Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#70801) szbalogh válasza vhw (#70791) üzenetére


szbalogh
őstag

Elég az a lőszer... mire odaérek csak csipegetnivaló marad :)

Warton: oké, behívjuk még egyik klántársam is Churchill III-al :) Lesz ott dpm :)
Majd keress! Ez a nickem a játékban is.

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#70802) Djuree válasza h1mpi (#70800) üzenetére


Djuree
félisten

sosem voltam sztem kívül az első tízen, max ha az elején kiszed az arty. :U
kb. 2-3 sebző lövés és tuti bennevagy...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#70803) h1mpi válasza Djuree (#70802) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Megvolt sőt a hp-m felett sebeztem és öltem is... Ezért csodálkozok, mert az első 5-ben szoktam lenni sokszor.

Sajnos a matilda nem egy action tank, mire odaérek kilövik a többiek...

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#70804) Djuree válasza ddt500hu (#70798) üzenetére


Djuree
félisten

tegnap volt olyan, hogy egy tankot előttem 20m-re szúrtam ki...tudtam hogy ott van, lőtt is de nem láttam. :W

h1mpi: akkor mindenki nagyon jó lehetett. :K

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#70805) scyllarus válasza Djuree (#70804) üzenetére


scyllarus
veterán

Ma jártam úgy, hogy a KV-1S-t vártam kijönni a ház mögül. Láttam, amikor full sebességgel berongyolt, szépen ráálltam a ház sarkára a célkereszttel. 400m alap látótávú tankkal voltam (+periszkóp, de lehet még nem telt el az ideje), kb. 150m-re, nyílt utca. Az utca közepén materializálódott, mire rákaptam a célkeresztet, kilőtt... :W

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#70806) jagada válasza Bingisz (#70799) üzenetére


jagada
őstag

Hol lellhető fel, hogy melyik mod-ok tiltottak? Van valami lista?

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#70807) ddt500hu válasza Djuree (#70804) üzenetére


ddt500hu
veterán

Fel is húzott annyira, hogy 1 óra bant kaptam. Egy tomato IS7 olyan szinten nem csinált semmit, hogy 2x seggbe lőttem. Ezért még nem bannoltak de utána belefulladt folyóba és mivel éppen toltam ezért TK-ra vette. :D
És egyáltalán nem szégyellem. Egyszerűen megőrülök egy-két embertől. Nem értem minek játszik??
Ott áll mellettem és egyszerűen nem támad. Kimegy annyira, hogy ne tudják meglőni (1m a gerinc alatt megáll)nem spottol, semmit nem csinál! Hiába könyörögsz neki! :W
Ja és nem bot volt mert visszaugatott.

(#70808) Linkin válasza Bingisz (#70799) üzenetére


Linkin
senior tag

Kösz az infót

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#70809) zsolthee válasza h1mpi (#70803) üzenetére


zsolthee
senior tag

Próbálkozz fürgébb tankkal.
Tegnap a napi küldetés teljesítése után mentem csak a Bélával. A végén a megmaradt ellenfelekből szinte semmi sem jutott nekem. :(

(#70810) h1mpi válasza zsolthee (#70809) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Na meglett. Ez az átlag a mai napra a küldi teljesítésig. :)) Nem is rossz magamhoz képest, ilyenkor sokkal rosszabb szokott lenni, ha célért játszok.

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#70811) MinionFlasH


MinionFlasH
senior tag

Aslain xvm mod 9.3 alatt már megbízhatóan működik?

9.2-ön fent volt, de 9.3 óta szűz wot-al játszom, esetleg az aslainnak van jobb alternatívája?

(#70812) SaNyEe válasza Djuree (#70802) üzenetére


SaNyEe
aktív tag

Tegnap is-3-al menekultem ellenseges tuz elol es egy arokban elakadtam (jateknak aranylag az elejen) a vegen kiszabaditott egy tiger II, ezt kovetoen sebeztem 421-t 1 talalattal, semmi mast nem ertem el abban a korben es igy lettem 8. Xp osszesitesben :D ... Akinek nem lesz meg az ingyen tog az nem jatszik eleget .. Es nem telepitett fel egy botot a gepere, egy bot is osszehozza ezt sztem ennyi ido alatt :D

-- end of transmission --

(#70813) Szepi1979 válasza ddt500hu (#70807) üzenetére


Szepi1979
senior tag

" Ezért még nem bannoltak de utána belefulladt folyóba és mivel éppen toltam ezért TK-ra vette. "
:)) hát ez kész! Egy óra ban sokkal jobb mint egy új monitor. Megérte. Határozottan.

“ nem kell mindig nyerni “

(#70814) jagada válasza ddt500hu (#70807) üzenetére


jagada
őstag

Én az olyan csapattársakat imádom akik indulásnál minden ok nélkül kapásból belémlő. Egyébként én azt sem értem, hogy annak mi értelme, hogy indulásnál lődöznek összevissza a noobok a földbe, levegőbe, Ilyenkor előfordult már, hogy talán véletlenül de eltalálnak, én az ilyen sebzést vissza szoktam ám adni kamatostul.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#70815) h1mpi válasza MinionFlasH (#70811) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem az van fent és vagy 10-15 dolog be van jelölve és megy minden meseszépen. :K

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#70816) szbalogh válasza jagada (#70814) üzenetére


szbalogh
őstag

Én első csatánál szoktam gépindítás után, hogy bent legyen a memóriában a hang. Így nem laggol az első lövéskor.

Nick: HE_Storm

(#70817) MinionFlasH válasza h1mpi (#70815) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

:R

(#70818) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Nesze neked camo meg binocular.
[link]

(#70819) Szepi1979 válasza ddt500hu (#70818) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Talán az lehet a magyarázat hogy a te tornyodon nézve az ellent nem láthattad hiszen az előtted-balra levő bokor túl messze volt ahhoz hogy átláss rajta, a te tankod fara pedig már kilógott a bokron túl így ő azt láthatta meg. Tehát ő már látott, te meg még az előtted levő bokor miatt nem. Szerencsétlen helyzet. Ha előrébb lettél volna te veszed észre hamarabb. Sztem.

“ nem kell mindig nyerni “

(#70820) SaNyEe válasza ddt500hu (#70818) üzenetére


SaNyEe
aktív tag

A spotting mechanizmus wotban mar csak ilyen. a bokrok mindenkit rejtenek, ha 15m-n belul vagy a bokorhoz es attetszove valik addig rejt amig nem losz, az ellenfeleid pedig mar spottolhatod. itt tobb mint valoszinu ez tortent.

Es igen, ez marhara idegesito.

-- end of transmission --

(#70821) Bingisz válasza Szepi1979 (#70819) üzenetére


Bingisz
addikt

Pontosan. Nincs ezen a videón semmi különleges, csak ismerni kéne a rendszert.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#70822) Angel1981 válasza Warton (#70779) üzenetére


Angel1981
veterán

Nekem is megvan, én is szeretem! ;)

(#70823) ddt500hu válasza Bingisz (#70821) üzenetére


ddt500hu
veterán

Ezen semmi különleges nincs ez a baj. Szar az egész rendszer ahogy van.

(#70824) szbalogh válasza Angel1981 (#70822) üzenetére


szbalogh
őstag

Na akkor ma mehetnénk egy hármas Matilda BP szakaszt :DDD

Nick: HE_Storm

(#70825) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Elég kemény, hogy egy rosszabb kör után a Jpanther II prémiummal -10K kreditet hoz :P

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#70826) L-e-f-i-e válasza ddt500hu (#70818) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Nos ebben tényleg semmi extrém nincs, ha megnézed honnan spottolt fel és hogy te hogy álltál..akkor tisztán látszik, hogy ebben a helyzetben a spot rendszer tökéletesen működött.

=^-^=

(#70827) Bingisz válasza ddt500hu (#70823) üzenetére


Bingisz
addikt

Nem.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#70828) ddt500hu válasza Bingisz (#70827) üzenetére


ddt500hu
veterán

De.

(#70829) emre


emre
veterán

Úgy látom komoly szakmai vita van kialakulóban. :DDD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#70830) Warton válasza h1mpi (#70825) üzenetére


Warton
őstag

Nagyon zsír lenne, remélem mindenkinek 1,9 másodperces a töltési ideje. ;]

Ugyanaz a felhasználó nevem mint itt:

[ Szerkesztve ]

(#70831) ddt500hu válasza emre (#70829) üzenetére


ddt500hu
veterán

:D

(#70832) szbalogh válasza ddt500hu (#70828) üzenetére


szbalogh
őstag

Vannak benne fura dolgok, de többnyire logikusan működik.

1-2 esetre emlékszem amin meglepődtem. Pl. Egyedül maradtam kb 5-6 tank ellen a város szélén azon a havas pályán. Az ellen a házak közül jött. Arra fordultam ahonnan előbb voltak várhatók. Itt megindult az adokkapok, mire egyszer csak oldalba lőttek és ekkor villant fel mellettem, a legközelebbi háztól kb 100 méterre egy td a nyílt terepen. Hogy jött mellém észrevétlenül ha nem volt köztünk semmilyen bozót? Nem néztem vissza, de kicsit vicces volt.

Nick: HE_Storm

(#70833) ddt500hu válasza szbalogh (#70832) üzenetére


ddt500hu
veterán

"Vannak benne fura dolgok"
Ez elég enyhe kifejezés. Persze itt mindent meg tudnak magyarázni. :D

(#70834) jozefgucci1 válasza szbalogh (#70832) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Logikusan működik ,de sokszor ez sem igaz . A leggyakoribb példa amikor foglal az ellen a kör nyitott nincs bokor semmi ami mögé elbújna .A domborzat viszonylag sík . Én bokros részről közelítem meg a kört és
1, hamarabb észrevesz és lő ,de még akkor sem spotolódik
2, akkor spotolódik mikor egészen a kör széléhez érek.

Nem egy ilyen eset történt meg velem .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#70835) Djuree válasza jozefgucci1 (#70834) üzenetére


Djuree
félisten

igen ez elég gyakori. :K ez csak akkor b*ssza fel az agyam ha pont befoglalnak és resetelnem kéne.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#70836) emre


emre
veterán

Nem rég volt Himmelsdorf, Encounter témában hogy felmenjünk vagy ne menjünk. Centurion Mk. I replay

Az utóbbi időben elég béna vagyok, és alig csinálok tank ász kört, de ez azért nem volt rossz.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#70837) ddt500hu válasza Djuree (#70835) üzenetére


ddt500hu
veterán

A leggyakoribb őrület az amikor átmegy előtted keresztbe egy tank és csak akkor spottolod amikor fedezékben van. 1 vs 3-ban is volt már ilyenem amikor senki más nem spottolhatott mert nem élt már senki a csapatból. Végig láttam ahogy megy a ház mögött és ahogy kijött eltűnt. Majd a következő ház mögött megint előkerült. :F
Minden bizonnyal éppen kilógott a seggem a bokorból és.... ja nem. :W

(#70838) Flayer válasza ddt500hu (#70837) üzenetére


Flayer
senior tag

Ez az új predator mod!Nem ismered!?:D

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#70839) L-e-f-i-e válasza ddt500hu (#70833) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Nem az a baj, hogy vannak furcsaságok, mert azok lehetnek, de az általad mutatott szituációban, az lett volna a furcsaság ha te látod meg hamarabb. Nyilván nem esett le, de olyan irányból spottolt fel ahol a bokor nem takart téged, míg ő odáig végig takarásban tudott menni. :)

=^-^=

(#70840) ddt500hu válasza L-e-f-i-e (#70839) üzenetére


ddt500hu
veterán

De tudom, hogy ő átlát a bokron mert 5m közelebb van hozzá de akkor is nevetséges, hogy két ugyan olyan td közül az álló-beálcázott-periszkópos nem látja a mozgót. Fordítva meg igen.
Ezt ki tudják számolni egy rendes MM-re meg nem futja??

[ Szerkesztve ]

(#70841) Warton válasza ddt500hu (#70840) üzenetére


Warton
őstag

Nem tudhatod, hogy az ellenfélnek milyen konfigurációja volt az álca, illetve a látótávolság vonatkozásában. Lehet, hogy a legénysége képzettebb volt.

(#70842) Mardel válasza ddt500hu (#70840) üzenetére


Mardel
őstag

Oldalról jött, a tankod "segge" nem volt takarásban.

Olyan helyről jött ahonnan bokrok végig takarták, mindegy hogy mozgott ha közben takarásban van az a 6 pont amit a spot rendszer ellenőriz a tankon.

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#70843) ddt500hu válasza Warton (#70841) üzenetére


ddt500hu
veterán

Netto hülyeséget nem kérek. :U

70842) Mardel Hát ez az!!! Ha takarásban van ne lásson ő se!

[ Szerkesztve ]

(#70844) Mardel válasza ddt500hu (#70843) üzenetére


Mardel
őstag

Egy átlátszó bokron keresztűl látta meg a tankod hátsó láncfeszítő görgőjét amit nem takart semmi.

Te azért nem spotoltad mert végig takarásban jött.

Ilyen ez a spot rendszer, ha kilóg valamid, észrevesznek. :)

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#70845) ddt500hu válasza Mardel (#70844) üzenetére


ddt500hu
veterán

Igen egy átlátszó bokron amin ő nem látszott át. :C
Ba..ki örök bant fogok kapni. Megint ki kellett lőnöm egy csapattársamat! :D :D :D

(#70846) vhw válasza ddt500hu (#70845) üzenetére


vhw
addikt

Őt takarta mert, nem mászott át rajta, de ő átlát rajta - még sosem játszottál azzal, hogy a tankod éppen átlásson az előtted lévő bokron, hogy tudj spotolni magad előtt, de lövés előtt kicsit hátrébb gurulsz - nem látszik át a bokor - és csak a tankok kontúrját lövöd?

Ennyi csata után is ezt így el kell magyarázni?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#70847) ddt500hu válasza vhw (#70846) üzenetére


ddt500hu
veterán

Nem kell elmagyarázni! Nem érted mit beszélek?? Pontosan tudom hogy működik és erre mondom, hogy szar!!
Érted amit mondok??? Vagy magyarázzam tovább a szar szó jelentését??

(#70848) MinionFlasH válasza ddt500hu (#70845) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Bocs de ez jutott eszembe: :DDD :DDD :DDD

(#70849) jozefgucci1 válasza MinionFlasH (#70848) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Nekem az , hogy az alsó sor üresen maradt a képen .

"Ma este úgy is bebaszunk" :DDD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#70850) ddt500hu válasza MinionFlasH (#70848) üzenetére


ddt500hu
veterán

Megnyugszom ha nem forgatják ki a szavaimat. :W

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.