Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#69151) Angel1981 válasza h1mpi (#69138) üzenetére


Angel1981
veterán

Hogy érzed, jól megy már a Hull-Down?
Mert a T34 csak azzal tudja igazán kimutatni a foga fehérjét, és ne feledd, T10-be is bekerülhet!
A másik; haladsz az USA heavy vonalon? Mert prémtankvásárlásnál annak is szempontnak kell lennie.

(#69152) h1mpi válasza Angel1981 (#69151) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nem, USA med, német TD vonalon megyk. A heavy ág az orosz.

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#69153) Bad Pritt válasza h1mpi (#69152) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Akkor miért nem JT 88 vagy IS-6? Inkább a JT, az játékélményre sem rossz, bár tetű lassú, de legalább mindent átütsz vele.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#69154) #43783936 válasza h1mpi (#69152) üzenetére


#43783936
törölt tag

Churchill 3 kell neked.
Orosz heavy legényképzésre jó, és csak max. hatosokkal tesz össze.
Nem annyira jó kredittermelő mint egy nyolcas prém, de jól hozza a lóvét.
Játékélménynek sem utolsó, hogy ha top vagy, akkor hatalmas vérengzést lehet művelni az ellen tankjai között. ;]

(#69155) Bad Pritt válasza #43783936 (#69154) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Pont, hogy azért szeretne prémet, mert nincsen pénze. Egy csörcsillel kb kitörölheti, főleg, ha egy IS-6-hoz vagy JT-hez mérjük. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#69156) #43783936 válasza Bad Pritt (#69155) üzenetére


#43783936
törölt tag

Kezdő játékos, ezért nem túlzottan érdemes neki még 9-10-esek között szívnia.
Csőrivel két kört kell mennie hogy annyi lóvét kapjon mint egy nyolcas prémmel, de legalább ismerős közegben mozog.

(#69157) v!ct0y válasza h1mpi (#69152) üzenetére


v!ct0y
veterán

FCM50t, Jagdtiger 8.8 vagy T26E4

(#69158) h1mpi válasza Bad Pritt (#69153) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ja lehet a JT 8.8 lesz, bár ott van a Jadgpanther, ami majdnem ugyanaz. Olyan nehéz választani, hogy ne a kukába dobjam a pénzt :)

A T26E4 az jól adja a kreditet? T8-T9 Heavyk ellen mi az esélyem vele?

(#69160) HáGé: igazad van, hogy már kérdeztem, de nem tudok dönteni, mert át se akarom a szintemet lépni.

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#69159) szbalogh válasza Bad Pritt (#69155) üzenetére


szbalogh
őstag

Jó az a Churchill III. 2-es vagy 3-as szakaszban nincs az a 6-os tank ami ellenállna annak a dpm-nek.
Vagy igen, T26E4 ha usa medet húz. Meg az elég kezdőbarát. És olcsó is.
A Churchill III 2200 Ft és nagyobb a legénységi xp bónusza.
A JT 11400 Ft....

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#69160) Bad Pritt válasza #43783936 (#69156) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Szerintem se kéne vennie 8-ast, de már hetek óta megkérdezi néha-néha, hogy melyiket lenne érdemes. Szerintem E 25-öt kéne vennie (mindenkinek :D), mert annak a legjobb a játékélmény/bevétel aránya.

(#69158) h1mpi: Prém tankok általában hasonlítanak valamire a rendes ágakból, vagy legalábbis kevés a tényleg egyedi jószág, pl. mint az E 25, Excelsior, SU-100Y. A Jagdpanthernél sokkal lassabb és nagyobb a Jagdtiger, cserébe páncélozottabb és gyorsabban lő nála, a kis csörcsilt gyakorlatilag le tudod modellezni egy brit 5-ös csörcsillel, csak az bekerülhet 7-es csatába is, T34 tipikus amcsi nehéz, IS-6 tipikus szovjet nehéz. Én FCM-et vennék, ha vennék, mert stílusos, flexibilis, jó az ágyúja, igazi mindenes tud lenni sok meccsen. Még ki kéne alakulnia annak, hogy miket szeretsz, miket nem, pályaismerettel nem tudom hogy állsz, de ilyen hamar tényleg nem érdemes meggondolatlan vásárlásba kezdeni. Tesztszerón ki kéne próbálnod mindet, sok meccset menni velük és úgy dönteni.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#69161) #43783936 válasza Bad Pritt (#69160) üzenetére


#43783936
törölt tag

Az biztos, hogy élményben az e-25 felülmúlhatatlan. :D

Nekem a Csöri is nagyon bejött, bár én alapból dpm és nem alfa kedvelő vagyok.
Nagyon durvákat lehet vele hentelni. ;]

A jövő hónapban a TOGot is beállítom a garázsba, már jóideje szemezek vele, és a küldi is könnyű lesz hozzá.

(#69162) Bad Pritt válasza szbalogh (#69159) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ha az számítana, hogy mennyibe kerül a tank, senki nem venne 8-as prémeket, de ahogy én láttam, nem igazán számít az embereknek. :D
Ha valakinek komoly kreditgondjai lesznek, az nem hiszem, hogy hosszútávon szívesen pumpálná a meccseket egy ötös tankban, főleg, ahogy halad előre rájön, hogy magasabb szinten más a játék színvonala is és még nyűgösebb lesz lemenni T5-be.
Amúgy a JT átlgaban háromszor annyi pénzt szerez, mint a Churchill és habár nem mentem sokat egyikkel sem, de hülyebiztosabb szerintem.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#69163) h1mpi válasza Bad Pritt (#69160) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Oké értem. És az miért van, hogy a prémtankoknak gyengébb a lövege, mint a kifejleszthető azonos típusnak?

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#69164) Assimilator válasza Bad Pritt (#69160) üzenetére


Assimilator
őstag

FCM-ről úgy tudom, hogy az átütése nem valami jó. Nem árt arannyal menni.
Nem próbáltam soha, de ismerősöktől ezt hallottam, illetve tapasztalataim szerint is elég szépen szokott pattogni rólam.

A Churchill III tényleg iszonyat DPM-el van, 3-as szakaszban meg már beteg kategória.
Amikor haverokkal 3-as szakasz mentünk még soha nem kaptunk ki. Nincs az a tank, ami bírná. :)

(#69165) sith7 válasza Assimilator (#69164) üzenetére


sith7
nagyúr

FCM-ről úgy tudom, hogy az átütése nem valami jó. Nem árt arannyal menni.

212 pen ??? :U
Akkor mit mondjon az SP , 170 - el ?

(#69166) Bad Pritt válasza h1mpi (#69163) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ez nem mindig igaz, pl. a SU-100Y-nak kiemelkedő ágyúja van a szintjén, ahogy a Dicker Maxnak is, a Pz. IV. Schmalturmnak pedig ugyanolyan, mint a tiertársainak, a SU-122-44 pedig egy az egyben megkapta a SU-152 jobbik 122-es ágyúját.
A prémtankok általában középre vannak súlyozva saját tierjükben, erősebbek, mint egy teljesen stock fejlesztési fában található tank, de gyengébbek, mint ugyanaz fullra kifejlesztve.
Azt is érdemes tudni, hogy általában az átütés alapján lehet látni, hogy egy tank kap-e prémium matchmakinget, vagy nem, kis átütéssel értelemszerűen kap, míg naggyal (SU-100Y, Dicker Max, Löwe, T34) nem.
A Churchill III, Jagdtiger 8.8 és az FCM három olyan tank, amiknek elég magas átütésük van és mellé könnyített MM, ami elég nagy előny, gyakorlatilag nem kell szorult helyzetben sem aranyat használni (meg a Matilda Black Prince még ilyen, de olyat ne vegyél :D).

(#69164) Assimilator: Azt rosszul hallottad, az AMX M4 ágyúja van rajta a szörnyen hosszú célzásidő nélkül. Nagyon kompetens heavy med azon a szinten.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#69167) szallasi007 válasza h1mpi (#69158) üzenetére


szallasi007
őstag

T26E4 = ha bírod a max 30 km/h akkor nem rossz, sokan nem tudják hol kell lőni - és kb sebességre olyan mint a Black Prince, 100 csatával számolva kb 5,5-6 milliót szedtem össze, ami nem mondható jónak szerintem de nekem farmolásra teljesen jó. Én napi másfél két órát játszok egy hónapja van meg a SuperPershing. A statom kb az átlag sárga de már közel a ZÖD :)

Ha tudod dugd el az alját, én törekszem arra hogy a képébe másszak az nmy-nek (már ha nem tudja hol kell lőni, és még mindig elég sokan nem tudják), ha nem tudok közel menni akkor meg TD üzemmód. Két pattintás után majdnem mindenki menekülőre fogja és nyert ügyed van.
Ha 1200+ dmg és kis spot (ami 3-4-500-at jelent) meg van, akkor nettó 70 k körül termel - ebből látszik hogy nem vagyok valami nagy player mert nekem nincs meg vele a 7m tiszta haszon 100 csata alatt.
Tier limit is megéri max 2-3 9es egy csatában de az is már ritka nekem.

Hogy gazdagítsam Serb-éket most gondolkozom T-34en, csak sokallom az árát.

[ Szerkesztve ]

(#69168) Bingisz válasza ng0ofy (#69127) üzenetére


Bingisz
addikt

Sorry, de azt mondta, hogy nem tudom a T44-et használni. Igaza is van, de azért kíváncsi voltam, hogy kivel is van dolgom, de tényleg nem szabadott volna összehasonlítanom a statisztikáinkat.

Úgyhogy jöjjenek a general statok, összevetve mind a 12 tier 8 meddel: ;]

Átlag sebzés:
1. Obj.416: 1,170.95
2. Type 59: 1,159.03
3. STA-1: 1,085.78
.
.

12. T-44: 871.86 ----> :(

Pontosság:
1.Type 59: 74.86 %
2.T26E4 SuperPershing: 74.39 %
3.T69: 73.74 %
.
.

11. T-44: 71.48 % ----> :(

Győzelmi arány:
1. Type 59: 52.24 %
2. Centurion Mk. I: 52.01 %
3. Object 416: 51.97 %
.
.

8. T-44: 49.91 % ----> Ez már egész jó, majdnem bekerült a sorrend első felébe.

Kill/battle
1. Type 59: 0.943
2. Object 416: 0.893
3. T69: 0.824
.
.

12. T-44: 0.673 ----> :(

Forrás: vbaddcit

És most hasonlítsuk össze, a delikvens statisztikáit a két tankkal:

Ha kell, lövök képeket a két tank páncéljáról is, de szerintem így is eléggé egyértelmű, hogy melyik a jobb tank.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#69169) dfsz34 válasza h1mpi (#69158) üzenetére


dfsz34
őstag

A T26E4 nagyon jól adja a kreditet, de meg kell tanulni vele tényleg jól játszani, mert a 170 pen nagyon el fog keseríteni az elején és a DPM is átlagos, szóval az ágyú gyengécske alap lőszerrel. Esetleg használsz arany lőszert, azzal megöl bárkit, de sokba kerül. Itt van fent 3 SP csatám, megnézheted kb mit ad, milyen sebzésre, de egyszóval azt mondom, hogy jó. Bővebben nagyon jól adja a kreditet.

A JT8.8-nak szenzációs az ágyúja, azzal sebzés probléma nincs, akár még egy kezdő is fel tudja vele aprítani az ellenfelet. A JT adja talán a legjobban a kreditet, ha kihasználod az ágyúját.

De a gyenge pontokat egy idő után megtanulja az ember, viszont egy nagyobb gondot látok velük, hogy iszonyat lassúak, mind az SP mind a JT8.8. Ezekkel a tankokkal lehet, hogy a kreditet jól lehet termelni, de az egész olyan favágó, dögunalmas lesz egy idő után. Kimaradnak egy csomó helyzetből, nem lehet velük odaérni stb., dögunalom kempelés, maximum jó helyezkedéssel lehet valamit javítani a helyzeten, de nem tudom, hogy ki hogyan van vele, szeretek odaérni, ahol akció folyik éppen.

Érted, lehet, hogy most még okés mindegyik, de később, ha már jobban játszol, akkor határozott igényed lesz a sebesség iránt, hacsak nem vagy gyárilag kempelős fajta. Aki ráérez egyszer a sebességre az utána már nem akar visszalépni.

Ha pénzért kéne vegyek komolyabb (tier7-8) prém tankot, csakis e25. Gyors, iszonyat RoF, ha megtanulja jól használni az ember akkor embertelen módon hozza kreditet, az SP szintjét simán el lehet érni vele, a JT-től lemarad, de nem jelentősen egyébként, mivel nagyon komoly spot sebzés is jön általában hozzá. Mindennek a tetejébe a csaták érdekesek, ezzel oda kell menni, ahol folyik az akció, ezáltal alig van vele unalmas csata.

Lehet, hogy ez most még nem szempont, de sok száz csata után nagyon nem mindegy, hogy úgy van vele az ember, hogy ba...a m+, már megint mennem kell vele, mert kell a kredit (sp, jt8.8, t34 stb), vagy alig várja, hogy mehessen vele (e25). Nekem ez a véleményem és várom az e25 akciót, talán karácsonykor.

(#69170) szbalogh válasza Bad Pritt (#69162) üzenetére


szbalogh
őstag

AZ első 10-es tankom T-34-el farmoltam prémium nélkül. Őszintén, szívesebben játszom tier 5-ben a játékélmény (sealclubbing) miatt, pont azért, mert a sok kezdő megveszi a nagy prémtankot aztán töketlenkedik vele és csak felhúzom magam. A másik pedig, hogy a nagy prémeknek jobban érezhetőek a hiányosságaik. Lassú, gyenge ágyú, nincs páncél vagy ezek bármilyen kombinációja.... Ráadásul tier 5-ben pár perc egy meccs, míg fent elkempelgetnek 15 percig is.
Egy klántársam nyert 8-as prémtankot, szabadon választhatott. JT-t kért aztán eladta, mert nem ment neki vele. Én nem persze nem adtam volna el, de jó példa arra, hogy könnyen be lehet vele fürödni. AZtán ha nem élvezi kidobott pénz. Vagy előbb legyen egy rendes 8-as tankja, húzzon végig egy ágat és utána válasszon.

Nick: HE_Storm

(#69171) Assimilator válasza sith7 (#69165) üzenetére


Assimilator
őstag

Akkor lehet azóta növelték. Régebben az volt a jellemző, de manapság sem találkozom túl sokkal csatában.
Ha igen, akkor is viszonylag pattognak. Nem tudom.

"Érzésre" nem tűnik 212-nek.

(#69172) Bad Pritt válasza szbalogh (#69170) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Oké, ez Te vagy, mások meg nem bírnak tier 6 alatt játszani a sok lemming miatt. Majd kialakul H1mpi stílusa, meg hogy mit szeret és mit nem, aztán választ magának egy kezdő pokémont. Vagyis na, tier 8 prémtankot. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#69173) sith7 válasza Assimilator (#69171) üzenetére


sith7
nagyúr

Lehet olyannal találkoztál, aki nem igazán tudta használni ...

(#69174) szbalogh válasza Assimilator (#69171) üzenetére


szbalogh
őstag

Nem emlékszem, hogy valaha is lőttem volna prémskulót FCM 50-el. Nincs is bepakolva belőle. Visz az mindent amivel szembekerül.

Nick: HE_Storm

(#69175) Assimilator válasza sith7 (#69173) üzenetére


Assimilator
őstag

Könnyen lehet, hogy noobokat fogtam ki, nem tagadom. :)
Főleg a mai világban.

szbalogh is megerősít téged, szóval akkor úgy lesz az. :)

Az viszont akkor miből adódhat, hogy FCM-et alig látni, míg pl. IS-6 rengeteg van?
Árban ugyanott vannak. (Egyiket se próbáltam)

Ami úgy szembetűnő, hogy IS-6-ot viszonylag könnyűnek tűnik kezelni.

(#69176) szbalogh válasza Assimilator (#69175) üzenetére


szbalogh
őstag

Pl. mert ki lehetett "farmolni" eventben...
Én is ritkán látok de sárga vagy narancs színben még nem láttam. Csak zöldeskékek mennek vele. Biztos tudnak valamit...

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#69177) Warton válasza Bad Pritt (#69166) üzenetére


Warton
őstag

Nekem az egyik kedvenc prémium tankom a Matilda Black Prince, simán bedarál bárkit.

(#69178) Assimilator válasza szbalogh (#69176) üzenetére


Assimilator
őstag

Az tiszta, de minden máshoz képest is keveset látni. :)

(#69179) Bad Pritt válasza Warton (#69177) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Persze, valakinek meg a kedvenc tankja a Durchbruchswagen. Mindig vannak kivételek, de nem véletlen, hogy egyrészt a Black Prince-szel mennek legkevesebbet és még ezen a kevés meccsen is gyengébb a játékosok teljesítménye általában.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#69180) sith7 válasza Assimilator (#69175) üzenetére


sith7
nagyúr

Szerintem azért , mert az IS6 keményebb, az FCM papír, és nehezebb kezelni ... én sose vennék pl. :B

(#69181) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Na én is bevásároltam: FCM50t lett a delikvens.
4 meccset toltam vele eddig, 3.-ra lett meg a tank ász :DDD
Nagyon jó kis tank ez, ha nem heavy-ként tekint rá az ember. Mozgékony, dinamikus és (hála a max. T9-es limitnek) az ágyúja mindenre elég. Persze ezzel sem lehet össze-vissza ész nélkül lövöldözni. Ha tudja az ember hova lőjön nem , ismétlem NEM KELL HOZZÁ PRÉMIUM LŐSZER!!!!!
A pénzt nagyon jól hozza (a 4 meccs alatt átlagban nettó 50-60000 kredit befolyik). A lőszer piszkosul olcsó bele (persze nem a prémammo).
Szóval nem bántam meg, hogy ezt választottam.

Mondjuk annyi, hogy nagyon nem kezdő kezébe való. Ezzel csak az tud hatékony lenni, aki egy kicsit (nagyon) átlátja már a WOT játékmechanizmusát.

(megj.: 4-ből 2-szer arty szedett ki. Mákosdisznó. Ráadásul az egyiknél majdnem meg tudtam menteni a csatát Sand river-en. Én maradtam egyedül, nagy nehezen kiszedtem a foglaló tankot (200 HP-m volt,tehát 1 shot akárkitól), és ahogy menekültem,mert gondoltam hogy spottolva vok telibekapott a re*kes arty))

A T34 (amcsi) is jó premtank, csak azzal egy idő után egysíkú lett minden meccs. Az is jól hozza a pénzt (ráadásul az amcsi heavy ágat húzom is), de az FCM50t-nek (eddig) érzetre nagyobb a fun-faktorja.

Tbor:
kb. olyanok,mint a brit med-ek. Másodvonalbeli támogató med-ek, jó toronypáncéllal,bár alacsonyabb agilitással. Akár hulldown-ra is használhatók.

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#69182) dfsz34 válasza Assimilator (#69178) üzenetére


dfsz34
őstag

Gyors papírtankkal szerinted hogyan tud játszani az átlag játékos? Egy kemény tank legalább elhárít pár lövést, ha hibázik a játékos...

Meg kicsi az alfa sebzése az FCM-nek, az sem tetszik sok vérpistának, akik nagyot szeretnek odab.szni. Az, hogy jó a pen meg a RoF? Micsoda?

(#69183) Assimilator válasza sith7 (#69180) üzenetére


Assimilator
őstag

Én is erre gondoltam.
IS-6-ról elég szépen pattognak a dolgok.
De elég lassúnak tűnik.

(#69184) Tbor


Tbor
tag

Arról cikkeznek az FTR-en, hogy jövő hónap második felében a Patton ág lesz a top of the tree. Jó ez a Pershing/Patton vonal vagy inkább a t57 felé levő két táras med érdekesebb ?
Látom, hogy ezek a Pershing/Patton vonalon jobban páncélozottak, de egy kicsit olyan semmilyennek tűnnek, pl az orosz vagy német tier 8-10 med ághoz képest.

(#69185) Warton válasza Bad Pritt (#69179) üzenetére


Warton
őstag

Nem tudom ennek az okát, de 2 másodpercenként 75-öt sebezni tier5-ben elég jó ... szerintem. Csak rossz a reklámja.

(#69186) Angel1981 válasza Assimilator (#69175) üzenetére


Angel1981
veterán

Az FCM 50t-nek van a legnagyobb átütése a kedvezményes MM-el rendelkező T8-as prémtankok között, szinte nem is igényel goldot.

Hogy miért van sokkal több IS-6?
Egyrészt volt rá egy havi küldetés, ami végén megkaphatta az ember, biztos sokan húzták így ki.
Másrészt a két orosz heavy ág együtt sokkal népszerűbb a franciánál.
(Csak az IS vonal önmagában is sokkal népszerűbb.)

(#69187) Stigma.HC válasza zsolthee (#69140) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Nem veszem magamra de pont kapóra jövök akkor ha már felvetetted ezt a randomos dolgot, nem szoktam amúgy sosem felhozni példálózásnak az accom. Nick lent aláírásomban. Csatáim legalább 90%-át egyedül mentem randomban és még ma sem változott nagyon az arány. Ha megyek is akkor klánból ha olyan kedvem van vagy ismerősök közül megkeresnek pl innen.

-----

Ha már prémtank akkor meg jelenleg fcm ami szóba jöhet ha játszom. (vagy még a küldi miatt előveszem a typedarálót) SP megvan az event óta, de még egy kört sem gurultam vele, lassssú. JT szintén parkolóállásban van jelenleg, bár az nagyon fun tud lenni azzal a töltésidővel.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#69188) Bingisz válasza Stigma.HC (#69187) üzenetére


Bingisz
addikt

Egyedül a sebesség és a Stronkhold miatt választottam az FCM-et. Végre egy tank, amit nyugodtan vihetek Skirmishbe. A sebesség meg a SP és a KV-5 után magát a szabadságot, és természetesen a világi noobként való előrerohanás után elsőnek meghalást jelenti számomra. :DD

Mondjuk ezt még nem törtem össze egyszer sem. :))

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#69189) neato3loco


neato3loco
senior tag

Ekkora lose streak-em sose volt még.. 10 meccsből egyetlen egyen nem tudtam érdemleges eredményt elérni.

Nehéz kezdőnek lenni. :(

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#69190) Enzolord válasza Stigma.HC (#69187) üzenetére


Enzolord
addikt

Ne is mondd, mire meglett az ász a JT-vel..
Lassan megint tolhatnád, mert kifogytam a kavicsból, így ,hogy felszereltem a gépeket... :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#69191) Iron Funeral válasza neato3loco (#69189) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Ne foglalkozz ilyenekkel kezdőként, nekem anno tier 3-ig kellett eljutnom, hogy egyáltalán megöljek valakit, az is csak azért volt meg mert nekem jött az illető :DDD
Szerintem addig jó ez a játék amíg nem foglalkozol azzal, hogy milyen ratingjeid vannak, hogy nyersz-e, ha jól szórakozol akkor a többi nem számít :K

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#69192) neato3loco válasza Iron Funeral (#69191) üzenetére


neato3loco
senior tag

Kezdem unni azt, hogy alig gurulok pár métert és a semmiből PÁKK már szét is ment a lánctalp, meghalt a vezető és a többi..

Néha, ami beesik találat és még talán meg is ölöm vele az illetőt igaz ad egy kis reményt, de nem sokat. :D

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#69193) LobiDrg


LobiDrg
aktív tag

Sziasztok.Láttam hogy októberben lesz prémtank leárazás.Az IS-6 a 112 és a Löwéről van szó.Szerintetek melyiket érné meg a legjobban ? Én a Löwe felé húzok de idegesít az alfasebzése.Helyesbítek inkább az szúrja a szemem hogy az alfájához képest elég hosszúnak találom a töltésidőt :/ Véleményetek szerint melyik lenne a jobb választás ?

(#69194) odrif


odrif
MODERÁTOR

Szerver nem elérhető nálam.

20 éve a Prohardveren

(#69195) szbalogh


szbalogh
őstag

Nektek megy a szerver? ja oké

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#69196) dfsz34 válasza LobiDrg (#69193) üzenetére


dfsz34
őstag

QB szerint ha csak egy tier8 tankot vehetne, akkor a 112 lenne az...

(#69197) fradi81


fradi81
veterán

előbb kiírta a játék hogy nem megy, attól függetlenül lehet játszani eu1-en.

moto g72, Ninebot d28e

(#69198) unravel


unravel
őstag

mikor tomato noob voltam és klánba akartam menni akkor mindenhonnan elzavartak, hogy fejlődjek...
most meg minden alkalommal megkérdezi valaki, hogy
"klán érdekel?"
hát nem.
"jó de a mi klánunkkban nincsenek kötöttségek és nagyon jó baráti társaság jött össze"
lol...mind ezt mondja :D

¯\_(ツ)_/¯

(#69199) Tuco Ramirez válasza LobiDrg (#69193) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

Mind jó. Amelyik ágat húzod azt vedd meg szerintem.

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#69200) Assimilator válasza unravel (#69198) üzenetére


Assimilator
őstag

"jó de a mi klánunkkban nincsenek kötöttségek és nagyon jó baráti társaság jött össze"

Ez tényleg mindig elhangzik.
De magyartól kezdve az angolon át a németig, mindenhol ez a duma. :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.