Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#70051) SaNyEe válasza Angel1981 (#70035) üzenetére


SaNyEe
aktív tag

A szeptemberi 9.2 micro patch óta már alkalmasak legénység trainingre is elég keményen.

Nekem ez leginkább a tier V prémiumokat értékeli fel, amik több mint dupla legénység XP-t adnak szeptember 12 óta.
Nyilván egyik sem tökéletes (de sok standard tank sem), de egyáltalán nem rosszak, pláne annak tükrében, hogy sokszor csökkentett MM-el kompenzálják a hiányosságaikat.

Viszont igaz ami igaz, mikor meglátok egy játékost XVM statisztika nélkül egy T34-ben Tier X csatában és elsőként megy himmelsdorf főterére puffogtatni a levegőbe, akkor rá tudnék szakajtani az égből egy század Maust..

[ Szerkesztve ]

-- end of transmission --

(#70052) Angel1981 válasza Bad Pritt (#70050) üzenetére


Angel1981
veterán

A Recon (Felderítő) 0.02%-ot ad képzettségpontonkén, a Situational Awarness (Helyzetfelismerés) 0.03-at.

SaNyEe: valóban, ez még annyira friss dolog, hogy hirtelen eszembe sem jutott. :)
Mindenesetre a legfontosabb feladatuk továbbra is a kreditfarmolás, aztán persze mellé ez a ficsőr is jól jön.

[ Szerkesztve ]

(#70053) SaNyEe válasza h1mpi (#70015) üzenetére


SaNyEe
aktív tag

A Chi Nu Kai egy jó prémium tankocska (privát vélemény, kicsit kisebb a WR-em vele mint a nagy átlag, de elég jó 55%), van is egy elemzésem róla a csatornámon, nézd meg.
A T-25 mondjuk szerintem jobb.. ráadásul a hétvégén még akciós is volt, be is vásároltam :)

[ Szerkesztve ]

-- end of transmission --

(#70054) Bad Pritt válasza Angel1981 (#70052) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ja, köszi, megnéztem tanknumbers-en mennyit is adnak, lehet inkább marad a javítás, az hasznosabb azért.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#70055) h1mpi válasza SaNyEe (#70053) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Rájöttem nekem a prém medek nem állnak kézre... Panther M10 és a Chi-Nu kai se

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#70056) odrif válasza h1mpi (#70055) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Nekem egy fullos IS-3 után egy stock T-44 nem akar a kezemre állni.

20 éve a Prohardveren

(#70057) jagada válasza Bad Pritt (#70046) üzenetére


jagada
őstag

Ha valamelyik csapattárs bekékül, akkor az szankció nélkül kilőhető??

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#70058) Bad Pritt válasza jagada (#70057) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Persze. Vannak is olyan gyökerek, akik ha meglátják, hogy valaki kék, egyből elkezdik lőni, nem tudom miért, ha nem ártott nekik semmit. De van különbség aközött, hogyha valaki a csatában kék és ha a hangárban kék.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#70059) Diarmand válasza Bad Pritt (#70058) üzenetére


Diarmand
senior tag

De van különbség aközött, hogyha valaki a csatában kék és ha a hangárban kék.

Á, dehogy van ;]

(#70060) szbalogh válasza h1mpi (#70015) üzenetére


szbalogh
őstag

Én szóltam, hogy Churchill III... A chi-nu kai-nak nem jó az ágyúja? Akkor minek jó?

Sógoromtól ma egy Excelsior-t kaptam szülinapra :)

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#70061) #43783936 válasza Diarmand (#70059) üzenetére


#43783936
törölt tag

Tegnap nem is egy bekékül csapattárssal találkoztam, akik elég durván odatették magukat a sok nyomoronc között.
Az egyik attól kékült be, hogy véletlenül összekoncantunk, és leesett rólam 6 HP.
Ha viszon valami kis közöztködő cserépedény, akkor én is beszállok a garázsjegyébe, :)

(#70062) Bad Pritt válasza Diarmand (#70059) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

De ha valaki a hangárban kék, akkor nem lehet szabadon lövöldözni őt csatában (sajnos). :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#70063) Habib[HUN] válasza Bad Pritt (#70058) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Azért azt ismerjük el, hogy a kékek nagy része nem csak a ráömlött festékes vödör miatt kapta az a színt. A nagy része komolyan tett is érte. Bevallom én is örömmel lyuggatom ki a kékeket. Több mint valószínű, hogy sáros az illető... ha meg tíz alkalomból egy ártatlan volt, akkor az üzemi veszteség. Benne van a pakliban.
Ha valaki idiótával találkozik, azt tolja ki az ellenfél elé. Vagy a visszalövés előtt várja meg, hogy bekéküljön az ellen. Cirka 18 ezer csata alatt ha egyszer lettem kék. Kb 6 ezer csatával ezelőtt.

(#70064) xAttilax válasza szbalogh (#70060) üzenetére


xAttilax
őstag

Nagyon bírom azt a gépet, azt használom funolásra. Full arany, 4 skilles csapat benne :-D igazi troll

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#70065) szbalogh válasza xAttilax (#70064) üzenetére


szbalogh
őstag

Alig várom, hogy hazaérjek és kipróbáljam. Bár legénységem 0 van hozzá mert hanyagoltam a briteket főleg a nehéz ágat. Igazából tier 6-ig már csak a Valentine II, Type 64, Su85i és TOG hiányzik. A Valentine-t februárban behúzom féláron a tog-ot meg ebben a hónapban :)
Jah 2 db 10-est kéne kifarmolnom 0-ról, aki akar Ch III szakaszt vagy egéby 5-ös prémszakaszt az kereshet majd esteflé.

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#70066) xAttilax válasza szbalogh (#70065) üzenetére


xAttilax
őstag

Király lesz, saját szintjén nem rossz a páncélja és lehet vele rambozni szemből. Ha este vagy megyek veled pár karikát.

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#70067) Djuree válasza h1mpi (#70055) üzenetére


Djuree
félisten

nem tudom mióta játszol, de kezdőbbeknek inkább heavy, az lényegében bolond, ill. inkább úgy mondom, kezdőbiztosabb. egy medhez már tudni is kell, ismerni a pályákat, gyengepontokat...
vegyél egy heavy prémet, azzal menni fog. legjobb lenne egy t8, löwe, T34 vagy jgtiger 8.8, igaz ez td. bár ezek nem olcsók, de ha komolyabban akarsz játszani akkor elengedhetetlen, ha nincs időd/kedved sokat farmolni.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#70068) h1mpi válasza Djuree (#70067) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Most megálltam a prémmel kicsit :) E-25 megmarad és a normál KV3-at fullozom, esetleg utána a KV-4.
Medhez tényleg kell a tudás, mert, ha a T20-as bekerül egy IX-es partiba csak nézek, mint a hal a szatyorban :DDD

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#70069) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Loool, rally-ban át lehet ugratni a másik pályára? Mekkora beteg dolog már ez? :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#70070) scyllarus válasza Bad Pritt (#70069) üzenetére


scyllarus
veterán

Igen, aztán szépen lehet lövöldözni az ellenséget fenékbe :)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#70071) Bad Pritt válasza scyllarus (#70070) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Tetszik, jobban, mint a foci, ott sok volt a kemp, meg a sarokharc, ez viszont végig pörgős, kíváncsi leszek szakaszban milyen lesz.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#70072) Habib[HUN] válasza Bad Pritt (#70069) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Gyakorlatilag azzal, hogy átugrasz meg is lehet nyerni az egészet. Mert ugyebár akkor foglalkozni kell veled. Ha ezért lemarad 2 tankjuk. Akkor a másik két társad játszi könnyedséggel befoglal.

(#70073) scyllarus válasza Bad Pritt (#70071) üzenetére


scyllarus
veterán

Szakaszban még nagyobb poén. Mi megbeszéltük, hogy végig egy ellenfelet lövünk mindhárman, így gorsan hátrányba kerülnek.
És tényleg gyors adrenalinroham, 3.5 perc alatt vége van. Tegnap kipróbáltam, 41 győzelmet megcsináltam... Pedig csak 15 majd 20 majd 25 majd 30 volt tervben.. Függő lettem.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#70074) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

Mivel eddig többnyire olyan tankokról írtam, amik elnyerték tetszésemet következzék a fekete leves:

Panther

A használhatatlan. Páncél nincs, a test óriási méretű, a löveg nem céloz elég gyorsan, az átütés remek, a sebzés szánalmas. Gyakorlatilag semmi elrettentő ereje nincs, a tűzgyorsaság csak néhány, ritka szituációban használható ki ténylegesen. A camo csapnivaló, a mobilitás közepes, rettentő lassan fordul. Mindemellett nagyon könnyen kap lőszerrekeszt és a motor is gyorsan tönkremegy. Gyakorlatilag valamilyen másodvonalas, támogató/tornyos sniper-nek lenne jó, az egyetlen probléma, hogy a csaták 90%-a nem nyújt lehetőséget erre a szerepkörre.
A tank életpontjai meglehetősen magasak, bár a gyakori lőszerrekesz miatt ez lényegtelen előny. T9-ben céltáblának ideális a hp pool miatt.

T21

A használhatatlan 2. A löveg még felderítők között is egy vicc, lassan gyorsul, hatalmas a sebességveszteség kanyarban és a járműtest is elég nagy méretű egy felderítőnek. Kényelmetlen vele játszani.

(#70075) Bad Pritt válasza scyllarus (#70073) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Én csak holnap tudok szakaszozni, kíváncsi leszek rá. Nekem szerintem csak 10 győzelmem van, vereség nem lett, de becsúszott két döntetlen. A küldetéses csík a győzelmeket vagy a foglalási pontokat számolja?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#70076) Dr_Syrex válasza h1mpi (#70068) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Nekem a KV-3 és KV-4 nem igazán jött be. Kb. bármelyik másik heavy ág "játszhatóbb". Jó, persze az ST-I már más tészta, de valahogy az sem ragadott magával. :)

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#70077) scyllarus válasza Bad Pritt (#70075) üzenetére


scyllarus
veterán

Egyben a kettőt... idétlen megoldás. Nekem 20 győzelemnél már 4/5-nél járt, mivel megvolt az 1000 foglalási pont.

SHiZUOKA: A Panthert imádom, nekem nagyon bejött, de a T21-gyel szenvedek én is nagyon. Az egyik legrosszabb a camo értéke is, szóval tényleg sz.pás.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#70078) dfsz34


dfsz34
őstag

Megint minden második pálya himmelsdorf és milyen egy új ph.sz divat ez, hogy nem megyünk fel a hegyre. Felrohanok a lórival, mert ugye az elején még nem látom, hogy mennyien jönnek, de a kezdeti tülekedést nem szabad megvárni, sietni kell. Utána meg beszorulok a kastély mögé. Páran feljönnek, a többség a városnézést tart, szó szerint, csak ba..ák az időt és nem csinálnak semmit. A hegyen minket kiszednek és utána szisztematikusan jönnek a többiek.

Komolyan nem értem én ezt. Az a baj, hogy ez az igénytelen hozzáállás ragadós. Legutóbbi csatámban én sem mentem fel. Kérődztem a városban, néha lőttem egy, a végén kitáraztam a hegyről lejövő ellenfelekre, kétszer is. A sebzés célom meglett, minden mást meg lesz.tam, ahogy a többiek is csinálják.

[ Szerkesztve ]

(#70079) Kakumix válasza Habib[HUN] (#70063) üzenetére


Kakumix
senior tag

Tegnap azért a Rally módban az autoaim miatt többen lettek kékek, mint a szokásos. Többek közt én is.

Egyébként lehet, hogy hirdetést fogok feladni, hogy 1 üveg sörért megcsinálom bárkinek a versenyes küldetést, ma végeztem a második accountomon lévővel is :)

Legyen szép napod!

(#70080) fradi81


fradi81
veterán

Csapattárs arty szándékosan kilőtt, valószínűleg nem tetszett neki hogy van már 2 killem.
Végén ráírtam ezt írta vissza: heul doch kill-klauer
Nem tudom mit jelent, talán valami kill-stealer féleség. Lehet az ilyet bannoltatni valahogy?

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#70081) Dr_Syrex válasza dfsz34 (#70078) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

A pályák felére jó ha naponta 1-1 alkalommal dob be, míg a többire folyamatosan.
A Himmelsdorfos töketlenkedés is menetrendszerúen előjön, kb úgy, ahogy leírtad. :N

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#70082) vhw válasza fradi81 (#70080) üzenetére


vhw
addikt

Az ilyen megteszi legközelebb is, mással... egyszer összegyúlik a büntirevaló.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#70083) dfsz34 válasza Dr_Syrex (#70081) üzenetére


dfsz34
őstag

Nekem látvány szempontjából azok a jelenetek tetszenek, amikor Erlenbergen támadunk és felmegy sok tank balra a dombra, a kastély mellett. Ha ilyenkor megjelenik egy ellenfél szemben, akkor szó szerint értve pár másodpercig él, a szerencsésebbek kihúzhatják akár 8-10 másodpercig is, de nem ez a jellemző, illetve a tank típustól is függ, egy E75 akár tovább is húzza, de a legtöbb tanknak annyi azonnal mehet a garázsba vissza. Ez egyszerűen brutális látvány, hogy felvillan a tank és két pillanat múlva 6-7-8 lövés és kész, szétporladt.

Amúgy azzal a bal oldallal csinálhatnának végre valamit, például a dombot kiszedhetnék, mert a bal oldalon gyakorlatilag mindig veszítenek a védők. Jó, néha meg tudják állítani a támadást, de nem jellemző.

Most is védünk sand riveren, felbukkan egy cent 7/1, kb 40-50 másodperc ment le a játékból, éppen betöltöttem a lórit. Lekapom a láncát, valaki még megsebzi, a halálcsillag meg becéloz és bumm kikapja. Kicsit sipákolt a srác a chat-ben, hát nem így képzelte ezt csatát, gondolom :)

(#70084) LobiDrg


LobiDrg
aktív tag

Sziasztok.A T44 stock állapotban mennyire használható ? Gyűjtsek rá free-t ;] ?

(#70085) odrif válasza LobiDrg (#70084) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Nekem nagyon nem jön be.
Már az eladásán gondolkodom.

20 éve a Prohardveren

(#70086) jano_77


jano_77
nagyúr

Sziasztok

Mit érdemes a Chaffee Sport-ra feltenni illetve a legénységnek milyen skilleket érdemes adni?

Köszi

(#70084) LobiDrg: erőteljesen ajánlott :K

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#70087) fradi81 válasza LobiDrg (#70084) üzenetére


fradi81
veterán

kell rá a free utána jó lesz :)

moto g72, Ninebot d28e

(#70088) neato3loco válasza jano_77 (#70086) üzenetére


neato3loco
senior tag

Tőccsenek izomból!

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#70089) dfsz34 válasza jano_77 (#70086) üzenetére


dfsz34
őstag

Ha használni akarod őket utána más tankban, akkor ne tegyél fel semmit.

(#70090) LobiDrg


LobiDrg
aktív tag

Köszi srácok a választ :R Akkor nem az IS8-ra fog elmenni :R

(#70091) scyllarus


scyllarus
veterán

Tényleg, amikor elveszik az M24 Sportot, akkor ami felszerelés rajta van, azt bedobálják a depóba? Vagy mi történik vele? Csak érdekel, hogy lefeszegessem-e aranyért, vagy a WG ingyen megteszi? :)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#70092) SaNyEe válasza jano_77 (#70086) üzenetére


SaNyEe
aktív tag

én a commandernek adtam átmenetileg egy mentort, hogy több XP-t kapjon a többi legény.
Felszerelésnek kapott vert stabot, rammert és ventillation-t.

Plusz annyira olcsó a lőszer, hogy kapott 100 oktános benyát minden körre :) és így is nullás a történet. nagyjából.
Elvetemültek raktahnak be Cola-t is ;]

@scyllarus: a legénység megy a barrackba, a cuccok meg a depóba automatikusan

[ Szerkesztve ]

-- end of transmission --

(#70093) Valentin90 válasza PR0JECTNR56 (#70074) üzenetére


Valentin90
tag

A T21 szerintem köszönőviszonyban sincsen a használhatatlan kategóriától, sőt! Nekem WOT-os pályafutásom alatt nem volt még ennyire kellemes meglepetésben részem mint a T21. Én pont az ellenkezőjét tudom róla elmondani. Nagyon jó gyorsulás, kiváló mozgékonyság, az ágyúja meg...light tank, szemből nem sok mindent tudsz átütni de a remek flankelési képessége miatt könnyedén körbe tudod táncolni az ellent és onnan adhatsz neki. A lövege tipikusan az az idegesítő, csipegető ágyú. Én mondjuk agresszív scoutolást végeztem vele mindig, a felszereléseit is így rakosgattam fel.

(#70094) dfsz34


dfsz34
őstag

Elővettem a stressz oldó tankot és az úthenger átment a városon. Plecsni eső :) Van egy érzésem, hogy ezzel a tankkal csak full arany lőszer mellett lehet ász szerezni. Majd, ha már nem kell gyűjtenem a batmobilra, akkor telerakom. Embertelen sokat pattint, de azért vannak érdekes találatok is, nem szabad a testpáncélban maradéktalanul bízni, de azért nem kevés sebzést elhárított.

[ Szerkesztve ]

(#70095) Bingisz válasza scyllarus (#70091) üzenetére


Bingisz
addikt

Bedobják a depoba.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#70097) Drenadar válasza dfsz34 (#70094) üzenetére


Drenadar
veterán

full gold lőszer?

Nekem alig pattog pedig húúú de szar az ágyúja, nagyon lényeges hogy mi jön szembe...

(#70098) dfsz34 válasza Drenadar (#70097) üzenetére


dfsz34
őstag

99 pen 0,46-os pontossággal azért minden, csak nem átütő erejű. Ráadásul ezzel a frontális harcra kell készülni. Ritka, ha valakinek az oldalát vagy a hátát tudom lőni. Kevés ez az ágyú nagyon, de ezért megyek bele az arcába az ellennek. Egyrészt megrémülnek a közeledő tanktól, másrészt nem tud kényelmes ráfókuszálni a gyenge pontra (ha egyáltalán tudja, hogy hol van) és harmadrészt én közelről tudok csak megbízhatóan gyenge pontot lőni.

Az arany lőszer nagyon kell bele néha és bár csak +22 pen, de számít.

(#70099) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

M5 Stuartnak mióta nincs trollágyúja? :Y

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#70100) mtade válasza Bad Pritt (#70099) üzenetére


mtade
aktív tag

A friss patch óta. Feltűnt nekem is. :D

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.