Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#8651) Black_Sheep válasza ritkaság (#8643) üzenetére


Black_Sheep
tag

Kedves Ritkaság,

Crossy kb. 10 napja indította újra a HPTS-t, talán három régi tagja van, a többiek újak. Ezért a múltból megítélni egy teljesen új csapatot dőreség.

(#8652) AlexWolf válasza Black_Sheep (#8651) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Én is voltam tag még a játék indulása körül...soha többé.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#8653) Remus389 válasza szbalogh (#8650) üzenetére


Remus389
veterán

t-34?

ne nevettess, t-25-el rengeteget elinteztem

rólam lepattan a gagyi agyuja én pedig zabalom a hp-jet

legrosszabb esetben ha szemtől szembe 1:1, ő meghal én 50-80%-on maradok, tehát 20-50%-ot tud rólam leszedni, de olyan is volt hogy ő meghalt én 100%-on maradtam

még rosszabb ha az oldalát mutatja

volt nekem is t-34, hát nem voltam oda érte, de kiallok veled gyakorloba ha akarod 5-ből 5-öt fogok nyerni, talán 4:1 ide hisz nem vagy noob, ha nagy makod van

azt elfogadom hogy ingyenes tank létére jól lehet vele keresni, de egy m4, t-25 -el szembe nincs sok esélye, és azok is tier 5 medek

sőt még a kínai type t-34 is picit jobb szvsz mint az orosz

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db/friss.html

(#8654) AT1S válasza kovsol (#8646) üzenetére


AT1S
tag

Ha már reggeltél, akkor nem tudsz invite kódot felhasználni, azt akkor kellett volna.
Utolsó sor! Have an invite code? -ra katt és ott kell beadni! Nekem van egy invite kódom, a nagyobbik nvidiás. Azt hiszem 2500 gold + 1 hó prém (ez nem bizos).
Ha kell dobj egy PÜ-t!

ლ(ಠ益ಠ)ლ

(#8655) Bingisz válasza Joe.36 (#8649) üzenetére


Bingisz
addikt

A goldammo miatt fontosabb a tűzerő, a mozgékonyság, mint a vastag páncél. Persze azért kell az is, ezért jó nagyon például a T110E5 és az IS7.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#8656) varga.tamas válasza AlexWolf (#8652) üzenetére


varga.tamas
tag

Akkor ne menj hozzájuk. Lollerroller...

127.0.0.1 SWEET 127.0.0.1

(#8657) szbalogh válasza Remus389 (#8653) üzenetére


szbalogh
őstag

Na tessék, pont most becsültél alá :DDD

Ok, este írj rám! Ez a nickem WoT-ban is.

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#8658) Joe.36 válasza Bingisz (#8655) üzenetére


Joe.36
addikt

A gold is le tud pattanni sajnos... ( főleg az ezüst gold ) Én is IS7 ajánlottam ha megnézed...

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#8659) Remus389 válasza szbalogh (#8657) üzenetére


Remus389
veterán

nem téged, hanem a tankot

de mondom, be is bizonyitom, ha akarod

ha kv-1-et mondasz, nincs egy szavam, mert az jó

vagy m4 -et, type t-34-et...

de t-34... az egy vicc

a t-34/85 az megint jó, de az tier 6

egyik kedvenc csemegem az orosz t-34, fincsi falat csakúgy mint a t-28, a. t-25-el

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db/friss.html

(#8660) Remus389 válasza Remus389 (#8659) üzenetére


Remus389
veterán

mondjuk persze ha tier 4-esek közé rak gyakran, akkor ott király lehet a t-34

de egy sherman, egy t-25 sokkal erősebb

ennyi

https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db/friss.html

(#8661) Black_Sheep válasza AlexWolf (#8652) üzenetére


Black_Sheep
tag

Az első autóm egy Audi 80-as volt a '90-es évek elején. Egyszer Sárvár és Szombathely között lerohadt, nem értem fel időben vizsgázni. Soha többé nem veszek Audit, mert biztos, hogy az új A4 is le fog rohadni!
Átment a párhuzam?
Persze nem kötelező belépni, mindenki döntse el önállóan. Béke :)

(#8662) AlexWolf válasza varga.tamas (#8656) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Nem tervezem :P
Igaz máshova se.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#8663) AlexWolf válasza Black_Sheep (#8661) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Hát, nem igazán jön át a párhuzam, mert nem ezzel a helyzettel párhuzamos. És különben is a párhuzamok a végtelenben találkoznak, szóval ez ugyan az. Ha érted mire gondolok. :))

[ Szerkesztve ]

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#8664) Plasticbomb válasza Joe.36 (#8658) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Le tud pattanni, de sajnos a legtöbb cw csapat már tart azon a szinten, hogy célozzon is annyit, hoyg ne pattanjon le. És mivel a tűzerőben a tárasok jól állnak, (10 sec alatt leadható damage ezekkel a legmagasabb..) így az IS-7 közel értelmét veszti.Persze nagy öröm, amikor pattintasz egyet, de ha bejött egy full táras ellen, ott szinte mindegy, hoyg egyet pantittottál, hisz max 2 secen belül kapod a következőt, amire már nincs időd átfordulni, mert azért valljuk be, az IS-7 a maga 1000 pacis motorjával továbbra sem egy medium tempójában forog. Valamint kicsit ciki szerintem, hogy egy T110E5 gyorsabb, mint az IS-7. Pedig tudtommal az sokkal inkább heavy, mint az IS-7, aki elméletileg a sub heavy kategóriában versenyez.

Valahol volt egy értekezés is, ahol külön kiemelte az illető, hogy mióta nagy számban jelennek meg a tárasok, azóta az IS-7 már nem a csaták királya.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#8665) Bingisz válasza Joe.36 (#8658) üzenetére


Bingisz
addikt

A gold ammo nem egyenlő a mindent átvisszel. Az ezüstös gold ammo részt viszont nem értem. A játék nem tesz különbgséget az ezüst és az arany prémium ammo között.

A HPTS tagokat meg szeretném megkérni, hogy ne flameljék tele a fórumot. A klánosdinak ott van a hivatalos fórum.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#8666) Remus389 válasza Bingisz (#8665) üzenetére


Remus389
veterán

milyen ezüst gold ammo?

van olyan?

https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db/friss.html

(#8667) kovsol válasza AT1S (#8654) üzenetére


kovsol
titán

köszönöm a kódot, 2500 goldot adott, prémium nem járt vele

May the Force be with you!

(#8668) Bingisz válasza Remus389 (#8666) üzenetére


Bingisz
addikt

Amikor veszed a gold ammot, eldöntheted, hogy creditért (ezüstért), vagy goldért veszed.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#8669) Remus389 válasza Bingisz (#8668) üzenetére


Remus389
veterán

igen? na ezt majd kipróbálom

https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db/friss.html

(#8670) káen válasza Remus389 (#8669) üzenetére


káen
tag

Komolyan nem tudtad, hogy lehet venni kreditért?

(#8671) Remus389 válasza káen (#8670) üzenetére


Remus389
veterán

nem, és mennyivel drágább?

https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db/friss.html

(#8672) káen válasza Remus389 (#8671) üzenetére


káen
tag

Semennyivel, a standard gold-kredit arányban váltják be.
Még egy kérdést engedj meg, kérlek. Mi a nicked a játékban? Semmi hátsó szándékom nincs, csak érdekel :)

(#8673) szbalogh válasza Remus389 (#8671) üzenetére


szbalogh
őstag

1 gold = 400 kredit

Nick: HE_Storm

(#8674) AlexWolf válasza Remus389 (#8671) üzenetére


AlexWolf
senior tag

1 arany 400 ezüstnek felel meg. Így pl egy 5 aranyba kerülő skuló 2000 kredit.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#8675) sutyi^ válasza Remus389 (#8659) üzenetére


sutyi^
senior tag

Azért azt tudod, hogy a T-34 és a Type T-34 ugyanaz, csak utóbbin szarabb a gundep.

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#8676) dfsz34 válasza ritkaság (#8644) üzenetére


dfsz34
őstag

"Klánonként változó. hogy mit szeretnek."

Az ilyen bölcsességek miatt szerintem ne koptasd a billentyűzetet, pláne, hogy a többiek érdemi információt adtak már korábban :)

(#8677) Patrick76496 válasza Remus389 (#8659) üzenetére


Patrick76496
őstag

Már megbocsáss, de épp, hogy az orosz T-34 a jobb. Azért nem mindegy, hogy -8 vagy -5°-ban hajlik a csöved lefelé. Az pedig, hogy könnyű ellenfél, nem a tank, hanem a vezetőjének a hibája, egyszerűen csak gyenge ellenfeleket kapsz. Én pedig T-34-57-el eszem meg a T-25-öt, csak nem rohanok eszetlenül előre vele, messziről szedegetem a gépeket, mivel eszméletlen pontos lövege van. A T-25 pedig tökéletes célpont, mivel gyakorlatilag semmi páncélja sincs, és nagy is, így nem okoz gondot a kilövése távolabbról. Ha kb annyi HP-n van, mint én, akkor még közelről is megeszem, mivel ~700-al többet sebzek percenként, bár lehet, ez menne ha full HP-ról is. Ennek a kis gépnek jobb DPM-je van, mint az IS-4-nek, az IS-7-nek vagy mint a Maus-nak. Teljesen megérte visszavenni, amikor a hónap tankja volt, máig az egyik kedvenc tankom.

(#8664) Plasticbomb: Randomban, ahol nem mindenki lő golddal viszont nem olyan rossz szvsz, a pontosságot és a célzásidőt leszámítva egész jó tank. Aki magasabbról lövi, az megszívja, mivel más szögben látja a hasát, az UFP-t pedig nem nagyon lövik be. Annyira nem lomha, persze nem is med, a páncéljához képest viselhető a sebesség. Nem is uralja a csatát, viszont játszható, szakaszban az igazi. Nagy előny, hogy a kisebb tankok néha 90°-ban sem bírják sebezni az oldalát, de meg lehet viccelni a nagyobbakat is egy kis beforgatással, ha az oldalát lövik, mert szépen benyeli a lövéseket.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#8678) Remus389 válasza káen (#8672) üzenetére


Remus389
veterán

Panzerknacker_1944

https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db/friss.html

(#8679) Remus389 válasza Patrick76496 (#8677) üzenetére


Remus389
veterán

azért az nevetséges hogy a T-25-nek papír páncélja van

akkor hogy lehet hogy annyiszor lepattan a T-34-es lövése? meg egyébként más tank lövése is

veled is kiállok, 1:1-ben, és akkor visszaszívod ezeket az állításokat

a T-34 továbbra is az egyik kedvenc falatom lesz, M4-gyel de főleg T-25-tel :)

sajnos 1:1-ben még nem győzött le sima T-34, sajnos, de Type T-34 se

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db/friss.html

(#8680) Mottie válasza Remus389 (#8679) üzenetére


Mottie
őstag

MInden játékos kérdése.. Ez olyan mint hogy mindenki isteníti az IS-3 -t, hogy mennyit pattog mégis gyakorlatilag 10-ből 9-szer simán meglövöm.

Régen pl SU-85 -tel a KV volt a kedvenc célpontom... KV-val meg SU-85. :)

Be Victorious!

(#8681) ritkaság válasza Black_Sheep (#8661) üzenetére


ritkaság
tag

Na itt nekem nem tiszta valami. A kijelentés az volt, hogy sokan szeretnék ujra a klánt. Viszont csak 3 régi tag van. Akkor most mi is van? :W Teljesen uj emberek a régi név alatt, vagy a régi tagok ujra??? Na, mert nem mindegy. :Y

(#8682) AT1S


AT1S
tag

Ha valaki credit farmolós tankot (-at) keres, akkor ez a lista jól jöhet! LINK -alatta ott vannak a prem tankok is!

ლ(ಠ益ಠ)ლ

(#8683) ritkaság válasza dfsz34 (#8676) üzenetére


ritkaság
tag

Ja értem, ha itt az IS-7-t ajánlják, de az ő klánja az IS-4-t favorizálja, akkor mi is van? Rossz info. Inkább a klánt kérdezze nem de?

Itt mindenféle statisztika megvan. Bevételre, tapasztalatra....

[ Szerkesztve ]

(#8684) Patrick76496 válasza Remus389 (#8679) üzenetére


Patrick76496
őstag

Valszeg azért pattognak, mert vagy olyan szögben állsz, vagy éppen stock az ellenség. Márpedig a 112 átütés simán átviszi, és aminek az átütése nem okoz gondot még több száz méterről sem, az nálam papír tank. :) Jön egy T-50 felspotolja a T-25-öt úgy szedem ki 400 méterről, hogy észre sem vesz. A T-34 nem közelharci tank a gyenge páncélja miatt, hanem support, a T-25 viszont az, mivel pontatlan és lassan céloz. Én csak akkor megyek közel vele, ha nincs más lehetőségem, esetleg könnyen leszedhető a célpont.

Azt inkább meg sem kérdezem, hogy tudod-e, mi az az M1A1. :N

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#8685) Remus389 válasza Patrick76496 (#8684) üzenetére


Remus389
veterán

pontatlan? ez sem igaz, elég pontos, messzire is jól lő

lassan céloz? max középszerű, ezért vettem rá célzásgyorsítót így gond nincs

Indien panzer, az céloz lassan, de nem a T-25

M1A1? igen tudom miért? ez alap, de mi köze a játékhoz? semmi

van neked T-25-öd? nekem a kill/ death arányom 1.67 vele, és emelkedik folyamatosan

ebbe benne van hogy az első kb 400 csatába még én se szerettem annyira

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db/friss.html

(#8686) Patrick76496 válasza Remus389 (#8685) üzenetére


Patrick76496
őstag

Akkor te valami hihetetlenül nagy tűrőképességű ember lehetsz, játssz KV-2-vel. :C Megszenvedtem a T32 szintén 0,41-es pontosságával (bár 90%-os találati arány), ebből kiindulva ez sem lehet annyira pontos. 2,5 sec célzásidő szvsz nem olyan kevés egy medium tanknak, ahol a dolgok gyorsan történnek. Néha még a Churchill III, T-34 duó 2,3 másodperce is soknak tűnik, utóbbin pedig van venti és EGLD is.

Az M4-et nem troll ágyúval használod?

A kill nem számít, a átlagsebzésed írd be. Mivel pár hete vettem vissza a T-34-57-et, ezért alig járok vele ~510-nél, viszont a Type T-34-et ~780-al adtam el.

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#8687) szbalogh válasza Patrick76496 (#8684) üzenetére


szbalogh
őstag

Mihez képest? A töltési időhöz képest nem céloz lassan a T-25. Ha nem mocorog pont jó. A T-34-nél ez annál több gondot okoz. Azt hittem megúszom, de végül én is rátettem a célzásgyorsítót. Venti és töltésgyorsító is van rajta :) Batchat 30t :)
Azt bírom a T-34-ben, hogy az első találatot nem veszik komolyan, a másodiknál már reagálnak, mire rámfordulnak a harmadik találat után minimum félholt az illető. Ha nincs fedezék akkor bekapok egy találatot de a következő két lövéssel kivégzem.

Nick: HE_Storm

(#8688) Remus389 válasza Patrick76496 (#8686) üzenetére


Remus389
veterán

593,5 az átlagsebzésem, tehát jóval magasabb mint neked a T-34

nálam a type T-34 pedig 544

tehát nálam a T-25 a nyerő

a sima T34 pedig 314,7 :D, oké ez régen volt

arról nem is beszélve hogy a T-25-el többet lehet keresni, amennyiben ugyanúgy megy, hisz prémium cucc

amúgy meg amíg nem próbáltad ki ne ítélkezz felette, pl sokkal gyorsabb mint egy Type T-34, ezt nem mutatja ki a átlag damage, szerintem a sima T-34-nél is gyorsabb, de az ágyúja és a páncélja is lényegesen jobb

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db/friss.html

(#8689) Remus389 válasza Remus389 (#8688) üzenetére


Remus389
veterán

a Sherman 587, tehát még az sem éri el a T-25-öt

nálam, az én képességeimmel nyílván

mellesleg a shörman lassabb, és kevesebb pénzt hoz(drágább javítani), de azt jó ingyenes tanknak tartom

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db/friss.html

(#8690) szbalogh válasza Remus389 (#8688) üzenetére


szbalogh
őstag

Nekem van T-25 is de a T-34-el többet farmolok :K

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#8691) Atlantis válasza Joe.36 (#8637) üzenetére


Atlantis
veterán

Typ E-vel nem nagyon fogsz CW-be kerülni. Ha arty, akkor O261 vagy T92, de inkább az oroszt viszik.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#8692) Spenike


Spenike
tag

Skacok valaki tolja most a teszt szerveren??
Leszedett nekem 2 frissítést telepítette és nem indul el a játék ,,,,

(#8693) Remus389 válasza szbalogh (#8690) üzenetére


Remus389
veterán

a t-25-re én megvettem ezüstből a toltesgyorsitot celzasgyorsitot, szellozest

+ alcafesteket is

a legénység lassan a negyedik kepessegnel tart

így azért elég fun, gyakran megyek 6 killes köröket is, meg 1800-2000 sebzesest

szerintem el fogom tudni vele érni a 2:1 kill /death-et ami nagyon jo szerintem, hisz folyamatosan emelkedik, én próbáltam sok tier 5 mediumot, de ezt tartom legjobbnak összességében ebben a kategóriában, második talán a sherman, bár az lassabb jóval

na mindegy a következő prémium tankom az a su 122-44 lesz, szerintem az is ütős, sőt utosebb mint t-25 (drágább is persze )

van hozzá 3 skilles orosz legénység, pár kiegészítőt veszek rá és aratni fogok

a lowe -t viszont nem értem, KT -val egész könnyen legyozheto, meg más ingyenes tankkal, olyat nem veszek

az amerikai t-34-et viszont jónak tartom, de drága az is, mondjuk a nagy lomha tankok nem jönnek nekem be

de a su-122-44 az szimpatikus nagyon

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db/friss.html

(#8694) Antonius1978 válasza szbalogh (#8650) üzenetére


Antonius1978
addikt

Nekem is nagyon bejott a T-34, regebb azzal gyujtottem a penzt, raadasul akkor meg nem volt a penzcsokkentes a tankokra.
A Type 34-el pedig eleg jol tudtam jatszani, lehet hogy jobb mint a T-34, raadasul mar jobban is tudok jatszani mint az elejen.

Remusz911 : nos elhiszem, hogy a T-25-el le tudod gyozni a T-34-et, annal az egyszeru oknal fogva, hogy a T-25-nek tobb eletpontja van mint a T/Type-34-nek (ha jol emlekszem, eleg reg lattam - utannaneztem 610 van neki).
Atszamoltam, neked 5 loves kell hogy kinyird a 450 EP-s T-34-et, neki 8 loves kell hogy lelojje a 610 EP-det.
Sajna a hetvegen mar eladtam a Type-34-et, de ha gondolod kiprobalhatjuk a Type 58-al ;] :P
Abban igazat adok hogy az M4-es az egy istenverese tank, mostanaban az huz fel a legjobban ha talalkozok vele.A tegnap pl a trollgunnal es gondolom prem loszerrel szedett ki egy Cromwellbol...azt hittem megfejelem az asztalt, ugy felbosszantott :)

(#8695) Vikthor válasza Remus389 (#8693) üzenetére


Vikthor
nagyúr

a Löwe egy sniper tank, nincs kétség efelől, én nem szoktam vele előre menni a frontra, hiába heavy tank, szarok rá tudom, hogy papírtank de az ágyúja hibátlan, gyorsan tölt viszonylag és rendkívül pontos.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#8696) Remus389 válasza Antonius1978 (#8694) üzenetére


Remus389
veterán

szamold hozzá a toltesgyorsitomat, celzasgyorsitomat, a képzett legenysegemet (lassan negyedik skill, halálos szem, elit alakulat, minden lősz*r van már ) , szamold hozzá hogy nagyobb eséllyel pattan rólam mint fordítva

így kijön hogy olcsón meguszok egy t-34 killt, főleg ha egy noob és az oldalát mutatja, de szemből is

úgyhogy várok mindekit szeretettel a t25 vs t34 csatára, 10-ből 9-10 ide lesz

de mikor type t-34-gyel mentem ugyanúgy legtöbbször kiszedett a t-25, szóval inkább kerültem

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db/friss.html

(#8697) Antonius1978 válasza Remus389 (#8696) üzenetére


Antonius1978
addikt

Sajna nem tudjuk kiprobalni a T/Type-34-el, mert az eladtam...mar csak a Type 58 van meg, azt meg nem adtam el, mert ki akarom vele fejleszteni meg a 16 ezer TP-s motrot, hogy egybol fel tudjam tenni a T-34-1-re.

A legenysegnel csak a BIA szamit, esetleg a halalos szem is adhat nemi pluszt.
Sztem teged meg a nagyon kezdok koze tesz be, es elhiszem hogy picitt beforgatva nem tudnak atloni, vagy a tav miatt, vagy mert nem 57mm-es a loveg amivel rad lonek.
A T-34 meg BIA-val, toltesgyorsitoval es ventivel meg nagyon gyorsan tolt, kb mondod hogy 1, es mire 2-t kiejtened mar be is van toltve.
Tovabb nem vitazunk, egyszer majd visszaveszem, es akkor majd kiprobaljuk :)

Amugy kozelharcban meg nem tudom mennyire fordulekony, mondjuk kuplung egetovel lehet hogy jobban, de a tornya lassan fordul, elkepzelheto, hogy korbekocsikazhato vagy egy legalabb 2 kepzettseges legenysegu T/34-el.

De probaljatok ki SzBalogh-al, kivancsi vagyok hogyan alakulnak a dolgok...

(#8698) Remus389 válasza Antonius1978 (#8697) üzenetére


Remus389
veterán

a type 58-ról nem volt szó, az más, ha jól tudom tier 6

gyors és jól pattog, azzal megkerulsz és fenekembe lősz, de az is tier 6

mondjuk a t-25 méltó ellenfele a t-34/85 , azzal vagyok úgy hogy kilohet engem, de tier 6

persze olyan is van mikor fordítva alakul

jó abbahagyom ezt, akinek van kedve keressen meg délután a t-34-esevel oszt kiderül kinek van igaza

lejjebb van a nevem

de különben töltöttem fel ide replayt (az utolsó előtti ) , abban pont kilovok 1 vagy 2 orosz t-34-est, úgy hogy max kipoliroztak a pancelomat. Churchill -t is m4-est is kilovok oldalról mellesleg

korbekocsikazhato igen, de mire korbekocsikazna már halott

mi az a bia? szerintem minden kepzettsegnek van értelme egyébként

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db/friss.html

(#8699) Antonius1978


Antonius1978
addikt

FONTOS : lenyegeben ezert jottem be a forumra : a KT legenysege a 100-on felul 180%-os.
A kerdesem az, hogy hogyan kepezzem at oket az E-75-re ?
Egyszeruen a 90%-os 20000 penzes valtozat, vagy dobjam el a 180%-ot, kepzzem at oket 100%-ra, majd rakjam ujra a 180%-ot ? valoszinu hogy csak 150% marad, vagy kevesebb...
Melyiket valasszam ???

(#8700) krisss93 válasza Antonius1978 (#8699) üzenetére


krisss93
aktív tag

Hát szerintem az a 10 százalák elég hamar megvan rá ha 90%-osra képzed ki őket, viszont az elvesztett 30-at sokkal tovább tart összeszedni.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.