Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#154001) Paxker315 válasza xy.zsolt (#153999) üzenetére


Paxker315
addikt

És ott aussieknal a meleg levegő lefelé áramlik? Amúgy durva hőmérsékletek szoktak lenni, biztosan furcsa európaikent a 35+- os karacsony, bár, jobb mint a -

https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

(#154002) xy.zsolt válasza Paxker315 (#154001) üzenetére


xy.zsolt
őstag

harmadik ilyen nyári karácsonyom az idei...fura hát, pláne hogy a körítés a boltokban és néhány épületen jelen van....és pl itt áll a nappalinkban egy feldíszített karácsonyfa, úgy, hogy nappal 30fok van itt bent is ha nem megy a légkondi :D Holnap pedig sül a bejgli :DD Aztán családok, barátok ezrei mennek ki a szabadba, partra 25.én karácsonyi piknikezni...mivel itt még szenteste sincs

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#154003) Paxker315 válasza xy.zsolt (#154002) üzenetére


Paxker315
addikt

El bírnám viselni. Az ausszikat amúgy is kedveltem zsengekölyökkorom óta, mert, aki megtanított änglishül, pont ausztrál akcentussal tette.

https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

(#154004) xy.zsolt


xy.zsolt
őstag

Na, léptem aludni....korán lesz reggel 5óra. Szép napot nektek

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#154005) ZolkoW válasza Hasaggymeg (#153991) üzenetére


ZolkoW
őstag

változó, igazából nyáron könnyebben ráveszem magam,hogy elhasználjak egy pár napi lencsét erre, és akkor tehetek rendes bringás szemüveget. ilyen lityi-lötyi időben,mint a mai, sajnálom, és a normál szemüvegemben tekerek. de most 10 fok volt, nem is volt gondom vele (brutál mászás sem volt mondjuk, ahol lihegnem kellett volna). amikor ennél hidegebb van, az már rossz tud lenni, és az "utcai" szemüvegem nem is véd szél ellen, sőt.. az is rossz még,ha terepezek, és rázkódik, az a látásomnak sem használ :)

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#154006) parkr válasza xy.zsolt (#153999) üzenetére


parkr
őstag

40 átlag az kemény :o

(#154000) Paxker315 szerintem attól is függ kinek milyen a bőre, én sápadt vagyok, nekem kell :)

(#154007) 6030D


6030D
Ármester

Elmentünk homokra, mert ott nincs sár. Ja, csak előtte. :C

[ Szerkesztve ]

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#154008) Hasaggymeg válasza ZolkoW (#154005) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Jó helyek! :)

XYZsolt...akkor ott a kocsonya nem játszik ilyenkor...sem. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#154009) Hasaggymeg válasza 6030D (#154007) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Így az ablakból kinézve nem lehetett egy leányálom. :U

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#154010) 6030D válasza Hasaggymeg (#154009) üzenetére


6030D
Ármester

Sződliget-Keszi között tökéletes. Ha van sár, azt lehet kerülni. Előtte Verőce-Fenyveshegyet, meg Vác-Sződligetet szoptuk be. Előbbi felfelé csinált fatbikeot a kerékből, utóbbinál meg volt olyan, hogy "á, csak kis sár... potty, 15 cm mély. :D

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#154011) jjeahh válasza 6030D (#154007) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Irigyellek, én ma megint a gumival tököltem. Aztán gondoltam hétvége és zárva vannak a boltok, meg ünnepek s minden, de próba cseresznye, ráírok egyet a kedvenc helyi bringaboltom tulajára, hátha tudna adni tubeless tejet... vissza is írt azonnal, hogy vár a boltban, mire bementem 3 féle tej várt, valami fura márka, Continental és Schwalbe. Szal szokás szerint megmentette az életemet :))
Az a Fulldynamix meg... nagyon kéne, szeretem az ilyen különc cuccokat, ehhez képest még az Orbea is tömegmárka :B .

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#154012) 6030D válasza jjeahh (#154011) üzenetére


6030D
Ármester

Ja, rákérdeztem, a FD váz az, amit valaki linkelt ide is, csak az S méretben még nincs a merevítés a felsőcső és a nyvcső teteje között.

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#154013) jjeahh válasza 6030D (#154012) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Még S-es is? Mondom, hogy pont nekem való :D

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#154014) 6030D válasza jjeahh (#154013) üzenetére


6030D
Ármester

Már nem is gyártják. Ha jól emlékszem a Battaglin mtb részlege volt a FD, kis szériás gyártó, de volt maraton (vagy xco?) bajnokuk is. Vadászni lehet a neten, nyáron itthon is árultak egyet.
Nekem az tetszik benne, hogy oldalról vékonynak tűnik a felsőcső, felülről meg széles.

[ Szerkesztve ]

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#154015) jjeahh válasza 6030D (#154014) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Ez már nemteccik :DDD . Ja, én is szeretem az ilyen felsőcsövet, ez is hasonló.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#154016) ZolkoW válasza jjeahh (#154011) üzenetére


ZolkoW
őstag

Ja, felejtsd el,amit a kézműves ajándékról mondtam, főzz a felszeletelt nobby nicből pálinkát! :D
Ma arra jöttem rá, hogy jó (vagy legalábbis nem rossz) terepre, de csak száraz időben. Talán ha nem 42-es,hanem 33-as lenne a szélessége a guminak, akkor maradna hely a sárnak, vagy kevésbé keményre tömődne össze a falevelekkel. egyszer még ki is vettem az első kereket,hogy rendesebben kipucoljam a villanyaknál. ugyanez montival még relatíve gyorsan is ment volna, de gravellel bírnám feledni.. a többi részen jó vót.

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#154017) cobranco


cobranco
csendes tag

A Dolomitok egy igazi „vegyesfelvágott”,a természet által precízen tagolt felszín,a különböző korokból származó kőzetek és ezek erodált formái lenyűgöző látványt nyújtanak az ide látogatóknak.Ebben a félelmetes sziklavilágban már élni sem egyszerű,nemhogy bringázni,túrázni,sportolni.

Tartalomból:
Arról,hogy utazóink csonttá fagynak-e augusztus közepén egy romos viskóban már az elején lehull a lepel,de,vajon sikerül-e teljesíteni a célt,át a Dolomitokon keresztbe vagy az egész egy szürreális expedíciós túrává alakul….Az,hogy milyen egy kanyon,ami azóta már nem létezik,már önmagában is izgalmas,de,fény derül arra is,tud-e pipálni a egy hegy úgy,hogy rá se gyújt,az olasz Gyilkos-tó börtönbe került-e tettéért,illetve egy puritán gasztroblokkot követően azt is megtudhatjuk van-e olyan szállás,ami nincs.

[Dolomitok közt 4.rész: "Alpok minden mennyiségben" 2018./Italy/ FullHD 1080p]

Útvonal:
Malga Ciapela-Sottoguda kanyon-Palue-Rocca Piatore-Sopracordevole-Livinallongo völgy-Andraz/1640m/-Colle di Santa Lucia/1562m/-Selva di Cadore-Val di Fiorentina-Caprile-Lago di Alleghe-Agordino-Pale di San Luciano-Agordo-Forcella Franche/992m/

Képes túrabeszámoló:
[link]

Fotoalbum:
[link]

Térkép:
[link]

Kellemes Karácsonyi Ünnepeket minden bringás kollégának!

Túráim,videók itt: http://cobranco.hu/

(#154018) jjeahh válasza ZolkoW (#154016) üzenetére


jjeahh
nagyúr

De a tiéd valamilyen WTB nem? Én kimondottan szeretem a Nobbyt sárban, sőt, hóban is meglepően jó, de most meg kell elégedjek az aszfaltozással a Maxxissal, mert az már nagyon ijesztően viselkedik terepen sárban. No de nem baj, legalább rákényszerít az alapozásra. Csak hát ha lesz friss havacska, a szívem megszakad, hogy a Maxxis miatt nem merek egy kiadósat terepezni szűz hóban :D

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#154019) rétisün


rétisün
veterán

úgy tűnik, a Cube-nál nem gondoltak arra, hogy valaki a gyárilag TRP Spyre-vel szerelt bringájukra másik féket tenne :W
hátul egszerűen nem fér el a BB7 a támvillától, plusz az (elvileg) ide való adapterekkel valahogy nem igazán kerülne a helyére a BB7..... elől talán összejön, hátul azt hiszem kénytelen leszek a spyre-t visszatenni.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#154020) ZolkoW válasza jjeahh (#154018) üzenetére


ZolkoW
őstag

Bocs, úgy látom, minimum egy szó kimaradt, valami ilyesmit akartam: "Ma arra jöttem rá, hogy a gravel jó (vagy legalábbis nem rossz) terepre, de csak száraz időben. "
Szóval gondoltam rég meg akartam nézni, mi van arra, amerre a madár se jár, és letértem az aszfaltról, csak a mélyebben fekvő részeken sok volt az olyan sár, ami elég idegesítő kompozitot alkotott a falevelekkel, és 20 méterenként állhattam meg kézzel kipucolni a kerékjáratokból az összetömődött trutyit, amitől már nem tudtam tekerni.

(#154019) rétisün : mutatsz képet? Elhiszem, hogy nem megy fel, csak érdekel, hogy lehet előre elkerülni az ilyet. Más váz + BB7 vonatkozásában is olvastam már ilyet... (én egyébként épp azon gondolkodom, hogy ha nagyon ráérek, előre visszateszem én is a BB7-et, mert a rövid bowdennel be tudtam állítani országúri fékkarhoz is, de hátra már nem, ott túl sok volt a nyúlás. És a mostani kombinációm (tárcsa, amiben alig van anyag és így fékezőfelület, párosítva a Shimi nem túl acélos -hehe.. mert műgyantás- betétjével) finoman szólva nem nagyon harap.

[ Szerkesztve ]

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#154021) rétisün válasza ZolkoW (#154020) üzenetére


rétisün
veterán

előre még csak jó lenne, csak éppen a gyári sárvdő felfogatást kéne megbuherálni (téli/esősidőre való bicaj, a sárvédő leszerelése nem opció) meg valahogy egész máshogy kéne a bovdent elvezetni (villaszáron kívül) mert így egyrészt rövid, meg nagyon nagy törés lenne benne.

hátulra viszont úgy néz ki teljesen reménytelen, a támvilla mindig útban van :(((

csinálok majd képet, bár a hátsóról nem tudom tudok-e olyant, amin látszik is mennyire nincs hely.

egyelőre azon agyalok, feltegyem-e csak előre a BB7-et, vagy hagyjam a francba az egészet, és mindkét Spyre-t tegyem vissza

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#154022) rétisün válasza ZolkoW (#154020) üzenetére


rétisün
veterán

így nézne ki az első:

ha jól látom, a te bringádon post-mount felfogatás van, ott ugye nincs ilyen adapterezéses kínlódás.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#154023) benfolds


benfolds
őstag

sikerült addig agyalnom a canyon grailen, hogy a 2019-es modellt felváltotta a 2020-as, ami szokás szerint szarabb, mint az előző évi. 1. komoly, hogy eltüntették a sárvédő és a csomagtartó felfogatási pontokat? 2. mi ez a szín? 3. nekem a gagyi mintázat sem tetszik a villán

(#154024) rétisün válasza ZolkoW (#154020) üzenetére


rétisün
veterán

hátul oda kéne beférni a fáknek:

(bocs, mehetett volna egy hsz-be :B gondolom a topikgazda nem tudja egybeszerkeszteni.....)

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#154025) bringasisti válasza rétisün (#154022) üzenetére


bringasisti
őstag

Aki ezt beállítja hogy ne töröljön állandóan , le a kalappal....)

BENEFON DELTA--------N8

(#154026) 6030D válasza rétisün (#154021) üzenetére


6030D
Ármester

Nem lehet visszaküldeni?

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#154027) Maximum1 válasza benfolds (#154023) üzenetére


Maximum1
őstag

Nekem a 46/30 miatt nem kéne, de sajna mindre ezt lógatják, amire 48/31-et tesznek az meg egy vagyon.
Értem én hogy gravel és pakoljuk anyjáig, de én nem akarom málházni, csak néha murvázni, kicsit terepezni, levágni, elbújni az emberektől.

(#154028) Hasaggymeg válasza benfolds (#154023) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

A sárvédőre nem tudok mit mondani,de a 2 és 3-as pontokkal nekem nincs bajom. :N Teccik,nem rossz!

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#154029) rétisün válasza 6030D (#154026) üzenetére


rétisün
veterán

nem tudom...bike24.de

kérdés megéri-e, vagy az se nagyobb bukó, ha eladom aprón :F

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#154030) trialboj


trialboj
őstag

A napokban szeretném szervizelni a forgáspontokat a bringán, az új motorex zsírt akarom belenyomni, mert az csoda vízkiszorító korrodációelkerülő képességekkel bír.

Az lenne a kérdésem, hogy mivel nyilván nem fogom kiütni a csapágyakat, és van talán 2 ahol nem tudom lepattintani csak az egyik oldalát, hogy takarítsam ki az eddigi zsírt, illetve mossam ki a port/homokot?

Ha mind a két porvédő gyűrűt ki tudom pattintani, akkor elég ha féktisztítót fújok rá miközben forgatom, igaz?

Da ha csak az egyik oldala jön le a csapágy fedőnek, akkor ott mi a teendő, hogy valamennyire azt is kitisztítsam, mielőtt az új zsír bekerül?

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#154031) benfolds válasza Maximum1 (#154027) üzenetére


benfolds
őstag

még nem próbáltam ki, nem tudom, hogy milyenek lehetnek az áttételek, de korábbi tesztben írták, hogy durva emelkedőn hiányzik egy-két fokozat, szóval a tesztelőnek pont az ellenkező problémája volt vele, igaz, hogy ez a 2019-esre vonatkozik, akkor még shimano 105 50/34-gyel volt szerelve. amúgy a 2019-es a kategóriájában ár/érték győztes volt a legtöbb teszten.

(#154032) benfolds válasza Hasaggymeg (#154028) üzenetére


benfolds
őstag

bocs, a zöldet akartam linkelni, nem az ezüstöt. az előző katonai zöld szerintem sokkal szebb volt, mint ez a semmilyen zöld.

(#154033) ZolkoW válasza rétisün (#154029) üzenetére


ZolkoW
őstag

ja,neked flatmount vázad van.. ELMÉLETILEG létezhet olyan átalakító,ami nem egyenesen emeli ki a fékeid,hanem el is tolja a hátsót előre fele, az elsőt akár felfelé,és akkor rövidebb kiemelés is elég lenne (mondjuk ez utóbbi nem muszáj,csak kevésbé törne a fékbowden). A hátsóra még esélyesebbnek gondolom,hogy legyen megoldás. A Problem Solvers cégnek csupa ilyen kis bizbaszai vannak, egy keresést megér.

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#154034) Maximum1 válasza benfolds (#154031) üzenetére


Maximum1
őstag

Én azt látom hogy durva emelkedőre ezek nem valók, vagy ha arra hegyezik ki akkor meg betonon vesztik el az erejüket, kinek mire kell.
Én 50-50% ban vagyok aszfalton és terepen, nekem jó az 50/34 11-34-el, többet vagyok a nagytányéron.
Mentem 48/32 11-34-el, ott betonon érezhetően lassabb volt, de jobb volt vele mászni, ebből gondolom hogy a GRX 48/31 11-34-el lehet az ideális egy ilyen bringára.

linkeden is a teszt győztes gépen 48/31 GRX van...

Én is kiakarok egy GRX-et próbálni, gondolom a Merida store-ban majd lesz.

[ Szerkesztve ]

(#154035) Hasaggymeg válasza benfolds (#154032) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Az ezüstre mondtam,hogy nem csúnya,sőt.

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#154036) rétisün válasza ZolkoW (#154033) üzenetére


rétisün
veterán

pont a hátsónál esélytelen, hogy beférjen a helyére a fék, tehetek akármilyen adaptert.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#154037) ZolkoW válasza rétisün (#154036) üzenetére


ZolkoW
őstag

oldalról lett volna érdekes, de úgy látom, az adapter is emel vagy 10+ mm-t, ha ehelyett előre vinné a féktestet.. (azt hiszem, nem fogok erőltetni flat mountos vázat, amíg PM is lesz.)

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#154038) Zsohi válasza rétisün (#154029) üzenetére


Zsohi
őstag

Az outi bringák nem más típusú rögzítést használnak? Ha jól rémlik az IS és PM mellett ott van még a flat-mount is. Ja jó látom ki kell mát tárgyalva. :D

[ Szerkesztve ]

https://ca.pcpartpicker.com/user/Zsohi/builds/

(#154039) xy.zsolt


xy.zsolt
őstag

Na kérem, ha lassan is de ma sikerült megmásznom a hegyet aminek már eddig többször nekifutottam...34/30 legnagyobb áttéten. Kellett nekem ez a 3hét itteni dimbesdombos 10%-os emelkedőkkel rogyásig tarkított edzés, hogy a 17 km hosszú, komolyabb 10-15%os mászást ma teljesítsem. Még ott sem voltam biztos a sikerben amikor elhagytam azt a helyet ahol a legutóbb megrogytam és visszafordultam :) LINK
Vicces, hogy visszafelé a 5-7%os emelkedőket már szinte síknak éreztem :D

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#154040) xy.zsolt válasza xy.zsolt (#154039) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Most megnéztem az időjárás adatokat....29 fokban kedtem és fejeztem be, de volt 31 fok is + végig 92% páratartalom és 18kmh-s oldalszél. Nem potyára ömlött rólam patakokban az izzadtság :)

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#154041) xy.zsolt válasza xy.zsolt (#154040) üzenetére


xy.zsolt
őstag

csak a mászást néztem....a "lejtőzésnél" (itt is 350m +szinttel) volt 35 fok is...fuck. LINK

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#154042) inifini


inifini
tag

Budaörsön a Deca-ban meg lehet nézni, hozzányúlni nem, biztonsági őr vigyáz rá:
[kép]
vajon az eredeti? ;)

(#154043) 6030D válasza inifini (#154042) üzenetére


6030D
Ármester

Csodálkoznék :)

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#154044) Hasaggymeg válasza xy.zsolt (#154039) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Igaz pár kiloval nehezebb a vasam is,de én olyan áttéttel nem nagyon bírnám,kinyírnám a térdem.Milyen a csapásszám?(nincs sztrávám,nem látom :U )

infini...biztos nem az eredeti,de impozáns darab az összes győztes,köztük az El Pistolero,nevével. :K Igazi olasz dizájnermunka.

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#154045) xy.zsolt válasza Hasaggymeg (#154044) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Majd reggel megnézem a pc-n, mobilon nem jelzi, de közelebb a 70hez szerintem mint a 80hoz. Normálisan én is 80 feletti csapással mászok. Amugy kell hogy legyen stravad hogy lasd a linkelt oldalam? Most megyek aludni mert mindjart 11ora van.

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#154046) ZolkoW válasza Yahhher (#153754) üzenetére


ZolkoW
őstag

Indiszkrétet kérdezek: van tolómérőd? :D
Agyalok, hogy 2.6-os gumihoz vajon elég a 27.5-ös belső szélességű felni,vagy kéne a 30? valami tesztet találtam német oldalon, ahol azonos bringával tesztelték a 2.35-ös (szerintük keskeny... :U ), 2.6-os, és 2.8-as méretet ugyanolyan külsőből, és ijesztően kevés volt a mért különbség a 2.35 és a 2.6 között (ilyen 1-2mm, a képen nem is tudtam megállapítani, melyik melyik), a felnit bezzeg nem írták oda, mekkorán volt.

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#154047) Yahhher válasza ZolkoW (#154046) üzenetére


Yahhher
aktív tag

Igen van, részben gépész vagyok.
De most mit is szeretnél pontosan? 😀.

Üdv B.

(#154048) ZolkoW válasza Yahhher (#154047) üzenetére


ZolkoW
őstag

hogy akkor mérve mekkorák is a külsőid? 2.6 NN + Magic Mary, ugye? A legszélesebb pontjukon, a Schwalbe úgyis azt adja meg, az eddigi mérésim alapján.
Meg hogy mekkora felnin, bár ezt kikeresem az adatlapjából, remélem megadták.
Köszi! ;)

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#154049) Yahhher válasza ZolkoW (#154048) üzenetére


Yahhher
aktív tag

Majdnem.
Szóval:
Első az magic mary, evo, apx, tle, kék addix - speedgrip ( basszus, lassan ezek körbeérnek a gumin 😀 )
A hátsó pedig hans dampf, evo, apx, tle, narancs addix - soft. Hogy pontosan legyen minden.
Szélességük 66-67 mm, bütykökön, gumi kb. 62-63 mm.
Felni külső szélessége 35 mm, a többi adat a képen.
Wtb st i30.

Így ebben a formában nagyon nem tűnik kesekenynek.. Elsőre meg is lepett.
Ha kell még valami, akkor segítek.

Üdv B.

[ Szerkesztve ]

(#154050) jjeahh


jjeahh
nagyúr

Ma déltől 5 hsz? Mindenki teker? :D 6030D látom megint kitett magáért :))
Mai köröcske:

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.