Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#70951) Szepi1979 válasza jano_77 (#70939) üzenetére


Szepi1979
senior tag

működik ahogy írtad.

“ nem kell mindig nyerni “

(#70952) jano_77 válasza Szepi1979 (#70951) üzenetére


jano_77
nagyúr

Tényleg! Ez jó hír! Köszi az infót :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#70953) zsolthee válasza dvids (#70934) üzenetére


zsolthee
senior tag

Az ajánlott a 100m D-10T2C.

(#70929) jano_77
Én EZT javasoltam volna...iszonyat jó, kényelmes a kéznek.

[ Szerkesztve ]

(#70954) vhw


vhw
addikt

Egérpad...
130 Ft-os heggyel, tóval és fenyőfákkal - oszt működik :))

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#70955) Djuree válasza vhw (#70954) üzenetére


Djuree
félisten

felesleges is drágább wot-hoz. én anno cs-hez vettem, de ott se éreztem különbséget a tescostól...egér az viszont fontos, bár a wot-hoz az sem annyira.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#70956) kisküzdő válasza mefistofeles (#70947) üzenetére


kisküzdő
tag

Üdv Nekem a solo mod pack van most fönn. Vegyítve omc-és WWIIHWA-val és megy minden a frissítés után.
(Több soros angár nincs fönt.)

Számos problémát okozott már a szelekiv látás (is)

(#70957) jano_77 válasza Djuree (#70955) üzenetére


jano_77
nagyúr

Azért kíváncsi volnék, hogy Ti milyen konfiggal (egér, egérpad, billentyű, stb) nyomjátok! Az a gyanúm, hogy kenterbe verné az én konfigomat, de ilyenkor meg itt osztjátok az észt....ennek mi értelme?!? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#70958) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

Az egér, egyéb periféria témához kapcsolódva nagyszerű kiindulási alap a Milyen egeret válasszak topik és annak összefoglalója és ott van a Milyen billentyűzetet vegyek is, ezeket én mindenképpen ajánlom.

(#70959) szbalogh válasza jano_77 (#70957) üzenetére


szbalogh
őstag

Egér: 3000Ft-os lézeres LG egér. Egyszer már tisztítani kellett a bal gomb mikrokapcsoló érintkezőit, mert nem kapcsolt.
Egérpad: -
Billentyűzet: valami 10 éves ps2-es csatival, a wasd billentyűk még nem akadnak, a space már igen.

Nick: HE_Storm

(#70960) Petyus87


Petyus87
aktív tag

Valaki meg tudná írni, hogy hogyan tudnám ezt a dupla garázs sort összezsugorítani?
Az adott tankom tulajdonságainál az alsó 3 sor (Toronyforgatási sebesség, látótávolság, rádió hatótáv) belelóg a felső garázslistámba. (laptopot használok)
Köszöntem előre is!

[ Szerkesztve ]

(#70961) SaNyEe válasza jano_77 (#70957) üzenetére


SaNyEe
aktív tag

Logitech g518 feat butorlap es egy legocsobb usb portos billentyuzet..

-- end of transmission --

(#70962) fradi81 válasza jano_77 (#70957) üzenetére


fradi81
veterán

Jó öreg logitech mx510 egér + egy egyszerű szövet egérpad. Bill is egy régi logitech.

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#70963) rlazol válasza jano_77 (#70957) üzenetére


rlazol
addikt

az alap konfigom az adataimnál.
egérpadom nincs, mert zavar, egy wenge bútorlapon az egér-bill. fiók, azon tolom, nekem tökéletes.
Az egerem egy A4Tech WOP 49Z - igen, ez drótos.
A billentyűzet egy régi logitech, most nem találom a pontos típust, sima irodai.
Nekem ez így jó, igaz nem vagyok valami jó játékos, de nem hiszem, h ezen múlna (konrétan, hogy a WN8-om akár csak 1-vel is magasabb lenne a spéci gamer cuccoktól).

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#70964) Djuree válasza jano_77 (#70957) üzenetére


Djuree
félisten

én laptoppal tolom. :U ami jóval gyengébb mint a te konfigod. sőt az én asztalimnál is gyengébb amin régebben toltam.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#70965) mefistofeles

Hát nem tudom hol a hiba (nyilván az én készülékemben) de nem tudom aktiválni az XVM-et. Töröltem, újra raktam, aktiváltam frissítettem. Az xvm oldalon minden oké, még azt is kiírja, hogy meddig aktív még a statisztika de ha belépek a játékba akkor rossz token üzenettel fogad....... :F

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#70966) lnk válasza jano_77 (#70957) üzenetére


lnk
aktív tag

1200 forintos nevenincs billentyűzetem van már hat éve és hibátlanul működik néha kitisztítom aztán annyi.Lapos billentyűs én azokat szeretem.6-7 éve uanazt a tipusú genius egeret használom annyira kézre áll hogy mindíg azt veszem ha cserélek.Egyébként szerintem azzal a konfiggal semmi baj nincs kapásból 4 embert feltudnék sorolni aki fél karját odaadná ha olyan gépen játszhatná a wotot mint te :)

(#70967) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Én csak annyit szólnék hozzá a témához, hogy egy jó egér+egérpad rengeteget javít a célzás pontosságon.
Persze nem álló helyzetből :))

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#70968) jano_77 válasza lnk (#70966) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nem azért kérdeztem, hogy most mindenki beírogassa a konfigját, és nem is kérkedni akartam az enyémmel - nem panaszkodni akartam, el vagyok vele -, csak nem értem miért kell egyeseknek megszólni mást, aki mondjuk tanácsot kér akár egér, akár egérpad ügyében!? Nem tök mindegy Nekik, hogy XY vesz magának ilyet, és hogy ezért még pénzt is áldoz? Meg lehetett volna válaszolni annyival, hogy én, mi nem használunk ilyet, így nem tudok segíteni!? Szerintem ez korrektebb válasz lett volna. :U

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#70969) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Ez vajon melyik orosz ágba fog bekerülni ? Lézertank

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#70970) Bad Pritt válasza jozefgucci1 (#70969) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ez majd az Armored Warfare-ben lesz. :DD

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#70971) Drenadar válasza jozefgucci1 (#70969) üzenetére


Drenadar
veterán

sehova nem fog ilyesmi bekerülni :D

(#70972) vhw válasza jano_77 (#70957) üzenetére


vhw
addikt

Egy tizenéves Samsung PS2 bill, egy A4tech X7 710 egér (ez volt a vidéki "zúg" pc dílernél) és az említett tájképes budget egérpad. :))

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#70973) fradi81 válasza Szepi1979 (#70904) üzenetére


fradi81
veterán

su-100M1 murovanka délről indulva replay
Balra fel a dombokra aztán lőni akit lehet.

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#70974) jano_77 válasza PR0JECTNR56 (#70918) üzenetére


jano_77
nagyúr

Egyébként ez a Fury tank, most hogy a Prémium Shop-ban lesz elérhető, akkor nem csak a film premier idejére lesz elérhető, ahogy eredetileg is volt tervezve!? Mert korábban csak pár napot, 1-2 hetet írtak, hogy addig lesz elérhető. Így viszont gondolom, ha vki fizet érte, akkor már örök darab lesz!?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#70975) emre válasza Szepi1979 (#70901) üzenetére


emre
veterán

AMX 50B, Murovanka, Standard, indulás délről, irány az erdő.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#70976) Szepi1979 válasza emre (#70975) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Köszönöm!

Fradi neked is!

“ nem kell mindig nyerni “

(#70977) sequator válasza jano_77 (#70974) üzenetére


sequator
senior tag

Szerintem csak abban az időszakban lehet megvenni, de a garázsban megmarad természetesen.

sautia

sequator

(#70978) rolio1


rolio1
tag

Sziasztok!
xvm configolásban tud valaki segíteni?

(#70979) fradi81 válasza rolio1 (#70978) üzenetére


fradi81
veterán

hali

itt egy írás: [link]

moto g72, Ninebot d28e

(#70980) h1mpi


h1mpi
nagyúr

A KV-220-as ellen mit lehet csinálni, ha szemből jön. A KV1-S-el nem tudtam megsebesíteni se.
Ahogy látom ez már nem kapható.

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#70981) emre válasza rolio1 (#70978) üzenetére


emre
veterán

Konkrét kérdésre, hogy mit szeretnél megoldani lehet hamarabb kapnál választ.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#70982) rolio1 válasza fradi81 (#70979) üzenetére


rolio1
tag

Nem az egésszel van gondom, csak a tank feletti markert szeretném átszabni.
Aslain modpackot használok, a tank marker viszont gyárira van állítva, nekem az tetszik.
Viszont az Aslain packból a wn8 jelző csillagot szeretném ha látszódna...
(érthető?)

[ Szerkesztve ]

(#70983) Tuco Ramirez válasza h1mpi (#70980) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

A tornyát lődd.

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#70984) h1mpi válasza Tuco Ramirez (#70983) üzenetére


h1mpi
nagyúr

megnéztem esélytelen sötét piros vagy vörös.

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#70985) Drenadar válasza h1mpi (#70984) üzenetére


Drenadar
veterán

pedig a tornyát kell lőni csak ne a mantletet. nagyon gagyi a páncélja a tornyon.

(#70986) Dr_Syrex válasza Dr_Syrex (#70915) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Tényleg érdekel, hogy mi számt "jó" átlagsebzésnek, ha esetleg valaki játszik mostanában a chi-to-val vagy más T6-os meddel?
Jelenleg 88,74%-on állok vele, de néhány rosszabb kör és máris kezd visszaesni. Az utolsó 28 csata eredméyét már felírtam magamnak, és összesen volt 31976 sebzésem, ami 1142-es átlagot ad.
Mindenesetre mostmár felrom a sebzéseket a maradék 72 csatában is, aztán kiderül majd, hogy mennyi az utolsó 100 csata átlaga.

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#70987) fradi81 válasza h1mpi (#70980) üzenetére


fradi81
veterán

Ajánlom figyelmedbe a tank inspector programot, ott megtudod nézni hol érdemes lőni. Tényleg csak a tornyot, máshol esélytelen ha be van forgatva, én már csak tudom ;]

moto g72, Ninebot d28e

(#70988) dvids válasza Dr_Syrex (#70986) üzenetére


dvids
aktív tag

Ez azért sok mindentől függ, ha olyan tankról beszélünk amin csak átszáguld az ember, nincs benne erős crew, játszol-e vele stockként sokat vagy freexp-zed a modulokat, etc. Meg persze hogy mennyire erős maga a tank. Chitoval 1100 szerintem elég jó.

(#70989) emre válasza rolio1 (#70982) üzenetére


emre
veterán

Asszem ez kell hozzá, hogy átírd: online xvm editor

De keress rá a Dead_Shalfey-re (én ezt használom) hátha ez alapból olyan mint amilyet szeretnél. 9.2-es verzió, de képek vannak róla

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#70990) emre válasza emre (#70989) üzenetére


emre
veterán

Asszem tévedtem az XC Tuner jobb a konfiguráláshoz.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#70991) rolio1 válasza emre (#70990) üzenetére


rolio1
tag

Köszönöm a segítséget, ezekből összehozom.

(#70992) Tuco Ramirez válasza h1mpi (#70984) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

A KV-220 a KV-3 alvázából és a KV-1 alaptornyából lett összelegózva. Szerinted hol érdemes lőni...? :)

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#70993) h1mpi válasza fradi81 (#70987) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Használom csak átvert mert pirosnak tűnt, de csak narancs volt :)

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#70994) Dr_Syrex válasza dvids (#70988) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Már rég megvan a chi-ri, de megtartottam a chi-to-t amolyan T6 fun tanknak. Stock állapotban kb csak első 5-10 csatában használtam, de már nem emlékszem (lehet hogy került rá valamennyi free xp is). A legénységnek 94%-os a második képességi sor, szóval nem mondanám rossznak, de a 6. érzék az természetesen alap. Sajnos maga a tank ugye relatve nagy és papír, és emellett még kicsit lomha is. De a jó dpm és viszonylag magas hp miatt mégis remekül használható. T8-ban is szépen lehet vele érvényesülni, ha odafigyel az ember, a 155-ös pen ellenére is (goldot azért tanácsos vinni).

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#70995) jano_77


jano_77
nagyúr

milyen hülye új plecsnik vannak....atya ég :)
Isten keze lettem az előző csatámban :D

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#70996) scyllarus válasza h1mpi (#70980) üzenetére


scyllarus
veterán

Tegnap láttam egyet az ellenfélnél, ráadásul jó játékos vezette. Amíg számolt visszafelé indításnál, beírtam a csetbe a csapatnak, hogy "a KV-220-nak mindenki a tornyát lője, mert a teste jól páncélozott". Elindult vele a csóka rohamozni, 2 perc múlva halott volt :)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#70997) jr1994


jr1994
addikt

Ilyenkor csak röhögni tudok:

[link]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#70998) jano_77


jano_77
nagyúr

Miért van az, hogy a napi 5 győzelemből 3 az első 4 csatából tök simán meg lett, majd onnantól - hogy-hogy nem - nem enged nyerni az e szennyes játék!? Tök mind1, hogy 70% esélyünk van, akkor is elbukjuk, mert a tankok egyszerűen nem lőnek...illetve akik vezetik :W :o :O

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#70999) Angel1981


Angel1981
veterán

(#71000) fradi81 válasza jano_77 (#70998) üzenetére


fradi81
veterán

%-ot nem nézünk mert hülyeség, ha meg érdekel hogy győztes lesz-e a csata akkor szakasz/csapat ilyesmi.

moto g72, Ninebot d28e

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.