Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#9201) AT1S válasza jano_77 (#9192) üzenetére


AT1S
tag

Ha minden igaz ugye, akkor az SP-től megválhatsz a 8.6-ban és visszakapod az árát, ha ennyire nem tetszik... (bár ahogy nézem még bejáratós!) Én max egy Löwére cserélmém, még arra pont futná is. A teszt szerón próbáltam és nekem bejött, az első csatára kapásból 100+ kreditet kaptam. -azért ehhez az SP-vel nagyon oda kell tenni magad.
Ha nagyon pro lennék, akkor lehet nem is vennék egy prémet se, de jelenleg csak így tudom kompenzálnom a sok mínuszos csatát a nagyobb tierekben. :)
Mikor vetted a Type-ot? Gift shopból van? Az engem is érdekelne, de elég ritkán szokott lenni, ahogy hallom.

(#9189) echterion : Jó hát nem egy sniper, de szerintem azért elég pontos az ágyúja egy megfelelő legénységgel. Meg hát nem 500 méterről...
Nekem is volt ilyen, hogy ellövöldözgettem egy másik SP-vel, nem tudom mi lenne a helyes megoldás, Én ha nem megy valami általában tovább állok és keresek más (lőhető) célpontot.- talán ez a legjobb, amit tehetsz.

ლ(ಠ益ಠ)ლ

(#9202) Steelheart2 válasza Plasticbomb (#9197) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Hát olyankor hiába van elég spotter,ha campelnek.Pld tegnap voltam Ruinbergen stuggal.Az ellentöl befutott közénk egy elc és a barmok nemhogy rámentek volna.Hagyták magukat kinyiratni.Volt ott 3 kv-1 és meg sem mozdultak.Még fedezékbe sem mentek.Végül én mentem rá stuggal és ki is nyirtam,de viszont engem is elkaptak.

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#9203) jano_77 válasza KaLeun (#9200) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én az első kettőt használom már elég régóta....nekem beváltak.

(#9201) AT1S: Type-ot talán tavaly augusztusban vettem, mikor utoljára volt akcióban. SP-n erősen gondolkodom, hogy majd vissza adom....úgy is akciósan vettem, így még nyerhetek is rajta majd ;] Lehet, hogy majd egy SU-122-44-et veszek helyette.....sok jót olvastam róla és láttam is csatákban, hogy durva kaszálásokat lehet vele végezni! szerk: jaaa és amennyire tudom, már nem is lesz elérhető a Type!

Steelheart: esetleg néha mehetünk majd együtt, ha van kedved szakaszban!? WN6 alapján kb egyforma játékosok lehetünk. ;)

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#9204) echterion válasza Plasticbomb (#9197) üzenetére


echterion
nagyúr

Nekem még sosem volt ammorack-em SP-vel, kigyújtani is csak kétszer tudtak, ez igaz.

Az 1v1 a type ellen sima type győzelem, mert szimplán körbetáncolja az SP-t (tapasztaltam már párszor, nem csak a type ellen). Sőt, ha nincs szerencséd, még egy is3 is körbe tud táncolni és meg se tudod lőni.

**********

(#9205) Speedlink88 válasza Plasticbomb (#9197) üzenetére


Speedlink88
csendes tag

Hát SP vs Type59 nos ez terepviszonytól is függ, de szerintem Type59 jönne többször ki győztesen, és azt már spot is használhatod, sokkal mobilosabb, az tornya meg gold ammo-val sem ütik át, persze vannak kivétel mikor igen.
SP-bár érdekes hogy a közepes tankoknak a feladatuk hogy oldalba meg hátba szúrják az ellenséget, de ezzel a motorral kész katasztrófa, szóval face to face marad, ami a pen kevés, persze most jön a weakspot de ha megdönti a tankot, akkor már eleve nem sok esélyed van rá. Tier 9 meg elég sokszor dob be, E-75 az istenért nem lövi át az alján, max akkor ha nyílt egyenesben van velem (azaz nem döntött).Az is vicc hogy volt hogy a T34 alját egymás után lepattantam 3x, pedig ha megvan döntve ha nem át kellet volna ütnöm (és nem a láncot találtam el).Szóval vannak napok mikor az SP gun átvált valami bugos szarrá...
Viszont a JGtig8.8 nekem nagyon bejön, ha elrejted az alját legyőzhetetlen T34 nem viszi át (sima lőszerrel), engem lassúsága nem zavar, csak az ha egyedül hagynak mert az a halála (megkerülnek és onnantól már nehéz ráfordítani a löveget).

[ Szerkesztve ]

(#9206) Steelheart2 válasza jano_77 (#9203) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Ok.Benne vagyok.Többnyire este játszom,de most nem jo a netem.Holnap jön a szerelö,mert valami gebasz van.Van hogy elveszti a jelet.Csata alatt kigyullad a kis piros jel és annyi.Igy inkább nem játszom,mert idegesitö.:)

[ Szerkesztve ]

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#9207) jano_77 válasza Steelheart2 (#9206) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ok, majd ha megjavul! Mondjuk én általában meló után tudok játszani, de majd csak össze hozzuk vhogy. ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#9208) Steelheart2 válasza jano_77 (#9207) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Persze.Én álltalában TD-zem,de van még IS-3,Kv-4,Churchill 7,T-34.Persze az összes nemzet Td je 6os szintig,kivéve a németet mert ott már a jp2-nél tartok.

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#9209) AlexWolf


AlexWolf
senior tag

Tegnap megvettem a Type 58-at is. Így már csak az E-50-et kell megvennem és mehet is a fejlődéses móka megint.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#9210) Angel1981 válasza Speedlink88 (#9198) üzenetére


Angel1981
veterán

Ezt viszonylag egyszerűen tudják kompenzálni; elveszik tőle egyúttal a spéci MM-et, hogy T10-be is besorsolhassa a gép.
Mindjárt más lenne a dolog - persze nem mi döntünk.

(#9211) KaLeun


KaLeun
senior tag

Nézegettem az ismerősök és az itteni ph-sok(k) statját és látom, hogy nincs nincs diegho. Megváltoztatta a nevét?

Cila

(#9212) g85j válasza AT1S (#9188) üzenetére


g85j
tag

Egyértelmű, hogy farmolós és én sem lövök mindent golddal.
Viszont ha helyzet van, akkor azzal kell csapatni.
Nem olyan "gyors", hogy nagyon tudjon vele szaladgálni az ember, mint a tájppal.

Viszont volt, hogy ellőtem vagy 8 goldot egy nagyon zsír körben és prémmel több mint plusz 60k-t hozott.

A múltkor pedig összefújt a szél egy SP-el. Én Centurionnal voltam, az utolsó előtti löveggel. Kicsit sebez (kb. 120 körül átlagban), kicsi az átütés, de 4 mp körül tölt... Szétszedtem az SP-t, mint a büdössz*rt! :DDD
Ja s szemtől-szemben. Be sem tudtam kerülni, mert még a motorom is stock volt, ő próbált, dehát.....

(#9213) BaLee válasza jano_77 (#9173) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Ezzel a SU-76-al felkeltetted az érdeklődésemet, ki fogom próbálni.

(#9214) SetCHOO. válasza jano_77 (#9199) üzenetére


SetCHOO.
aktív tag

Hali!
Az nagyon jót fog tenni a játék technikádra, ha csak egy nemzet tankjaira állsz rá. Amivel szívesen játszol, szeretsz vele csatába menni, azokat toljad. Végül tökéletesen kiismered a tank határait és ezáltal a helyzet felismerési képességed javulása győzelemre fog vezetni.
SetCHOO néven nézd meg a profilomat egy kis össztönzés képpen. :)

(#9215) Speedlink88 válasza Angel1981 (#9210) üzenetére


Speedlink88
csendes tag

Miért kéne, ennyi erővel FCM50t is el lehetne venni a spéci MM!

(#9216) virkir válasza dfsz34 (#9186) üzenetére


virkir
veterán

Írj egy ingame nick-et akár privátba ha titkolod és megnézem mit csinálhatsz rosszul.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#9217) Angel1981 válasza SetCHOO. (#9214) üzenetére


Angel1981
veterán

Nem mondod, csakis egyedül kizárólag a német ágat tolod?!?! :Y :R

Speedlink88: nem, mert az több, mint másfélszer annyiba kerül, mint az SP! :P
Ott "megfizeted" azt, hogy 200+ pennel sem látsz T10-es csatát - azon kívül a páncélzata sem olyan jó, mint az SP-nek.
Lehet, hogy az SP-nek is úgy nyomják fel a penjét, hogy nem nyúlnak az MM-jéhet, de akkor meg drágább lesz, mint most.
Egy szó, mint száz; úgy nem fogják jelentősen buffolni, hogy mellé mást ne nerfeljenek rajta, vagy ne vigyék feljebb az árát - szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#9218) Habib[HUN] válasza g85j (#9212) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Az SP témához szólnék hozzá. Nekem határozottan bejött a vas. Szegényke tényleg egy kicsit lassú, a lövegének lehetne kicsivel jobb penje. Viszont nagyon lehet vele harcolni. A könnyített MM-nek köszönhetően nem kell tier X-ben verekednie. Még csak 170 csatán vagyok túl vele, de az 59% WR egész jónak mondható. Szépen is hozza a lóvét.
A tüzérséget lassúsága miatt nem szereti. Ha nem vigyázok egy Type simán megesz reggelire a mozgékonyságával. Cserébe ha szembe tudok vele maradni akkor én vagyok nyerőbb pozícióban. Jómultkorjában 6 lyukat lőtt szerencsétlen a páncélomba. Egy se okozott sérülést. Gondolom szülőzött rendesen. Penetration de nincs sebzés.
Nem egy kiemelkedő tank. Viszont ennyiért ennél jobb pénztermelőt nem találtam. Az alacsony pen annyira nem számít nekem. A Panther M10-el is teljesen jól elvagyok. (55% WR) Mondjuk tudom magamról, hogy jól elvagyok azokkal a tankokkal amiket mások gyűlölnek. Pl LEE :) Viszont nem szeretem azokat a vasakat amikből sok van a csatatéren. Ezért is nyúzom az angol med ágat. A centurionnal igaz most kicsit szenvedek. Nem vészes tank, de valahogy nincs meg az a plusz.

(#9219) scyllarus válasza Angel1981 (#9217) üzenetére


scyllarus
veterán

És ugye tudjuk, hogy a "szovjet" fejlesztők miatt a német tankok mind szarok :))

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#9220) marked one94 válasza KaLeun (#9200) üzenetére


marked one94
őstag

Én meg tbundy szokott PH csatit csinálni :) Én csinálnám szívesen csak érettségi miatt nem tudok egésznap játszani :O

You'll Never Walk Alone

(#9221) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Na ilyenkor tudnék én is felrobbanni.
FullHP-s AT8-cal megyek, vannak még 3-an az ellenfélnél. Náluunk rajtam kívül még 1 KV-1S 160 HP-val.ÉS LEÁLL HARCOLNI Facetoface egy 300 HP-s M6-tal!!!!
írom neki hogy fedezze a hátam, de neeem!!Nekimegy !Persze hogy meghal. Én még az M6-ot ki tudtam szedni, de utána persze hogy a maradék 2 kiforgatott :W

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#9222) Angel1981 válasza scyllarus (#9219) üzenetére


Angel1981
veterán

:)

Hát, most viccen kívül, szerintem úgy nagy általánosságban kicsit tényleg "kényesebbek" a német vasak a szovjeteknél - mondjuk ez a valóságban is így lehetett. :)

(#9223) Tomi0703 válasza marked one94 (#9220) üzenetére


Tomi0703
őstag

Sz@rni rá... :D Én nekem jövő héten lesz a szóbeli, azt még egy árva betűt sem tanultam. :DDD :(

(#9224) scyllarus válasza Angel1981 (#9222) üzenetére


scyllarus
veterán

Szerintem játékstílus-függő. Aki szeret belemászni a másik arcába, és közelről nagyot beledurrantani, az az oroszokat preferálja, aki meg messziről osztja az áldást, az jónak találja a németeket. Mint a valóságban.
Én mindkét ágat szeretem, jónak tartom, másra kell használni, ennyi.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#9225) jano_77 válasza SetCHOO. (#9214) üzenetére


jano_77
nagyúr

Jól látom, hogy csak német tankod van!?

(#9213) BaLee: haver nagyon dicséri! ment már több 9 killes csatát és a 11 killes a legtöbb két napja. Én nagyon nem TD-ztem még eddig, igaz a Hellcat és a JagdPz IV meg vannak.

Steelheart: Jók lesznek ezek a tankok! Majd akkor én teszek hozzád, van miből válogatni! :B

(#9216) virkir: ezt én is szívesen venném Tőled, ha nem gond!? :U (farkasjano) :R

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#9226) Angel1981 válasza scyllarus (#9224) üzenetére


Angel1981
veterán

Igen, ez is igaz. :K

Mindkettőt ajánlatos kipróbálni, mert eléggé eltérő, az ember majd kitapasztalja, neki melyik jön be jobban - meg az általános tudást is gyarapítja, ha minél több mindent kipróbálsz, csak nem szabad túlzásokba esni, mert mint ahogy a mondás is tartja; sok bába között elvész a gyerek. :)

Én most leragadtam a T5 heavyknél, ezeket fogom nyomni, aztán MAJD továbblépek azon, ami leginkább tetszik.

(#9227) KaLeun válasza marked one94 (#9220) üzenetére


KaLeun
senior tag

Érettségi... Ja, persze te már 5 évig tanulod a nagy semmit.

Cila

(#9228) marked one94 válasza Tomi0703 (#9223) üzenetére


marked one94
őstag

Nekem még van 2 hetem :) de már szeretnék túl lenni rajta...

KaLeun: csak 4 ;) Tegnap este még mintha lett volna csatorna úgy rémlik én voltam fent csak egyedül.

You'll Never Walk Alone

(#9229) jano_77


jano_77
nagyúr

Meg tudja vki mondani, hogy mi az a Bronysite Raiting? Engem is érdekelne. :B :R

Valamint szokta még bárki nézni ezen az oldalon a stat alakulását? Mi történt az oldallal, nem frissítik!? :F :U
Nekem még vmi 58xx csatát mutat, pedig átléptem már a 7K-t!? :))

(#9230) scyllarus: és ez magyarul mit is mutat meg? Illetve van olyan, akinek ez a mutatója 24K felett van!? :Y

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#9230) scyllarus válasza jano_77 (#9229) üzenetére


scyllarus
veterán

A kiev Armor Rating új neve:
[link]
Chrome-mal nyisd meg, az lefordítja.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#9231) Mottie válasza KaLeun (#9211) üzenetére


Mottie
őstag

Volt már szó róla, ha figyelmesen olvasott az ember..

Be Victorious!

(#9232) gy-daniel


gy-daniel
tag

Most megnéztem a statomat tankonként.. És rájöttem, h semmi sem számít:P.
A tiger (H): 84 csata után 1040 átlagsebzésre van 46,4%-os winrate.
Akkor az amx m4 adatai 168 csata után: 1052 átlagsebzés és 51,2% winrate.
A két tank közel azonos képességekkel bír. Az amx kicsit érzékenyebb az artykra, de ennyi. Szóval meglátásom szerint több ezer csata kell tankonként is, hogy kellően nagy mintát lássunk, feltételezve ,hogy a wg nem nyúl bele az MM-be, és minden random.

(#9233) Steelheart2 válasza jano_77 (#9229) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Ok.Akkor majd összehozzuk valamikor.Azon az oldalon nekem meg sem jeleniti a statomat.:)

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#9234) psycroptic válasza marked one94 (#9220) üzenetére


psycroptic
őstag

Én is szoktam csinálni csak sosincs rajta senki, biztos büdös a nevem... :DDD

PSNID: Tomy83PS

(#9235) Tomi0703 válasza psycroptic (#9234) üzenetére


Tomi0703
őstag

Mi szokott a csatorna neve lenni? Simán 'prohardver' ? :DDD

(#9236) marked one94 válasza gy-daniel (#9232) üzenetére


marked one94
őstag

Nem kell oda több ezer csata elég 100-200 hogy megkapj egy mintát a tankról. Utána ha jobban ráérzel akkor szépen javítgatód a statisztikát vele.

psycroptic: Igen? :D Lehet van alapja amit mondasz :P

You'll Never Walk Alone

(#9237) SetCHOO. válasza jano_77 (#9225) üzenetére


SetCHOO.
aktív tag

Igen, és mivel nem apróztam el a játékidőt más nemzetekre ezért magasan képzett legénység csücsül a tankokban. Na meg kell ehez egy kis fanatizmus is. :D
A német med játékstílus az ami nagyon fekszik.
A kutya ott van elásva amit Angel1981 és Scyllarus feszeget: Minden nemzet minden tank osztálya más más játékstílust követel.
Ezt felismerve, kellő turelemmel bárki eredményesen veheti fel a harcot.

(#9238) holodp


holodp
aktív tag

Nem szeretem annyira az xvm-et, de most nagyon szívesen megnéztem volna, hogy mennyi esélyt adott a győzelemre:

[link]

[ Szerkesztve ]

(#9239) gy-daniel válasza marked one94 (#9236) üzenetére


gy-daniel
tag

Akkor félreérthető voltam. 2 azonos tank, egyforma átlagsebzéssel, 5% eltérés a winrate-ben. (Egyéb mutatókban, eff, wn7, stb, a tiger a jobb ráadásul). Tehát úgy gondolom, hogy emberek közötti 2-3 vagy akár több százalékos wr különbség nem jelent semmit. (Félreértés ne essék, 54.2% a szumma wr-em, szóval nem a savanyú szőlő effekt miatt írom.)

(#9240) Flayer válasza holodp (#9238) üzenetére


Flayer
senior tag

Szia!

Az xvm jóslatokról csak annyit nyertünk már meg 28% win győzelmi jóslattal és buktunk már el 78%-os wint is!

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!!

(#9241) Angel1981 válasza Flayer (#9240) üzenetére


Angel1981
veterán

Így van, mert bejött az a bizonyos 28%, és nem jött be a 78% - ennyi! :)

Százalékos esélyt ad, nem pedig szentírásba foglalja, hogy "MOST NYERSZ!" vagy hogy "MOST VESZTESZ!". :)

(#9242) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Visszavettem farmolni.... 12. köröm vele :D

(#9243) Angel1981 válasza SoulReaver (#9242) üzenetére


Angel1981
veterán

Szép munka! :R

(#9244) Mcray


Mcray
senior tag

Szerintem ez megérdemli, hogy itt legyen több okból is:

Ezen okok felsorolása:
-Hibás egér (1-2 pixel helyett néha ugrik 20-30 pixelt...), miatt tökéletes lövések sem találtak be, mert elrántotta az irányzékot az egér...
-Szinte minden csatát elvesztettem aznap (15 kb)
-Nincs mikrofonom, így nem tudok hanggal koordinálni a társammal (Felesleges időpocsékolás, hogy ugyanazt támadjuk)
-Bár elkövettem csúnya hibákat az elején, szerencsémre az ellenfél nem élt vele.
-A hibák után szerintem szépen mentem

Visszajátszás és csata utáni képernyők

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#9245) KaLeun válasza jano_77 (#9203) üzenetére


KaLeun
senior tag

Leteszteltem őket és hát az első kettő fényévekkel jobb.

Vége is a nagy lelkesedésemnek, mert most már tényleg csak diavetítést látok, így meg elég nehéz játszani... Rázoomolsz közelről valakire, aztán már csak a csata összesítőjét látod legközelebb... Vagy folyamatosnak tűnik a játék (~10fps) aztán, mint ha csak egy időugrás történt volna... Háromnegyed évni prém megy a levesbe.

Cila

(#9246) Flayer válasza SoulReaver (#9242) üzenetére


Flayer
senior tag

Szép munka!
Bezzeg én ilyen lámákkal nem tudok összefutni vagy ha igen az mindig az én oldalamon vannak ha meg mindenki tudja,hogy milyen tankban ül eloszlik a sebzés és a kill is!

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!!

(#9247) psycroptic válasza Tomi0703 (#9235) üzenetére


psycroptic
őstag

Igen ez. Semmi extra nincs benne. :K

PSNID: Tomy83PS

(#9248) SoulReaver válasza Angel1981 (#9243) üzenetére


SoulReaver
veterán

És Flayer Köszi.. :)

Hát igen, elég balbokák voltak :D churchill1 el szórakoztunk kb, 100m-erre egymással szembe, közben aki jött ki mögüle, folyamatosan lőttem szét :D poén volt..

(#9249) jano_77 válasza KaLeun (#9245) üzenetére


jano_77
nagyúr

Most akkor még sem vált be!? Romlott a játék élményed, kevesebb lett az FPS tőlük?!?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#9250) Preda válasza jano_77 (#9173) üzenetére


Preda
aktív tag

Nem mondom, de ha jobban megnézed akkor látod, hogy be van kapcsolva a szűrés. :DDD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.