Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#70351) Valentin90 válasza Angel1981 (#70348) üzenetére


Valentin90
tag

"Nagyon" komoly ajánlat ez a repair pakk ;]

(#70349) h1mpi: Az amerikai forgótornyos TD ág nagyjából rendelkezik ezekkel a paraméterekkel. A forgótornyuk miatt mindenképpen nagy flexibilitással rendelkeznek.

(#70352) Bad Pritt válasza Patrick76496 (#70350) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Akkor volt igazán király, mikor még megvolt neki a 75-ös ágyú, arty killer kis dög volt.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#70353) jimmy74 válasza Kean_Sorbo (#70308) üzenetére


jimmy74
őstag

nem egyből one shoot hanem 2400 hp hit kb találatkor és utána motor égett majd "fájront"
A csókát ismerem mert miura klános,utána irta hogy jimmbo report..Cheat.. :DDD
hiába írtam nekihogy ember mi bajod. :F

WoT:jimmbo

(#70354) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Nemrég írta valaki és tényleg röhejes. Mi ez az új módi, hogy nem megyünk fel Himmelsdorfon a hegyre? Éppen most volt egy 3 vs 3 csatám ott. :Y

(#70355) Patrick76496 válasza Bad Pritt (#70352) üzenetére


Patrick76496
őstag

Az baromira pontatlan, meg a szórása is nagy volt és lassan is repült a lövedéke.

Amúgy ez az első néhány körben való kedvezményes MM óriási kamu. M3-mal 9 körből egyszer voltam T3-ban 2-3x T4-ben a többi meg T5 volt. De az M5-öt is dobálja fel T7-be, pedig még azzal is kevesebb, mint 10 köröm van...

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#70356) fradi81 válasza ddt500hu (#70354) üzenetére


fradi81
veterán

A noobok eddig sem mentek fel :)

moto g72, Ninebot d28e

(#70357) ddt500hu válasza fradi81 (#70356) üzenetére


ddt500hu
veterán

Most két OHG-s fickó sem jött fel (zöld-kék) és amikor "véletlenül" leidiótáztam őket még nekik állt feljebb.
Szerencsére lehoztuk a dombot, hátba támadtuk a Halál-utat és nyertünk.

(#70358) xAttilax


xAttilax
őstag

egy kis rush 122-44-el (meg jó sok szerencse) replay

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#70359) KisApám


KisApám
addikt

Aki a Chaffee SPORT-al akar versenyezni szakaszban, az keresse TankManner játékost.
Gyorsan szeretném fejleszteni a legénységet :DDD

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#70360) vbbb


vbbb
őstag

XBOX 360-hoz kapott bonus kódot be tud aktiválni az is aki PC-n játszik? Köszi

(#70361) Tuco Ramirez válasza h1mpi (#70349) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

Jobban jártál volna, ha az E25 helyett a Su-122-44-et veszed meg...

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#70362) h1mpi válasza Tuco Ramirez (#70361) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Most már tudom :P De még a Dicker Maxal is.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#70363) dfsz34 válasza Tuco Ramirez (#70361) üzenetére


dfsz34
őstag

A su sem az a könnyen játszható tank, ráadásul azzal illik közel menni az ellenfélhez és harcolni, mert onnan kevesebbet hibázik. Sniperkedni nem a legalkalmasabb, meg sniperkedni minek venne valaki egy su-t? Drága a lövedék, tehát jól is kell célozni, nincs mm kedvezménye és a tier9 ellen ha lehet, a 175 pen még kevesebb, mint a tier8 ellen a 150. Meg még a látótávja is gyenge.

Ahogy leírta, neki valami brutál pen és alfa kombináció kell, ami biztosan beveri az ellenfelet. Su100y, t34, esetleg löwe, szerintem ezek felelnének meg, de ez csak az én véleményem.

(#70364) h1mpi válasza dfsz34 (#70363) üzenetére


h1mpi
nagyúr

a LÖWE szimpi amúgy :K Illetve az Amerikai heavyk ellen utálok játszani az átlőhetetlen torony páncél miatt (szemből)

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#70365) scyllarus válasza Patrick76496 (#70355) üzenetére


scyllarus
veterán

Utáltam pont ezért, nem talál el semmit, amit néha mégis, arról lepattan. A patch előtt visszavettem, és összeszenvedtem vele a 12k xp-t, hogy egyből vehessem az M24-et, de gyűlöltem minden percét a vele való játéknak.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#70366) xAttilax válasza h1mpi (#70364) üzenetére


xAttilax
őstag

Nekem van Lövém és nagyon szeretem, DE nem ajánlom!! Lassú mint állat, páncél az inkább nincs mint van, az ágyú meg a 320 sebzésével (ami inkább 300) nem nagyon elrettentő, a tier X-ről meg ne is beszéljünk. Sajnos olyan mint a lassú tankok többsége, kisebb szerencse is kell egy jó csatához.
D-MAX: sajnos az is van, szerintem még nehezebb mint az E-25, szóval ez sem jó választás.
S-100Y: Igazi beteg szar :D imádom több mint 800 csatám van vele, még vörös noob-ként, első prém tanként vettem 50% legénységgel .... nem tudtam vele játszani rendesen de még úgy is sok mosolyt csalt az arcomra mikor köpte a 440-es skulokat.

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#70367) h1mpi válasza xAttilax (#70366) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nem veszek prémet csak, ha valami nagyon megtetszik, de most nincs olyan.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#70368) dfsz34 válasza h1mpi (#70364) üzenetére


dfsz34
őstag

A T34-nek van a legnagyobb átütése normál lőszerrel (talán arannyal is) a prémek közül, sőt a nyolcas nehezek közül is, ideértve a sima tankokat. A löwe meg nagyon pontos, az azért ajánlható, szintén remek ágyúval, valamivel kisebb alfa sebzés. A su100y meg egy érdekes tank, van rajta egy brutális ágyú, azzal biztosan lehet sebezni és senki nem köszöni meg, aki bekapja :)

Ahogy kivettem a problémáid leírásából, neked a sebzés a problémád, szóval nagy pen és alfa a megoldás.

Mondjuk ahogy írták sokan, a komoly prém tankok ugye már tier10 ellen mennek, ahol sok a jó, de legalábbis tapasztalt játékos. Érdemes lenne megvárni, amíg tudsz stabilan jó sebzést elérni az adott tank típussal és akkor venni tier8 prémet, különben nem lesz jó a játékélmény, a csapatodnak sem...

A su100y-t próbáld ki a teszten, ha teheted, szerintem az megfelel az elképzelésednek, brutális ágyú, ha az odaver... Azzal nem lesznek olyan gondjaid, hogy nem tudsz sebezni, persze lomha meg a többi, de ha jó pozíciót találsz, akkor azzal bevered az arcát bárkinek, aki szembe jön.

(#70369) h1mpi válasza dfsz34 (#70368) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Live oakson a hirdető táblán mióta lehet átlőni?

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#70370) Dr_Syrex válasza h1mpi (#70369) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Már jóideje, csak úgy mint highway-en.

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#70371) h1mpi válasza Dr_Syrex (#70370) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Újszülöttnek minden új... :W

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#70372) Mardel válasza jagada (#70122) üzenetére


Mardel
őstag

Ezt én is észrevettem de nem a mod pack okozza szerintem. Én aslain modot használok 48x zoomal, de nálam is ugyanez van.

Kipróbáltam üres res_mods\0.9.3 könyvtárakkal tehát modok nélkül, ott is ugyanez van. Teljesen bezoomolva nem látni a célzókör szűkülését, csak ha visszább veszem.

Ez nálam a ruszki T-34 76 mm S-54-es fegyverével volt nagyon feltűnő.

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#70373) ddt500hu válasza h1mpi (#70364) üzenetére


ddt500hu
veterán

Löwe nagyon lassú és sokszor kap motorlövést.

(#70374) #43783936 válasza h1mpi (#70364) üzenetére


#43783936
törölt tag

A amcsi heavyken a torony tetején lévő sapi simán belőhető szinte bármivel. :)

(#70375) h1mpi válasza #43783936 (#70374) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Persze tudom, ha eltalálom :B

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#70376) Linkin


Linkin
senior tag

Wot videó de nagyon jó és még vicces is
[link]

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#70377) SMartin-HU


SMartin-HU
tag

Sziasztok.

Egy kis tanácsra lenne szükségem.

Német TD: Jagdpanther II vagy Ferdinand? A páncélvadászokkal elég eredményesen tudtam játszani Német oldalon, de most nem tudom melyiket érdemes választani. Nagyon megoszlanak a vélemények.

Angol oldalon most következne az AT8 és a Churchill VII. Az elődökhöz képest mennyiben változnak? Mert a Churchill I az valami kín szenvedés volt számomra... Az Angol TD bejött eddig, de azért érdekelne az AT8-ról valami vélemény.

Előre is köszönöm a válaszokat! :)

Már régen megtanultam, hogy a lehetetlen szót csak a legnagyobb körültekintéssel szabad használni. „Wernher Von Braun”

(#70378) Bingisz válasza vbbb (#70360) üzenetére


Bingisz
addikt

Nem.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#70379) xAttilax válasza SMartin-HU (#70377) üzenetére


xAttilax
őstag

Ha Churchill 1 szenvedés volt akkor 7-et meg se vedd.... az egyes a saját szintjén egy nagyon jó kis vas, de a 7 szerintem a legrosszabb HT azon a szinten.

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#70380) PR0JECTNR56 válasza SMartin-HU (#70377) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

A német TD kérdéshez kapcsolódva szerintem Jagdpanther II. Én a mobilitást előnyben részesítem a páncélvédelemmel szemben. Egyébként mindkettő remek gép, a játékstílusodtól függ melyiket fogod jobban kedvelni.

(#70381) jagada válasza Mardel (#70372) üzenetére


jagada
őstag

Megoldottam, az "AvatarInputHandler" mappát kellett törölni és minden visszaállt a régire és újra lehet látni amikor beszűkül a célra a kör max zoomnál is.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#70382) SMartin-HU válasza xAttilax (#70379) üzenetére


SMartin-HU
tag

Még egy tankkal sem voltam ennyire szerencsétlen... Churchill I ! amelyik meccsben volt ellenséges arty, az biztos első lövéssel telibe vert és le is törölt a térképről. Már már azon agyaltam, hogy valami brutálisan nagy célkeresztet rajzolt fölém a WG :D

Már régen megtanultam, hogy a lehetetlen szót csak a legnagyobb körültekintéssel szabad használni. „Wernher Von Braun”

(#70383) SMartin-HU válasza PR0JECTNR56 (#70380) üzenetére


SMartin-HU
tag

Mind a kettőt kifejlesztettem, mert a JPanther az egyik kedvenc tankom. Tényleg csak el kellene dönteni már, hogy melyik legyen a kettő közül. A végén mind a kettőbe beleugrom :D de a célom jelenleg a JagdTiger, így nem akarom húzni az időt.

Már régen megtanultam, hogy a lehetetlen szót csak a legnagyobb körültekintéssel szabad használni. „Wernher Von Braun”

(#70384) dfsz34 válasza SMartin-HU (#70383) üzenetére


dfsz34
őstag

Akkor Ferdi, mert annak 6 legénye van, pont mint a JT-nek. A JP2-nek csak 5 van.

(#70385) SMartin-HU válasza dfsz34 (#70384) üzenetére


SMartin-HU
tag

A JagdTiger legénysége, milyen képességekkel lenne a leghatékonyabb?

Már régen megtanultam, hogy a lehetetlen szót csak a legnagyobb körültekintéssel szabad használni. „Wernher Von Braun”

(#70386) vbbb válasza Bingisz (#70378) üzenetére


vbbb
őstag

Köszi.

(#70387) dfsz34 válasza SMartin-HU (#70385) üzenetére


dfsz34
őstag

Kamot el lehet felejteni, amúgy mindkettő tier10 nagy német TD-n, meg a JT-n is.

Kb a fontossági sorrend: Hatodik érzék, látótáv növelés, kuplung égető, célmegjelölő (2 másodperccel tovább látod az ellent, ha előtted van és éppen célzod, hasznos tud lenni) kb ezek a fontosak, illetve ugye ezek szemből égnek, mint a fáklya, de volt erről hír, hogy szétválasztják majd és akkor a jövőben már előröl nem lehet felgyújtani, de addig is fontos lehet nagyon a megelőző karbantartás, csak arra kell készülni, hogy lehet, hogy később le kell cserélni (ha és amennyiben tényleg bevezeti a wg, szóval nyugodtan oda lehet adni a vezetőnek ezt a képességet most, nem hiszem, hogy egyhamar lesz változás).

A tüzet meg kell előzni a vezető képességgel, illetve ha van kreditet, akkor tegyél rá automatikus tűzoltót, ezzel a kettővel már nagyon ritkán gyullad. Ha a WG ezen változtat, akkor a képességet kicserélheted majd másra.

A javítás az egy olyan dolog, hogy persze hasznos, de ha nem mész vele közelharcolni, akkor olyan nagyon nincs hatása szerintem, bár ha leszedik a láncot, akkor nem mindegy milyen gyorsan rakja fel, de egy ilyen böszme nagy TD harcértékéhez szerintem nem tesz hozzá sokat, de fel lehet rakni ezt is. Ha közelharcolsz vele, akkor viszont fejleszd.

Ha még több skill sorból gazdálkodsz, akkor lehet bia (növeli a látótávot, ez a leghasznosabb része), tűzoltás stb, de ezek már tényleg olyanok, hogy alig van hatásuk.

(#70388) Krytec


Krytec
tag

Elég jól adta ma az IS, nem is rossz tank nekem jobban tetszik mint a t29

(#70389) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Új rammolási rekordom. Bár inkább taposás volt. :D

Replay. A vége felé van ha valakit érdekel. :U

(#70390) Simi37 válasza ddt500hu (#70389) üzenetére


Simi37
őstag

o.O XD :C

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#70391) tytyty


tytyty
tag

http://www.youtube.com/watch?v=4oI_W_TCFBY

(#70392) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Nem úgy volt, hogy most a hétvégén lesz kedvezmény az álcafestések árából? Mert nem látom még, hogy olcsóbb lenne?!

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#70393) Simi37 válasza h1mpi (#70392) üzenetére


Simi37
őstag

7:10től van :DD

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#70394) h1mpi válasza Simi37 (#70393) üzenetére


h1mpi
nagyúr

LOL :DDD köszi :C

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#70395) Angel1981 válasza ddt500hu (#70389) üzenetére


Angel1981
veterán

WOW, ez tényleg nem semmi! :))

h1mpi: mindig 7:10-kor van szerver reset (pár perc eltérés lehet), a játékban a "másnap" onnantól indul.

[ Szerkesztve ]

(#70396) h1mpi válasza Angel1981 (#70395) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Mostmár ezt is tudom ;) mindig azt hittem éjfél, egyszer izgultam is, hogy meglesz-e a medes küldi éjfélig :))

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#70397) odrif


odrif
MODERÁTOR

Ügyes:[link]

20 éve a Prohardveren

(#70398) xAttilax


xAttilax
őstag

Vicc ez a tigris, 15 csatám van vele és nem volt még egy 7-es tier... értem én, hogy op meg minden de azért b*sza meg a ló! megyek még vele 10 karikát és ha nem lesz egy full 7-es mecs akkor adom is el

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#70399) scyllarus válasza xAttilax (#70398) üzenetére


scyllarus
veterán

Minek neked T7-es meccs? Mit nem lősz át T8-ban?

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#70400) xAttilax válasza scyllarus (#70399) üzenetére


xAttilax
őstag

nem az a lényeg, hogy mit nem lövök át, hanem, hogy ez egy Heavy Tank!! lehet, hogy nincs kemény páncélja de tier 7-ben simán jó HT már csak a DPM meg a HP miatt. Tier VIII-IX-ben meg campeleős szar lesz, mert mindenki megzabálja egy perc alatt.. és én HT-zni szeretnék nem pedig TD-zni vele. Ezért szeretnék 1-2 top tierses csatát.

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.