Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#69201) Linkin


Linkin
senior tag

Gondolkodok én is egy 8-as prém tankban van már de meguntam és kéne egy új 112-n vagy FCm-en gondolkodtam IS6-om van amit tudok bőven kezelni szóval a skill az amúgy sem hátrány.A 112-nek mennyi a kredit hozama ? mert olvastam ,hogy elég alacsony

[ Szerkesztve ]

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#69202) ddt500hu válasza LobiDrg (#69193) üzenetére


ddt500hu
veterán

De sokkal nagyobb az átütése mint a másik kettőnek. A Löweben sosem zavart a töltésidő, sokkal inkább az, hogy lassú és állandóan kilövik a motorját.

(#69203) Stigma.HC válasza Bingisz (#69188) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Mióta bejött kb 2 hete szolgáltató részéről ez a kis lag egész nap azóta volt pár fail halálom az FCM-el meg a battal : :)) (modemcsere nem oldotta meg) Pár vízben landolás, szikláról lebukfencezés, vagy az ellenséges horda közepén való felbukkanásom, általában csak elhalálozásom után tér magához a net ilyenkor :DDD
Elég vicces így játszani csatákat a gyors tankokkal, sosem tudhatom hol bukkanok fel ;] Szerencsére nem folyamatos ez a lag.

(#69190) Enzolord szép ász kör volt, meg kell hagyni. Majd csinálok pár teamkillt és akkor tudom, vinni az accodat :D

is-6, 112, löwe háát én egyiket se venném meg, talán, de csak nagyon talán a löwe ha ezek vannak.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#69204) WinnerB0Y


WinnerB0Y
senior tag

Esetleg lenne kedve valakinek egy kis oktató jellegű játékhoz? :)

EUNE: iNeeko

(#69205) tigerk


tigerk
tag

Hali
Na megküldték a World of Warships meghívót.Most tölt a launcher.Van valaki akinek van még alpha acces-e és már kicsit jobban ismeri a játékot?
Üdv
Desperation1

[ Szerkesztve ]

(#69206) LobiDrg


LobiDrg
aktív tag

Köszi srácok a válaszokat :R Nézegettem videókat és visszajátszásokat és szerintem a 112 lesz mert a régi accomon húztam a kínai heavy vonalat és nagyon a kezemre állt az összes :) A Löwét még megnézem havernál mert neki megvan :)

(#69207) #43783936 válasza unravel (#69198) üzenetére


#43783936
törölt tag

Pár napja engem is hívtak klánba.
Még csata közben lecsekkoltam őket, mert úgyis kempfeszt volt.
Átlag 48% wr és 700 körüli wn8.
Azt válaszoltam, hogy még fejlődnöm kell hozzájuk. :R

(#69208) unravel válasza Assimilator (#69200) üzenetére


unravel
őstag

"a mi klánunkkban nincsenek kötöttségek"
azt a játékmódot választod amit mi mondunk és akkor amikor mi mondjuk

"nagyon jó baráti társaság jött össze"
nincs csata kurvaanyázás nélkül.

¯\_(ツ)_/¯

(#69209) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Nice MM! :D :D Azért az E100-at 2x pattintottam és segédkeztem a kifilézésében. ;]

Az IS7-ünk is jól kihasználta a tier előnyét.

[ Szerkesztve ]

(#69210) dfsz34


dfsz34
őstag

Amikor semmi sem elég. [link]. Ha a nyomorék csapatom egy ellenséget kilő még vagy legalább kicsit több hp-t leszed az is-ről, jó eséllyel lehozom a csatát.

Map: Malinovka Black Prince 1 296 35 508
Csatában elért Achievement Top Gun, Nagy kaliber, Elit lövész, Kiváló sofőr jelvény: "Tank ász"
Legénységi XP: 2 592 Javitások: 9 893 Lőszer: 23 300
Teljes: 2 315 WN8: 7 760 (100)

Pontosan az ilyen csatákra gondoltam, amikor azt mondom, hogy engem nem az xp érdekel elsősorban, bár most az ászhoz kellett az is, de ászom már van a BP-vel. Nem lenne az ember frusztrált egy ilyen csata után, ha egyéni célkitűzés alapján győzelemnek számolná el, vagy mert kilőttem hat ellenséget vagy mert mondjuk 2e-nél többet sebeztem... Így meg elküldhetem a nyomorék csapat nagy részét, ahova akarom.

(#69211) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Érdekes ötlet volt a full BC. :U

(#69212) Valentin90 válasza h1mpi (#69158) üzenetére


Valentin90
tag

Nekem megvan az SP, kreditfarmolás végett tartom. Ha veszek prémiumot akkor 1 nap alatt kb olyan 1.1 milliót farmolok össze vele, ergo jól adja eléggé a pénzt. :)

Ha rám hallgatsz akkor viszont egy ideig még ne vegyél 8as szintű prémtankot.
Ahogyan többen is leírták előttem, hagyd, hogy kiforrjon a játékstílusod! Tapasztald meg, hogy Neked mennyire fekszik a közelharc a magasabb szintű csatákban, mennyire fekszik a sniperkedés. T7től kezdve egészen más lesz a játék stílusa mint alacsonyabb szinten. Nem árt képben lenni, mert 7-8000, esetleg 12000 Ftot kiadni egy tankért nagyon nagyon sok pénz. Ha nem jön be akkor csak a bosszankodás marad...

Ha minden áron szeretnél prémtankot (és persze a közel jövőben miért ne szeretnél?) akkor én a következőt tudom javasolni.

1: Mindenképpen olyan tankot vegyél aminek kedvezményes az MM-je (IS6, SP, FCM50t, Jagtiger 8.8)
2: Lehetőleg olyat vegyél ami leginkább megfelel a játékstílusodnak

Én igazából egyetlen prémtankot tartok "érdemesnek" megvásárolni a játék jelenlegi állapotában, ez pedig az FCM50t.

(#69213) Assimilator válasza unravel (#69208) üzenetére


Assimilator
őstag

Valahogy pont így. :)

(#69214) SchumiBácsi válasza neato3loco (#69189) üzenetére

Ilyen esetben kapcsold ki a játékot. De komolyan. Nekem is ezt csinálja, mint ha be lenne lőve melyik nap mennyit szív valaki. Egyszerűen nem tudok más magyarázatot erre amikor nálam is az van hogy hétvégén 20-40% WR, aztán tegnap-hétfőn sallangmentesen volt 80% WR, úgy hogy egy kicsi löveget vettem vissza és 40valahány% WR felment 55%-ra úgy hogy az első körökben még csak volt is 1-2 találat/kill utána semmit, ismétlem SEMMIT nem adott be, az is igaz golddal lőttem elkerülendő a 10-20 sebzéseket, ehelyett vagy mellé, vagy instant kill... de inkább mellé, azaz gyakorlatilag durván az utso 6-8kört alapból feladva is megnyerték volna mert lényegében semmit nem értem a drága rng miatt...

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#69215) Angel1981 válasza Linkin (#69201) üzenetére


Angel1981
veterán

Én is azt olvasom.

Ahogy elnézem, tényleg ez van; jó alap pen --> sok lóvé, gyengébb alap pen ---> kevesebb lóvé.

A Type 59 kicsit kivétel (bár mednek az a 181 is jó pen), de szerintem ott jobb a játékosok átlaga, mert aki azzal nyomja, az vagy 3 éve játékban van - vagy az accja. :P

[ Szerkesztve ]

(#69216) Jadro


Jadro
veterán

Srácok! Ez csak szerintem anomália? 1 lövés van feljegyezve, de volt két killem. Két külömböző tank. Még véletlenül sem egy lövéssel nyírtam ki a kettőt. :)
[link]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#69217) Assimilator válasza Angel1981 (#69215) üzenetére


Assimilator
őstag

Meg szerintem a sok nerf miatt a gyengébb játékosok le is rakták néhányan.

(#69218) v!ct0y válasza Jadro (#69216) üzenetére


v!ct0y
veterán

Ha nincs felspottolva akkor nem írja ki.

(#69219) Bingisz válasza Jadro (#69216) üzenetére


Bingisz
addikt

Nem lehet, hogy nem volt spotolva amikor kilőtted?

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#69220) Jadro válasza Bingisz (#69219) üzenetére


Jadro
veterán

Célzott lövés volt mindkettő, láttam a tankokat már a lövés leadása előtt. Na mindegy, csak egy kis érdekesség akart lenni. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#69221) benvolio válasza Jadro (#69220) üzenetére


benvolio
őstag

Nekem adott már "Pusztító"-t 2 kill-re is nem egyszer, úgy látszik vannak ilyenek.

(#69222) scyllarus válasza Jadro (#69220) üzenetére


scyllarus
veterán

"Nem lehet, hogy nem volt spotolva amikor kilőtted?" Bingisz megmondta. Amikor rálőttél, láttad, de amikor eltaláltad (becsapódott a lövedék) már leesett róla a spot. és "eltűnt". Gyakori eset.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#69223) dfsz34


dfsz34
őstag

Rá akarom tenni a három csillagot a T49-re, mert holnap elméletileg leviszik az elvárt szintet, mondom kicsit polírozom az átlagot, meg amúgy is régen nem mentem már vele. 4 csatában 1086 átlagsebzésig eljutottam, mondom legyen kerek 1100, megyek még egy kört, aztán beütött a játék szívatása, mintha minden agyhalottat odaszórt volna a játék, ráadásul minden második pálya himmelsdorf volt :(( Összesen 20 csatámba került visszahozni az átlag sebzést. még szerencse, hogy sok volt a rapid csata, pár perces. Remélem holnap már a három csillag lesz az ágyúcsövön, 88,92%-on állok most.

Iszonyat bugos amúgy ez a számolás, 20 csata 1141 átlaggal és meg sem mozdult, még a tized százalék sem, nevetséges. Ez nem tűnik pedig olyan iszonyatosan bonyolult számolásnak, hogy lehetett ezt így elqrni?

Тank Wins Átl.Sebzés WN8
T49 13/20 1 141 2 939 (97)

Másik kérdésem, hogy mi a vélemény a leopard-ról? Nagyon nem akarunk megbarátkozni. Néha jó vele trollkodni, amikor egy ellen nehéz tank seggébe kitárazok a gépágyúval, de összességében nem tetszik ez a tank, nem tudok vele semmi értelmeset kezdeni. Mondjuk még jó, hogy tier5 tank és nem kell sok a következő szinthez.

(#69224) Arpee78 válasza Black_Sheep (#69075) üzenetére


Arpee78
senior tag

Jó játékosoktól is láttam e véleményt, szubjektív megfigyelés alapján inkább a középszerű 800-1600 wn8 körüli playerek akik no cap-et kiabálnak, de lehet csak azért mert többen vannak

XVM-ből sok minden kiolvasható, pl 4000 az össz csataszám amiből 3500 Hellcat, wn8 meg mondjuk 2500. Ez statpadder, akinek előző acc-ja az 1500 wn8-at sem érte el.

Ez a játék a szórakozásról szól; téged szórakoztat, hogy becammogsz a körbe, és ácsorogsz 1 percet? Aki pedig megnyeri neked a csatát, és hajt az utolsó ellenfelekre, az meg le van ejtve?

Esti mese

Egy TOG a rettenetes kör szélén dilemmázik, foglaljon vagy sem. Közben egy Cromwell levadászná az ellen megmaradt M5 Stuartját ami ki tudja hol van, a foglalásra vagy elő jön vagy nem, vagy megkerül a hátralévő 10 perc alatt vagy nem.

Foglal
– Legkésőbb 1,5 perc múlva csata letudva, utána jöhet a következő, ahol lőhet, játszhat, xp-t szerezhet. Ez a fő szempont.
– xp a foglaláspontokért, másodlagos, mert a sebzéshez viszonyítva ez gondolom nem sok. 20-30xp? amikor sebzéssel szerzünk ~800-at...
– Jó esetben 1,5 percnél hamarább leterítik a M5 Stuartot--> Csata hamarabb végetér, csapat összsebzése után kap xp-t. Mennyit? 5-10 xp?
– Ha kell megszakíthatja a foglalást, ha a térképen feltűnik az M5 és reális a közeli végzete.

Nem foglal
– elindul M5-re vadászni vagy várakozik a kör szélén, mindegyik nagyon szórakoztató...
– Előbb-utóbb talán leterítik az M5 Stuartot --> Csata végetér, csapat összsebzése után kap xp-t. Mennyit? 5-10 xp?

A TOG-nak mindenképp a foglalás az ésszerűbb választás, ha a saját érdekeit mérlegeli. Mivel nem egy önző fráter, lemondhat az érdekeiről(idő, xp) a Cromwell javára. Ha csak plusz sebzés/kill a tét - pl 4 helyett 5 killt akar - akkor részemről le van ejtve. Ha valami medált akar összehozni, ám legyen, egy baráti gesztussal a TOG megsüvegelheti a közös meccset és remélheti a medál mögötti jó teljesítményt. De ez a medál nem jár, még akkor sem ha a Cromie a legtöbbet tette a győzelemért, amit a TOG egyébként sem feltétlenül tudhat. Magyarul a TOG ezzel nem tartozik, csak adhatja ha úgy látja jónak.

Az olyan stílusú egyéneknek mint a moderálva diarmand meg hágé, akik "dont cap retard idiots" felvezetéssel követelik maguknak a sebzést vagy medált én biztos nem látnám jónak...

Ha van értelme, pl valaki egy ritka medált szerezhet vagy csak top gunt és a delikvens nem az előbb említett módon kéri, akkor lemegyek a körről ha kell. Aki ennél önzetlenebb az jelentkezzen Teréz anyának.

(#69225) jr1994 válasza dfsz34 (#69223) üzenetére


jr1994
addikt

Egy csomószor van hogy a kiválóság jele százalék sem változik órákig, napokig. Tényleg van valami gebasz.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#69226) Diarmand


Diarmand
senior tag

diarmand meg hágé, akik "dont cap retard idiots" felvezetéssel követelik maguknak a sebzést

Személy szerint soha nem szoktam chatben kérni, hogy ne foglaljanak, ha beáll, az ő dolga, max az lesz, mint a képeken, amit betettem. Azt szoktam kérni, hogy foglaljanak, ha nincs más esély a nyerésre. Btw kár ezen ennyit filozofálgatni, nincs értelme...

(#69227) Bad Pritt válasza Arpee78 (#69224) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Te inkább ne is lássál semmit jónak. :U Persze, még én érezzem megtisztelve magam, hogy hajlandó vagy kiállni a cap körből, miután nem alkottál semmit egész meccsen, lol, akkor inkább foglald be egyedül encounterben 4 perc alatt, de inkább hagyjál lógva a hülyeségeiddel.
Amúgy ha olyan van nagy ritkán, akkor szépen szoktam kérni, hogy álljanak ki. Valamikor bejön, valamikor nem, ráadásul nem is akkor, mikor még fel sem spotolt ellenfelet megyek keresni egy T95-ben, mert azt még én sem várnám meg.
De amúgy jó tudni, hogy részedről abszolút le van ejtve a csapattárs, mégha erőlködne is a meccs végéig, legalább tudom, kinek a véleményére ne adjak ebben a topikban. :D

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#69228) vhw válasza Bad Pritt (#69227) üzenetére


vhw
addikt

"...mégha erőlködne is a meccs végéig"

Vagy netán azért erőlködne már a meccs végén, mert eddig nem tette, de azért mégis kéne valamit lőni? :U

A hirtelen cap-re rohanók mellett észre lehet venni olyanokat is, akik igen kényelmesen viselkednek, amikor oda kéne tenni magukat, nem igazán koszolják össze a tankjukat. Aztán mikor az ellenállás nagy része letörve hirtelen igen bátrak és agresszívek lesznek, csak úgy rohannak az utolsó védtelen túlélőkért - na ők se sűrűn nézik kinek mennyi fragje van. Hogy-hogy mégse emlegeti őket senki?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#69229) dfsz34 válasza vhw (#69228) üzenetére


dfsz34
őstag

Azért foglalás sem feltétlenül hátrány. Számtalan csatát nyertem úgy el halluf-on védelemben, hogy az idióta ellenfél engem vagy más csapattársamat üldözött, ahelyett, hogy kényelmesen befoglaltak volna.

Arról nem is beszélve, hogy már több olyan top gun, radley meg kolobanov medált szereztem, hogy az ellenfélnek kicsit nagy mellénye volt. Sokan voltak, de alacsony hp-n vagy sült hülyék és ha legalább 1 foglal, akkor nem lett volna időm végezni a rám rontó 4-5-6 tankkal meg még visszaérni resetelni is.

Ezzel együtt, ha valaki kéri az utolsó frag-et, maximum 1x ki szoktam jönni a foglalásból. Másodszor csak akkor, ha más is foglal és/vagy egyértelmű a helyzet, máskülönben nem érdekel a vinnyogásuk. Egyértelmű az, ha látom, hogy nem teljesen hülyék, nem egyesével mennek rá mondjuk a hull down-ban levő t29-30-32-34 tankra, hanem körbeveszik stb.

Úgy érzem a WG-nek ezt valahogy tényleg el kéne magyaráznia, mondjuk nekem sem egyértelmű, hogy ha valaki befoglal, akkor kap több xp-t vagy ha hagyja kilőni az utolsó tankot. Nem egyértelmű ez.

De a kapott xp-től függetlenül, egy kultúrember ha hozzá intéznek egy kérést és nem kerül különösebben semmibe, akkor segít, miért is ne? Az egy más kérdés, hogy a játék általános hangulata és kultúrája sokkal inkább a vademberekhez áll közelebb, de ettől még nem tudom, miért ne lehetne adott esetben, ha úgy ítéli meg az ember, hagyni hadd lőjék ki az utolsó ellent és valamennyi időt adni nekik (felhagyni a foglalással 1-2 alkalommal maximum).

Jó, az igaz, hogy nagy valószínűséggel nem nagyon lesz viszonzása a dolognak, ha éppen én akarok levadászni egy ellent, akkor befoglalnak a társak, mint a sicc, de ettől még én segíthetek bizonyos kereteken belül.

Pont most volt egy olyan csatám, igaz nem foglalás, de a nyomorult saját arty kilövéssel fenyegetett, ha nem spotolok neki a csata vége felé. Na most, mondom neki, én le tudom hozni a csatát ebből a helyzetből, ő mit tud csinálni (akkor tomató volt, mint a hegy, meg arty én comet, szóval erről ennyit)? Illetve nincs zérzékem, de van két ellen arty valamelyik bokorban és ellen comet meg egy ellen arty. Hiába vagyok full hp-n, arra vigyázni kell, mert nekem kell kinyírni legalább 2, de lehet hogy 3 ellenfelet is. Némi szájkarate után, miközben kilátásba helyeztem, ha csak megmozdul az irányomba, azonnal kilövöm, ha már fenyegetőzünk egymással, megnyugodott és gyönyörűen támogatott és nyertünk, sőt adtam neki egy frag-et, mert kockázatos lett volna a TD-t lerohannom, bár valószínű megoldottam volna, de kék ellenfél volt, hagytam, hadd lője ki inkább az arty. Ez csak arra példa, hogy nem minden kérésnek szabad engedni, mérlegelni kell, de ha belefér, akkor meg kell adni, még akkor is, ha te soha nem kapsz ilyen szívességet.

[ Szerkesztve ]

(#69230) Patrick76496 válasza Tuco Ramirez (#68725) üzenetére


Patrick76496
őstag

Az első mondatoddal egyetértek. Viszont nem mindegy, hogy mekkora átütésed van. Egy Indi-Panzerrel vagy egy Centurion I-gyel sokkal könnyebb T10-ben sebezni, persze azok meg mozgékonyságban maradnak le a T-44-hez képest.

(#68892) Bingisz: What are you talking about? ;)
- - - - - - - - - - - - - -
Végül eladás lett a T-44 sorsa. Nehéz volt megválni tőle, mert az utolsó 2 napban kezdett kicsit jobban menni vele. Két jobbféle kör vele:
- T-44 4096+1607 sebzés
- T-44 4382 sebzés

Nem volt rossz tank (top tierként egy alattomos kis bestia), de ez a sok T9-10 meccs elég volt. A páncélján és a kedvezményes MM-jén kívül gyakorlatilag mindenben veri a Type-ot (ettől függetlenül 1v1-ben nem biztos).

Ami érdekes volt ennél a gépnél, az a szórás. Ha nem volt teljesen beszűkülve a célkör, gyakorlatilag mindig a kör széle felé ment a lőszer. Menet közben is elég nagy volt a célkör mérete (nyilvánvalóan vertstabbal). A T-54 lőszere érzésre sokkal gyorsabban repül, pedig papíron nem nagy különbség van köztük (0,39 vs 0,4).

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#69231) scyllarus


scyllarus
veterán

Csapattársak figyelése... Tegnap volt egy érdekes csatám. Lakeville, észak. Megtörtént a csoda: senki sem ment a völgybe kolbászolni.Viszont az ellenség főereje arról jött. A várost gyorsan elfoglalták a mieink, de a völgyön átjött az ellenség. Én a JP-vel meg még valamilyen med értünk vissza, Löwe, T34, T25/2 volt az első hullám ellenünk. Kiosztottam 1600+sebzést a halálom előtt, de addigra a 2. hullám is beért, 4-en foglaltak. Szerencsére a mieink is kezdtek visszaszállingózni, a T69-ünk zöld játékos volt, ügyesen is csinálta a dolgát, kilőtte mindet. 13-9-nél indultak vissza, ott egy Tiger 2 és egy arty élt még, nálunk a T69 és a Type59 5-5 killel álltak. Az artyt kinyírta valaki gyorsan, KV-1S-ünk beírta, hogy a T2-őt hagyják meg valamelyik 5 killesnek. Ő talált rá végül, olyan 600 körüli hp-ja volt a T2-nek. Beírta a T69-nek, aki közel volt már, hogy ő lövi elsőnek, a maradékot aztán már le tudja szedni az róla (ritka együttműködő volt). De a T69 meg kapkodott, gyorsan belelőtt egyet, így a Sport lövése kicsinálta. Még ő kért elnézést, tényleg nem ő rontotta el, de a T69 azonnal kilőtte. Utána néztem, 10600 csata után volt 94 TG-ja. Ennyire fájt neki, hogy nem lett meg a 95.? Ráadásul ezt ő cs.szte el. Kb. ennyi csatával nekem hetvenvalamennyi van, de sosem érdekel még az sem, hogyha direkt kiszedik előlem az utolsó hiányzó killt. És mondom, kifejezetten jó játékos volt, nem úgy nézett ki, mint aki nem tud összehozni még egyet valamikor a közeljövőben...

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#69232) Djuree


Djuree
félisten

ezt a hulladék westfield pályát mikor veszik ki végleg? hányni tudnék ettől a pályától. :W

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#69233) Djuree válasza Diarmand (#69226) üzenetére


Djuree
félisten

én csak akkor foglalok ha nincs más esély a győzelemre, vagy ha már csak 1-2 enemy maradt de ugyse érnék oda leszedni őket, így abból xp-t nem látnék, a foglalásból meg legalább jár. :K
meg néha ijeszgetésből beállok, így vissza tudom csalni az enemyt, jó taktikai lehetőség. vagy ha tudatni akarom az ellennel h ott vagyok, felvillantom a csikot aztán lelépek. ;)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#69234) scyllarus válasza Djuree (#69232) üzenetére


scyllarus
veterán

Westfield a kedvenc pályám a játékban. Ott van minden, város, dombok, nyílt terület, minden járműtípus talál helyet magának. Én Ruinbergtől kapok lábrázást, pláne hogy kettő is van belőle. Most nem tudom, miért lesz jobb havasan mint égve, nekem ott nem volt fps gondom, csak simán sz.r. volt.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#69235) Jadro válasza scyllarus (#69222) üzenetére


Jadro
veterán

Ja így már világos. Akkor rosszul értelmeztem, mert azt hittem az a kérdés, hogy amikor rálőttem spotolva volt-e. Köszi, így már oké, ismét tanultam valamit. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#69236) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Hehe ma megvolt a foglalásos noobozás rám. Szitu 3-an foglalunk 80%-on áll, van három 30% alá lesebzett nm, aki közeledik a zászló felé. Mondom én kilövöm őket, erre idiot, boob, tomato minden jelző jön.

Kimegyek kilövöm a Shermannal a 2 heavyt, utána csönd lett :DDD

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#69237) szbalogh válasza unravel (#69198) üzenetére


szbalogh
őstag

Engem tomato noobként vettek fel PPD-be. Aztán zöldként átmentem a HUNS2-be majd a HUNS-ba. AMikor azt szétrobbantották a PPD is feloszlott. Most (pár csata múlva kékként) újra építgetjük a PPD-t a régi tagokkal de más vezetőséggel.
Amúgy meg mit tudna ajánlani egy klán? Goldot? Ugyan már! Arra ott az esl vagy a kreatív contestek. Max a stronghold bónusz ami miatt megéri klánban lenni.

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#69238) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Nem úgy volt, hogy ma lesz frissítés?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#69239) szbalogh válasza Jadro (#69216) üzenetére


szbalogh
őstag

Nem lehet, hogy felrobbant és ráesett a másikra a torony? Vagy ilyenkor TK-nak írja?

Nick: HE_Storm

(#69240) dfsz34 válasza h1mpi (#69236) üzenetére


dfsz34
őstag

Igen, csak ugye kockáztattál. Most bejött máskor meg nem fog.

Nekem meg olyan foglalásos ügyem volt, hogy nagyon durva lemming horda indult pearl river-en jobbra. Középre senki, balra megy csak a scout. Kész. Mindegy, ilyenkor csatlakozni kell hozzájuk. Igen ám, de a 10-12 tank (volt arty is, meg pár kempelő) támadása elakadt 2, azaz két ellenfélen. Abból az egyik egy hull down t34, ami tényleg kemény dió, de ennyi tank csak ott áll és vár? A legrosszabb az, hogy az fv arty elkezdte lőni őket és láttam, hogy ebből nagy baj lesz, megindultam. STA-1 puhatestű szutyok, ugye nem rush-ra lett kitalálva, ki is szedtek hamar, de legalább megindult a horda és a túlerő legyűrte azt az oldalt. XP-t ugye szinte alig kaptam, mert a mi lett volna ha esetekre nem jár semmi.

Hatalmas veszteségek után két tank eléri a bázis, ellenség meg a mi bázisunk körül, nincs gyors tankjuk és ott bohóckodnak. Egyik saját tankunk foglalt, a másik elindult vadászni, de már mindenki ordított neki a chat-ben, hogy foglaljon, akkor sem, aztán nagy duzzogva visszament, de már késő volt. Visszaért az ellenfél a foglalásból még volt kb 5 másodperc.

Sokan be akarják mindenki beállítani a foglalást valami alantas dolognak, amit csak a noobok csinálnak. Ez egy óriási tévedés. A WG rendszerében a győzelemért komoly bónusz jár és ha valaki ezt kockáztatja az önös érdekei miatt, akkor őt megilleti a kritika. Vannak helyzetek, amikor a foglalással biztonságosabb győzni, persze az lehet nézőpont kérdése, hogy kinek hol van a határvonal.

Nem tudom, hogy használsz-e például xwm-t, de az, hogy lesebzett az ellenség, még nem sokat jelent, mert ha egy jó játékos jön szembe, akkor szétszed jó eséllyel. Pontosan tudja a töltés idődet, ami elég hosszú, ha a troll ágyúval mész stb. De egyébként ha átlagos játékos jön, akkor sem érdemes túl sokat kockáztatni.

(#69241) szbalogh válasza Arpee78 (#69224) üzenetére


szbalogh
őstag

Én csak klántársnak nem foglalok ha kéri. Ennyi...

Nick: HE_Storm

(#69242) #35692544


#35692544
törölt tag

A medálos témához
Csak 1 medál az szerintem amit értékelek a Kolobanov
3 accon kb 40 k csata alatt 5db lett meg esetleg a pool de ahoz szenencse is kell abból 2 van mind a kettő kolobanovval egy csatába lett.
A foglalást én sem szakitom meg volt, hogy azért vesztettünk mert egy idiota ou nel kiment hogy rálöjön valakire és őt lőték ki és az a +- 50% xp nem mindegy

[ Szerkesztve ]

(#69243) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Azt észrevettétek, ha használtok bármi olyat, ami a teljesítményen javít, pl. csoki, vagy cola vagy ellátmány, utána, ha leállsz vele berakosgat olyan csatákba, ahol esélyed sincs. Gondolom azért, hogy használd a cuccokat....

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#69244) neato3loco válasza h1mpi (#69243) üzenetére


neato3loco
senior tag

Ezek használata nélkül is volt, hogy BT-2 szovjetemet berakta a nagy heavy-k közé. Aztán csak simogattam őket.

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#69245) emre válasza neato3loco (#69244) üzenetére


emre
veterán

Akkor ne játssz olyan géppel amelyik felderítő besorolást kapott. :U

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#69246) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Mikor lesz már verzióváltás?
Ilyenkor eddig már lassacskán lehetett játszani az újabb verzióval, most meg semmi.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#69247) jozefgucci1 válasza neato3loco (#69244) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Szerintem az a BT7 lehetett , mert a BT2 ritkán kerül Tier3 -ba és még ott is lehet vele trollkodni rendesen . Tudom mert egyik kedvenc tankom ha már nagyon nem a játék akkor megyek vele egy fun kört .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#69248) neato3loco válasza emre (#69245) üzenetére


neato3loco
senior tag

És aki felderítő az nem sebezhet meg egy heavy-t?

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#69249) mcwolf79 válasza neato3loco (#69248) üzenetére


mcwolf79
veterán

Megsebezhet, de annak már tudnia kell ,hogy hova kell lőni. (mármint a felderítőnek)

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#69250) MinionFlasH válasza mcwolf79 (#69249) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Mi a véleményetek a War Thunderről? Egyik ismerősöm mondta, hogy próbáljam ki mert sokkal jobb... Imádom a WOT-ot időm szinte erre sincs, nem akarok két "időrablót" :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.