Hirdetés

2024. április 17., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#9151) myckey válasza Napfénysüti (#9146) üzenetére


myckey
veterán

tegnap nem a kis gépekkel vittük?
mert ott többnyire nyertünk,tán 60% lett a WIN.
vagy lehet keverem a napokat :F

ja hogy ti már annyit mentetek előtte ;]

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#9152) Napfénysüti válasza myckey (#9151) üzenetére

Lehet neked 60% lett de nekem úgy hogy az első 7 csatát rögtön buktuk épp sikerült 44%-ra felvinni a végével. Ami összességében még mindig igen gyenge napnak számít. :(
Be is iktattam ma inkább egy laza Forzás pihenőnapot. :)

Més que un club!

(#9153) nyunyu válasza Csabi04 (#9148) üzenetére


nyunyu
félisten

Az xvmconf mappába mit kell átírni, hogy a tankok felet csak a tank nevet és az hp %-ot mutassa?
A barát tankoknál úgy szinten és a kilőtt tankoknál ne mutasson semmit

Markers bekezdesben az osszes ally|enemy x alive|dead x normal|extended kombinacioban kulon-kulon tudod allitgatni oket. visible: true: latszik, false: nem

vehicleIcon: tank osztaly ikonja
healthBar: tank eletero csikja (aktualis/ossz HP hattere)
damageText: benyalt talalat merete
contourIcon: tank ikonja
clanIcon: klan ikonja
levelIcon: tank tierje
actionMarker: radiouzenetek ikonja (Help, Follow me, ilyenek)
aztan alatta textFields-ben van ket format mezo, elso "{{vehicle}} a tank neve, masik "{{hp}} / {{hp-max}}" meg az aktualis HPjat mutatja.
Utobbit ha kicsereled "{{hpratio}}\u0025"-ra, akkor fogja az aktualis szazalekot mutatni. (Szvsz semmi ertelme, de te tudod)

De egyszerubb az online editorban allitgatni, ott egybol latod, mit kapcsolsz be/ki, meg nem kell kezzel tippelgetned a koordinatakat, hogy hova tegye oket.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#9154) Máté94 válasza nyunyu (#9153) üzenetére


Máté94
addikt

Én azt megkérdeztem, hogy mit kell ahhoz beállítani, hogy a "2K 21 50%" a 21-et ne huszonegynek, hanem 5XX valaminek írja ki? :DDD

(#9155) fradi81 válasza bullseye (#9133) üzenetére


fradi81
veterán

Próbáltam, akkor is lecsökken az fps ha más mod nincs mellette.

moto g72, Ninebot d28e

(#9156) nyunyu válasza Máté94 (#9154) üzenetére


nyunyu
félisten

playersPanel bekezdes allitja a ket oldalon levo csapat listat
en abbol csak a large szekciot hasznalom, ott a vehicleFormatLeft es a vehicleFormatRight erre van beallitva: "<font color='{{c:kb}}'>{{kb:3}}</font> <font color='{{c:rating}}'>{{rating}}</font> <font color='{{c:wn}}'>{{wn}}</font>"

battleLoading bekezdes formatLeft es formatRight mezoje meg a meccs elotti+tabbal kozbeni listanak a ket oldalat allitja hasonloan.
Most ott neked vagy {{xeff}}, vagy {{xwn}} all ott, azt csereld izles szerint {{eff}} vagy {{wn}}-re.
Ha szinezni akarod, akkor kore kell tenni a betutipust allito HTML taget, ahogy a beallitasomban szerepel.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#9157) dfsz34


dfsz34
őstag

Na én most akadtam ki. A kis pz35s-el voltam és ott állt kv1, orosz t34, arty meg még egy tier4 -es tank, valahol a mező másik sarkában egy ellen kv1, az nem ér oda de ott lapult egy kb 50%-os churchill, attól féltek.

A négy málé meg nem mozdult. Erre odamegyek és spotolom meg lövöm ahogy a csövön kifér, de 30 lövéssel 100hp-t tudtam róla csak leszedni, pedig az összes aranyat ellőttem, de hiába, ez csak kis tier 3-as és az oldalát sem viszi át távolról, közel meg nem mertem menni. Ez a négy meg nézi, hogy én hogyan harcolok a churchillel, de meg sem mozdulnak. Rá se lőttek, pedig a churchill folyamatosan engem lőtt, alig bírtam életben maradni, de őket nem érdekelte, hogy kockázat nélkül lelőhetnék, nem, meg sem mozdult senki, csak figyeltek.

Én még ilyent nem értem, ha elvesztettük volna, mert kilő a churchill és utána odaér a kv1 és leszedik ezeket egyesével, akkor iszonyat dühös lettem volna, de sikerült letalpalnom és az orosz t34 leszedte végül nagy nehezen. A másik három még mindig nem mozdult, csak miután beálltunk foglalni és látták, hogy nem lő ránk senki, a kv1 még messze járt. Ez brutál, tényleg, kihozzák az emberből az állatot, beírtam nekik, hogy szép egy csapat, tier3-nak kell a churchill-el harcolnia

(#9158) bullseye válasza fradi81 (#9155) üzenetére


bullseye
addikt

Kösz a tippet. Hát akkor kezdhetek megint kurkászni kiegek után :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#9159) munnergep válasza dfsz34 (#9157) üzenetére


munnergep
senior tag

Welcome to the real world of agyhalottz :)

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#9160) Angel1981


Angel1981
veterán

Ezt nézzétek meg, megéri! ;)
(Tortoise gameplay, 11 kill, defeat.)

(#9161) Diarmand válasza dfsz34 (#9157) üzenetére


Diarmand
senior tag

Én arra lennék kíváncsi, hogy ilyenkor ezek az "emberek" hogyan viselkednek a gép előtt, mi jár a fejükben?
Minden bizonnyal IRL is pont így segítenének a másiknak ha arról van szó...

(#9162) grex4


grex4
aktív tag

(#9163) echterion


echterion
nagyúr

Nem szeretek összeesküvés elméleteket gyártani, de mióta lejárt a prémem (egy hete), azóta nagyjából 35% a winrate-em. Valahogy érdekes módon mindig a rosszabbik csapatba kerülök. Előtte folyamatosan emelkedett a winrátám, de mióta lejárt és nem újítom meg, valami megváltozott. Fura.

**********

(#9164) Tomi0703 válasza echterion (#9163) üzenetére


Tomi0703
őstag

Ne, ne kezd el kérlek...

(#9165) Steelheart2 válasza echterion (#9163) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Ez hülyeség.Én prémmel játszom és mégis idiotákat kapok. :)

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#9166) echterion válasza Steelheart2 (#9165) üzenetére


echterion
nagyúr

Én csak leírtam egy észrevételem. Lehet, szerinted hülyeség, de az utóbbi egy hétben folyamatosan szar csapatokba kerülök, előtte hónapokig nem volt ezzel nagy gond.

**********

(#9167) echterion válasza echterion (#9166) üzenetére


echterion
nagyúr

Kíváncsiságból végignéztem az elmúlt három hét napi adatait, és be kell látnom, csak az utolsó két napom volt ilyen csapnivaló, a többiben jött az, ami előtte is szokott. Úgy látszik, ilyenkor kicsit sötétebben látom a dolgokat, mint amilyenek.

**********

(#9168) mikron


mikron
tag

E-100 miért csak debileknél van ? :D :D

(#9169) #43783936 válasza echterion (#9163) üzenetére


#43783936
törölt tag

Úgy túnik beütött a szopóág...
Nekem is volt nemrég egy egész hetem, 10 csatából jó ha kettőt sikerült nyerni.
Azóta már volt a másik véglet is, amikor bármit csináltam, nyert a csapat, még akkor is ha tele volt (nálam is nagyobb) noobokkal. :D
Megjegyzem, nem vagyok prémes.

(#9170) sebijani1982


sebijani1982
senior tag

Sziasztok!

IS-3-on jelenleg, ventillátor, töltésgyorsító, célzásgyorsító van. A Legénységnek 1. skill a BiA, a 2. mindenkinek saját 98-99 %-osan. Eddig a töltő és a lövész az akinek már 3-ik képességet kezdtem fejleszteni.

Nemrég beszélgettétek, hogy nehéz tankra, ha lehet, akkor függőleges stabilizátor menjen.
Kérdésem, megérné lecserélni a 3 dolog közül valamelyiket erre?

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#9171) Plasticbomb válasza sebijani1982 (#9170) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Hogyne. Én a célzásgyorsítót vert stabra cserélném a helyedben, mert az IS-3 nem egy olyan gép, amivel állni kell. Azzal bizony pofozni kell az ellent, odatolni az ágyút az arcába, menet közben megkínálni egy lövéssel... :P

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#9172) Simulacrum válasza Angel1981 (#9160) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Szerintem nem éri meg. :)
7-es csata, arty nélkül. Ahogy az M103 írja a végén nem volt nehéz. És nem is játszott igazán jól. Ha megfontolja a lövéseit jobban le is hozhatta volna, de nem vette észre, hogy a T29 mikor jött az M103-akkal akkor szikla mögül lőtt és így sokszor a sziklát lőtte. Az M103-nak szemből nem igazán tudta hova lőjön, amikor csak a tornyát látta. Abszolút nem bántásból, de ugyanezt szerintem a legtöbben meg tudnák csinálni hasonló szituációban, még jó játékosnak se kell hozzá lenni.

(#9173) jano_77 válasza BaLee (#9112) üzenetére


jano_77
nagyúr

113-ra én is pályázom, de eddig szerintem még nem is találkoztam vele! :(
Már csak ez kellene a teljes kínai ághoz. :O

(#9117) +SoulRiever-: igazad van....haver járt így, mikor szakaszban voltunk, hogy asszem talán SU-152 vagy ISU-152-el eltalált egy szaros ELC AMX-et, aminek 0 páncélja van és csak annyit mondott a narrátor, hogy penetration és semmi sebzés....persze a lánc az leesett! :DDD VICC

(#9120) bullseye: melyik mod-ra gondolsz pontosan? :F :U

(#9124) BaLee: vagy a SU-76-ot is érdemes lehet vissza venni....haverom nagyon dicséri, tegnap előtt volt 11 killes köre.....T3-as TD egy 6-os ágyúval azért oda tud pörkölni a papírjárgányoknak. ;]

(#9129) Plasticbomb: én nem vettem észre sem FPS vesztést, sem lagokat! ;) :N

(#9135) Antonius1978: gyanítom, hogy a T57HT-re gondoltál a T10-ben és nem a T57-re, ami 2-es arty!? Nem árt figyelni a tank nevekre, pláne ha már ennyi egyforma van. ;) Nekem a franciáknál csak a T7 és T8-as arty illetve T9-es AMX50 foch valamint 2db T10-es heavy hiányzik(AMX50B, AMX50 Foch (155) )

(#9141) Preda: nem mondod, hogy 2 tank van a garázsodban összesen!? Vagy csak teljesen jobbra van húzva a csúszka!? :B

(#9144) Cseri0058: valszeg akkor miattad szívom én a faszt a rossz végéről! ;] Folyamat szopón vagyok pár hete! :W :o

(#9157) dfsz34: sajnos én elég gyakran találkozom random csatában ilyenekkel, főképp mikor egyedül megyek és nem szakaszban. :(( Ilyenkor szoktam megkérdezni, hogy mi a fa**ért játszanak ezzel a játékkal, inkább töröljék le!

(#9163) echterion: megnyugtatlak: nekem tart a prémem, de ennek ellenére vagy ezzel együtt a fasz rossz végén vagyok és folyamatosan 3X%-os csatákba pakol csupa agyhalottal egy csapatba! :W

(#9165) Steelheart2: HELLÓ! Te voltál tegnap ugye, aki rám köszönt Redshire-en!? Ha jól emlékszem döntetlen lett, mert annyira idiótákkal voltam össze rakva akkor is, hogy csak campeltek fent a hegyen. Engem az ISU-152 szedett le, de úgy, hogy nem is értettem miért nem mentek rá már korábban, pedig már fel volt spottolva korábban. Onnan aprított minket, de senki nem ment rá azok közül, akik azon az oldalon tartózkodtak! :(

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#9174) L4mie


L4mie
veterán

hát egyenlőre nem vaagyok elragadtattva az SP től.
egyszerűen nem elég, hogy szegény tetű, a pennel nincs is bajom, de a dmg...az már elég gyér T8 ban.
másik, hogy 20% os WR -.- hát hát, valahogy mániája azzal szopóágra dobni :/

Másik amivel folyton szopóágra tesz, de valami brutálisra a SU-14....fura ezt a 2 tankot vettem az elmúlt 3 napban.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#9175) Angel1981 válasza Plasticbomb (#9132) üzenetére


Angel1981
veterán

Ez mutat pointerfüggő páncélvastagságot?

(#9176) Angel1981 válasza Simulacrum (#9172) üzenetére


Angel1981
veterán

"Abszolút nem bántásból, de ugyanezt szerintem a legtöbben meg tudnák csinálni hasonló szituációban"

Bár én is köztük lennék! :D
Jó, semmi gond, nekem nagyon tetszett - mondjuk lehet mert elfogult vagyok, hajtok a Tortoise-ra. :)
Az lett volna az über, ha végén az utolsó megmaradtat belöki a vízbe! ;]

(#9177) jano_77 válasza L4mie (#9174) üzenetére


jano_77
nagyúr

SP-el nekem sem megy vmi jól....nem tudok ráérezni sajnos. :-(

(#9175) Angel1981: páncélvastagságot mutat, de hogy az a pointerfüggő-e, amit szeretnél azt nem tudom, mert fogalmam nincs miről beszélsz :B :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#9178) Angel1981 válasza jano_77 (#9177) üzenetére


Angel1981
veterán

Arra céloztam, hogy "dinamikusan" mutatja a becélzott tank páncélvastagságát, pontosan ott, ahol a pointer van (pl. lower glacis; 60 mm, kicsit feljebb viszed; upper glacis, 100 mm). :)

Van ilyen, vagy soha nem is volt, és én értettem korábban félre valamit? :B

Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

(#9179) g85j válasza jano_77 (#9177) üzenetére


g85j
tag

Beraksz az SP-be minimum 10 gold lőszert, rögtön jobban fog menni.
Nekem sem álmaim tankja, s lehetnék vele sokkal jobb, de hozza a lecsót bőven.
Pl. én KT, KV-4 és sokszor KV-5 ellen rögtön töltöm, néha ha messzebb van IS-3 szemben, arra is kell.
De ezek oldalai is tudják pattintani a sima lőszert.....és bármi van, csak az elejét mutatni.
Azért szeretem amikor a szembejövő tökfej még 6-odjára sem tud sebezni..... ;]

(#9180) Plasticbomb válasza jano_77 (#9177) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Szerintem arra gondol, hogy az adott szögből mennyi az effektív páncélvastagság, hogy esetleg átütöd-e, vagy sem. De őszintén nem tudom, leszedtem, mert nekem kevés lett vele az fps-em. Most sem acélos, de azért megy vígan, van mikor kiveri a 90 fpst is, de az átlag 30-60 között van. Ezzel a célzókával meg 18-24 között mentem sokszor.

Angel, azt mutatja, ahova épp nézel a pointerrel / célkereszttel.

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#9181) Angel1981 válasza Plasticbomb (#9180) üzenetére


Angel1981
veterán

Wow!
Akkor ez komolynak tűnik, köszi! :R

Megbízhatóan is működik?

(#9182) L4mie válasza g85j (#9179) üzenetére


L4mie
veterán

Gondolom töltésgyorsító az kell az SP be.
Mi ajánlott még? O.o mondjuk, hogy gyorsabban lehessen vele haladni.
Legénységnek? 6. érzék, kuplungégető, +++javítás?

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#9183) jano_77 válasza Plasticbomb (#9180) üzenetére


jano_77
nagyúr

Értem, köszi a felhomályosítást. :R
Nekem 70 körüli FPS-em van, de majd ma este megnézem újra. ;)

(#9182) Furkoo: vert.stabi szerintem ajánlott és a venti talán.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#9184) Plasticbomb válasza Angel1981 (#9181) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Mint már írtam, nem tudom, mert olyan 10-20 csatát mentem csak vele, annyira élvezhetetlen volt, ahogy elszállt az fps-em.

Más:

nem tudjátok, ha írok a supportnak, hogy szeretném visszacserélni az AT-15A-t, vegyék el, és adják vissza a goldot, az megjátszható? Csalódtam abban a gépben.
Komoly szenvedés vele menni, és prém tankkal nem fogok goldozni. Arra ott vannak a normál tankok, bár azokban sem sűrűn lövök goldammot. Komolyan sajnálom azt a goldot, amit elköltöttem erre a gépre. Inkább vettem volna SzuperPuncit. Ha sikerül visszacserélnem, akkor be is ruházok egyre.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#9185) echterion válasza L4mie (#9174) üzenetére


echterion
nagyúr

Sokkal jobb később sem lesz. És egyre kevesebb az olyan tökfej, aki nem ismeri a weak spotot rajta. Nekem 45%-os a winrátám vele, sajnos ez a tank kevés ahhoz, hogy rendszeresen meccset lehessen vele fordítani vagy döntő tényező legyen.

(#9184) Plasticbomb: Próbáld meg, de szerintem nem fog menni, de hátha. Vesztenivalód nincs. Viszont én nem ajánlom az SP-t, túl sok fejtörést okoz vele a játék.

[ Szerkesztve ]

**********

(#9186) dfsz34


dfsz34
őstag

Egy dolgot nem értek a statisztikában, hogy majdnem az összes tankomra azt írja, átlag alatti a WR-em.

Pl. su100, nekem 52,67%, de azt írja, hogy másoknak 55 fölött, vagy pzs35, nekem 55,38%, másoknak 62%

Csak azt nem értem, hogy mások hogyan csinálnak ilyen WR-t. Ez tényleg furcsa, mert pont ezekkel a tankokkal szerintem nem játszom rosszul (su100-al átlag tapasztalat 488, win6: 1274 és a Pzs35-el 490 és 1183) és tűrhető WR.

Valami trükk van ebben az egész rendszerben, egyszerüen a sima eloszlás alapján nem jöhetnek ki ilyen eredmények átagban. Nem arról beszélek, hogy éppen egy-egy unicum játékosnak elsül a billentyűzete és csinál egy brutál átlagot, de itt sok sok játékos átlagáról van szó, akik átlagban ennyivel nem lehetnek jobbak, legalábbis ezen a két tankon, amin látható, hogy a 1274 win6 és 1183, ezek nyilván nem a legszuperebb értékek, de biztos, hogy átlag felettiek.

Valamit csinálnak vagy valahogy ezt okosan csinálják, hogy ilyen WR átlagot tudnak hozni sokan. Jó lenne ezt megérteni, mert a számok nem segítenek sajnos.

Az olyan bölcseletet meg megköszönöm, de nem kérem, hogy a jó játékos lehozza a csatát, mert itt átlagról beszélünk, nem egy egy jó játékosról. Átlagos, illetve kicsit átlag feletti teljesítménnyel nem lehet az átlag WR-t lehozni, ez hogyan van?

(#9187) Angel1981 válasza echterion (#9185) üzenetére


Angel1981
veterán

"sajnos ez a tank kevés ahhoz, hogy rendszeresen meccset lehessen vele fordítani vagy döntő tényező legyen."

Csakúgy, mint szinte az összes prémtank. :)
Ami érthető is - ha egyértelműen OP-k lennének, Rotschildék azokkal dominálnának a pórnép felett....

(#9188) AT1S válasza g85j (#9179) üzenetére


AT1S
tag

Én az SP-t farmolós tanknak vettem, így max 2 goldot viszek magammal, mert 4 k kreditért egy kicsit sokallom, de az esetek többségében nincs rá szükség.
Tudom már közhely, de annyi a lényeg, hogy nagyon meg kell nézni vele, hogy hová lősz. Múltkor meg is kaptam az AT15-től, hogy gold noob vagyok, mert szemből sikerült betalálnom 3-szor a kupolába (persze sima AP-val). Meg is kérdeztem tőle, hogy weak spotról még nem hallottál?
De, ha van rá mód IS3-nak KT-nak szemből neki sem állok, inkább kerülök egyet és megpróbálom oldalról telibe kapni.
Amúgy nekem sem megy vele jó, az egyik legrosszabb winratem ezzel van. Öröm az ürömben, ha még veszítek is vele a pénzt úgy is rendesen hozza.

ლ(ಠ益ಠ)ლ

(#9189) echterion válasza Angel1981 (#9187) üzenetére


echterion
nagyúr

Persze, de ilyen pofátlanul alacsony pen T8-ban azért vicc szerintem. Mikor megvettem, még nem voltam benne annyira ebben a játékban, hogy utánanéztem volna ilyeneknek, sőt, a tesztszerverről sem volt sok fogalmam. Mai fejjel nem venném meg. Ezért vettem meg pár hónapja a JagdTiger 8.8-ast, mert annak jó a pen-je, sokat lehet pattintani (IS3 beforgatva nehezen tudja átütni) és ki is tudtam rendesen próbálni a tesztszerón.

De most már mindegy, ennél sokkal hatékonyabb lehetnék a T34-gyel, de azt drágálottam. Viszont ha tényleg vissza lehet adni majd 7200 goldért, akkor szerintem veszek egy T34-est vagy egy Löwe-t. Sokkal jobban fekszik nekem a heavy stílus.

(#9188) AT1S: Csak az is a gondja ennek, hogy pontatlan, 150m-re 1v1-eztem egy SP-vel, mindig a weak spotra céloztam, de kb minden 3. lövés talált oda, a többi mellette csapódott a gépbe, így 0 sebzést okozott. Ő szintén így járt, szóval közel kell menni ahhoz, hogy ezeket a pontokat nagy biztonsággal eltaláld. Mondjuk az IS3-at szemből átviszi a hullján, KT-t viszont szinte esélytelen, pláne h beforgatja.

[ Szerkesztve ]

**********

(#9190) Steelheart2 válasza jano_77 (#9173) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Szia.Igen,én voltam az.Ne is mond az a csata egy förtelem volt.A mi Ht tankjaink is fennt campeltek a hegyen. Azt hiszem 2 tigris 2 is volt ott.Pingeltem nekik hogy jöjjenek segiteni,de szartak rám.Én elindultam balra a folyo fele.Jöttek egy darabig velem.Mire a dombokhoz értem,már csak magam maradtam.Persze a hegyröl is löttek töletek és szemböl is.Igy csapdába kerültem.:D Pingeltek ám keményen Hogy vonuljak vissza.:D1 embert sikerül azért kiszednem.Bár téged nem értem hogy szedett ki az Isu-nk,mert épp figyeltelek és takarásban voltál a roncs mögött.

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#9191) Angel1981 válasza echterion (#9189) üzenetére


Angel1981
veterán

"Mikor megvettem, még nem voltam benne annyira ebben a játékban, hogy utánanéztem volna ilyeneknek, sőt, a tesztszerverről sem volt sok fogalmam. Mai fejjel nem venném meg."

Egyetértek!

Én is vettem egy SP-t, meg egy KV-5-t akcióban (Rotschildként :D).
Mostani tudásommal már másra költeném azt a pénzt, a magas szintű prémtankok (5-6000 arany felett) már nem is érdekelnek, mert nekem ennyit nem érnek meg.
Van egy Valentine II, egy Churchill III, és a francia SPG. Ezeket nagyon nem bántam meg, beváltak, nem is adom el őket. :)

[ Szerkesztve ]

(#9192) jano_77 válasza AT1S (#9188) üzenetére


jano_77
nagyúr

Megnéztem két prém tankom statját, amikkel talán - nem talán hanem tényleg - a leggyengébb vagyok:

Super P. (26 csatával)
win ratio: 50% (rosszabbra tippeltem volna)
hit ratio: 75%
dmg ratio: 0,75
kill/battle: 0,38 (borzalmas)
kill/death: 0,5 (szintén :U )
átlag alatti eff: 707,41
átlag dmg: 901,65 (harmatos tudom :((( )
átlag XP: 647 (siralmas)

Type 59 (492)
win ratio: 41% (legszarabb)
hit ratio: 67%
dmg ratio: 0,74
kill/battle: 0,53 (szégyen)
kill/death: 0,74 (lehetne jobb)
átlagos eff: 957,66
átlag dmg: 797,89 (még harmatosabb :((( )
átlag XP: 500 (siralmas)

Egyszerűen nem tudok ráérezni a két tankra......Type-al nem is tudom mikor mentem utoljára :F
Ha lenne rá mód, hogy egymás között eladjuk a tankjainkat, már eladtam volna szerintem vkinek....nyílván aki többet adott volna érte ;]

(#9190) Steelheart2: KÖSZI....na pont ezt nem értettem én sem....meg is kérdeztem Tőle, hogy mégis hogyan?!? És annyi, de annyi ilyen eset van, hogy kvázi lehetetlen (Vitray T. szavaival élve: ilyen nincs, ilyen nincs...és mégis van) Nem csak a szikla volt előttem, de a Tiger II is, amit sikerült nagy nehezen kilőnöm. Szal én sem értettem, de még most sem. :N

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#9193) scyllarus válasza Plasticbomb (#9184) üzenetére


scyllarus
veterán

Én is tegnap tettem fel, 40-70-ről visszaesett 18-24re az fps, plusz mikrolagok is voltak.
Ma gyalu lesz, szép meg jó, de ehhez erősebb gép kell, mint az enyém (ami kifejezetten gyenge amúgy is).

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#9194) Speedlink88


Speedlink88
csendes tag

Azért kíváncsi lennék hogy az SP 170 pen nagyon kaki tényleg, de KV-5 167 pen még nem nagyon hallatom a tulajokat panaszkodni, ez azért van mert tier 9 nagyon ritkán dobja be az mm?

[ Szerkesztve ]

(#9195) Angel1981 válasza Speedlink88 (#9194) üzenetére


Angel1981
veterán

Nekem megvan mindkettő; nem vettem észre különbséget az MM-ben, és a KV-5-nek is kevés az a pen....
(Ráadásul az utóbbi az R2D2 torony miatt szemből sem acélos - ellentétben az SP-vel....)

(#9196) Steelheart2 válasza jano_77 (#9192) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Az a tigris 2 mit le nem szerencsétlenkedet ott fennt.Épp öt néztem.Kb 5xor lött rád,mig jöttél fel a hegyre és 1 sem talált el.:D Tegnap amugy egész nap ilyen csapatokat dobált nekem.Sokszor voltam én a top effes a magam kis 1150 es effjével és az ellenfélnél meg rengeteg zöld játékos.Ilyenkor kamikaze modban megyek elöre és amit tudok lövök.:D

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#9197) Plasticbomb válasza Speedlink88 (#9194) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Szar az a pen, de pont feljebb osztott meg velünk egy type59 és egy superpershing statot a kolléga.. A Supernek nem sokkal van kisebb penje, mint a Typenak, ellenben jobb a páncélzata, legalábbis több van neki, valamint én nem látom sűrűn felrobbanni ammoracktól, vagy kigyulladni. S a Typeal komolyabban kell játszani, mert csak lőjön meg valaki, bárhol, és egyből ammorack sérülésed van üzemanyag tartály sérüléssel együtt. Szeretem tank, sőt kb az 1000redik csata környékén szerettem meg igazán, de egy Type59 vs SP pofozkodásban én az SP-t tartom esélyesebbnek. A kisebb penje ellenére is, mert csak ugyanúgy figyelni kell, hova lősz, mint a Type59el.
Ezért lett azért annyira az AT-15Aval is viszonylag jó statom, mert próbáltam gyengepontra lőni, csak ez egy TD esetében, számomra csalódást okoz. Nekem egy TD legyen erős elölről, és ba****n oda istenes maflást az ellenfél pofikájára. Azt se bánom, ha kicsivel nagyobb a töltésideje, de üssön át. Ha lett volna eszem, és nem idegesít fel a JGTIG 8.8 teszten a lomhaságával, akkor ha nem SP-t, hanem 8.8ast veszek inkább. De új map, ismeretlen gép, ku*** lomha, sehova nem értem el vele, kicsit lapátra tette nálam abban a csatában magát a gép. Közben klántársam imádja. Az ágyúja nem sebez vérmeseket, de egész pontos, és átüt elég jól.

(#9196) Steelheart2
Én is így teszek ilyen csatákban, és a végén mindig megfogadom, hogy nem rohanok előre, van elég spotter a csatában, majd rajtuk keresztül szét sebzem az ellent.:P Sosem tartom be..:P

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#9198) Speedlink88 válasza Angel1981 (#9195) üzenetére


Speedlink88
csendes tag

Azért durva lenne ha SP-nek megemelik a pen 190-200-ra (több helyen ezt olvastam) mit fognak szólni. Gondolom lenne sírás, meg team kill ha SP a csapatag KV-5-től :U

(#9199) jano_77


jano_77
nagyúr

A szopóágról meg annyit csak, hogy 1 hónappal ezelőtt ugyan ennyi volt a win rátám, mint most éppen! A különbség csak annyi, hogy akkor elindult felfelé viszonylag meredeken. 54.31-ről fel is ment 54.52-ig mindezt 05.16 és 05.27 között. Azóta viszont kb ugyan olyan tempóban esik és tegnapra elérte a kiinduló 54.31%-ot. :U Menet közben elfelejtettem játszani, tudom. :B Jaaaa....és mindezt prém előfizu alatt, tehát azoknak mondanám, akik a prém tagságban látnak bármi kivételezést, NINCS!!!! :N

Viszont lehet, hogy változtatok egy kicsit az eddigi játékomon, mert eddig több nemzet több ágát is húztam egyszerre, de így nem tudok úgy haladni, mint szeretném és a tankokat sem tudom úgy megismerni. Mostanában többet játszottam IS-3, T32, T-150 és azt kell lássam, hogy elég szépen fejlődik az adott tankokkal az effim. Vagyis rá fogok állni 2-3 tankra és csak azokat fogom nyüstölni. Így remélhetően majd az összesített statom is javulni fog. :B :F

(#9197) Plasticbomb: épp tegnap volt egy csatám Redshire-en, még az is lehet, hogy pont az, amiben Steelheartel voltunk bent -, ahol volt egy nagyon jó Type-unk, az ellennél pedig egy Seuper P (kevésbé jó) és az összecsapásukból a Type jött ki nyertesként úgy, hogy közben egy másik Type-ra is azért oda-oda kellett figyelnie. Mondjuk a másikat próbáltam én is lekötni a low HP-mal. Szal szerintem nagyon függ az, hogy ki irányítja az adott tankot!

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#9200) KaLeun


KaLeun
senior tag

No, 3 hónap után (vagy ha 8.5-t bétát veszem, akkor 2) megvolt az első csatám. :R Egyetlen változás, hogy a 8.5 egy picivel lassabban fut az "ezeréves sólymon" (ami valójában csak tíz éves :P ), de minden más maradt ahogy volt. Na hova máshová dobhatta volna be a Bat. 155-m, mint Himmelsdorf... Csapatom, gyönyörűen demonstrálta, hogy hogyan hagyjuk nyitva az szárnyakat ahhoz, hogy az ellenfél oldalba tudjon kapni minket.

Mostanában már megint nincs ph csati? Vagy már a kutya se kíváncsi rá?

Használ valaki HDR (_Drax_) és köd eltávolító (KPASABA) modot? Mert látom, hogy van már egy másik HDR+SSOA (mooseyaka) és köd eltávolító (Artasan) cucc is. Csak nem tudom melyik a hatásosabb, mert teljesen más alapon oldják a dolgukat. :F

Cila

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.