Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#8101) Plasticbomb válasza BaLee (#8099) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Én nem. Be van rakva mindig egy 4-5 darab, mint éles szrveren is, de mindig normál ammoval lövök elsődlegesen, mivel úgy gondolom a páncélzatot csak úgy lehet tesztelni, is. Sajnos sokan ezt nem veszik figyelembe. Ezt utálom a CWken és a tank századokon is. Mindig mindenki golddal lő, és így elveszítik a tankok a legfontosabb tulajdonságuk, a páncélozottságukat.

Mregmontadm múltkor CW-n is, oké, van, de sosem az az elsődleges, hogy golddal lőjek, hanem, hogy jól lőjek, hogy ne kelljen gold. Meg is látszik, a cwink 90-95%ékából komoly profittal jövök ki.Míg a többiek komoly-30 -90 közötti minusszal legtöbbször.

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#8102) Fel válasza Plasticbomb (#8098) üzenetére


Fel
addikt

Úgy tavaly szeptember vége óta, amikor is lefaragták a tornya vastagságát. Gold ammó sem kell hozzá a legtöbb tanknak, ami szembejön vele, hogy szétlője.

A sorbarendezés maradt továbbra is nagyjából ugyanaz szerint. Tierenként. Majd azonos tieren belül két csoportba osztva: heavy - spg felül (ezen belül ABC), közepes - td - light lejjebb (szintén ABC szerint).

(#8103) joergie válasza mcwolf79 (#8095) üzenetére


joergie
őstag

Srácok ez nem így megy. egyrészt ha valamit úgy érzel OP, akkor bizony azzal kell menni. másrészt én úgy állok hozzá, ha meglő az arty, az az én hibám. csak szimplán az artisok fejével kell gondolkozni. ha mozog egyenes irányba egyenletesen egy lassú tank, akkor inkább azt lövik, mint a bizonytalant. én mindig magamat hibáztatom ha belő az arty, mert nem voltam elég körültekintő, másfelől minden szituban tudom hogy gondolkoznak.
Itt igazából azzal van a baj, hogy nem tudod bénák e, és számíthatsz e egyáltalán égi áldásra, vagy kvajól játszanak, és abban a pillanatban kapod hogy spottoltak. Én láttam már 900 effes játékost is úgy lőni artyval, mint én 4,5k arty csata után, mert ugye kikerül a képletből az a tényező, hogy ki kell menned más tankok elé, és lövetni magad, kockáztatni, és ezt érezni kell. artyban meg 5mp-el előre kell gondolkodni a célpont fejével, azt is érezni kell, de nem ugyanaz a kettő.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#8104) Angel1981 válasza vJokka (#7845) üzenetére


Angel1981
veterán

Tegnap este megnéztem a videót.
Hát, a srác elbeszélése alapján mindent összevetve ez komoly buff az artyknak!

Kinek mi a tapasztalata, aki tesztszerón nyomja?

(#8105) jahrn válasza mcwolf79 (#8095) üzenetére


jahrn
senior tag

Erdemes megnezni Quickybaby 8.6 arty review videojat. Teny h az aim time nagyobb lett, de a lovedek maga pontosabb. Azt mar ne is emlitsuk pl amikor t7 artyk fogjak roflstompolni a t6-okat (2k dmg vs 800 HP...).
Nem vagyok arty player (11k+ meccsbol 100at mentem SPG-vel meg 2 evvel ezelott) de a teszt szeron semmi problemam nem volt hasznalni oket - es most mar valahol igazat adok azoknak akik szerint az arty egykezes tudas nelkuli jatekstilus.

(#8106) Djuree válasza jahrn (#8105) üzenetére


Djuree
félisten

nincs itt semmi gond, ill. nem lenne, ha csatánként max 2 arty lenne. de így h van 4-5, ez így egyenlőre nagy kula...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#8107) olcsii válasza athomi (#8100) üzenetére


olcsii
aktív tag

politizálnak a klántagok? nem vettem észre.

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#8108) Plasticbomb válasza Fel (#8102) üzenetére


Plasticbomb
addikt

akkor T30ról nem éri meg feljebb lépni, nekem, én szeretem ezt a kemény fejű puhatestű jól minuszolható ágyú stílust. mi az a gép tier10ben, ami ezt hozza?

(#8104) Angel1981

remélem azt is észrevetted, hogy a tier9es amcsi artyban pl végig goldammot használ, így aztán kevéssé számít a pontosság...

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#8109) olcsii válasza Plasticbomb (#8108) üzenetére


olcsii
aktív tag

az e100 hasonló:)

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#8110) Plasticbomb válasza olcsii (#8109) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Azt szögelni kell, nem elrejteni a testet és kukucskálni a domb mögül hallhatatlan módban..:( (valamint német ágon kb max tier4ig van gépem, nem terveztem azon a nemzeten a komolyabb fejlesztgetést...)

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#8111) mcwolf79 válasza jahrn (#8105) üzenetére


mcwolf79
veterán

Lehet félreértem amit írsz, de én is úgy gondolom, hogy az arti játék egy nagy noskill lámaság. (elfut)
Bámulni a "műholdképet", várni amíg egy "óvatlan" másik tankkal csatázó emberke megálljon pár másodpercre (neadj Isten fedezékbe húzódik a másik elöl), és odadurrantani egyet. Ez aztán élmény a javából... NOT!!! Egyedül ahhoz kell valamennyi tudás és tapasztalat, hogy mozgó jármű "pályáját" kiszámolni, de a legtöbb arti nem ezt csinálja, hanem kipécéznek maguknak egy csatázó pakkot, és oda-odalőnek, "támogatva" a harcolókat. Azt nem vitatom, hogy lehet hasznos a többiek szempontjából, de hogy zérótudás kell hozzá, az is tuti.
És ha széjelebbhúzzák a Tier-limitet, akkor még rosszabb lesz. Mert az ilyenek tényleg 1hit-elni fogják az alacsonyabb tier-ben lévő tankokat. Nagy élmény lesz: csatázól egy másik tankkal, majd hirtelen BUMMMM... Jön az égből az áldás,és már halott is vagy :(

joergie:
De én tankozni akarok ,nem a műholdképet bámulni!!!

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#8112) BaLee válasza Plasticbomb (#8101) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Azért CW-ken oké, hogy mindenki golddal lő, de egy 300-330-as átütés azért ott sem elég mindenre, sőt...
Ott még jobban előjön az előnye a tankok megfelelő beforgatásának. Elég sok tier10-es tank van akit előröl nem hatsz meg ekkora átütéssel, főleg ha be van kicsit forgatva.

8.6-ban meg vége a 400-as átütéseknek, le fogják vinni 360-ra (vagy 340-re?) ha jól emlékszem.

(#8113) olcsii válasza Plasticbomb (#8110) üzenetére


olcsii
aktív tag

elég csak a tornyot szögelni ha a hasát eltudod rejteni:) az ágyu meg anyira nem rossz tavolra sem bár he vagy goldot kell használni:)

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#8114) Plasticbomb válasza BaLee (#8112) üzenetére


Plasticbomb
addikt

IS-7em van, meg OB 261em. Ennek ellenére ha pattanok, akkor rosszul sült el a lövés, rossz szögben, amiben a gold is lepattant volna, szal édesmindegy szerintem, aki nem tud lőni, az golddal sem tud lőni majd. Ezért kellene ismerni a tankokat, de sokan vannak nálunk is, aki seggel megy ki E-100al, az ellen elé, stb.... :Y
Oké, de mi értelme akkor a páncélnak, tulajdonképpen nem csodálkozom a goldammo korában, hogy olyan tankok mint a Batchat 25t meg az AMX50B/T57 Heavy mindent visznek. Nincs páncélzatuk, de minek is, mikor kb 8-10 sec alatt leadnak megközelítőleg 2000 sebzést...A legtöbb 10es tank hpját lesebzik ilyen rövid idő alatt. és 22 sec múlva megint benn a tárban ugyanennyi sebzés, , Míg én az IS-7emmel 10-11 secenként 400-660 között lövök... Szal 1 perc alatt 4000 damage vs 1 perc alatt kb 2400 damage játékot játszunk, úgy, hogy nincs olyan páncélzatom, mint mondjuk egy "papucsnak" (Maus)....

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#8115) BaLee válasza Plasticbomb (#8114) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Ez jogos, kíváncsi vagyok mi lesz update után, mert elvileg pont ezzel a helyzettel akarnak kezdeni valamit.

Most pont az általad írt "tárazós" tankok visznek mindent...

Bár az is sokat dobna a helyzeten, ha nem lenne gold ammo ezüstért, bár biztos azért rakták be, mert előtte meg azon ment a sírás, hogy legyen...
Mondjuk az is a jó klánoknak kedvezne akik a területek után kapnak aranyat így mégsem lenne olyan jó ötlet.

Jól elvitatkozok magammal. :D

[ Szerkesztve ]

(#8116) nemeth989


nemeth989
senior tag

Igaz, hogy a TierIV-es prem francia artyt kiveszik a köv. patchben? Vissza se fog akkor kerülni később, végleges kivonás lesz?

[ Szerkesztve ]

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#8117) Csabi04


Csabi04
tag

Ahogy nézem a 8.6 meg rosszabb lesz arty szempontból. Ahogy próbálgatom az artykat, úgy láttam hogy sokkal pontosabbak. Ha már össze van szűkülve a célkereszt vagy nem mindig oda lőnek ahol a pont van. Plusz azonos tierbe vannak osztva, mindig a lista elején vannak.

[ Szerkesztve ]

(#8118) Plasticbomb válasza BaLee (#8115) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Halkan súgom meg: Én nem lennék ellene, ha kivennék egy az egyben a goldammot... Elkezdene újra érni valamit a páncélozottság, meg a döntött páncél stb.

Most T30al megyek teszten, imádom. Egyből megy a kedvenc mókám, torony lövegpajzs kidug, t110e5 rám néz, lő, pattan, és én lövök durr.... piff paff puff dirr durr volt hp nincs hp t110e5..XD

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#8119) csapee válasza Plasticbomb (#8118) üzenetére


csapee
senior tag

Pedig szerintem az ammo-bol van a legtobb bevetel igy eselytelen hogy megszunjon. Inkabb a nagyobb atutes helyett a goldammonak nagyobb pontossagot adnanak, igy lenne ertelme a pancelnak meg a goldammonak is.

Csapee

(#8120) Linkin válasza Csabi04 (#8117) üzenetére


Linkin
senior tag

ezért fog tartania teszt szerver időszak tovább hogy betudják őket állítani normálisan most 3 hetes lesz a teszt szerver aszthiszem

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#8121) Plasticbomb válasza csapee (#8119) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Nem vagyok benne biztos, de jelenleg a pontosságot nem a lövedék határozza meg, hanem az ágyú. Esetleg rosszul tudom?

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#8122) Mottie válasza csapee (#8119) üzenetére


Mottie
őstag

Nem a gold ammoval van a baj. hanem hogy már ezüstből is lehet venni -> túl sokan használják.

Be Victorious!

(#8123) Iron Funeral válasza Csabi04 (#8117) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Lassaban céloz, lassabban tölt, és lassabb maga a lövedék is, bár nem tűnik olyan nagy nerfnek mint első ránézésre gondoltam, valamit mégis csak kaptak.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#8124) káen válasza Mottie (#8122) üzenetére


káen
tag

A játékosok jó része azt sem tudja, melyik a tank eleje. Szerinted megtalálják azt az opciót?

(#8125) Angel1981 válasza Plasticbomb (#8121) üzenetére


Angel1981
veterán

Jól tudod, csak félreértelmezted.
Kolléga feltételes módban ír; szerinte a gold ammonak inkább nagyobb pontossággal kéne bírnia, mint a standard társának, nem nagyobb átütéssel.

Korábbi kérdésedre pedig; nem, megmondom őszintén, nem tűnt fel, hogy gold ammoval használja az artikat, de még anélkül is buff, másrészt a magas szintű artiknál a standard lőszer is olyan drága, hogy szerintem gyakrabban csábul el az ember, hogy goldot használjon.

(#8126) Bingisz válasza Iron Funeral (#8123) üzenetére


Bingisz
addikt

Tegnap felmentem megint, második ránézésre tényleg nem annyira vészes. Mostantól a kempelők fognak szopni, mert a folyton mozgó tankokat sokkal nehezebben lehet majd bemérni.
Megnéztem a tier 4 német artyt is megint. Ha lesz újra új tankos event, akkor majd azzal fogok indulni.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#8127) PR0JECTNR56 válasza mcwolf79 (#8095) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Mivel többnyire TD-vel megyek, így valahol kőkemény érdekem, hogy az arty-k a lehető legkevesebben legyenek vagy ha vannak is, ne mindig one-shot legyek nekik Nyilván a teljes ág eltörlése lenne számomra a leginkább kedvező lehetőség, de ennek az esélye meglehetősen szerény. Így ennek fényében egy igazán kiadós nerf lenne a nyerő, amiből eddig ahogy elnézem nem sok valósult meg, sőt még kedvezőtlenebb helyzetben leszek, ha jelenlegi állapotokban marad minden.
Alapból nem lenne probléma az arty jelenléte, mert kezdetben a saját ügyetlenségem folytán szedtek ki, ami abszolút jogos kill, inkább az olyan szituációak bosszantanak amikor a Hetzer-el beparkoltam egy bokros, fás részre, álcaháló aktív, a parancsnok skillje is arra megy rá, ellenséges felderítő sehol aztán Su-5 one-shot-al kiszed (nem, nem volt tipikus hely ahol parkoltam). Vagy amikor spot-olnak és abban a pillanatban olyan zárótűz jön, hogy reagálni is felesleges rá.
Továbbá még azt tartom rossznak, hogy a csata hevében miközben más célpontokat puhítok meg, csekkolom a minimap-et, hogy nem-e próbálnak bekeríteni, figyelem a saját csapat mozgását, esetleges veszteségeit, ügyelek a fedezékben maradásra, a megfelelő beforgatásra ha kell stb. stb. és netán túl is élem, valaki a világ másik végéből küld egy lövedéket, és a fenti két eset valamelyike alapján garantáltam végez velem. Lehet, hogy mostanában túl sok ilyen történt velem és most azért sírok itt ennyit, de szerintem a mozgásra nem lehet panasz, nem csak egy helyben ülök a térképen, próbálok ésszerűen pozíciót változtatni.
Arty-t egyébként egyszer próbáltam, de az a gyomorforgatóan unalmas és monoton, nézem a térképet felülről "játékstílus" egyszerűen kiállhatatlan volt 2 kör után.
Mára ennyi sírás az arty témában, most jöhet a Jpz IV. ;]
Ezt a szerencsétlent meg tegnap, ha valami nagyobb lövedék csapta át szemből, a motor állandóan lehalt (ismerem a jármű felépítését és a jelenség okát is) és simán kiszedtek. Eddig ez nem volt gyakori viszont tegnap 4 alkalommal is így iktattak ki az élők sorából, roppant kellemetlen.

(#8128) jahrn válasza csapee (#8119) üzenetére


jahrn
senior tag

Csakhogy az teljesen ellenkezne az IRL 40-es es 50-es evekbeli APCR-el, ami ugye pontatlanabb volt de nagyobb atuttessel rendelkezett.
Sot meg manapsag is stabilizatorok/egyebek ide vagy oda az urmeret alatti lovedekeket 2-3km-nel nagyobb tavolsagra nemigen hasznaljak.
Ha WoT-ra kellene atultetni a cuccot : kevesebb sebzes (pl egy 100mm-es agyubol kilott APCR kb 90mm-es lovedeknek felel meg), pontatlanabb de jelentosen nagyobb pen.

(#8129) Csabi04 válasza Iron Funeral (#8123) üzenetére


Csabi04
tag

Ja én szeretek az artykkal játszani. Szerintem se nem lesznek rosszabbak, ha minden úgy marad ahogy a teszt szerveren van. Sokkal több lesz az one-shot az azonos tier miatt. Meg a kempelők is szívni fognak.

[ Szerkesztve ]

(#8130) V.Dave


V.Dave
senior tag

mi történik ha eldobok egy 80%-os képességet? Most a halálos szem van de 99%-nál át akarom váltani hatodik érzékre ez lehetséges?

Xiaomi mi 8 6/128

(#8131) Kakumix válasza V.Dave (#8130) üzenetére


Kakumix
senior tag

Sztem, felesleges 80%-nál váltani, mert úgyis csak 100%-on aktiválódik. Ha első skill akkor, fejleszd tovább ~140%-ig és ott lecserélve 100% lesz a 6th sense és nem is buksz olyan sok XP-t. Képesség eldobása 20% (ingyen, 20000kredit ellenében 10%, 200 arany fejében 0%) XP csökkenéssel - ezzel összefüggően százalék csökkenéssel is - jár.

ui.: tegnap linkelt Fel fórumtársunk egy táblázatot, hogy mennyi XP kell 1% képességnövekedéshez a különböző szinteken. Érdekességként: a 8. képesség 99%-ról 100% fejlesztéséhez nagyjából annyi XP kell, mint az első négy képesség (alap képzettség + 3 képesség) 100%-ra fejlesztéséhez.

[ Szerkesztve ]

Legyen szép napod!

(#8132) Angel1981 válasza Csabi04 (#8129) üzenetére


Angel1981
veterán

"Meg a kempelők is szívni fognak."
Nem csak ők, hanem mindenki, aki egy kicsivel is "bátrabb" és bemegy a sűrűjébe.

És hiába mondják páran, hogy "oldd meg, hogy ne lőjön ki", ez egyrészt jó pár pályán nem kivitelezhető, másrészt ha így tesznek, az általában azt jelenti, hogy mindenki bebújik valami nagy objektum mögé (az ellenség is), és megáll a játék... :U

Kakumix: ez egy hasznos kis táblázat! :K
Az állatja meg egészen a 8. skillig megcsinálta! :C

[ Szerkesztve ]

(#8133) csapee válasza jahrn (#8128) üzenetére


csapee
senior tag

Csak ugy halkan tortenelmileg senki nem lott arannyal, ez egy jatek aminek annyi koze van a tortenelemhez hogy a tankok nevet onnan nyuljak.
Mas : revolvertaras artykat a jatekba!!!!!:)

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#8134) Fel válasza Bingisz (#8126) üzenetére


Fel
addikt

Azt írták, hogy a 8.6 alatt nem lesz legtöbb xp-s verseny az új járgányokkal.

-----------------------------------------------

És igen, a teszten már nem lehet megvenni a tier 4 francia artit.

(#8135) Kakumix válasza Kakumix (#8131) üzenetére


Kakumix
senior tag

A válasz kicsit félrevezető lehet, mert nem a táblázatban szereplő százalékos értékeket bukod a képesség eldobásával/cserélésével, hanem a megszerzett XP-k 20-10-0%-át. 80%-os váltást írtam, de az előzőleg leírtak szerint 99%-nál még rosszabb, ha váltasz.
A legénység képzéséről, perk-ekről, skill-ekről a linken találsz egy kis összefoglalást.

Angel1981: mivel a XP-s képlet ismert, így táblázatkezelőben lehúzni a képletet majd jobbra is elhúzni nem nagy dolog én azon csodálkozom, hogy megállt a nyolcadik képességnél. Van 4 legénységem, ami már a második képességet fejleszti és nem hiszem, hogy fogok én addig játszani ezzel a játékkal, hogy legyen 4 képességes bármelyik is :)

[ Szerkesztve ]

Legyen szép napod!

(#8136) dfsz34 válasza V.Dave (#8130) üzenetére


dfsz34
őstag

Halálos szem, tuti? Nem inkább az eagle eye / sasszem?

Mert halálos szem a lövésznek van és hatodik érzék meg csak a parancsnoknak. Ellenőrizd le mielőtt váltasz.

1 skillnél még belefér a 20e credites váltás, ami 10%-al dobja vissza (nem a mutatott %, mert az exponenciális, de úgyis kiírja, hogy mennyi lesz, ott látod majd) és újra meg kell szerezz kb 30e tapasztalatot a korábbi szinthez.

A nulla kreditest soha ne válaszd, azt nem hiszem el, hogy nincs 20e kredited.

Hétvégente szokott lenni dupla legénységfejlődés, ott pikk pakk visszaszerzed a korábbi szintet.

2 skillnél én már nem sajnálom az aranyat, mert ott már nagy a veszteség és nehéz visszadolgozni, igaz tanulmányoztam annyit a témát, hogy már jókat választottam, ezért csak 1-2 esetben kell majd váltani (pl parancsnok mentor skillt vagy ha ki akarom próbálja a halálos szemet / lövész esetében)

(#8137) Angel1981 válasza Fel (#8134) üzenetére


Angel1981
veterán

Upsz!
Az nekem megvan - az egyetlen francia egység, amivel eddig dolgom volt! :D
Tényleg kivonják? Miért? OP lett a változtatásokkal, vagy mi? :F

Kakumix: úgy értettem, hogy látta értelmét a 8. skillig megmutatni. :)
Szerintem a játékosok 99.9%-a az 5. skill kimaxolásáig sem jut el.

[ Szerkesztve ]

(#8138) Bingisz válasza Fel (#8134) üzenetére


Bingisz
addikt

Én már abban, se vagyok biztos, hogy a jelenleginek lesz eredménye, mert az EU communityt lassan sz@rrá alázzák a fórumon, mert még mindig nincsenek kint az eredmények, miközben az USA és a RU szerver eredmények is már rég megvannak. :U

Csapee: De náluk is volt APCR...

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#8139) szbalogh válasza nyunyu (#8071) üzenetére


szbalogh
őstag

Hetzer a legjobb TD :K Sorban jönnek vele a topgunok.

Nick: HE_Storm

(#8140) krisss93 válasza csapee (#8133) üzenetére


krisss93
aktív tag

De lőttek, volfram-karbid magos páncéltörő lőszerrel.
A németek és az oroszok használtak ilyet.

(#8141) dfsz34 válasza Angel1981 (#8137) üzenetére


dfsz34
őstag

"Szerintem a játékosok 99.9%-a az 5. skill kimaxolásáig sem jut el."

arról nem is beszélve, hogy egyedül a parancsnoknak meg a vezetőnek van 9 skill variácója, a többinek 7-8 van, szóval nem annyira agyatlan, aki csak 8-ig csinálta meg a táblázatot

mondjuk, amire valaki kifejleszti a 8-t, addigra szerintem már lesznek újak is és akkor lehet bővíteni a táblát :)

[ Szerkesztve ]

(#8142) Remus389 válasza dfsz34 (#8141) üzenetére


Remus389
veterán

hát nagyon belassul, 8 skill? az kemény

már a 4-dik is igen lassan jön, utána még lassabban fejlődnek, még akkor is ha be van kapcsolva a legéységi fejlődés, nekem a T-25-ösnél, majdnem ezer csatánál járok, végig be volt kapcsolva és még mindig 95% a 3.-ik skill, sőt nem is kezdőként érkeztek,, ja és nem megy rosszul a T-25

5 skill kimaxolva szerintem már nagy szó

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#8143) jahrn válasza csapee (#8133) üzenetére


jahrn
senior tag

Okoska, csak halkan jegyzem meg h megertsd, az ingame arany loszerek mind IRL letezo tipusok. Es mivel WG allandoan a tortenelem huseggel nyavajog , kosd ossze a kettot...

40) krisss93 v A nemetek uranium magvas loszert is hasznaltak a Ju-87G-n. Az ingame Mk103 prem loszere is ilyen.

(#8144) Plasticbomb válasza jahrn (#8143) üzenetére


Plasticbomb
addikt

és az FV215b (183) atomtöltetet lő HESH címszó alatt? (csak vicc, nem kötegszem.:) )

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#8145) krisss93 válasza jahrn (#8143) üzenetére


krisss93
aktív tag

Az a 30 milis gépágyúkkal telenyomott tankbontó stuka ? :D

[ Szerkesztve ]

(#8146) Ebit válasza csapee (#8133) üzenetére


Ebit
addikt

speciális lőszerek, régen is voltak.

(#8147) jahrn válasza Plasticbomb (#8144) üzenetére


jahrn
senior tag

A HESH nem igazan olyan ingame mint IRL. Ha kozeliteni akarnanak a valosaghoz akkor az egy olyan HE lenne ami kifejezetten arra lenne alkalmas h a tank szemelyzetevel vegezzen. OFC ha ilyen lenne akkor valszeg OP HESH topicokkal lenne tele a hivatalos forum.

(#8145) krisss93 A Ju-87G 2x37mm agyuval nyomta. Az Mk103 valoban 30mm, de az a vadaszrepuloknek/romboloknak/ejszakai vadaszoknak volt a fo fegyverzete.
A nemetek terveztek 75mm es 88mm-es uranium magvas loszerek massziv hasznalatat is. Egy kisebb szeria le is lett gyartva beloluk, de hivatalosan nem hasznaltak oket bevetesen/nem kerultek bevetesre.

(#8148) Plasticbomb Talan ugy a legegyszerubb ha leirom a HESH USA megnevezeset: HEP - High Explosive Plastic. A robbano ereje tobbszorose (talan 5x?) a hagyomanyos HE ammokhoz viszonyitva.

[ Szerkesztve ]

(#8148) Plasticbomb válasza jahrn (#8147) üzenetére


Plasticbomb
addikt

És ezt hogy csinálja, milyen módon?

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#8149) jahrn válasza Plasticbomb (#8148) üzenetére


jahrn
senior tag

Jah, de nem fejtettem ki az elobb : a tank pancelzatan belul a robbanas hatasara szilankok valnak le (spalling) amik vegeznek a bent ulokkel. Ez ellen korlatozottan lehet vedekezni Spall Liner-rel ugye, amit a tankon belul (tehat nem kivul) kell felapplikalni. A jelenseg letezik a hagyomanyos HE loszerek eseteben is, de nem ennyire erosen.
Gyakorlatban a Centurion 105mm agyuja HESH loszerrel siman vegzett a T-54 szemelyzetekkel az arab - izraeli haborukban.

[ Szerkesztve ]

(#8150) Fel válasza Plasticbomb (#8148) üzenetére


Fel
addikt

HESH "működése"

Igazándiból - szerintem - külön modell kellene neki a játékban, nem pedig a HE-vel egy kalap alá venni (jobb páncélátütéssel), ahogy a wg csinálta. Bár így egyszerűbb volt, az biztos.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.