Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#8751) nemeth989 válasza Plasticbomb (#8749) üzenetére


nemeth989
senior tag

Nekem a sima 8-as van meg, már kifejlesztettem a Tortoiset, de bennmaradt a garázsban az At15 mert a legdurvább statisztikám azzal van, meg hihetetlen gyilkolást tudtam lerendezni vele. Nem egy 5K fölötti dmg-es csatám volt. Azt hiszem 2K felett van az átlag dmg-em is 200 csata után, ami úgy gondolom nem rossz egy T8-as TD-től, ami nem tud 4-500-akat lőni mint a többi maga szintjén álló tankdetroyer. A 4,2seces töltés meg gondolhatjátok, trackelek azzal egy tankot és a sorsa az esetek 80%-ban KO :)

más: elvileg lehet, hogy az SuperP páncél nerf mellett meg a gunnját buffolni fogják, és 200mm-es átütést fog kapni. Ezek után elgondolkozik az ember, hogy megtartsa-e, én se tudom még eldönteni, hogy eladjam, vagy megtartsam, mert, ha tényleg kap a gunnja egy kis buffot, akkor nagyon jó kis vas lesz az.

[ Szerkesztve ]

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#8752) Enzolord válasza K6000 (#8750) üzenetére


Enzolord
addikt

Valószínű több lővét fog hozni...
Természetesen lóvét, tetves angol billentyű..:)

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#8753) Atlantis válasza Plasticbomb (#8749) üzenetére


Atlantis
veterán

Szegény ember ugye vízzel főz...ha csak az van, akkor muszáj bevetni. Ugyan most nem vagyok klántag, de nálunk egyetlen CW-n se vittünk Typ E-t(ez a neve, ez egy német gép, ne "tájp"-ozzuk már le, mint a kínai vackotat :) ), mert volt mindig O261 vagy T92....pedig aztán nálunk is sokszor nehézséget jelentett anno akár egy valamirevaló csapat összerakása is.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#8754) Angel1981 válasza K6000 (#8750) üzenetére


Angel1981
veterán

"P.S: Önmagában csak a tier változtatásnak mi értelme van, ha sem az MM sem a stat nem változik?"

Ez teljesen igaz, de a WG oldalán ez van, és nekem ebből ez jön le:

"The French 105 lefH18B2 will be bumped up from tier IV to tier V; no changes will be made to its combat characteristics. The matchmaking for this vehicle will remain the same, but due to the overall changes made to artillery this vehicle definitely belongs at tier V."

nemeth989: az tényleg szép stat, gratulálok! :R
Én még csak 25 csatát mentem vele, de az igazi cél a Tortoise! ;)
(Egyelőre nem is nagyon tudom elképzelni, hogy más TD ágat elővegyek, annyira jónak tartom az angolt....)

[ Szerkesztve ]

(#8755) Linkin


Linkin
senior tag

Sp nerf 8.6-os teszt szerver
[link]

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#8756) nemeth989 válasza Angel1981 (#8754) üzenetére


nemeth989
senior tag

Nekem a német ág teljesen kivan fejlesztve, a rögzített tornyos amcsi ágból csak a T10-es hiányzik, a francia nem jött be, habár lehet csak a V39-en kellene túlesnem. Ezek közül egyértelműen nekem az Angolok jöttek be. Szerintem elkerülhetetlen, hogy nerfet kapjanak majd, és szerintem majdnem az egész ág meglesz piszkálva. T5-től felfele egyértelműen nagyon durva gépek, mondjuk szerintem az At7 a maga szintjén rendben van, egyedül az meg talán az At8 se annyira kiemelkedő, de a többi szerintem kiemelkedik a tierjében. Mind páncél, mind löveg szempontjából.

[ Szerkesztve ]

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#8757) Steelheart2 válasza Angel1981 (#8754) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Én az at-8 nál tartok,de valahogy nem érzek rá az angol Td vonalra.Az At-2 op volt.Most a jagdpanther2 nél tartok.Tegnap este lett meg a top lövege.Hát eszméletlen.Imádom.Fürge,pontos és néha pattintani is tud.

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#8758) Angel1981 válasza nemeth989 (#8756) üzenetére


Angel1981
veterán

Igen, én is félek a nerftől.... :(
Szerintem egyébként kicsit mindegyik OP, noobmeter szerint is mindegyik első helyen van a maga tierjében.

Steelheart2: hát tudod, kinek mi jön be. :)
Én már kezdetektől tudtam, hogy nekem a "mozgó bunker" típusú vasak lesznek az elsődlegesek, hiába, hogy sok hátulütőjük is van (flank, arty, stb.)

[ Szerkesztve ]

(#8759) echterion válasza Linkin (#8755) üzenetére


echterion
nagyúr

A 8.6-osban még nem fog változni. Majd kiveszik a store-ból és utána lesz megváltoztatva csak.
Viszont ha el lehet majd adni, lehet, hogy tényleg elpasszolom, aztán veszek egy prém heavy-t, nekem úgyis a nehéz cuccok jönnek be. Talán T34, mert most az amcsi T10 a cél heavy fronton. Esetleg Löwe és akkor ráhajtok az egérkére is az E100 mellett.

[ Szerkesztve ]

**********

(#8760) Angel1981 válasza echterion (#8759) üzenetére


Angel1981
veterán

Bocs, lejárt a modidő.
"veszek egy prém heavy-t, nekem úgyis a nehéz cuccok jönnek be"

Hát nézd, igazából az SP egy mednek álcázott heavy, mert nagyon jó a páncélja, viszont csiga... :)

(#8761) Linkin válasza echterion (#8759) üzenetére


Linkin
senior tag

És honnan veszed hogy az átalakítás nerf lesz? ez a céljuk hogy mindenki eladja majd fel buffolják és majd fel viszik az árát 15 ezer aranyra a sok ember meg majd fogja a fejét

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#8762) nyunyu válasza nemeth989 (#8756) üzenetére


nyunyu
félisten

Nekem a német ág teljesen kivan fejlesztve, a rögzített tornyos amcsi ágból csak a T10-es hiányzik, a francia nem jött be, habár lehet csak a V39-en kellene túlesnem.

Kombinald a JP2 gyengeit (pancel+loveg kiterithetoseg hianya) az ARL V39 top lovegevel (nem tud celozni), aztan maris megkaptad az AC Mle48-at.

Ja, bonuszkent nem passzol bele az AC Mle46 legenysege, igy a BIAt is buktad.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#8763) Angel1981 válasza Linkin (#8761) üzenetére


Angel1981
veterán

Bocsi, de volt már példa ilyenre?

Én egyébként nem adnám el, kivárnám a végét - legyen az akár fél év múlva.

(#8764) emre válasza Scheffer (#8723) üzenetére


emre
veterán

Én is gondolkoztam már nick cserén, de az utóbbi időben már nem talál meg annyi török vendégmunkás mint ezt megelőzően. Azon csodálkozok, Diegho még nem unta meg, vagy valahogy megoldotta, hogy ne zargassák állandóan marhaságokkal. Zsoltinak meg amúgy is kötélből vannak az idegei, szerintem gyógypedagógusnak készül, szóval edzésben kell lennie. :DDD

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#8765) Linkin válasza Angel1981 (#8763) üzenetére


Linkin
senior tag

Valamelyik ruszki fórumon ezt repesgették miért olyan volt már hogy visszaadják a prém tank árát?

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#8766) Angel1981 válasza Linkin (#8765) üzenetére


Angel1981
veterán

Nem tudom, ezért kérdem - 3 hónapja játszom. :)

De akkor ezek szerint olyan sem volt még, hogy visszaadják az árát, ugyebár?
Ha soha, akkor valóban gyanús! ;)

[ Szerkesztve ]

(#8767) Plasticbomb válasza nemeth989 (#8751) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Az a rendes 8as, de ez a 7es prém.. átütésben és sebzésben katasztrófa. Ha nagyobb átütése lenne, nem lenne gond a sebzés, de így, hogy a páncélját is majd minden átlövi amivel a saját szintjén, és felette egyel... Eddig csalódott vagyok most, bár remélem, ez idővel változik, ráérzek stb. Ami pozitívum, hogy azért a Tier 7es csatákban meg tudom azt is csinálni, hogy megyek előre, spottolom az ellent, és a többiek lövik.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#8769) bullseye


bullseye
addikt

AMX 50-100 Steel Wall... így a végére megtáltosodott :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#8770) marked one94


marked one94
őstag

Easy volt :D

Na ebbe a csatában legyőzhetetlennek éreztem magam :P

You'll Never Walk Alone

(#8771) Black_Sheep válasza ritkaság (#8681) üzenetére


Black_Sheep
tag

A régi csapatból a legjobb tudomásom szerint 3 fő játszik nálunk (Crossy-t is beleértve). A többi 50 új játékos. :)

(#8772) yarsley


yarsley
aktív tag

Keresek planetside kodot, amit gtx 660,670 vagy 680-as hoz adtak (wot koddal egyutt). Ha van ilyened legyszi irj ram!

Hogy ne legyek teljesen off, itt van 3 darab invite kod, ami 2500 aranyat ad:
NB76F6NP7FBG7K
NB76Y2WV9ZHG7D
NB76C7DX2BSY5R

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#8773) echterion válasza Angel1981 (#8760) üzenetére


echterion
nagyúr

Azt tudom, csak már tényleg mindenki ismeri a tetején a weak spotot, a mostani ágyúval meg nagyon gyengus, egy beforgatott KT-t pl. szinte esélytelen vele átlőni.

De persze mindenképp megvárom a végét, addig semmiképp sem akarom eladni. Viszont a legénységfejlesztés nem megy vele, mert mikor vettem, még nem tudtam, hogy milyen legénységfejlesztési lehetőségekkel jár egy prémtank. Az amcsi med ág meg nem prioritás nálam mostanság, annál inkább a heavy oldal.

[ Szerkesztve ]

**********

(#8774) Iron Funeral


Iron Funeral
őstag

Valaki innen küszködik ezzel a csodálatos AC Mle48-al? Ez az ágyú totál kikészít, ha itt lenne előttem akkor felgyújtanám és felsóznám a helyét utána.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#8775) krisss93


krisss93
aktív tag

A második tesztről mi a vélemények? Menyiben változott az elsőhöz képest?

(#8776) echterion


echterion
nagyúr

Amúgy ez a 100-as oktánszámú üzemanyag ér valamit a gyakorlatban? Érdemes lenne az SP-re felrakni? Egy ilyen egy csata vagy hogy működik ez?

**********

(#8777) nyunyu


nyunyu
félisten

Szeretjuk a +80% credit eventeket:



Replay

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#8778) Atlantis válasza Iron Funeral (#8774) üzenetére


Atlantis
veterán

Szerencsére túl vagyok rajta, de nem volt a kedvencem nekem sem. Mondjuk azért vannak rosszabb gépek is.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#8779) Iron Funeral válasza Atlantis (#8778) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Épp most jelentettem ki, hogy ez a valaha volt legrosszabb löveg amivel találkoztam. Komolyan mondom hogy felhúz agyilag. 2k xpt háromszorozok, sebzek 321-et, 460-at spotolok, és 3 lövés talál a 8ból.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#8780) zsloti


zsloti
senior tag

Ezt nagyon megnyertem :)
[L:/dl/upc/2013-06/10/48900_qtp6jiuh2cyjrupi_shot_015.jpg](IMG:/dl/upc/2013-06/10/48900_qtp6jiuh2cyjrupi_shot_015.thumb.jpg)[L:/dl/upc/2013-06/10/48900_jbjobich8zsxlryy_shot_016.jpg](IMG:/dl/upc/2013-06/10/48900_jbjobich8zsxlryy_shot_016.thumb.jpg)(/IMG)[/L](/IMG)[/L]

És a visszajátszás : http://data.hu/get/6640224/20130610_1829_uk-GB73_AT2_08_ruinberg.wotreplay
zs

Xiaomi max SPEmall kuponok https://goo.gl/P3v6B0 Hardverapro csoport: https://goo.gl/EPnfc1

(#8781) nyunyu válasza nyunyu (#8777) üzenetére


nyunyu
félisten

Lejart a szerk:
Tegnapi T3 prem tank vs T5 sima tank farmolas temahoz: event nelkul 23k haszon lett volna prem nelkul, premmel meg 37k.

AC Mle48? En visszatettem a kozepso loveget, mert azzal legalabb el lehet talalni az ellenfeleket, viszont igy a penje+sebzese erezhetoen keves egy nyolcas TDtol.
T28 Prot loveg kinalata legalabb konstans, tokmindegy, melyiket hasznalod, mindegyik egyforman pontatlan, ha messzire kell loni.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#8782) Atlantis válasza Iron Funeral (#8779) üzenetére


Atlantis
veterán

Olyan franciás...rengeteg 0 sebzést lőttem vele én is, egyébként a Foch-on is hasonlóan viselkedik, csak gyorsabb valamelyest. Pontossága amúgy szerintem jó.

v.Jokka: ez a kettő "zavaró" tényező éppen elég.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#8783) vJokka válasza Iron Funeral (#8774) üzenetére


vJokka
aktív tag

Én tolom neki, igaz még 9k XP kell a nagy ágyúig. Szerintem nem rossz kis TD, elég mozgékony, frontja tud pattintani, egyedül a kicsi lövegkitéríthetőség lehet zavaró, meg a lassú célzás.

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#8784) Remus389


Remus389
veterán

mai nap jó csatái

Sherman, 50000 nettó pénz, 6 kill, 2000 körüli damage, sajnos a végét elszúrtam

[link]

képek:

[link][link][link][link]

T-25, 7 kill, 2000 körüli damage

ez pedig kiváló példa arra, ha rossz a csapat, játszhat az ember bármilyen jól :(

[link]

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#8785) csapee válasza nyunyu (#8781) üzenetére


csapee
senior tag

Omg, pedig a kovi TD-m az lenne. Remelem legalabb papir a teste:))

Csapee

(#8786) Remus389 válasza Remus389 (#8784) üzenetére


Remus389
veterán

ja most látom event van, azért kerestem ennyit prémium nélkül :D

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#8787) Macka válasza nyunyu (#8777) üzenetére


Macka
veterán

Szeretjük bizony:

[ Szerkesztve ]

(#8788) bullseye válasza yarsley (#8772) üzenetére


bullseye
addikt

ugye tudod, hogy nem pénzt ad, hanem cuccokat?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#8789) dfsz34


dfsz34
őstag

Ne ez most durva volt. Továbbra is utálom a Tiger-t, bár a statisztika alapján ezzel van a második legjobb xvm-em, de borzalmas volt vele a kezdés (azok a szutyok ágyúk és a dög lassúság) és még most is borzalom WR-em van vele. A KT-t kihúzom, aztán eladom, de most jót szórakoztam az utolsó csatán.

A Malinovka hegytetőt védtük és maradtam én meg két semmire való arty, akiknek fél percig spotoltam a két folgaló tankot (előtte még a másik tiger percekig) és nem bírták kilőni őket, de vissza kellett húzódjak, mert már csak 9 hp-n maradt. Mondom, most mi legyen? A két tank hamarabb foglal, mint ahogy az idő letelne, vesztünk. A két arty egy rakás szerencsétlenség. Ráadásul két másik ellen tank is közeleg és még nekik is maradt két artyjuk. Mondom próba, szerencse. Megindulok, és esés közben vagy csak pont mikor átbillentem, belelőttem a lőwe-be, reset és a két másik tank nem ért már oda, nyertünk. Lehet riportoltak, mert hangosan röhögtem a chat-ben, igaz én is meghaltam az esésben és még suicide medált sem kapok érte, de ezen múlt a győzelem.

A két f.sz arty meg fel sem fogta, hogy nyerünk, hanem engem nooboztak magukban gondolom, amiért lecsúsztam a szikláról és nem nekik spotoltam, de az már nem jutott el a tudatukig, hogy így tudtunk csak nyerni, hogy bele kellett lőnöm valamelyikbe, ami a tigerrel onnan csak így megoldható.

Lehet, hogy elküldöm a HUNS-nak, mert bár nem játszottam túl jól, de a vége nagyon mulatságos lett.

(#8790) Enzolord


Enzolord
addikt

Arra vagyok kíváncsi, hogy mikor akarja a drága WG megoldani azt, hogy ne dobáljon ki a p*csába a játék ,ha belépek a tech treebe.. Rohadt idegesítő..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#8791) Remus389


Remus389
veterán

ha valakit érdekel összemértük a T-25-öt a T-34-gyel, meglepő eredménnyel [link]

5 csata zip-ben(rövidek)

szbalogh-al

fun volt, időrendben kell nézni

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#8792) szbalogh válasza Remus389 (#8791) üzenetére


szbalogh
őstag

Nem meglepő a eredmény :DDD
A 4 tagú legénységből csak 3-nak van 71-es álcája.

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#8794) Mottie válasza Remus389 (#8791) üzenetére


Mottie
őstag

Spoilerben eredmény? :D

Be Victorious!

(#8795) Djuree válasza Enzolord (#8790) üzenetére


Djuree
félisten

a hiba nálad van...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#8796) Chris0321 válasza Enzolord (#8790) üzenetére


Chris0321
addikt

Ezt egy mod miatt csinálja, töröld ki és jó lesz. Nekem is megoldódott utána.

(#8797) Djuree válasza Iron Funeral (#8774) üzenetére


Djuree
félisten

pedig ott még jó is, majd ugyanaz t9-ben a foch-on. ne is menj tovább ha már most nem bírod ;)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#8798) Atlantis válasza Djuree (#8797) üzenetére


Atlantis
veterán

A Foch-on gyorsabban céloz, ez nagy segítség....s maga a tank is vastagabb front páncéllal bír, jobban pattognak róla.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#8799) Bingisz válasza Chris0321 (#8796) üzenetére


Bingisz
addikt

Ha jól tudom, most nem mod, hanem az Nvidia videokártya a forrás baja.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#8800) Chris0321 válasza Bingisz (#8799) üzenetére


Chris0321
addikt

Nekem is Nvidia kártyám van, szerencsére nekem nem csinálja.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.