Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#9351) Tenken válasza Zeratul (#9307) üzenetére


Tenken
őstag

Az attól függ, hogy apád mennyit keres.

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#9352) Sanya válasza Tenken (#9351) üzenetére


Sanya
nagyúr

van aki maga dolgozik, nem tartatja el magát.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#9353) Kakumix válasza Tenken (#9351) üzenetére


Kakumix
senior tag

Nem mindenki apuci pénztárcájával játszik :U (abból, hogy ~12 éves a reggisztrációja, gyanítom már saját keresete van). Az elsőnél pedig 1000gold és a kredit ajándék (1 hónap prémium = 2500gold = ~10€), ha az egy havi prémiumot vesszük alapul.

Legyen szép napod!

(#9354) d3lete


d3lete
aktív tag

Ti komolyan ilyenekért fizettek? Kipróbáltam letöltöttem mert már mindehol ez a reklám megy. IV szinten vagyok. Az első 2 szint jó volt egyszintűekkel tett össze. de már III IV nél ilyen V-szintekekl tesz össze. A tankok olyan szarok hogy hihetetlen. Mi az hogy 80mm es löveggel belekurálok 4 et robbanófejes lőszerrel és semmi ,de őő belémkurál egyet és nekem annyi? A tankok eszméletlen lomhák és nem megy át egy emelkedőn :Y Az ellenség mindig lát téged de te őt nem. Csinálhattak volna egy oylat hogy aki meghitel téged az látható lesz. A tapasztalati pontok mecsenként meg 300 400 között mozognak ezzel hogyan érjen el az ember valamit is? Ha rávan kényszerülve hogy megvegyen egy lomha dög tankot mert csak úgy tud továbbfejlődni, a következő tank meg 100.000 tapasztalati pontba kerül. :W
Sajátos vélemény. Abbahagytam emrt nem tudok továbbhaladni.

UI: Nincs valami csalás? :R

(#9355) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

Na most már tuti hogy nálunk is a Francia TD-k lesznek a Big and Heavy második felvonásában!! Oroszon és az Amcsin is ez van!

(#9356) AlexWolf válasza d3lete (#9354) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Szerintem az itt lévő közösség nevében is mondhatom: Örülünk, hogy abbahagytad a WoT-ot! :R

Ja és köszönjük, hogy ezt le is írtad!

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#9357) Angel1981 válasza ritkaság (#9303) üzenetére


Angel1981
veterán

[link]

Mondjuk nem ez az első, (és biztos nem is az utolsó) alkalom, hogy segíteni akarok valakinek, és észre sem veszi, vagy ha igen, válaszra sem méltatja - úgy látszik, ilyen a képem.... :U

(#9359) Napfénysüti válasza d3lete (#9354) üzenetére

Halál komolyan fizettem már ezért a játékért méghozzá azon egyszerű okból kifolyólag hogy tetszik és élvezem. Egyébként érdekes azért hogy sok más ember túljutott a T4-en anélkül hogy agyvérzést kapott volna. :)

AlexWolf: egyetértek. :D

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#9360) Eagle16 válasza d3lete (#9354) üzenetére


Eagle16
addikt

Hála az égnek nincs. Köszönjük a véleményed, úgy látszik ez nem a te játékod.

A WoT nagyon komplex játékmechanikai szabályok alapján működik, amíg ezt nem érted meg addig nem leszel sikeres a játékban. Ezt lehet olvasgatni: [link]
Vagy ezt magyarul: [link]
Ha esetleg érdekel annyira hogy szánsz egy kis időt a megértésére.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#9361) dfsz34 válasza Mottie (#9349) üzenetére


dfsz34
őstag

A KV1s nagyágyú esetében általában 2-3 pattanó jut egy betalált lövésre. Nagyon lassan tölt és céloz, inkább oldalát hátát kell az ellennek elkapni, de ehhez találni kell egy olyan ellenfelet, akik megteszik azt a szívességet, hogy egyhelyben maradnak, esetleg az oldalukat mutatják szabadon vagy esetleg mindig ugyanott dugják ki az orrukat, hogy kényelmesen be tudd célozni. Szerintem az 5-800-as sebzés annyira nem rossz, az 5-6 betalált lövés is lehetett.

(#9362) scyllarus válasza d3lete (#9354) üzenetére


scyllarus
veterán

T4-ben tartasz? Ott melyik ágon kerül a következő 100.000 xp-be? Melyik T4-es tank lomha (OK, a francia AMX40-en és az angol Matildán kívül)?
3-400xp-vel 100 csata az adott tankkal, és lesz 30-40.000 xp-d. Az melyik T5-ösre nem elég?
Komolyan nem értelek.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#9363) szbalogh válasza d3lete (#9354) üzenetére


szbalogh
őstag

Minek továbbmenni? Azzal a tankkal játsszál amelyik tetszik. Vannak gyorsak is.
Régen a street fighter-ért fizetni kellett a kocsmában. Ezért nem :DDD

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#9364) ritkaság válasza Zeratul (#9307) üzenetére


ritkaság
tag

Tudok olyan bonuszkódot ami:
1800 gold
7 nap premi
1050000 credit
+ garázshely
+ t2 light tank(ha már van 750 gold)
4.3k :C :R

(#9365) Angel1981 válasza Eagle16 (#9339) üzenetére


Angel1981
veterán

Ok, köszi az infót, most valahogy én sem tervezek T5-nél feljebb menni egy jó darabig (persze AT 15 marad). :)

A 9324-ben linkelt programhoz kell maga a WoT?

[ Szerkesztve ]

(#9366) g85j


g85j
tag

Hát szerintem a KV1s - el nagyon gyenge az 500-800 sebzés/csata. Pedig volt mostanság nekem bőven ilyen....

Más: Úgy szeretem ezeket a szép magyar szavakat, a mai gyöngyszemem: "meghitelni"

(#9367) d3lete válasza scyllarus (#9362) üzenetére


d3lete
aktív tag

az csak egy példa volt a t3 ban az a tank gyenge volt a t4 ami mostvan meg egy dögnagy 6 személyes közepes tank oroszban utánna a t5 ben jönnek a kv-k azthiszem. és ezzel a t4 es tankommal semmire sem megyek. Túl nagy.

(#9368) scyllarus válasza d3lete (#9367) üzenetére


scyllarus
veterán

A T-28? Az jó kis tank volt, mielőtt nerfelték, de még most sem használhatatlan. OLDALRÓL nagy. De ugye te nem az oldalát mutatod az ellenségnek? A KV-1 13.500 xp utána, az 300-zal számolva is csak 45 csata, 50-60 kell, mert ugye fejleszted is közben. A KV-1 utána valóban lomha, de az egyik legjobb tank a játékban a saját szintjén.
Régen használtam, amikor még nagyon kezdő voltam (innen a sz.r WR), de az első Top Gunomat azzal lőttem.
És nem vagyok mazochista, mégis mentem vele 206 csatát :)

V.Dave: ?? Nincs közük egymáshoz, bármi is az a "legjobb álca"

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#9369) V.Dave


V.Dave
senior tag

a legjobb álca eléréséhez kell a ventilátor?

Xiaomi mi 8 6/128

(#9370) d3lete válasza scyllarus (#9368) üzenetére


d3lete
aktív tag

azaz t-28 :)

(#9371) Eagle16 válasza Angel1981 (#9365) üzenetére


Eagle16
addikt

Kell, mert meg kell adni neki a helyet ahol a WoT mappa van és onnan szedi ki a modelleket.

[ Szerkesztve ]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#9372) szbalogh válasza d3lete (#9370) üzenetére


szbalogh
őstag

Kell

(CommanderSkill + VentBonus + (CrewSkill + VentBonus + (CommanderSkill + VentBonus) * 0.1) * NumberOfNonCommanderCrewMembers)) / TotalNumberOfCrewMembersIncludingCommander = X

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#9373) Pete55555 válasza AlexWolf (#9356) üzenetére


Pete55555
addikt

közösség nevében is mondhatom:

Mondhatod bizony :R

...Szeretem leracsniztatni...

(#9374) Eagle16 válasza szbalogh (#9372) üzenetére


Eagle16
addikt

Igazad van, ha a legénységen van álca skill akkor a venti arra is ad bónuszt.
Szinte semmin nem használom az álca skill-t ezért nem gondoltam rá.

[ Szerkesztve ]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#9375) Angel1981 válasza Eagle16 (#9371) üzenetére


Angel1981
veterán

Okok, köszi szépen, este kipróbálom! :R

(#9376) Atlantis válasza GaburroSan (#9355) üzenetére


Atlantis
veterán

:F TD-k? Ráadásul francia? :Y Az se nem "big", se nem "Heavy"...titkon reméltem, inkább az angol vgy francia HT-vonal következik...

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#9377) nihill


nihill
őstag

Sziasztok, Stug-al mennyi az a csatánkénti átlag okozott sérülés, ami jónak számít?

(#9378) csapee válasza d3lete (#9370) üzenetére


csapee
senior tag

Pedig az meg gyors tank is,meg eleg jol fordul. Kv-1et korbe lehet vele tancolni.

Csapee

(#9379) Rellind válasza Napfénysüti (#9359) üzenetére


Rellind
senior tag

Túljutottam én is :) bár most kezdtem el a tier7 IS-t és stock configban az agyvérzés kerülgetett mire összeszedtem a tornyot.... :DDD

(#9380) AlexWolf


AlexWolf
senior tag

Az amcsi eventet linkelte már valaki? Ha még nem akkor itt van. Az E3 apropóján.

Igazából most csak a 3x XP ami érdekes számomra.

[ Szerkesztve ]

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#9383) LZs?! válasza nihill (#9377) üzenetére


LZs?!
aktív tag

@nihil:

Azon kevés a felmerült témák közül, amihez szerintem hozzá tudok szólni... :)

Én - abszolút átlagos játékosként, aki a StuG-ot preferálja az összes eddigi kipróbált jármű közül - jelenleg 650-es átlagos sebzést tudok felmutatni csatánként; összesen 566 csata, 77% találati arány, 75/L70-es löveg.

Ebben benne vannak a kezdeti botlások is, illetve lassan a harmadik képességnél tart a legénység: most, ha semmi különös nem történik, úgy érzem 800-at illik hozni; de legalábbis elégedetlen vagyok ez alatt. 1000-re azt mondom, hogy OK, és 1100-1220-től kezdődik az elégedettség.

[ Szerkesztve ]

Nevermind...

(#9384) ritkaság


ritkaság
tag

Sziasztok!

Nem tudtok valahol tankokkénti skill leírást. Amikor a T71 volt a hónap tankja, akkor a bemutató végén volt egy pontos leírás, hogy kinek mit, milyen sorrendben érdemes adni. A többi tankra nincs ilyen leírás?

(#9385) Macka


Macka
veterán

EU1 szerver nálatok is szarakodik? :F

(#9386) Achill3uS válasza Zeratul (#9307) üzenetére


Achill3uS
veterán

nekem van SU-100Y-om, a lövege ultrabrutál, ha jól elbújsz vele lehet csúnya sebzéseket kiosztani vele, eleinte abszolut fun vele tolni. tiger-be 500 sebzés frontból+fire mókás tud lenni. amikor vettem még nem volt csak 1 tier6-om élveztem. DE, a lőszer 1000 kredit körül van, piszok drága, a reload time alap crewval 20 sec körül van, nekem 100-as crewval vent+remmerrel sikerült 13 sec körülre szorítani ami már elfogadható de még így is túl sok bizonyos helyzetekben mivel ugye hiába bújsz el vele 1 lövés alatt felfeded magad és ha nem talált jaj neked, ugyanis ezt a monstrum felépítményt eldugni nem tudod sehova, ha mégis sikerülne a gun depression szinte teljes hiánya miatt úgyse tudsz még1 lövést leadni. páncélja papír és még ha sok dmg-et is sikerül vele kiosztanod alig keres többet netto 20-25-nél prémmel. pedig a winrate-em 54% vele közel 200 meccsből. komolyan gondolkodom rajta, hogy eladjam kreditért. nem lehúzni akartam, de tényleg inkább spórólnék egy jt88-ra utólag.

[ Szerkesztve ]

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#9388) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Tegnapi stat... hagyjuk :D

d3lete Elolvastam azt a játékról alkotott véleményed, és csak nevettem... Elhamarkodottan ítélsz komám. Szerinted itt mindenki fizetett az első percektől kezdve?
Én pl: tier8 tól kezdtem el prémet venni, mert ott kezd el igazán érdekesen alakulni a játék... ahol te jársz, ott nagyon gyorsan lehet haladni, csak kell hozzá egy kevés ész.
Tegnap pl, találkoztam egy 1800 körüli csatával rendelkező játékossal, és IS-3-al szerencsétlenkedett... hamar ellehet érni a felső szintet, de nem mindenkinek van hozzá érzéke... akinek nincs, az maradjon csak tier3-4 körül... ezt javaslom neked is. Maradj alsó szinteken, h tapasztald meg, mi hogyan működik a játékban, majd azután alkoss véleményt, ha legalább elértél egy elfogadható szintet.

[ Szerkesztve ]

(#9389) Tenken válasza Achill3uS (#9386) üzenetére


Tenken
őstag

Vagy egy 122-44-re...

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#9390) Achill3uS válasza Achill3uS (#9386) üzenetére


Achill3uS
veterán

ja és a lényeg kimaradt. kb 10-ből 1x dob be saját tier-be rendszerint 7-8. valljuk be oda is való. csak akkor miért 6-osként árulják, úgyse nagyon találkozol vele ott.

Tenken: pontosan, az is mérföldekkel jobb kis tank!

[ Szerkesztve ]

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#9392) Zeratul válasza Achill3uS (#9386) üzenetére


Zeratul
addikt

Akkor kb a KV-1S kreditfarmoló képesség.

(#9393) AlexWolf


AlexWolf
senior tag

Na megkaptuk a hétvégi eventünket...lool

(#9394) Achill3uS Aztaaa "kielitálod" te kis Kazinczy! Besírtam amikor megláttam.. :DD :R

[ Szerkesztve ]

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#9394) Achill3uS válasza Zeratul (#9392) üzenetére


Achill3uS
veterán

kb igen, jobban jársz ha kielitálod és azt tartod meg farmolni.

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#9395) bullseye válasza Atlantis (#9376) üzenetére


bullseye
addikt

Szerintem is valami sunyiság van a háttérben, hogy nem az 50B vonal. OK, nem annyira heavy, mint az E-100, de nem nyomnám ki fekve... Mondjuk én örülök valahol, mert végre letettem az 50-100-t, és még kivárhatok a 120-ra, mert tartok tőle, hogy az sem lesz sokkal jobb.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#9396) Achill3uS válasza AlexWolf (#9393) üzenetére


Achill3uS
veterán

kitalálhatsz mást is ha az magyarosabb, én így hívom :D

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#9397) V.Dave


V.Dave
senior tag

a legjobb álcához szükséges a ventilátor megléte?

Xiaomi mi 8 6/128

(#9398) Quan-Chi válasza V.Dave (#9397) üzenetére


Quan-Chi
őstag

ha jól tudom az álca egy nagyon bonyolult képlet és sok változó alapján jön ki, aminek függvénye hogy hány %-os a legénységed ! ergó ha van ventiláció akkor valamennyivel javul a rejtőzködő képességed is ( ugyan így javul a tűzoltás és a szerelés is ) én az összes tankomba megveszem és az első skill is a BiA így elég hamar 121%-osak a tagok, pontosabb a löveg , gyorsabban tölt, messzebbre lát, jobb a rádió, gyorsabban forog a torony ...stb stb

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#9399) Flash Gordon válasza CHaooSS (#9296) üzenetére


Flash Gordon
senior tag

Hali, pl. én.

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#9400) Quan-Chi


Quan-Chi
őstag

ezen a 7végén se lesz semmi értelmes ...

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.