Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#9301) bartucc válasza zsolthee (#9286) üzenetére


bartucc
addikt

M4-el sokat mentem, nekem nagyon bejött, Pz.IV-el most próbálkozok, de eddig nem egy nagy szerelem, pedig pontos, gyors, és van aránylag páncél is, papíron nekem mindig az ilyenek jönnek be, de ez most nem. Az M1A1-vel nekem jól szolgált az M4. :K

Ami lemaradt: T-34-el nincs tapasztalatom, de a torony azon pattint a legjobban, az biztos, ellenfélként megtapasztaltam.

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#9302) Patrick76496 válasza dfsz34 (#9264) üzenetére


Patrick76496
őstag

Ha nekeddörgölődzködik, akkor lődd a kupolát. A neked jobb oldalt lévőt, az nagyobb célpont. Ha teheted, minden tanknak úgy lődd a lánctalpát, hogy sebezd is.

(#9282) Bingisz: Jaja, én is megkaptam. :) Grat hozzá! Én először azt hittem, hogy a CW Campaign-ért járt, szóval egy nagyon kicsit csalódott voltam. Pár percig azt hittem, hogy ez után fog majd még a Strong Start gold jönni. Ami az érdekes, hogy két darabban, 1000+1500 gold. Kép

(#9286) zsolthee: A T-34-et ajánlom az 57-es löveggel, mert pontos, jól hajlik a csöve lefele, fürge, a látóhatára elfogadható és a gold ammo-ja átütése rendkívül magas. Plusz ami a komolyabb része, hogy 1-2 T9-10-es és rengeteg T8-as tanknál többet sebez percenként. Számomra ez a legjobb T5-ös med. M4-em soha sem volt még PzIV pedig még Schaulturm-mal volt a garázsban utoljára.

(#9293) Linkin: Néhány nagyobb tankodról írnék csak: IS-3-nál jóféle az az átlagsebzés, IS-8-nál még szódával elmegy, de az IS-7-el kevés. A nyerési arányok nem rosszak, a sebzéseken viszont lenne mit javítani pl az SP-nél is. A lényeg az, hogy minél többet sebezz.

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#9303) ritkaság


ritkaság
tag

Hali!

Mivel innen sajnos senki nem akart velem csatázgatni egy kicsit, megint a klántagokkal voltam tegnap. Úgy menekültek tölem, mint az üreginyúl, amikor kiönt a Duna. Az egyik srác 54% win-es, de Ő is feladta. Ts-en beszélgettünk, mindenki egyedül csatázgatott, elégjól ment nekik ekkor Ő bevállalta, hogy mennyünk együt. 10 kör után feladta! Túl sokkkk volt a vereség és kevés a játékélmény. Egyetlen vesztett csatára tudtuk mondani, hogy elvezetes volt a vereség ellenére. Hát ennit a szopóágról.

(#9304) emre válasza KaLeun (#9211) üzenetére


emre
veterán

Én meg átkeresztelem magam Diegho-ra vagy Szakesz-re és megzavarok mindenkit. :DDD ;]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#9305) Drenadar


Drenadar
veterán

Hellosztok!

Érdeklődni szeretnék ki nyomja laptoppal a játékot, és milyen laptop elég neki? Nem szeretnék nagyon sokat költeni rá, de diavetitest se bámulni...
Köszi

(#9306) jano_77 válasza kirjak (#9267) üzenetére


jano_77
nagyúr

EZEN az oldalon baloldalon a zászlókkal vagy alatta a kis ablakban tudsz nyelvet váltani, de egyébként a kép alatti felirattal(gombbal)! Elég nagy. ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#9307) Zeratul


Zeratul
addikt

2 megfontolandó csomag az ajándékboltban-

Piggy Bank Package:

30 Days of Premium Account
Gold: 3,500
Credits: 100,000
19.99 €

Big Game Hunter

SU-100Y, Soviet Tier VI Premium Tank Destroyer
1 Garage Slot
30 Days of Premium Account
Credits: 200,000
19.95 €

Kérdés: megéri az árát a SU-100Y?

(#9308) Djuree válasza Drenadar (#9305) üzenetére


Djuree
félisten

én is gondolkozok egy laposon. le akarom cserélni az asztalit, nem nagyon játszok már, akkor is inkább konzolon, jönnek az új konzolok is.
ahogy néztem 635M vga kb. kell hozzá. 150k-s laptopon már sztem jól elfut.
180k-ért van amcsiban brutál laptop akciózva ami 300k amúgy, de csak amcsiban elérhető :O :W

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#9309) marked one94 válasza emre (#9304) üzenetére


marked one94
őstag

Én meg emre-re, és várom majd a török klán meghívókat :P

You'll Never Walk Alone

(#9310) AT1S válasza Drenadar (#9305) üzenetére


AT1S
tag

Azt nem tudom, hogy mi a minimum, de nekem az i5-2330M-es laptop HD4000-el, olyan átlag 50 FPS-el vitte a natív 1366*768-on (majdnem minden alapon). De láttam i3 2310-en is futni (HD3000) és még az is tűrhető volt, de az alatta már felejtős szerintem.
ITT van egy kis okosság, ahol ki tudod választani, hogy milyen gépen futtatnád és megmondja, hogy megfelelő-e.

(#9307) Zeratul: Nem értem mi értelme hozzácsapni 100ezer kreditet a csomaghoz? Az max 4-5 kör. Milyen a SU-100Y? Van valakinek?

[ Szerkesztve ]

ლ(ಠ益ಠ)ლ

(#9311) Djuree válasza marked one94 (#9309) üzenetére


Djuree
félisten

:DDD

nem mondod h emre nem török?! :Y most egy világ omlott össze bennem :C akkor ezért nem írt vissza soha a google fordító által törökül írt üzeneteimre :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#9312) csapee válasza AT1S (#9310) üzenetére


csapee
senior tag

Pont annyi az ezred iskolaja

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#9313) scyllarus válasza zsolthee (#9286) üzenetére


scyllarus
veterán

Mindhármam volt/van.
Az M4-gyel nem lettünk nagy barátok. Nem rossz, de nem is jó, olyan jó közepes. A PzIV-et imádtam még a nerf előtt, a Schmallturmos időkben a kedvencem volt. Azóta keveset mentem vele, akciókban csak, és már nem ér fel az élmény a régivel.
A T-34-et viszont imádtam, hihetetlen jó. Semmi kiemelkedő, de mindenben jó. (Oké, talán a ROF és a pen kiemelkedő) Az 57mm-es ágyúja egy álom, gyors, pontos. A múlt hónapban visszavettem (hónap tankja volt), 2 nap, 2 Top Gun.
Amit még érdemes figyelembe venni: a további fejlesztések.
Az M4-ből ami kijön, az nekem nem tetszik, nem is vergődtem vele, de állítólag jók.
A PzIV-ből lesz a VK36.01, ami egy istenkirályállatcsászár jármű, ezért érdemes bármit vállalni előtte.
A T-34-ből pedig a szovjet med. ág indul, ott is nagyon jó tankok jönnek sorra, sőt később át lehet menni az IS heavy ágra is belőle. (Mondjuk, akkor kihagyod a KV-1-et, ami eszméletlen jó, és a KV-1S-t, ami sokak szerint nagyon jó, szerintem egy használhatatlan ipari hulladék, utáltam)
Tehát: neked kell dönteni :)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#9314) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

Skacok!
Még ma tart a Big ann Heavy!!!Szóval még akciós áron megy a Tiger 2, E-75, E-100!!!!
Aki ezeket szeretné még ma akciós áron beszerezheti!!Az E-100 nál nem mind1 hogy 6,1 millió vagy 4,3 m!!

[ Szerkesztve ]

(#9315) Eagle16 válasza GaburroSan (#9314) üzenetére


Eagle16
addikt

Én arra várok már mióta hogy vége legyen, mert így nem tudom rendes áron eladni az E-100-ast.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#9316) emre válasza Djuree (#9311) üzenetére


emre
veterán

nem is igaz, mindig írtam vissza valamit, és általában dokumentálom is...

no megyek paraszt welnessre, már úgy is kitört a vakáció, biztos nem lehet normális csatába kerülni

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#9317) Angel1981 válasza bartucc (#9300) üzenetére


Angel1981
veterán

Ment a lájk, köszönjük! :R

# 9315 Eagle16: ez aztán a fricska! :D
Ennyire nem jött be? :F

[ Szerkesztve ]

(#9318) Djuree válasza emre (#9316) üzenetére


Djuree
félisten

:DDD :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#9319) emre válasza Djuree (#9318) üzenetére


emre
veterán

majd egyszer összeszedem az összes ilyen screen-t és felteszem valahova :K

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#9320) jano_77 válasza krisss93 (#9283) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én csak emiatt vettem vissza az IS-t, hogy megszerezzem vele az ÁSZ-t. Még nem sikerült. :U Gratula!

Tegnap egész jó napot sikerült zárnom, mind statilag, mind játék élményileg! Végre :B :))
Ahogy tegnap megfogadtam, nem össze-vissza minden tankkal mentem, hanem kiválasztottam csak a heavy-ket (Tiger II, IS, IS-3, T32, KV-1S, T-150 és KV-2) és csak ezekkel játszottam. Megérte!
Elég izgalmas csatákat sikerült játszanom, volt közte olyan is, amit szerintem én nyertem meg a csapatnak. :B Persze volt olyan is, ahol hiába sebeztem 4K felett és öltem 4, kevésnek bizonyult. :(
Pár kép a tegnap jobban sikerült csatáiról:
Tiger II 4.175 dmg, 4 kill - Vereség
IS-6 - 4.136 dmg, 4 kill - Győzelem
IS-6 - 2.983 dmg, 6 kill - Győzelem (spártai, pusztító, top gun)
Jó kis tank ez az IS-6....határozottan jobban tetszik mint a Type59 vagy akár a Super P!

Tegnapi napom:
Victory ratio: 68.18%
Battles: 22
Efficiencyold: 1378.18
Efficiencyv2: 1321.48
WN6: 1941.63
Average tier: 7.41
Experience: 22041 1001.86
Capture points: 0 0
Defense points: 0 0
Damage: 38907 1769
Kills: 37 1.68
Spotted: 28 1.27

IS-6 8 75%
Pz.Kpfw. Tiger II 4 50%
T32 3 66.67%
IS 2 50%
T-150 1 100%
M22 Locust 1 0%
KV-2 1 100%
KV-1S 1 100%
IS-3 1 100%

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#9321) Eagle16 válasza Angel1981 (#9317) üzenetére


Eagle16
addikt

Dehogynem, megvan már több mint egy éve. Szerintem az Is-4-nél és az Is-7-nél is jobb, ezekkel tudtam összehasonlítani eddig.

De prémiumot már nem veszek, úgyhogy elég költséges a fenntartása, plusz nem vicces 5 SPG elől bujkálni vele minden egyes csatában.

Úgy csinálom most már, hogy ha elérem a Tier 10-es tankot valamelyik ágon, akkor eladom a Tier 9-est és visszarakom a legénységet valami Tier 5-6-osba, olyan tankba ami az adott nemzetnél elég erősnek mondható.

Így az Is-7 legénysége most KV-1-ben harcol, a T110E5-ösé meg M4A3E2-ben. Az E-100-asét még nem tudom mibe rakom, talán egy VK3601-be jók lesznek.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#9322) grex4


grex4
aktív tag

üdv. feltennék pár kérdést ami mostanában foglalkoztat hátha valaki ráér!

-Tankok torony frontpáncéljának a vastagságában a lövegpajzs is benne van? T-29nél evidens, de egy kv-1s-nél vagy M4-nél? Vannak olyan tankok ahol a lövegpajzs nem takarja el az egész torony frontot.

-Gold ammot mint fogadó fél hogy lehet felismerni? (Múltkor egy vk36-os 5ből 5ször átlőtt a beforgatott vk36-os tankomon távolról,én ezt simával képtelenségnek tartom.)

-Spot rendszernél az ellenséges tankon ugye 6 pontot figyel a rendszer, ha ezek el vannak dugva akkor láthatatlan vagy de mi van akkor ha például a tankom első sarka lóg ki? Mindig úgy kell elbújni hogy az egész tank rejtve legyen, de ezek szerint elég eldugni az észlelőpontjaidat?

-Ha engem felspottoltak akkor 5 másodperc mire eltűnök vagy 10? (10 mp-et hallottam csipogni egy modot spottolás után de a wiki-k 5-ről írnak.)

-Gold ammónál is van +-25%?

-Utolsó kérdésem hogy xvm-ben merrefelé lehet beállítani hogy a tank ikonszíne az adott tankkal elért wn6-ot jelezze? Szóval a játékos név a teljes wn6-ot a tank szín meg a tankos wn6-ot.

köszönöm.

[ Szerkesztve ]

üdv

(#9323) jano_77 válasza krisss93 (#9295) üzenetére


jano_77
nagyúr

Sajnos nagyon sok gyökér van tényleg, aki semmi mást nem csinál a csata során, de a végén beáll és cap-el.....hiába írsz Neki, hogy NO CAP, szarik bele!
Tegnap mikor az IS-6-al meg lett a top gun - most tettem fel képet róla - a végére rajtam kívül volt egy IS-3 és egy KV-3, míg az ellenfélnél már csak egy T20, ráadásul ha minden igaz bot volt. KV-3 és IS-3 együtt közlekedett és beálltak foglalni, én elmentem keresni 20-on HP-al a T20. Kértem hogy NO CAP. IS-3 írta, hogy ok és Ő is elkezdte keresni, de a gyökér KV-3 maradt a körben. IS-3 megtalálta a T20 és rá is lött, de meghagyta nekem....írta, hogy menjek.....ilyennel sajnos nagyon keveset találkozom - ilyen rendes csapattárssal! Ilyenekből kellene annyi, mint amennyi NOOB van jelenleg! Így lett meg még a bázis befoglalása előtt éppen csak a TOP GUN....természetesen meg is köszöntem Neki a KV-3 meg elküldtem a jó qma anyjába! ;]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#9324) Eagle16 válasza grex4 (#9322) üzenetére


Eagle16
addikt

1. változó, van amikor benne van, van amikor nincs. Ha ezt a programot letöltöd: [link] akkor pontosan megtudod nézni minden tanknak a páncélzatát, úgy ahogyan a játékban van.

2. A HEAT lőszernek olyan hangja van mint ha HE-vel lőnének rád és apró lyukakat hagy. Na meg persze teljes sebzést csinál, nem úgy mint a HE. Az APCR-nek nincs más hangja becsapódáskor, de az is apró lyukakat hagy, kisebbeket mint a sima AP.

3. elvileg elég, de nem tudhatod hogy melyik tankon hol vannak ezek a pontok, szóval jobb teljes takarásban lenni.

4. 5mp szerintem.

5. ott is van +-25% De a HEAT lőszernek nem csökken az átütése a távolság függvényében. Illetve az APCR-nek kisebb a normalizációja, így döntött páncélzat ellen nem olyan hatékony mint a sima AP. (ez a következő patch után lesz érvényes)

6. Passz, nem vagyok XVM mágus, csak használom :)

[ Szerkesztve ]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#9325) szbalogh válasza krisss93 (#9295) üzenetére


szbalogh
őstag

Jól tette, hogy beállt a cap-re, miért ne állt volna be? Meg ki vagy Te neki, hogy megmondjad mit csináljon? Úgyse az igazi a 10 kill ha mások adják oda, azt meg kell szerezni :DDD

Úgy emlékszem, hogy tök random az, hogy mennyi ideig vagy látható. Illetve van az a mod ami +2 másodpercig úgy tart.

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#9326) scyllarus válasza grex4 (#9322) üzenetére


scyllarus
veterán

A goldos kérdésedre: az aprócska lyuk tényleg a legfelismerhetőbb jele. De a Konisch ágyúnak 157 sima AP-vel is a penje, azzal átlövi a 36.01-et bárhol, akárhogy forgatod... És a 8.5 óta már mindenki azzal használja, aki kicsit is ért hozzá.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#9327) Angel1981 válasza Eagle16 (#9321) üzenetére


Angel1981
veterán

Értem! :R

Úgy csinálom most már, hogy ha elérem a Tier 10-es tankot valamelyik ágon, akkor eladom a Tier 9-est és visszarakom a legénységet valami Tier 5-6-osba, olyan tankba ami az adott nemzetnél elég erősnek mondható.

Megkockáztatom a kérdést; azért teszel így, mert eleged van magas szinten az SPG-kből? ;]

[ Szerkesztve ]

(#9328) gy-daniel válasza scyllarus (#9326) üzenetére


gy-daniel
tag

Akkor én nem értek hozzá:P. Használtam konish-al, de visszatettem a 88-ast, bár ritkán megyek vele mostanság. A front pedig ha jól dugod ki fedezék mögül, a kv-1s (175 pen, ha jól rémlik) is pattintja.

(#9329) sebijani1982 válasza Drenadar (#9305) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Szia!

Acer Aspire 5720ZG-vel nyomom. Két magos 1,73 GHz-es proci, 4GB DDR-2 ram, Nvidia 8400M GS vidkari van benne. Néha erdős pályákon esik az fps, de amúgy 20-40 környékén szokott mozogni. Minimum grafikai beállításokkal, csak a látótávolság van maxon. 1200x800-as felbontáson.

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#9330) Mottie válasza Drenadar (#9305) üzenetére


Mottie
őstag

Én laptoppal tolom.

V- Config

Be Victorious!

(#9331) Pete55555 válasza gy-daniel (#9328) üzenetére


Pete55555
addikt

Persze, pattintja a KV-1S-t is, ugyanakkor konisch-al én nagyon ritkán pattantam másik VK36-ról, lehet azért, mert tudom hol kell lőni ;]
És rakjad visszafele a konisch-t szokj hozzá, jó lesz az, a 88-ast meg add el, felejtsd is el ;)

...Szeretem leracsniztatni...

(#9332) Djuree válasza Mottie (#9330) üzenetére


Djuree
félisten

hogy fut? felbontás, low-med vagy high-ban tolod, hány fps?

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#9333) Mottie válasza Djuree (#9332) üzenetére


Mottie
őstag

Én inkább low-meden szoktam tolni (max draw distance-cal, meg ilyenek) 90-110 FPS-sel, így amikor 'leesik' akkor 50-60. Full grafikán is fut viszont ott már azért csak 20-30 között van a max és le is szokott esni. Elég gyengén van optimalizálva a játék.

Ergo csak akkor tenném fullra, ha mondjuk fain screenshotokat akarnék csinálni egy gyakorlóban :)

Be Victorious!

(#9334) Veatta válasza emre (#9316) üzenetére


Veatta
aktív tag

Én hiába köszöntem rád a múlthéten.. bár nem törökül :)

(#9335) grex4 válasza Eagle16 (#9324) üzenetére


grex4
aktív tag

értem és köszi a válaszokat többieknek is!

üdv

(#9336) Quan-Chi


Quan-Chi
őstag

üdv mindenkinek.

ritkán nyílik ki a zsebemben a bicska, de ez a mai és a tegnapi nap ilyen volt.
55%-os wr-em volt tegnap reggelig, ez tegnap estére 54re mára 53ra apadt ! kivétel nélkül minden lövésem a célzókör szélére ( azon szélére ami nem fedte az enemyit ) ment, ha véletlen találtam akkor minimum sebzés még prem. lőszerrel is. 4 óra játék alatt sem tudtam leszedni a 2x szorzót az összes tankomról ( 8 ) és már az agyvérzés kerülgetett. nagyon ritka alkalmak egyike ha véletlen nyerünk, de akkor nekem 6-8 társam helyett is játszanom kell ! itt ez a kép a mostani játékomról szegény kis Hetzer -el !
Map : Lakeville , a városba 2en voltunk egy idiota VK3001-el , mindenki ment össze vissza. elég jól sikerült elbújnom és jókat sebeztem segítség és arti support nélkül , már 2 tier6ost kiszedtem full HP-ról mikor a legvégén egyedül maradtam a városba egy KV1S-el amit rendesen lesebeztem , 86HP-ba maradt én betöltöttem az utolsó prem. lőszerem , ekkor a rohadék arti odab@szott egy nagyot ( aki egészen eddig semmit nem csinált , mint láthatjátok a sebzéséből ) leszedte a fél életem és megölte a KV-t így fosztott meg egy Fadin-tól és egy Halonen-től ... és ezután egymást dicsérgették hogy mekkora "GG" -volt mindenki holott az eredmény jelzőn eléggé elmaradnak ! na és második napja élem át ezt. nem szoktam kifakadni de ez 1 kicsit sok most ...

[ Szerkesztve ]

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#9337) Djuree válasza Mottie (#9333) üzenetére


Djuree
félisten

hát akkor lehet nem cserélem le az asztalit. azon fut fullon. elég sokba lenne egy olyan laptop amin futna ugyanúgy mint az asztalin. persze vmit vmiért ugye.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#9338) gy-daniel válasza Pete55555 (#9331) üzenetére


gy-daniel
tag

Nekem nem jött be az az ágyú. Ahhoz nem tölt elég gyorsan, h kettőt lőjek vele mire rám fordulnak (,mint pl a t49 lövege). Ahhoz meg keveset sebez, hogy jónak nevezzem. Elég agresszív stílusban játszom, nem szeretek sniperkedni Szóval a pontosságát sem értékelem túl sokra. Közelről viszont elég nekem a 88-as penje is legtöbbször. (Nameg mire való a goldammó?:P) Az meg, ha vki pattan rólam, csak az ő hibája. Általában direkt kínálom fel vagy az elejét, vagy az oldalát. Ha valaki nem eszi meg, és nem lő rám, amíg csak arra lát rá, akkor persze nem fog pattanni. De viszonylag nagy szögben is lehet mutogatni. Elég merőleges a front mindenhol, így kiszámítható, ellenben pl egy orosz tankkal, amin mindig van egy lankásabb rész, ami képes pattintani, máshol meg papír (pl IS).

(#9339) Eagle16 válasza Angel1981 (#9327) üzenetére


Eagle16
addikt

Igen, azért is. Tier 5-6-ban játszani szinte relaxáló azok után hogy mi megy Tier 10-es csatákban. A 105mm-es HEAT nerfet azért még megvárom...

Egy kivétel van, a T-62A. Azt soha nem adom el, még vesztes csatában is szórakoztató vele játszani :)
Ez viszi a legjobban a kreditet a magas ROF és a drága lőszer miatt, de egy-két Tier 5-6-os csatával visszahozható a veszteség szóval...

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#9340) Drenadar


Drenadar
veterán

Köszi mindenkinek a hasznos információkat, már akkor csak az interneten aggódom, hogy bírni fogja e?
Laptopokat nézve egy hp dv6 tetszene használt vagy új...

(#9341) krisss93 válasza szbalogh (#9325) üzenetére


krisss93
aktív tag

De a csapat nagyobbik fele, még halgatott is rám, egy VK 3001 P-állt be foglalni.
A többi meg még mondta is neki, hogy takarodjon onnan amikor megtaláltam az utolsó 600 hp-s IS-t.
Azért húztam fel magam annyira mert ha 2 másodpercem van még, akkor megvan 10. :D

(#9342) scyllarus válasza gy-daniel (#9338) üzenetére


scyllarus
veterán

A 8.5 óta is próbáltad? Csak mert majdnem a duplájára emelték a sebzését a legutóbbi patchben. És valóban sniperkedni való, de ha közelharcos vagy, akkor sem hátrány, hogy a 44 forgási sebességű alap tornyot használhatod a 26-os naggyal szemben. Én pl. nem is raktam fel a nagyot azóta, az a plusz hp nem ér annyit, hogy veszítsek a forgási sebességből. 1-1-eztem már le 88-assal szerelt 36.01-et azóta, mindketten full hp-n kezdtünk, nyílt terepen, közelről. (Nyilván lehetett béna is, de én sem vagyok jó)
A goldammó külön sztori, én keresni akarok vele, nem statot javítani.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#9343) gy-daniel válasza scyllarus (#9342) üzenetére


gy-daniel
tag

Igen, akkor visszatettem rá. Szintén a kisebbik toronnyal használtam. Mint írtam én ritkán használom manapság, de megnéztem és 4 gold van nálam. Általában akkor töltöm be, ha vk36 jön szembe:). (Ha közel van és nem ficánkol, akkor marad a sima ammó és kupola.) Farmolni tier5-el szoktam. Szóval tömören: Sok helyzetet el tudok képzelni, amikor a konisch a jobb választás, nem is akarok róla lebeszélni senkit, de nálam továbbra is jobban működik a 88-as. Valahogy nekem a 200dmg egy lélektani határ. Pl egy konischra bármikor kirontok, hogy belelőjek egyet, ő is csak annyit tud, annyi idő alatt, míg visszabújok. Akkor meg nem sok az a sebzés.
ui.: Egyébként 8.5 előtt is kipróbáltam, mert akkor az volt a fáma, h golddal legyőzhetetlen. És akkor csak goldot vittem, aminek a sebzése a mostani volt, de már akkor sem jött be.

(#9344) Mottie válasza Djuree (#9337) üzenetére


Mottie
őstag

Nekem gyakorlatilag a WoT az egyetlen amit nem tudok fullon játszani. nem is értem miért ilyen... Addig ok, hogy közel sem használja ki a 4 magos procit, de azon kívül? Bármi mást lehet akár Extra grafikán játszani :D

Be Victorious!

(#9345) dfsz34 válasza gy-daniel (#9343) üzenetére


dfsz34
őstag

Az a gond, hogy egyformán akarod a tankot használni mindkét ágyúval. konischal nem kell odaállni verekedni az utcasarokra, hanem 500m-ről letrackelni és leszedni róla a hp-t (binocular nem árt)

(#9346) gy-daniel válasza dfsz34 (#9345) üzenetére


gy-daniel
tag

Jelen tankomon a konisch 2302 dmg/perc, míg a 88-as 2115 dmg/perc. Ez nem túl nagy különbség, és ha nem nyíl terepen van az ember, akkor jobb ha 1 lövés több dmg-et jelent. Igazad van, de a sniperkedést meghagyom a td-nek :P. Emiatt használom a 88-assal (,és ezért nekem jobb is ez).

[ Szerkesztve ]

(#9347) g85j válasza Quan-Chi (#9336) üzenetére


g85j
tag

Szép lehetett....
Én pl. észrevettem, hogy 1-1 némelyik tankot qrva nehezen lehet duplázni.
Tegnap kezdtem a napot:
(a nemrég visszavett) KV1s, első kör, buktam, 800 sebzést osztottam kb....
következőben másik tank, nyert...megint KV1s, kb, 500 sebzés, bukó és így tovább.
1 bő óra után maradt a KV1-s, E75, Centurion, SP, Panther II. amiket nem tudtam duplázni az istennek se....
Összejött egy kis lóvé, na mondom tuningolom majd századozáshoz a KV1s-t. Feltettem a fokozott szellőzést, akkor gyorsan ki is próbálom.
És láss csodát: asszem 3800-at sebeztem, győztünk, tank ász.
Panther II. átlagos csata, de győztünk és így tovább a fent említettek, valamelyik gyengébben valamelyik jooban sikerült körrel, de rögtön duplázódott.....

Nem esküvök össze :DDD , csak nagyon érdekes......

[ Szerkesztve ]

(#9348) bartucc válasza gy-daniel (#9346) üzenetére


bartucc
addikt

Meg hát, sebzés egy dolog, de hogy tud-e utána még egyet lőni, vagy kilövöd 1 lövésből, a 200HP-jával, az a nem mindegy... Ezért nem jó M6-al pl KV-1S ellen menni, mert annak két lövés az M6, míg annak min. 4, ha nem pattan... :)

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#9349) Mottie válasza g85j (#9347) üzenetére


Mottie
őstag

Azért a KV1s en az 5-800 sebzés azt jelenti, hogy nem sokat tettél a csata érdekében.. :P az ugyanis max 2 lövés... Persze ha tier 8-ba feldobál akkor ok, hogy gyorsan kipuffantanak ;)

Be Victorious!

(#9350) g85j válasza Mottie (#9349) üzenetére


g85j
tag

Ez tökéletesen így van/volt, találtam 2-t aztán kiszedtek TOP tankként :(, találtam megint 2t, meg vagy 6 lepattanó, vagy ment 1 méterrel mellé/felé/alá....Szóval nem tudtam vele mit csinálni.

A győztes 3800 sebzéses csatában pedig bőven voltak 8-asok.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.