Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#8301) #43783936


#43783936
törölt tag

Ezt űberelje valaki: 9 azaz kilenc XP-s partim volt.

Csak amikor kilőttek, akkor tűnt fel hogy a térkép felén egyedül vagyok a csapatomból, mert mindenki a túlvégen rohamozott. Még a Hummel is. :C
Nem meglepő módon nem tartott három percig se a csapapom vesztes csatája. :DD

(#8302) Djuree válasza mikron (#8300) üzenetére


Djuree
félisten

mit akarsz az teljesen jó mostanában. :DDD engem direkt szopat a rendszer, nekem 20-ból 18 vereségek vannak mostanában. :W

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#8303) jano_77 válasza Djuree (#8302) üzenetére


jano_77
nagyúr

De kik nyernek akkor, ha mindenki a fasz rossz végén áll az utóbbi időben?!? Én is! :W :O :o

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#8304) psycroptic válasza #43783936 (#8301) üzenetére


psycroptic
őstag

Már az is valami? Nekem volt 0-ás is és minusz kredites is... :DDD

PSNID: Tomy83PS

(#8305) nihill válasza Speedlink88 (#8262) üzenetére


nihill
őstag

Ilyen "átlövés" volt nekem is tegnap este. Először távolról azt gondoltam én vagyok a béna de kicsit furcsa volt azért mert rendesen be lett célozva, majd kb 2 tank távolságból telibe az oldalát 2* is de semmi hatása. Kb 5db egymást követő hatástalan lövésem volt (2 különböző tank ellen)... Persze ki is lőttek utána. :U

(#8306) Csabi04


Csabi04
tag

Ezt nem hiszem el.Elvesztettük. Támadtunk és a Tigert nem sikerült kinyírni. Az idő lejárta előtt 5 másodperccel lőttem és mellé ment és 150 hp-val győzött. :O

[ Szerkesztve ]

(#8307) munnergep válasza jano_77 (#8303) üzenetére


munnergep
senior tag

Én mostanában azzal szórakozok, hogy bukok vagy 10 meccset a t-54-el, kölcsön accountba át, ott is t-54, de ott 10ből 8at megnyerek. Nem érdekel a wr, csak kell a sikerélmény :)

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#8308) #43783936 válasza psycroptic (#8304) üzenetére


#43783936
törölt tag

A nullás valóban élmény lehetett.
Mínuszosban még nem volt részem, csak pár hónapja játszom.

(#8309) Djuree válasza psycroptic (#8304) üzenetére


Djuree
félisten

nekem minusz xp-s is volt :W

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#8310) Spenike válasza AlexWolf (#8227) üzenetére


Spenike
tag

Az igen 1k csata kellett hozzá :P eddig mit csináltál scoutoltál vele ? :P :C
Amúgy grat.... :C

(#8311) RAiN91


RAiN91
őstag

"The data obtained from the update service is incorrect."

Ezt írja a 8.6 test telepítésénél. Van rá megoldás?

(#8312) szbalogh válasza Hauptmann (#8265) üzenetére


szbalogh
őstag

Ide írom hátha mást is érdekel.
Az amazonon keresőbe WoT-ot kell keresni. Ott az ingyenes ajánlattal lehet elvileg összekapcsolni a kettőt. Nekem nem sikerült. Behozta a WoT bejelentkezést, de azt írta nincs ilyen felhasználó. Gyanítom ez csak az amcsi szerveren regisztrált accal megy.

A pontgyűjtős oldalt sokan kérdeztétek. Van pár belőle. A points2shop talán a legnormálisabb. 500 pont az 5 dolláros kupon, regisztrációval azonnal 100 pont jár, de utána nagyon nem gyűlik az említett probléma miatt.
Ja ha regisztráltok hivatkozzatok rám :D Van benne piramis rendszer is. Ha meghívok valakit az elért pontjai 20%-át kapom vagy mi. Ha regisztrálni akartok küldök meghívót, lécci.

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#8313) AlexWolf válasza Spenike (#8310) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Nem, eddig csak arra használtam, hogy pénzt keressek. Az meg megvolt, akkor is ha csak kettőt lőttem vele a csatában így volt olyan időszak, amikor csak előrerohantam durrantottam párat, és mikor kilőttek mentem át másik prémbe.

mostanában lehet jobban figyelek, nem tudom. vagy az is lehet, hogy a mostani héten kevesebben löwéztek ezért alacsonyabban volt az xp határ.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#8314) K6000


K6000
tag

World of Tanks 2050 Arany és 1 hónap Prémium kódot vennék, privát üzenetben lehet zaklatni...

ASUS PSCH-L 3.2GHz HT Intel. 4db Corsair 1GB ECC DDR ram 400MHz dual channel, SCSI U320 Seagate 73GB 16mb 15000rpm 2db (raid 1) + 2x WD160 RE (sata raid 0) + HP SCSI Dat72

(#8315) Angel1981 válasza Djuree (#8309) üzenetére


Angel1981
veterán

Őőőőőő - azt hogy? :D
Friendly fire?

Nekem 22 XP rémlik minimumnak. :)

(#8316) Bingisz


Bingisz
addikt

Életképek a Strong Start contest topicjából:

[link],[link],[link]

Lassan két hete várjuk az eredményeket. Ahogy láttam a többi szerver oldalán sincsenek kirakva az eredmények, gondolom azért mert az EU szerver eredményekre várnak. (A többi szerver eredménye a hivatalos fórumon kint van)

Néha valamelyik community tag ír valami sértődőset a topicba, de arra, hogy várhatóan mikor lesznek eredmények, nem válaszol... :U

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#8317) Preda


Preda
aktív tag

A MeltyMap modhoz...

Akkor a jobb érthetőség miatt rajzoltam egy célkereszt másolatot. Amin a célkereszt látszik két szimulált esetben. Tehát minél inkább a kék ív szerint lesz a kis él annál nagyobb esélyünk van az átütésre. Ha pedig a piros fele megy akkor értelem szerűen kevesebb.Közép állásig elég jó eséllyel átmegy majd.Remélem segítettem.

[ Szerkesztve ]

(#8318) szbalogh válasza Bingisz (#8316) üzenetére


szbalogh
őstag

Nagyon jók :) Én is várom az eredményeket, 20.01-el 1100 xp-t sikerült összehoznom.

Nick: HE_Storm

(#8319) Angel1981 válasza Preda (#8317) üzenetére


Angel1981
veterán

Szép, és érhető, nagyon köszönjük! :R

(#8320) Bingisz


Bingisz
addikt

E25 adatok:

Hát amikor először szóba került, akkor még 190mm átütése volt...
Nem tudom, hogyha csak 150mm, akkor miért nem tier 6... :U
Szvsz. a Su122-44 közelébe nem ér...

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#8321) nyunyu válasza Bingisz (#8320) üzenetére


nyunyu
félisten

Agyonnyomott Hetzer a Stug csuzlijaval T7-ben?
Ez valami vicc?

Meg ha konnyitett MMet kap, akkor sincs sok eselye.
T7 heavyk elejet eleg nehezen viszi messzirol a Stug.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#8322) bullseye válasza Preda (#8317) üzenetére


bullseye
addikt

És mi a fene az a vastag kék vonal a kép alján, felette a számmal (utóbbi esetleg a páncélvastagság az ágyú vonalában lévő ellenféllel szemben?), artynál elég idegesítő, hogy kimegy szélre, és nem tudom mit akar közölni ezzel :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#8323) Csabi04


Csabi04
tag

Nem tudjatok mikkor lesz megint elérhető a teszt szerver? Próbálgatnám még egy kicsit az artykat.

(#8324) nyunyu válasza bullseye (#8322) üzenetére


nyunyu
félisten

Az mutatja, hogy hany fokban van kiteritve a loveged a haladasi iranyhoz kepest, illetve mennyit tudod mozgatni balra/jobbra, ha nem fordul korbe a tornyod. (TDk tobbsege, M3 Lee, ELC AMX)

Ja, hogy rossz kepet neztem? Sebaj :D

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#8325) atis123 válasza jano_77 (#8303) üzenetére


atis123
tag

Én nyertem :). Tegnap mérsékelten hülyék voltak velem, csak pár olyan csata volt, amikor hamar kinyírták maguk az elején, és a többiben sem csináltak orbitális baromságot. Kárpótoltak a hétfőért. Bár én csak egy átlagos napot szeretnék... Nem kellenének ilyen szélsőséges napok.

Más: mwreplays másnak sem megy?

"Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!"

(#8326) DVlad válasza nihill (#8305) üzenetére


DVlad
őstag

Igen, tegnap nekem is káprázott a szemem, hogy milyen furán lövök át tárgyakon, illetve miért nem megy arra a jármű és akkor, amerre és ahová szeretném. Váltottam szervert, újraindítottam, de semmi változás.

(#8327) Tomi0703 válasza xkoti (#8288) üzenetére


Tomi0703
őstag

Megmondom neked az őszintét a tankok pontossága nagyon jó illetve a hangok

Hát szerintem, meg baromira szarok az új hangeffektek... Igaz még nem szoktam meg, de lehetetlen, hogy megszokjam, bántja a fülemet.

(#8328) Gyuri27 válasza Bingisz (#8320) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az átütés még hagyján. Azt lehet orvosolni gold ammóval, vagy tier csökkentéssel. De a 135 dmg kemény mint Tarzan talpa.

Amd - Radeon - Ryzen

(#8329) mikron válasza Djuree (#8302) üzenetére


mikron
tag

milyen mázlista vagyok akkor :D

(#8330) holodp válasza Gyuri27 (#8328) üzenetére


holodp
aktív tag

Nem lehet, hogy elírták, és T5-ös lesz ebből? :U
Kicsit nehéz elhinni, hogy ez 7-es szintű tank lesz...

(#8331) Bingisz válasza Gyuri27 (#8328) üzenetére


Bingisz
addikt

Azért az 190 pen meg valami böszme nagy RoF mellet nem lett volna rossz.
De így??

Szerk. Látom a RoF az meg is van, 2700 dmg-t tud kiosztani percenként. De ez az átütés.... :(

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#8332) Gyuri27 válasza Bingisz (#8331) üzenetére


Gyuri27
félisten

A su-122-44 2925-t tud. Ott meg van átütés is. Meg akkora dmg ami elrettentő. 135-s dmg a kutyát nem fogja elriasztani.
Vicc ez a td.

Amd - Radeon - Ryzen

(#8333) jano_77 válasza Preda (#8317) üzenetére


jano_77
nagyúr

Az arty célzóról tudnál mondani vmit, hogy hogyan is kellene használni, hogy oda menjen a lőszer, ahová én szeretném!? Sima J1mBo-s célzóval többnyire eltalálom a tankokat, arra megy, amerre én szeretném, de ezzel sehogyan nem boldogultam!? Help me, please!? :F :B

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#8334) Preda válasza jano_77 (#8333) üzenetére


Preda
aktív tag

Az arty célzóról mit mondjak az tök ugyanaz mint az alap. Van benne két ikon jobb fölső a szöget mutatja ahogy becsapódik a lövedék alatta meg az ágyú szögének maximumát és a max lőtávot.Meg van egy időmutató ahol írja mennyi idő míg becsapódik az aktuális távra. A célkör szokásos , a nagy kék sáv meg a lövegkitéríthetőség.

(#8335) #95904256 válasza AlexWolf (#8313) üzenetére


#95904256
törölt tag

Az a Löwe kör szép volt. :R Nekem csak a 2.osztály jött össze eddig, igaz még a legénység is kb. csak 50%-nál jár az első skill-lel. Kíváncsi leszek, hogy az 1k csata előtt meg lesz-e a Master tanker... Esetleg meg tudnád mondani, hogy mennyi volt a sebzés? Gondolom 3000+ körül... :U

(#8336) PR0JECTNR56 válasza xkoti (#8288) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Eddig is gusztustalan volt velük játszani. ;]

(#8320) Bingisz Sovány ez a löveg, már T6-ban is gyenge egy páncélvadásznak. A páncélzat meg túl vékony, amit mondjuk részben kompenzál az alacsony sziluett.

(#8337) jano_77 válasza Preda (#8334) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nekem azzal volt gondom, hogy 2 különböző vonal is van - 1 a lövegnek és 1 a testnek - ha jól néztem és eléggé nehéz azt megállapítani, hogy a 2 "középpont" az egybe esik-e vagy sem!? Ugyanis csak ebben az esetben lőtte oda a skulót, ahová azt szántam is....minden más esetben el a fenébe! Erre gondoltam, hogy ezt jól érzékeltem-e vagy csak nagyon elbatytam vmit!? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#8338) Preda válasza jano_77 (#8337) üzenetére


Preda
aktív tag

Nem tudom milyen vonalat mondasz nálam csak egy van.

(#8339) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Jippiájéééééééééééé :DD

Végre megvan az AT-8-hoz a 3. fegyver. Végre tudok sebezni!!!! Végre át is üti a páncélzatot a lövedék, nem csak "penetration", sebzés meg nuku :DDD

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#8340) Linkin


Linkin
senior tag

csak nálam nem akar menni a teszt szerver frissíteni akarja de utána meg erorr meg stb

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#8341) fradi81 válasza Linkin (#8340) üzenetére


fradi81
veterán

A normál se megy.

moto g72, Ninebot d28e

(#8342) RAiN91 válasza Linkin (#8340) üzenetére


RAiN91
őstag

nálam is.

(#8343) Fel válasza Linkin (#8340) üzenetére


Fel
addikt

Még nem megy, mert nem adták ki a 2. verziót.

(#8344) AT1S


AT1S
tag

Kis érdekesség: LINK Viszlát Super Pershing!?

[ Szerkesztve ]

ლ(ಠ益ಠ)ლ

(#8345) Bingisz válasza AT1S (#8344) üzenetére


Bingisz
addikt

Egyenlőre csak a koreai szerón gondolkoznak rajta. Bár tény, hogy lassan úgy elszaporodik, mint anno a type.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#8346) AT1S válasza Bingisz (#8345) üzenetére


AT1S
tag

Én anno a szülinapi akcióban megvettem pénzt farmolni. Nekem nem megy túl jól vele, ellenben sokan mondják rá, hogy OP... -ami lehet igaz is mondjuk GOLD ammoval, de az alap AP 175-ös pennjével, egyáltalán nem nevezném annak. Egy előnye van, az pedig a dupla rétegű páncél, de ez is csak azokkal szemben akik nem tudják, hogy hol kell lőni.

ლ(ಠ益ಠ)ლ

(#8347) Linkin válasza Bingisz (#8345) üzenetére


Linkin
senior tag

És ezért volt az mikor mondták hogy nerfelik általános közfelháborodás lehet inkább kiveszik

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#8348) krisss93 válasza Bingisz (#8345) üzenetére


krisss93
aktív tag

Ez szerintem könnyebben kezelhetőbb mint az első inváziós type-ok.
Sokkal könnyebben meg lehet nyuvasztani, meg gyenge a fegyvere.
Újabban a type is lőhető szinte bármivel, ha nem a tornyot kopogtatod.

(#8349) Bingisz válasza AT1S (#8346) üzenetére


Bingisz
addikt

Nem értem miért kevés 175 mm átütés egy könnyített MM-el rendelkelező tier 8 tanknak.
A KV5-nek még kevesebb van, és azzal is össze lehet szedni 1600 dmg-t csatánként...

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#8350) Cucuska2 válasza Bingisz (#8349) üzenetére


Cucuska2
őstag

170 a pen, és rossz a DPM. A páncél jó lenne, ha nem lennének ordasnagy weakspotok a tornyon.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.