Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#69051) ddt500hu


ddt500hu
veterán

A dolog nálam tök egyszerű. 3 esetben foglalok:
1. Másképp kikapnánk.
2. Szorít az idő.
3. Rá akarom venni az ellenséget a támadásra. Nyilván ez leginkább ütközet módban játszik.
Redshire ütközet módban kötelező elkezdeni a foglalást mindkét oldalról. Ott van értelme.
Minden más esetben időpocsékolásnak tartom.

(#69052) Enzolord válasza WinnerB0Y (#69048) üzenetére


Enzolord
addikt

A su152 golddal drága, de nagy fun.. :) de repeszrombolóval vagy ap-val tudsz vele darálni... csak nem szabad kapkodni, mert úgy szórja szanaszét, mint nagyanyám a csirkének a kukoricát... :D :D

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#69053) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Foglalás: most volt egy olyan köt, hogy 4:9-re ment az nmy és mi megkerültük Őket és 3-an lehoztuk cap-al a mecccset. Senki nem reklamált.

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#69054) #43783936 válasza ddt500hu (#69051) üzenetére


#43783936
törölt tag

Szerintem pont Redshiren nem érdemes foglalni, hacsak nem akar valaki gyorsan a garázsba menni..
Ha már csak 4-5 tank van oldalanként, akkor esetleg, mert már nem fogják a foglalót 2-3 másodperc alatt rommá lőni.
Általában az a fél bukja a csatát, aki több tankkal kezd el foglalni az elején.

A foglalással nekem az a bajom, amikor a top td vagy heavy összehozza a megszálló plecsnit magának, úgy hogy a csata ideje alatt 1 max 2 sebző lövést ad le.
Mostanában elég sűrűn van ilyen. :W

[ Szerkesztve ]

(#69055) ddt500hu válasza #43783936 (#69054) üzenetére


ddt500hu
veterán

Én nem így tapasztaltam. Ott olyan dimbes-dombos dombos rész van, hogy simán el lehet bújni illetve lehet fedezni a foglalókat. A lényeg, hogy ott valaki mindig foglal. Hogy aztán mi sül ki belőle az más kérdés.

(#69056) fradi81 válasza WinnerB0Y (#69048) üzenetére


fradi81
veterán

t6 tank csak akkor vesztesége ha nagyon nem tudsz vele játszani.

moto g72, Ninebot d28e

(#69057) ddt500hu válasza fradi81 (#69056) üzenetére


ddt500hu
veterán

+1.

(#69058) Angel1981 válasza WinnerB0Y (#69048) üzenetére


Angel1981
veterán

Bocs, de ott akkor valami nagyon nem stimmel.
Igen, drága a lőszer, de még prém nélkül sem lenne szabad egy T6-os tanknak "elég veszteséges"-nek lennie.
Mennyi a pontosságod vele? (Merthogy azzal az átütéssel max. T8-ban lehet sok pattanó.)

(#69059) Bad Pritt válasza h1mpi (#69053) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Teljesen más téma, ha csak cappel nyerhetsz, akkor capelsz, hülye is lennél, ha nem tennéd.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#69060) scyllarus válasza WinnerB0Y (#69048) üzenetére


scyllarus
veterán

A 100-assal? Aminek (nem emlékszem pontosan) olyan 250 kredit körül szokott lenni a lőszere, és még elég pontos is???? A SU-100 a pontatlan, 1000 kredites lőszerű 122-essel sem veszteséges.
Nálad van a gond.
Ha te vagy [Ő], akkor meg egyértelműen.
53%-os a találati arány a SU-100-zal, ez gyenge.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#69061) zsolthee válasza h1mpi (#69053) üzenetére


zsolthee
senior tag

Gondolom itt senki sem ezen a helyzeten volt felháborodva.
Ha a HP-m vagy a tankom tulajdonsága azt kívánja, hogy maradjak a körben, akkor maradok.
Ha viszont látom, hogy a csapat szépen körbeveszi a megmaradt ellenség utolsó pozícióját és folyamatosan szorítják, akkor valószínűleg ki is szedik. Ilyenkor egy pillanatra kicsusszanok 95%-nál a foglalókörből, majd vissza.Foglaltam is meg nem is.
Tegnap tier 8-ban én maradtam IS3-mal a végén + egy arty. Az ellenségnél 1 arty, aki időközben elinult és a pálya közepén járt. A mi tüzérünk úgy döntött, hogy levadássza. Nagyon jól játszott a srác és TopGun-ja is volt már. Viszont vérszagra ment és belehalt. Én húztam tovább a zászlót amikor is megjelent az arty. A lövéshez ki kellett jönnöm a körből, hogy jól be tudjam célozni. Nyertünk 15-14-re. Klántársam kérdezte, hogy miért nem húztam be a zászlót a "Megszállóért"? Mondom: olyan már van, nekem a legfontosabb a dmg.

9.3-ban majd lehet a mellett püfölni. Már arra is kapsz plecsnit ha betöltöd lőszert... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#69062) neato3loco


neato3loco
senior tag

Csak nekem nem frissít be a játék, és nem nyit meg semmit a böngésző, ami a hivatalos oldallal kapcsolatos? :F

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#69063) scyllarus válasza neato3loco (#69062) üzenetére


scyllarus
veterán

Az eu oldal nekem működik.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#69064) neato3loco válasza scyllarus (#69063) üzenetére


neato3loco
senior tag

HIBA

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#69065) Assimilator válasza Diarmand (#68983) üzenetére


Assimilator
őstag

Én csak egyedül vagyok, nem tudom kivel kéne használnom ugyanazt a gépet. :)

Csak arra reagáltam, hogy az 1000 csatás srácot nem feltétlenül kéne megszólni.

(#69066) cifram


cifram
csendes tag

A foglaláshoz hozzászólva.
HáGé-nak teljesen igaza van. A fent vázolt eseteken kívül a még bosszantóbb az, amikor bemegy az ember 3*-os vagy 5*-ös szorzójú csatába, jól megy a játék és 3 baromarcú befoglal 6:2-es állásnál 4 perc után. Az ellen összHP-jának 40%-át lőttük le és ennek megfelelően T8-ban kap az ember 400 alap XP-t. Persze a 3 foglalónak lövése nem volt a meccsen, de nyomják a GG-t és a -t.
A cap pártiaknak remélem sok ilyenben lesz részük.

És nem arról beszélek amikor az ellen unicum hordáját csak foglalással lehet legyőzni, vagy épp nincs idő megkeresni az utolsó ellensége(ke)t.

WoT: NorHasso

(#69067) h1mpi válasza neato3loco (#69064) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Jön a 9.3 ;]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#69068) scyllarus válasza neato3loco (#69064) üzenetére


scyllarus
veterán

Most már nekem is, sőt a honlap is hol bejön, hol nem. Modok nélkül sem indul, próbáltam.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#69069) v!ct0y válasza scyllarus (#69068) üzenetére


v!ct0y
veterán

Játék ugyanúgy megy.

(#69070) scyllarus válasza v!ct0y (#69069) üzenetére


scyllarus
veterán

Klántársaimnak is. Nekem nem indul.
Oké, wot.exe megy, csak a launcher szórakozik.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#69071) Angel1981 válasza Assimilator (#69065) üzenetére


Angel1981
veterán

Igen, elhiszem, hogy egy 120-as WN8-al rendelkező játékos szemében ez nagy eredmény, de azért valahogy legyem már jelezve számára, hogy 1000 csata után ennél többet illene összehozni, mert ha csak ennyire képes, akkor a játékosok legrosszabb 5%-ba tartozik.
Én továbbra is fenntartom azon "elméletemet", hogy még zöld játékos is lehet bárkiből, csak utána kell járni pár dolognak a játékkal kapcsolatban.

TÉNYLEG SEMMI értelme az OFF topiknak, én a moderátorok helyében már rég összevontam volna a kettőt, mert már itt is megosztást érdemel két egymás utáni találat - pláne ilyen "képminőségben"....

[ Szerkesztve ]

(#69072) jozefgucci1 válasza Angel1981 (#69071) üzenetére


jozefgucci1
addikt

+1
Nem az alább csatolt képből kifolyólag ,de már szerintem is átment ez a topik is erősen offba és most nem is a mikor foglaljunk témára értem mert annak van értelme .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#69073) FoBCRaistlin


FoBCRaistlin
őstag

Sokat gondolkoztam reagáljak-e erre a CAP VS TOP GUN témára, egyelőre nem. :)

Más: Igaz lehet?
8.10.-1.11. “Togtober” month event
- be in top 3 in XP in your team in random battle on a tier 4+ tank, get 50 percent more XP
- win 5 games on a tier 4+ tank once per day while being in top 10 in XP, get 1 gold repair kit and 1 gold fire extinguisher
- complete the previous mission 15 times, get a free TOG II + garage slot

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#69074) neato3loco válasza h1mpi (#69067) üzenetére


neato3loco
senior tag

vcolorű! :R

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#69075) Black_Sheep válasza Arpee78 (#69037) üzenetére


Black_Sheep
tag

Miért nem látom ezt a véleményt egyetlen jó játékostól sem? Azért, mert valakinek magas a WN8-as értéke, még nem biztos, hogy statpadder. Ez a játék a szórakozásról szól; téged szórakoztat, hogy becammogsz a körbe, és ácsorogsz 1 percet? Aki pedig megnyeri neked a csatát, és hajt az utolsó ellenfelekre, az meg le van ejtve?
Lehet fetisizmusnak tekinteni a medálvadászatot, de inkább nézd annak, ami: a játékos teljesítményének értékelése. IS-8-cal Komarinon 8 killnél jártam, 3 ellenfél volt hátra, amikor az addig hátul kempelő 3 tankunk megindult cap-re. A 9. killemnél mindhárman bemásztak a körbe, az utolsó ellenfél pozíciója ismert volt, hatan maradtunk rá. Nem érdekelte őket, hogy Pool medált bukhatok miattuk, az sem, hogy még maradt lelőhető HP. Akkor szerencsém volt, 8 másodperccel a zászló behúzása előtt ammo rack-kel felrobbantottam az utolsó TD-t, így meglett a 10. kill. A csatában a capelő majmok talán 1k damage-t osztottak le összesen... Szánalmas.

(#69076) FoBCRaistlin


FoBCRaistlin
őstag

Foglalás vs kill téma.

Elsősorban kill azt mondom.
Foglalást max második megoldásnak tartom, ha pl szarul állunk/kevés az idő, és valszeg nem lesz meg a 15 kill.

Ha én éppen foglalok másik kergeti megmaradt ellenfelet, akkor figyelem, hogy ha van esélye a killre, kimegyek a körből mielőtt befoglalom.

Amikor más foglal, és kergetek, akkor is szoktam kérni, hogy ne foglaljanak be.

h1mpi: 2-3 milla még hagyján. Nekem a T10 okoz gondot. Hónapok óta ki van fejlesztve 2 tankom is, de sosem tudom megvenni. (mindig kitalálom, hogy éppen mire kell a pénz, és sosem jön össze a 6 milla :D)

[ Szerkesztve ]

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#69077) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Az ilyen 2-3 milliós tanokra, hogy a francba lehet összespórolni a kreditet? :P

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#69078) Vikthor válasza h1mpi (#69077) üzenetére


Vikthor
nagyúr

prémium account és tank megléta vagy kurva jól kell játszani... :D

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#69079) fradi81 válasza h1mpi (#69077) üzenetére


fradi81
veterán

5-6 os tankokkal, hellcat kv-1 ilyesmi. Vagy nyerni kell eventen prém tankot, most ugye van rá lehetőség.

moto g72, Ninebot d28e

(#69080) szallasi007 válasza h1mpi (#69077) üzenetére


szallasi007
őstag

Lassan, tier10-esek átlag 6 millió+. Na azokra igazán szupi spórolni ;)

(#69081) vhw válasza h1mpi (#69077) üzenetére


vhw
addikt

Ha jobban belejösz és szeretsz prem tankokkal menni, akkor nem olyan nagy probléma.
Én már nem is emlékszem rá mikor vettem elő utoljára kényszerből prem tankot.
Sokszor kifejezetten szórakozásból játszom velük, mert nincs kedvem tankokat grindelni, pláne ha stock... - aztán csak gyűlik a kredit...

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#69082) Assimilator válasza h1mpi (#69077) üzenetére


Assimilator
őstag

Prém acc és prém tank a legjobb megoldás. :)

Amikor volt prém accom, a Type-al 100.000-es profit volt egy körön.
Nagyon gyorsan gyűlt a kredit. Aztán vettem T-62-t, IS-8-at, ST-1, meg néhány T8-as heavy-t, aztán egy csapásra huss a millióknak. :D

(#69083) FoBCRaistlin válasza h1mpi (#69077) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

Így van, KV-1 az egyik megoldás, vagy beruházni egy értelmes premtankra.

nekem SP van, amivel is már lehet keresni szépen.

Lehet anno rosszul tettem, hogy az SP-t nem cseréltem le valami jobb cuccra.
Bár tudom használni normál AP-val is, de tény, egyszerűbb egy Löwe vagy T34 kredit farmolásra.

[ Szerkesztve ]

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#69084) Djuree válasza h1mpi (#69077) üzenetére


Djuree
félisten

t8-as prém tankok. napi 1 milla megvan. type-al pl. 50k haszon egy átlagos körön. van kv-5 is de ritkán használom őket, így is megvan a napi 150-200k haszon ha csak simán játszok. persze prém accal. gondolkozok egy jt8.8-on vagy egy t34-en is, bár nem nagyon lenne elővéve de régen vettem már prém tankot. :DD
régen kv-val farmoltam, azzal is jól jön a pénz. :K

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#69085) vhw


vhw
addikt

Jó hogy emlegetitek a Type-ot, hogy jusson hozzá szerencsétlen? :))

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#69086) #43783936 válasza h1mpi (#69077) üzenetére


#43783936
törölt tag

Ha van prémed, és nem játszol nagyon vacakul, akkor simán.
Nekem a Cromwell vagy a Panther (amik ugye nem prémtankok), simán hoznak nettó 15-30000 között csatánként.
Egy jobb kör persze még ennél is többet hozhat.
A prémtanok meg még ennél is jobban tejelnek.
Nekem egy farmnapon, amikor csak lóvéra megyek, csatánként kb. 25000-es átlag nettó bevétel jön ki csatánként, akkor ha 40% körüli a wr-em.

(#69087) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Köszi a sok hsz-t és segítséget :R .Akkor már csak kell vennem egy TD Prémtankot :)
A másik kérdés, hogy a KV-3 milyen tank? Kifejlesztettem már csak meg kellene vennem.

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#69088) FoBCRaistlin válasza h1mpi (#69087) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

Nekem bejött. Kicsit meg kell szokni, de szerintem egy tipikus nehéz orosz. Simán használható, nekem tetszett.

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#69089) modern válasza rlazol (#69018) üzenetére


modern
aktív tag

Köszi mindenkinek! Akkor írok a supportnak :)

Mobilon hamarabb elérsz: 30/563-1783

(#69090) jozefgucci1 válasza Djuree (#69084) üzenetére


jozefgucci1
addikt

De jól megy valakinek :DDD

Amúgy a typ-ot a napokban én is előszeretettel használom és nagyon jól hozta a kreditet nem 100 k körönként ,de azért az 50-60 K megvan ami nem rossz . Valamikor tolhatnánk egy typ troll szakaszt az még mindig nagyon durva tud lenni .

A T34 is megvan még nem prémként húztam ki és azt kell mondanom , hogy olyan mint a T30 csak kicsiben . Anno amúgy is ebből lett a T30 és nem is változtattak rajta sokat mikor td-sítették . Szóval a testet rejteni kell mert egy hatos tank is simán belövi azt a nagy bódét . Amúgy ha betalál akkor harap rendesen . Szereti T10 csatába dobálni és ezzel ügyesebben kell mozogni hogy meglegyen a 2000 dmg/ csata mert a töltésidő nem a legjobb .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#69091) Assimilator válasza h1mpi (#69087) üzenetére


Assimilator
őstag

Szerintem igencsak jó tank.
Én nagyon szerettem. Bírja az ütést rendesen és elég jól sebez.
Az átütése nem a legjobb, de hát minden tanknak van gyenge pontja. :)
Utána a KV-4 még jobb, szerintem.

vhw: Én azért írtam azt, mert nekem az van. Szerintem a mai piacon is van olyan prém tank ami játszható és jól hoz. :)

(#69092) #43783936 válasza h1mpi (#69087) üzenetére


#43783936
törölt tag

A KV-3 nekem a halálom volt.
Nem vagyok (nagyon) sz@r játékos, de azzal egyszerűen nem ment.
A Pls uninstall wot, és a Play Barbie next time beszólásokra még csak haragudni se tudtam.

Az ász meglett vele, de úgy, hogy elindultam kilövetni magam, és lőttem mindenre ami mozgott, de még a kilövetéshez is balfék voltam, és túléltem a csatát.

Átszenvedtem magam rajta, és az utána jövők bőséggel kárpótoltak. :)

(#69093) fradi81 válasza h1mpi (#69087) üzenetére


fradi81
veterán

Nekem nem jött be, lassú, de mégsem túl erős páncél, sima IS ágyú, örültem mikor összegyűlt az XP a kv-4-re és eladhattam. Teszt szerveren mentem 1-2 kört kv-4-el, na arról már pattognak a lövedékek ahogy egy ilyen tankról kell.

moto g72, Ninebot d28e

(#69094) 04ahgy válasza Assimilator (#69082) üzenetére


04ahgy
nagyúr

"Amikor volt prém accom, a Type-al 100.000-es profit volt egy körön. Nagyon gyorsan gyűlt a kredit. Aztán vettem T-62-t, IS-8-at, ST-1, meg néhány T8-as heavy-t, aztán egy csapásra huss a millióknak."

És aztán még a Type-ot is szép csendben lenerfelgették. :D

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#69095) FoBCRaistlin válasza fradi81 (#69093) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

na igen, KV4... az erőd.
Még nem szokta hozzá igazán, de brutális. Nekem bejön.
Az egyik legnagyobb poént vele követtem el. Lerammoltam egy med/light tankot. Nem tudom mi volt pontosan, meg fogom keresni, de lehet pont egy Type. Hatalmas poén volt! :)
Tegnap is pont rammoltam vele egy láncolt medet. Lőhettem is volna, de az nem lett volna akkor poén :D

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#69096) Assimilator válasza 04ahgy (#69094) üzenetére


Assimilator
őstag

Ne is mond. :)
Már addig nerfelték, hogy csak kreditszerzése használom.
Már egy T-44-et csak az egyéni skillekkel tudok 1:1-ben megverni.
Hol van már a régi pattogós front... A tornyot már szemből belövi egy T8 med...
Egy 8.8-as jagdtiger lehagy, de még gyorsabban is fordul.
Ráadás a villámgyors toronyforgásnak is adtak 5-6 pofont.
Kivonták a piacról, nem értem, miért kellett eddig nerfelni.
S attól tartok, ez még nem a vége. :)

[ Szerkesztve ]

(#69097) Bingisz válasza Assimilator (#69096) üzenetére


Bingisz
addikt

"Kivonták a piacról, nem értem, miért kellett eddig nerfelni."

Így is ez a legkevesebb kompromisszummal rendelkező tier 8 prém. Egy T44-nél meg kategóriákkal jobb szvsz.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#69098) jozefgucci1 válasza Assimilator (#69096) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Pont ezt beszélgettük tegnap este klántársammal , hogy nem kizárt egy esetleges akció erre a tankra kihegyezve . Valóban már annyira nem kimagasló mint mikor megjelent és Tier7 ben falkában lehetett csatát nyerni egyszerűen . Emlékszem amelyik csapatban volt TYp platon az nyert és ment ám a szitkozódás . Szóval nem lennék meglepve egy esetleges karácsonyi akció keretében meg lehetne szerezni ezt is .

Bingisz .: Nincs T44-em ,de szerintem ellenként egy jobban használható tanknak tűnik mint a typ . Egy azonos képességgel bíró játékos T44-el elver egy typ-ban szerintem .

[ Szerkesztve ]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#69099) Bad Pritt válasza jozefgucci1 (#69098) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Odaverne, az egyetlen 8-as prémtank, amiért még pénzt is hajlandó lennék adni, pedig szerintem sem egy nagy durranás már, T-44 sok szempontból jobb már nála.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#69100) Bingisz válasza jozefgucci1 (#69098) üzenetére


Bingisz
addikt

Kb. 0 az esélye annak, hogy küldiben akárkinek is odaadják.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.