Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#69351) ddt500hu válasza Patrick76496 (#69350) üzenetére


ddt500hu
veterán

Az FV-hez nem kell 300 000XP. Azzal a nerf után lőttem 10600-at szóval még használható. ;]
De a 268 katasztrófa lett. Ez a 750-es átlagsebzés nagyon kevés főleg, hogy inkább 600-kat lő. Volt olyan, hogy egy IS7-el egymásra lőttünk és ő valami 10-el sebzett kevesebbet mint én. :F

(#69352) Assimilator válasza zsolthee (#69331) üzenetére


Assimilator
őstag

A két nap történései után valószínű, hogy leírom a WoT-os nevem. :)
Nem szeretnék újabb két napig témát szolgáltatni. Mert természetes, hogy abban is lenne kivetnivaló.

xAttilax: Nem volt kamu, de majd mindjárt úgyis megkapom megint a leoltást.

(#69353) SchumiBácsi válasza zserrbo (#69343) üzenetére

Ezek gondolkozni? Hol élsz te? :D A háború leggyorsabb tankja volt tudtommal, azért megy 60valahánnyal országúton/jó földúton 90km/h helyett...

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#69354) SchumiBácsi válasza Jadro (#69337) üzenetére

Az XVM bizonyos időközönként frissül csak, néhány napon belül mindenképp meglesz a statod. Addig sem te sem más nem látja a ponttáblán.

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#69355) szbalogh válasza Bingisz (#69329) üzenetére


szbalogh
őstag

"Ja amúgy szívesen várunk minden aktívan CW-ző 2000 WN8 fölötti, minimum 3 CW képes tier 10-el rendelkező játékost a ZWACK-ba. ;) "
Majd talán a köv. kampányban... addig fejlődjetek! ;)

Nick: HE_Storm

(#69356) [HUN]Dani válasza MinionFlasH (#69332) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Nem akarok kötekedni, meg egyébként is jó rég nem írtam ide, de csak azért is megkérdezem.. mégis miért ilyen képességeket adsz a Tiger2 legényeinek? Vagy csak nekem bántja a szemem? :U

magyarsrac

(#69357) Kakumix válasza szbalogh (#69355) üzenetére


Kakumix
senior tag

Esetleg az elvárásokat is emelhetnék, nem? Múltkor is volt a csapatunkban egy három fős ZWACK szakasz és csak az egyik volt lila!!!4!! :Y
Gondoltam, hogy nehéz meccs lesz így és igazam is lett. Hiába találtam meg a ritkán fellelhető R gombot a billentyűzeten és tettem meg mindent, de mindent a mező közepén a Centurionnal, de nem működött a páncél és szarrá lőttek. Hiába spotoltam az ellent másodperceken keresztül, csak ~150 assistom lett a végére. Hát érdemes ezeknek?! ;)

Legyen szép napod!

(#69358) Bingisz válasza szbalogh (#69355) üzenetére


Bingisz
addikt

Oks főnök! :)

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#69359) szbalogh válasza Kakumix (#69357) üzenetére


szbalogh
őstag

Én is összefutottam egy ZWACk szakasszal nemrég. És ha hiszitek ha nem, zöld volt az egyik... Hogy került oda nem tudom. Mondjuk a HUNS2-ben is volt olyan, hogy a kék-zöld csapatot az egyetlen sárga (51%) vezette... Ki is kaptunk sorban.

Nick: HE_Storm

(#69360) zsolthee válasza Assimilator (#69352) üzenetére


zsolthee
senior tag

Legalább az arcunkba dörgölhetted volna azt a remek eredményt és pluszban még néhány elismerő hozzászólással is gazdagodtál volna. Így csak kamugép vagy.
Ha ennyi sebzést ki tudsz osztani egy meddel, nem tudom mi szégyellni való lenne a profilodon...jobb lehetsz akkor mint az átlag.
Nem b@szgatni akarlak, csak pusztán a kíváncsiság miatt kérdeztem. Wotrepleyen is megnézem az adott tankkal legtöbb sebzést kiosztó játékosokat...lehet belőle tanulni olykor

Novemberi-decemberi TopOfTheTree-t nem lehet előre megtudni valahonnan? :U
Djuree korábban már belinkelte a novemberig tartó eventeket, de csak az októberi volt benne (E100+Patton)
Vagy ennyi akció mellett foguk be a szánkat, nem lesz leárazás?

(#69361) Angel1981 válasza Clodovicus (#69347) üzenetére


Angel1981
veterán

Szerintem még a nerf mellett is ütőképesebb lesz a Jacksonnál - azért nem vágják annyira haza, mint a KV-1S-t.

(#69362) Kean_Sorbo válasza zsolthee (#69360) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Akinek nincs takargatnivalója, azoknak itt mind tudjuk a nick nevét. A többi meg egy névtelen senki, akinek a hozzászólását is felesleges elolvasni. Néha veszekszünk egy jót, de akkor is vállaljuk magunkat. Én a valós énemet is, nem bújok ip címek mögé, ott van az adatlapomon. Ennyi a véleményem röviden.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#69363) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Nálatok megy a WOT? Nekem se a frissítés se a szerverek nem mennek. Lehet most állnak át?

A weboldal se megy, akkor tényleg nemsokára 9.3 :)

[ Szerkesztve ]

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#69364) emre


emre
veterán

A 9.3-as Matchmaking érdekel valakit?

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#69365) Angel1981 válasza h1mpi (#69363) üzenetére


Angel1981
veterán

Ma van az átállás, kint is volt a honlapon tegnap; 05-12 óráig állhatnak a szerverek.

emre: a scout lightoknak már a 9.2-ben (9.1-ben?) könnyítettek az MM-jén - vagy mást kell nézni?

[ Szerkesztve ]

(#69366) LK


LK
addikt

"A többi meg egy névtelen senki" most ez komoly? Mindenki oszja ezt a nézőpontot? Kíváncsi lennék rá.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#69367) Angel1981 válasza LK (#69366) üzenetére


Angel1981
veterán

Bocs, lejárt a modidő!

Hát, akárhogy is, én gyorsan beraktam az aláírásomba, nehogy szégyenben maradjak! :D
(Egyébként az archívum első oldalán már rég ott vagyok, de azt szinte senki sem nézi már meg.)

emre: arra, hogy van-e különbség a 9.3-as, és az eddigi MM között?
Tudtommal a közelmúlt (9.2 vagy 9.1, most hirtelen nem tudom) komoly változása, hogy a scout lightok MM-jét kicsit könnyítették; levágták a legmagasabb potenciális Battle Tiert.
Más változásról nem tudok, a 9.3-at illetően sem, de lehet, én vagyok tájékozatlan.

[ Szerkesztve ]

(#69368) emre válasza Angel1981 (#69365) üzenetére


emre
veterán

Fogalmam sincs mire gondolsz.

Csak azért tettem be, mert az utóbbi napokban felmerült pár olyan kérdés hogy miért kell a kis gépekkel nagy heavy-k ellen harcolni.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#69369) Szepi1979 válasza emre (#69364) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Hol a pzs35?

“ nem kell mindig nyerni “

(#69370) jozefgucci1 válasza LK (#69366) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Ha figyelemmel kísérted az utóbbi napok eseményeit itt akkor tudod , hogy miért írta. A lényeg szerintem , hogy aki ötletel és észt oszt( nagy sebzésekről beszél ) attól elvárható , hogy nyilvános legyen az adatlapja , mert azon kívül , hogy hogyan játszol milyen a statod nem árul el semmi mást nem lehet vele visszaélni . Ez nem egy személyi szám . Én részemről jobban elfogadom olyan emberek véleményét , tanácsát itt akitől már láttam replay-t PrtScn-t esetlegesen játszottam vele .Mert ugye messziről jött ember.....

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#69371) Angel1981 válasza Szepi1979 (#69369) üzenetére


Angel1981
veterán

Csak a speciális MM-el rendelkező tankok vannak a lista alsó részében.
Pz.Kpfw. S35 739, Löwe, T34, stb. stb. normál MM-el rendelkeznek.

[ Szerkesztve ]

(#69372) emre válasza Angel1981 (#69367) üzenetére


emre
veterán

Bocsika, de ezt eddig sem követtem figyelemmel, én a közepesen jó statom ellenére eléggé ész nélkül játszok. Ha tudományosan szeretnék fogalmazni akkor azt kell mondjam hogy tudatosan vagyok ösztönös.
Az esetek többségében nem is értem hogy ez eddig hogyan jött össze. :DDD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#69373) LK válasza jozefgucci1 (#69370) üzenetére


LK
addikt

Én azért megértem ha valaki nem írja be a nicknevét. Jön aztán az elemezgetés,ki miért szar. Volt is erre példa jócskán az elmúlt időben. Ezek szerint ha csak 1100 a wn8 nekem,akkor kuss a nevem. Még rímel is :) Sokszor elkap a vágy hogy szakaszozzak a topiclakókból bárkivel,de a hozzászólásokat nézve tartok tőle,hogy megkapnám milyen szarul játszok,és hogy OH! csak 51% win rate? :Y

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#69374) szbalogh válasza LK (#69373) üzenetére


szbalogh
őstag

Csak 51% a winrate-ed? Lol

Valaki beposztolnà ide ha lehet tölteni az updatet? Mmer akkor hazaszólok az asszonynak hogy indítsa el. Jó lenne ma kifarmolni a Type-ot :)

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#69375) jozefgucci1 válasza LK (#69373) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Nem azt írtam , hogy " kuss a neved " hanem , hogy azon emberek tanácsát fogadom meg aki betett ide valamit ( képet, replay stb ) tehát látom , hogy nem a levegőbe beszél . Hol írtam én WN8 és WR számokról ? Nekem topik nyitás óta publikus a nevem és sok emberrel játszottam is ,de még senki nem szarozott le és kussoltatott el . Viszont tudom azt , hogy mi az amiben érdemben tudok szólni és esetlegesen tanácsot adni .Veled is szívesen játszom mert csak" 1100 a wn8-ad :DDD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#69376) Angel1981 válasza emre (#69372) üzenetére


Angel1981
veterán

Ok, semmi gond, csak azt hittem hirtelen, hogy a 9.3 változást hoz a 9.2-höz képest. :)

[ Szerkesztve ]

(#69377) Bad Pritt válasza Bingisz (#69329) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ez felvet számomra egy érdekes kérdést: én mehetnék a ZWACK-ba?
Az első accom lenne értelmes ugye, de ott nincs meg a 2000-es átlag WN8, csak valami 1650-1700 közötti, az uccsó 1000 meccs 2500 fölötti. Viszont az új fiókkal, ami kb 3 hónapos, bőven 2000 fölött vagyok, tehát ez a jelenlegi szintem és emelkedik, de ez meg el lesz szerintem ajándékozva, úgyhogy sose lesz CW-képes.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#69378) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Ilyenkor, amikor update van az Aslaim mod pack nem fog elindulni?

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#69379) jozefgucci1 válasza h1mpi (#69378) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Nem ilyenkor minden modot újra kell rakni .Legkésőbb holnapra szerintem teljesen működő-javított modok lesznek .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#69380) emre válasza Bad Pritt (#69377) üzenetére


emre
veterán

Szerintem jöhetnél, de majd a Főispán megmondja. :D

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#69381) Flayer


Flayer
senior tag

Mikor akar már elindulni a friss. dolog!???!!!!
Azt hittem délre meg leszek mod vadászat és indul a mandula!:D
Tessék erre még el sem tudtam kezdeni!:( :W

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#69382) h1mpi válasza jozefgucci1 (#69379) üzenetére


h1mpi
nagyúr

köszi már szedem a 9.3-as modpackot. Csak olyan időigényes megint mindent bekapcsolni...

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#69383) Gergo_R6


Gergo_R6
csendes tag

Üdv

Ti tudjátok már szedni a frissítést? Nekem a launcher azt írja, hogy sikertelen a csatlakozás a frissítő szolgáltatáshoz. Részletekért nézze meg a naplófájlt.
Mi lehet a probléma, hol találom a naplófájlt?

Köszi Gergő.

(#69384) Bad Pritt válasza Gergo_R6 (#69383) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Neked volt most kinn replay-ed Phelannál. Grat, szép meccs.
Majd elindul, nekem is ezt írja.

(#69380) emre: De várjál, eladtam az E5-öt meg az E3-at. Az FV4202 mennyire CW-képes? ;] Vagy a 215b.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#69385) Flayer válasza Gergo_R6 (#69383) üzenetére


Flayer
senior tag

Csak vissza kéne olvasni két hozzászólást és látnád nekünk sem megy!!!

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#69386) emre válasza Bad Pritt (#69384) üzenetére


emre
veterán

Akkor ezt nem igazán gondoltad végig. :DDD
A szokásos T10 gépek kellenének itt is, az angol csak ha nincs más. (A kép a vteps toborzójából származik.)

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#69387) Atti777


Atti777
senior tag

A worldoftanks.eu már működik

Путин, иди нахуй!

(#69388) Bad Pritt válasza emre (#69386) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Na, hát ebből megvan 3, 50B, T-62, 215b.
De nem úgy volt, hogy ti nem cévéztek? :P

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#69389) Dr_Syrex válasza Atti777 (#69387) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

És a launcher is frissít szépen, illetve nálam most fresh install lesz, így 7.9 GB töltődik :)

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#69390) Diarmand válasza LK (#69373) üzenetére


Diarmand
senior tag

Szeretem mikor arra hivatkoznak emberek, hogy sok példa volt erre az elmúlt időben, mintegy asszociálva arra, hogy az emberek fejében bizony összemosódnak az emlékek és nem emlékszik mindenki mindenre. Úgyhogy kérlek meséld el, hol az a sok példa, ahol xyz leszarozott bárkit is csak azért, mert túl gyenge ez meg az a statisztikája, WNZ mutatója. Vagy netán a legutóbbi dologra gondolsz, ahol páran egymásnak ugrottunk a foglalni/nem foglalni témában? Csak mert ott nem egészen az zajlott, amit írtál. Ha meg nem arra gondoltál, akkor újfent szeretném tudni, hogy merre találom ezt a sok példát ahol elemezgetünk/bénának titulálunk másokat? Ahogy én látom sokkal inkább jellemző az, hogy segítünk egymásnak, lásd h1mpi példáját.

Az meg, hogy valaki nem írja be a nickjét, hidd el nekem, nem azért van, mert attól fél, hogy leszarozzuk. Mégsem olvasom soha, hogy te csak ne tégy be replayeket azzal az accal, hanem inkább megnézzük ezeket, mert sokszor érdemes. Esetleg néha írunk róla valamit, de ez inkább jellemző akkor, ha kéri az illető. Na de az, hogy bemásolok egy csatajelentést, hogy mekkora király vagyok és mikor kérnénk rá valami bizonyítékot, akkor nem ad az illető és elmegy a dolog egy olyan irányba, hogy ő nem csinál erről képet vagy valamit, mert kinek kellene bizonyítania bármit is, well, az nem a mi hibánk. Egy ilyen kör type-pal (7k+) kőkemény kör. Nem is tudom ki írta, hogy messziről jött ember... ez a helyzet itt is.

Szóval LK szerintem nem kéne aggódnod amiatt, hogy megszól valaki a statod miatt, nálam pl nincs is xvm. Én max akkor küldenélek el melegebb éghajlatra, ha csata közben valahol A1-ben füvet nyírnál.

(#69391) h1mpi válasza Dr_Syrex (#69389) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem nem tud csatlakozni szegény :)

És, de húzza szépen :Y :C

[ Szerkesztve ]

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#69392) emre válasza Bad Pritt (#69388) üzenetére


emre
veterán

ehh, hát páran nem bírnak a vérükkel, és így mégse állhatunk ki az összes csatára:

De ha a cwakk nem jönne össze ide még mindig mehetsz ;]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#69393) Kean_Sorbo válasza LK (#69366) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Igen. Nagyon is komoly. Aki nem vállalja fel magát, milyen alapon ír ide bármit is, amivel a másikat kritizálja vagy tanácsokat osztogat. Ez olyan mintha én interneten keresztül edzenék egy kézilabda csapatot. Aztán imádom a féloldalas csataelemzéseket, de replay az nincs. Pedig az többet mond ezer szónál.
Engem például egyáltalán nem zavar, ha valaki a noobmeter-en kielemez. Tegye, még szakaszozni bemegyek vele, hogy lássa tényleg én vagyok az.
Egyébként felőlem indíthatsz egy közvélemény kutatást, és meglátjuk kinek mi a véleménye a névtelen szájkaratésokról.
Én is írtam már ide baromságokat (amikre utólag rájöttem, vagy rávezettek), meg összekaptam emberekkel, de tudták kivel állnak szemben. Azoktól akik semmit sem felmutatva írogatnak, meg 3-4. szintű tankokban ücsörögve nézik hogy milyen lilák, meg így OP aztán nem OP, de mégis OP már az a pár mm-es hajam is égnek áll.
Nem az 1000 WN8-cal van a baj, hanem a nem bizonyított 2555-tel, meg a 7k+ sebzésekkel.

Te elhitted volna nekem a 11565 dmg-t, ha nem teszem fel? Ugye.

Még egy megjegyzés:
Nem akarok megint veszekedni senkivel, csak leírtam a véleményemet.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#69394) emre


emre
veterán

redirect.wargaming.net/WoT/latest_patch_eu

torrent link

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#69395) Bad Pritt válasza emre (#69392) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Rohanok! :DDD

De amúgy ha bejön a Chieftain az érzésem szerint le fog mosni jó pár CW-képes T10 heavyt. Majd lehet akkor visszajövök. ;]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#69396) ddt500hu


ddt500hu
veterán

100% letöltés, 100% telepítés után ide jutottam! :C

Szerk: Ja csak nincs szerver még. :)

[ Szerkesztve ]

(#69397) h1mpi válasza ddt500hu (#69396) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem még elmegy a szerver választásig, de ott nem lép be...

(#69398) Petyus87: ugyanez az üzenet nekem is, de ha belépsz már írja, hogy 9.3

[ Szerkesztve ]

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#69398) Petyus87 válasza ddt500hu (#69396) üzenetére


Petyus87
aktív tag

Szintén...
Nekem feljött egy ablak is, miszerint:
Figyelem!
Az adat amit a frissítő szolgáltatástól kapott, hibás.
Részletekért nézze meg a naplófájlt.
:(((

WOT MP szerint:
"Senki ne essen kétségbe, most állnak át a szerverek a 9.3-ra ezért nem tudtok játszani, és ezért kéri a játék, hogy csekkoljátok a naplófájlt, szóval türelem!"

[ Szerkesztve ]

(#69399) K6000 válasza Bingisz (#69329) üzenetére


K6000
tag

"Ja amúgy szívesen várunk minden aktívan CW-ző 2000 WN8 fölötti, minimum 3 CW képes tier 10-el rendelkező játékost a ZWACK-ba."

Ezt a WN8 -as értékelést felejtsük már el könyörgöm. Aki light tankkal megy (és valóban felderítésre használja nem egy TD mellett 400m-ről szórja a prémium lőszert) annak nem nesz lila WN8 értékelése. Az ok igen egyszerű, egy lihg tanknak a felderítés a feladata nem az, hogy kilövöldözze az E100-at. Felderítésre meg lópikulát ad a WN8 mert nincs demage.

ASUS PSCH-L 3.2GHz HT Intel. 4db Corsair 1GB ECC DDR ram 400MHz dual channel, SCSI U320 Seagate 73GB 16mb 15000rpm 2db (raid 1) + 2x WD160 RE (sata raid 0) + HP SCSI Dat72

(#69400) Bad Pritt válasza K6000 (#69399) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Aki a light tankját csak felderítésre használja, az nem jó light játékos.
Megnéztem direkt, hogy mennyit kell a lila szinthez sebezni a VK 28.01-ben, kemény 800-at, az mostanában minden meccsen megvan felderítés mellett is.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.