Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#9901) Eagle16 válasza Eagle16 (#9898) üzenetére


Eagle16
addikt

Az amcsi oldalon meg lehet nézni a javítási árak változásait is többek között: [link]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#9902) Angel1981 válasza Remus389 (#9876) üzenetére


Angel1981
veterán

"pl Panzer 4 Schmalturm"

Bocs, de Te személy szerint próbáltad a Schmalturmot?
Én igen, és messze a legszarabb prémtank, amivel eddig dolgom volt, nem tudom, ezen az áron ezt hogy gondolták, és még könnyített MM-et sem kap! :((
Akkor már ezerszer inkább egy TOG II, mint ez, de komolyan!

(#9903) Pete55555 válasza forras2 (#9869) üzenetére


Pete55555
addikt

Ha nincs időd játszani, jobban jársz a prémium accounttal. Így azokkal a tankokkal amikkel mész többet keresel / kevesebbet vesztesz - több lesz a kredited, és nem kell plusz egy tankot szorzózni. Ráadásul több xp-t is kapsz, jobban tudsz majd haladni, és egy JT88 árából kijön 4 hónap prém.

De szvsz elég 1 hónap prém, következő hónapban normal account, én 2 hétig voltam prémium, amikor a heti le volt akciózva, akkor úgy megszedtem magam, hogy azóta semmi gondom, pedig most vettem KV-2-t, T-29-et, M6 mondjuk elment, de vettem Tigrist is (még akció előtt sajnos). Azóta meg 3 hét telt el kb, és most van 1.9 M kreditem, a 2 hét prémium előtt meg volt 500e.

...Szeretem leracsniztatni...

(#9904) Enzolord válasza Pete55555 (#9903) üzenetére


Enzolord
addikt

Amíg kicsikkel mész, nem probléma, de ha elkezded a Tier 9-10 tankokkal a játékot, igen negatív tud lenni a mérleg, főleg ,ha olyan csapattársakat kapsz..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#9905) LZs?!


LZs?!
aktív tag

Sziasztok,

A troll-platoon-nal kapcsolatban lenne egy észrevételem: mindeki a csapattal való potenciális kibaltázást látja benne, de nem lehet, hogy a mögöttes ok a dmg&kill megoszlás "optimalizálása"?

Egy hármas szakasszal így tkp. két fővel csökkenthető a béketábor, és a rájuk eső sebzést viheti a "valódi" tag, ha ügyes; de gondolom ez csak jó játékossal és/vagy OP tankkal működik, illetve ha a MM kedvez: amennyiben az előbb említett Hellcat+2 LTractor kombót T8-ba pakolja a játék, akkor szívás; de ha T6-ba, akkor a Hellcat - még mindig feltételezve, hogy ügyes - érvényesülhet helyettük is...és mivel a 15/5-ös vesztés/nyerés egyébként sem ritka (sőt!), nem feltétlenül a trollokon múlik a dolog...

[ Szerkesztve ]

Nevermind...

(#9906) Enzolord válasza homeless09 (#9900) üzenetére


Enzolord
addikt

Bárcsak az is6ot is vissza lehetne váltani..:)
De én is beváltom az SP-t egy JT8.8ra..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#9907) Pete55555 válasza Enzolord (#9904) üzenetére


Pete55555
addikt

Van 3 8-asom, egy 9-esem. Tudom. Vedd számításba, hogy 8.6-tól sok tank kredit income-ja növekedni fog. 10-eseké főleg.

BTW IS-3-al általában keresek, de mindenképp pozitív a kredit mutatóm vele, 13-90 és JP2 már nem annyira, az E-50 is inkább minuszos, de T7-be már gyakorlatilag csak keresek, és ez lefele egyre csak nő, főleg ugye T5-ben. - normál accountról beszélek.

(#9908) homeless09 6-9-ig az pont elég, hogy ne menj minuszba, esetleg csak a 9-es lesz minuszos. 10-esbe meg nem vesztesz majd annyit.

De, mint fent írtam, prémiummal nem nehéz pluszba kijönni, és ez T9-ig biztos.

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#9908) homeless09 válasza Enzolord (#9904) üzenetére


homeless09
őstag

Sokszor még prémiummal is minuszos vagy ott már....

Pete55555: Tier X-ben 10%-al nő, 6-9 Tierben ennél kevesebbel. Szóval nem kell credit milliárdokra számítani.

[ Szerkesztve ]

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#9909) Linkin


Linkin
senior tag

Nekem már fenn is van a 8,6 most már csak a modokat kell megvárni hogy meglegyenek

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#9910) Napfénysüti válasza Enzolord (#9906) üzenetére

Én még mindig nem tudom ezt megemészteni hogy csak az SP lesz visszaváltható. Már ha az lesz. De legyegszerűbb lenne ha semmit nem engednének visszaváltani. :)

Més que un club!

(#9911) vhw válasza LZs?! (#9905) üzenetére


vhw
addikt

Ennyi erővel bemehetnének a társak 6os tankkal is, nem lőnének, csak felfognák az igazi "prónak" a lövéseket, az meg kedvére lőheti az ellent... Ehhez nem kéne tier1be ülni... (de ilyen elméletet kitalálni a jelenség magyarázatára... ez új...)

Ezek egyszerűen trollkodnak, mert milyen poén T1el bemenni nagyok közé, vagy csak szimplán hülyék, és nem fogják fel ésszel a játék, a MM működését.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#9912) Bingisz


Bingisz
addikt

Na már megy is a szerver.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#9913) szbalogh válasza LZs?! (#9905) üzenetére


szbalogh
őstag

Most épp azon gondolkodom, hogy a T-15-öt vagy Pz. I C-t fejlesszek tier 10-be scoutolni.
Valószínűleg a Pz lesz, aztán ha lesz prémtankleárazás veszek T-15-öt is.

Nick: HE_Storm

(#9914) Djuree válasza Enzolord (#9906) üzenetére


Djuree
félisten

is-6 baromi jó pedig :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#9915) homeless09


homeless09
őstag

Alakul :D 14Gb így.

(#9906) Enzolord Hogyan,milyen módon lehet visszaváltani majd?

[ Szerkesztve ]

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#9916) Enzolord válasza Napfénysüti (#9910) üzenetére


Enzolord
addikt

Vagy ne nerfelnének, vagy buffolnának folyton... :)
Bár, az IS6 kapna némi penetration Buffot, akkor igen jó lenne...
De még goldal is alig 200 pen, 4800 kreditért, ami szintén pofátlanság..
Normállal meg 175, egy tier 8 heavytől ez lófütty...
A Typenál nagyon sokat jelentett az a plusz 6 penetration..:)

(#9915) homeless09 Gondolom, mikor eladod, kidobja, hogy 7200 aranyat kapsz, vagy x creditet, és választhatsz, melyikért adod el.. De ez csak tipp

(#9914) Djuree Akkor csak az én játékstílusomnak nem fekszik..:)

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#9917) homeless09 válasza Enzolord (#9916) üzenetére


homeless09
őstag

És mikortól lesz ez?

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#9918) LZs?! válasza vhw (#9911) üzenetére


LZs?!
aktív tag

@vhw

Egy dolgot kihagytam, úgyhogy pontosítanám a felvetést: mi van akkor, ha a három szakasz tag egy ember, három account-tal? Eggyel játszik, a másik kettőt csak összehozza velük... Ha én lennék ilyen helyzetben, nem bajlódnék a dummy accountok fejlesztésével, hanem a default T1-ekből betennék egyet/egyet.

Kétlem, hogy IP szerint szűrnék a felhasználókat... Így egy net csatlakozásról többen is felmehetnek.

[ Szerkesztve ]

Nevermind...

(#9919) virkir válasza Fel (#9882) üzenetére


virkir
veterán

Nagyon jó a SU még prémium nélkül is az akciós árához képest.
Csak oda kell tenni a vasat :D
És ha minden igaz a pontosság buff miatt még jobb lesz.

Hétfő

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#9920) Enzolord válasza homeless09 (#9917) üzenetére


Enzolord
addikt

Hát ez jó kérdés, erről még nincs pontos info, valószínű a 8.7 táján.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#9921) homeless09


homeless09
őstag

Na ennyit a 8.6-ról.Egy lövéssel kiszedte első csatában az arty az SP-t. Oldalanként természetesen ismét 5 volt.

A dinamikus kamera szerintem meg rohadt zavaró.

[ Szerkesztve ]

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#9922) vhw válasza LZs?! (#9918) üzenetére


vhw
addikt

És 3 különböző gépről futattná a játékot, csak azért, hogy ő tudjon érvényesülni, mert így két csapattársat kilök a saját csapatából? :U Ez olyan életszerű?
Van zöldség a játékban elég alapból is, mégcsak nem is T1 tankban ülnek (->több rajtuk a lelőhető HP, kicsit tovább bírják, több időt nyernek vele). Aki annyira pró, annak van lehetősége ilyen egzotikus megoldások nélkül is nagyot alakítani a csatatéren, hisz adott a magatehetetlen játékosok hordája.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#9923) jano_77 válasza Enzolord (#9916) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én is osztom Djuree nézetét, miszerint az IS-6 igenis jó kis járgány!
Nekem nagyon tetszik, bár eddig még kiemelkedően nagy hozamom nem volt...100K körüli volt a legnagyobb bevételem (persze ebből lejöttek a skulók és javítás). Viszont szeret pattintani és nekem eddig nem volt gondom az átlövéssel sem. Inkább IS-6, mint SP!
IS-6:
76.91% a találati arányom, 1.14 a K/B (tudom ez nem vmi fényes :U ), 1.95 K/D, 1.333,89 Effi, 2256 max. XP, 1.412,07 átlag sebzés és 1.2 sebzés arány.
NEM vagyok jó játékos!

Abban esetleg tudna nekem segíteni vki, hogy meg lehet-e nézni vhol, bármilyen statos oldalon, hogy adott tankot mikor használtam utoljára, még jobb lenne, ha azt is lehetne, hogy mikor adtam el?!? Fogalmam nincs ugyanis, hogy mikor adtam el a T1E6-os ajcsi tankot, amit vissza vennék az akció keretében (ez él még egyáltalán :F ). Nagyon köszönöm!

(#9908) homeless09: több tanknál van sokkal több %-nyi változás mint 10! T-25-nél pl 17% plusz lesz! Csak azt nem értem, hogy szinte a legtöbb prémium tank hozamát változtatták - többnyire növelték, lásd előbbit -, de a Type 59 az nem változik...vajh miért nem?!? :(

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#9924) Eagle16 válasza homeless09 (#9921) üzenetére


Eagle16
addikt

Vannak akik még mindig azt hiszik hogy ez egy nerf volt...nem sokáig.

Prémium tankosok is szívnak majd, Tier 8-asban is sűrűn fognak találkozni Tier 10-es SPG-vel.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#9925) Quan-Chi válasza homeless09 (#9908) üzenetére


Quan-Chi
őstag

szerintem T9-T10 be alap a prémium, szinte lehetetlen + ban tartani ! és ez halmozottan igaz a német ágra !
a múltkoriban volt egy kiváló köröm az E100 -al, úgy kezdődött a játék hogy az első lövéstől kigyulladtam + motorhiba és meghalt a vezető ( -20K auto tűzoltó -3k first aid -3k szerelő kit ) jóformán csak T10-esek voltak így egyértelmű hogy prémium lőszer amiből 15-16 fogyott (4k/db) és a végén kilőttek (-35k)
közel 120k ba volt a ez a kör, szerencsére marha jól játszottam és nyertünk így 100k ( köszönhetően a 6000 sebzésnek ) körül kaptam és csak egy 20ast buktam , de ez előfordulhat akkor is ha bukunk a végén és akkor már mindjárt más a helyzet.

a másik dolog ami sehogy nem fér a fejembe, az az , hogy miért gyullad ki az összes német tank LP találat esetén ? az hogy ott van a váltószerkezet max egy motorhibát idézhetne elő, de attól még nem fog kigyulladni ! elolvasva a régi feljegyzéseket rájöhet bárki hogy 1 német tankot kigyújtani szinte lehetetlen volt. nagyon spéci automata tűzoltó és füstelvezető rendszer volt beépítve már az egészen korai példányokba is, és mindettől függetlenül is tűzbiztosak voltak. nem úgy mint az orosz és amerikai típusok amik szinte kivétel nélkül égtek találat esetén ( nem véletlen lett az M4 gúnyneve az h Tommy Kukta )
minden tekintetben nagyon erős orosz overpower-t érzek a játékban illetve lehúzást a német ágon !
és ez a rohadék 8.6-os peccs még inkább az orosz tankokat fogja előnyben részesíteni a pontosabb ágyúk miatt ! mert ugye egy német tanknál már szinte mind1 hogy a pontossága 3.0-ról 2.8-ra javul, de egy orosznál óriási előny lesz hogy a bazinagy sebzés mellett 4.0-ról 3.6-8 ra javul majd a célzókör.

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#9926) Bingisz


Bingisz
addikt

Hét az S51 nálam megy a levesbe. Tier7-re szerintem jobb lesz mindegyik más nemzet artyja. Egyszerűen azért, hogy a magasabb tierű artyk jobbak legyenek nála, annyira el kellett húzni a töltést és a célzást, hogy nekem egyáltalán ne legyen kézreálló. Viszont muszáj lesz kihúznom valamelyik szovjet TD-t, mert most van egy fölösleges BIA+Full camo legénység packom...

Viszont a MM simán megcsinálja azt, hogy az egyik oldalra artyt, a másikra pedig tankot rak top tanknak. Durvák lesznek majd az olyan csaták, ahol az egyik oldalt egy három fős arty platoon, a másikon meg mondjuk három sima tank lesz a top tank... ;]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#9927) bughead123


bughead123
csendes tag

Miert adja ki ezt a hiba uzenetet a frissitesek telepitese vegen ?

[ Szerkesztve ]

(#9928) homeless09 válasza Quan-Chi (#9925) üzenetére


homeless09
őstag

Elől van a váltó a német gépekben.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#9929) dfsz34 válasza Pete55555 (#9903) üzenetére


dfsz34
őstag

Én a su12244-re leszek kíváncsi, ahogy végzett az install megyek pár kört vele.
Ezt mondták, hogy leveszik a TD rontást általánosan és ez is TD ugyebár.

Az a tank f..ssa a creditet már most is, ha az ember nem TD-ként hanem rohamlövegként használja szigorúan kuplungégetővel, off-road vezetéssel, halálos szemmel, hatodik érzék, adrenalin meg persze BiA, a maradéknak meg javítás mehet. Type-ok meg cromwellek se bírnak leforogni, hogy a legtipikusabb próbálkozókat említsem és a DPM előny nálam van, az eleje meg még 10m-ről is tud pattintani, ha kicsit úgy tudom forgatni. Mondjuk a type már azért neccess full hp-ról. Tényleg vicces, mikor jön a nagyarcú, hogy most akkor körberohan, aztán nem jön össze neki. A legviccessebb, amikor a Tiger kiáll velem 1:1-re és hiába forgat, mert egyrészt gyorsabb vagyok, szóval néha csak a brahi kedvéért állok ki vele szembe, nem azért, mert nem tudnék elmozogni, de így viccesebb. Aztán mikor betöltök 6,75 alatt és kapja a 300-390 hp sebzéseket, akkor a harmadiknál már látszik, hogy megijed, nem erre számított. Ráadásul 3-ból 1-szer mindig pattintok. Eddig 7 ilyen próbálkozó volt, mind ott maradt, még úgy is hogy más is lőtt engem közben. De mondjuk az tény, hogy olyan eset ritka, hogy mindketten full hp-n vagyunk és senki nem avatkozik közben, de volt már ilyenre is példa.

Egyszóval ki kell próbálja ma.

A másik, hogy meglett az is3-ra a Bia és nem tudom, mi történt, miért van, de nem megyek vele 2000 alatti köröket, függetlenül, hogy vesztek vagy nyerek pedig nem fejlődtem ennyit, de mintha sokkal pontosabban lőnék. Annyi van még, hogy most kb 40%-on van a snapshot, az is besegít a célzásban, de a BiA is növelte a pontosságot, látom a célzókörön, hogy kisebb.Hamarabb is tölt, amivel már megvicceltem másik is3-t. Egy pusztító lett az is3-ból, nem értem ezt, alig van pattanóm, sokkal inkább eltalálom a gyenge spotot, mint eddig. Lehet, hogy a BiA segít be és mindig az a kicsi hiányzott eddig. Mondjuk más érzés, önbizalmat adott nekem és bátrabban tolom előre vasat, max ennyi változott, de eddig nem voltak ilyen durva köreim vele, érzésre sokkal kevesebb a lepattanóm, pedig ugyanoda célzok most is.

(#9930) Remus389 válasza jano_77 (#9923) üzenetére


Remus389
veterán

T-25-nél pl 25% plusz lesz! ez jó hír!

akkor kb 18000-et kerestem vele átlagban most ez 22500 lesz :)

hol van erről infó?

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#9931) Eagle16 válasza bughead123 (#9927) üzenetére


Eagle16
addikt

Szerintem nincs elég hely a C: meghajtódon.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#9932) jano_77 válasza homeless09 (#9921) üzenetére


jano_77
nagyúr

Te már játszol is!? Nem semmi....irigy-irigy :B
Amúgy a Jagd Pz IV volt ami derengett, annál +21%-os kredit növekedés lesz majd! ;]
De pl az AT 15A +35% és ugyan ennyi a Churchill GC-nél is!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#9933) Strauss


Strauss
senior tag

Az SP t ugy hagytak ahogy volt.. sot ha el akarom adni , akkor creditert akarja csak nem goldert.. :(

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#9934) homeless09 válasza jano_77 (#9932) üzenetére


homeless09
őstag

Jaja SP-vel nyomom a 60-70k credites köröket. :D

Ha annyit emelnek a JagdPZ4-en akkor vissza is veszem majd. :D

[ Szerkesztve ]

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#9935) Kean_Sorbo


Kean_Sorbo
őstag

Uraim!

Szükségem lenne prémium+gold kódra, meglévő regisztrációhoz. Természetesen privátban.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#9936) Angel1981


Angel1981
veterán

Jól látom, amit látok?

Small Spall Liner 20 % (was 15%).
Medium Spall Liner 25% (was 15%).
Large Spall Liner 30% (was 15%).
For heavy tanks of more than 70 tons added super-heavy spall liner with additional absorption coefficient of 50%

Végül 50%-os pluszt ad a SHSL?
Az már tényleg érhet valamit! ;)

(#9937) bughead123 válasza jano_77 (#9932) üzenetére


bughead123
csendes tag

73giga helyem van, szerintem nem az a gond :(

(#9938) L4mie válasza dfsz34 (#9929) üzenetére


L4mie
veterán

mi aza a Bia :D
btw: Su-100 al jó kis lóvét lehet majd kaszálni
viszont a Su-14 nek megnövelték a javítási költségét 200% ra :Y bázkim! eddig is sikerült vele veszteséges köröket menni baromira nem érzem, pedig SU-8 al szerettem játszani, ez meg egy baromi nagy mamut amit 100km ről kiszúrnak és jön is a csapás -.-

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#9939) Eagle16 válasza Strauss (#9933) üzenetére


Eagle16
addikt

Majd 0.8.7-ben lehet eladni, nem most.

Angel1981: nem olyan sokat mint gondolnád, nem felezi meg a kapott sebzést sajnos. 200-300-at vesz le top SPG sebzéséből, ha nem üt át a HE és valami erősebb részen talál el.

[ Szerkesztve ]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#9940) jano_77 válasza dfsz34 (#9929) üzenetére


jano_77
nagyúr

Az nem lehet, hogy a módosított szórás miatt lősz most pontosabban és nem a BiA miatt?!? :B

(#9939) Eagle16: megelőztél....próbáltam már korábban is írni, hogy most nem nyúltak hozzá, majd csak a 8.7-re lesz módosítva az SP és utána lesz majd az eladási akció is!

(#9937) bughead123: gyanítom, hogy ezt nem nekem akartad válaszolni, mert nem én írtam Neked. ;)

Akkor ezek szerint aki Launcherrel frissít, annak a C:-re fog másolni dolgokat és nem arra a meghajtóra, ahol a játék van (nálam ez a D:)!? Ennek mi értelme?!? :F

(#9942) Linkin: ennek nem látom értelmét, mert így akkor nem tudja megnézni senki, hogy mit változtatnak rajta és úgy esetleg tetszik-e neki majd annyira, hogy mégis megtartsa, márpedig erről írtak, nyilatkoztak korábban: lesz változtatás, meg lehet nézni, hogy tetszik vagy sem és ha nem akkor vissza lehet adni/váltani 7.200 aranyért!

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#9941) Angel1981 válasza Quan-Chi (#9925) üzenetére


Angel1981
veterán

"minden tekintetben nagyon erős orosz overpower-t érzek a játékban illetve lehúzást a német ágon !
és ez a rohadék 8.6-os peccs még inkább az orosz tankokat fogja előnyben részesíteni a pontosabb ágyúk miatt ! mert ugye egy német tanknál már szinte mind1 hogy a pontossága 3.0-ról 2.8-ra javul, de egy orosznál óriási előny lesz hogy a bazinagy sebzés mellett 4.0-ról 3.6-8 ra javul majd a célzókör."

Ebben sok igazságot látok! :K

De ne kiabáljuk el, lehet, hogy a 8.7-ben meg nerfelik az ily módon nagyon megerősödött oroszokat - vagy nem, hiszen minden szentnek.... :)

Eagle16: tudom, hogy az nem "damage resist", hanem az effektív páncélvastagságot növeli meg bizonyos esetekben (repesz, ramming, HE lövés), de durvának tűnt így leírva.
Majd az idő eldönti.

[ Szerkesztve ]

(#9942) Linkin válasza jano_77 (#9940) üzenetére


Linkin
senior tag

8.6-alatt lesz majd vissza váltható az SP mert ha 8.7-re vissza rakják akkor utána már nem lehet aranyért eladni

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#9943) homeless09


homeless09
őstag

Ennyiszer még összesen nem gyulladt ki az SP, mint ahányszor csak ma....

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#9944) szbalogh válasza Remus389 (#9930) üzenetére


szbalogh
őstag

Ennyire nem lehetsz belepistulva abba a T-25-be..... csak 17%.

Nick: HE_Storm

(#9945) LZs?! válasza vhw (#9922) üzenetére


LZs?!
aktív tag

Egy gép is elég, amin fut két virtuális PC... :) Nem vagyok sem HC gamer, sem PC fan, így a gépem sem kurrens darab, de ennek ellenére még az is le tudná ezt rendezni úgy, hogy a dummy accountoknak csak minimum erőforrásokat adok; ha folyamatosan kapcsolatban marad, az már elég - legalábbis szerintem...

Az egész onnan jutott eszembe, hogy mikor anno Diablo 2-vel játszottam BNet-en, MF-eléshez szándékosan kreáltam nyitott játékokat olyan nevekkel, mint "Free Items", "Trade Game", XYZ Run", ahova csőstül jött a többi játékos, én meg így "Player 8"-as drop-pal tudtam loot-olni... :)

[ Szerkesztve ]

Nevermind...

(#9946) Remus389 válasza szbalogh (#9944) üzenetére


Remus389
veterán

de hol van erről info?

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#9947) Pete55555 válasza dfsz34 (#9929) üzenetére


Pete55555
addikt

Is-3 al nekem is ritka, hogy kevesebbet sebzek, mimt a saját, hp-m, de inkább 2000 korul. Bia még nincs, de várom nagyon, 3. Skill nemsokára megvan, akkor berakom első skillnek. Biztos segít, de szvsz kis placebo hatása is van :-)

...Szeretem leracsniztatni...

(#9948) jano_77 válasza Remus389 (#9946) üzenetére


jano_77
nagyúr

ITT

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#9949) Quan-Chi


Quan-Chi
őstag

írtó nagy patkányságnak tartom, hogy a prémium lőszereket átvariálták, ugyanis nekem elég nagy mennyiség van bedepózva és ami a legszebb hogy más a nevük így újra meg kell őket venni a régit meg eladhatom féláron ( ez a GW panthernél , ráadásul 2 féle lőszertípusnál is ) és a hab a tortán hogy a hetzerből az összes lőszer eltűnt (56K érték) nincs meg sehol és most vehetek bele újat és szarabbat ( 80 ért )

a GWP-vel kb 150k XP-t volt egy 10es híjja volt GWtiger, most kifejlesztettem a gwtigerP-t és maradt közel 30K xp-m amivel nem lehet csinálni semmit ( ez nyugodtan mehetett volna a legénységnek szétosztva ) ugyan ezt eljátszották már 1x, mikor a VK3601-ből ki lehetett fejleszteni a hummelt 50K-ért aztán ezt megszüntették és nekem maradt rajta 40K XP amivel semmit nem lehet csinálni ...
AZ meg hogy én azért választottam a német arti ágat mert gyorsabb és pontosabb volt kb fele sebzés mellett az 1 dolog, 0.46-os pontosság mellett is feszt mellé lőtt, mi lesz most 0.7 mellett ? ráadásul közel duplája lett a töltési idő és minden nagyobb tank +50% védelmet élvez majd ( ergó sebzek 200at jobb esetben )

egy szemét szarrágó banda, mindenki sírt hogy a KV1s -en miért van 8as ágyú, na az ágyú maradt ugyan olyan csak most már 7es szintű ...

lejátszom ezt a 42-nap prémiumot, utána viszlát ... :((( :(((

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#9950) p06


p06
senior tag

Piszok rendes a WOT.... megvolt az M41 93.000Xp-el, erre jött ez a vacak és most van a semmiben 63000 xp-m.... azért ezt kicsit jobban átgondolhatták volna.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.