Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#69401) ddt500hu válasza K6000 (#69399) üzenetére


ddt500hu
veterán

És egy klán mire megy egy olyan emberrel aki light tankkal megy állandóan?
Normál clan war-on nem láttam még 13 90-et vagy Chaffe-t esetleg vk 28-at. Csak T10-es heavy, med, td, arty játszik. Egy klánba olyan ember kell aki ezekkel jól és sokat megy ééééss.. sokat sebez.

(#69402) Habib[HUN] válasza ddt500hu (#69401) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Azért nem csak a klasszikus CW van a wotban. ESL illetve Stronghold csatákban van létjogosultsága egy könnyű tanknak is. Sőt kötelező elem tud lenni. Elvégre nem csak tier X-ben van élet.

(#69403) dfsz34 válasza ddt500hu (#69401) üzenetére


dfsz34
őstag

Például azért, mert aki jól tud menni egy könnyű tankkal, az nagyon valószínűen nagyságrenddel jobb játékos, mint aki csak a nehezet meg a TD-t ismeri, artyt meg sem említeném egy napon. Még egy jó medes lehet közel ehhez, de a könnyű tank a játék csúcsa, már ami az ismerteket, taktikát, tudást stb feltételez.

Bár mondjuk, aki jól megy könnyű tankkal, annak nem probléma a wn8. Azt mondjuk megértem, hogy cw-re nem lehet vinni mondjuk egy t71-t vagy amx1390-t, de helyette ott a batmobil, nagyon hasonló feladatkörben.

[ Szerkesztve ]

(#69404) h1mpi


h1mpi
nagyúr

A Client patch file-al mit kell csinálni, ha letöltöttem, mert nincs indítható kiterjesztése?!

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#69405) szbalogh válasza Bad Pritt (#69400) üzenetére


szbalogh
őstag

Jah a likasbodon accomon en is lila unicum vagyok...
Már tier 3nál vagyok :)

Nick: HE_Storm

(#69406) Angel1981 válasza K6000 (#69399) üzenetére


Angel1981
veterán

"Ezt a WN8 -as értékelést felejtsük már el könyörgöm."

Azért valamihez viszonyítania kell egy klánnak, pláne egy ilyen jó klánnak.
A WN8 pont azért jobb, mint a WN7, mert tankra bontva vannak a követelmények (az más kérdés, hogy jó pár van, aminél "furcsa" az a bizonyos követelmény).
Olyan játékosról pedig még nem hallottam, aki csak magas szintű lightokkal megy, és ez gátolja abban, hogy beliluljon. :))

Kicsit olyan ez, mint egy jó állásra való jelentkezés - valahol meg kell húzni a követelményeket, aztán majd a próbaidő eldönt, hogy maradhat-e az illető, vagy sem?

Aki meg valamiben annyira jó, hogy messze földről híres, azt úgyis beveszik, a stat nem is számít - újabb példa; anno, az én időmben, aki az általános 8-ban megrendezett országos matekversenyen bekerült a legjobb 10-be, az automatikusan felvételt nyert az olyan gimikbe, mint pl. Berzsenyi, vagy a Fazekas, felvételiznie sem kellett.

(#69407) mcwolf79 válasza h1mpi (#69404) üzenetére


mcwolf79
veterán

Sztem be kell másolni az updates mappába, és akkor indításkor onnan telepíti fel.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#69408) Bad Pritt válasza Angel1981 (#69406) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Meg szerintme nem magával a WN értékeléssel van baj, hanem azzal a kultusszal meg fétissel, ami köré nőtt.
Ph3lan-t érdemes megnézni mostanában főleg a live adásoknál, mennyire becsmérli már a visszaszámolás alatt a piros játékosokat, kicsit belefáradt már ebbe a játékba, néha úgy tűnik. Ráadásul őt sokan nézik, úgyhogy ez nem biztos, hogy jó példának számít a közönsége számára.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#69409) h1mpi válasza mcwolf79 (#69407) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Oké köszi, akkor oda teszem

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#69410) Bingisz válasza szbalogh (#69359) üzenetére


Bingisz
addikt

Van zöldünk igen. 2500 recent wn8-al. Sőt két sárgánk is van, abból az egyik, egy átvett acc (2500 recenttel), a másik meg egy feltörekvő arty pro hölgyemény. ;)

Hágé: A többiekkel kell megbeszélnem a dolgot.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#69411) vhw


vhw
addikt

Tanulság: nem hátrány, ha vékony, magas hangod van - ún. prók közé is be lehet férni, ha lány vagy lánynak adod ki magad :))

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#69412) Petyus87 válasza Bad Pritt (#69408) üzenetére


Petyus87
aktív tag

Már nem is azért, de az olyan nyomi embereknek én se örülök, akik hátráltatják a csapat játékát, blokkolnak, lökdösnek, csapattársat sebeznek, legtöbb esetben azt se tudják hol kell lőni a tankot és nem logikusan/értelmesen játszanak...

(#69413) Angel1981 válasza Bad Pritt (#69408) üzenetére


Angel1981
veterán

Szoktam nézni, és a piros játékosok szidalmazás a részéről szerintem még a határeseten belül van, az jobban zavar, hogy mennyire szidja az artikat.
Nem értem, hogy egy ilyen jó játékos, mint ő, miért nem látja be, hogy igenis szükség van rájuk a játékban - nem, nem vagyok artista. :)

(#69414) dfsz34


dfsz34
őstag

Jó lenne már menni a type62-vel, ma befejezem a küldetést, de még ugye nem lehet menni, #&@###@

Más, nem ismertem korábban ezt az ikon készítőt [link], de nagyon jópofa.

Mindig az volt a gondom, hogy nekem egy egyszerű ikon, számmal (arab) legyen kiírva a tier és a tank neve, meg legyenek más színű háttéren a különböző tank osztályok, semmi más nem kell. Nagyon nehezen találtam ilyen ikont, mind csicsás, mint a fene. Ezzel meg magam szépen összeraktam egy ilyen minimalista verziót.

(#69415) K6000 válasza Bad Pritt (#69400) üzenetére


K6000
tag

Na ezt azért gondoljuk át még 1x. T71 light tank, az esetek 90%-ban tier 10 tankokkal találkozik. Az alap látótávolság 400m. Gyakorlatilag az összes tier 10 tanknak 400m az alap látótávolsága, induljunk ki ebből. Természetesen sok tier 10 mednek (tier 9-nek is) 410 - 420m az alap látótávolsága, de induljunk ki abból, hogy olyan tier 10 csatában vagyunk amiben csak TD és csak heavy van. Ebben a csatában 2 lehetőség adódik.

A. Kell a WN8 így biztonságos távolságból (TD - arty mellől 400-500 méterre) prémium lőszerrel megszórom a mások által felderített ellenséget. Ha a nálam lévő lőszermennyiség harmada sebez akkor már meg is van a lila WN8.

B. Kihasználom az egy szem adut amim van mégpedig azt, hogy nekem van a pályán a legjobb álcám. Látótávolságom nem jobb mint az ellenfélé, vagy a saját csapatomé, így előrébb kell mennem mint a mellettem álló periszkópos Waffenträger auf E 100 (alap 420m látótávolság mindenféle extrák nélkül). 300 m körül meglátom az ellenséges Waffenträger auf E 100 csak azért mert ellőtte magát. Tudom, hogy ő csak az álcám miatt nem lát engem, de ez az álca csak addig tart amíg rá nem lövök. Tehát b esetben a lövöldözés ki van zárva, mer az egyben a T71 halálát is jelenti.

Én a B csapatot erősítem, és szerintem a light feladata a felderítés és nem az, hogy megküzdjön az E100 nehéztankkal. És szerintem az a jó light játékos aki egy csatában 9000 spot demage mellett járőr medált kap, és nem az aki meg tudja lőni 5 tárnyi prémium lőszerből az 1000 HP saját sebzést, és a csata elvesztése után szidja a csapatát, hogy bezzeg ő light létére milyen sokat lőtt. A T71 1200 demage és 1 kill a lila limit. Még a top über szuperunikum nagyonlila játékosoknál sem találtam 1100 átlag demage felett senkit. Remélem te találsz olyan játékost aki 1200 felett tudja tartani az átlagát T71 tankkal....

ASUS PSCH-L 3.2GHz HT Intel. 4db Corsair 1GB ECC DDR ram 400MHz dual channel, SCSI U320 Seagate 73GB 16mb 15000rpm 2db (raid 1) + 2x WD160 RE (sata raid 0) + HP SCSI Dat72

(#69416) skopy válasza emre (#69394) üzenetére


skopy
tag

Köszönöm, :R
ez jó ötlet, alapból a játék nem akar frissíteni.

Az akasztott embert, még az ág is húzza.

(#69417) szbalogh válasza Angel1981 (#69413) üzenetére


szbalogh
őstag

Ha engem meglo egy arty rateszem mind a 10 szavazatom. Engem ez karp
otol.

Nick: HE_Storm

(#69418) h1mpi válasza szbalogh (#69417) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nem vagyok egy anyázós típus, de valamelyik nap 3 arti lőtt meg egyszerre. Na akkor elöntött a sz*r :D

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#69419) ddt500hu válasza Habib[HUN] (#69402) üzenetére


ddt500hu
veterán

Utólag belegondolva kár volt reagálnom. Ki az az állat aki annyit megy light tankkal (rosszul), hogy amiatt nem jó a wn8-a??? ;]
Persze ESL, Stronghold, századba kell ezért mondtam a normál clan war-t. :U Úgy vélem az a csúcsa a WOT-nak. Lenne stabilan pár Francia vagy Német területünk....álmodik a nyomor! :DDD

(#69420) K6000 válasza ddt500hu (#69401) üzenetére


K6000
tag

A válasz erőd csata. Tier 6-ban az amx 12t a király, igaz nem nagy szám, nem is különösebben kiemelkedő a látótávolsága, de a KV-1S 330 méteréhez képest brutális. Erre mondják azt, hogy a vakok között a félszemű a király :)

Tier 8 csatában meg az amx 13 90, és a T71 van ezen a poszton, mert az IS-3 a saját orráig sem lát ;)

ASUS PSCH-L 3.2GHz HT Intel. 4db Corsair 1GB ECC DDR ram 400MHz dual channel, SCSI U320 Seagate 73GB 16mb 15000rpm 2db (raid 1) + 2x WD160 RE (sata raid 0) + HP SCSI Dat72

(#69421) dvids válasza K6000 (#69415) üzenetére


dvids
aktív tag

Azért annyit tegyünk hozzá, hogy ez a taktika működésképtelen a pályák 80%-ánál. Arányaiban sokkal kevesebb a nyitott pálya ahol szabadon lehet scoutolgatni. A meccsek nagy részében a light tankokat is már úgy kell játszani, mint a mediumokat.

(#69422) Atti777 válasza Angel1981 (#69413) üzenetére


Atti777
senior tag

Azért az artyk csatánkénti számával, vagy legalább az eloszlásával kezdhetnének valamit, mert tegnap is volt olyan csatám, ahol 5-5 arty volt, a következőben meg egy sem...

Путин, иди нахуй!

(#69423) gilfoyle válasza Atti777 (#69422) üzenetére


gilfoyle
őstag

5 arty??? Max 3-mal találkoztam eddig... :Y

(#69424) Enzolord válasza gilfoyle (#69423) üzenetére


Enzolord
addikt

5 a max most már, de régebben, amikor ez még nem volt korlátozva, volt hogy oldalanként ennél is több volt..
Itt a fórumon is voltak fenn olyan MM képek, hogy 10 arty volt 1 oldalon.. :

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#69425) szbalogh válasza K6000 (#69420) üzenetére


szbalogh
őstag

Mi a vk-t preferaljuk. A trollgun szereti a hellcatet meg a 12tt. A latotavja is nagyobb. 12tt rammolni meg egyenesen orgia.

Nick: HE_Storm

(#69426) szbalogh válasza gilfoyle (#69423) üzenetére


szbalogh
őstag

Ugye akinek van Burda medalja... :)

Nick: HE_Storm

(#69427) jozefgucci1 válasza gilfoyle (#69423) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Tegnap nekem is volt egy köröm OB261-el amiben 5-5 arty volt oldalanként .Ráadásul ebből 4 tier10-es és három bc arty . Viszont a legtöbb csatában meg vagy nincs arty vagy csak egy .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#69428) dfsz34 válasza K6000 (#69415) üzenetére


dfsz34
őstag

A T71-be nem kell arany, mióta játszom vele 2x táraztam aranyat bele, elhasználtam kb 8 darabot összesen. A másik, hogy pontosan el tud bánni a nagy böszme TD-vel vagy a lassú tornyos tankokkal, mint az E100, csak a környezet legyen adott hozzá, magányos tank, nyílt terepen (körbefutható legyen). Mindig flankra kell mozogni vele, legjobb ha az ellenfél háta, hát, oldal, gyenge pont, kb ebben a sorrendben igyekszem célozni és simán elég az a pen. Van hozzá sebessége, hogy a manőverező harcot folytassa az ember.

(#69429) Enzolord válasza jozefgucci1 (#69427) üzenetére


Enzolord
addikt

Nocsak? milyen kapitányi a fizimiskád...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#69430) Angel1981 válasza Atti777 (#69422) üzenetére


Angel1981
veterán

Igen, ezt mindig hozzá szoktam tenni, most kivételesen lehagytam! :P
Én is korlátoznám a csatánkénti artikat 3-3-ban, azt is csak a potenciális 3-as szakaszok miatt, egyébként 2-2 elég lenne.

(#69431) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Úgy néz ki újra kell 0-ról raknom, mert nem tölti be a csatát... megáll és a csata végével dob csak vissza a garázsba...

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#69432) emre válasza h1mpi (#69431) üzenetére


emre
veterán

Szedj le valahonnét egy 9.3-as replay-t és azzal teszteld a modokat amiket felpakolsz.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#69433) h1mpi válasza emre (#69432) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Oké jó ötlet, most már mindegy, mert uninstallt kapott csak a woordloftanks.eu meg halott és nem tudom letölteni a gamet...

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#69434) Bingisz válasza K6000 (#69420) üzenetére


Bingisz
addikt

A stronkhold bele sem számít a statba....

Amúgy nálunk van jó pár játékos 1200 fölötti dmg-vel T71-el.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#69435) Simi37 válasza h1mpi (#69433) üzenetére


Simi37
őstag

A régi telepítővel is jó :) Azzal csak a klienst teszed fel és utána ha elindítod a játékot egyből a legújabbat szedi le :)

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#69436) h1mpi válasza Simi37 (#69435) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Azzal se indul el nem akarja frissíteni, pedig bemásoltam a updates mappába a patch filet is...
Jó votl nekem a 9.2 azzal legalább lehetett játszani :U :W

Folyamatosan ezt írja ki: Az adat, amit a frissítő szolgáltatástól kapott hibás!

Szerver túlterheltség lehet....

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#69437) K6000 válasza dvids (#69421) üzenetére


K6000
tag

Ha a T71 light tankot medként használod akkor az esetek 80%-ban biztos halál garantált.

(#69428) dfsz34

Én nem is lövöldözök vele arannyal, a HEAT nem a barátom :N Magányos nagy lassú tankot meg már sok 100 csata óta nem láttam. A végén igen, amikor már csak 1-2 ellenséges tank marad, de azt az utolsó szerencsétlent az esetek döntő többségében egyszerre 5-6 tank is lövi. Leseik nekem belőle 200 - 300 HP ami nem sok.

Régen már a közép játékban is voltam olyan bátor és buzgón forgolódtam a magányosnak gondolt tank körül, aztán nem csak az ellenséges tankoktól kaptam a találatokat, hanem a sajátoktól is. Erről már régen leszoktam, nem egy szép történettel lettem gazdagabb, a kiszemelt (és körbetáncolt) tank meg egy szerencsés medállal. Az arty nerf óta igazi istenkísértés egy ilyen manőver, a sok rossz tapasztalat miatt belese fogok már hasonlóba. (tudom ahol fát vágnak ott hullik a forgács)

ASUS PSCH-L 3.2GHz HT Intel. 4db Corsair 1GB ECC DDR ram 400MHz dual channel, SCSI U320 Seagate 73GB 16mb 15000rpm 2db (raid 1) + 2x WD160 RE (sata raid 0) + HP SCSI Dat72

(#69438) jano_77


jano_77
nagyúr

Sziasztok

Érdeklődnék, hogy kint van-e már a 9.3 patch illetve amennyiben igen, ha vki használja már, akkor működnek-e a 9.2-es modok? Úgy hallottam, hogy talán most nem nyúltak bele annyira, hogy a régi modokkal nem lesz gond, ezt visszaigazolná vki?

Köszönöm

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#69439) jozefgucci1 válasza Enzolord (#69429) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Jah jah most kaptam meg végre önmagam lehetek :DDD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#69440) h1mpi válasza jano_77 (#69438) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem a 9.3-as Aslains modpack se működött.... Újra kell raknom az egészet... :W

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#69441) mokus1


mokus1
addikt

Nálam reggel óta nem indul a game. Azt írja nem tud kapcsolódni a szerverhez és nem tud frissiteni. Mi lehet a gond? :F

(#69442) h1mpi válasza mokus1 (#69441) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ne aggódj nekem se megy, itt ülök és nyomogatom az újra gombot a launcherben...

na most a 100. után beleharapott a 7.9 Gb-os fileba...

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#69443) dvids válasza K6000 (#69437) üzenetére


dvids
aktív tag

"Ha a T71 light tankot medként használod akkor az esetek 80%-ban biztos halál garantált."

Hogy használod a light tankodat olyan pályákon, ahol a harcok zárt térben zajlanak, ahol a maximális látótávolság 400 méter alatti? Ha számvetést végeznénk a jelenleg játékban levő pályáknál akkor kb a 2/3-ukban ritkán használható ki a light tankok egyetlen egyértelmű előnye: a mozgás közbeni magas álca. Innentől pedig oda jutunk amit mondtam is: kvázi medium tankként kell játszani ezekben az esetekben. Na persze a medium tankok sem mind ugyanolyanok, úgy kell játszani egy light tankot is mint egy könnyen páncélozott mediumot.

(#69444) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Nem tudok játszani reggel óta... Segítsetek!!! ;] :DDD

(#69445) mokus1 válasza h1mpi (#69442) üzenetére


mokus1
addikt

Akkor jó nem nálam van a hiba.

Egyébként játékos nevem csokagm ha esetleg látna valaki:)

(#69446) K6000 válasza Bingisz (#69434) üzenetére


K6000
tag

Nem számít bele de ki mondott ilyet? És mielőtt belekötnél a mondatba, az egész erődösdi előtt is létezett Wot és emberek használták ezeket a tankokat. Én csak jeleztem, hogy a klán számára hol lehet még érdekes a light tank.

És hogy még egyértelmű legyen a WG ezeket a ligh tankokat úgy alkotta meg, hogy a játékosok FELDERÍTÉSRE használják. Ezért alacsony a páncélátütésük, és ezért alacsony a sebzésük is. Az álcájuk viszont menet közben sem csökken. (persze csak abban az esetben ha közben nem lövöldözünk vele)
Ez tény aki nem hiszi járjon utána. Egy WN8 meg nem veszi ezt figyelembe, és arra kényszeríti a játékosokat, hogy arra használják ezeket a tankokat amire nem való. Ennyi, szerintem nem nehéz felfogni, de rakok fel képet, hogy mindenki értse mire gondolok.

És tényleg, nálatok 4 ember megugrotta a szintet, az elit 60 emberből akinek T71 -tankja van.

ASUS PSCH-L 3.2GHz HT Intel. 4db Corsair 1GB ECC DDR ram 400MHz dual channel, SCSI U320 Seagate 73GB 16mb 15000rpm 2db (raid 1) + 2x WD160 RE (sata raid 0) + HP SCSI Dat72

(#69447) Habib[HUN] válasza mokus1 (#69445) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Patch nap van. Türelem torna terem...

(#69448) h1mpi válasza mokus1 (#69445) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem meg h1mpi :DDD milyen meglepő, nem? :Y

(#69449) Flayer: Igen, de azért még ellesz egy darabig. A mai medes küldinek lőttek...

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#69449) Flayer válasza h1mpi (#69442) üzenetére


Flayer
senior tag

Na végre most már megy rendesen a dolog!:)

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#69450) Bingisz válasza K6000 (#69446) üzenetére


Bingisz
addikt

Mi az hogy nem való?
Úgy kell használni egy tankot, hogy a lehető legtöbbet megtedd a győzelemért. Az, hogy egy tankkal nem lehet sebezni, mert light, eléggé elmaradott gondolkodásmód. Anno a francia tankok és a goldammo előtt volt ez igaz.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.