Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#241001) fulton válasza trialboj (#240999) üzenetére


fulton
addikt

az a jó ha van élet, szín :D enélkül menne a süllyesztőbe
(100x jobb ez a topik mint valami face csoport :R )
Jó itt szét szednek egy talpközépért, kitámasztóért ;] de vele jár

[ Szerkesztve ]

(#241002) Sleek válasza trialboj (#240999) üzenetére


Sleek
senior tag

Én napközben azért nem írok mert akkor telefonról vagyok melóidőben, és utálom nyomkodni :DD

[ Szerkesztve ]

<OLYMPUS E-M10II VÁZ + EZ-M1442 II><Kross Level A2 Merida Scultura 300 ,Wilier GTR Team Rim Giant Xtc Slr 2 >

(#241003) jjeahh válasza trialboj (#240999) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Csak azért hatott támadónak, mert pont nemrég volt egy vita arról, hogy a hardtailoknak van-e értelme vagy sem :D .

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#241004) chubby2o6 válasza trialboj (#240999) üzenetére


chubby2o6
senior tag

Nyugi, nem sokon múlt, de kihúztunk a halállistáról.
Egyelőre.

:DD :DD :DD

(#241005) peetie1 válasza fulton (#241001) üzenetére


peetie1
aktív tag

A talp közép nem akkora badarsag, Neilnek is van fent ilyen videója, ahol a stoplit a cipő közepére heftöli fel. Ha jól emlékszem azzal indokolja, hogy a mai cipők már elég kemények, így ott is le tudod adni az erőt. Plusz, mivel a stopli hátrébb van alacsonyabbra lehet venni a nyerget, aerobb leszel tőle :)

(#241006) fulton válasza peetie1 (#241005) üzenetére


fulton
addikt

Hát nem is tudom, azzal hogy lentebb vagy szerintem nem leszel aeróbb azzal a 2-3 cm lentebbi ülőpozival. A nyereg/kormány különbséggel már többet gondolok nyerni légellenállást tekintve.
Bár fene tudja..inkább azt látom benne hogy nem annyi izmot használsz, és kevesebb az esély arra hogy térd és más fájdalmaid lennének, plussz stabilitás... illetve hosszabb távon nem fáradsz úgy el, nem fáradnak el az izmaid vádli kevésbé stb (eleve nem is használod). Én ezt gondolom.
Komolyra fordítva, egyébként én sem talpközéppel tolom most sem, inkább a lábfejközép vonal és a talpközép közt van a lábam félúton kb a pedáltengelyt tekintve...és valahol itt érzem az aranyközéputat ezzel kapcsolatban. ahogy megfigyelgettem magamon.

[ Szerkesztve ]

(#241007) Maximum1 válasza trialboj (#240999) üzenetére


Maximum1
őstag

Én is inkább a felfelét szeretem, főleg outin a jó hosszúakat, az reszetel rendesen.
Nincs is szebb mint amikor csak 4en vagyunk, én a bringám, az út, és a fájdalom.

(#241008) peetie1 válasza fulton (#241006) üzenetére


peetie1
aktív tag

Nézz rá YouTubeon, mid foot cycling, van jó pár videó. Érdekes téma amúgy. Nekem az endurace bringán így is beleer a cipő orra a kerékbe kanyarodaskor, hát ha még a cipő közepén lenne a stopli... Meg a nyereg is 0-n van már nincs hova leengedni :) Lehet elég lett volna az S-es de az meg olyan kicsi váz hogy nem fér bele az 1literes kulacs. Meg a canyon kalkulátor is az Mest mutatta. Szóval én nem mid footozok :D

(#241009) fulton válasza peetie1 (#241008) üzenetére


fulton
addikt

Ja hát országútin felejtős ez tudom , meg am is felejtős egyébként mert nincs olyan stoplis cipő ami ezt engedné kényelem mellett. Eszkábálással meg az a baj hogy akkor kiér a talpból a stopli (mtb cipők). Nekem most a csepel volt a fejemben miközben írtam taposóval :)
Annyi hogy sztem egy taposó pedálos spd e szempontból jobb a "csirkelábbal" szemben, jobban megtámaszkodik a talp.

Ma nem vittem zárat, mínusz 450gramm ;] úgy mentem be a Coop boltba hogy betoltam a bicót és bent letámasztottam a kosaraknál villogó hátsó lámpával :D néztek egyet de senki nem szólt, úgy voltam vele, max ha szólnak is majd kidumálom addig bent lehessen míg vásárolok :D

[ Szerkesztve ]

(#241010) varsam


varsam
őstag

Jönnek itt a bringa akciók szépen, Canyon most UP TO 30%-ot nyomat, hajrá, aki akar új bringát.
Ugye YT-nél 25% van egy hete

(#241011) fulton válasza varsam (#241010) üzenetére


fulton
addikt

Mondtam én korábban hogy le fog csapódni jó kis akciókban a "fellángolás" után a történet.

(#241012) fulton válasza peetie1 (#241008) üzenetére


fulton
addikt

És nem volt még "helyzet" belőle Neked hogy beleér a lábad?

(#241013) peetie1 válasza fulton (#241012) üzenetére


peetie1
aktív tag

Nem, megszoktam hogy óvatosabban kell a derékszögű kanyart venni. ( Nem szabad közben tekerni)

(#241014) MPowerPH válasza fulton (#240997) üzenetére


MPowerPH
félisten

Sokat szamit a kipihentseg. Ha folyamat toltad, es kihagytal 1 hetet, az meg neha jot is tesz. Kell a regeneracio... En is megerzem. 2 hete tultoltam, aztan az azt koveto hetre megfaztam, nem tudtam sportolni. 6 nap kimaradt. Es meg ugy is, hogy nem gyogyultam meg, majdnem konnyebben ment a felmaraton. Feltoltodtem.

Don't Tread On Me

(#241015) fulton válasza MPowerPH (#241014) üzenetére


fulton
addikt

rengeteget számít am igen. Van amikor az ember egyszerűen nem bír menni, kedve sincs, és csak akkor derül ki számára 100% mikor már úton van. Nekem is van ilyen. Indulásnál bizonytalan vagyok, de csak elindulok aztán rájövök mégsem volt a legjobb ötlet. Ilyenkor beletörődöm és elengedem egy light-os pörgetésre a dolgot. Olyan is volt vissza fordultam, vagy alig vártam hazaérjek :D Ezekre is figyelni kell. Most azért is hagytam ki 1 hetet, mert legutóbb igaz fájt a combom éreztem hogy pihi kell, de csak bevállaltam még a 80km-t(út alatt már úgy voltam most 1 hetet tartok, am tekerés alatt nem volt kifejezett fájdalmam, csak nem ment úgy), előtte nap 75 km..akkor 5 nap egymás után mentem sok volt + úsztam is.

A szembe szelet gyűlölöm, olyan érzés mintha kárba menne minden befektetett energiám, oda kedv is, megyek mint valami nyomoronc erőlködve hangzavarba !!! (borzalmas) . Nem lehet teljesen elkerülni az út szakaszain, de lehetőség szerint inkább kevesebb legyen mint több. Vagy szélcsendesebb idő akkor mind1. Így minden tekerés előtt ránézek most télen , és aszerint döntök merre indulok el. (+ kimegyek az útra megnézni milyen az állapot, milyen a szél.. ha nagyon durva nem is megyek)

[ Szerkesztve ]

(#241016) fulton válasza peetie1 (#241013) üzenetére


fulton
addikt

megszokható a dolog. De azért nekem tetszik hogy most simán tekerhetek gond nélkül kanyarban is bele, anélkül hogy észben kéne tartani.

Még így eszembe jutott, azért picit bennem volt a "..." hogy: a kerékpár út amin toltam azt a nagy tempót, tele volt faággal. A vihar, szél felhordta. És azért ezek a gumik..hát nem erre valók igazán féltettem. Ezeket kerülni kéne a jövőben amennyire lehetőség van rá.

[ Szerkesztve ]

(#241017) Hasaggymeg válasza trialboj (#240999) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

A munka lassan a fórumozás rovására megy. ;]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#241018) MPowerPH válasza fulton (#241015) üzenetére


MPowerPH
félisten

Jol tolod, szivhatjak a vered itt, a kilometer megvan, es nem virtual, szobaban a kijelzo elott, hanem felulsz, es mesz, a friss levegon, hidegben, neha szelben.(nem a Zwifteloket vagy mi a tosz kicsinyitem...minden tisztelet az oveke, az eletben nem tudnek beulni a szobaba orakat tekerni egy kijelzot/tv -t bamulva, es kontrollalt edzest csinalni.)
De hidd el, akar egy alu outi is mas dimenzioba repitene, es akkor meg a karbon gepek arra is ratennenek egy lapattal. :)
Stravan milyen nevvel nyomod?

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#241019) Hasaggymeg


Hasaggymeg
Topikgazda

Lassan kiderül, hogy sarokkal hajtva 40 alatti csapásszámmal a legjobb hajtani. ;]

Más...a Kelly's kantáros (szigorúan betét nélküli) téli nadrágja egyenesen parádés! :C Köszönöm újra fultonnak a kifutós képet róla. :D :R Nem tudom miért nincs már 16e forintért. :F

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#241020) fulton válasza MPowerPH (#241018) üzenetére


fulton
addikt

Eljön annak is az ideje. Most nagyon meg vagyok elégedve. :D
áh szobában nem tudnám elképzelni magam - ez nem arról szól hogy edzek, hanem az élményről, arról hogy a szabadban tekersz, kikapcsolódsz, kiengeded a gőzt, érzed a levegőt a környezetet, a változást...az edzettség csak hozama ennek, de nem az motivál. Szeretem ahogy van ezt az egészet ott kint. Am nagyon jó élmény volt ilyen tempóval haladni az a menethang áh<3 és ahogy ránéztem az órára..., ez nekem esszencia úgy érzem.
(legközelebb megnézem ezt a beállok 140 átlag pulzusra mint sokszor csináltam és úgy mit ad, felkeltettétek az érdeklődésem rá, kíváncsi vagyok lesz e változás egy hosszabb úton)

(#241021) fulton válasza Hasaggymeg (#241019) üzenetére


fulton
addikt

Örülök hogy bevált ;) , nem is ajánlottam volna ennyire bátran ha kételyem lett volna. :R

(#241022) velizare válasza Hasaggymeg (#241019) üzenetére


velizare
nagyúr

az eddigi best buy egy aldis pelusos bib short volt asszonynak. 2999 jmf. nem, nem írtam el.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#241023) velizare


velizare
nagyúr

na, megjött a szakvélemény. ct negatív, port szívni reggel 2x, este 1x, háromhavi adag kiváltva.
egyébként el vagyok engedve, csak a rohamoldó legyen mindig nálam.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#241024) MPowerPH válasza velizare (#241023) üzenetére


MPowerPH
félisten

Akkor lehet alacsony terheles tekerni? :) Gondolom nem erezd el a hajam mentalitassal veted bele magad.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#241025) fulton válasza MPowerPH (#241024) üzenetére


fulton
addikt

ment pü

(#241026) velizare válasza MPowerPH (#241024) üzenetére


velizare
nagyúr

:K a szokásos isi-ovi-meló köröket tolhatom, sokkal többre meg uccse lenne idő most.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#241027) vallas válasza velizare (#241023) üzenetére


vallas
senior tag

na jó hírek....
csak szépen lassan, ma én is zwifteltem egy laza 50 percet, a héten még ez lesz aztán mehet utána a rendes edzés....

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#241028) kobayashy válasza varsam (#241010) üzenetére


kobayashy
tag

Vasárnap fizettem ki a YT jeffsy core3-at,előtte végig mindig néztem a canyon neuron cf8-at,de szerencsére mint a multkori akcióban most sincs benne a cf8.talán még a spectral 125 ami bejött volna a jeffsy-től olcsóbban.Úgyhogy nemsokára new bike day :DD
Amúgy érdekes a YT árazása,mert a Canyon-nál tudtam lejjebb vinni az árat ha szlovák címre rendeltem volna,majdnem 300eur-al.Itt viszont mindegy hova állítom a címet kb 40-50 eur a különbség,és ekkor vettem észre,hogy hiába nálunk a legnagyobb az áfa,mert ilyenkor a nettót viszi lejjebb.Szóval a Német-Szlovák-Magyar árak között ilyen max 40eur a különbség,de ebbe már az is benne van,hogy míg Németbe 30eur a szállítás,addig ide meg 60eur.

[ Szerkesztve ]

(#241029) trialboj válasza Hasaggymeg (#241017) üzenetére


trialboj
őstag

Olyan munka kell, ahol hagyják hogy bizikliket filmezz, és akkor a munka is a munka rovására megy :DD

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#241030) jjeahh válasza MPowerPH (#241024) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Bírja a rázós terepet a lámpa? Elég a 2000 kínai lumen? :D

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#241031) MPowerPH válasza jjeahh (#241030) üzenetére


MPowerPH
félisten

Akartam is irni. Brutal a cucc. :)) Amit vettem rogzito a kormanyhoz nem jo, most rogtonoztem.
Egyebkent bringan allando turbon sem vett vissza, menetszel meghutotte.
Rezonanciat birja, elegedett vagyok. :K

Ennyi penzert ajandek volt, a fejlampa pedig okafogyott lett. Akkora teret bevilagit, hogy meg a forduloknal sem vakoskodok. Beszerzek hozza meg akkut, ha esetleg utkozben lemerulne.

Jo volt vegre nem a nehez terepen menni, leszamitva az odavezeto aszfalt utat. Ide gyakrabban kijarok majd korozni.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#241032) Hasaggymeg válasza kobayashy (#241028) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Black Magic, vagy Assault Green lesz? :D

MPowerPH ...melyik kici ócó lámpa is az tulajdonképp?

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#241033) jjeahh válasza MPowerPH (#241031) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Na király.
"a fejlampa pedig okafogyott lett" - erre számítottam :D

Hasaggymeg: [link] , budgetlightforumon asszem két komoly review is van. Összehasonlítás kedvéért Exposure árak :U . A ledet gyakran egy az egyben ugyazaz a gyártó szállítja.

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#241034) andrisbandi válasza Hasaggymeg (#241032) üzenetére


andrisbandi
őstag

Sofirn SP33S
https://www.reddit.com/r/flashlight

A műszaki tudásukkal sosem volt bajom az ilyen fajta pilácsokkal, de a felfogatásuk, és ahogy kinéznek a bicón... azt vagy be tudja fogadni valaki...

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#241035) n.gab válasza MPowerPH (#241031) üzenetére


n.gab
aktív tag

Helló!
Milyen rögzítővel használod a lámpát?

(#241036) Fall-N válasza fulton (#241015) üzenetére


Fall-N
veterán

Engem nem érdekel a szembeszél, így lett két utolsó rögzített kis köröm is átlag 20 km/h. Meg persze a csodálatos aszfalt minősége és egy-két helyen a forgalom is hozzásegített. De nem is az volt a cél, hogy nyélen menjek.

andrisbandi: Nekem sem tetszenek ezek a felfogatott zseblámpák. :N Amúgy sem szép szerintem egyik lámpa sem, de egy szükséges "rossz". De ezek a zseblámpa alakúakról mindig az "ezeröccá" Forintos kínai piaci bóvlik jutnak eszembe.

[ Szerkesztve ]

(#241037) kobayashy válasza Hasaggymeg (#241032) üzenetére


kobayashy
tag

Black Magic,igazából a core4 bordója nagyon bejön,de nem is értem ezt a felszereltségi szintekhez kötött 2db szín választékot.Canyon-nál is így van.

(#241038) fulton válasza Fall-N (#241036) üzenetére


fulton
addikt

Valakinek be lehet jelenteni kerékpárutat, mert mondjuk le kene takarítani a törmeléktöl? Közútkezelő..(netem azt irja végleg bezárt). Talan önkormanyzat

[ Szerkesztve ]

(#241039) jjeahh válasza Fall-N (#241036) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Nekem sem tetszenek amúgy bringán, de az EDC lámpák ilyenek, ez van, már az 1500 forintos előtt is így volt. Olight, Fenix, Convoy, Wurkkos, bármelyiket nézed, hasonló. Vicces, amikor egy dedikált bringalámpát is ilyen alakúra tervez pl. a Lezyne, Cateye, Exposure. Nekem a topkgazda féle plasztik fantasztic Sigma sem tetszik. Ugyanakkor ezeket sötétben használod, amikor a fénye számít, nem a design.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#241040) Fall-N válasza fulton (#241038) üzenetére


Fall-N
veterán

Elvileg igen, a közútkezelő dolga. Az más kérdés, hogy hány hét múlva lesz belőle valami.

jjeahh: Igen itt a funkció az elsődleges, nappal amúgy is leveszem a lámpát és zsebben van. Ez a Cateye ami nekem van, elmegy kategória. A Sigma Buster nekem sem tetszik. :DDD Egy telóra/villára rakható marcona lámpa talán tetszene, de olyat nem láttam még.

[ Szerkesztve ]

(#241041) fulton válasza Fall-N (#241040) üzenetére


fulton
addikt

Köszi. Ettöl tartok. F*m kimegyek én letakarítom sepruvel..

[ Szerkesztve ]

(#241042) Fall-N válasza fulton (#241041) üzenetére


Fall-N
veterán

Itt a helyi Tescohoz vezető kis utcán két hónapig tartott még a szennyvízcső csere útán az 1,5 m- 2 m mély krátert megcsinálták. Körbetoszták sárga szalaggal azt mit számít ha sötétben valaki belesik. Mondjuk ez vidéki kis város - kis büdzsé - kis lopás a zsebbe a politikusoknak. :((( Hiába cseszegették a városvezetést Facebookon nem lett gyorsabb a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#241043) varsam válasza kobayashy (#241037) üzenetére


varsam
őstag

Grat hozzá, nem bánod meg, nekem is a Core 3 van a zöld vázzal, imádom.
Igen, kár hogy a színválaszték nem nagyobb és felszereltségi szinthez kötött, nekem még a Capra Core 4 kék színje ami nagyon nagyon bejön, az lesz a következő...

Egyik haver is berendelt egy fekete Core 4-et tegnap, lesz új játszótárs :)

(#241044) MPowerPH válasza jjeahh (#241039) üzenetére


MPowerPH
félisten

Igy van. Sotetben a kormanyt egyebkent sem latom, bicaj sem latszik, csak az erdekel, hogy mekkora teret vilagit meg, milyen fenyerovel, es meddig birja.
Na most a Sofirn akcioval egyutt 36 dodo -ert ez ajandek. Es ha lemerul, csak cserelem az akkut.
A felfogatas szivas, mert nincs hozzajuk dedikalt, pedig igazan csinalhatnanak. :U

Nekem bringan semmi nemu lampa nem tetszik, butan mutat. A cel szentesiti az eszkozt. En taskat sem aggatok a bicajra, mert szinten butan mutat, az en szememben.

Fall-N: Csak addig tunik kinai bovlinak, amig fel nem rakod, es ra nem kapcsolsz. Szvsz nem azert rakod fel, hogy jol mutasson, hanem azert, hogy lass. Na most ez nappali vilagossagot csinal, siman alkalmas ejszakai lejtozesre is.

n.gab: Anno linkeltem, visszakeresem, de felejtos, veletlenul se vedd meg. A szilikon felfogatast sem ajanlom, mert menet kozben rezonal a forumok szerint.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#241045) fulton válasza Fall-N (#241042) üzenetére


fulton
addikt

Szép. Bosszantó dolgok ezek..ez is vidéki kis varos itt is hónapok..lesz. a másik nagy kerékpárutat bejelentem aztán hátha..sor kerül majd rá. Ezt az 1-1.5km meg letoljuk.

Ma is lesz egy jo kis szélirany, hátha el tudok lendülni :D jo lenne. Most nagyon rákattantam az élményre. Nem hatszél de majdnem..bar volt mar olyan h ahha hátszelem lesz aztán l* , akkora sréhen szemböl oldal szel volt hogy .. szenvedtem végig. :DDD mondjuk visszafele így is úgyis szembe lesz

[ Szerkesztve ]

(#241046) Fifaisshit


Fifaisshit
őstag

Sziasztok!

Nincsen véletlenül valakinek eladó Garmin szenzorja ?
Köszönöm előre is :)

(#241047) Hasaggymeg válasza andrisbandi (#241034) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Azt írja a cons- nál slight battery rattle...mi ez, rattlesnake vagy lámpa? ;]

kobayashy...Cube is leginkább 2-2 színt rendel minden típushoz, üzletpolitika mint az, hogy alu vázon alig van középkatefória feletti felszerelés. :U

jjeahh...érdekes, mert ez a Sigma olyan kompozit, hogy megtapogatva meg nem mondod festett, vagy esetleg burkolt fém-e, vagy műanyag...valami kőkemény műgyanta lehet. :F

MPowerPH ...tény, hogy egy jó világítás kompenzálja buta bóvli kinézetét, én a felfogatással és az elemzörgéssel békülnék nehezebben. :F ...bár elsőt egy olcsó ilyennel is meg lehet oldani. [link] ...talán megfizethető. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#241048) andrisbandi válasza n.gab (#241035) üzenetére


andrisbandi
őstag

Olight FB-1
- Ez a ducikat is fogadja. FLASHLIGHT DIAM: 10~35mm

https://www.reddit.com/r/flashlight/comments
Itt azt mesélik;
- fordítva, a kormány alá lógatva/fogatva a lámpát, kapcsolójával fölfelé
- a zsebreakasztójával (már amelyik pilácson van ilyen klipsz) be lehet feszíteni az odahúzott fékcsővel
Így nem inog menet közben egyáltalán.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#241049) Lacerta válasza MPowerPH (#241031) üzenetére


Lacerta
aktív tag

Egyebkent bringan allando turbon sem vett vissza

Sztem az a high volt.
Turbó erősen hűtve is visszavesz. Esetleg ha vízbe meríted, akkor nem. :)

(#241050) andrisbandi válasza Hasaggymeg (#241047) üzenetére


andrisbandi
őstag

Gondolom vájtfülűeknek, néha mintha, ha pont úgy adja ki a helyzet.
Aki direkt ráment a cserélhető akkusra, az nem hallja meg szerintem ;]

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.