Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#69501) Angel1981 válasza h1mpi (#69498) üzenetére


Angel1981
veterán

Nagyságrendileg 25-el kell megszorozni, és megkapod a normál WN8-at.
De ez nagyságrend, igazából olyan 20-30-ig terjed a skála (aki 100, annak 3000+), jó lenne tudni a pontos képletet.

(#69502) jano_77 válasza mcwolf79 (#69473) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én már meg sem lepődöm ezen, hogy ha jön egy újabb patch, akkor azzal megy el egy csomó idő - több nap is akár -, hogy játékra alkalmassá lehessen varázsolni ezt a szart! :o
Pontosan ezért pártolnám én azt, hogy mondjuk fél évente legyen csak patch, de akkor nagyobb volumenű és értelmes dolgokkal! Mert ezek a kis lófasz foltozgatások semmire sem jók! HD modellek, meg társai....ki nem szarja le!? Csinálnák már meg végre a több magos proci használatot és az új motort! 2014 írunk drága WG! :Y

Amúgy akkor most végül is működnek a 9.2-es modok?
Amúgy mekkora méretű a mostani patch? Nekem 1075 MB tölt le. Ez volna az?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#69503) fradi81 válasza jano_77 (#69502) üzenetére


fradi81
veterán

aslain modpack letölt, telepít, örül.

moto g72, Ninebot d28e

(#69504) dfsz34 válasza jano_77 (#69502) üzenetére


dfsz34
őstag

Nekem minden rendben van már, működik, bár semmi nagyon extra modom nincs. Vitris stat, xwm, lövés irányjelző, zoom in-out, vitris sebés lista, meg a saját gyártású ikon készlet, meg a j1mbo célkereszt.

Ez utóbbi egyedül ami furcsa, nem a szokásos körök vannak, hanem a játék alap szaggatott vonalas kör. Még próbálgatom, hátha ezt is meg tudom szokni, ezen kívül már minden modom müxik, amit használok.

(#69505) h1mpi válasza fradi81 (#69503) üzenetére


h1mpi
nagyúr

+1 az működik.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#69506) scyllarus válasza h1mpi (#69505) üzenetére


scyllarus
veterán

Az aslainnel vigyázzatok. Nekem pl. nem ment. Ha nektek megy, az nem azt jelenti, hogy jó, csak lehet más opciókat pipáltatok ki...
Lehet a többsoros garázs például, az más packekben is bugos volt.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#69507) h1mpi válasza scyllarus (#69506) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Igen ezzel egyet értek. Én is szenvedtem vele, mire megtaláltam azokat a részeket ami megy. Replay-el lehet tesztelni.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#69508) jano_77 válasza h1mpi (#69505) üzenetére


jano_77
nagyúr

Sosem használtam, most sem akarom kipróbálni.
Meg vannak a bevált modok - többnyire Vitiristől -, azokat szeretném most is használni.
Esetleg vki tud adni egy 9.3-as replay linket, amivel ki lehetne próbálni, hogy működnek-e a régi modok változtatás nélkül?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#69509) neato3loco válasza fradi81 (#69497) üzenetére


neato3loco
senior tag

És a WN8 mit jelent? :)

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#69510) Patrick76496 válasza Flayer (#69485) üzenetére


Patrick76496
őstag

Akárhányszor indítottam a launchert, mindig valami hibát írt ki. De bemásoltam a teszt szerver szövegfájljait, így már jó.

(#69488) vhw: Meg is lehet nézni, hogy mennyire használható az interfészed. ;)
- - - - - - - - - - - - - -
Most pedig:

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#69511) LobiDrg válasza Patrick76496 (#69510) üzenetére


LobiDrg
aktív tag

Sziasztok.Van külön olyan minimap mod ami mutatja az ellenség utolsó pozícióját ? Olyanra gondolok ami az xvm-ben is van.

Bocsi a válaszüzenetért.

[ Szerkesztve ]

(#69512) Valentin90 válasza Bad Pritt (#69408) üzenetére


Valentin90
tag

Én amit észrevettem P3hlannal kapcsolatban az az, hogy light tankos heti buktákat teljesen felesleges küldeni neki. :P
Minden arcoskodás nélkül az elmúlt pár hónapban több olyan köröm is volt magas szintű light tankokkal ahol agresszív játékosként, sok sebzéssel vettem részt a csatában és utolsóként haltam meg a csapatomból, ráadásul úgy, hogy az ellenfél tankjának 1 vagy 2 lövés hiányzott. Ph3lan össz-vissz 100-200 csatát ment light tankokkal, és soha nem hallottam tőle azt, hogy dicsérne egy light tankot vagy egy light tankkal játszó játékost. Nem akarom nagyon megszólni, de ezek alapján szerintem vagy lenézi vagy egyáltalán nincs tisztában azzal a játékstílussal, amit ezek követelnek meg.

#(69453) Habib[HUN]: +1!! Annyi kiegészítést fűznék hozzá a magam oldaláról, hogy sajnos az utóbbi időben roppant módon megszaporodtak a folyosószerű pályák. pl.: Tundra, Severogorsk stb. Ezek a pályákon egy light tank tulajdonképpen meg van lőve. Szinte semmit nem tud csinálni, mert be van szorítva, bárhová is megy. Értem, hogy a WG ezekkel a kempeléseket akarja visszaszorítani, de az sem jó, ha a heavyknek (elsősorban szovjet és kínai heavyknek) járunk ennyire a kedvükben.

[ Szerkesztve ]

(#69513) fradi81 válasza neato3loco (#69509) üzenetére


fradi81
veterán

[link]

moto g72, Ninebot d28e

(#69514) jano_77


jano_77
nagyúr

Tudja vki mi lehet a hiba, miért nem tudok letölteni se a Wothungary oldalárol se a PlazmaKeks oldaláról?!?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#69515) A Zéé válasza LobiDrg (#69511) üzenetére


A Zéé
addikt

locastan hd minimap mod[link]

Just a simple Lineman...

(#69516) Enzolord válasza jano_77 (#69514) üzenetére


Enzolord
addikt

Nincs fenn vírusirtód esetleg?

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#69517) fradi81


fradi81
veterán

Nemrég később léptem be a játékba malinovkán, aztán hamar ki is lövettem magam, most jött egy 'törvényszéki figyelmeztetés'. Lehet jó lesz ez a botok ellen mostmár :)

moto g72, Ninebot d28e

(#69518) emre


emre
veterán

Stalker hatodik érzék hang érdekel valakit? :D

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#69519) Enzolord


Enzolord
addikt

Akinek van IS-7 a garázsban, azoktól kérdezném, hogy szerintük is tré lett a HD modell, vagy csak szerintem néz ki úgy, mintha ráült volna Góliát nagybátyja? :D

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#69520) SchumiBácsi válasza jano_77 (#69502) üzenetére

Ettől hova kell nagyobb volumen? A fél világ a T18 és KV1-S nerf lázban ég, meg néhány HD modell ehhez kell 1GB? Még egy egy ilyen frissítés és az egész patch nagyobb lesz mint amekkora maga a játék. Ha így halad külön HDD/SSD kellesz a többmagos támogatáshoz feltéve ha elérik azt a pénzmennyiséget amiből 1%-ot kell áldozni erre a feature-re.

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#69521) v!ct0y


v!ct0y
veterán

HÁt marha jó lett ez a pecs is. -10fps +30 ping GG WG

(#69522) LobiDrg válasza A Zéé (#69515) üzenetére


LobiDrg
aktív tag

Köszi :R

(#69523) Diarmand


Diarmand
senior tag

Szeretnék gratulálni egy őskövület HHR-A tagnak, cipu66-nak, aki lószaft sem tett azért, hogy nyerjünk. Severogorsk-on mentünk, alul kezdtünk, de ez a véglény a bázis közeléből sem ment el, csak azt bámulta, ahogy a többiek elhullanak. Foglalással nyertünk, de ők is foglaltak és csak egy hajszálon múlt a dolog. Természetesen nem ment vissza védeni sem.

(#69524) mefistofeles válasza jano_77 (#69508) üzenetére

Szidod a játékot de közben nem a megfelelő verziójú modokat erőlteted.......
Nekem simán lejött és simán játszok vele, igaz én balga a 9.3-as modokat próbálom. Vagy játsz az alap játékkal és a már elkészült 9.3-as modokkal vagy légy türelmes. Előbb utóbb szinte mindennek kijön az új verziója!

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#69525) jano_77 válasza mefistofeles (#69524) üzenetére


jano_77
nagyúr

Drága cimbora Te vmit bődületesen benéztél! Ha figyelmesen olvastál volna, akkor láthatnád, hogy én még csak most töltöttem le a frissítést és még egyetlen csatát sem mentem a 9.3-al! Ergo kérdeztem, hogy működnek-e a 9.2-es modok azoktól, akik már próbálták! A szidalmazás pedig csak az eddigi tapasztalat leírása volt, amit rengetegen alátámasztottak már itt a fórumon, hogy igenis minden patch egy újabb gond csak ebben a játékban! Ici-picit gondolkodj mielőtt hülyeséget írsz be ide.....köszönöm, lekötelezel vele. :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#69526) Motyi válasza SchumiBácsi (#69520) üzenetére


Motyi
senior tag

A többmagos támogatástól nem kell csodát várni, a WG szerint 10-30% gyorsulást hoz majd, szóval reálisan számoljunk 10%-t.30 helyett lesz 33 FPS-ed vagy 50 helyett 55...nem nagy változás.Ha sebesség kell + minőség alá kell tenni a vasat vagy elfogadni a kompromisszumos élményt (low graf és/vagy low fps), csodára várni felesleges szerintem. :)

(#69527) dfsz34


dfsz34
őstag

Mentem pár kört a type62-vel, még nem 100 a legénység, de a duplázó miatt gyorsan fejlődik.

A kreditet így hozza

Az ágyú nem túl acélos, még gondolkodom a venti lecserélésén függőlegese stabra. JPZE100 hátát szinte képtelenség vele meglőni. Ha a legkisebb szög is van, már pattan :(( Szórakoztam vele vagy 3 percen át, mondjuk szép egy csapata van, hogy hagyta, de sebezni nem bírtam.

A kreditet végül is nem hozza rosszul ahhoz képest, de komoly sebzést ezzel nem nagyon lehet elérni, úgyhogy szerintem ami van átlagban eddig, ahhoz képest max még plusz 20-30% lesz az én általam elérhető max.

[ Szerkesztve ]

(#69528) Stigma.HC válasza Enzolord (#69519) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Mentem vele egy kört, feltoltam a hd pakkot, elsőre furán néz ki ez tény, de szerintem elég szép :D Bár jött szembe egy a végén és így viszont elég érdekes volt :D

Hm elsőre sikerült feltolni aslainnal a modokat és hibátlan :)

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#69529) mefistofeles válasza jano_77 (#69525) üzenetére

"minden patch egy újabb gond" ...hmmmm
Akkor én nyilván a szerencse fia vagyok. Már vagy 2-3 pach óta semmi probléma pedig a gépem jóindulattal is csak középszerű.
Amúgy ha az a helyzet, hogy "még egyetlen csatát sem mentem a 9.3-al" akkor most miről is beszélsz a patch kapcsán? Mire ment el az az "akár több nap" amig működésre bírod ezt a "szart" :F

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#69530) h1mpi válasza Motyi (#69526) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Mondjuk vicc, hogy egy 300K-s gép kell a fix. 60 FPS-hez. :U

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#69531) #43783936


#43783936
törölt tag

Auto telescope modhoz nem tud valaki egy linket?
Előre is köszönöm a segítséget. :R

(#69532) csapee válasza SchumiBácsi (#69520) üzenetére


csapee
senior tag

Azért jött még pár új light tank/(ág), pár map is vátozott. :U

Csapee

(#69533) Diarmand


Diarmand
senior tag

Azt nem tudja valaki, hogy hogyan lehet halkítani a hatodik érzék jelzőhangon, mert rohadt hangos így, hogy csak alaphangok vannak, de még hangmoddal is az volt egy kicsit.

(#69534) Pug válasza Motyi (#69526) üzenetére


Pug
veterán

Hát ha a jelenlegi Big World motorhoz fognak fabrikálni egy kamu multithread supportot, akkor még annak is örülhetünk, ha nem fog lassulni a játék... ;]

(#69535) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Áruljátok már el, hogy mi a franc az az ágyú a T49-esen????
Top ágyú 76-os pen,és 910 damage ???WTF :F

És miért van az,hogy az ágyúhangok sniper-módban csak ilyen könnyed puffogások???

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#69536) Tuco Ramirez válasza mcwolf79 (#69535) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

Mert bentről a valóságban is hasonlót hallasz. Személyes tapasztalat. :)

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#69537) jano_77


jano_77
nagyúr

Esetleg van vkinek többsoros garázs modja? Úgy néz ki már csak ez hibádzik.
Köszi előre is.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#69538) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Ezt a KV-1S-t a trollal kéne használni, mi? Hát akkor csakazértsem. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#69539) jano_77 válasza jano_77 (#69537) üzenetére


jano_77
nagyúr

EZ sajnos nem működik, mert csak 1 sorba teszi ki a tankokat és a szelektálási lehetőségeknél is a Tier csak egy fekete kis ablak!? :(( :F
Van esetleg működő vkinek, ami 2 vagy 3 sorba teszi a tankokat és működik az összes szűrő?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#69540) Jarod1


Jarod1
addikt

no nekem is cak újratelepítéssel indult el a játék...remélem többet nem lesz ilyen...

(#69541) Karajev7


Karajev7
tag

A szabad tapasztalati ponjaim nem találom 9.3-ban. valaki?

[ Szerkesztve ]

Ma végre azt csinálom, amit a legjobban szeretek,, Semmit...

(#69542) Diarmand


Diarmand
senior tag

Ezek az új rangok/jelvények végtelenül szánalmasak. Jóformán ezek a medálok/kitüntetések gyengébb fokozatai.

Lőj ki 4 vagy 5 tankot (Top Gun low), lőj ki két tankot, amik megsebeztek téged (??? ez mi?), spotolj tankokat és szedj össze 1k spot sebzést (Őrszem low), egy csatában lőj legalább 5 modulsebzést (ebben a fasza, hogy öt láncolás után is megkapod, sőt, a lánc besárgítást és a leszedést külön veszi ugyanazon a tankon WTF), robbants fel valakit (wow), gyújts ki valakit (woow), stb...

Már várom azokat, hogy találj el egy ellenséges tankot, lépj be sniper módba a csatában, indulj el az ellenséges bázis irányába...

(#69543) SchumiBácsi válasza Motyi (#69526) üzenetére

Akkor annyit is ér az egész kóceráj ha 10%-ot hoz +1-3 bekapcsolt mag a mostani egyhez képest.

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#69544) h1mpi válasza Diarmand (#69542) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ja elég vicces. Kaptam ma egy csomó új kitüntetést ;)

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#69545) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Első meccs a KV-1S-sel. Replayben látszik, hogy rácsodálkoztam a 0 ágyúsüllyedésre, de azért nem panaszkodom. :DD

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#69546) LobiDrg


LobiDrg
aktív tag

Ti is tapasztaltatok fps javulást ? Nálam elég feltűnő a változás.Mondjuk most minimap modon kívül semmi nincs fent :)

(#69547) vhw válasza Diarmand (#69542) üzenetére


vhw
addikt

Eyecandy - így mindenki, még a napi fél órára leülők is elégedetten dőlhetnek hátrá; lám mennyi plecsnit húztak be ma is...
Csak jól tolhatják, ha még jutalmazza is őket a játék.

LobiDrg: na bumm... fentebb másnak meg rosszabb lett... döntsétek el, hogy most akkor melyik :)

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#69548) Simi37 válasza Diarmand (#69542) üzenetére


Simi37
őstag

Figyelj a siemkáknak is kell öröm, :((( vmi lószart nem jelentó dolog de plencsi és akkor ő attól jól érzi magát :DDD

Más...

Ma nagyon adta Hellcattel :DD

4 tankász, 2 topgun, 2-3 1. o, 3szor a 4-5 kill plecsni, 3-4 nagy kaliber, 2 low őr, a markson 12% húztam vele. a Többi tankkal jó szar voltam de ezzel a napit felhúztam elég durván :D Így nerf után sokkal jobban tudok vele játszani csak a 12km/h tolatás nagyon idegesítő. Persze eddig is jól ment vele de ma kiemelkedő napom volt

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#69549) Angel1981 válasza emre (#69518) üzenetére


Angel1981
veterán

Engem simán, nagy rajongója vagyok! :D
Önmagában is működik, vagy XVM kell hozzá?

(#69550) WinnerB0Y


WinnerB0Y
senior tag

Akkor mi a f*szt csináljak amikor a betöltőképernyőn 100% ez a retek, de nem dob be játékba és már a töltőképernyőn látom hogy halunk meg. Akkor mi van? Relog után sem jó. Negyedik relog után beengedett és kaptam egyből, hogy "Figyelmeztetésben részesültél".

EUNE: iNeeko

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.