Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#70551) Bingisz válasza ddt500hu (#70550) üzenetére


Bingisz
addikt

Mintha egy artyval toltál volna 1000 csatát...

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#70552) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Délről letoltuk őket, mint a franc. Csak miheztartás végett, pedig ugyanannyian voltak.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#70553) Bingisz válasza Bad Pritt (#70552) üzenetére


Bingisz
addikt

Kamu, megmondták, hogy onnan nem lehet nyerni! :DD

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#70554) Diarmand válasza Bad Pritt (#70552) üzenetére


Diarmand
senior tag

Jah, nem véletlen lett odatéve az az árok a pálya szélén egészen a bázisukig, F0-tól A0-ig, onnan meg A7-ig. Okos spotterek és/vagy medek pikk-pakk eldöntik azt a részt, szerintem marha jó lett.

(#70555) Bad Pritt válasza Bingisz (#70553) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Várjál, round 2.: ugyan az erdő elbukott, de elég nagy erőkkel támadtak ott ahhoz, hogy a másik oldalon ne legyen elég ember és el tudjuk foglalni a bázist, ráadásul egy ügyes kis csapat meg is fogta őket az erdőből kifelé jövet, szóval nem mondanám, hogy teljesen elveszett az erdő.

Ez két egymást követő meccs Murovanka délről, easy win volt mindkettő, úgyhogy erre rásütöm, hogy:

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#70556) Simi37


Simi37
őstag

A sokadik ász :D 3,1k sebzés T7ben :DD A végjáték szerintem izgalmas volt :D A szíven majd kiugrott a helyéről :D replay

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#70557) Djuree


Djuree
félisten

cometet érdemes spotternek felszerelni?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#70558) csapee válasza Djuree (#70557) üzenetére


csapee
senior tag

QB videot nezz, o imadja azt a kis meregzsakot lehet lesni tole (felszerelest, idealis helyeket). Meglepo hogy mit le lehet vele daralni. Amugy szerintem igen...

Csapee

(#70559) dvids válasza Djuree (#70557) üzenetére


dvids
aktív tag

Tisztán annak szerintem nem. De egy optikát én raktam rá, igaz én szinte minden medium tankra rakok optikát.

(#70560) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Kell egy T-29-et vennem, az emberek 90% nem tudja kilőni vagy, hogy 3-4 tank lövi és nem sérül. :K

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#70561) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Fejlesztői hírcsokor szösszenetei .:

1, "Lehetséges hogy bekerül az hogy a HE lövedékek 3-5 másodpercre megbénítják a legénységet amikor eltalálják a tankot. Ez a HE újraegyensúlyozással kerülne be. "
Ezt most komolyan gondolták ? Aztán a végén majd lehet sokkolni is az ellent és lesz Juggernaut perk is és önmegsemmisítés is . Kicsit kezd szánalmas lenne az irány amerre haladnak .

2,"Az Orosz szerveren a játékosok 7%-a van 47% nyerési arány alatt. A játékosok 77%-a 48 és 52 között van.
Az "akartok skill MM-et" közvélemény kutatást 200k játékosnak küldték el. Az eredményeket novemberre várják. "

Az eu szervereket miért nem nézik nem hiszem el , hogy csak ennyi lenne a tomato játékos ! Azért megnéznék egy ilyen skill alapú csatát ahol 15-15 Siemka vs Turk "nyomul " , hogy meddig tart vagy egyáltalán elindul e ? :DDD

H1mpi .: Csak azt hiszed , de amint lesz a legpirosabb pl is átlövi majd . Amúgy természetesen még mindíg nagyon jó tank az egyik legjobb hetes . Mai napig ha szakaszozunk Tier7-ben akkor csak azt viszem. Magasabb tierben is lehet vele szépen osztani az áldást.

[ Szerkesztve ]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#70562) Mardel válasza h1mpi (#70560) üzenetére


Mardel
őstag

Hull downban op.

Tegnap csak 6 tankot tartott fel az ellenség top tanként vele full hpval.

Persze nem a városba ment, hanem a map szélén fel hozzánk.
Ott egy szikla mögött tartotta fel a tankokat. A pálya ott neki kedvezett mert tudta rejteni a hasát az emelkedő miatt.

Map neve nem jut eszembe.

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#70563) dfsz34 válasza jozefgucci1 (#70561) üzenetére


dfsz34
őstag

A skill MM sokkal inkább arról szól, hogy a csapatok ne csak tankok alapján, hanem a skill alapján is ki legyenek egyensúlyozva. Valamennyire legalábbis. Nem tudom miért sarkítják ki azonnal ilyen helyzetekre, totálisan nem erről szól, hanem pl ha egyik oldalon van 10 zöld és 5 piros, akkor a másik oldalon is legyen kb hasonló. Azt is simán meg lehet csinálni, hogy szépen kiválasztja a program a 30 játékost, ahogyan most van, de egy skill alapú csere-bere történne meg a két oldal között, hogy közelítsen egymáshoz a játékerő.

Ettől még lehet olyan helyzet, amit leírtál, de ezek extrém esetekben, szóval nem kell miattuk pánikolni, pláne, hogy még nincs is eldöntve.

Szerintem jobb rendszer lenne és ha ebben enged esetleg a WG, akkor más értelmes dolgokat is megfontolhat az MM-el kapcsolatban, pl ne egy oldalra kerüljenek csak nehéz tankok stb.

Huhogók meg mindig vannak, de jobb lenne szerintem, ha a skill is része lenne a paramétereknek. Mondjuk akkor az olyan extrém csatákat el lehetne felejteni, hogy az egyik oldalnak van mondjuk 60+ nyerési esélye, de őszintén szólva nekem nem fognak hiányozni. Ha a vesztes oldalon vagyok, akkor azért, ha a győztesen, akkor meg nem akarok futni, mint állat azért, hogy egyáltalán sebezni tudjak valamit. Ha valakinek ezek a csaták hiányoznak, akkor ott elgurult valami gyógyszer...

Esetleg annyit lehet, hogy minden 5. vagy 10. csata a mostani rendszer szerint lenne, totál véletlen és akkor néha lennének ilyen nagy nyerési vagy vereségi százalékok, de ritkán csak, a fetisisztáknak meg a mazohistáknak is hagyjanak meg valamit :)

(#70564) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Tegnap meglett a JPanther II. Ma berakott egy T10-es csatába. Olyan érzésem volt, hogy én itt mit keresek?
Kb. mint, amikor az indián nyílvesszővel lőtte a tankot olyan volt. ;]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#70565) LobiDrg válasza h1mpi (#70564) üzenetére


LobiDrg
aktív tag

Nekem egy szenvedés volt az a tank amìg meg nem lett a top löveg.De utàna megtàltosodott.Nagyon sajnàltam hogy el kellett adnom.Talàn egyszer vissza veszem majd :) Az utána következő Jagdtiger meg még jobb.Iszonyatos mészárlásra képes.Ki van fejlesztve a Jgdpz E100 de nem biztos hogy megveszem majd :)

[ Szerkesztve ]

(#70566) Dr_Syrex válasza LobiDrg (#70565) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Így van. A nagy cső nélkül gyengén muzsikál, mint minden stock közeli tank. Ha van felesleges free xp-d, akkor érdemes felgyorsítani vele a fejlesztést, mert a 12,8-as löveg már rendesen odapirít majd. :)

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#70567) #43783936 válasza h1mpi (#70564) üzenetére


#43783936
törölt tag

A jp2 fullosan szuper lesz.
A T29 a kedvenc hetes heavym, 60% körüli wr-rel.
Ellenfélnek is szeretem, mert sokan elfelejtik hogy csak a tornya kemény, a testét szemből még a chi nu kai is huzatosra lövi.

(#70568) h1mpi válasza Dr_Syrex (#70566) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Sok minden megvolt már csak a top löveget kell megvennem meg a láncot. Azért nem rossz T9-es szintig még jól muzsikál. Az előbb volt egy 4196 dmg-em :)

(#70570) Nagya21: oké köszi, azért a púpot nem könnyű kilőni, ha kicsit is mozog vagy olyan a szög.

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#70569) Bingisz


Bingisz
addikt

Mi a franc ez az új wn8 színezés?

Lehet visszatérni a wn7-re.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#70570) Nagya21 válasza h1mpi (#70560) üzenetére


Nagya21
addikt

HAli!!
Csak a testét rejtsd el rendesen, és akkor te leszel a király, meg a pupjára figyelj a torony tetején.
Üdv NAgya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#70571) emre válasza Bingisz (#70569) üzenetére


emre
veterán

Ezért használom még mindig az eff-et, tank szerinti win értékkel kiegészítve.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#70572) Djuree válasza Bingisz (#70569) üzenetére


Djuree
félisten

van erről valami hogy milyen értékhez milyen szín fog tartozni?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#70573) emre válasza Djuree (#70572) üzenetére


emre
veterán

http://wotlabs.net/eu

http://www.wotinfo.hu/item/1379-xvm-szinskala-valtozasok-wotlabs-net

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#70574) Bad Pritt válasza emre (#70573) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Azt mondja Beginner, lol... na de valaki harmincezer csatája az? :DDD

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#70575) PR0JECTNR56 válasza Bad Pritt (#70574) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Jó munkához idő kell. ;]

(#70576) jano_77 válasza dfsz34 (#70563) üzenetére


jano_77
nagyúr

Egyet értek Veled és azokkal, akik azt mondják, hogy igenis kellene nézni a 30 kiválasztott játékos wn8 értékét vagy EFF-ét és aszerint szétosztani a kiválasztott 30 játékost közelítőleg egyenlő erőben. Ezt nem tudom miért olyan nehéz megcsinálni a WG-nek! Ha végre meglépnék ezt a dolgot, akkor lehet kevésbé lenne ilyen a WR mutatóm, mint az elmúlt időszakban, amikor a WN8 értékem meg épp ellenkezőleg elég szépen emelkedett! Totálisan fordított arányban a kettő! :O :(((

Tegnapi eredményem pl ilyen lett:

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#70577) jano_77 válasza jozefgucci1 (#70561) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nekem ez tetszik:
"A Havok 3-4 körben kerül be - először a látványos rombolás, utána az új mozgási fizika és pár egyéb dolog."
Jó szokásukhoz híven ezt is több lépcsőben, hogy minél többször lehessen majd vmit eltolni a patch-el. Miért nem lehet vmit rendesen egyben elkészíteni és amikor működik rendesen - letesztelve -, akkor betenni a játékba? :F

"Multicore támogatás: Jelenleg a fejlesztők azon dolgoznak hogy átvigyenek pár kliens és grafikai számítást másik szálra. Sok munka ez és a fejlesztők már egy ideje dolgoznak rajta de a munka nem fejeződik be egyhamar. "

Hogy is írta SHiZUOKA: jó munkához idő kell!? Na de mennyi kedves WG?!? :W

"Tank "ringás" (megálláskor) át lett rakva szerver oldalra és most lehetséges a normális Cső mozgási tér alá és fölé is lőni erős fékezéssel vagy gyorsítással."
Na erre nagyon kíváncsi leszek, mert ez elég régóta bosszant, hogy mikor megállok a tankkal, még több másodpercig billeg a cső és nem tudok lőni. :(

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#70578) jozefgucci1 válasza jano_77 (#70577) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Erre csak ezt tudom betenni .:Fejlesztői munka a wg-nél

[ Szerkesztve ]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#70579) Warton válasza jano_77 (#70577) üzenetére


Warton
őstag

Nekem tök szimpatikus, hogy lépésről lépésre vezetik be ezeket a dolgokat. Ha egyszerre csinálnák
1. sose készülne el, (több, komplex fejlesztés, rengeteg tesztelés és mind ez párhuzamosan)
2. valószínűleg sok hiba lenne.

Egyébként szerintem megfelelő erőforrásuk sincs rá.

Így, hogy lépésenként csinálják, talán kisebb a hibázás lehetősége és legalább folyamatosan látni fogjuk a fejlődést. Ami kész lesz az tesztelés után megkapjuk patchben.

Egyébként nem is nagyon volt korábban sem olyan patch, ami a olyan forradalmi lett volna, hogy alapjaiban változtatta volna meg a játékot. Tehát nem is értem, hogy mi ez az elvárás.

(#70580) Tuco Ramirez válasza jano_77 (#70577) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

mikor megállok a tankkal, még több másodpercig billeg a cső és nem tudok lőni

Ez pont ilyen a valóságban is. :K

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#70581) jozefgucci1 válasza Tuco Ramirez (#70580) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Jah csak ez nem az a játék ahol a realitás a cél , ez nem szimulátor.....

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#70582) Bingisz válasza jano_77 (#70577) üzenetére


Bingisz
addikt

Miért raknák be egyből, ha semmi nem hajtja őket? Szépen adagolják a cuccokat, nyugodtan fejlesztgethetnek, aztán ha mondjuk hirtelen magához tér a Gajin, vagy bejön az Armored Warfare, akkor ők is felkapcsolnak magasabb fokozatba, és hirtelen berakják a HAVOK-ot, az új fizikát, meg az új HD tankokat, vagy mondjuk a Stronkhold fejlesztéseket.

Amíg nincs konkurencia, addig nincs hajtás.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#70583) Bad Pritt válasza Tuco Ramirez (#70580) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

És a valóságban is 2500 hp-ja volt az FV215b(120)-nak? ;]

Csak költői kérdés. Amit én nem értek, hogy miért lett a Sturer Emilből Szent Emil, de ez annyira nem fontos azért. :D

Mikor bespawnoltam Mines-ra és ott volt mellettem ez, hirtelen azt hittem, valami új arty lett a játékban. :DDD

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#70584) rlazol válasza jano_77 (#70577) üzenetére


rlazol
addikt

jó munkához idő kell.
a lassúhoz meg még több. :K

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#70585) jano_77 válasza Warton (#70579) üzenetére


jano_77
nagyúr

Csak annyi - nem tudom mióta játszol a WOT-al -, hogy tele a t..om a havonkénti, másfél havonkénti patchakkel, amik legtöbbször bugosak, nem kiforrottak! Teljesen felesleges ilyen gyakran bedobni vmit - alamizsnaképpen -, ahelyett, hogy mondjuk egy évben 4x adnának ki update-t, de akkor tényleg lenne benne érdemi változás és olyan állapotban, ami rendesen le van tesztelve! Csupán csak ezért írtam, amit írtam korábban. És egyébként ezt a HAVOK motort már lassan egy éve ígérgetik, tehát úgy gondolom, hogy volt elegendő idejük, de nem csináltak semmit! Vagy csak ahhoz tartják magukat, amire BINGISZ célzott! :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#70586) Djuree válasza emre (#70573) üzenetére


Djuree
félisten

na világoszöldből sötétzöld lettem. :DD ha így haladunk játék nélkül kék leszek nemsoká. :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#70587) jozefgucci1 válasza Djuree (#70586) üzenetére


jozefgucci1
addikt

De leginkább boldog és kiegyensúlyozott :B

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#70588) Jarod1


Jarod1
addikt

tudna valaki linkelni 1 címet t ahol a tankos háttérképek találhatók?

(#70589) Kean_Sorbo válasza Jarod1 (#70588) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Tessék.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#70590) Tuco Ramirez válasza jozefgucci1 (#70581) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

Persze hogy nem szimulátor, ha az lenne a játékosok nagy többsége már ott megakadna, hogy egyáltalán meglássa az ellenséges tankot. Néhány fanatikuson kívül kb. senki sem játszana vele... Viszont az, hogy a tankoknak tényleg "tankos" mozgása van szerintem sokat hozzátesz a játékélményhez.

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#70591) Warton válasza jano_77 (#70585) üzenetére


Warton
őstag

Zárt béta óta játszom ezzel a játékkal. El kell, hogy szomorítsalak, de sajnos nem lesz olyan patch, amiben nem lesz kisebb bug. :N Evvan. Ez benne van a rendszerben, de azért olyan bug nem volt, ami játszhatatlanná tette volna a játékot, legalábbis én ilyet nem tapasztaltam.

Amúgy a patchek nagy része plusz tartalmakat hoznak: új tankok, új pályák, új játékmódok stb. Pár hónappal ezelőtt volt a nagyfőnöknek asszem Kilsky egy előadása, amiben világosan elmondta, hogy ez a típusú free2play modell csak akkor működik, hogyha folyamatosan új tartalmakat adnak ki a játékhoz. Ez pedig csak úgy működik, hogy sokszor "foltoznak", havonta, másfélhavonta. Kellenek az új tartalmak, hogy az érdeklődés a játék iránt fennmaradjon. Amikor elkezdtem akkor német volt, meg szovjet, ha ez lenne most is, akkor valószínűleg már nem játszanék. Ha negyedévente adnának ki patchet akkor meg azon menne a sírás, hogy miért nem javítják már ki ezt vagy azt a hibát. :U Most is ezen megy a sírás tudom, mindenkinek minden azonnal kéne, de sajnos a dolgok nem így működnek.

A Havok, bár annyira technikailag nem vagyok jártas a kérdésben nem hiszem, hogy egyszerű dolog lenne. Csomó szempont felmerülhet a kérdésben, pl. az, hogy megfelelően legyen optimalizálva, ne fagyassza a gépet, szép legyen stb. Ergo nem fog menni egyik napról a másikra, főleg úgy nem, hogy közben a fenn említett tartalmakat is biztosítani kéne, meg egyensúlyozni a tankokat, új map, új játékmód stb.

(#70592) Jarod1 válasza Kean_Sorbo (#70589) üzenetére


Jarod1
addikt

Hatlamas köszönet!!!! :Y :R :R :R

(#70593) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Valakinek megvan már a Spähpanzer? Vagy közel van hozzá?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#70594) emre válasza Djuree (#70586) üzenetére


emre
veterán

Hát volt már itt akinek azt tanácsoltuk, hogy AFK-ként lehet jobb statja lenne. :DDD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#70595) Bingisz válasza Bad Pritt (#70593) üzenetére


Bingisz
addikt

Meg kéne vennem.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#70596) Bad Pritt válasza Bingisz (#70595) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Pont neked akartam írni, hogy mennyi van még, mert kíváncsi lennék a véleményedre, nekem még 40K xp, utána egyből veszem is meg. Láttam pár videót, eléggé odapörkölnek vele, de mindig figyelem, hogy az én csatáimban mit csinálnak a játékosok egy ilyenben ülve és nem mondanám, hogy meghatározzák a meccset, bár még ki kell tapasztalni mindenkinek.

Viszont ez a T49 nagyon durva, Himmelsdorfon darabokra tépett 9-es heavyket is a srác egy ilyenben ülve, nagyon ügyesen játszott. T-54 lightot viszont még nem nagyon láttam, LTTB-t annál többet, de az elég siralmasnak tűnik. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#70597) Djuree válasza emre (#70594) üzenetére


Djuree
félisten

az a nem mindegy. :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#70598) SaNyEe válasza #40993792 (#68197) üzenetére


SaNyEe
aktív tag

M2 Light (nem röhög :DDD ) -> 815
T40 -> 676 (ezt tavaly év végi akciókor sikerült összehozni és összeharácsoltam vele több mint 16 millát :DDD
KV-2 -> 652
T-34 -> 609
(E-75 ->481)

-- end of transmission --

(#70599) SaNyEe válasza h1mpi (#70560) üzenetére


SaNyEe
aktív tag

Az jó vas :)

Más, nemrég vásároltam egy T14 nehéz prémiumot, ha a sok közepes prémium nem jött be próbáld ki ezt .. a T29 legénységét is szépen fel tudod vele tuningolni majd (csak 1 loader megy bele, nem 2)
Tegnap leakasztottam vele 3 tank ászt, egyik csatában 2,289 sebzést osztottam :DDD

Szinte mindig tier V-be kerül be.

-- end of transmission --

(#70600) fradi81


fradi81
veterán

Kemény 25 nap volt ez, de csak meglett a KV :)

moto g72, Ninebot d28e

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.