Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#69601) jano_77


jano_77
nagyúr

Az ugye teljesen normális jelenség, hogy lejátszok 4-5 csatát, majd a következőnél egyszer csak kifagy a játék és vissza sem tudok menni! Nem tettem fel közben újabb modot és igen vannak fent modok, de ugyan azok, amikkel a 4-5 csatát is mentem!
Ezért rühellem én a gyakori patchaket és a tetves WG-t is! :W
Remélem így majd kapom a ban-t is, mert idő előtt hagytam el a csatát, még mikor nem voltam kilőve! :O

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#69602) Bad Pritt válasza jr1994 (#69598) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Érdekes, hogy elvették a tornyot, kb semmi értelme nincs a dolognak, mert a HE eddig is kicsapta a francba.
Szerintem kezdd el a light ágat, sanszon, hogy a Walker Bulldog megtartós tank. :))

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#69604) Dryman válasza jano_77 (#69603) üzenetére


Dryman
aktív tag

Szűz telepítés után, modok nélkül megy rendesen nálam....

(#69605) vhw


vhw
addikt

Most ingyen adják originen a Bejeweled 3-at.
F@szért kell ennyit görcsölni? :))

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#69606) rlazol válasza jano_77 (#69603) üzenetére


rlazol
addikt

nálam gond nélkül megy. Locastan map, fehér hullák, zoom , XVM, sszem ennyi van fenn, de xvm nem megy. Próbáld meg a mod könyvtárat ideiglenesen átmozgatni máshova és egyenként visszatenni. Mivel -egyelőre-csak te jelzel ilyen hibát, én azt feltétezem, hogy a hiba a te oldaladon van. 4-5 csata nem sok, lehet, h épp ennyi kellett, h teleszemeteljen vmi vmit.
Melyik modokat használod?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#69607) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Kíváncsiságból ránéztem a mai WN8-amra, mert ugye sokat mentem a KV-1S-sel, ami még új a rendszer számára és nem csalódtam: egy saccra 2700 körüli WN8-as napot 6000-re értékelt a Wotstats.org szerint. Még a hülyének is megéri. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#69608) Djuree válasza jano_77 (#69603) üzenetére


Djuree
félisten

nálam semmi probléma nincs. pedig csomó mod is van fent. :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#69609) zsolthee válasza dfsz34 (#69600) üzenetére


zsolthee
senior tag

Korábban is úgy volt, hogy a kisebb toronynak nagyobb volt a látótávja.
De most ez a nyitott a top és lehet hozta magával a +20m-t is...a számokra már pontosan nem emlékszem, de kb ennyi különbség volt közöttük.

(#69610) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Nekem is fent van minden mod, ami eddig is fent volt (kivéve a lövések hangja és a hangár mod, mert azok még nem voltak aktívak az Aslainban) és minden megy remekül. Még a statokat is írja rendesen.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#69611) szbalogh


szbalogh
őstag

Type 62 bekerult a garazsba :)

Nick: HE_Storm

(#69612) h1mpi válasza szbalogh (#69611) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ezen gondolkozok én is. Szeretnék light tankozni kicsit ;)

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#69613) sith7 válasza vhw (#69605) üzenetére


sith7
nagyúr

:DD :DDD

(#69614) dfsz34 válasza zsolthee (#69609) üzenetére


dfsz34
őstag

A mozgás közbeni 430m látótáv már egészen kellemes. Szép kis buffot kapott a járgány :)

Miközben a nerfről pofáznak, érdekes azért...

[ Szerkesztve ]

(#69615) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Szevasztok !

Tegnap feldobtam én is a jactor pakkot az este és mentem vele pár kört . Egyetlen bug , hogy néha csata végén eltünnek a garázsból a tankok :) , de a garázs fülre kattintással visszajönnek . Az új tankokat nem próbáltam viszont mentem pár kört ahol volt az új T49 pro kezekben . Tier9 csatában brutálisakat sebzett vele a gyerek . Konkrétan T54-be 757 és a centibe is annyi ment bele . Iszonyat gyors viszont papírnak tűnik. Valaki ment vele tegnap , hogy érdemes lenne rámenni vagy csak a újdonsága varázsa teszi ?

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#69616) 04ahgy válasza mefistofeles (#69529) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Abszolút egyetértek. Lejött a patch, feltettem egy megfelelő golddetectort, meg egy kétsoros garázst, meg egy intro video offot, és voilá. Semmi gond nincs. Azonnal mehet a game. Sem ping, sem FPS gondom nincs (legalábbis a patch miatt).

Jah, aki elégedetlenkedik, hogy milyen sok idő a belakás, az miért nem tölt egy tesztklienset, ahol belakja, bekonfigurálja működőre a modokat, és az éles patch esetén meg copy-paste? :F

(#69537) jano_77: a 9.2-ben használt többsoros simán működik 9.3-mal is, már a tesztkliens idején kipróbáltam, az éles patch-csel sincs hiba.

HGyu

[ Szerkesztve ]

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#69617) Valentin90 válasza h1mpi (#69612) üzenetére


Valentin90
tag

Type 62t egyelőre nem nagyon lehet szerezni a játékban, mivel gift shoppba sem nagyon szokták berakni. Van helyette viszont a Type 64, ami szintén egy igazán kis príma light tank a maga szintjén. Itt van egy link ahol szépen kielemzik a tankot. Én még nem vettem meg, mert a kínai lightokkal egyelőre nincs tervem, de csak jókat írnak róla.

Type 64 elemzés

(#69618) Djuree válasza 04ahgy (#69616) üzenetére


Djuree
félisten

nekem kb. 15 perc volt a belakás, 6-7 mod. ennél több nem is kell.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#69619) h1mpi válasza Valentin90 (#69617) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ja igen a Type 64-el kevertem... Már nem létező/kaható tankokat, honnan lehet szerezni?

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#69620) Angel1981 válasza Diarmand (#69542) üzenetére


Angel1981
veterán

Nyugi, még a végén berakják a régóta tervezett "lumberjack"-et is! :D
(Lőj ki legalább 1 ellenséget, és dönts ki 30 fát!!!!)

(#69621) dfsz34 válasza Valentin90 (#69617) üzenetére


dfsz34
őstag

Ha megy az angol, MJ type62 elemzés

(#69619) h1mpi : ez a szeptemberi küldetés tank, de ha eddig nem álltál neki, akkor ez már nem fog menni

[ Szerkesztve ]

(#69622) Bingisz válasza Djuree (#69618) üzenetére


Bingisz
addikt

Eddig nekem is ennyi volt, de most nem hajlandó elindulni modok nélkül sem. Mindegy, ma letöltöm az egészet, és újrarakom nulláról, aztán csak elindul...

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#69623) 04ahgy válasza dfsz34 (#69614) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Gondolom moddal számoltad, mert magában csak a WTFE100 és a Patton büszkélkedik 420m-rel...

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#69624) h1mpi válasza dfsz34 (#69621) üzenetére


h1mpi
nagyúr

:( pedig tetszik nagyon, de látszik, hogy skill kell hozzá és 100% pályaismeret

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#69625) jano_77 válasza 04ahgy (#69616) üzenetére


jano_77
nagyúr

Kösz az infót a több soros garázs moddal kapcsolatban, ha haza érek kipróbálom. :R
Meg kipróbálom azt is, hogy egy replay fileon keresztül egyesével teszem fel a modokat.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#69626) dfsz34 válasza h1mpi (#69624) üzenetére


dfsz34
őstag

Lehet, hogy lesz még a boltban, de nem olcsó és annyira nem jó, szerintem. Tier9-10-ben már tényleg kevés a 145 pen, gondolj bele, még a T71 175 penje vagy az amx1390 170 penje is necces a kemény tankok ellen, akkor ennek a 145 penje nagyon komoly helyezkedést kíván. Az arany lőszer meg horror áron van hozzá, azt képtelenség kitermelni, mert az alfa nagyon alacsony hozzá.

Egy E25-höz viszonyítva semmiképpen nem éri meg, de ha ragaszkodsz a kínai light vonalhoz, akkor a type64 kb felébe kerül és azt viszont dícsérik.

(#69627) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Urak!
Hol és melyik fájlban kell átírni, hogy WN8 helyett WN6-ot mutasson az ikszvéjem? :R

(#69628) Rico33


Rico33
aktív tag

Akinek még nincs megoldva a W-re előjövő minimap: res_mods\xvm\configs\xvm.xc megnyit, hotkeys minimapzoom,keycode átir 29-re, ment, bezár, örül.

[ Szerkesztve ]

(#69629) Djuree válasza Tomi0703 (#69627) üzenetére


Djuree
félisten

online xvm editorban a config.xc-t megnyitod és ott ahol wn8-at látsz átírod mindenhol wn6ra.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#69630) Valentin90 válasza h1mpi (#69619) üzenetére


Valentin90
tag

Időnként berakják őket gift shopba (wot.eu oldalon tüntetik fel mindig az aktuális ajánlatot) és akkor ott meg tudod venni őket. A KV5 például egy ilyen tank amit csak ezen keresztül tudsz beszerezni. Type 62t vagy (a szerintem kissé túllihegett) Type 59et még soha nem láttam gift shoppokban. De nem kell csüggedni! A most bekerült *köhögés* OP light tankok *köhögés* sokkal jobbak ezeknél. :D

(#69621) dfsz34: Köszi szépen! Megnézem mindenképp :)

(#69631) szbalogh válasza Rico33 (#69628) üzenetére


szbalogh
őstag

Köszi, elég idegesítő volt ESDF-en játszani :)

Nick: HE_Storm

(#69632) biacsia válasza LobiDrg (#69546) üzenetére


biacsia
tag

Igen, nálam az átlag fps emelkedett.

"...a béke az, amikor nagyobb botod van, mint a többieknek..."

(#69633) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

ohh yoo!!! Ez nagy meccs volt!

(#69634) GeneraL_XTX válasza GaburroSan (#69633) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Az szép :C

Pedig az a pálya pont, hogy nem is nagyon fekszik a Dickernek :R

[ Szerkesztve ]

(#69635) vhw válasza GaburroSan (#69633) üzenetére


vhw
addikt

Ok tudjuk, hogy szépek az új plecsnik, nehéz volt behúzni őket? :))

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#69636) Djuree válasza GeneraL_XTX (#69634) üzenetére


Djuree
félisten

ruinberg kb. mindennek fekszik. kivéve artyk. bár himmelsdorfnál azoknak is jobban.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#69637) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Ez hogy jött össze, Noobmeter? Oké, a VK-val tegnap szarul mentem (mondjuk annyira azért nem), na de 400 WN8? :DDD
Ez még mondjuk nem is annyira gáz, de a 157 T49 csatámat elszámolta tegnap 157 T67 csatának, ez is érdekes dolog. :D Viszont a többi tankom csatáit sem számolja jól, egyet-egyet mentem T-62-vel és Pershinggel, 4-et a VK-val, a KV-1S-sel meg tizenvalamennyit. Másnak is ilyen furcsa most?

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#69638) szbalogh válasza Bad Pritt (#69637) üzenetére


szbalogh
őstag

Hát így nem lesz cvakk :)

Nick: HE_Storm

(#69639) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

Izé! Igazából mákom is volt mert az ellen T29 és Tiger stock volt és az orrukig sem láttak! De nem rosszak az új plecsnik a kedvencem a Párbajozó! :D

(#69640) Bad Pritt válasza szbalogh (#69638) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hát így rohadtul nem. De még az a másik sem, amit emre linkelt. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#69641) dvids válasza GaburroSan (#69639) üzenetére


dvids
aktív tag

Hát nem tom, szerintem tök érdektelenek az új plecsnik. Így, hogy gyakorlatilag minden meccsen kapsz valamit jelentéktelenné válnak. De nem zavar, mert szerencsére külön írja ezeket a lényegesebbektől.

(#69642) v!ct0y válasza Bad Pritt (#69637) üzenetére


v!ct0y
veterán

akkor nézd meg az enyémet :DDD[link]
Most jó lesz már mert 2139 et mutat játékban.

[ Szerkesztve ]

(#69643) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Az melyik modban van benne, hogy a TD-nél mutatja a két oldalt, hogy meddig tudsz álló helyzetben lőni, mozgás nélkül. Az előzőben benne volt ,de most nem találom.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#69644) Tomi0703 válasza Djuree (#69629) üzenetére


Tomi0703
őstag

Már átírtam a kódban. És azt is onlineba lehet, hogy 4 számjegyű legyen? Kódba hol kell? :D

(#69645) mrszitya válasza h1mpi (#69643) üzenetére


mrszitya
senior tag

Bizonyos célzó modok alapból is tartalmaznak ilyet, mint a J1mB0's crosshair vagy mondjuk a Melty-féle célzó.

Külön is lehet letölteni, ilyen neveken keresheted angolul: traverse indicator, protractor mod, gun constraints
Wothungary-n is van fenn már egy 9.3-ra: link

(#69646) h1mpi válasza mrszitya (#69645) üzenetére


h1mpi
nagyúr

köszi :R

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#69647) Djuree válasza Tomi0703 (#69644) üzenetére


Djuree
félisten

nem tudom, a kódosat nem használtam még, gondolom az online-ban is lehet, de nemtom hogy.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#69648) emre válasza Bad Pritt (#69640) üzenetére


emre
veterán

Pedig erősen gondolkodok rajta hogy csinálok még egy szabad helyet, mert mióta 3 műszakban dolgozok nem érek rá. Ha éjszakás vagyok akkor délután alszok és este 9-kor mennem kell. Ha délelöttös akkor meg korán lefexek. Ha meg délutános akkor este 10 után érek haza és csak beesek az ágyba. Hétvége meg nincs, csak a pihenőnap, mert 7 napot tolunk zsinórban Nagyon nem jó ez így. :(

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#69649) Djuree


Djuree
félisten

9.3-hoz vki tudna linkelni egy 2 soros garázsmodot?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#69650) Angel1981 válasza Djuree (#69649) üzenetére


Angel1981
veterán

Tessék

Én személy szerint nem használom, de már másnak is küldtem, és nem panaszkodott rá, úgyhogy illik jónak lennie. :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.