Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#69751) Simi37


Simi37
őstag

Fejlesztői hírcsokor #96

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#69752) Bad Pritt válasza Patrick76496 (#69740) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

és scyllarus: Nem érdemes szerintem nézni most a statot, összevissza mutat. A tegnapi napom Noobmeter szerint 3600, Wotstats szerint 5500, szerintem valahol a kettő között van az igazság (pokolian jó nap volt a tegnapi :D). Átlagban is mást mutatnak, majd csak gatyába rázzák az adatbázisokat.

(#69749) Atti777: Szép kör volt, Sztyeppe amúgy is hálás pálya ennek a tanknak, jó köröket futottam itt én is. Ha valahol van esély ászt szerezni, az ez a pálya. :D

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#69753) Lunky88


Lunky88
tag

Na a közutálatnak örvendő WT auf E100-al is megvan a tank ászom. :)

"Go on… but trick us again child, and your suffering will be legendary even in Hell!"

(#69754) dfsz34


dfsz34
őstag

Mi a fax van weboldallal? Akarnék venni egy E25-t meg talán egy T25-t is, de nem lehet belépni a login részen.

(#69755) PAWI


PAWI
tag

Jó reggelt! Úgy látszik, ma a németekkel kell játszanom!

(#69756) csaba17


csaba17
senior tag

valaki találkozott már olyan hibával hogy kidob a játék, utána pedig modok nélkül sem tölti be a csatát?
előbb megyek vinter himmelsdorfon, kidob, visszalépek, betölti és kidob. most meg már a csatát sem tölti be modok nélkül sem...
mármint a következő csatát sem.

szerk: az integritásos indítással most tölt majd 1500 megát. érdekes...

[ Szerkesztve ]

(#69757) PAWI válasza dfsz34 (#69754) üzenetére


PAWI
tag

Én is próbáltam ma a prémiumshop-ba lépni, nem engedett, nem elérhető

(#69758) dfsz34


dfsz34
őstag

Azt hiszem jegelem a játékot estig. Talán akkor már meg tudom venni az e25-t. A másik dolog, hogy ennyi amatőr, megkerülöm a TD-t erre a saját artynk kiszed. Mikor értik már meg, ha a TD mögött vagyok, akkor nem kell a segítsége? Adott egy szerencsés medált az ellenfélnek, mást nem is nagyon csinált a csatában...

Talán este kevesebb lesz az agyhalott, mert mennek aludni vagy a dizsibe :)

(#69759) PAWI válasza dfsz34 (#69758) üzenetére


PAWI
tag

Nekem most belépett. ÉN is beszerzem az e25-öt, meg az s35 739-et is :) Meg talán a pz IV-et is.

[ Szerkesztve ]

(#69760) scyllarus válasza dfsz34 (#69758) üzenetére


scyllarus
veterán

Nem neked akart segíteni... Felvillant a piros pötty, odalőtt a fragért, talán meg sem várta a beszűkülést. Akkor is odalőtt volna, ha 14-1-nél 6 zöld pont van körülötte. Szeressük az artykat :)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#69761) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Jó kis akció van a prém tankokra :))

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#69762) Angel1981 válasza dfsz34 (#69758) üzenetére


Angel1981
veterán

Engem meg T6-al 20 csatából 15x T8-ba rakott, de szó szerint - de legalább T7-el, és T8-al is oda! :P

(#69763) scyllarus


scyllarus
veterán

Valaki nem tudja, hogy lehet a gyári célkeresztet visszaállítani? Ez a Jacktor modpack nagyon bejött, pont a Taipant használja ő is, ami nekem is bevált, de most furcsa dolgokat tapasztalok. A fél nap modnélküli játék alatt megkedveltem a gyári célzót, kipróbálnám azzal. :)

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#69764) arpeen2


arpeen2
senior tag

Nincs vkinek tippje, melyik moddal lehet a gond az alábbiak közül ? Mert elkezdte a random kilépkedést a 9.3

- jacktor v3
- white death
- vitiris deggies v1
- hrmod
- gnomefathers

:R

(#69765) scyllarus válasza arpeen2 (#69764) üzenetére


scyllarus
veterán

A Jacktor nekem 2 napja megy hibátlanul, azt kizárnám.
A célzós kérdésem tárgytalan, megtaláltam. És az anomáliák is eltűntek a gyárival, szóval ott volt a baj :(

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#69766) h1mpi válasza arpeen2 (#69764) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Tedd fel az Aslains modpacket és csinálj full clean istallt. Ott minden működik és nem lépeget ki.

Más: megvettem a Panther/M10-et. Kiváncsi vagyok, hogy fog feküdni a stílusa. Most a mozgékony medeket imádom :)

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#69767) sith7 válasza PAWI (#69755) üzenetére


sith7
nagyúr

Szia

Milyen tank ikonsort használsz ?

(#69768) tigerk


tigerk
tag

Hali
Hogyhogy nem lehet venni prém tankot gift shopból telefonos fizetéssel?Mert beruháznék egy panther/m10-re de nincs telós fizetési módszer pedig a type 59-et is így vettem anno.

(#69769) h1mpi válasza tigerk (#69768) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Csak aranyat enged venni egy ideje. Segítenék paypalon megvenni, de előre nem tudsz utalni hétvége lévén...

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#69770) csapee válasza Bad Pritt (#69752) üzenetére


csapee
senior tag

Ma a wn8-am 0, de a performance 13500. Kicsit vicces.

Csapee

(#69771) emre válasza arpeen2 (#69764) üzenetére


emre
veterán

A gnómmal van a gond. forrás

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#69772) h1mpi válasza emre (#69771) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Igen Aslainsban sincs benne :)

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#69773) arpeen2 válasza emre (#69771) üzenetére


arpeen2
senior tag

:R

(#69774) dfsz34


dfsz34
őstag

Attól tartok nyugdíjba megy az SP, megvettem az E25-t és bejárattam, két csatát mentem vele, 75%-os legénységgel :C (és nulla db arany lőszerrel)

Тank Wins Átl.Sebzés WN8
E25 1/2 2918 5423 (100)

98087 kredit (prém nélkül) bruttó és 82045 nettó. Ez szerintem nagyon jó eredmény, az SP-vel is meglehetősen erős körök kellenek ilyen eredményhez.

Map: Steppes E 25 883 42 163
Csatában elért Achievement Kiváló Lövész, Elit lövész, Kiváló sofőr jelvény: "3. osztály"

Map: Ruinberg E 25 4 191 (x3 minden nap az első csatáért) 55 924
Csatában elért Achievement Nagy kaliber, Elit lövész, Kiváló sofőr jelvény: "Tank ász"

Jó, mondjuk az SP védelmében annyit, hogy azzal még többet lehet termelni, ha ilyen jól sikerül a kör. Az E25 viszont gyors, mint a szélvész, oda lehet érni vele mindig, ahol valami akció van, flank pozícióra tudok menni, élvezetesek, pörgősek a csaták. A játékélmény kimagasló vele és szó szerint egy pénznyomda. Eldöntöttem, ha egy prém tankot veszek pénzért, csak ezt, semmi mást (na jó, még a T25-t meggondolom, hogy neki akarok-e állni a második német med vonalnak, akkor jól jönne, meg az is nagyon jó tank, féláron meg kéne vegyem...)

[ Szerkesztve ]

(#69775) szbalogh válasza dfsz34 (#69774) üzenetére


szbalogh
őstag

Nyugi, nemsokára nerfelik az E25-öt is :)

Nick: HE_Storm

(#69776) dfsz34 válasza szbalogh (#69775) üzenetére


dfsz34
őstag

Akkor viszont van rá esély, hogy keresek egy kis aranyat vele, ha visszaadják a teljes árát :)

Amúgy nem figyelted meg, hogy nem nagyon beszélnek erről? Egyszer meglebegtették, aztán annyiban is maradt.

[ Szerkesztve ]

(#69777) LobiDrg válasza h1mpi (#69766) üzenetére


LobiDrg
aktív tag

Milyen a Penther/M10 ? Nettóban mennyit keresel vele ? Én is szemezgetek vele.Múltkor a SU-100Y-t akartam megvenni de nem lett belőle semmi mert kipróbáltam tesztszerveren de nem jött be :)

[ Szerkesztve ]

(#69778) #43783936 válasza dfsz34 (#69776) üzenetére


#43783936
törölt tag

Szerintem fű alatt nerfelték egy kicsit 9.2-ben, mert előtte valahogy több átütő lövésem volt vele.

(#69779) h1mpi válasza LobiDrg (#69777) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Mèg nem voltam azóta gépközelben, telóról vettem :P

E-25-t nem tudom megvegyem-e? Olyan Matilda feeling játszani fele?

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#69780) PR0JECTNR56 válasza h1mpi (#69779) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Hetzer méret, Stug löveg, konstans autoloader élményt nyújtó tűzgyorsaság, ELC AMX mobilitás, papírmasé páncél, tehát szórakoztató.

(#69781) #43783936 válasza h1mpi (#69779) üzenetére


#43783936
törölt tag

Az e-25 abszolút egyedi. :))
Egy scout és egy td keveréke csótányszerkóban.

(#69782) Tbor


Tbor
tag

Vettem egy e25-öt, nagyon élvezetes :)
Szerintetek kiképzése érdemes t-25-ben és t14-ben gondolkodni ? Van még egy SP-m pénzgyártásra (ingyen volt de tök jó), azon gondolkodtam, hogy most buffolták az xp termelését ezeknek a low tier tankoknak is, úgyhogy lehet lenne értelmük...

(#69783) h1mpi válasza #43783936 (#69781) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Megvéve az is ;) t8 heavy helyett vettem ezt a kettőt pénznyomtatásra :P

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#69784) Valentin90 válasza h1mpi (#69779) üzenetére


Valentin90
tag

Az FCM50t mellett szerintem ez a másik prémtank amit érdemes megvenni. Annyira nem Matildás, mert sokkal gyorsabb nála, a penje pedig annyira azért nem jó szintjéhez mérten mint a Matildának, de pompás kis tank. Baromira idegesítő tud lenni, és veszett gyorsan lő és a camoja is kimagaslóan jó, ráadásul mivel prém TD nem veszít annyit az álcájából ha ellövi magát.

(#69785) Angel1981 válasza szbalogh (#69775) üzenetére


Angel1981
veterán

Ez többször felmerült, valóban, de a legutóbbi álláspont szerint békén hagyják.
A prémtankok nerfelése talán a legkényesebb dolog.

h1mpi: az E25 játékstílusa gyökeresen más, mint a Matildáé.
Nagyon gyors <-> nagyon lassú, közepes pen <-> nagyon jó pen, nagyon jó álca <-> közepes álca.

A Matilda egy "zsebheavy", az E25 egy TD-Scout light hibrid.
Viszont ha ráérzel, baromi jól lehet vele keresni, és fun a játék.

[ Szerkesztve ]

(#69786) LobiDrg válasza h1mpi (#69783) üzenetére


LobiDrg
aktív tag

Majd írj egy beszámolót róluk :)

(#69787) dfsz34 válasza Tbor (#69782) üzenetére


dfsz34
őstag

Akkor van értelme, ha úgy gondolkozol, hogy tier6-7-8 tankot már 100% legénységgel akarod kezdeni. Nagyon nem mindegy azért, hogy 90% (vagy még rosszabb) legénységgel állsz neki egy tanknak, ami ráadásul még stock felszereltségű is.

Ilyenkor célszerű belerakni a prém tankba és ott felhúzni őket 100%-ra és csak utána elkezdeni komolyabban a magasabb tier tankot, ráadásul a kredit is jön ilyenkor, egy tier-el feljebb lépéskor, a kiadások után.

Ha meg eléred a tier10-t, akkor mész a prém tankkal, ha éppen kedved van. Kihasználod a napi 3x-5x akciókat (ilyen módon, ha van éppen akció, akkor több tankkal tudsz magas szorzót begyűjteni, a legénység gyorsabban fejlődik). Jön be kredit, fejlődnek a legények. Érdemes ezért olyan prém tankot venni, ami nem szenved túl sok betegségtől, nem döglassú stb.

A T25-be 5 legény megy, abszolút jó elgondolás legénység képzésre megvenni. Féláron kapsz egy jól használható tankot most, amivel ráadásul két teljes német med ágat tudsz támogatni legénység szempontjából is. Érdemes mindegyiket kihúzni. A leo ágon megyek és már a leo pta is szenzásiósan, a leo1 még jobb. Az e50m is nagyon jó tank a másik ágon, megéri ezeknek neki állni. A kredit hozam se rossz tulajdonképpen a T25-ben, tier5-höz képest abszolút jónak mondható.

A T14-t nem ismerem annyira, de szerintem az nem annyira fun tank, már amit látok belőle a csatatéren, de majd akinek van elmondja róla, amit tudni kell. A T25 viszont nagyon jó, azzal biztosan nem lehet melléfogni.

(#69783) h1mpi Ha előbb kérdezel, elmondtam volna, hogy ugyanaz az ágyújuk, csak az e25-ben lényegesen jobban kihasználható, nagyobb RoF, pontosabb, célzásidő nicns gyakorlatilag, sokkal gyorsabb maga a tank, tudsz flankra menni stb stb. A panther is nagyon jól hozza egyébként a kreditet, semmi gond vele, de ezt így kicsit feleslegesnek érzem. Az e25 addiktív :) , nem tudom, hogy akarsz-e ugyanazzal az ágyúval operálni egy med tankon is , de majd meglátod. Nekem a panther-el, amikor próbálgattam a teszten az volt a bajom, hogy az a tényleg minden közepes tank. Nincs kiemelkedően jó tulajdonsága, max a sok hp, de mondjuk rossz se nagyon van neki. Mindezzel együtt, nehéz volt vele sokat sebezni. Egyszerűen elfogy az ágyú ereje szemből, az igazán hatékony flank harchoz meg nem elég gyors valahogy, de mindegy ez mondjuk az én véleményem, neked lehet, hogy pont bejön a stílusodhoz.

[ Szerkesztve ]

(#69788) Tbor válasza dfsz34 (#69787) üzenetére


Tbor
tag

Köszönöm a tanácsokat.
Igen, pont így gondoltam a képzést. húznám az ágakat és mellé leszorzóznám ugyanazokkal a legényekkel a prémeket is.
A T14 megvan valakinek ? Az is elég op-nak tűnik és féláron nem rossz, amcsi heavy ág kiegészítő húzására gondoltam a fentiek szerint, csak nem ugyanaz a crew összetétele, mint a későbbi t29 ágnak. Attól még működhet, ha jól jön az xp.
Elég jelentős xp buffot kaptak a prémtankok a 9.3-ban (különösen alacsony tier-ben), plussz 2x legénység képzési együtthatót.

(#69789) L-e-f-i-e válasza szbalogh (#69775) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Ezt hol hallottad? Többször is azt állította a Wg, hogy ez e25 miatt felesleges sírni mert nem nyulnak hozzá semmit se.

=^-^=

(#69790) Drenadar válasza Tbor (#69788) üzenetére


Drenadar
veterán

Semmi extra a t14 de mit értesz azalatt hogy nem ugyanaz a crew mint a t29? Mert hogy de.
Sőt még a t32 is ugyanaz csak felette nem kell rádiós...

(#69791) Tbor válasza Drenadar (#69790) üzenetére


Tbor
tag

Igen, igazad van a crew tekintetében. Még mindig vacillálok a training miatt (sose árt egy-két jó legénység).

(#69792) dfsz34 válasza Tbor (#69791) üzenetére


dfsz34
őstag

Volt egy cikk valamikor, hogy ráadásul azt tervezik, hogy xp többlet szorzót kapnak a prém tankok. tier5-ben 40% ! , ennyivel gyorsabb a fejlődés, legalábbis a tervek szerint.

Na megtaláltam közben, [link].
A közeljövőben várható valamikor.

[ Szerkesztve ]

(#69793) Tbor válasza dfsz34 (#69792) üzenetére


Tbor
tag

Igen +50%, ha jól tudom már a 9.3-tól.
Hivatalosan :

[ Szerkesztve ]

(#69794) Drenadar válasza Tbor (#69793) üzenetére


Drenadar
veterán

Szerintem is jó dolog a prémium tankkal húzni a legényeket a t32őt érdemes megtartani és akkor a rádiós is fejlődni fog...

(#69795) dfsz34 válasza Tbor (#69793) üzenetére


dfsz34
őstag

hm, ezt nem is tudtam, mindjárt ki is próbálom valahogy, hogy tényleg megkapom-e az 50% a legénységre

[ Szerkesztve ]

(#69796) Jarod1


Jarod1
addikt

náladok is csökkent az fps? 093 al? 92 ben 50 el zúzott most 20 v 25..

(#69797) scyllarus válasza L-e-f-i-e (#69789) üzenetére


scyllarus
veterán

Szerintem nem fogják piszkálni az E25-öt. Az átlag statjai nem lehetnek kimagaslóak. Ahhoz a tankhoz tudás is kell, hogy valaki tudja használni, nem csak beleülök és én vagyok a király. Tipikusan BC típusú jármű: csak zöld-kék-lila és piros játékosokat látok, narancs-citromot sosem. Vagy top sebzők lesznek, vagy 200 sebzéssel először halnak. És mivel pirosból több van, így az átlag nem szúr szemet a WG-nek.

Jarod1: nekem speciel nőtt, jobb grafika mellett.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#69798) Tbor


Tbor
tag

Megvan a t25 is, tetszik :)
Már csak a t14-en vacillálok

(#69799) h1mpi válasza LobiDrg (#69786) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nagyon tetszik mind a két prém tank:

T-25 kegyetlen gyors és mozgékony, nagyon tetszik első benyomásra. 130 körül sebez, de nagyon gyorsan tölt és pontos.

Panther: igazi beteg med. Olyan erős, hogy a heavyket simán osztani lehet vele. Ez nagyon tetszeni fog.

Sajnos laptopról játszottam 1-1 kört, de kiléptem, mert 20 FPS-el nem tudok játszani...

Majd jövő héten a "rendes gépről" :))

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#69800) jr1994


jr1994
addikt

Ha valami nagyon wtf jelenetet sikerült összehozni azt kinek, hova lehet beküldeni? Öcsém ment az új type 62-vel, malinovkán a bal szélen futott el, és a szembejövő batchetet egyszerűen belökte a vízbe :DDD :DDD jobbra kiment, a bat ment volna tovább de ő ráhúzta balra amikor mellé ért aztán még tovább is tudott menni a fedezékig. (Ha valakit érdekel replayt ide is felteszem csak a másik gépen van. Az első egy perc csak a lényeg.)

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.