Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#69651) Djuree válasza Angel1981 (#69650) üzenetére


Djuree
félisten

:R

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#69652) emre válasza Djuree (#69649) üzenetére


emre
veterán

Amit az előző verzióhoz használtál már próbáltad?
Az újak ķözött nem találtam jót. Esetleg még modpack-ból lehetne kiszedni.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#69653) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Én feladom ezt a KV3 ágat. Egyszerűen nem tudok egy ilyen lassú tetű tankkal játszani. Szerintetek jó ötlet, ha elkezdem a T-28-tól megint az IS ágat?

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#69654) jozefgucci1 válasza h1mpi (#69653) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Amennyiben megmaradsz ezen döntésednél úgy az amerikai td ág is felejtős lesz és KV4-ST1 is tetű azon a szinten . Nem adnám fel a helyedben . Mennyi csata van benne , fullos már a gép ? Keress szakasztársat aki más géppel tud támogatni segíteni .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#69655) Bad Pritt válasza h1mpi (#69653) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

17 csata után ne add fel.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#69656) dvids válasza h1mpi (#69653) üzenetére


dvids
aktív tag

Az IS ág valóban gyorsabb, de azok is heavy tankok, nem kifejezetten fürgék. Miért nem próbálkozol medium tankokkal?

(#69657) szbalogh válasza h1mpi (#69653) üzenetére


szbalogh
őstag

Pedig talán az az egyik legjobb gép a játékban. Kár, hogy a KV-4 csak 52k xp és hamar túljutottam rajta.

Nick: HE_Storm

(#69658) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Tehát azt mondjátok , ha kifullozom, akkor van benne ráció! Oké, akkor nem adom el...

Oké, akkor a KV4-et még megcsinálom, ha ezen gyorsan át lehet jutni.

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#69659) Dryman válasza h1mpi (#69653) üzenetére


Dryman
aktív tag

Igen az IS ág szerintem szórakoztatóbb tud lenni, de amíg azt csináltam, mindig visszahúzott a szívem a KV4 felé....IS,IS3, IS8..nekem bejött nagyon!

(#69660) Bad Pritt válasza emre (#69648) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Az úgy elég gáz helyzet valóban. Mondjuk most akkor gondolom van pár szabad helyetek, ha toboroztok, szóval töltelékembernek még simán elférsz.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#69661) Dryman válasza h1mpi (#69658) üzenetére


Dryman
aktív tag

tedd félre 1-2 hétre és fejlesz egy másik nemzetből med-es ágat...németország Panter vonal.....aztán majd visszatalálsz valamikor, akkor meg már kedved is lesz hozzá....

(#69662) h1mpi válasza Dryman (#69661) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Megvettem a tornyot free xp-ből és lehet placebó, de mentem vele, egy olyan kört, hogy 2136 dmg és 1520 felfogott :D kaptam is egy 2. osztályt érte, mert az nmy bázist foglalt csak én maradtam. Megvagy 5 kitüntetést. Hát ez tényleg vicc sorolom: 2. osztály, acélfal, tüzelj és ölj, golyóálló, zúzó :DDD

Oké: imádom a gyors tankokat, aminek akár HE lövege is van. Második vonalas vagyok ,mert a pálya ismeretem kb. 30%-40%-os. Ezért megyek az amcsi med vonalon is, most jön a T20.
Elég pontosan célzok ezért azt szeretem használni. Pl. a Shermanon T6-oson is HE löveggel megyek. A kedvencem a JagdPanther TD. Abban minden megvan, amit imádok egyedül a fix torony a negatív, de meg lehet szokni.

Tüzelés: mind1. Szeretem a matilda gyors lövegét, de szeretem a lassú, de nagy sebzésűt is. Tudok játékstílusban alkalmazkodni hozzá. Az nem baj, ha nem fél órát szűkül a célkereszt. ;]

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#69663) dvids válasza h1mpi (#69658) üzenetére


dvids
aktív tag

A legegyszerűbb amúgy az lenne, ha leírnád hogy mik azok a tulajdonságok az eddigi tankokban amik a legjobban tetszettek neked és akkor tudunk ajánlani valamit. Pl: gyorsaság, páncélozottság, pontos löveg, nagy átütésű löveg, gyors tüzelés, lassú tüzelés nagy sebzéssel etc.

(#69664) xAttilax válasza v!ct0y (#69642) üzenetére


xAttilax
őstag

nekem is szép lett :D noob

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#69665) mrszitya


mrszitya
senior tag

Akkor törölve, én nem vettem észre. Gyakorlatilag egyből ment fel az Aslain. :DD

[ Szerkesztve ]

(#69666) Djuree válasza mrszitya (#69665) üzenetére


Djuree
félisten

az új hangárinterface-ben alapból van már órakijelzés. :K
bár lehet nálam is az új xvm csinálja, nemtom...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#69667) v!ct0y válasza xAttilax (#69664) üzenetére


v!ct0y
veterán

Jónagy 0 ák vagyunk:DDD

(#69668) mrszitya válasza Djuree (#69666) üzenetére


mrszitya
senior tag

Megnézem mindjárt modok nélkül, és kiderül. :D

(#69669) h1mpi válasza Djuree (#69666) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem is a jobb felső sarokban, dátum és idő.

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#69670) Valentin90 válasza h1mpi (#69662) üzenetére


Valentin90
tag

A T20 a kedvenc tankom az egész játékban. :) Univerzális, mozgékony med egy nagyon jó ágyúval. Páncélja nincs, de a mozgékonyság fontosabb. Cserébe jó a camoja és nagyon jó a látótávja.

(#69671) mynames


mynames
senior tag

9.3 modpackból mit javasoltok?
(jó lenne ha ezek fent lennének a témaösszefoglalóban)

(#69672) MinionFlasH


MinionFlasH
senior tag

Komolyan leszokom "rólatok" és nem olvasom a fórumot... Melózom utána estig suli, otthon régi aslain modos 9.2( igen felraktam ezt az egyet, mert nem mindegy, hogy a sarkon egy piros, vagy lilának rontok neki)... Ti meg IS, meg nyalánkságoztok... :(( ;)

(#69673) mrszitya válasza Djuree (#69666) üzenetére


mrszitya
senior tag

XVM csinálja. :)

Óra megjelenítése és testreszabása XVM-mel, külön mod telepítése nélkül:

Aslain XVM

- A letöltött XVM csomagban itt található az óra megjelenítéséért felelős fájl:
res_mods\xvm\configs\Aslain\clock.xc

- Szövegszerkesztővel megnyitjuk, majd itt false helyett true értéket adunk meg, ha nincs alapból bekapcsolva:

"clock": {
"enabled": false,

- Formátum módosítása (a Windowsból veszi ki az adatokat, így magyar rendszeren alapból magyarul írja ki a napot, ha valaki azt is szeretné megjeleníteni):

"format": "<font face='$FieldFont'><font size='26'>{{h%02d}}:{{m%02d}}:{{s%02d}}</font></font>",

A fenti kód csak egy szimpla óra:perc:másodperc forma, amit én használok.

- Az "x" és "y" értékek a pozíció-koordináták (x=0-val vízszintesen középre kerül, y=85 értékkel pedig függőlegesen nagyjából a csata gomb alá).

[ Szerkesztve ]

(#69674) Lunky88


Lunky88
tag

Medáleső és tank ász a VK Bélával. :)

"Go on… but trick us again child, and your suffering will be legendary even in Hell!"

(#69675) Gergo_R6


Gergo_R6
csendes tag

Üdv urak!

Ilyenkor mi a fenét tudok csinálni?

3ki be lépés de mindig ugyanoda óhajt menni az M103-ra, és pörög fél órája :)
Mentem ma már HD-s tankal 103-al is mit tudok tenni?

(#69676) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Itt a KV-1S tank ász, QB szerint a trollal kell használni, szerintem baromság, ki kell használni a páncél-sebesség-istentelen dpm kombót a 85-össel, ahogy itt is tettem.
Amúgy jófej volt a Stug, végülis csak 4 és félszer sebeztem annyit, mint ő, de neki mindenképpen kellett az uccsó kill. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#69677) Szepi1979


Szepi1979
senior tag

Mentem egy kört az új hellcattel. Reumás lett a cica. Kár érte. Egy átlagos TD-t csináltak a legjobb hatos med/td-ből. :))

[ Szerkesztve ]

“ nem kell mindig nyerni “

(#69678) Angel1981 válasza Szepi1979 (#69677) üzenetére


Angel1981
veterán

Pontosan ez volt a céljuk.
TD legyen, ne TD-med-scout hibrid.

Egyébként szerintem most is jól használható, de kíváncsi vagyok, mennyien fogják megtartani.

(#69679) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Ha 92%-os képzettségű tank legénységét beteszem a barakkba, akkor a következő tankban folytatják a képzést vagy 0-ról indulnak?

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#69680) mynames válasza Szepi1979 (#69677) üzenetére


mynames
senior tag

Egy nagy szar lett... :W
Azt hiszem kiveszem belőle az 5 skilles legénységet...

(#69681) dvids válasza h1mpi (#69679) üzenetére


dvids
aktív tag

Át kell képezni őket. Ha aranyból képzed át megtartják a teljes képzettséget, ha kreditből akkor a megszerzett XP 90%-át, ha ingyen akkor pedig még kevesebbet.

(#69682) dfsz34 válasza Szepi1979 (#69677) üzenetére


dfsz34
őstag

Na ezért nem szabad végleges álcafestést rakni normál tankra... Kidobott pénz, ilyenkor a WG-nek vissza kéne adnia aranyban az álcafestés árát, felőlem le is veheti, mert megy a legénység másba, de persze ez nem lesz meg, csak azon gondolkodom, hogy mi lenne fair.

Mindegy, el nem adom, mert a WG szokása szerint majd visszabuffol valamennyit, de tényleg sz@r lett a hellcat. Az lehet, hogy bokorban lehet vele leskelődni, de nekem a korábbi stílus jött be vele.

(#69683) SaNyEe válasza Bad Pritt (#69676) üzenetére


SaNyEe
aktív tag

Pont ezen vitaztunk ismeros arccal es a vegen az jott ki, h jobb a 85 milis, viszont mindig lesz aki trollozni akar, az fekszik neki .. :)
Reszemrol nem ertem miert hasznaljak a kv-85 tankon a 122mm agyut, egy agyrem lett es megis.. Tegnap parkolok a kv-2-vel mar nyomnam az egergombot mikor az urge lo es sebez 443-t .. Cserebe belenyomtam 870-t az also lemezbe, nem panaszkodni akarok :D csak nem ertettem miert tartotta meg azt a szerencsetlen agyut.. Aztan vegulis arra jutottam, hogy biztos attol teljes neki a regi kv1s elmeny :)

[ Szerkesztve ]

-- end of transmission --

(#69684) Szepi1979


Szepi1979
senior tag

Van már működő autotelescope?

“ nem kell mindig nyerni “

(#69685) mynames válasza dfsz34 (#69682) üzenetére


mynames
senior tag

Mintha a gyorsulással is gondok lennének...el kell szarni mindent ami jó...köszönöm WG!

(#69686) Szepi1979 válasza Szepi1979 (#69684) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Már meg is találtam: [autotelescope_0.9.3]

“ nem kell mindig nyerni “

(#69687) Angel1981


Angel1981
veterán

(#69688) dvids


dvids
aktív tag

Azért lássuk be hogy a Hellcat rászolgált erre és már régóta esedékes is volt.

(#69689) Dryman válasza mynames (#69680) üzenetére


Dryman
aktív tag

Várható volt a nerf hatása....de ennek is el kellett következnie...
egy érdekes big face harcmodort képviselt a cica még magasabb tierben is
(elnézést mindazoktól akik nem így használták)
Sokat artyzom, és részemről már az örület határát képviselte egy-egy arcoskodó Cat.
azt sem komálom hogyha bénázik a csapat és átjön egy light amx 12T,13/75, 13/90 a frontvonalon, de az mégis csak egy normál tank, ezért elfogadom ha két lövésből kivesz....
de a sunnyogós, bokorban álldogálós cat taktika, aztán a meccs vége felé meg lerohanom az arty-t, ugyse védi már senki.... nagyon nem gyere be....Szóval ráfért már bőven....
KV-2 troll ágyúval viszont egylövéses agyaggalamb volt pedig akkor volt még sebessége is...mi lesz veled így Hellcat?...semmi..... meg kell tanulni vele újra játszani....

[ Szerkesztve ]

(#69690) jr1994


jr1994
addikt

Map: Erlenberg Centurion Mk. 7/1 3975 XP 69037 kredit (mod: prémmel, és benne van a 2000 a küldire, de nem x2)

Csatában elért Achievement Kiváló sofőr jelvény: "1. osztály"
Küldetés teljesítve! Jutalom:
Jármű hozzáadva: Type 62
Férőhelyek hozzáadva: 1
Hozzáadva: Puding és tea (x1)

:))

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#69691) Szepi1979 válasza Dryman (#69689) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Én mindezt elfogadom és egyet is értek vele, de attól még fáj... Kiképeztem egy 3 skilles legénységet DIREKT erre a fenevadra, most meg azon gondolkodom mi legyen vele.

“ nem kell mindig nyerni “

(#69692) emre


emre
veterán

Közérdekű közlemény:

Akinek továbbra is gondja van a többsoros garázs moddal próbálja ki hogy az res_mods \ xvm \ mods mappából törli az alábbi fájl-t.: xvm-tcarousel

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#69693) #43783936 válasza emre (#69692) üzenetére


#43783936
törölt tag

Kösz a megoldást, már csak ez hiányzott. :R

(#69694) Antonius1978 válasza emre (#69518) üzenetére


Antonius1978
addikt

Esetleg engem :DDD

(#69695) dvids válasza emre (#69692) üzenetére


dvids
aktív tag

Alternatív megoldásként be lehet kapcsolni az XVM kétsoros kijelzését. Azért is akad, mert abba is be lett építve most. És akkor nem köll két külön modot felrakni.

(#69696) emre válasza dvids (#69695) üzenetére


emre
veterán

Köszi, de két sor nekem 100 tankra kicsit kevés. :D

Mondjuk az ingame mod setting panel továbbra is bugos, és csak a res_mods mappában található cfg fájlokban enged változtatni bármit is. :(

mod:
De az is igaz, hogy simán át lehet írni három sorosra is az xvm-ben találhatót. :C

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#69697) h1mpi válasza dvids (#69681) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Akkor is megtartja, ha még nem lett 100%? Mert emlékszem, hogy egyszer 80%-an tettem át és utána a teljes képzettsége elveszett.

Ezekre gondolok:

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#69698) jagada


jagada
őstag

Sziasztok!
No trees modot nem tud valaki linkelni 9.3-hoz? Esetleg más mod is megfelelne ami eltávolítja a fákat a pályáról.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#69699) emre válasza jagada (#69698) üzenetére


emre
veterán

Még nincs friss, de nem értem miért van rá szükséged.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#69700) dvids válasza h1mpi (#69697) üzenetére


dvids
aktív tag

A másodlagos képességeket megtartja átképzésnél teljesen. Az alapból von le.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.