Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#8451) Tomi0703 válasza Bingisz (#8403) üzenetére


Tomi0703
őstag

Kár lenne. Én imádtam bármilyen tankkal. Amúgy az új Widepark valami borzasztó lett szerintem. Kevesebb vagon, meg ha a tóval ellentétes oldalon nyitottabb lett a tér. :((

(#8452) Tomi0703 válasza #95904256 (#8409) üzenetére


Tomi0703
őstag

Uh, nekem a 2000 is alig jön össze. :(

Nem akarok paraszt lenni vagy ilyesmi, de nem lehet, hogy azért nem jön össze vele mert a két prém 8-asodon kívül T6-os a legnagyobb tankod? :U

Bocs, hogy újra én írok, de most nem pörög a topik. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8453) AlexWolf


AlexWolf
senior tag

Nah megvolt az első köröm az E-75-tel.
Nagyobbik 105-sel, motor nélkül (azt elfelejtettem venni a csata előtt, csoda, hogy egyáltalán töltényt vettem).
Nyertes csata volt, 2-t kilőttem 1935-öt sebeztem. így 1-ből 1!

Soha többé nem megyek vele. A csúcson kell abbahagyni.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#8454) Enzolord válasza AlexWolf (#8453) üzenetére


Enzolord
addikt

IS7 volt az első tier 10esem, első 10 csata győzelem, azt hittem, halhatatlan vagyok..
Azóta felébredtem..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#8455) Preda


Preda
aktív tag

Na végre meglett az Ace Wz120-al. Replay

(#8456) #95904256 válasza Tenken (#8448) üzenetére


#95904256
törölt tag

Csata közben nem lehet járművet váltani. Akkor épp Hummellel játszottam.

(#8457) Tenken válasza #95904256 (#8456) üzenetére


Tenken
őstag

Pedig ez milyen király ötlet lenne! :DDD

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#8458) #95904256 válasza scyllarus (#8449) üzenetére


#95904256
törölt tag

Rosszul emlékeztem. Csak T7-es csata volt és KV-1S-ek voltak köztük.
Úgyhogy, meg van engedve nekik, hogy a Hummel mögé bújjanak. ;)

(#8459) #95904256 válasza Tomi0703 (#8452) üzenetére


#95904256
törölt tag

Két dologra célozhatsz. Az egyik, hogy nem játszottam eleget így még képzetlen a legénység. A másik, hogy bénának tartasz. De mivel nem akarsz paraszt lenni, így valószínűleg az elsőre gondoltál... :U T6-osnál azért nem járok feljebb, mert az összes ágat viszem egyszerre és ennyi csatából eddig ennyire futotta.

(#8460) Cucuska2 válasza #95904256 (#8459) üzenetére


Cucuska2
őstag

Ha minden ágat egyszerre viszel, soha nem fogsz végezni eggyel sem, ráadásul T6 körül még tapasztalatlan vagy nagy tankokkal. No offense, de T8-ig nem szabadna prém tankot venni.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#8461) Bingisz


Bingisz
addikt

Nos. A Stong Start contest eredményei 2 hét alatt nem lettek kihirdetve, de mivel a jelen álláson ez már nem oszt, nem szoroz semmi, ezért had dicsekedjek el az én legjobb vk.2001.db körömmel. :B

Az amcsi szerveren ennél kevesebbel nyertek typeot, szerintem az EU szerveren is beférhet a TOP 3-ba.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#8462) Mcray válasza Bingisz (#8446) üzenetére


Mcray
senior tag

Sziasztok!

Valaki felhozna az aktuális legfrissebb infóra Superpershing ügyben?

Azért a láma kérdések, mert eddig annyira nem foglalkoztam, vele, hogy semmit nem tudok a tankról vagy arról, hogy eddig milyen volt. Ha jött szembe, adtam a kupolának és csókolom..

Változtattak rajta vagy sem?

Ha igen akkor mit?

Jobb vagy rosszabb lett?

Most még megvehetem ha van rá goldom?

El fogom tudni adni 8.6 után? (Erre "igen" választ találtam)

Köszi!

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#8463) Eagle16 válasza Mcray (#8462) üzenetére


Eagle16
addikt

Fognak rajta változtatni. 12 fokkal kevésbé lesz döntött a frontpáncél, de ettől még erős marad, szóval továbbra is a torony tetején lévő dolgokat érdemes majd lőni.

Viszont emiatt kapni fog még meg nem nevezett erősítéseket is. Hamarosan kiderül hogy miket.

Most még megveheted, addig amíg nem jön a 0.8.6-os patch. (még kb. 1-2 hét)

El tudod majd adni és vissza kaphatod érte az aranyat. Ennek mikéntje még titok, hamarosan lesz róla hír.

A boltból ki fogják venni, a játékból nem. Mint a Type-59-est.

[ Szerkesztve ]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#8464) #95904256 válasza Cucuska2 (#8460) üzenetére


#95904256
törölt tag

T8-as premium tankot azért vesz az ember, hogy egységnyi idő alatt több creditet keressen.

(#8465) Strauss válasza Mcray (#8462) üzenetére


Strauss
senior tag

7200 gold ért el tudod adni a 8.6 után...

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#8466) DVlad válasza Plasticbomb (#8442) üzenetére


DVlad
őstag

Az én notimban is ilyen kártya van és szépen megy vele. (Miután leszereltem az aljáról egy perforált darabot. :D)

(#8467) Cucuska2 válasza #95904256 (#8464) üzenetére


Cucuska2
őstag

Olyan tankot nem szabadna vennie az embernek, amivel nem tud értelmesen játszani.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#8468) Tenken válasza #95904256 (#8464) üzenetére


Tenken
őstag

Neked mire nem tellett eddig T6-on?

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#8469) marked one94


marked one94
őstag

Ezt az okádék tankot csak így lehet élviselni 105mm ágyú + gold ammo
és akkor összejöhetnek ilyen körök :D

[ Szerkesztve ]

You'll Never Walk Alone

(#8470) myckey válasza marked one94 (#8469) üzenetére


myckey
veterán

Gód ámmó náb :U
az SP is megaszondta a csatában,szal én ezzel nem dicsekednék :R

:DD :DDD

Preda
GG ;]
jól megvagy azzal a géppel.

Barett
neked is grat a 3000 akárhány sebzéses körhöz a T-150 mahinával. ;)

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#8471) #95904256 válasza Tenken (#8468) üzenetére


#95904256
törölt tag

Minek teszel fel ostoba kérdéseket? Nálad is minden kreditekbe kerül...

(#8472) #95904256 válasza Cucuska2 (#8467) üzenetére


#95904256
törölt tag

Mi számít értelmesnek? Ma este mentem kb. 10 kört a Löwével, 1500-2400 közti dmg-vel. Ha jól rémlik, egyszer nyertem, pedig mindegyik alkalommal csapaton belül az első 3-ban voltam. Tényleg kíváncsi vagyok, hogy honnantól számít értelmesnek a játék? Szeretnék eljutni arra a pontra...

(#8473) #95904256 válasza #95904256 (#8472) üzenetére


#95904256
törölt tag

Na, ezt most elkiabáltam. 832 dmg, 585 spot, nyert a csapat és csak a nyolcadik lettem. :O

(#8474) nyunyu válasza #95904256 (#8473) üzenetére


nyunyu
félisten

Mastercard warrior noob :DDD

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#8475) Rellind


Rellind
senior tag

üdv. Az IS most akciós mint tudjuk,de lesz arra mostanában esély vagy volt arra precedens hogy féláron adják? tudom hogy most 980k de sok kicsi sokra megy :-)

(#8476) olcsii


olcsii
aktív tag

Ez a hozzászólás neked szól, ha:
unod már a sorozatos vereségeket, hiába teszel meg mindent a győzelem érdekében;
unod már, hogy nem fedeznek a csapattársaid;
ki szeretnéd magad próbálni félprofi és profi ellenfelek ellen;
gyorsítani szeretnéd a fejlődésed;
segítőkész, tapasztalt csapat tagja szeretnél lenni;
a jelenlegi klánodat képtelennek érzed arra, hogy a CW-n sikereket érjen el;
a jelenlegi klánod nem visz CW-re és ESL-re (tapasztaltabbakat/jobb stattal rendelkezőeket preferálja);
a tier 10-et játszhatatlannak érzed az arty-k és a vérvörös top tankok miatt.
A HPTS nagy múlttal rendelkező, 100% magyar tulajdonú klán újraalakult.
Célunk a régi dicsőség visszahozása és újra a CW élvonalába tartozni (anno 8. helyezésünk volt a global mapon).
Klánunkba jelentkezni tier korlát nélkül lehet, de előny a CW képes harckocsiállomány.
Egy kikötés van, mégpedig a TS3 aktiv használata. Tiszteld meg azzal bajtársaidat, hogy elérhető vagy a klán által biztosított TS szerveren.

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#8477) SoulReaver válasza myckey (#8470) üzenetére


SoulReaver
veterán

(#8478) sanya67


sanya67
tag

Üdv!
Nem játszattom vagy 2-3 hétig, tegnap beléptem és minden angol nyelvűre váltott.
Próbáltam a nyelvet átállítani, majd vissza magyarra de semmi.
Mit cseszek el? :U

(#8479) ng0ofy


ng0ofy
KORREKTOR

Éljen a hétévége, sikerült magam 2 perc alatt felhuzni... De kell az a Panther :D

(#8480) SoulReaver


SoulReaver
veterán

3. csata, mind3 hasonló körülmények között elbukva... Köszönöm az oldalankénti 3-5 artynak és a sok tier10 ben levő elrohadt szobanövény agy szinttel rendelkező idiótának!

(#8481) ng0ofy


ng0ofy
KORREKTOR

Srác csata elejétől osztogatja az észt magyarul, egy két másik magyar, én is válaszolgatunk is neki... Már nyernénk a csatát, a bal szárny elesett, de mi foglaljuk fixen 3 an a kört, plussz én kimegyek (steppes) előre a top tankommal, hogy fedezzem a 3 foglalót. Erre a srác, aki irogtatott, kimegy a körből és lehorgonyoz a szélén, fent a dombon, hogy rálásson bárki (light tank presze). Írunk neki mindhárman, hogy menjen vissza, én már úgy harmadjára, hogy "menj vissza a k..va körbe", alig bírom tartani azokat akik jönnek ránk, három helyett két foglalóval megy a capture és így is 97 %-nál ér be oldalról az első light, leadni egy lövést, ami persze sebez... Erre jön a slusszpoén: az idióta, akin elmegy a meccs és akinek magyarul írunk kör eleje óta beírja: "Van magyar" (?)

Ennyit a hétvégéről... Azért jár a tripla XP mert tripla nehéz megszerezni :D

(#8482) fradi81 válasza Rellind (#8475) üzenetére


fradi81
veterán

Van rá esély, talán jövőre :)

moto g72, Ninebot d28e

(#8483) Rellind válasza fradi81 (#8482) üzenetére


Rellind
senior tag

az nem jó hír. akkor lehet megveszem. köszi

(#8484) vhw válasza olcsii (#8476) üzenetére


vhw
addikt

Csak kíváncsiságból; miért kell hangsúlyozni ezt a 100% magyar tulajdonúságot? Van ennek bármi jelentősége? Mintha lenne egyetlen külföldi tulajdonú magyar klán is... :U

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#8485) atis123


atis123
tag

Mennyiben van a képességek eldobása amúgy, és most? Közepes tankról szeretném átültetni a legényeket és az Elit alakulatot akarom adni nekik javítás helyett. 5 fős legénység az első képesség 100, a másik 92 % és az elsőt akarom lecserélni.

"Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!"

(#8486) atis123 válasza atis123 (#8485) üzenetére


atis123
tag

Természetesen a plusz képzettségről van szó. Arany nélkül, és tudom hogy csak akkor fejlődnek, ha 100 százalékos a tag, és ez átültetéskor visszaesik, ha nem perkálsz aranyat.

"Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!"

(#8487) marked one94 válasza vhw (#8484) üzenetére


marked one94
őstag

Neked muszáj mindig trollkodni? :) :P
amúgy meg jogos...

You'll Never Walk Alone

(#8488) Kakumix válasza atis123 (#8485) üzenetére


Kakumix
senior tag

Ha jól tudom százalékosan mindig ugyanannyit (ingyen 20%-ot, 20000 ezüstért 10% és 0% 200 aranyért) esik a képesség eldobásakor a legénységi tag XP-je, időnként viszont féláron (10000 ezüst vagy 100 arany) fejében lehet ezt csökkenteni. Mostanában pár hetente van ilyen akció - mintha a múlt hétvégén is lett volna -, én tegnap úgy döntöttem megpróbálom kivárni a következőt.
Ha eldobod a képességet, akkor mindet eldobja és a maradék XP-ből újra kiválaszthatod a kívánt képességeket. Azt, hogy pontosan mennyi XP-je marad eldobás után, kiírja a játék, ha megpróbálod eldobni és ekkor még lehet Cancel-t nyomni.

[ Szerkesztve ]

Legyen szép napod!

(#8489) Tenken


Tenken
őstag

Átképzés után a főképzettség újra tanulása mindig ugyanannyi xp-t igényel, függetlenül a skillek számától?

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#8490) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

Újraraktam a rendszert a laptopon, legfrissebb driverek. Wot a tegnapi 5-10fps helyett 60-80fps-el megy, ugyan azokkal a beállításokkal :DD

(#8491) SoulReaver válasza Cingáriusz (#8490) üzenetére


SoulReaver
veterán

Én is ezt tervezem, de nagyon nincs kedvem... :D

(#8492) atis123 válasza Kakumix (#8488) üzenetére


atis123
tag

Egyszer már dobtam el és nem emlékszem volt-e lehetőség Cancelre (illik ilyenkor). És ráadásul úgy olvastam, hogy most van ilyen akció, de most utána néztem megint és sajnos nincsen. :( Még annyit, hogy az utolsó skillből vesztesz, akkor is, ha az 100% vagy csak ha éppen fejleszted?

Szerk.: Közben megnéztem a 92%-ból buknék 5%-ot, úgyhogy inkább megvárom a 100%-ot ebből is mert nagyon nem mindegy hogy a végéből bukok 5%-ot vagy az elejéből a másiknak....

[ Szerkesztve ]

"Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!"

(#8493) virkir válasza Tenken (#8489) üzenetére


virkir
veterán

Igen.
Olyan 20k környékén van 90-ről 100%-ra

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#8494) atis123 válasza Tenken (#8489) üzenetére


atis123
tag

Igen, ugyanannyit.

Szerk.: Most látom, hogy megelőztek.

[ Szerkesztve ]

"Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!"

(#8495) myckey válasza marked one94 (#8487) üzenetére


myckey
veterán

akkor ott csak echte Ungarisen betyárok vannak ;]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#8496) atis123 válasza Kakumix (#8488) üzenetére


atis123
tag

USA szerveren olvastam, hogy 50% skill reset akció van, nem a levegőből szedtem ezek szerint...

"Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!"

(#8497) Atlantis válasza atis123 (#8496) üzenetére


Atlantis
veterán

Hja, csak az a baj, hogy ez kurvára nem Amerika... :)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#8498) grex4


grex4
aktív tag

érdekes ez a planetwot.com! Ma vettem meg a Stug III.-at és azt írja tegnap már toltam vele 5kört szal ennél valamikor ma délben volt vége a tegnapi napnak. Hawaii felé lehetnek ezek :)

[ Szerkesztve ]

üdv

(#8499) olcsii válasza vhw (#8484) üzenetére


olcsii
aktív tag

Tulajdonkeppen nincs jelentosege:) ugy masoltam at a szöveget:)

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#8500) marked one94 válasza grex4 (#8498) üzenetére


marked one94
őstag

Néha bugos az oldal, nekem azt írja hogy a tegnap T34es köreim -50% lettek :D az korrekt...

You'll Never Walk Alone

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.