Hirdetés

2024. április 10., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#9051) ritkaság válasza AT1S (#9050) üzenetére


ritkaság
tag

Hali!

Orosz nyelvezetű oldalt találsz ahol minden mod megvan. magyarok közül a wot.gportal-os a legjobb, vagy a wotinfo. :C

(#9052) szbalogh válasza krisss93 (#9022) üzenetére


szbalogh
őstag

Én a medeket szeretm, az E-50M miatt meg volt a motor. Az artikat könnyebb elkerülni az erősebb motorral. A lánc csak ma fog felkerülni rá. A KT löveg is igen jó. Épp ma reggel aláztam meg egy E-100-ast vele :)

Nick: HE_Storm

(#9053) Jolet válasza Bingisz (#9049) üzenetére


Jolet
őstag

a pontos kérdés így hangzott: "vajon mennyi kellett volna a Tankászhoz?"
ez ugye nem is hasonlít a "miért nem lett tankász" kérdéshez ebben megegyezhetünk
van egy-két tankászom és tudom néha mennyire szégyenletes eredményekre is megadja
főleg, hogy utána vannak többszörösen jobb körök is amit a rendszer miatt figyelmen kívül hagy
az Xp számolási módja olyan amilyen, a betett 2 képen is látszik hogy az eredmények alapján akár nagyobb is lehetett volna a különbség, de nem lett
ennyi

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#9054) emre válasza Jolet (#9053) üzenetére


emre
veterán

Sok kellett volna, nagyon sok.

(most jó? ;] )

(#9050) AT1S

www.koreanrandom.com, XVM: eXtended Visualization Mod

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#9055) Black_Sheep válasza Bingisz (#9044) üzenetére


Black_Sheep
tag

Furcsa ez a stílus annak tudatában, hogy tegnapelőtt engem próbáltál leoltani egy egyszerű beszélgetést flame-nek titulálva... Mindegy.
A véleményeddel nem értek egyet, mivel az akció miatt nagyon sokan játszanak az E100-zal, közülük sok a profi játékos, aki CW miatt húzta ki a gépet. Emiatt az utólsó 7 nap top 1%-a jóval magasabban lehet, mint 1200 XP.

(#9056) AT1S válasza ritkaság (#9051) üzenetére


AT1S
tag

Igen, azokat ismerem, de van egy csomó, ami ott nincs fenn pl. amit Cleverland is használ a videóban. Konkrétan a célzórendszer és a garázs érdekelne. Ha valaki tudna dobni egy linket, azt megköszönném.

emre: Köszönöm, bár az orosz nem az erősségem :U , ahogy nézem angolul meg csak a főcímek vannak, de azért majd átnyálazom.

[ Szerkesztve ]

ლ(ಠ益ಠ)ლ

(#9057) Bingisz válasza Black_Sheep (#9055) üzenetére


Bingisz
addikt

Amikor a T110E5 volt akcióban, nekem (és a többieknek is) 1200 körül adta meg. Azért tippelek az E100-nál is annyira.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#9058) AlexWolf válasza AT1S (#9056) üzenetére


AlexWolf
senior tag

próbáld meg chrome-ba megnyitni az oldalt, ott megkérdezi milyen nyelvre fordítsa és egész jól meg is teszi.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#9059) Black_Sheep válasza Bingisz (#9057) üzenetére


Black_Sheep
tag

Az a tippem, hogy mivel az E5 az egyik legpreferáltabb CW képes tank a tárasok után, ezért a profi játékosok már korábban beszerezték, így az akció őket már nem érintette.

(#9060) Bingisz válasza Black_Sheep (#9059) üzenetére


Bingisz
addikt

Cw-n és században a nyertes csapat kap a vesztes xp-jéből. Szóval a te gondolatod alapján pont a T110E5-nél kellene több xp az ászhoz. Amúgy meg a legtöbb cw játékos szerintem már akkor megszerezte az E100-at amikor T110E5 még nem is volt a játékban.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#9061) BloodRay


BloodRay
veterán

Új egyéni rekord lett meg tegnap teszt szerveren. Tortoise egy lövésre lett meg a 10-es angol td-vel. :) 13xx-es sebzést kapott a maradék meg pikk-pakk leégett.
Valakinek van tapasztalata egyébként normál szerveren erről az FV215b-ről? Csak mert nem tűnt rossznak pár csata alapján, de nem tudom mennyire mérvadó a teszt szerver.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#9062) jano_77 válasza AT1S (#9056) üzenetére


jano_77
nagyúr

Tessék vagy itt is nézelődhetsz! Esetleg ezt is nézd meg. Ha még nem lett volna elegendő!
Van mááásik! ;)
De ami Cleverland videójában van!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#9063) Antonius1978 válasza szbalogh (#9052) üzenetére


Antonius1978
addikt

Elismeresem.En a tegnap szembekerultem egy Maussal, es a KT loveggel sehogy sem tudtam sebezni...sem a lanctalpak mellett, de kb 80 fokban sem az oldalat, merges is voltam, raadasul az osszes lemming elment balra, jobbrol meg jott az aldas...

(#9064) Black_Sheep válasza BloodRay (#9061) üzenetére


Black_Sheep
tag

Ellenfélként van tapasztalatom: a T34-em lövegpajzsába kopogott be 1135 sebzéssel, ami a teljes megmaradt HP-m volt. Nem volt őszinte a mosolyom...

(#9065) Plasticbomb válasza BloodRay (#9061) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Hááát.. FSB1000 panaszolta nem is oly rég a fórumban, hogy katasztrófa, mellé lő, papír, egyebek. Teszten próbáltam vele menni, nagyot durrant, de egyébként gyenge... Csap akkor lehet élvezet, ha többen mentek, min szakaszban, vagy század esetleg cw..

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#9066) BloodRay válasza Black_Sheep (#9064) üzenetére


BloodRay
veterán

Elhiszem, én a FV215b-ben ülve sem akartam elhinni, hogy egyetlen lövés elég volt a 2000Hp-ra. :)
Az érdekelne még, hogy mennyire használható a páncélja? Ahogy néztem ezzel is hull down-ban kéne játszani főként.
Ezen vagy az Object 268-on gondolkozok nagy TD-nek.

(#9065) Plasticbomb -> Hmmm... kössz az infót, akkor lehet a 268 lesz a kiszemelt. Azért még 1-2 kört megyek az angollal aztán döntök szerintem.

[ Szerkesztve ]

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#9067) Tomi0703 válasza Antonius1978 (#9040) üzenetére


Tomi0703
őstag

ugy tunt nekem, hogy a 8as tankoktol kezdodik a vert.stabilizator elerhetosege, marmint a nehez tankoknal

Nem. T29-re is lehet rakni, ami ugye 7-es. :DDD

(#9068) Black_Sheep válasza BloodRay (#9066) üzenetére


Black_Sheep
tag

Ha TX-es TD-t szeretnél grindelni, akkor szerintem próbáld ki a franciát. Táras, 3 lövést ereszt el 6 másodpec körül, amivel a legtöbb tankot kivégezheted. Pattogós a frontja, gyors, és jól fordul. Szakaszban 3 ilyen géppel bárhol át lehet törni (nem véletlen, hogy CW-n is ez a preferált TD).

(#9069) Veatta válasza BloodRay (#9061) üzenetére


Veatta
aktív tag

Egyszer Ensken KV 4-ben ülve one shoottal kivégzett, néztem, de nem ammorack, kiléptem a garázsba és megnéztem a gold átlagsebzését, én voltam a városi részen a 4.killje...

(#9070) Antonius1978 válasza Tomi0703 (#9067) üzenetére


Antonius1978
addikt

Hmh, ez valamiert elkerulhette a figyelmem, mivel az orosz tankokon nincs, valamint a nemetekere sem lehet tenni (a 8as KT-re viszont mar lehet), akkor egyeduli kivetel az amcsi tank eszerint...(amugy az 5 7es szintu nehez tankombol 2 nemet, 2 ruszki, 1 amcsi).
Erdekes, vajon a kinaiak hogyan allnak technikailag ? AZ IS-2-re van stabilizator, vagy csak szinten celzasgyorsito elerheto, mint a ruszki tankokon ?

(#9071) BloodRay válasza Black_Sheep (#9068) üzenetére


BloodRay
veterán

Azon gondolkoztam eleinte, de aztán kipróbáltam teszt szerveren és nem jött be annyira mint vártam. Frontpáncélja messze nem olyan pattogós(persze teszten főképp arannyal lőnek, de most már normál szerveren is többnyire ezen a szinten) és ami nagyon nem tetszett, hogy rettentően szétesik a célkereszt ha fordul a tank és lassan is élesít be(100-as legénység és kiegészítők bent voltak) utána. Arról nem is beszélve, hogy persze, táras, de egyrészt bőven tud sebezni átlag alatt, másrészt meg ha már csak egyszer is pattan... Az újratöltési idő meg igen nem kellemes.
Nem mondom, hogy rossz, de hamár fix tornyosat vennék akkor inkább a 268. Fürgébb, számomra jobbnak tűnik a frontpáncélja és remélem nem is céloz ilyen vacakul.
(#9069) Veatta -> Igen, kedves... :) E100-al nekem már a ~940-es sebzések is örömteliek az IS-7-ekbe. :)

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#9072) jano_77 válasza BloodRay (#9071) üzenetére


jano_77
nagyúr

Tényleg nem tűnik rossznak....nekem még sokáig nem lesz, de több videót is néztem már róla és nagyon durvának tűnik a "kicsike"! :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#9073) vhw válasza Bingisz (#9060) üzenetére


vhw
addikt

És honnan jön ez, hogy az E100-at CW játékosok veszik? (egyáltalán CW-re E100?)
Hisz ez egy közismert noobwagen, talán a legnagyobb minden 10es közül. :))

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#9074) AT1S válasza jano_77 (#9062) üzenetére


AT1S
tag

Na, ezek már ígéretesek! Köszönöm!

ლ(ಠ益ಠ)ლ

(#9075) jano_77 válasza AT1S (#9074) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nm! ;)

Szerintetek 7végétől melyik náció nagy tankjai következnek a Big and Heavy event keretein belül?
Francia, angol avagy kínai? Ha minden igaz, ők még nem voltak. (Mondjuk engem egyik sem fog érinteni. :B )

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#9076) sebijani1982


sebijani1982
senior tag

IS-3 sima D-25T -vel. 1 Repesz lett ellőve és 0 gold! A normálból maradt 1!


A kis T28 a csata közepén beállt közém és a VK3601 H közé. Így egy lövéssel kevesebbet kaptam :R Posztomusz Hadnaggyá léptetném elő :D
A T20 nagyon jó felderítő munkát végzett.
Élvezetes csata volt! Én nem sok mindent csináltam, kicsit fejjel a falnak verzióban meglódultam a jobb oldalon felfelé.

[ Szerkesztve ]

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#9077) Mottie válasza AT1S (#9050) üzenetére


Mottie
őstag

Egyszerű, az XVM normalizálja és egy 1-100 skálára helyezi el az embereket. Könnyebb belőni a tudás "mértékét"

Be Victorious!

(#9078) AT1S válasza Mottie (#9077) üzenetére


AT1S
tag

Értem, de a másik gépen, akkor hogy-hogy a wn6-ot írja ki, nem pedig ezt? -pedig ugyanaz, ugyan onnét lett letöltve, és nem nyúlkáltam bele. Lehet ezt valahol állítani?

[ Szerkesztve ]

ლ(ಠ益ಠ)ლ

(#9079) Jolet


Jolet
őstag

márcsak 768.350 xp kellene az obj.261-re
azt hiszem kihagyom :-) nem lenne meg a váltásig

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#9080) Mottie válasza AT1S (#9078) üzenetére


Mottie
őstag

Config file-ban be lehet állítani mit írjon ki. Valószínűleg különbözik a confg file (különböző időben töltöted le?)

Be Victorious!

(#9081) Angel1981 válasza vhw (#9073) üzenetére


Angel1981
veterán

Nagyobb, mint a Maus? :P

(#9082) Mottie válasza vhw (#9073) üzenetére


Mottie
őstag

Egyszer régen még nagyon kelletek az E100-ak CW-re. OKa egyszerű volt: Gold ammoval 300+ pen 750 alfa sebzés. És még páncélozva is van. Kinek ne kéne? :D

Be Victorious!

(#9083) Pete55555 válasza nyunyu (#8971) üzenetére


Pete55555
addikt

BTW, szerintem sokkal tobbet szamit a T1HT mobilitasa a KV-1 pancelzataval szemben.

Pontosan, épp ezért adtam el a KV-t, a T1 viszont megmarad - örökre.

Egyszerűen lassú a KV-1 sokszor nem érsz oda időben, ahova kéne, T1-el nincs ilyen gond, lehet vele rammelni, és szvsz páncélzata sem annyival roszabb a KV-nél, ha használod a mozgékonyságát.

...Szeretem leracsniztatni...

(#9084) AT1S válasza Mottie (#9080) üzenetére


AT1S
tag

Ahha, hát volt egy 1 hét eltérés, akkor valószínűleg az lesz a baj! Köszi a tippet, majd megnézem!
Amúgy a ezt érdemes felrakni: Módosított ágyú és motor hangok?

[ Szerkesztve ]

ლ(ಠ益ಠ)ლ

(#9085) Jolet válasza Jolet (#9033) üzenetére


Jolet
őstag

feldobtam a két videót

[link]

lehet cikizni vagy élvezni, kinek-kinek ízlése szerint

:)

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#9086) Angel1981


Angel1981
veterán

Hello ismét!

Egy ideje keresek valami jó kis minimap modot, kettőt találtam, ami érdekelne:

Jacktor

Locastans

Valakinek valami tapasztalat velük kapcsolatban?
Esetleg lenne jobb ajánlat?
(Elsődleges szempont, hogy a térképen a tankok nevei jelenjenek meg. Persze ezen felül jöhetnek az extrák! :) ).

(#9087) Enzolord válasza Jolet (#9079) üzenetére


Enzolord
addikt

Ne add fel ilyen könnyen..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#9088) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Ha estelegleg valaki venne gépet a játékhoz találtam a netem egy megnyerőt 'Bocs az offért de ez kihagyhatatlanul rossz :DDD

Hárommagas Ksenon

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#9089) Plasticbomb válasza jozefgucci1 (#9088) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Linkeld magát a hirdetést..:P

Hárommagas-ksenon komoj szerver számitogép

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#9090) Enzolord válasza Plasticbomb (#9089) üzenetére


Enzolord
addikt

Itt ő melyik gépet is hirdeti? :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#9091) ritkaság válasza ritkaság (#9038) üzenetére


ritkaság
tag

Hali!

Senki sem tud segíteni? :(

(#9092) AT1S válasza Angel1981 (#9086) üzenetére


AT1S
tag

Én a Jacktor félét használom és meg vagyok vele elégedve, ahogy nézem Locastans, annyival tud többet, hogy kijelzi a tankok utolsó ismert pozícióját, ami azért elég jó dolog tud lenni. Már gondolkodtam a cserén, lehet ma ki is próbálom....

[ Szerkesztve ]

ლ(ಠ益ಠ)ლ

(#9093) Angel1981 válasza AT1S (#9092) üzenetére


Angel1981
veterán

Ok, köszi! :R

ritkaság: Szia! Én elsőre is elgondolkodtam azon, amit írtál, de 1400 csatával a háta mögött frankón "nem mertem" ajánlkozni. :)
Mondjuk egy T8-as egységem van; AT 15, azzal akár nyomhatnánk is, de még nagyobb baj, hogy a legkorábbi jó időpontom a játékra az jövő szombat - de akkor lehet, egész nap jó!
Ha addig sem találsz senki mást, megpróbálhatjuk! ;)

[ Szerkesztve ]

(#9094) jano_77 válasza AT1S (#9092) üzenetére


jano_77
nagyúr

Az utolsó pozíció nagyon hasznos dolog szerintem is. Én kifejezetten szerettem a Locastan féle map-ban, hogy CTRL-t nyomva kihozta a monitor közepére nagyban a térképet, íg kvázi egyszerűbb jelölni helyet, stb. Sajnos a most használt mapomból ez a nagyítás hiányzik, de minden mást tud és meg vagyok vele elégedve. Semmi map modot nem tettem fel, az XVM sajátja és itt ajánlotta Virkir, DobiLaci vagy Fel! Már nem emlékszem pontosan. :U
Szal az XVM-ben van egy jó féle!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#9095) Black_Sheep válasza vhw (#9073) üzenetére


Black_Sheep
tag

Szerintem te tapasztaltabb vagy nálam, és jobban tudod, amit le fogok írni:
1. A fagyások miatt a lehető legtöbb T10-es tank kell
2. A taktikai variációkat növeli a nagyobb tankválaszték
3. Az arty nerf miatt várhatóan használhatóbbak lesznek (már ha tényleg nerf lesz...)
4. Golddal és a nagy ágyúval 750 az átlag sebzés
5.
6.
7....
Jó néhány elit klán játékosával találkoztam/beszélgettem, sokan közülük az akció alatt kihúzták.

(#9096) nyunyu válasza jano_77 (#9094) üzenetére


nyunyu
félisten

XVM minimapjaban van Ctrl-ra nagyitas, csak be kell kapcsolni a konfigban. (valamelyik betaban alapbol be volt)

// Special XVM hotkeys
"hotkeys": {
// onHold: take action by key click or while key is remains pressed
// Keycode values a be found here:
// http://www.cambiaresearch.com/articles/15/javascript-char-codes-key-codes
// Most keys are unable to be assigned.
// Common working keys are Ctrl - 17, X - 88, C - 67
"minimapZoom": { "enabled": true, "onHold": true, "keyCode": 17 }
},

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#9097) Mottie válasza nyunyu (#9096) üzenetére


Mottie
őstag

Nekem Caps Lock -ra nagyult ki :D

Be Victorious!

(#9098) jano_77 válasza nyunyu (#9096) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nagyon köszi....XVM mágusa, mestere vagy ;) :R

EZ milyen csata? Csupa T10 T8, T7, T10 egyveleg ellen!? Ráadásul a T10-esek jóval kevesebben.
Gyakorló csata lehet? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#9099) nyunyu válasza Mottie (#9097) üzenetére


nyunyu
félisten

Ott a link, ahol megnezheted, mit kell a KeyCode utan irni, ha tetszoleges billentyure at akarod tenni.
16: shift, 17: ctrl, 18: alt, 20 caps lock

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#9100) K6000 válasza Pete55555 (#9083) üzenetére


K6000
tag

Én egy fontos dolog miatt választottam a KV-1 tankot a T1 tankkal szemben. A T1 sokkal nagyobb célpont! Olyan magas, hogy a kövek, fedezékek nem takarják, a sivatagi pályák igazi rémálom. A noob kemper bajnokok pedig már messziről inkább a T1-et lövik mint a KV-t. ami előny, mert egy KV-1 jól el tud bújni a T1 mögött :K
Egy bombatölcsérben a KV-1 jól elvan csak a torony látszik, a T1 meg belehuppan és a frontpáncéljának pont a leggyengébb része még bőven kilátszik :O

ASUS PSCH-L 3.2GHz HT Intel. 4db Corsair 1GB ECC DDR ram 400MHz dual channel, SCSI U320 Seagate 73GB 16mb 15000rpm 2db (raid 1) + 2x WD160 RE (sata raid 0) + HP SCSI Dat72

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.