Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#9451) sith7 válasza Linkin (#9450) üzenetére


sith7
nagyúr

ok, értem

(#9452) Dobi 562 válasza sith7 (#9441) üzenetére


Dobi 562
addikt

Köszi!

Van még feltöltve 3 visszajátszás, ezekben a direkt sebzés volt több, mindegyikben 3000 körüli.

Redshire
Fjords
Cliff

(#9453) LBandi


LBandi
aktív tag

Öcsémmel toltunk egy csatát amit ő igen szépen lehozott. Íme az eredmény:

Ha lett volna még egy medálja azt hova tette volna a játék? :DDD

[ Szerkesztve ]

"Az igazi EMO-s halva születik."

(#9454) Bingisz válasza LBandi (#9453) üzenetére


Bingisz
addikt

Új accja van?
Mert néztem, hogy ami eddig volt neki az nem az övé... :F

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#9455) LBandi válasza Bingisz (#9454) üzenetére


LBandi
aktív tag

Igen kezdett egy újat, a jobb effi miatt. Illetve más tankokat akart fejleszteni

"Az igazi EMO-s halva születik."

(#9456) Achill3uS válasza LBandi (#9453) üzenetére


Achill3uS
veterán

jeeez :R ezzel lehet hogy nyerni fog ebben [link]

[ Szerkesztve ]

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#9457) #95904256


#95904256
törölt tag

(#9458) Dobi 562 válasza LBandi (#9453) üzenetére


Dobi 562
addikt

Szép medáleső. Gratula!

(#9459) Achill3uS


Achill3uS
veterán

nekem ma ez volt a legjobb korom, erdekes a wz131-et nem sikerult le masterelni ezt meg elég korán, lehet többet kellett volna scoutolni mint dobilacinak de en agresszivabban szeretek jatszani :D mondjuk meg is latszik a winratemen :O

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#9460) Plasticbomb válasza LBandi (#9453) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Mond, hogy a replay mentése be van kapcsolva... És azt is mond, hogy fel is töltöd wotreplays-re... :))

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#9461) Jolet


Jolet
őstag

10-es tier VK72.01(K) az meg mi?
a normál szerveren vagyok....

[ Szerkesztve ]

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#9462) Achill3uS válasza Jolet (#9461) üzenetére


Achill3uS
veterán

8.5 teszt szerveren talalkoztam vele eloszor, gondolom az uj td ag tier10-es tankja lesz, de valahol olvastam olyan pletykat is h csak megnyerni lehet majd...

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#9463) Jolet válasza Achill3uS (#9462) üzenetére


Jolet
őstag

de heavytank a jelzése alapján

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#9464) Bingisz válasza Jolet (#9461) üzenetére


Bingisz
addikt

Ez egy speciális tank.

Szerk: Ott van a statjában, ment vele 6 csatát. Én is akarok egyet! :D

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#9465) homeless09


homeless09
őstag

Aki tud jó eladó bónusz kódot legyen szívesen linkelje be. :R

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#9466) nyunyu válasza Jolet (#9461) üzenetére


nyunyu
félisten

Tortenelmi huseg kedveert a Schwerer Lowe T8-ban van, mig a vekonyabb Leichter Lowe meg a T10-be kerult :DDD

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#9467) ritkaság válasza homeless09 (#9465) üzenetére


ritkaság
tag

Hali!

Én tudok szerezni:

1800 gold
7 nap premi
1050000 kredit
garázs slot
t2 kis tank (ha már van vagy többet teszel fel +750 gold)
4.3k

(#9468) ritkaság válasza sith7 (#9443) üzenetére


ritkaság
tag

Talán valami jó kis kinai premitank lesz!?

(#9469) homeless09 válasza ritkaság (#9467) üzenetére


homeless09
őstag

Szia!

Honnan tudnám beszerezni?

[ Szerkesztve ]

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#9470) Mottie válasza homeless09 (#9469) üzenetére


Mottie
őstag

Nyilvan tole.. :P Kolunben nem reklamozna

Be Victorious!

(#9471) homeless09 válasza Mottie (#9470) üzenetére


homeless09
őstag

Az első sor elkerülte a figyelmem. :D

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#9472) vhw válasza ritkaság (#9468) üzenetére


vhw
addikt

Majd a Tier8 112 - amolyan IS-6 klón, jelen pillanatban úgy tűnik, hogy némileg jobb mutatókkal és egy bitang OP premium lőszerrel.

Ja és, próbálta valaki ezt az új T5 premium angol heavyt? Csak kíváncsiságból érdekelne milyen, de csak ezért már nem akarom felrakni a tesztklienst.
Egy T14-hez hasonlítva milyen? Páncélzat, mozgékonyság, tűzerő, esetleg méretben mihez fogható?

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#9473) nyunyu válasza Patrick76496 (#9437) üzenetére


nyunyu
félisten

Btw, miért szidja mindenki annyira azt a szerencsétlen tankot? Mi baja van a lassú célzáson és tolatáson kívül? Nekem a sima Foch sokkal jobban tetszik, a T10-esnél valahogy nem jön be ez a táras mechanyizmus a lassú célzás és a nagyobb szórás miatt.

Papiron pontos az AC Mle48 top lovege, es papir szerint csak a 2.9 aim timeja gyenge.
Gyakorlatban egyreszt nem tudsz vele becelozni egy mozgo medet, masreszt ha sikerul is, akkor a 262 pen ellenere feltunoen sok nullat lo.

Kezdem unni, hogy harom lovesbol alig egy sebez, kozben rohogve lovik a tetomet, vagy a seggen levo pupot, hiszen a celzas miatt legalabb negy-ot masodpercig mozdulatlannak kell lennem.
Hiaba van rajta rammer+EGLD+venti, BIAt ugye az AC MLe46-tol eltero legenyseg elosztas miatt buktam :(
Ja, periszkop hianyaban meg nem latok semmit, ha nem spotolnak semmit, akkor ulhetek egy helyben, mire vege a meccsnek.

Probaltam visszatenni a kozepso csuzlit, meg az EGLD helyere periszkopot, ugy valahogy eredmenyesebb vagyok, de T8 TDnel mar keves a 300 alpha...
Meg kevesbe gazdasagos bele a loszer, hiszen ugyanugy egy ezresbe kerul.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#9474) vJokka válasza Bingisz (#9464) üzenetére


vJokka
aktív tag

Én is lecsekkoltam a statját, de se noobmeter se a wg oldal nem jelzi, hogy játszott volna ezzel a tankkal :S

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#9475) káen válasza vJokka (#9474) üzenetére


káen
tag

játékban nézd meg. Ott van.

(#9476) Mottie válasza Jolet (#9461) üzenetére


Mottie
őstag

Ezt talaltam rola

Be Victorious!

(#9477) Fel válasza vhw (#9472) üzenetére


Fel
addikt

Nem tűnik rossznak az Excelscissor.. Exelfóli.. Excelsior vagymi.
Meglepően fürge. Szélesebb, de rövidebb és laposabb, mint egy Churchill.
A front része, a tornya és a hátsója egész jól védett. Az oldala viszont gyenge.
A lövege megegyezik a Valentine top és a Ch. I utolsó előtti lövegével. Reload 3,2s 100%-os legénység + venti + rammer kombóval. Nem túl pontos..

A teszt első szakaszában mentem vele többet, de most, hogy kérdezted újra kipróbáltam. Volt egy érdekes szitu: Himmelsdorf, park széleiről lőttük egymást egy Ch. I-el, pattant párat, majd töltött goldra. Átlőtte a géppuska nyílást a fronton, de érdekes módon nem a rádiós halt meg, hanem a lőszerrekesz sérült.. egymás után kétszer..

Mindent összevetve szerintem vállalható 1500 aranyért. A Matilda Black Princess-hez képest sokkal jobb és olcsóbb is. A legénység leosztása megegyezik a Churchillekével, úgyhogy legénység fejlesztéséhez is tökéletes (a később kieső rádiós így nem fog unatkozni).

(#9478) vhw válasza Fel (#9477) üzenetére


vhw
addikt

Az oldala tényleg csak 30mm? Vagy van ott valami spaced armoros trükk is?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#9479) Jolet válasza vhw (#9472) üzenetére


Jolet
őstag

ezt találtam [link]

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#9480) Fel válasza vhw (#9478) üzenetére


Fel
addikt

Van, de nem sok. A lánctalpat védő lemezborítás kb. 25 mm vastag.

(#9481) sith7 válasza Dobi 562 (#9452) üzenetére


sith7
nagyúr

köszönöm, megnézem az összeset :R :K

(#9482) ritkaság


ritkaság
tag

Valaki akinek van Facebookja nem linkelné a közösbe?

[link]

(#9483) scyllarus


scyllarus
veterán

Az AMX40 nevű csodával mit lehet kezdeni?
Annyira nem megy vele rosszul, mint amennyire sz.r maga a tank, csak éppen a hétvégi baromáradatban egyszerűen kevés megfordítani egy csatát, ha nem top tank.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#9484) Napfénysüti válasza sith7 (#9443) üzenetére

Csak SP-re lesz ez érvényes vagy más prém tankra is?

Més que un club!

(#9485) sith7 válasza Napfénysüti (#9484) üzenetére


sith7
nagyúr

Úgy tudom, csak az SP - re, a várható nerf miatt, hogy a jelenlegi tulajok, ha becsapva érzik magukat, akkor visszaadhatják

(#9486) Timyyy válasza sith7 (#9485) üzenetére


Timyyy
őstag

Tökjó hogy a type-ot is szarrá fossá nerfelték a bekerülése óta, csak nem 1 peccsben, hanem 4-5-ben, mégse érdekelt senkit, hogy kérjük e vissza az árát.. hihetetlen... aki nem rinyál az nem kap semmit, erről szól a wot...

(#9487) nemeth989


nemeth989
senior tag

Mennyire igaz, hogy az SuperPershing gunnja plusz pennt fog kapni? Mert olvastam, hogy megemelik 200 mm-re. Ha ez igaz akkor nem adom el majd.

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#9488) GrooveHero válasza sith7 (#9485) üzenetére


GrooveHero
addikt

Még akkor is ha nekem már kb két hónapja megvan az SP?

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#9489) Cucuska2 válasza Timyyy (#9486) üzenetére


Cucuska2
őstag

Mert a type OP volt bekerülésekor.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#9490) Napfénysüti válasza Timyyy (#9486) üzenetére

Pont ez jutott eszembe. Más prém tankokat is variáltak és ott még se lesz ez a lehetőség? :F
Néha tényleg érdekes dogokat csinál ez a WG.

Més que un club!

(#9491) Timyyy válasza Cucuska2 (#9489) üzenetére


Timyyy
őstag

Ahogy az SP is.

(#9492) holodp válasza scyllarus (#9483) üzenetére


holodp
aktív tag

Hát annyit lehet vele tenni, hogy eladod. :D Én rettentően utáltam, csak a Matilda és a Lee vetekedhet vele, bár még azoknak is van használható tulajdonsága.
Igen sok szabad tp-t áldoztam rá, hogy túlléphessek rajta. De az utána jövő tankok klafák.

(#9493) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Szervusz Timike! Hozhatnál egy kis szerencsét egy kis szakaszozással... :))

(#9494) dfsz34


dfsz34
őstag

Ha valaki WR és xvm statot akar javítani, akkor vegyen egy pzs35-t, annyira op az a tank, hogy csak most jövök rá mennyire. Nem értettem, mások, hogyan csinálnak vele 62,5% WR, na most már tudom, mert túl is léptem ezt én is, megtanultam vele játszani, egyedül a hatodik érzék hiányzik, de az is meglesz, mert a sunyi marder meg a francia TD nagyokat belémb..znak. Azt még nem döntöttem el, hogy a binocular vagy a coated optics maradjon rajta, mindegyiknek van előnye.

Na, de a statom így változott 169 Pzs35-el lejátszott csatával (nem mellesleg tier3-ban van hogy 3 perc alatt végzünk a csatával):
legutóbbi (sok csatám volt a pz-vel, meg más tankokkal is persze, de kb 60 csata volt a pz, ahogy mondtam rövid volt a legtöbbje): 102 csata WR: 59,08% wn6:1653
utóbbi 7 nap: 444 csata WR:53,15% wn6:1447

ezek az értékek a duplája a teljes átlagomnak :)

nem érzem vele elveszve, 1 vs 3-4-5-6 esetben sem, több olyan top gunom volt vele, amikor egyedül maradtam, de persze kellett hozzá az ellenfél is, hogy egyesével jöjjön

a lényeg, hogy ennyi szórakozást és izgalmas, de nem megoldhatatlan helyzetet egyik másik tank sem nyújtott eddig (a merítési lehetőségem korlátozott, orosz is ág, német tiger és amcsi heavy eddig)

(#9495) Timyyy válasza SoulReaver (#9493) üzenetére


Timyyy
őstag

Még van egy kis dolgom, de fél 8 körül asszem már odaérek.. :)

(#9496) SoulReaver válasza Timyyy (#9495) üzenetére


SoulReaver
veterán

Nem tudom mikor leszel legközelebb, de én mára inkább nem zsebelek be több f@szfejek által elbukott csatát... :) Lehet valaki akármekkora pró, egy saláta csapattal, mit sem ér... :) foglalják a bázist, a két med tankunk, meg elfele megy inkább... :D Vicc...

(#9497) Napfénysüti válasza SoulReaver (#9496) üzenetére

Ma én is így jártam. Ki is léptem inkább. Bakker volt hogy a fél csapat már a kezdés előtt sírt hogy kikapunk, megjegyzem 58% WR volt saccolva nekünk... Persze buktuk is mert semmit nem tudtak hozzátenni. Az ilyen fogyatékosok minek játszanak? :(((

Més que un club!

(#9498) SoulReaver válasza Napfénysüti (#9497) üzenetére


SoulReaver
veterán

Hát ez az... És egyre több az ilyen agyhalott, nem tudja mit kell csinálni!

(#9499) Napfénysüti válasza SoulReaver (#9498) üzenetére

Na de 9-es csatában sem tudja? Tehát legalább 7-es tankkal? Csak sírnak? Inkább koncentrálnának hogy egy jót játsszunk.

Més que un club!

(#9500) SoulReaver válasza Napfénysüti (#9499) üzenetére


SoulReaver
veterán

még van, h 9-es tankkal sem! :D Olyan alapvető dolgokat nem tudnak egyesek, 5k fölötti csatával a hátuk mögött, h pl az e-75-nek mekkora a pen-je... rám oltott a multkor egy másik e-75-ben űlő, mert kilőttem sima lőszerrel, h gold noob man... :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.