Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#70401) v!ct0y válasza scyllarus (#70399) üzenetére


v!ct0y
veterán

Bírom ezt a mit nem ütsz át hsz eket :DDD

xAttilax: én azt veszem, hogyha veszek egy új tankot és még nincs meg rá minden akkor top tier vagyok. Ha megveszem rá a legnagyobb csövet akkor azonnal berak 2 vel magasabb szintre. Utána meg hozza az átlagot.

[ Szerkesztve ]

(#70402) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Na:
jómultkorába kérdeztem, hogyha egy "örökös" álcafestés viselő tankot eladok, és később visszaveszek,akkor az álcaháló megy-e a lecsóba, A válasz az volt ,hogy iden,megy a lecsóba.
DE a helyes válasz: Nem vész el az aranyért vett álcafestés.
Most újra mefvettem az E75-öt ,és újra tudtam alkalmazni a régebben megvett "arany" álcafestést.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#70403) fradi81 válasza xAttilax (#70400) üzenetére


fradi81
veterán

Nem egy igazi közelharci tank, oldalát hátulját kv-1 is belövi, de ezt gondolom tudtad mikor megvetted. TigerP-nek az eleje jóval páncélozottabb.

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#70404) xAttilax válasza v!ct0y (#70401) üzenetére


xAttilax
őstag

na megtört a jég :) jó kis heavy lesz ez ha kapok saját tiert. Én egyből top csővel kezdtem, ezért nem vettem meg már gy hónapja, hogy legyen rá free, nem akartam 130 pen vagy 150 dmg- vel mászkálni Tigris létemre :D

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#70405) Mardel válasza jagada (#70381) üzenetére


Mardel
őstag

Ok, köszi.

A sima res könyvtáron belül a scripts\client részben is van egy az elvileg az eredeti beállítás.

Lehet egy mod nálam azt is módosította. Fel tudod azt a könyvtárt tölteni valahova?
Mert ha törlöm a wot launcher nem tölti le újra és kifagy tőle a játék indításkor.

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#70406) scyllarus válasza xAttilax (#70400) üzenetére


scyllarus
veterán

De az a lényeg, mert ha nem tudod használni, akkor T7-ben is minden átlövi (még az 5-ösök többsége is), ha meg igen, akkor a T8-asok is pattognak róla. Sajnos a wot-os Tigris nem tipikus HT, ezt el kell fogadni. T9 más, ott vannak tényleg kemény dögök, de amúgy szinte mindegy, hogy hetes vagy nyolcas csatában vagy. Sőt, T8-ban több a lőhető HP :)

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#70407) iwu válasza h1mpi (#70367) üzenetére


iwu
addikt

hali,
nem szoktam repet feltenni, de kedvcsinálónak az e-25-höz. pont azért, mert az első héten megútáltam...el nem adtam csak pihent pár hetet. most már imádom.
egy ász vele (friss ropogós), semmi kiemelkedő, főleg, hogy elkezdett sírni a kisfiam, és a meccs közepén 2-3 perc afk a domb közepén:):):):)
de a kv3 ellen és a végén a tiger ellen látszik két fő erénye:)

más téma, tegnap nagyon korrekt csapattal voltam (kivéve arty:P)
is4, 5 kill,beírtam, "pls let me do a top gun" - csori t-54 is 5 killnél tartott, ő az enyémnél törtebb angolsággal írt valamit a topgunról...jah, és az artyt az e75 küldte el a fenébe, aki szintén f5-t nyomott a kérésemre...Utána a chaten természetesn megköszöntem nekik kultúráltan is.
a válasz, és a szitu:

és az eredmény:

[ Szerkesztve ]

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#70408) xAttilax válasza scyllarus (#70406) üzenetére


xAttilax
őstag

”ha meg igen, akkor a T8-asok is pattognak róla” most ugye a tigrisrő beszélük? Este leszek, menjünk szakaszba ha van kedved és megtanítasz játszani vele. Szívesen tanulok a jobbaktól. Nevem: xlagmarx

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#70409) Simi37


Simi37
őstag

Hát ez a Chaffe rally tök jó :DD ...csak az kevésbé h 100 rallyból 20at nyertem meg :( :W

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#70410) Simi37


Simi37
őstag

Magyar gyöngyszem: :U

Nonstop lőtte a goldot rally-n...

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#70411) Vikthor válasza Simi37 (#70409) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Ezt a rallyt én is imádom nekem az a taktika nyerö, hogy az ellenfél tankja mögé kell kerülni és akkor ki lehet löni, meg mikor már foglalnak, akkor ügyelj arra, hogy folyamatosan reseteljed a cappet

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#70412) Bad Pritt válasza Vikthor (#70411) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Jaja, két tactic van randomban, vagy rohansz és foglalsz, vagy hátrébb maradsz és ügyesen szétkapod őket. Volt olyan, hogy az első hídon sikerült átugratni és két tankot kilőttünk, mire beértünk.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#70413) Simi37 válasza Vikthor (#70411) üzenetére


Simi37
őstag

Ez jó is lenne...csak Én hátul kilőttem az 1ik enemyt. 2 vs 2 ment elöl.Látszik az idiótánk át akart ugrani...olyan jól ment neki h mellém esett...és persze veszítettünk...miért akart ugrani? Mire beéri már amúgy is összeért volna a pálya... :F

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#70414) Mardel válasza Simi37 (#70413) üzenetére


Mardel
őstag

Én az első ugratón szoktam átmenni az ellenfélhez ami a képen bal oldalon van.

Ha nem is sikerül, onnan még vissza lehet manőverezni a pályára. Mondjuk volt olyan is, hogy nem sikerült de az ellenfél oldalára estem le, onnan is vissza lehet menni csak oldalt van egy behajló lemez ami a kikanyarodást kicsit gátolja.

Egyébként 1 órája szereztem meg a hosszútávú versenyt.

Utolsó verseny előtt a parancsnok képességét eldobtam majd újra megadtam amíg a görög épület nem rajta volt, csak azért hogy az xp bónuszt ő kapja.

A többi legény az utolsó kör után 96%-os első skillel végzett, parancsok 100%-ossal és 47% 2. képességgel.

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#70415) KisApám válasza Simi37 (#70409) üzenetére


KisApám
addikt

Holnap mehetnénk együtt egy szakaszban.
DE kellene egy 3. ember is majd.

A 2. hídnál NEM SZABAD ugrani! Sok idióta miatt vesztettem csatát e miatt.
Az 1. hídnál OK.
Én is mindig megpróbálok kicsit lemaradni az elején, vagy megpróbálok a másik 2 társam mögött menni takarásban az elején, de csak azért, hogy a 3 ellenséges tank ne mind engem fogjon be automata célzóval,
és rohanni kell végig gyorsan, hogy elsőnek érjünk be.
Az első híd után egyenes szakaszban kell még vigyázni, ott könnyű hátbakapni a lövéseket.

A foglaláskor is sokszor ott cseszik el a társak, hogy egy tankot lőnek... és a többi ellenséges tank persze befoglal közben.
Ha meg elsőnek ér be az ember, akkor egyből takarásba kell menni, pl. a zászlótól jobbra a domb mögé.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#70416) Simi37


Simi37
őstag

Centi1-el hol az ászhatár? o.O
890xp 3. o
1048xp 2. o
1258xp 1.o
1500xp ász?
7kill, több mint 2,5k seb + 1k spot nem volt elég...

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#70417) ddt500hu válasza Simi37 (#70416) üzenetére


ddt500hu
veterán

Wotreplays-en 1301XP a legkisebb Ász. 3400dmg, 2500 spot dmg.

(#70418) Djuree válasza Simi37 (#70416) üzenetére


Djuree
félisten

2,5k dmg az semmi...arra ne várj ászt. :N

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#70419) Simi37 válasza Djuree (#70418) üzenetére


Simi37
őstag

Lehet h semmi de 1258 xp-t adott rá. :U

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#70420) Kean_Sorbo


Kean_Sorbo
őstag


Ferdinand.


Jagdtiger.


JagdPz E-100

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#70421) tigerk


tigerk
tag

Hali
Hát komolyan mondom ez a kv220 sokkal többet ér a type 62-nél.Saját tierjében rettenetesen op.
Harmadik körben ilyet mentem vele:


Üdv
Tigerk

(#70422) SaNyEe válasza xAttilax (#70408) üzenetére


SaNyEe
aktív tag

valószínű hulldownra gondolt. effektív páncélban 140mm-nél többet nem tudsz kihozni egy Tigris I-ből, hacsaknem sidescrapelsz.

Hulldown meg "lutri", vannak olyan páncélzónái a Tigrisnek a lövegpajzson amihez kell 200-220mm átütés és van olyan része is, ahova elég 150mm.

-- end of transmission --

(#70423) ddt500hu válasza Simi37 (#70419) üzenetére


ddt500hu
veterán

I.osztályra elég. :U

(#70424) Cseri0058


Cseri0058
őstag

ez az e100 geci a leghulladékabb tank a világom........... :W

(#70425) Simi37 válasza Cseri0058 (#70424) üzenetére


Simi37
őstag

Úgy érzem megint eladod...érdekes...nekem tesztszerón bejött mind2 ágyúval GOLD NÉLKÜL. És pattogtatott pedig teszten csak gold megy...

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#70426) Kean_Sorbo válasza Cseri0058 (#70424) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

:DDD

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#70427) emre válasza Cseri0058 (#70424) üzenetére


emre
veterán

Nem, a PTA és a Centurion is rosszab. (meg még van egy csomó)

De tudod mit, add el, vedd vissza és meg fog javulni. Ez nálad beválik. :)

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#70428) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Én még az SU-100Y-t fogom még megvenni prémek közül. Az legalább pusztít :))

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#70429) #43783936 válasza emre (#70427) üzenetére


#43783936
törölt tag

Lehet benne valami.
Nálam a Tigris 1-2, M5 Stuart és az Aladár is jobban muzsikált miután az eladás után pár hónappal visszavettem.
A fejlődésemre nem tudom fogni, mert ugyanolyan agresszív bloodsteve vagyok mint tízezer csatával ezelőtt. :D

h1mpi
Van pusztítóbb is mint a SU-100Y, és még pénzbe se kerül:
A közös chatbe beírt Siema PL. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#70430) Bad Pritt válasza emre (#70427) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ne húzd le a PTA-t, pls. :D Elérhető közelségbe kerültem és szeretném azt hinni, hogy élvezni fogom. Épp csak legénységi gondban leszek, a Spähpanzert sanszos, hogy meg fogom tartani.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#70431) Bingisz válasza Cseri0058 (#70424) üzenetére


Bingisz
addikt

Vagy csak nem a te stílusod, mint ahogy nekem a 121, és a 113.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#70432) scyllarus válasza xAttilax (#70408) üzenetére


scyllarus
veterán

Ó, én nem írtam azt, hogy én jobb vagyok :) Különben megvan a mai napig a garázsban, de elég régen játszottam vele. A nerf óta nem is vettem elő (nem direkt, így alakult). Egyébként sidescrape-re gondoltam, abban elég jól használható, bontottam le vele még én is pl. IS-6/8-at (nem emlékszem, melyik is volt), neki az első lövése átütött, amikor összefutottunk, utána csak pattogott, én meg 300-ra lefaragtam, amikor is 8-14-es állásnál jöttek a haverjai. Írtam, nem tipikus heavy, szemből nem elég vastag a páncélja, ráadásul mindenhol függőleges, ezt el kell fogadni. Neked HT élmény kell? IS2, T29, KV-3 a te T7-es tankod. A Tiger nem ilyen, de másképp használva nagyon is jó. Azért jön vele pár Acélfal, de nem lehet erre alapozni a csatákban. A játék nem ragaszkodik körömszakadtáig a valósághoz, hogy finoman fogalmazzak :D

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#70433) dfsz34 válasza Bad Pritt (#70430) üzenetére


dfsz34
őstag

A pta-t én nagyon szeretem, már megvan rá az első 3 három e-phasz gyűrű, izé kiválóság jele és a következő három sincs már messze. Tény viszont, hogy fullosan ér valamit, addig közepes szenvedés, nem a legrosszabb tank, amivel összefutottam a stock pta, de kell hozzá türelem.

Papír tank, a tornya néha megfogja, pattintja a lövéseket, de nem lehet a páncélra számítani, rendkívül fürge viszont, agilis (arty nagyon nehezen kapja el, ha elkezdem tekerni), nagyon jó átütésű ágyú, elég jó alfával, bár a pta-n igényli a célzást, a leo1-n állítólag még jobb ez az ágyú, nem ennyire érzékeny a becélzásra. Nem a legjobb csatám vele eddig, de kétségkívül a leglátványosabb demo, hogy mire képes a tank, ha sok ellenféllel kell egyedül helyt állni, akik vannak annyira ostobák, hogy szétszóródnak a térképen és azt várják, hogy egyedül támadjak, hát megkapják, amit akarnak :): [link]

(#70434) Simi37


Simi37
őstag

Szerintem a Hellcat még mindig használható. :DD (Csak a tolatás vág oda.)

Fanatikus tag vagyok yéééy.

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#70435) Cseri0058 válasza Bingisz (#70431) üzenetére


Cseri0058
őstag

nekem nagy kedvencek azok :D
de elnemhiszem hogy lehet ezzel a tankal játszani...
előnye 0
hátránya...igazából csak hátránya van :D

jelzem egyébként hogy most vettem meg 3-szor... :DDD

(#70425) Simi37

113-ról többen pattnak :U

[ Szerkesztve ]

(#70436) Simi37 válasza Cseri0058 (#70435) üzenetére


Simi37
őstag

Rosszul fogalmaztam. Ügyesen el lehet nyeletni a lánccal a lövést.

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#70437) Diarmand válasza dfsz34 (#70433) üzenetére


Diarmand
senior tag

Meglestem, jó kis replay, de azért illik megjegyezni, hogy ha a T34-ük nem lett volna annyira full tomato, hogy végig repesszel gyilkol (3x is meglőtt vele), akkor nem hozod le, mert így lövésenként kb 210-et sebzett beléd. Amúgy GG.

(#70438) dfsz34 válasza Diarmand (#70437) üzenetére


dfsz34
őstag

Amúgy szokták az ilyen puha tankokat he-vel lőni, ha oldalba kapott volna vagy átüt, akkor azt nagyon nem köszönöm meg, ezért érdemes az elejével srégen benyeletni a lövést lehetőség szerint. Mondjuk leo pta meg leo1 ellen én nem töltenék he-t, azért ezek nem a wt td-k, azok puha papírból vannak hajtogatva, ezek meg mondjuk kartonlapból :)

Ha nem he-vel lő, akkor nagyobb kört teszek és felspotolom vagy a másik oldalról nekimegyek a foglalónak, de nem vállalok be tőle még egy lövést. Amúgy pontosan ott volt a T34, ahol gondoltam, meg bíztam abban, hogy az eleje fogja bekapni, ott szinte biztos, hogy nem üt át, az esetleges modul vagy legény sérülést meg tudom kezelni. Van egy pillanat, amikor én mozgás közben spotolom a hegytetőn, úgy, hogy ő nem vesz észre közben, de jelzett neki a hatodik érzék, mert elkezdett hátrálni, szóval kicsit nagyon jobb a kamo értéke és a látótávja a leo pta-nak, mondjuk 2,6 skilles bandám van rajta, meg optika természetesen, bár szerintem a t34-nek is volt valami, legalábbis illik rátenni, na mindegy is, de nincsenek egy súlycsoportban.

(#70439) dfsz34


dfsz34
őstag

Egy kérdés, az átdolgozott Murovanka-n, találkozott már valaki olyannal, hogy jobb oldalon nyert a délről induló csapat?

Kezd nekem nagyon gyanús lenni, eddig ott mindig lemészárolták, aki odament, nem értem miért.

Megint csináltak egy második Erlenberg-et, ahol iszonyatosan lejt a pálya egyik oldala.

[ Szerkesztve ]

(#70440) Bad Pritt válasza dfsz34 (#70439) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Igen, ha nem rohan be mindeki a házak közé, akkor hozható délről is.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#70441) h1mpi válasza dfsz34 (#70439) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Erlenbergnél is hoztunk ma 2-3 meccset, pedig a rosszabbik helyen indultunk a dombnál. E-25-el felmentem a dombra a szikla mögé és a várba bemenő tankokat osztottam rendesen. :))

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#70442) dfsz34 válasza h1mpi (#70441) üzenetére


dfsz34
őstag

Igen, azt nem állította senki, hogy nem lehet megnyerni pl a védőknek Erlenberg bal oldalt, vagy murovankán a déli csapatnak a jobb oldalt, csak éppen én úgy tapasztalom, hogy ez nagyon ritkán jön össze.

(#70443) #43783936 válasza dfsz34 (#70442) üzenetére


#43783936
törölt tag

Erlenbergen nincs értelme a vár felőli oldalt védeni.
Mostanában az átkelők lefogása szokott bejönni a védőknek.

(#70444) dfsz34 válasza #43783936 (#70443) üzenetére


dfsz34
őstag

Hát igen, csak éppen még a jobb játékos sem értik ezt, hiába mondja nekik az ember a chat-ben. Pl ha védeni kell Erlenberg-et, akkor nagyjából megmondható, hogy sikerül-e, annak alapján, hogy mennyi tank megy el bal oldalra meghalni. Nagy ritkán összejön nekik a bravúr, talán minden tizedik csatában.

(#70445) rlazol válasza Simi37 (#70410) üzenetére


rlazol
addikt

Simi37 - 70410 - ez így nem igaz, nem tudhatod, hány csatát játszott le az új kitüntetések bevezetése előtt.

70416 - nincs olyan, h ászhatár. Naponta változik és pályánként más minden tankra. Körülbelül lehet azt mondani, h pl 1150 xp körül párducra, de attól még nem biztos, hogy 1200 elég lesz. :U

dfsz34 - 70439 - épp most jövök egy ilyen felállású, meglehetősen sima 15-4-es győzelemből. Replay. Ha követed a régi meneternedet csak kemp nélkül, vagyis az egykori varázserdőben előretör a déli csapat némi felderrel, akkor nem csoda. Ha leállnak várni a sült galambot vagy bemennek a faluba, akkor viszont nehéz ügy.

Ami Erlenberget illeti, én is el szoktam menni védőként a vár felöli részre tankkal, csak TD-vel megyek a másik irányba. A titka annyi, hogy ha befordulsz, vagy túlságosan előremész a dombon, akkor a kemper dombról szétszednek. Ha az ott lévő védőknek van eszük a szikla, a ház és a kanyar fedezékében megvárni, amíg az ellen egyesével benéz, akkor sima ügy. Sajnos sokszor mennek bután tovább és akkor 20mp az élet.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#70446) dfsz34 válasza rlazol (#70445) üzenetére


dfsz34
őstag

Érted, azt hogy mit kéne csinálni maximum pár játékos tudja a 15-ből és még ők sem mindig azt csinálják. Pont most volt Erlenbeg védés és egy hatalmas csapat ment el balra, beírtam, hogy veszíteni fogunk. Jó xwm mellett, megkaptam a szóbeli/írásbeli becsület sértéseket a chat-ben, aztán amikor én szóltam be a rohamosan fogyó bal oldali bandának, akkor meg kempernek tituláltak. Ja, hát persze, felredítetlen terepen, védés módban, rohanjak előre, na meg a jó édes #&#&@#@.

A jobb oldalon kilőttünk minden ellenfelet, de a csata persze sima bukó, sok hp-s ellenfelek megérkezni bal oldalról és befoglalnak. A lóri tárját kiürítettem rájuk, de kevés volt, nem bírtam a foglalást megállítani, se a a többiek, hiába lőttek, túl sokan foglaltak.

(#70447) ng0ofy


ng0ofy
KORREKTOR

9.3, hozzám csak most jutott el:

1: Mi ez a Murovanka? Eltévedtem rajta majdnem :D

2: most minden tankra ad mindenkinek egy csíkot/csillagot vagy mi?

(#70448) rlazol válasza dfsz34 (#70446) üzenetére


rlazol
addikt

ez sajnos igaz, kevesen tudják. :(
ebben csak az a bosszantó, ha 2 heavy beáll a forduló mögé, egy a ház melletti mélyedésbe a szikla mögé, egy sniper meg a ház bázis felőli oldalára a falu vonalat fedezni, akkor kb az egész ellenfél jöhet erre. Még egy jó kis fv304 egy lépéssel hátrébb és gémóver. :K

ng0ofy - elsőre én is néztem, amikor normál csatában az új felső pozícióból indított. :DDD
-nem, biztosan nem, miből gondolod?

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#70449) #70516736


#70516736
törölt tag

ez a kör összejött :D

[ Szerkesztve ]

(#70450) #70516736


#70516736
törölt tag

ez is megvan :Y

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.