Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#41101) Bad Pritt válasza Drenadar (#41098) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Vágom,én is hulldownba tolom ha tudom. Az bosszant, hogy közelharcba nem érdemes menni vele egyáltalán, mert a lőszer az alsó lemeznél van és 90% hogy ellövik. Megjavítom, aztán ellövik megint. Most jobb a helyzet de majd megnézem szerintem, hogy a vizes lőszertartó segít-e még.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#41102) Kakumix


Kakumix
senior tag

Milyen tankot vegyek, ha négy (vagy öt) nemzetnél is csak egy-egy T2-es arty hiányzik a szakértő plecsnimhez? Nem vagyok otthon kis tierben és a gépem sem bírja a sok géppuskázást, ami ott zajlik :)

[ Szerkesztve ]

Legyen szép napod!

(#41103) Drenadar válasza Bad Pritt (#41101) üzenetére


Drenadar
veterán

érdemesebb vele ezeket a szitukat kerülni és hasznosabb cuccot feltenni rá... lőszerrekesz ide vagy oda :D

egyedül én sem mertem vele sehova se menni... sokkal kevesebbszer kerülsz olyan helyzetbe, hogy az kelljen, mint hogy nem :)

(#41104) Drenadar válasza Kakumix (#41102) üzenetére


Drenadar
veterán

pz 1 ?

(#41105) eastsider válasza Drenadar (#41097) üzenetére


eastsider
nagyúr

hát igen. a suzuki is fémből van :))
[link] de nem akarok flamet indítani :)

nemrég tartottam én is a T82-nél. (egész jó volt) persze egyből inkább T40-re ugrottam, ahogy tudtam, ez meg tényleg jó

(#41106) Drenadar válasza eastsider (#41105) üzenetére


Drenadar
veterán

jó én nem értem... de én nem is vagyok szervizes, nem láttam ide oda hajló apple air-t sem, és még csak egy állítólag fém laptopom volt/van.

(#41107) GeneraL_XTX válasza Cray Tyler (#41086) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Ha Intel CPU lesz a gépben, akkor csak nVidia VGA-t engedj mellé. Ha AMD CPU lesz a gépben, akkor ATI VGA-t válassz mellé.

Ez így nettó hülyeség, már bocs. :C

(#41108) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Másnak is bedöglött a wot, vagy csak nekem?

(#41109) Cray Tyler válasza Drenadar (#41106) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

Papír noti = az adott márka lowcost vázaira épülő modellek. Lenovonál ez pl. a G500 váz, Dellnél az Inspiron. Közös ismérvük, hogy elérhetők az ilyen vázakra épült gépek már 100k HUF környékén is, de van belőlük jó erős hardverrel felpimpelt változat is bőven, akár 200k feletti árakon. Tehát mintha vennél egy Suzukit egy Ferrari motorral. Pl. egy Lenovo G500-at egy benga i7-es CPU-val. Ezek a papír-notik.

(#41110) Cray Tyler válasza GeneraL_XTX (#41107) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

Vagy indokold meg, vagy linkelj valami szépet. Én egy elég kimerítő cikkben írtam meg a tapasztalataimat erről. Kérlek olvasd el, korábban linkeltem. Ezt követően szívesen veszem, ha mesélsz újat a kérdéskörről, ugyanis a mai napig sem vagyok maradéktalanul elégedett a talált megoldásokkal.

szerk: a cikkem alatti kommenteket is olvasd el kérlek, mielőtt lehülyézel. Megint. Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#41111) diegho válasza GeneraL_XTX (#41107) üzenetére


diegho
nagyúr

Notinál nem igazán... PC-nél az, de a noti téma teljesen más, ott az Intel cpu és AMD vga elég sok szívást tud okozni, ha a gyártó szarik a driver supportra.

(#41112) GeneraL_XTX válasza Cray Tyler (#41110) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Én elég sok notit használtam már intel procival és M-es radeonnal, egyikkel se volt problémám, ismerőseimnek is csak azt ajánlom,(mert adott árszegmensben erősebb megoldásai vannak, mint a zöldeknek, a Mantle eljövetelével ez még jobban kihangsúlyozódik majd.) senki nem panaszkodott még.

Rosszat fogtál ki, vagy user error, esetleg tényleg a gyártó hibája, tök mind1, ettől ezt még ne írd úgy, mintha általános lenne, mert nem az.

[ Szerkesztve ]

(#41113) emre válasza sith7 (#41083) üzenetére


emre
veterán

A heavyn megkapod azokat a lövegeket amiket a med-en ki kell majd fejleszteni. Szóval előbb heavy, de én egyszerre csináltam a kettőt. A med ágat a light-ok felöl toltam, nem biztos hogy jó döntés volt. Most már mindegy de a 34-1 nagyon nem tetszett. Viszont az 59-16-al sem könnyű az élet.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#41114) sith7 válasza emre (#41113) üzenetére


sith7
nagyúr

értem ... egyelőre nem tudom mit csináljak, tesztszerveren a 121 jobban bejött, mint a 113 ... majd még próbálgatom :R

(#41115) Chris0321 válasza Tuco Ramirez (#41078) üzenetére


Chris0321
addikt

Mennyire kezdő? Mert ha nem jutott el még 8-as szintre egy két ágon akkor nem nagyon kellene erőltetni a 8-as prémtankot. Kell egy kis idő míg megtanulja az ember, hogyan kell nagyobb tierben játszani, nem szabad elkapkodni a dolgot.

(#41116) Cray Tyler válasza GeneraL_XTX (#41112) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

Ismételni tudom magam, és diegho is leírta tömören: amelyik notiban IGP-s Intel CPU van, és mellé a gyártó AMD-s dedikált VGA-t is tesz, és emellé nem írja meg a drivereket rendesen, azokkal a gépekkel komoly gondok vannak, ha a dedikált VGA-t maximálisan szeretnéd kihasználni.

Tehát az állításom: ha IGP-t tartalmazó Intel CPU-s notit veszel, akkor én csak nVidia bázisú dedikált VGA-t ajánlok mellé. Azokkal sokkal kevesebb a szívás.

Nézd csak, leírom neked szépen, listában. Ezen tényezők együttes fennállása esetében érvényes a fenti kijelentésem:
- Intel IGP-s CPU
- AMD alapú dedikált VGA
- hanyag gyártói driver support

A témának kiterjedt irodalma van szerteszét a neten, egy-két google-kereséssel erről magad is meggyőződhetsz. Ha már a cikket nem olvastad el. És alatta a kommenteket sem. Tisztelettel.

(#41117) Angel1981 válasza diegho (#41082) üzenetére


Angel1981
veterán

Így már én is jártam!
A fejemre kenhettem a szünetmentesemet!
(Na jó, nem teljesen, mert a vasnak nem tesz jót egy áramszünet, de a játékélmény tekintetében mintha nem is lett volna UPS...)

HáGé#41101: ok, ezt az infót várom majd, mert a középtávú tervek között igencsak szemezek azzal a vassal, és ez a kérdés bennem is felmerült! :R

[ Szerkesztve ]

(#41118) eastsider


eastsider
nagyúr

hol lehet elérni a tesztszervert? keresgettem, de nem leltem

(#41119) LicskaiJ válasza eastsider (#41118) üzenetére


LicskaiJ
aktív tag

(#41120) eastsider válasza LicskaiJ (#41119) üzenetére


eastsider
nagyúr

köszi

(#41121) szallasi007


szallasi007
őstag

Hali,

van vagy volt már valakinek olyan tapasztalata, hogy játszik -> kilép, gép kikapcs, bekapcs wot indít és nem történik semmi? Launcher ugyan elindul, de maga a játék már nem. Eredeti win 8.1 van a gépen, eddig nem volt vele baj. Integrity-t ellenőriztem 100%-osnak írja. Reinstall segít csak vagy van ötlet?

(#41122) Drenadar válasza szallasi007 (#41121) üzenetére


Drenadar
veterán

ne launcherrel indítsd hanem az indítófilellal... oszt menni fog.

(#41123) szallasi007 válasza Drenadar (#41122) üzenetére


szallasi007
őstag

úgysem megy :( :O

(#41124) Mister_X válasza Drenadar (#41122) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nekem szerverre nem akar felcsatlakozni? :F Pedig fél órával ezelőtt még szarrá lövettem a Stuartomat.

Ja, hogy sorbanállás van...

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#41125) sith7


sith7
nagyúr

EU1 lehalt

(#41126) Linkin válasza sith7 (#41125) üzenetére


Linkin
senior tag

az a legjobb hogy most van CW

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#41127) smisa válasza Mister_X (#41124) üzenetére


smisa
őstag

nem csak sorbán állás iszonyuan laggol ki is léptem :(

(#41128) dfsz34 válasza smisa (#41127) üzenetére


dfsz34
őstag

Játszhatatlan, iszonyatos.

Érdekes, hogy viszont nem mindenkinek. Egy type most csinált 2164 alap xp-t, mert nem tudtuk meglőni, forogtunk össze vissza. Érdekes, hogy csak a mi csapatunk panaszkodik, mert ez nem lag, a ping rendben van de csúszik minden. Szerver problémának nézem, de mintha lenne sötét oldal, meg világos, hogy rohadnának meg a szemét manipulációkkal még ilyenkor is.

(#41129) sith7 válasza Linkin (#41126) üzenetére


sith7
nagyúr

az gáz :W

(#41130) Linkin válasza dfsz34 (#41128) üzenetére


Linkin
senior tag

Mentem pár csatát és nálam az ellenfél is laggolt úgy hogy nem kell rögtön rosszra gondolni rögtön.Így izgalmas CW-t játszani is főleg

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#41131) Kakumix válasza Linkin (#41130) üzenetére


Kakumix
senior tag

Nálam is írta az ellenfél is, de szerintem csak kábítottak minket, mert 2-15 lett a vége és a kék lorraine szakaszuk csak 9 tankot lőtt ki.

Legyen szép napod!

(#41132) dfsz34 válasza Kakumix (#41131) üzenetére


dfsz34
őstag

EU2 nem lagzik annyira, nekem legalábbis, bár páran itt is sírnak, de az inkább csak az átlagos szám.

Játszható az EU2, csak nagyon sokat kell várni a csatára mindig.

(#41133) Viktoár válasza dfsz34 (#41132) üzenetére


Viktoár
addikt

Nálam 70ms körüli a ping eu2-n.Itt-ott megugrik a kép de azért játszható.

Amúgy mi történt hogy ilyen állapotok uralkodnak?

Üdv:Viktor

(#41134) scyllarus válasza dfsz34 (#41128) üzenetére


scyllarus
veterán

Én is a JPzIV-el El Hallufot kaptam, örültem, aztán el se bírtam indulni. Mire visszaléptem, a többiek is panaszkodtak (a mi csapatunkból), hogy kivágta őket a gép. Ugyanakkor T40-nel lőttem szét az egyhelyben forgó Mardereket Arctic Regionon. Mintha mindig csak az egyik csapat szívna...
Matildával nyertem és kaptam 200 xp-t úgy, hogy a csata belépőképernyőjéről csak a füstölgő roncsra jutottam be. Himmelsdorfon mindenki forgott össze-vissza, már a közös cseten röhögtünk egymáson. (World of Drunken Tanks)
Konkrétan játszhatatlan lett a végére, szerencsére már csak egy győzelem kellett, mire idáig romlott.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#41135) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Egy kis hellcat pusztítás ;]

You are not prepared.

(#41136) Viktoár


Viktoár
addikt

Előbb az erlenbergi pályát úgy kezdte a jagdtiger hogy beronygolt a vízbe és "megfulladt". LOL

Kikpatunk,de nem azon múlt. :D

Üdv:Viktor

(#41137) Švejk válasza Viktoár (#41136) üzenetére


Švejk
őstag

Nekem is volt már ilyen, csak akkor a gép fagyott le. Erlenberg, ARL44, elindulok, nyomom a W-t ahogy tudom, 2 másodperc múlva gondol a gép, és lefagy. Én meg persze hogy bele a vízbe. Inkább nem akarom tudni mit írtak rólam :D

(#41138) Vikthor


Vikthor
nagyúr

ti is perceket vártok a csatákra még a garázsban?

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#41139) Viktoár válasza Vikthor (#41138) üzenetére


Viktoár
addikt

min. 2 perc de inkább 3 :U

Üdv:Viktor

(#41140) Vikthor válasza Viktoár (#41139) üzenetére


Vikthor
nagyúr

ez miért van?

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#41141) Viktoár válasza Vikthor (#41140) üzenetére


Viktoár
addikt

Passz,de nekem még kell 6 kill a napi 30-hoz,nem hagyom veszendőbe menni a sok kreditet. :N

Üdv:Viktor

(#41142) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Na ezzel a körrel végre meglett az 50 amerikai tank... :K

You are not prepared.

(#41143) KisApám


KisApám
addikt

Mai nap:
LAG, LAG, átlag 42% nyerési esély, tomato háború.
Lassan de biztosan haladok.
LEFELÉ... de nem bírom abbahagyni, jó játék.

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#41144) Jo33by válasza Vikthor (#41138) üzenetére


Jo33by
tag

várat, de attól ugyanolyan gyalázatos az MM: Minthogy azt fejlesztenék fel nem a sok mihaszna tank ágat dobálják be. Pályák terén azért a Wot jó párszor melléfogott már lásd azt amit már kivettek pálya mikor mindkét csapat a dombon fent állt és egy szerpentinen lehetett felmenni mekkora bukta pálya volt az.Ezt a Komarint is minek erőltetik már egyszer kidobták aztán visszatették nemrég.

(#41145) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

Srácok test szerveren hol van a national battle? sehol nem találom :(

(#41146) Jo33by


Jo33by
tag

Nem igaz hogy nincs benne manipuláció, bármelyik tankkal megyek...bukta. Már 3 kilókat sebzek az Indian-Panzerral akkor is bukta. Mi alapján rakja össze?

(#41147) bullseye válasza Jo33by (#41146) üzenetére


bullseye
addikt

Izé, amikor legutóbb beszéltem SerBbel, említettem neki, hogy folyton szidod. Lehet, hogy nem kellett volna?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#41148) joergie válasza GeneraL_XTX (#41145) üzenetére


joergie
őstag

a nesönel bátölt úgy tudod bekapcsolni, mint a többi játékmódot, assault, encounter ésatöbbi.
az a nagyon konkrét neve hogy: Confrontation

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#41149) Viktoár


Viktoár
addikt

5-6 tierbe azonnal betesz nem kell várni.

Üdv:Viktor

(#41150) GeneraL_XTX válasza joergie (#41148) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Thx :R

Gyerekek, kipróbáltam most a tesztszerveren a Tiger2-őt, hát úgy érzem az lesz az én tankom, valami zseniális, nagyon tetszik:) Sokkal jobban, mint a mostani IS3-am (bár az még nem fullos, nincs meg atop ágyúja).

Azthiszem ezekután elsődlegesen ráfekszek a német heavy ágra, már nem sok kell a Tigris1-ig :C

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.