Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#69801) Stigma.HC válasza jr1994 (#69800) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

rng fórum
replayt linkeled meg egy kis leírást, ahogy a többiek, majd látod

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#69802) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Urak! Aufk. Panthernél waffe vagy troll a megfelelő ágyú?
Meglett végre, a cél valami ilyen tank lesz majd. ;]

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#69803) szbalogh válasza h1mpi (#69799) üzenetére


szbalogh
őstag

Ez melyik T-25?

Nick: HE_Storm

(#69804) h1mpi válasza szbalogh (#69803) üzenetére


h1mpi
nagyúr

ÖööööÖööö E-25 :B Elírtam bocs!!

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#69805) PAWI válasza sith7 (#69767) üzenetére


PAWI
tag

Bocsi, most néztem fel. Sima Jactor mod-pack

(#69806) PAWI


PAWI
tag

Ami nagyon fun nekem, az a Tog, persze ha odaér a frontvonalra. :)
jól tudja osztani az áldást, ez egy vesztes csata ugyan, de nem rajtam múlott sztem. :N

T29-et megeszem, ha csak ketten vagyunk fedezék nélkül. :K

[ Szerkesztve ]

(#69807) Diarmand válasza PAWI (#69806) üzenetére


Diarmand
senior tag

:R

Úgy érzem lesz esélyem hármas TOG szakaszokra nemsokára ;]

(#69808) PAWI válasza Diarmand (#69807) üzenetére


PAWI
tag

3 Tognak olyan dpm-je és életereje van tier VI-ban, hogy megeszik bármi jön szembe pillanatok alatt. :)

És VII-ben is. :)

[ Szerkesztve ]

(#69809) Diarmand válasza PAWI (#69808) üzenetére


Diarmand
senior tag

Hatosban ez nekem egyedül is szokott menni ;]
De három TOG együtt áh... OP :C

(#69810) PAWI válasza Diarmand (#69809) üzenetére


PAWI
tag

:R

(#69811) szbalogh válasza Diarmand (#69809) üzenetére


szbalogh
őstag

Pályafüggő. Nemrég prokhorovkán az erdős részen tört előre 2 tog. Passzívban már messziről szpotoltam őket T34-85-el (4 skilles legénység + periszkóp). Azt se tudták honnan lövik őket. Alig sebeztek, bezzeg ami td-inknek jó napja volt :)

Nick: HE_Storm

(#69812) PAWI válasza szbalogh (#69811) üzenetére


PAWI
tag

Nem létezik! :P

(#69813) vhw válasza PAWI (#69808) üzenetére


vhw
addikt

A Tognak akkora teste és sebessége van, hogy semekkora dpm nem menti meg. :N

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#69814) PAWI válasza vhw (#69813) üzenetére


PAWI
tag

Világos, de ha már van 4 killem és 1500-2000 sebzésem, akkor boldogan halok meg. :)

Persze, azért ez nincs mindig így sajna.

[ Szerkesztve ]

(#69815) otto14 válasza h1mpi (#69804) üzenetére


otto14
senior tag

Ha bemászól egy T29 /32 képébe E25 - el, 10 fokos lövegsüllyedéssel sem látnak rád :D(értelemszerűen még sokan nem, de ehhez volt szerencsém)

[ Szerkesztve ]

asd

(#69816) jr1994 válasza Stigma.HC (#69801) üzenetére


jr1994
addikt

Köszi! Beléptem a fórumra, nem is kellett beírnom semmit csak rámentem a belépésre és bent is voltam de azt írja hogy "You have to complete 50 battles in order to create topics or post messages in this section"

26000 csata nem volt elég? :U

És szerintem megveszem én is a T-25öt :)

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#69817) scyllarus válasza Bad Pritt (#69752) üzenetére


scyllarus
veterán

Helyreállt a noobmeter, úgy tűnik.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#69818) jano_77


jano_77
nagyúr

Sziasztok

Kis kényszer pihin voltam - véleményem szerint olyas vmiért, amit itt mások is szoktak csinálni.....mind1 -, így nem tudom a fejleményeket. Érdeklődnék, hogy van-e már rendesen működő több soros garázs mod illetve olyan hang mod, amitől nem kezd el a játék kidobálni és beszaggatni rettenetesen?!
Igazából már csak ez a kettő hiányozna.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#69819) fradi81 válasza jano_77 (#69818) üzenetére


fradi81
veterán

hali
aslain modpackban lévő garázsmod jó.

moto g72, Ninebot d28e

(#69820) dvids válasza jano_77 (#69818) üzenetére


dvids
aktív tag

Xvmbe is be van építve immáron a többsoros garázs, ha azt használod.

(#69821) Clodovicus válasza scyllarus (#69817) üzenetére


Clodovicus
csendes tag

Hát, nekem nagyon gyanús még a noobmeter...
Az utolsó 7 napra (97 csata) 12284 wn8 értéket írt ki, ennyire jó biztos nem vagyok :))

[ Szerkesztve ]

Légy jó Mindhalalig!

(#69822) jano_77 válasza dvids (#69820) üzenetére


jano_77
nagyúr

Azt hiába állítottam át 2 vagy 3 sorosra és mentettem rá és indítottam újra a játékot, nem csinált semmit, maradt 1 soros sajnos. :-(

(#69819) fradi81: azt lehet esetleg tudni, hogy Ő melyiket tette be a modpack-jába?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#69823) Antonius1978 válasza Bad Pritt (#69802) üzenetére


Antonius1978
addikt

Ennek mekkora lesz a sebessege ? Kb 100 km/ora, nem ? :P :C

(#69824) dfsz34


dfsz34
őstag

Kár volt megvennem ma a T25-t meg az E25-t, nem bírok leállni velük.

A T-25 egyébként meglepően jól adja a kreditet, prém nélkül is:

915 sebzés 0 spot/assist 2 frag vereség kilőve - bruttó 18034 nettó 15370
454 sebzés 0 spot/assist 0 frag vereség kilőve - bruttó 12220 nettó 9277
1019 sebzés 0 spot/assist 3 frag győzelem kilőve - bruttó 24497 nettó 20909

Nagyon olcsó a javítása és a lőszer is. Azt megtippelni sem tudom, hogy átlagban kb mit lehet kihozni belőle, de szerintem 15-17e nettó kredit prém nélkül egy reális cél lehet vele és kb 8-900 átlagsebzés. Szerintem tier5-ben ez nem rossz, főleg, ha úgy nézem a dolgot, hogy legénységet képzek elsősorban és a kredit csak járulékos haszon. A 750 aranyat nagyon megéri.

(#69825) emre válasza jano_77 (#69818) üzenetére


emre
veterán

Akkor majd mások is elmennek lehiggadni, de ha nincs automatikus belépés meg sem találod a wot topikot?
Kezdek nem csodálkozni a problémáidon. Egyébként az xvm-be integrált garázs meglepően jól működik és a filter rendszerével is elégedett vagyok. Hogy nálad megint mi nem stimmel vele azt nem tudhatom, de erősen gyanítom hogy user error. A hang modra meg ma délután linkeltem egy összesítő oldalt, néha rá kellene nézni hogy a gnom mod neve mellé mikor kerűl az ok kifelyezés. De ha gondolod majd figyelemmel kisérem a dolgot esetleg csekély honorárium fejében letöltöm meg be is másolom a fájlomat.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#69826) unravel válasza dvids (#69820) üzenetére


unravel
őstag

(#69820) dvids a legfrissebb stableben is megvan már? a hangar.xc ben nem találok ilyesmit. hol keressem?

(#69825) imre ez így felbosszantott hajnali 3/4 5kor? lol .. hagyd már .. tudod, hogy milyen ...

¯\_(ツ)_/¯

(#69827) LobiDrg válasza dfsz34 (#69824) üzenetére


LobiDrg
aktív tag

Megvettem én is a T-25-t.Milyen felszerelést raktál rá ? Nálam Venti, töltésgyorsító és optika van.Egyébként tényleg jól hoz.A legutóbbi csatában volt 1350 sebzés 0 spot és 2 kill.Sajnos buktuk meg ki is lőttek de így is kaptam nettó 24000 kreditet :) Korrekt gép ezért az árért :))

(#69828) dvids válasza unravel (#69826) üzenetére


dvids
aktív tag

Szia, igen, az 5.3.5.ös verzióban fent van, a patch napján szedtem le és nekem kifogástalanul működik.
Carousel.xc filet keresd, az enabled legyen true, a rows jelenti a sorok számát.

(#69829) dfsz34 válasza LobiDrg (#69827) üzenetére


dfsz34
őstag

Töltésgyorsító, távcső (az optika 10% nem sokat ér, sajnos nagyon rossz a látótávja, inkább bevállalom vele, hogy megállok egy kicsit, ha körül akarok nézni) és célzásgyorsító.

A ventin gondolkodtam, de ennek az egyik gyenge pontja a célzás idő, azt fontosabb feljavítani. Illetve még egy dolgon érdemes elgondolkodni, ha lesz akcióban, akkor féláron venni 100-as benyát bele. Az 2,5e kredit és szerintem kitermeli, mert a jobb mobilitás miatt le lehet adni még plusz 1-2 lövést vele, de a teljes 5e kredit árat már szerintem nem tudná tartósan kitermelni, de a 2,5e az szerintem simán mehet bele.

Pont ezért jó a T-25, mert vannak ugyan gyengeségei, mint minden prém tanknak, de elég jól feljavíthatóak modulokkal, skillekkel, fogyóeszközzel.

Más. Eddig jól indult a napom, egyedül a vk-val nem sebeztem sokat, de azzal meg spotoltam egy jó nagyot malinovkán. A T37-t szerintem később ballanszolják majd a wn8 rendszerben, mert per pillanat viccesek a sávhatárok.

Kipróbáltam a T37-t mind a kettő hatos ágyúval és egy jó tanács, nem érdemes a tártöltőssel használni, kidobott xp és kredit volt. Először azt fejlesztettem ki és bár nem tűnt akkor rossznak, de a másik ágyú sokkal használhatóbb. Nagyobb pen és kicsit 3 sec felett tölt, ami ugyan több, mint amennyi a tártöltős kiköpi a skulót, de a célzásidő miatt mégis alig van időkülönbség a lövések között (általában persze, ha egy ellenfél seggébe kell közelről kitárazni, akkor persze jobb a tártöltős, de az elég ritka helyzet, sajnos nem igazán mozgékony a T37). A nagyobb pen miatt meg jobb sebzés átlagot lehet elérni vele és nincs a közel 17 másodperces tártöltési idő sem, minden 3. másodpercben lehet lőni vele. Aki még nem tette, szerintem ne fejlessze ki rá a tártöltős ágyút, nem éri meg.

Тank Wins Átl.Sebzés WN8
T37 2/3 1714 9253 (100)
Type62 1/1 1186 3330 (100)
T71 1/1 1714 3723 (100)
VK28.01 1/1 142 305 (16)

(#69830) LobiDrg válasza dfsz34 (#69829) üzenetére


LobiDrg
aktív tag

Köszi.Kipróbálom akkor a te összeállításodat is :)

(#69831) skopy


skopy
tag

Ha esetleg valaki mod pack hiányban szenvedne

Az akasztott embert, még az ág is húzza.

(#69832) Diarmand


Diarmand
senior tag

Mai első meccs (HáGének külön ajánlva):

Érdemes hozzá bármilyen kommentet is fűzni? :U

[ Szerkesztve ]

(#69833) Valentin90 válasza Diarmand (#69832) üzenetére


Valentin90
tag

Ez még egy múltkori csatámnál volt...futottam a sebzés után a stock motoros chi-toval...de ilyen eredményt nem gyakran látni szerintem. :DD
(Az egész bázist én húztam be)
LOL

[ Szerkesztve ]

(#69834) Diarmand válasza Valentin90 (#69833) üzenetére


Diarmand
senior tag

Stock motoros Chiri és Highway pálya.

400 meccs Tigrissel és Tundra pálya. Azért érzed a különbséget ;)

(#69835) Bad Pritt válasza Diarmand (#69832) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hasznos játékos és hasznos tagja a csapatnak, értékes képességekkel rendelkezik a klánja számára. Aranyat ér az ilyen, nem mindenki tudja, miképpen is lehet a csata alakulására ráérezve jó ütemben foglalni. ;]

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#69836) PAWI


PAWI
tag

Sziasztok! T71-re mit javasoltok? Én periszkóp, álcaháló és töltésgyorsítóra szavaznék, de csak pár csatám van vele.

(#69837) Drenadar válasza PAWI (#69836) üzenetére


Drenadar
veterán

arra leginkább egy hátsó spoiler kellene hogy be lehessen vele venni a kanyarokat akkor is ha picit lejt a talaj :D

töltésgyorsító elméletben nem mehet rá mert táras tank.
célzásgyorsító, periszkóp, álcaháló vagy a másik szem.

[ Szerkesztve ]

(#69838) PAWI válasza Drenadar (#69837) üzenetére


PAWI
tag

Célzásgyorsítóra gondoltam, igen. Csak elírtam. Szar, hogy hamarabb betölt, minthogy összeszűkülne.

:R

[ Szerkesztve ]

(#69839) Valentin90 válasza PAWI (#69836) üzenetére


Valentin90
tag

Attól függ milyen játékstílust akarsz vele játszani. Ha agresszív scout vagy, akkor venti+coated optic+Vert stab (ezt használom én is), vagy passzív scout venti+álcaháló+Bino.

(#69834) Diarmand: Persze, látom a különbséget, de annyira nem szidom az ilyeneket. Ha minden játékos 2000 Wn8 körüli értékekkel rendelkezne akkor még nagyobb campfestek lennének a játékban. Mindenki berohanna a jó pozíciókba és ott ülne a babérjain (vagy legalábbis nagyon nehezen mozdulna előre a csata). :)

(#69840) dfsz34


dfsz34
őstag

Úgy látom, hogy egy "picit" magasan van a T37 ász szintje jelenleg. Minden pro ezzel tolhatja :((
1260 sebzés és 5604 spot nem elég. hm...

Prém nélküli eredmények:
Map: Fiery Salient T37 xp: 1580 kredit: 39458
Csatában elért Achievement Szárnysegéd, Őrjárat, Kiváló sofőr jelvény: "1. osztály"

(#69841) vhw válasza Valentin90 (#69839) üzenetére


vhw
addikt

Ja... végülis ez történik klán csatákon (~mindenki 2000 WN) is... végtelen campfest...

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#69842) szbalogh válasza PAWI (#69838) üzenetére


szbalogh
őstag

Vstab,venti es tetszes szerinti tavcso.

Nick: HE_Storm

(#69843) PAWI válasza szbalogh (#69842) üzenetére


PAWI
tag

Köszi! :R akkor bino biztos megy rá,v stab is, a 3.-on meg majd még gondolkodom.

(#69844) dfsz34 válasza PAWI (#69843) üzenetére


dfsz34
őstag

A T71 esetébe a legfontosabb a látótáv, nem is kérdés. Páncélja nincs, a mozgás és az esetleges rejtőzés adja neki a védelmet és támadás közben meg a mobilitás. Látnod kell, hogy mi történik körülötted, hiszen akkor tudsz vele harcolni. A rejtőzést meg skillel érdemes megoldani, az álcaháló bár nem rossz, de ritkán kihasználható.

Emiatt nekem optika, bino és venti van rajta és 1,5 skill a legényeken. Mozgás közben 456m, ha leállok 519m látótáv. Ha egy fűszál megmozdul, akkor meglátom a 445m spot távolságon belül. A bino kell rá, mert általában olyanokkal kell harcolni, akik bokorban lapítanak, azért az 519m odavág nekik. Kell néha passzívan is harcolni, ahogy a helyzet adja, de nem túl sokat.

Az ágyút azért nem erősítem benne (bár a ventinek arra is van egy egészen mininális hatása), mert közvetlen közelről ki tudsz tárazni az ellenfél seggébe minden segítő modul nélkül is. Nagy távolságú harcnál meg a látótáv a lényeg, hiszen általában van időd a teljes becélzást megvárni.

Ha szeretsz passzívan játszani vele, akkor meg lecseréled a ventit álcahálóra, esetleg a bino-t valami másra. Szerintem viszont azt tényleg büntetni kéne valamivel, aki a T71-el túl sokat játszik passzív üzemmódban :) Ez a tank a mozgásra született és lehetnek taktikai megállók, sőt kellenek is néha, de ne az domináljon már.

A skillek esetében mehet rá elsőnek hatodik érzék meg kamo a rejtőzés miatt, másodiknak helyzetfelismerés (ez fontosabb, mint a kamo szerintem, kamo mehet harmadiknak), pillanatkép meg kuplungégető

(#69845) myckey


myckey
veterán

Hoi!

Van itt egy elég nagy problema.

Konkrétan nuku tank sziluett.

Ez már jelentkezett tesztszerón is, de ott jót kuncogtam rajta.
Itt már rendesben kissé hárdkúr csak a szemre hagyatkozni, ilyen rendszer mellett mint amit a wot nyújt.

(vórtánderben ez jól megy,aránylag)

Töröltem minden bajos mappát, meg lefutottam az ilyenkor szokásos köröket, de hiv.fórumon is csak annyi van hogy vágják a gondot és majd jön fix.
copjanak le :U

Néztem egy ilyen modot

mindig látható jelzés

na most ez a mod asszem tiltott.
de valamit ki kellene találni, míg nem javítsák a problémát.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#69846) PAWI válasza dfsz34 (#69844) üzenetére


PAWI
tag

Köszönöm szépen!!! :R ;)

(#69847) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Hülye Sturer Emil helyett ez bekerülhetett volna T7-be az új német ágba, tuti megtartós lenne. :(

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#69848) xtmod


xtmod
senior tag

mióta bünteti a wg, ha valaki netszakatás miatt kénytelen "kiszállni" ? tegnap óta több ilyenem is votlt, egyszer sem számolta el, amit a csatában elértem. kezd elegem lenni ezekből.

(#69849) PR0JECTNR56 válasza Bad Pritt (#69847) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Egyetértek. Ezt a gépet én is hiányolom, főleg úgy, hogy a Leopard 1 is belefért a keretbe, de ez nem. :(((

(#69848) xtmod: A 9.3-as frissítés eredménye, a jelenlegi büntetőrendszernek ez komoly hátránya, hogy akkor is simán megszívatja a játékost, ha rajta kívül álló okok miatt nem tud részt venni a csatában.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.