Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#69951) jano_77 válasza Djuree (#69949) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ezért szerintem kapsz majd a "nagy tesótól" egy kis ejnye-bejnyét szerintem! :N

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#69952) Djuree válasza jano_77 (#69951) üzenetére


Djuree
félisten

nemigen, mivel nem pénzért árulom. :U

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#69953) mtade válasza Djuree (#69952) üzenetére


mtade
aktív tag

Akkor érdekel... :DDD

[ Szerkesztve ]

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#69954) dfsz34 válasza Djuree (#69952) üzenetére


dfsz34
őstag

Kétszer lekaszálom érte a füvedet :)

(#69955) vhw válasza Djuree (#69952) üzenetére


vhw
addikt

Ja nem pénzért...
Bözsiért vagy Turbo rágós papírért? (vagy azért se szabad? :)) )

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#69956) mtade válasza dfsz34 (#69954) üzenetére


mtade
aktív tag

Füvezni is tiltott a fórumon. :)

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#69957) emre válasza jano_77 (#69926) üzenetére


emre
veterán

NoobMeter.com - World of Tanks statistics

Nem tudok jobbat, és változások alkalmával mindegyik meghülyül kissé.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#69958) MinionFlasH


MinionFlasH
senior tag

Egy nőt, és három malacot ÉRTE!!!! :DDD

(#69959) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Chaffee milyen most? Rengeteg amcsi legényem van és senki nem fér már a barakkba, ezért gondoltam rá, hogy elkezdem azt az ágat T5-től.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#69960) Bad Pritt válasza Bad Pritt (#69959) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Na ez érdekes: egyrészt mi a franc ez az ágyú a Chaffee-n? :Y
Másodszor miért van rajta 43K xp-m? Soha nem volt meg, valamire mégis ad kompenzálást.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#69961) szbalogh válasza Simi37 (#69898) üzenetére


szbalogh
őstag

Ha jól emlékszem én max 8-10-et lőhettem rá. Egy lepattant az oldaláról, 3-4 ment a láncra, aztán a kukucskanyíláson benyomtam 4-5 goldot. Ő 2 vagy 3 tárat lőtt rám, de ugye a T-127 elég kemény ráadásul jól beforgattam.

Nick: HE_Storm

(#69962) Angel1981 válasza Bad Pritt (#69960) üzenetére


Angel1981
veterán

Ennek az "új" Chaffe-nek ennyivel kevesebb a kifejlesztési költsége, mint a réginek.
Ergo, aki régen megszerezte, annak ennyivel többet kellett gyűjtenie, hogy meglegyen - ez lett most kompenzálva ezzel.

[ Szerkesztve ]

(#69963) Bad Pritt válasza Angel1981 (#69962) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Igen, közben rájöttem. :D Na mindegy végülis, most akkor elkezdem a T37-et, jónak tűnik az az ágyú rajta.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#69964) RaZroX


RaZroX
addikt

Sziasztok!

Gameplay-t szeretnék felvenni, a kérdésem az lenne, hogy hogyan tudom megcsinálni, hogy a HUD-ból csak a HP illetve a sebzések látszódjanak ? (Illetve a célkereszt látszódhat)

This is the way

(#69965) vhw válasza RaZroX (#69964) üzenetére


vhw
addikt

Hm... csak nem kompromitáló modok futnak a háttérben? :U

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#69966) dvids válasza Bad Pritt (#69960) üzenetére


dvids
aktív tag

Nem rossz a Chaffee továbbra sem, de a T37-et most nagyságrendekkel jobban élvezem. Remek kis tank!

(#69967) RaZroX válasza vhw (#69965) üzenetére


RaZroX
addikt

Mindössze annyiról van szó, hogy jobban néz ki a gameplay ha nem látszik minden sz@r és nem takarja el a fél képernyőt a hud. Amúgy egyedül Damage panelt használok.

This is the way

(#69968) dvids válasza RaZroX (#69967) üzenetére


dvids
aktív tag

Ha replayt veszel fel akkor megoldható.

(#69969) dfsz34 válasza RaZroX (#69967) üzenetére


dfsz34
őstag

Most nem tudom megnézni, de a v gombra nem az van, hogy mindent kikapcsol és csak a játék látható?

(#69970) jr1994


jr1994
addikt

De. Egyébként a játékoslista ha minden igaz eltüntethető, bár én sem tudom most megnézni, a térkép meg az m gombra eltűnik.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#69971) dfsz34


dfsz34
őstag

Lenyomtam 5 győzelmet a chaffee sport-al, ha napi 5 meglesz, akkor behúzom az 1 nap prémet meg a többi jutalmat.

Félelmetes egyébként, hogy már itt is elindult a kempelés. Egyedül foglalok, az ellenfélnél ketten, a harmadik ellenfél piszkosul lemaradt, de a mi két tankunk nem foglal, hanem a háztetőről lövöldözik. El is buktuk, ahogy kell.

Na meg az arany lőszer. Komolyan mondom, ez már mindennek az alja valahol. Ja meg a TK-zás, be is kékült legutóbb egy nagytudású.

[ Szerkesztve ]

(#69972) RaZroX


RaZroX
addikt

"V" gombbal az a bajom, hogy olyankor nem látszik a sebzés. Egyébként a végső megoldás az lett, hogy a játékosok és a minimap lett eltüntetve többi maradt. Köszi mindenkinek a válaszokat.

Ha kész lesz a vidi belinkelem. (1-2 nap ha minden igaz)

[ Szerkesztve ]

This is the way

(#69973) neato3loco válasza dfsz34 (#69971) üzenetére


neato3loco
senior tag

Tény, hogy a sebzés érdekében jobb lemaradni, de a Capture a fontos. Csak nem mindegy, hogy 3 db 100% HP-s tank ellen harcoltok, vagy mind lesebzitek, mire odaérnek 50%-ra.
Nekünk legalábbis ez a taktika jött be eddig a legtöbbször.

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#69974) scyllarus válasza dfsz34 (#69971) üzenetére


scyllarus
veterán

Én 27 győzelemnél tartok :) Úgy érzem, okt. 13-ig meglesz az 50 :D
Különben tényleg kellene ebbe a játékmódba (is) valami minimum IQ szint. Sokaknak még ez is nehéz, pedig ez már tényleg faék egyszerűségű... :W

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#69975) Djuree


Djuree
félisten

ez a tank racer baromság ez mi? minek ad erre 50k xp-t ha nem is lehet ebből a tankból semmit kifejleszteni. értelme van...max free xp-nek lenne jó, de ahhoz meg arany kell.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#69976) Bad Pritt válasza Djuree (#69975) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Bekapcsolod a gyorsított képzést és akkor máris a legényeknek van xp-je, akiket majd átrakhatsz bármire.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#69977) Simi37 válasza dfsz34 (#69947) üzenetére


Simi37
őstag

Nekem KV2 vel volt ez. :(

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#69978) neato3loco válasza Djuree (#69975) üzenetére


neato3loco
senior tag

HáGé leírta a választ! :)

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#69979) dfsz34 válasza Djuree (#69975) üzenetére


dfsz34
őstag

Kapsz egy 100%-os legénységet és arra összegyűjtesz, ha jól számolom 150e xp-t, mert 50 győzelem kell hozzá és utána adja a plusz 50e xp-t, meg 25e legénységi xp-t (azt nem tudom, hogy ezek akkor most összeadódnak vagy micsoda) meg 500e kredit, garázshely, ahogy le van írva. Ha összeadódik az 50e xp meg a 25e legénységi, akkor meg 175e xp lesz a legényen, de 150e-el számolok, nem biztos, hogy összeadódik.

Ezeket a legényeket át lehet rakni másik amerikai könnyű tankba és kb 40e-t vesztenek a kredites átképzéssel, azaz lesz egy 100%-os kezdő legénységed, akiknek az első skillen már összegyűlt kb 110e xp. Nekem már sajnos van két garnitúra amcsi könnyű tankos legénység, ezért a T29-re mennek majd és akkor csak egy töltőt kell felvennem újonnan. Ilyenkor kb 75e xp-t vesztenek, mert másik típusra mennek, de még mindig 100%-ról indul plusz marad nekik kb 75e xp az első skillen.

Magyarul kapsz 5 elég jól kiképzett amcsi legényt, ha az 50 győzelmet megcsinálod. Utána ezeket a legényeket át tudod rakni másik tankra.

(#69980) emre válasza RaZroX (#69967) üzenetére


emre
veterán

Csinálsz egy másik mod pack-ot a replay visszajátszásoknak, amiben akár benne lehet a free kamera is. A hud-ot meg kikapcsolod a replay elején.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#69981) Djuree válasza dfsz34 (#69979) üzenetére


Djuree
félisten

jah ez nem rossz, csak ne kéne versenyezni hozzá. az nem ez a játék, így nekem ez most kimarad :(

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#69982) Simi37


Simi37
őstag

Ez a rally k.... jó!! :C :DD Látszik h volt értelme anno annyit szimulátorozni :D Mások nekimennek sokszor a falnak Én 1szer sem :D Majdnem becapelek 1edül mire a kör többi tagja beér a körbe :D

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#69983) neato3loco válasza Simi37 (#69982) üzenetére


neato3loco
senior tag

Nyomd kormánnyal! :D

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#69984) Simi37 válasza neato3loco (#69983) üzenetére


Simi37
őstag

Úgy lenne a király :DDD Csak akkor hogyan lövök :DDD Te szerintem nem lehet kormánnyal. (amúgy van) Milyen jó h van belső nézet is XD

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#69985) sith7 válasza Simi37 (#69984) üzenetére


sith7
nagyúr

Wow - ot lehet kormánnyal : [link]

(#69986) Diarmand


Diarmand
senior tag

Kész. Feladom. Síkhülye vagyok a type62-höz, nulla teljesítmény, nulla játékélmény, számomra egy használhatatlan full szar ócskavas. Centikre vagyok attól, hogy eladjam...

(#69987) Vikthor


Vikthor
nagyúr

jó kör volt...

Victory!
Battle: Fiery Salient
Vehicle: Type 59
Experience received: 4 516 (x3 for the first victory each day)
Credits received: 83 744 (fine for damage caused to allies: 11)
Battle achievements: Patrol Duty, Steel Wall, Mastery Badge: "Ace Tanker"

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#69988) dfsz34 válasza Diarmand (#69986) üzenetére


dfsz34
őstag

Mit gondolsz, hogy miért adták oda ingyen? Tényleg nem sok mindent lehet vele kezdeni. Érdekes, hogy a wn8 szerint viszont elég jó átlagokat mentek eddig vele, de szerintem akinek volt az arannyal tolta (eddig legalábbis), de annak meg semmi értelme. Szórakozni van sokkal jobb tank is, a kreditet nem hozza kiemelkedően.

Nincs igazán érv mellette, hogy miért menjen vele az ember, egyedül a kínai könnyű legénységet képezni jó, de még azt is megcsavarták kicsit, mert ebben a parancsnok, a wz-ben a töltő a rádiós egyben, naccerű. A helyzetfelismerés skill-nek odavágtak egyet.

(#69989) Stigma.HC válasza dfsz34 (#69988) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Talán megfogják cserélni a legényeket hogy egyezzenek, patrik mondott valami ilyesmit.

Jó móka ez a rally, mindenki lövöldözik az elején, én meg csak megyek nyugisan előre és behúzom a zászlót, szóval ilyen érzés capra hajtani :D:D:D

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#69990) Bad Pritt válasza Stigma.HC (#69989) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Tényleg ilyen? :Y Várj, megyek én is! ;]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#69991) Diarmand válasza dfsz34 (#69988) üzenetére


Diarmand
senior tag

Jogos a kérdés, de anno kivették a boltok polcairól, ez meg kicsit ellentmond ennek. A spottolással az a baj, hogy a mostani pályákon hol a rákba derítsen az ember, pl egy Abbey-n vagy Lakevillen... nincsenek értelmes helyek a passzívkodáshoz, de az aktív spotoláshoz sem, csak alig pár pályán van erre normális lehetőség. Az ágyú vicc, tierje legszarabbja, a modulok porcelánból vannak, de még az aranylőszer is HEAT, hogy jobban érezed a törődést, mint már írtam a többi T7-es spotter keresztbe megbasz, a kredithez meg sebzés kell, de ezzel pfff.... mondjuk szépen díjazza a spot sebzést, de ehhez egyrészt erre alkalmas pálya kell (LEL) meg valamennyire értelmes csapattársak (ROFL).
Néztem vagy hét-nyolc replayt, ahol 2,5ezreket osztanak ki minimum, de olyan nyomorék mezőnyben talán még nekem is menne egy ezeröccá. Egyszerűen nem látom értelmét a mostani mezőnyben ennek a gépnek.

Bingisz: Kabbe! ;]

[ Szerkesztve ]

(#69992) Bingisz válasza Diarmand (#69986) üzenetére


Bingisz
addikt

Bezzeg a KV-220... :D

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#69993) RaZroX


RaZroX
addikt

WotFrames

íme wotos gameplay csatornám nagyon, nagyon kezdeti stádiumban, akit érdekel lesse meg már fent van 1 videó.

This is the way

(#69994) vhw válasza Diarmand (#69991) üzenetére


vhw
addikt

Kivették?
Ott sem volt, csak gift shopból lehetett megvenni eddig kb 2 alkalommal.

Annyi a lényeg, hogy nem kell mindenáron a spotot erőltetni, az ilyen könnyű tankok alulfegyverzett mozgékony közepes tankok - így is kell őket használni; mint egy medet.
Alkalomadtán spotolni.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#69995) Diarmand válasza vhw (#69994) üzenetére


Diarmand
senior tag

Ezt nem tudtam, ennyivel is okosabb lettem.

Lényeg, nem lényeg, már rég átalakítottam "med" szerepkörre (rammer, stabi, optik), de nem megy, Annyira fostosan gyér az egész jármű, hogy ezzel vallatni lehet :O

Aki képes vele alkotni, az szánjon meg pár visszajátszással legyen oly kedves.

[ Szerkesztve ]

(#69996) Bad Pritt válasza RaZroX (#69993) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Mik az irányvonalak? Kommentáros lesz vagy zenés, vicces, komoly, saját replayek vagy beküldött, montázs vagy egybecsaták, stream esetleg? :)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#69997) vhw válasza Diarmand (#69995) üzenetére


vhw
addikt

Hát ez így pont patch után nehéz lesz. :)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#69998) Antonius1978 válasza RaZroX (#69993) üzenetére


Antonius1978
addikt

Nem rossz, jo a zene is, de miert irsz angolul ?

(#69999) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Na, egy E 25 replay. A srácok ezzel a meccsel lettek 90%-osak+csoki, skilljük nincs, töltésgyorsító, álcaháló és periszkóp. Lemmingek jobbról be, aztán balra el, gyakorlatilag a bőség zavara volt, pedig alig mozogtam, de a legtöbb pályán vannak ilyen pontok, ahol aránylag könnyen lehet easy dmg-t szerezni. :))

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#70000) Preda


Preda
aktív tag

Hali!

Jó régen nem írtam már, de ezt a körömet meg kell osztanom veletek:). Ez volt a 3. játszmám Churcill VII-el .
Tornyot ráraktam free ből szóval még csak előzőről van meg a gun.
3470 dmg 1747 spot dmg 2690 bolcked dmg .
Hát ennél jobb köröm nem hiszem, hogy valaha lesz :).

Replay

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.