senior tag

#180119 flash-: köszönöm, hogy megosztottad!

#180165 RaiZka: nem kell győzködni, csak az volt a kérdés, hogy most 100 vagy 200 lm, mert több oldal 100 lm-re írja :). Van egy 260 lm-es NiteRider Aero Sentry-m az outira. Csak az a gondom, hogy a montira valahogy fel kéne ezt varázsolni. A nyeregtáska meg marad, mert a 2 kulacstartó kell.

Flickr: https://bit.ly/2wtfNl5 || https://500px.com/photofan96 || Strava: https://bit.ly/2QzLnok

(#180177) parandroid válasza Perillustris (#180173) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Azt tudod, hogy ez használt, felújított gép, ugye? Nem hiszem, hogy gond lenne vele, csak hogy tiszta legyen. Amúgy jók a rose-ok, nekem a színviláguk kicsit fura, ez a sárga is lehetne élénkebb, ha már sárga, így olyan kis sápadtnak tűnik... Formára viszont nekem nagyon bejönnek, és olyanok használnak rose-okat az ismerősök közül, akikről biztosan tudom, hogy a minőségre is igényes (és anyagilag is megteheti, hogy amatőr szinten a felső szegmensből válogat).

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#180178) Móci


Móci
addikt

Sziasztok!

Lenne egy nyereggel kapcsolatos kérdésem. Szeretnék egy szélesebb, túrázáshoz kényelmes darabot. Példának a Selle San Marco Trekking-et hoznám, nem tudom van-e jobb, vagy ez lenne a legjobb választás?
Nyár közepén vásároltam egy Alboin 200 Pro-t, de ami rajta van nyereg elég keskeny nekem, abszolút nem érzem jónak, hiába állítottam.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#180179) Khelben válasza Móci (#180178) üzenetére


Khelben
nagyúr

Lidl-be nézz be, a Medicus Air nyergek nagyon jók. 3 féle szélességben vannak, én a középsővel mentem kb. 10000 km-t, néha 100+ km-es túrákat, annál jobb nyergem még sosem volt, pedig próbáltam sokat. Most országútin a keskenyebbet használom, az is nagyon jó, de a szélesebbek kényelmesebbek. Annyi a gáz vele, hogy nem mindig kapni. De akár használtan is jó vétel lehet, vaterán vagy valahol. Ja és volt kb. 4000 Ft.

(#180180) polonic válasza xy.zsolt (#180174) üzenetére


polonic
félisten

Ausztria?

(#180181) szimpláncsak


szimpláncsak
tag

Hátsó lámpa témához. Nekem ilyen akksis [rock machine ] van. Biztos van fent hasonló alin is 5 dollárért :D. Meglepően jó a fénye, haverok nem is szeretik ha sötétben én megyek elől :). Fényerőssége nem állítható, 3 féle funkció van benne. Folyamatos fény, egyenletesen villogó, pulzálva villogó. Azért biztonságból van egy sima Lidl-ös 500ft-os is, ha lemerülne.

[ Szerkesztve ]

(#180182) Hasaggymeg válasza Móci (#180178) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Összefoglaló idevágó része megvolt? Nem biztos a szélessége miatt kényelmetlen. :F

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#180183) xy.zsolt válasza polonic (#180180) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Nem, de majdnem (500m-re onnan) :D Hermes, Magyarország

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#180184) polonic válasza xy.zsolt (#180183) üzenetére


polonic
félisten

Feltűnt a tükörsima erdei út. Legalábbis a képen az. :D
Azért ez Magyarországon nem jellemző. Lassan már autópálya sem ilyen...

[ Szerkesztve ]

(#180185) ZolkoW válasza polonic (#180184) üzenetére


ZolkoW
őstag

Van benne igazság, de hogy kötözködjek, még a Vértesben is akad ilyen...egy szakaszon, aztán tovább mész rajta, és jön előbb a javítgatás, majd a sóderrel vegyes hepe-hupa aszfalt, majd az óriási kátyúk :)

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#180186) xy.zsolt válasza ZolkoW (#180185) üzenetére


xy.zsolt
őstag

azért Itt sem ilyen mindenhol :N

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#180187) ZolkoW válasza jjeahh (#180122) üzenetére


ZolkoW
őstag

A Vittoria Barzo-t nézegettem még, ezt úgy emlékszem, te is emlegetted, de nem tudom, az mennyire olyan, mint amit a képek alapján sejtek.
A Rocket Ron még talán olyasmi, de úgy látom, ez az egyetlen Schwalbe, ami legalább közel van ahhoz, ami a tavalyi Nobby, bár kevésbé agresszív ez is. Hátsó guminak kellene, így kifejezetten őszre/télre. Elöl van egy Racing Ray, ha nagyon besarazunk, esetleg átcserélem a meglévő egy db Nobbyra.

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#180188) bardi válasza ZolkoW (#180187) üzenetére


bardi
aktív tag

Egyik mostani nagyon saras versenyen nyertek a barzoval, én is azt néztem ki következő guminak, 2,35-ös méretben.
A régi bringámon rocket ron van, és szerintem a tapadása nagyon jó, viszont a bütykök között volt pár ami letört róla. Mondjuk rendes sárban nem használtam, csak nedvesebb időben.

'92 Honda VFR 750

(#180189) szimpláncsak válasza ZolkoW (#180185) üzenetére


szimpláncsak
tag

Itt a Bükkben is van 1-2. Bánkúti út-tól (Csókási pihenő) Varbó között :) [link]

meg olasz kapu és Szilvásvárad közötti sem olyan rossz :)

[ Szerkesztve ]

(#180190) ZolkoW válasza bardi (#180188) üzenetére


ZolkoW
őstag

Nemrég rendezgettem a leszedett és félrerakott gumikat, csak az a baj, hogy fölöslegesen költeni nem akarok, lehetőleg elhasználnám, ami van, de a legtöbb az sajnos nem tubeless ready. Igaz, hogy Schwalbét használtam már úgy annak ellenére gond nélkül... Az a terv, hogy a Bontrager kerekeket alakítom át, lehetőleg költségkímélően. Végül nálam maradt a 12-es NX sor, így hátsó kerékből csak azt tudom használni az új bicón :)

#180189szimpláncsak : Bánkúton már jártam, de Csókától igen messze van ;) - ha legközelebb mennék, remélem, lesz nálam biciGli.

[ Szerkesztve ]

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#180191) Hasaggymeg válasza szimpláncsak (#180189) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Terepbringások vagyunk, vagy mi?! Mi az, hogy rossz út?! :U ;]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#180192) Khelben válasza polonic (#180184) üzenetére


Khelben
nagyúr

Ez lezárt út, csak erdőgazdaság mehet rá meg biciklisek.

(#180193) bardi válasza ZolkoW (#180190) üzenetére


bardi
aktív tag

Nekem most csak az van 29-es méretben, ami fent van a bringán, bontrager xr2 team issue ha jól emlékszem, száraz időben nem olyan rossz, de az 26-os rocket ron jobbnak tűnt akkor is fékezés közben. Ezt meghagynám nyári guminak, mert még jó állapotú, és nyálkás időre meg menne a barzo, szerintem nekem sokkal durvább minta annál nem kell.

'92 Honda VFR 750

(#180194) szimpláncsak válasza ZolkoW (#180190) üzenetére


szimpláncsak
tag

[link]
Régen sokkal szebb volt a [a pihenő teteje] csak rádőlt egy fa.

(#180195) f4lcon válasza xy.zsolt (#180174) üzenetére


f4lcon
őstag

beállítottam háttérképnek annyira jó kép

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#180196) xy.zsolt válasza f4lcon (#180195) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Tegnap óta nálam is ez lett :D

Khelben Ezen még jöhetnek autók :) .....Brennberg-Hermes között van ez a szakasz.

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#180197) 6030D válasza INTELligent (#180176) üzenetére


6030D
Ármester

200 lm. Szerintem, ha olyan a nyeregtáskád, hogy pántokkal húzod rá a pálcákra, akkor fel tudod rakni, ha konzolos, akkor necces. gugli fotó Ha eljössz Vácra, felpróbálhatod a bringádra. :) De ha olyan a nyeregtáska, hogy van rajta klipszes lámpának hely, és amúgy is használnád futáshoz, akkor meg rakhatod arra. De a tuti megoldás az az, hogy a nyeregcsőre rakod, annak is állítható a szöge.

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#180198) INTELligent válasza 6030D (#180197) üzenetére


INTELligent
senior tag

Köszi az infót és a felajánlást :). Kitalálom, hogy hogy legyen (meg mikor tudnék elmenni Vácra), aztán írok.
Pántos a táska. Én is pont azon gondolkoztam, hogy ha nem szorítom annyira oda a nyeregpálcának a táskát, akkor a lámpa konzolja elfér. Elvileg van rajta hely klipszes lámőának, de tegnap megnéztem, és nem tűnik túl tartósnak.
A nyeregcsővel az a gondom [kép], hogy nincs annyira kint a nyeregvázcsőből, meg a sárvédő is takarná :D.

Flickr: https://bit.ly/2wtfNl5 || https://500px.com/photofan96 || Strava: https://bit.ly/2QzLnok

(#180199) 6030D válasza INTELligent (#180198) üzenetére


6030D
Ármester

Hát..öööö..ez a kép jöhetett volna előbb is. Oda nem fog elférni a lámpa, ha meg hozzászorítod, nem fogod tudni levenni normálisan. Esetleg megpróbálnám a támvillára rögzíteni a gumis tartóval. Vagy, le kell venni a sallangokat. :B

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#180200) Perillustris válasza parandroid (#180177) üzenetére


Perillustris
senior tag

Szia, nem, az elkerülte a figyelmem. :R

(Persze az lenne a minimum, hogy ebben az esetben a konkrét bringáról raknak fel képeket.)

[ Szerkesztve ]

Perillustris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.