Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#69551) csapee válasza vhw (#69547) üzenetére


csapee
senior tag

Mondjuk még annak is szánalmas, mert azért legalább 10 éve ezeket már játék közben is be tudták mutatni. :U Na az lenne az igazi csiricsáré ;]

Csapee

(#69552) vhw válasza WinnerB0Y (#69550) üzenetére


vhw
addikt

Na és mod van-e fent?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#69553) fradi81 válasza WinnerB0Y (#69550) üzenetére


fradi81
veterán

ilyenkor kell törölni a 0.9.3 mappa tartalmát.

moto g72, Ninebot d28e

(#69554) skopy válasza jano_77 (#69537) üzenetére


skopy
tag

Ezt próbáld, nálam működik, viszont a prém hangár az sajna nem .

Az akasztott embert, még az ág is húzza.

(#69555) A Zéé válasza WinnerB0Y (#69550) üzenetére


A Zéé
addikt

valami mod nincs rendben? Nekem akkor csinált ilyent.

Just a simple Lineman...

(#69556) Patrick76496 válasza Stigma.HC (#69528) üzenetére


Patrick76496
őstag

Én csak ideiglenesen raktam volna fel az Aslain-t (amíg ki nem jön az OMC), de nagyot csalódtam benne. A letöltési sebesség a 10 KB/s-et sem éri el, hiába a 30 megás net. Asszem mára le van fújva a Type-os event. :W

Látszik a minőségén, hogy mennyivel több időbe telik az OMC elkészítése.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#69557) Bingisz válasza vhw (#69552) üzenetére


Bingisz
addikt

Ugyan ez nekem is, modok nélkül. Yo lesz ez.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#69558) WinnerB0Y válasza vhw (#69552) üzenetére


WinnerB0Y
senior tag

XVM és egy célzó mod. De az eddigi 30 csata alatt nem volt baja. Csináltam egy relogot mert iszonyat FPS dropom volt valami miatt és azután nem engedett. Most minden rendben megy megint. Viszont haverom aki eddig 140 FPS el tolta most stabil 6 al játszott úgyhogy ki is lépett.

EUNE: iNeeko

(#69559) csapee válasza Patrick76496 (#69556) üzenetére


csapee
senior tag

Nekem nagyon hamar leszedte a telepítőt (igaz én exe-vel rakom fel, nem tudom te melyiket szedted), T-home 5 megás net, ha jelent vmit :U . Mindent alapon felraktam és megy normálisan.
Ping /fps nem változott i5 / 6870 combóval, az eddigi legkönnyebb patch. semmi szívás.

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#69560) fradi81 válasza Patrick76496 (#69556) üzenetére


fradi81
veterán

Ez:
http://www.mediafire.com/download/8n1nxvgpb2f7qql/Aslains_XVM_Mod_Installer_v.3.9.1_93.exe
1,5MB/sec-el jön.

moto g72, Ninebot d28e

(#69561) rlazol válasza h1mpi (#69530) üzenetére


rlazol
addikt

Sose értettem, miért jó a 60FPS?
tekintve, hogy az emberi szem 25-nél több kockát nem tud megkülönböztetni másodpercenként, nekem feleslegesnek tűnik. Mellesleg nekem 100ks gépem (+monitor) van és a 40fps-t simán adja.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#69562) wanted5 válasza rlazol (#69561) üzenetére


wanted5
őstag

meg tud különböztetni, szerintem kevered azzal hogy 25 képkockától látja a szem mozgóképnek...

(#69563) Patrick76496


Patrick76496
őstag

(#69559) csapee, (#69560) fradi81: A telepítő nekem is lejött pillanatok alatt. Amikor maga a program kezdte el letölteni a kiválasztott modokat, azt volt a baromi lassú.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#69564) jano_77 válasza skopy (#69554) üzenetére


jano_77
nagyúr

Kipróbáltam, de sajnos nem jó. :(

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#69565) Stigma.HC válasza Patrick76496 (#69556) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Verzióváltásnál mikor egyből ráugrik mindenki a letöltős verzióra akkor belassítja szépen a szervert ahova feltölti a modokat. Vagy ahonnan lekapja passz nem tudom hogy csinálja. Nincs mit ezen csodálkozni. Ilyenkor csak a klánikonokat veszem ki és egyből lent is van az összes mod ami kell (ahogy most is történt), mert az szokta megdobni 200 mega körülire. Majd holnap leszedem azt is újra. Számomra az OMC pakkban például nincs semmi plusz ami minőséget jelentene.

----

Egy szóval nem kértem, hogy hagyják meg nekem, mégis az m10 hagyta volna, nem is értem miért pont ő :U

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#69566) fradi81 válasza rlazol (#69561) üzenetére


fradi81
veterán

Nálam egyszerűen lehet látni a különbséget, mivel a 60fps az folyamatos mint egy film, a 25 meg majdnem diavetítés érzet.

moto g72, Ninebot d28e

(#69567) h1mpi válasza rlazol (#69561) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Már, hogyne számítana! Sokkal jobban tudsz célozni ég és föld a kettő. Nagyon érzed a difit, ha 60 fixről visszaváltassz 30 fps-re.
A 25 fps meg nem igaz erre még a 144 fps-t is látod, érzed. Pont egy ilyen célzós játékban jó a sok fps.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#69568) rlazol válasza fradi81 (#69566) üzenetére


rlazol
addikt

lehet, h keverem vmivel.
az új patchel nekem most felment 50-60 fpsre az eddigi 40 körüliről, semmi különbséget nem érzek.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#69569) dfsz34 válasza K6000 (#69437) üzenetére


dfsz34
őstag

"Ha a T71 light tankot medként használod akkor az esetek 80%-ban biztos halál garantált."

Itt egy replay, most mentem, hogy szerintem mit lehet egy T71-el kezdeni, arany lőszer nélkül szigorúan.[link]. Az igazság persze hozzátartozik, hogy a pálya fekszik neki, arty sem volt, bár a T71-ben annyira nem zavarnak az artyk, volt már, hogy kilőttek teljes gáz mellett, 100 csatából 1x, de általában még a splash is elkerül. Hatodik zérzékem van, úgyhogy nem sok ideje van az artynak becélozni, akkor sem, ha megálltam... Ha lett volna arty, akkor nem állok le középen lövöldözni, hanem folyamatos mozgás, bár a vége felé már nem nagyon spotoltak.

Arannyal lett volna még 3-4-500 sebzéssel több, de jelenleg nem vagyok eleresztve annyira kredittel, mert gyűjtenem kell a batmobil-ra, nemsokára meglesz. Meg szerintem annyira nem is igényli a T71 az aranyat.

[ Szerkesztve ]

(#69570) mcwolf79 válasza rlazol (#69561) üzenetére


mcwolf79
veterán

Hát ez nagyon LOOOOOOOOL :DDD
Szemész látott mostanában? Gondolom nekem a TV és a diavetítés közt sincs különbség :F

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#69571) scyllarus válasza vhw (#69547) üzenetére


scyllarus
veterán

Nekem jobb lett, pedig Aslain híján nincsenek kikapcsolva a szél lengette fák, kipufogó, ilyesmi. (Külön modként nem raktam fel). Így most szebb is, gyorsabb is lett egyszerre, én elégedett vagyok.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#69572) h1mpi válasza scyllarus (#69571) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Pedig van Aslain erre is :)

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#69573) Clodovicus


Clodovicus
csendes tag

T54E1-gyel 5335 sebzésre és 445 spotra végre sikerült a tank ászt megszerezni :)
Mondjuk az MM most kegyes volt hozzám, egyedüli top tankként mentem, ezért Himmelsdorfon a hegyet választottam, azt hiszem jó döntés volt :C

Győzelem!
Csata: Himmelsdorf
Jármű: T54E1
Szerzett tapasztalat: 2 098
Szerzett kredit: 70 227
Csatában elért Achievement: Top Gun, Nagy kaliber, Kiváló sofőr jelvény: "Tank ász"

Légy jó Mindhalalig!

(#69574) rlazol válasza mcwolf79 (#69570) üzenetére


rlazol
addikt

látott.
én kérem elnézést h vmit nem érzékelek, amit szerinted kéne!
Talán te itt ez előtt a gép előtt?!

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#69575) h1mpi válasza rlazol (#69574) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Az aláírásod most vicces :)) amúgy szerintem komolyan ne vitatkozz a 25 és a 60 fps közötti játszhatósági kérdésben. Ez veszett fejsze nyele :R

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#69576) scyllarus válasza h1mpi (#69572) üzenetére


scyllarus
veterán

Olyan nincs, ami nekem jó lenne.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#69577) mrszitya válasza rlazol (#69568) üzenetére


mrszitya
senior tag

24 képtől lesz folyamatos a dolog ugyebár, de a szem agy felette is érzékel különbséget. Csak ennek már nem minden esetben van jelentősége (a WOT-nál a műfajból adódóan viszont igen).

Alapvetően inkább az a fontos, hogy nagyjából tudjon tartani az adott játék egy szintet, ne ugráljon drasztikusan, állandó jelleggel az FPS-szám.

Aki 60+-szal játszik huzamosan, már nagyon megszokta, és fordítva: a 25-ösnek is furcsa nyilván a feljavulás. A jóról rosszra visszatérni viszont több időt igényel.

Én még nem láttam 60-as mozifilmet, de a beszámolók szerint ott is más a helyzet, még ha "nem is látja" az ember. :)

[ Szerkesztve ]

(#69578) jano_77 válasza jano_77 (#68560) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ez a probléma újfent jelen van az XVM 5.3.5 verzióval is és csak úgy használható a W billentyű, ha false-ra állítom a Zoom-ot! Ebben az esetben viszont akkor sem tudom kinagyítani a minimapot, amikor szeretném! :(
Hiába van a Bal CTRL 17-es kódja beállítva, vmiért a W-re dobja ki nagyban. :(((

Illetve ment már vki az új T67 (régi T49)-el? Borzalmasan szar lett! A tornya egy örökkévalóság, amilyen lassan fordul! Ezt akartam megtartani Hellcat helyett, mert az egy fos volt már a 9.2-ben is, de a T49-et szerettem, jó kis TD volt, de ez a mostani állapot borzalmas! :W Ez ebben az állapotában szintén eladásra fog kerülni.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#69579) rlazol válasza h1mpi (#69575) üzenetére


rlazol
addikt

HADD DÖNTSEM EL, H MIT LÁTOK! :((( :((( :((( :(((
Elhiszem, h ti látjátok a difit, én nem!
Lehet, h 25 vs 60 látnám, 40 vs 60 nem látom. Én kérek elnézést.

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#69580) Clodovicus válasza Simi37 (#69491) üzenetére


Clodovicus
csendes tag

Nekem is meglett a Hellcat-tel a tank ász, elsőre, sőt a harmadik csillagot is megadta :C
A tolatás tényleg botrányos, szerintem még a heavyk is fürgébbek nála hátrafelé, úgy érzem ezzel egy kicsit túllőttek a célon.

Győzelem!
Csata: Sand River
Jármű: M18 Hellcat
Szerzett tapasztalat: 3 968 (x2 minden nap az első csatáért)
Szerzett kredit: 48 775
Csatában elért Achievement: 3 Kiválóság jele, Nagy kaliber, Kiváló sofőr jelvény: "Tank ász"
Küldetés teljesítve! Jutalom:
Hozzáadva: Doboz Cola (x1)

[ Szerkesztve ]

Légy jó Mindhalalig!

(#69581) h1mpi válasza rlazol (#69579) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ne ordíts elhiszem, téma lezárva :)

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#69582) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Ez a KV-1S telitalálat számomra, gyors, páncélja is van, a modulok sem sérülnek könnyen, az ágyú is megfelelő. Majdnem tökéletes tank T5-ben, az ágyúsüllyedés és a látótáv hagy némi kívánnivalót maga után (bár ez utóbbi ebben a tierben pont átlagos).

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#69583) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

Kész szerencse, hogy a teszt szerver mellett még az orosz launch-ot követően is volt idő foltozni ezt a játékot, mert így nem marad benne semmi ostoba bug ugye WG?

(#69584) rlazol válasza h1mpi (#69581) üzenetére


rlazol
addikt

a jövőben, ignorald a hsz-eim, én is azt fogom tenni a tieiddel. :(((

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#69585) dfsz34 válasza PR0JECTNR56 (#69583) üzenetére


dfsz34
őstag

Mit kell nézni a képen? Semmi furcsát nem látok...

(#69586) rlazol válasza dfsz34 (#69585) üzenetére


rlazol
addikt

szerintem a logó körüli fehér négyzetre gondol. :)

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#69587) PR0JECTNR56 válasza dfsz34 (#69585) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Mert nem csak nézed, de nem figyeled. Lövegcső vs. a test többi része. Az álcafestés mindig egységes méretű, mivel nem fújtak különböző méretű csíkokat az egyes elemekre, feltételezhetőleg az új HD modell hozadéka ez a ragyogó húzás.

(#69588) Bad Pritt válasza dfsz34 (#69585) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A löveg és a test festése totál máshogy néz ki. Ronda, hogy úgy mondjam. :D

Megelőztek.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#69589) Diarmand válasza PR0JECTNR56 (#69587) üzenetére


Diarmand
senior tag

Mekkora probléma. Azért a játék menni fog ugye? :U

(#69590) PR0JECTNR56 válasza Diarmand (#69589) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Értékelem a cinizmusod, de ennyi tesztet követően valamilyen szinten elvárható egy minden tekintetben kifogástalanul működő javítás.

(#69591) dfsz34 válasza PR0JECTNR56 (#69587) üzenetére


dfsz34
őstag

:R

ok, erre tényleg nem jöttem volna rá, ennyire nem figyelek oda a részletekre

mondjuk tényleg mindig két féltéglával döngeti a mellét a WG, hogy mennyire valósághűek, szóval jogos

[ Szerkesztve ]

(#69592) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

T67 tulajok!
Most a T67-nek a lyukas kerekfejű tornya a második? Csak mert eddig akármennyit láttam, szerintem mindegyiken ez volt.

(#69594) SHiZUOKA: Azt vágom, ezért kérdem, hogy miért van most ennyi kerekfejű. De tudod mit, burzsuj vagyok, megveszem, megnézem és eladom. :DDD

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#69593) vhw válasza dfsz34 (#69591) üzenetére


vhw
addikt

Valóban döngetné?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#69594) PR0JECTNR56 válasza Bad Pritt (#69592) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Az első torony volt nyitott, a második zárt volt a régi T49 néven futó időkben. Egyébként a jármű test is módosult, hosszabb lett és néhány textúrát is cseréltek.

(#69595) Diarmand válasza PR0JECTNR56 (#69590) üzenetére


Diarmand
senior tag

Túl sokat vársz a Cégtől barátom :)

Majd minden pöccs előtt vannak tesztszerverek, mégis mindig benne marad valami, aminek nem kéne.

Tényleg meg tudja nekem valaki mondani, hogy mi a pontos különbség a cinizmus, a szarkazmus és az irónia között? :D

(#69596) szallasi007 válasza rlazol (#69579) üzenetére


szallasi007
őstag

nem akarok veled összeveszni, de ha van rá módod akkor indítsd el a játékot egy komolyabb konfiguráción majd ülj vissza a 25-40 fps géped elé, és akkor rájössz mi a különbség. egyébként meg himpi nem az a leugatlak mert brutál gépem van emberke, úgyhogy emiatt pont megharagudni rá nem kéne

(#69597) PR0JECTNR56 válasza Bad Pritt (#69592) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Az úgynevezett magas élet ugye. ;]

(#69595) Diarmand: Végfelhasználó vagyok, ha valamit eltolnak hangot adok neki. Egyébként nincsenek téves ideáim a WG meglehetősen tróger működéséről, csak elszomorít az igénytelen hozzáállásuk, amit a legtöbb esetben a fejlesztők szerény anyagi helyzete indokolna, de nem hinném, hogy a külsős, HD modelleket készítő cég dolgozói fejadagos, B-osztályú rizsért dolgoznak a Jagdpanther lövegpajzsán, a WG pedig köztudottan elég pénzes.

A különbségek roppant egyszerűek, lásd az ide tartozó részletet.

(#69591) dfsz34 A valósághűség és sántikál itt-ott, de a Jagdpanther-el különösen elfogult vagyok, majdnem akkor kedvenc mint a Hetzer. :)

[ Szerkesztve ]

(#69598) jr1994 válasza Bad Pritt (#69592) üzenetére


jr1994
addikt

Most komolyan, csak ezért ne vedd már meg. :U Én megnéztem mert ott áll a garázsban, tényleg nyitott a fejlesztett torony is. Csak azt nem tudom hova menjen a tápos T49-ben meg Hellcat-ben edződött legénység (2 skilles). Tovább valamelyik TD ágon, át a T71 felé vagy ezekre az új könnyű szörnyekre? (Egyik ág sem áll sehogy, nincsenek képzett legények egyikhez sem.)

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#69599) rlazol válasza szallasi007 (#69596) üzenetére


rlazol
addikt

nem akarok veled összeveszni, de olvass vissza pls. :U
a gépem nem 25-40 fps, eddig volt 35-45 mostmár 50-60 és nem látok difit. :N Sorry. más látja, én nem látom.
((Érdekes, h ti az én gépemen látjátok azt, amit én nem, de nem baj. :U )) Elhiszem nektek, hogy ott van, csak én nem látom. :K
Ennyi. Lehet, h nagyobb difit -akármelyik irányba - látnék, de pont nem érdekel. Nem lehetne abbahagyni ezt a témát?

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#69600) dfsz34


dfsz34
őstag

Felkerült a harmadik csillag is a megérdemelt helyére. Az újraírt kód már jól mutatja 97,46%, kb ezt vártam volna korábban is.

Nem emlékszik valaki, hogy a korábbi látótávja szintén 370m volt a T67 (49) -nek? 350-re emlékeztem. Érdekes lenne, ha most kapott egy 20m látótáv buffot, mert eddig se volt gond a látótávval.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.