Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42001) szjoci válasza Hasaggymeg (#41993) üzenetére


szjoci
őstag

Igen, vezetékes: VDO HC12.6
Ennek sem bazinagy szerintem az érzékelő része (még alá megy a kép jobb oldalán lévő gumialátét, és még ez alá raktam egy kb. 3-4mm vastag gumiszalagot)

[ Szerkesztve ]

(#42002) spanyoll válasza Because (#41997) üzenetére


spanyoll
addikt

Mert amikor nyitva van a kocsiajtó, áll mellette a figyelmes idős úr, én még rászámolok egy 20-30cm-t és így is majdnem rámnyitja, akkor valahogy nincs kedvem megállni és elmagyarázni, hogy "hé kedves uram, legközelebb ha lehet ne törje el majdnem x csontomat", hanem ijedtemben elüvöltöm magam, hogy "te vak barom nézzél már körbe #&@Đ[]Đnyád".
De ha van csengő akkor nyikogok előtte 20m-re és már tudja is :)

Amúgy engem nem érdekel az, hogy más hogyan szabálytalankodik. Csináltam zsenge kölök koromban, rohadtul megérdemeltem volna egy hatalmas tockost. Egy jó ideje viszont szabályosan közlekedek csak, mert 1)az életem fontosabb, mint egy 5kmph-val jobb szintidő 2)nem akarok másokat sem hátráltatni sem pedig zavarni.
Innentől pedig elvárom, hogy mások is járjanak el így. Kocsival is közlekedek, tudom, hogy figyelni kell mindig a hülyék miatt, de ettől még irritál, mert ott gyakran max koccanok, itt viszont repülök, török.

[ Szerkesztve ]

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#42003) Pttypang válasza Because (#42000) üzenetére


Pttypang
veterán

Tilto tabla ellenere az uton? o.O
Nem tudom, en siman elkerulom a kerekparosok szamara letiltott utakat. Igy lett ilyen ultra rovid utam szikszora is pl, hogy nem a kerekparosoknak tiltott fouton mentem, hanem mindenfele mellekuton.

(#42002) spanyoll
Te nagyon optimista vagy azzal a csengovel.. :DDD

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#42004) Hasaggymeg válasza Because (#42000) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Ezért kell a csengő,az eléggé pártfüggetlenül udvarias,és ha időben csengetsz,(majdnem) mindenki udvariasan félrehúzódik. Mikor elhaladsz mellette te is elengedsz egy hallható köszönöm-öt és máris mindenki jól érzi magát. :K

(#42003) Crytec210...persze,hogy optimista,jól is teszi! Amúgy sokatmondóak ezek az avatarok,mi? :DDD

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#42005) Because válasza spanyoll (#42002) üzenetére


Because
őstag

tudom nem kötelező a kresz, de alapból egy ajtónyitásnyi hellyel kerülünk és azért érdemes egy olyan sebességet felvenni, hogy meg tudjunk állni vagy kerülni ha éppen kipattan valaki

az utakon valahogy mindenki azt érzi neki van igaza és ő a szabályos :)

(#42006) superecneB válasza spanyoll (#41986) üzenetére


superecneB
őstag

Szeva,
Én a montimon ezt "használom": [link]
Azért jó mert annyira pici hogy a kormány alá beforgatva nem is látszik.
Én még nem tapasztaltam olyat hogy nem hallanák meg, bár keveset használom. Az üzletben ki tudod próbálni.

(#42007) Hasaggymeg válasza szjoci (#42001) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

A Sigma érzékelője olyan szépen simul a telóra,hogy sajnálok "alápakolni" neki. :)

(#42006) superecneB...ilyent vett a nejem minap. Jól meg kell pattintani,hogy visszamenetkor nekikoccanjon a harangnak,erős a rugója és kicsi a pöcögtető.Kesztyűvel művészet lehet pengetni. Nejem még tanulja,mert ha hirtelen kell bajban lesz. Neki harmadjára szokott sikerülni hangot is produkálni. :D

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#42008) Milka 78 válasza Because (#42000) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Én sem megyek a Busz sávba,nem cajgizok a metró peronon és nem álok keresztbe kocsival az útközepén...a gyalogos feszt a bickli út közepén megy,holott 2 méterre van a járda(persze mp3-a fülben),kersztbe áll rajta,mert neki kényelmesebb ott várni a buszt és nem az 1 méterre lévő megállóba,stbstbstb...Baromira nem leszek illedelmes,mert minden áldott nap ezzel szembesülök és belefáradtam ja és ha én autóval ezt eljátszanám simán szájba vágnának és elvennék a jogsimat.

(#42009) szjoci válasza Hasaggymeg (#42007) üzenetére


szjoci
őstag

Hát na, valamit valamiért ;) . Nekem meg az nem tetszett hogy a hídon kellett átvezetnem a madzagot a másik oldalra és lógott a becsúszó mellett :B

(#42010) Cadal válasza Tothgera30 (#41950) üzenetére


Cadal
őstag

Amúgy érdekelne hogyan sikerült kézhez kapni a rendelést követően, és mi volt a végösszeg.
Március31.-én rendeltem (és kifizettem) a Bike-Mailordertől Ők szállíttatnak Mo.-ra is. Április elsején odaadták a bringát a Fedexnek. Április 8.-án pedig, - ahogy előre írták is - a Fedex átadta nekem.
Költségek: A bringa ára még mindig 1099€ a szállítás pedig 35€. Ennyi. Dobozban érkezett (bár amikor átvettem egy kicsit megállt bennem az ütő, mert így érkezett gondolom valami sutyerák rakodómunkás csinált rá egy plusz helyet ahol bele lehet kapaszkodni. Szerencsére a bringát kellően körbe rakták pufi csomagoló anyaggal így semminek nem lett baja) Minden kütyüjével együtt. Bringaboltban 5K-t kértek a be üzemelésért. (meg rakattam defektgátló lötyit a kerekebe, de az már saját szoc problémám) :) Kb ennyi.

#41972 Hasaggymeg: Szerintem hamarabb beszerez egyet meleg ide vagy oda!!! :DDD

#41961) TakiUZ: Pont ez is lenne a dilemmám, hogy van e ebben a bicikliben valami, amit nem látok, mert furcsán jó az ára Én sem értem az árazását, de most már nem is érdekel! Amúgy szerintem nincs buktató. :)

[ Szerkesztve ]

(#42011) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

1:
Méricskéltem. A 26X1,95-ös kerékhez kb 2060, 2065 körül kéne beállítani (ez a méret egy táblázatban sincs a kettőből, amit néztem :) ). Ehhez képest ha tolom a bringát, kb 2030~2040, ha ülök rajta, 2005-2015 jön ki. Hát benyomtam 2010-re. Láss csodát, a GPS is alig tér el tőle :)

2:
enyhe lejtő+enyhe hátszél = kitekerekavilágbólis
visszafelé ugyanezek szemből = jajjareumám :DDD

3:
Egy ilyen kilométer órához mit kellett inni? :D

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#42012) truefx


truefx
aktív tag

Nekem ilyen csengőm van, előnye, hogy nem csak egyet kondít a kis harangon, hanem a hagyományos módon csilingel. Mondjuk a sok agyhalottnak ez se sokat ér, az esetek 15-20%-ban csak bandukol a birka tovább a bringaút közepén, de ahogy írtátok, satu, és egyből felriadnak.

(#42013) ivana válasza spanyoll (#42002) üzenetére


ivana
Ármester

[link] Ha jól emlékszem pontosan ilyenem van, szeretem mert megbízható, és elég hangos, városi koskormányos gépen van a stucnin. Szerintem hasznos dolog a csengő, bicikli úton lődörgő gyalogosok vagy egymás mellett kettővel haladó bringások esetére.

Ma viszont két bringás srácot elküldtem melegebb éghajlatra, de jó hangosan. Kis mellékutcából kikanyarodtak jobbra a busz elé, viszont eléggé beszarhattak a nagy kék izétől így átjöttek az út másik oldalára és elkezdtek bal oldalon szembe jönni, miközben én jöttem lefelé az enyhe lejtőn alsó fogásban olyan 40-el :(((

(#42014) Hasaggymeg válasza szjoci (#42009) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Honnan tudtad,hogy nekem a hídon át van vezetve?! :Y Én is a bal oldalon szoktam meg az órát és most a jobbra kell vigyem a kábelt,az érzékelőhöz. Úgy fonódik a vezeték telóra mint valami jóféle inda! ;)

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#42015) jackbacsi87


jackbacsi87
senior tag

Tegnap halmozottan fogyatékos a bringaúton....
Szőke nő megy a bringaút jobb szélén, tolja a babakocsit, telefon a fülénél, pórázon meg a kutyája a bicikliút túlsó felén a füves részen. Jött a kereszteződés, bement középre a bicikliútra, (járdánál se volt padka, ott is át tudott volna menni...). Kutya átment jobbra, megkerült egy táblát. Nőci nem esett kétségbe, otthagyta a babakocsit a bringaúton, elment összekaparni a kutyát...

(#42016) vandeminek válasza truefx (#42012) üzenetére


vandeminek
tag

+1

Nekem is ilyen cateye csengőm van. Túrázások alkalmával össze lehetett hasonlítani a többiek olcsóbb csengőivel. Nem véletlen kerül többe, sokkal nagyobb és magasabb hangja van. Persze természetesen vannak olyanok, akiknek bármivel jelezhetsz de ez már nem a csengő hibája.

(#42017) Hasaggymeg válasza truefx (#42012) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Érdekes,hogy nekem pont ez a bajom az ilyenekkel,hogy sem erejük,sem számuk nem csökkenthető 2 alá.(na meg,hogy csak hüvelyk ujjal működtethető) Amelyik megelőzendő "áldozat" menetirányba halad,gyalog,kutyával vagy kerékpárral,szabályosan,mégis a szűk bringaúton kap egyetlen gyengébb csengetést,csak a miheztartás végett,ne ijedjen meg ha elsuhanok mellette vagy fogja rövidre az ebet.Aztán pl. az egymás mellett kerékpározók,vagy kutyáikat póráz nélkül sétáltatók kapnak egy-két erősebbet,míg a fülhallgatósak,az úton keresztben állók,vagy akik az elsőre nem reagálnak láthatóan,kapják fékezés közben az ismétel erőseket amíg láthatóan reagálnak.Sok esetben erősnek találom egyből a 2 hangos csengést.

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#42018) Daniel Alves


Daniel Alves
őstag

Haverom a zöld wilierrel esett 65km/h sebességnél... szalagkorlát+szaltó... :(

[ Szerkesztve ]

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#42019) Because válasza Daniel Alves (#42018) üzenetére


Because
őstag

semmi offenz! de az imént keltek ki magukból a srácok, ki mit csinál elüttök és most ideírod ezt a km/h számot, amikor mindenki tudja mennyivel szabadna... sajnálni kellene akkor?

offba is rakom

[ Szerkesztve ]

(#42020) szjoci válasza Daniel Alves (#42018) üzenetére


szjoci
őstag

:Y A srác azért egyben maradt?

(#42021) Daniel Alves válasza Because (#42019) üzenetére


Daniel Alves
őstag

amatőr verseny volt, hegyről lefele :U Sajnálni? Nem kívánom, hogy így járj..de ha azt gondolod, hogy 10km/h sebességnél nem lehet nagyot esni tévedsz.. off end :U

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#42022) Daniel Alves válasza szjoci (#42020) üzenetére


Daniel Alves
őstag

Törés(ek) nélkül megúszta. :K Zúzódás van de ez a legkevesebb. Viszont a Mavic sisak szó szerint az életét mentette meg. :K

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#42023) Because válasza Daniel Alves (#42021) üzenetére


Because
őstag

versenyről eddig szó se volt a hozzászólásban, nyilván ott meg vannak teremtve a körülmények

(#42024) Daniel Alves válasza Because (#42023) üzenetére


Daniel Alves
őstag

Nem akartam feszkót sorry. De tényleg nagy mák, hogy ennyivel megúszta. Szóval mindenki vigyázzon magára. :K

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#42025) jackbacsi87


jackbacsi87
senior tag

ilyen bowdenvezetőt nem tudjátok honnan lehet beszerezni?

ktm formula oútit próbálok felújítani, és a bowdenvezetéssel bajban vagyok. más megoldás is jöhet.

[ Szerkesztve ]

(#42026) TakiUZ válasza Cadal (#42010) üzenetére


TakiUZ
tag

Köszi szépen, szerintem akkor berendelem innen én is. 178 cm, 81 cm átlépőhöz jó lehet a 19"? Mert 17" meg 19" van csak sajnos.

(#42027) fpeter07 válasza Hasaggymeg (#41978) üzenetére


fpeter07
veterán

Ezért sem használok kilométerórát...

...Meg azért sem, mert egyik lépcsőzésnél beleállt a mellkasomba.

(#42028) Solad válasza fpeter07 (#42027) üzenetére


Solad
őstag

Ha a kacsa nem tud úszni... ;]

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#42029) -=RelakS=- válasza Hasaggymeg (#41978) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Próbáltam a féktácsa oldalára tenni az érzékelőt, de nagyon messze volt a mágnes a küllőn.
Azóta már eszembe jutott, hogy mivel úgyis gyorskötözővel rögzítettem, valamit igazán tehettem volna az érzékelő alá, hogy közelebb kerüljön a kerékhez :))

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#42030) Hasaggymeg válasza fpeter07 (#42027) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Akkor most van egy kilométeróra a mellkasodban? Amolyan péjszméjkör,vagy ahogy a magyarok mondják,csapásszámmérő? :DDD

(#42029) -=RelakS=- ...nekem csúnyán sokat kellene tenni alá,hogy jó legyen,hiszen ott 2-3mm-nél több nem lehet a mágnes és érzékelő között.Végül olyan lenne mint a vezeték nélküliek jeladója,csak gumiból. :F Amúgy még a másik oldalon is annyira le kell vigyem a mágnest az agyhoz közel,hogy ott már igencsak keresztezik egymást a küllők!

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#42031) -=RelakS=- válasza Hasaggymeg (#42030) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Omg?

Lehet, hogy már írtad, de milyen óra is ez?
Az én Sigmám mágnese épp eléggé kitüremkedik, hogy középtájon is még meglegyen a "vétel" :)

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#42032) Hasaggymeg válasza -=RelakS=- (#42031) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Előbb látszott.

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#42033) Cadal válasza TakiUZ (#42026) üzenetére


Cadal
őstag

Kb hasonló méretekkel rendelkezem és nekem kényelmes a bringa. Sztem a 17" kicsi lenne.

(#42034) r3dsnake válasza Hasaggymeg (#41942) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Köszi szépen, tetszik kinézetre. Ekkora üreg elég a prosztata kímélésére? Láttam nagyobb vájatú üléseket is, de abszolút nem tudom mennyire van jelentősége.

Köszi!

(#42035) Pttypang válasza Because (#42019) üzenetére


Pttypang
veterán

En mar egy ideje rettegek, hogy a gyari elso kerek mikor fog cserben hagyni, a lakasom elhelyezkedesebol adodoan lefele altalaban csak gurulasbol 50 lazan megvan, ott mar erosen megerintene a lelki vilagomat, ha mondjuk blokkolna az elso kerek. Az, hogy mennyivel szabad menni, tudtommal az uton a sima kresz szerinti sebesseghatarok szerint van megadva, nincs kulon limit kerekparra, a kerekparuttal ellentetben.

Everybody lies.

(#42036) TakiUZ válasza Cadal (#42033) üzenetére


TakiUZ
tag

Köszi szépen! Bár a 19 ott pont elfogyott, de idealo.de-n van még pár shop, ahol van.

(#42037) Solad válasza Pttypang (#42035) üzenetére


Solad
őstag

Dehogynem, van sebességhatár kerékpárra is :) Lakott területen kívül 40, sisakban 50. Hogy ez lakott területen (nem kerékpárúton) hogyan módosul, azt nem vágom pontosan.

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#42038) Pttypang válasza Solad (#42037) üzenetére


Pttypang
veterán

En eddig abban a hitben voltam, hogy az uton a tablak szerinti sebesseghatarok vonatkoznak a biciklisekre is. Akkor nem volt olyan jo otlet 60-al rendorautot elozni, habar nem szoltak semmit kesobb, mikor utolertek egy lampanal.

Everybody lies.

(#42039) Solad válasza Pttypang (#42038) üzenetére


Solad
őstag

Nekem az az észrevételem, hogy ha látják, hogy te azon a bringán biza inkább sportolsz, mint közlekedsz, akkor valamilyen szintű engedékenységet tanúsítanak.

Az outimon pl. nincs se küllőprizma, se reflexcsík, cserébe van fényvisszaverő szalag ragasztva a felnire átellenben pár centi hosszon, eszük ágában sem volt belekötni. Ugyanez a hátsó prizmával.

Szerk.: Bekövettelek straván, hátha járunk ugyanarra :)

[ Szerkesztve ]

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#42040) Pttypang válasza Solad (#42039) üzenetére


Pttypang
veterán

Igen, eddig mindig rendesek voltak velem, ha esetleg szabalytalan voltam is.

Everybody lies.

(#42041) -=RelakS=- válasza Hasaggymeg (#42032) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Fura. Keskenyebb lenne a kereked, mint ami a villába kell, hogy csak a kerék tövébe tudod elhelyezni a mágnest?

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#42042) RichieTri válasza Solad (#42039) üzenetére


RichieTri
senior tag

"Nekem az az észrevételem, hogy ha látják, hogy te azon a bringán biza inkább sportolsz, mint közlekedsz, akkor valamilyen szintű engedékenységet tanúsítanak."
+1

live:RichieTriH , origin:RichieTriH , uplay:RichieTri

(#42043) zool1 válasza RichieTri (#42042) üzenetére


zool1
őstag

Tegnap a rendőrök megállítottak igazoltatni. Nézték a kerékpár felszerelést is. Kérték a láthatósági mellényt...?! :F Mondtam nem kötelező, hogy nálam legyen de természetesen volt meg is mutattam. Keresték az első prizmát, ami ugye nekem nincsen.(van első/hátsó lámpa, egy egy prizma, első hátsó kerék, illetve hátsó prizma). Mondták, hogy most egy figyelmeztetéssel megúsztam...! :((

u.i.: örülnék én annak, ha minden kerékpár ilyen műszaki/felszereltségi állapotban lenne. Miért velem szórakoztak?! :B

(#42044) itouchfan válasza zool1 (#42043) üzenetére


itouchfan
senior tag

Egyébként az az igazság hogy mi kiszúrásnak érezzük ha minket ellenőriznek, közben meg tök jogosan teszik, mert van egy pár bicó a városban is amin egy normális fék sincs, nem hogy még mellény meg lámpa legyen rajta...

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#42045) ivana válasza zool1 (#42043) üzenetére


ivana
Ármester

Régen nem volt a kreszben első prizma ez valami néhány éves marhaság, a hátsó még ok, meg azt van is hova rakni (csomagtartó, sárvédő, nyeregcső). De az első mégis hova a fenébe rakjam fel? A homlokcsőre?

(#42046) zool1 válasza itouchfan (#42044) üzenetére


zool1
őstag

Sajnos én úgy vagyok vele, ha rendőrt látok összeszorul a gyomrom , hogy ugyan miért fog megbírságolni. Holott igyekszek minden szabályt betartani, akár autóval akár bringával. De mindenkin lehet fogást találni... :U

#42045) ivana: +1 :K

[ Szerkesztve ]

(#42047) -=RelakS=- válasza ivana (#42045) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Igen, én arra ragasztottam fehér fényvisszaverőt :)
Plusz a tükreimben is van.

Őszintén szólva ha valaki éjszaka szembejön, szerintem tisztára vásári bringának néz, annyi fényvisszaverő cucc van rajta :D

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#42048) Napfénysüti válasza Daniel Alves (#42018) üzenetére

Jobbulást a srácnak!
Szegény bringának is lett baja rendesen. :(

Més que un club!

(#42049) Hasaggymeg válasza r3dsnake (#42034) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Hogy a dülmirigyet mennyire védi nem tudom,de az a csatorna szerintem elég,hogy csökkentse a nyomást a lágy részeken.Ezt onnan is tudom,hogy mikor megvásároltam olyan szinten helyezte át a súlyt lágy részeimről ülőgumóimra,hogy amíg megszoktam sírni tudtam volna a fájdalomtól. Lyukassal még nem sokat mentem,csak kipróbáltam egyszer,de nem győzött meg.Most ilyen van,ez sem nyomja lágy részeim,ugyanakkor nem mondanám kényelmesebbnek a Q-bik-nál.A bringán volt.

mindenki...olvasva a prizmás dolgokat,nagyon agyalok megtalálni az arany középutat.Soha nem volt sem első,sem hátsó prizmám,most meg félek a büntetéstől,de nevetségessé sem akarom tenni kerékpárom. :F

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#42050) zool1 válasza -=RelakS=- (#42047) üzenetére


zool1
őstag

Én is mint valami karácsonyfa. :DD Fényvisszaverő a gumin, a prizmák, a mezen is van + még a sisakomon is + még a bal bokámon is. A csomagtartó táskán is van. Lassan azért állítanak majd meg, hogy mit árulok amiért ennyire feltűnő vagyok. :DDD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.