Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#69451) mokus1 válasza h1mpi (#69448) üzenetére


mokus1
addikt

de a mokus1ből a csokagm-et gondolnád? :)

(#69452) skopy


skopy
tag

leszedtem a 9.3 as frissítést, bemásoltam az update könyvtárba és
továbbra sem hajlandó elindulni a telepítés.

Az akasztott embert, még az ág is húzza.

(#69453) Habib[HUN] válasza Bingisz (#69450) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

A magasabb tier-ben található könnyű tankok tényleg nem csak felderítésre használhatóak. Legalábbis nem mind. Pl a mostani patch előtti Chaffe igazi gyilkológép tudott lenni. Egy táras francia is igen kellemetlen tud lenni ha az ember oldalába kerül... t71 szintén egy vadállat. Sőt a most megjelenő könnyű harckocsik simán képesek ellátni egy közepes tank feladatát. Csak gyorsabban, de kevésbé páncélozottan.
Igazából egy könnyű tanknak szerintem a feladata kissé összetettebb annál hogy pusztán felderítsenek. A csata első szakaszában a felderítés a fontos feladat. Vagy ha a pálya úgy kívánja gyorsan a kulcspozíciók elfoglalása. Ez akkor számít igazán, ha nincsenek medek, vagy ha vannak de jó szokásukhoz mérten nem teszik a dolgukat. Ha megvannak ezek a kulcspozíciók, jöhet a nyugis időszak számomra, a passzív scout felállás. Ez nagy segítség a tüzérségnek, és a tankelhárítóknak. Ha jó helyen van az ember, akkor ki lehet menni kávéért :D A végén, amikor már elég sok tank sérült, akkor jön a könnyű préda időszaka. "Release the Kraken" Az ember gyors, jó tűzgyorsasággal rendelkezik szinte bármilyen tankot képes kivégezni ha ügyes. Ilyenkor jön a szokásos arty mészárlás (counter arty lövést publikban ritkán látni), a lassú sérült nehéz tankok és td-k kivégzése.
Nos városi pályán nehezebb a felállás. Ott ugyebár a bokorban ülök és figyelek megoldás nem működik. Pl Himmelsdorf. Én ezen a térképen könnyű tankkal vagy mentem fel a hegyre. Vagy bevártam a saját tüzérségnek rohanó ellenséges könnyű tankokat. Első körben ezekkel végeztem. Miután kellően szétszóródott a nép, akkor akár még középen lehetett alkotni a felderítővel. Pár perc után, simán be lehet slisszolni. Elvégre eddigre már több részre szakad az ellen.
Én személy szerint a meccs elején meginduló, és 2 percen belül meghaló öngyilkos felderítőket nem értem. Szerintem akik ezt csinálják, nincsenek nagyon tisztában mire kapják az xp-t meg a kp-t.

[ Szerkesztve ]

(#69454) h1mpi válasza skopy (#69452) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem is ez volt, most újra szedem az egészet...

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#69455) Angel1981 válasza K6000 (#69446) üzenetére


Angel1981
veterán

"És hogy még egyértelmű legyen a WG ezeket a ligh tankokat úgy alkotta meg, hogy a játékosok FELDERÍTÉSRE használják."

Az elv lehet, hogy ez, de ahogy valamelyik kolléga írt itt korábban, ténylegesen ezt a taktikát a pályák max. 1/3-ában lehet használni. (Nagy, nyílt pályák, tele bokrokkal.)

Az okok a következők:
- a magas szintű tankoknak mind 400 méter körüli a látótávja, plusz az esetleges módosítók, mint coated optics, consumables, situational awarness, stb. - nem olyan nagyon nehéz kiszúrniuk egy scoutot, hiába, hogy annak mozgás közben nem változik a camoja
- a mostani pályákon magas szinten már gyakori eset a "mindenki lát mindenkit", mert egyszerűen kicsik a pályák! Ha lennének 1200x1200, vagy akár esetleg 1500x1500-as pályák, sokkal jobban lehetne használni tisztán felderítésre a scout lightokat, ténylegesen információval szolgálnának arról, hogy vajon merre csoportosulhat az ellenség? (Ez szerintem ráadásul egy tök izgalmas szerepkör is lenne, hasonlítana a valósághoz!)

Nem véletlenül gondolkodik a WG azon, hogy minden magasabb szintű tanknak nerfelje, a scoutoknak meg buffolja a látótávját - mondjuk megértem, mert egyszerűbb, mint gyorsan csinálni fél tucat, 1500x1500-as pályát.

#69453 Habib[HUN]: "Igazából egy könnyű tanknak szerintem a feladata kissé összetettebb annál hogy pusztán felderítsenek."

+1 az utána leírtakra

[ Szerkesztve ]

(#69456) skopy válasza h1mpi (#69454) üzenetére


skopy
tag

lehet igazad van, csak lementem a replayeket, meg a screenshot okat

Az akasztott embert, még az ág is húzza.

(#69457) mynames válasza h1mpi (#69454) üzenetére


mynames
senior tag

Most akkor szedjem le az egészet vagy várjak, hogy hátha megjavul?

(#69458) skopy válasza mynames (#69457) üzenetére


skopy
tag

ha gyors neted van szerintem ne gondolkozz :K
bár most nézem a oldaluk nem elérhető, viszont akkor sanszos, hogy ezért nem megy a játék sem még.

[ Szerkesztve ]

Az akasztott embert, még az ág is húzza.

(#69459) scyllarus válasza h1mpi (#69440) üzenetére


scyllarus
veterán

Aslain nekem se ment, megállt a csata töltésnél. Mod nélkül megy, úgyhogy ott van valahol a hiba. Nem baj, naponta 2x javít úgyis, ezt is meghegeszti estére.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#69460) h1mpi válasza mynames (#69457) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én itt tartok az újratelepítés után, azaz sehol... Azért ez kicsit gáz, hogy egy sima patchtől ennyire szétesik a játék... Nem nagyon találkoztam még ilyennel sose...

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#69461) Flayer válasza skopy (#69452) üzenetére


Flayer
senior tag

Próbálgasd én is így csináltam!
Nekem elindult a játék csak az volt a rossz,hogy a karakterek össze vissza voltak gondolom az angol nyelvű kliens miatt!
Nyomogattam sokszor a frissítést egyszer csak leszedte a területi hülyeséget kb 10 Mb volt!
Játék indul és a betűk is normálisak most már! :C

[ Szerkesztve ]

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#69462) Susana


Susana
tag

a héten csak ma van szabadnapom és pont most kínlódik a frissités... :(

(#69463) mynames válasza Flayer (#69461) üzenetére


mynames
senior tag

De miért kell ezt minden verzióváltásnál eljátszaniuk??? :W

[ Szerkesztve ]

(#69464) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Ezeket az idiótákat, kifagyott és figyelmeztettek inaktivitásért :DDD

Nekem lejött mindent feltett és zöld utat kaptam. Egy pár órám ráment, de kitartás, mert van esély, hogy frissül.

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#69465) skopy válasza Flayer (#69461) üzenetére


skopy
tag

Ledurtam az egészet mérgemben :DDD

Az akasztott embert, még az ág is húzza.

(#69466) adamgreen


adamgreen
senior tag

Na akkor látom mindenki felcsapott programozoba és patch szakértöbe.
Valoszinüleg hibás a patch vagy szásenkáék valamit csunyán elbasztak mert nekem lejött a patch le is frissitette de ugyanugy hibát ir ki a launcher. Viszont ha launcher nélkül elinditod a játékot akkor elindul és megy a 9.3. na de itt jön a fekete leves.Modok nem mennek egyik se.Sőt az uj kezelöfelület krixkraxokbol áll olvashatatlan minden. olyan mintha a programozo feléig irta volna meg a patchet vagy a játékot.Tehát biztos hogy lesz javitás vagy leállás.

[ Szerkesztve ]

(#69467) Lazsa Boy


Lazsa Boy
aktív tag

Üdv! Az alábbi problémám jelentkezett 9.3 frissítéssel. A "becélzott" jármű akár barát vagy ellenség nem jelenik meg a zöld/piros körvonal. Némely járműveknél a lánctalp jelzése látszik a képen látható módon. Segítséget kérek, mi okozhatja a gondot? /Teljesen újra raktam, nincs semmi mod, GPU: 7850, full/csökkentett grafikai részletességgel is hasonlót produkál/ KÉP

[ Szerkesztve ]

A térerő legyen veletek!!!

(#69468) Djuree válasza Lazsa Boy (#69467) üzenetére


Djuree
félisten

mod van fent?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#69469) Diarmand válasza adamgreen (#69466) üzenetére


Diarmand
senior tag

Nekem mennek a modok és maga a játék is. Még sincs elbaszva semmi, hm? :U

(#69470) adamgreen válasza Diarmand (#69469) üzenetére


adamgreen
senior tag

Akkor neked szerencséd volt. Akkkor viszont nem tudja a patchet leszedni és frissiteni rendesen annyian probálják.

amugy a honlapjuk se jön be dél óta. ;)

(#69471) Djuree válasza adamgreen (#69470) üzenetére


Djuree
félisten

nekem most is bejön, meg kb. 1 órája is bejött. :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#69472) Diarmand válasza adamgreen (#69470) üzenetére


Diarmand
senior tag

Tegyük hozzá, hogy nem megy minden mod amit felraktam, de vannak amik igen. A Patchet meg torrent kliensben szedtem le, bemásoltam a megfelelő mappába, launcher elindít, dolog elvégez és megy. Mintha a launcher hibát írt volna ki indításnál, de ugyanúgy el lehet indítani a gammát és megy is.

(#69473) mcwolf79 válasza Diarmand (#69469) üzenetére


mcwolf79
veterán

Igen, 1 embernek megy,a másik 50 meg szopókázik.
De biztos az 50-nél van valami user error, hogy egy nyavajás (elvileg) automatikusan feltelepülő patch-csel nem boldogul :W

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#69474) adamgreen


adamgreen
senior tag

Nah most leszedte a maradék 10 Megát most igy tökéletes .Modok most sincsenek.De a launcher még mindig nem megy.Valoszinu mindenki most akarja frissiteni egyszerre azt összedölt a mutatvány a ruszkiknál.

(#69475) Lazsa Boy válasza Djuree (#69468) üzenetére


Lazsa Boy
aktív tag

Semmilyen mod nincs, teljesen új nulláról rakva. Saját járgány.

A térerő legyen veletek!!!

(#69476) Lazsa Boy válasza Lazsa Boy (#69475) üzenetére


Lazsa Boy
aktív tag

Probléma konkrét oka nincs meg, viszont megjavult a rendszer. Csak a játékot raktam újra a hozzá kapcsolódó: ...AppData\Roaming\Wargaming.net\WorldOfTanks\ könyvtárat nem. Ledúrtam azt is. Újrakalibrálta az egészet és így már van körvonal piros/zöld ami kell.

A térerő legyen veletek!!!

(#69477) Flayer válasza adamgreen (#69474) üzenetére


Flayer
senior tag

Én a launcher indítom és ilyen!

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#69478) adamgreen válasza Flayer (#69477) üzenetére


adamgreen
senior tag

Örülj neki nekem meg gondolom még egy csomo embernek nem ilyen . :((

(#69479) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Meg lett az első JagdPanther tank ászom és az új 9.3-al :)) Vannak új kitüntetések, mint a tüzelj és ölj és a zúzó :P

Nekem fent van az Aslains modpack és működik rendesen.

replay

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#69480) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Oké. Semmi modot nem tettem még fel, de már bugos a játék:

Jól kezdődik. :D Szerencsére megoldható, remélem a teszt szövegfájljai nem sokban különböznek a live szerverétől.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#69481) fradi81 válasza emre (#69394) üzenetére


fradi81
veterán

ezzel a .patch fájllal mit kell tenni? Ja updates mappába rakni, de úgyse frissít. De. :)

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#69482) neato3loco


neato3loco
senior tag

Nem tudtok várni? :D Én megvárom még újra jó lesz. Nincs kedvem ezzel kínlódni. :D

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#69483) Bad Pritt válasza neato3loco (#69482) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Szokj hozzá, a kövi pár nap/hét arról fog szólni, hogy a különböző emberkék lerobbant WoT-jait próbálják/próbáljuk meg foltozgatni. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#69484) neato3loco válasza Bad Pritt (#69483) üzenetére


neato3loco
senior tag

Hát de miért lenne lerobbanva? Majd patch-el magától, nem? :F

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#69485) Flayer válasza Patrick76496 (#69480) üzenetére


Flayer
senior tag

Még neked le kell tölteni egy területi friss. és akkor jó lesz!
Nekem is ilyen volt lejött 10Mb és jó lett!
Az előbb mentem egy csatát modok nélkül ellenőrzés képen minden oké csak hát a modok nagyon hiányoznak! :F

[ Szerkesztve ]

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#69486) dfsz34


dfsz34
őstag

Embertelen mennyi szabad xp-t égettek el a zemberek, hemzsegnek a csatákban az új tier7-8 light tankok.

(#69487) Bad Pritt válasza neato3loco (#69484) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

De nem mindenkinek megy felhőtlenül, valaki modok nélkül játszani sem bír, másoknak hardveres problémáik vannak, stb... néha minden együtt.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#69488) vhw


vhw
addikt

Olyan nyugodt, kellemes érzés, hogy már lassan egy éve semmi modot nem használok... :))

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#69489) Jarod1


Jarod1
addikt

a irányítás csak billentyűzetről megy usb s konzolról nem mehet?

(#69490) Bingisz válasza dfsz34 (#69486) üzenetére


Bingisz
addikt

Egyedül az amcsi lightoknál kellett több free xp. A RU 251-hez például semennyi se kellett, a light T54-hez meg 100k, ami nem túl sok.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#69491) Simi37


Simi37
őstag

Huhúúúú. Ilyen alacsonyan még nem volt ászom Hellcattel :DD Ma 2 is volt 8 körből 1500 átlagseb és volt tupgun is :D Ami nagyon szúrja a szemem (régebben is írtam) az 12km/h tolatás. Nem lehet azt h kidugod magam azt 10m vossza mert meglőnek :(

Szerintem rástartolok a 3. csillagra :DD

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#69492) Angel1981 válasza dfsz34 (#69486) üzenetére


Angel1981
veterán

A WG nagy örömére...... :P

Jó, ezt szinte borítékolni lehetett, hasonló dolog történik most, mint anno WTF 100 vonal esetében.

Egyik népszerű magyar streamelő mondta, hogy "itt van ez az "X" tank, ami később került be a játékba, mint az az "Y".............úgyhogy erősebb nála!" :D

(#69493) Lazsa Boy válasza Lazsa Boy (#69476) üzenetére


Lazsa Boy
aktív tag

Korai volt az öröm, minden játék újraindításnál elszáll az egész és visszatér a bágos rettenet! HD tankok lánctalp körvonalai a többinél meg semmi jelölés. :))

Azért várom a tanácsokat/ötleteket hátha... :R

Ne csak "off" legyen, pár jól sikerült csatám végeredménye még 9.2-ből: SU-18, M4A3E8, Pz.Sfl. IVc

A térerő legyen veletek!!!

(#69494) dfsz34


dfsz34
őstag

A Leo PTA-val tényleg fel van adva a lecke az ászhoz. Igazi Kolobanov (nem olyan, hogy nem bír befoglalni támadás módban az ellenfél és egyedül maradok), top gun, 4,3e sebzés, jó része már úgy, hogy egyedül voltam stb. Hogy miért he -vel lőtt a T34, nem értem, kilencet lőtt az egész csata alatt, tehát nem az volt az oka, hogy csak ez maradt neki. Aranyat a végén használtam, amikor már csak két ellenfél maradt.

Map: Redshire Leopard Prototyp A 3 800 (x2 minden nap az első csatáért) 58 938
Csatában elért Achievement Top Gun, Védő, Kolobanov medál, Kiváló sofőr jelvény: "1. osztály"
[link]

Egy bajom van ezzel a pta-val, hogy nagyon lefele hord az ágyúja. Ha középre célzok, a földet büntetem vagy lánctalp lesz belőle.Ha feljebb célzok, akkor meg felmegy az égbe...

[ Szerkesztve ]

(#69495) neato3loco válasza vhw (#69488) üzenetére


neato3loco
senior tag

Én se ismerek egy mod-ot sem. Ezért ne is értem, mit jelent a szín például.

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#69496) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Segítsetek a 25-t sárga a nevem mellett mit jelenthet?

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#69497) fradi81 válasza h1mpi (#69496) üzenetére


fradi81
veterán

Elvileg a wn8-at, csak itt 0-100-ig terjedő skálán.

moto g72, Ninebot d28e

(#69498) h1mpi válasza fradi81 (#69497) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Az lehet, mert a wn8 értékem se magas :D

Köszi!

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#69499) sith7 válasza dfsz34 (#69486) üzenetére


sith7
nagyúr

ehhez "annyira" sok nem is kellett ... és amikor a WTE100 kijött ... második nap már szembe jött egy ... na , oda kellett free xp :K

(#69500) dvids válasza h1mpi (#69498) üzenetére


dvids
aktív tag

2000 meccs után a 25 egyáltalán nem rossz, nem kell szégyenkezni.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.