Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#41901) Pete55555 válasza diegho (#41876) üzenetére


Pete55555
addikt

Na, ezt én is várom, még 10k XP kell a cromwellhez, haverom (is) mondta, hogy elég kellemes az az ág.

(#41897) Angel1981 Nem tudom, hogy ammorackelte, vagy egyszerre kapott annyi sebzést, több tanktól, hogy csak egy villanás volt a tank...

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#41902) Simulacrum válasza gagyenkov (#41889) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Egyértelműen a 9-es a cél mind a med, mind a heavy ágon nekem a britekkel.

(#41903) Zeratul válasza sith7 (#41888) üzenetére


Zeratul
addikt

Rejtett erőforrás lehetett, azok szoktak rákozni.

(#41904) diegho válasza Pete55555 (#41901) üzenetére


diegho
nagyúr

Estére írom meg.

(#41905) #43783936 válasza ryger (#41900) üzenetére


#43783936
törölt tag

Érdemes az angol med vonalat húzni, speciel ha visszaolvasol, épp arról írogattunk ma is.
Németnél el kell dönteni hogy heavy vagy a med vonal jön be inkább.
Szerintem a Panthert bűn kihagyni, ezért azt a vonalat ajánlom. :)

(#41906) Lipton


Lipton
őstag

Köszönöm a válaszokat!

Próbálkozom a KV1 tankkal, kicsit fejlesztem és meglátom mi lesz belőle.
A Matildát már valamennyire megszoktam, az jobban a kezemre áll és lassacskán jönnek az eredmények is. Az után nagyon furcsa volt a KV minden szempontból. A csatákban láthatóan jól szerepel, nyilván van ennek alapja is. Innen is többen jót mondtatok róla. A játékban nézve a többiek mozgását még a T 34 85 tetszett meg valamiért de az nyilván nem ennek a KV-nak a párja. Nincs sok tapasztalatom a játékkal így nem minden esetben látom a "valós különbséget" két tank között az adatlapok alapján. Látom persze mi mennyiben jobb/rosszabb de nem tudom mit jelent ez a csatamezőn pontosan. Most egy kicsit csalódott vagyok a KV miatt és az van bennem hogy inkább a T 34 85 kellett volna. Természetesen ez egy érzés és semennyire sem objektív és tényeken alapuló dolog.

(#41907) sith7 válasza ztibor (#41891) üzenetére


sith7
nagyúr

csodás :(((

Zeratul
Mondjuk úgy, kiakadt rendesen ... meccs után még a a főmenüben is nyomta tovább a chat -et

diegho
Ez a sok csatás cromwell. Rengetegen csinálják ezt. Bemennek low tier company-ba és ott játszanak, mert nagyobb tankokkal, pláne randomban esélyük nincs.

A cromwell szó helyére még be lehetne írni pár tankot, nem ?

[ Szerkesztve ]

(#41908) vJokka


vJokka
aktív tag

Egy jó tanács a hosszú útra indulóknak :DDD

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#41909) PR0JECTNR56 válasza vJokka (#41908) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Ezen jót mosolyogtam, köszönöm. :C

(#41910) Angel1981 válasza ryger (#41773) üzenetére


Angel1981
veterán

Erre így szinte lehetetlen válaszolni, mert nem ismerünk; mennyi csatád van eddig, és milyen harcmodor jön be?

Azt tényszerűen le tudjuk írni, hogy melyik vonal milyen harcmodort képvisel, de hogy az Neked be jön-e vagy sem, azt előismeretek nélkül senki meg nem mondja! :)

Az angol vasak (med/ heavy / TD) általában pontosak, jó az átütésük, gyorsan céloznak, viszont kicsit sebeznek, páncélzatuk is sokszor kevéske, ergo nem az első vonalba valók, hanem távolabbi támogató tankok, és a nyílt terepnek örülnek jobban.

A németeknél hasonló a helyzet, talán kicsit jobban megállják a helyüket közelharcban.

Ha kezdő vagy, akkor:
Szerintem a VK 3001-ről majd a VK 3601-re menj tovább a mediumok több tapasztalatot igényelnek - persze ha megfelelően akarja őket használni az ember.
Azonban még jobb lenne a KV-1, talán a legjobb "tanuló tank" a játékban, ahogy pár hsz-el ezelőtt is írtam.
És még egy jó tanács; ha kezdő vagy, ne rohanj előre a tierekben, állj meg 4-5 környékén vagy ezer csatára, és tapasztald ki a játékot! ;)

#41901 Pete55555: ok, értem, így azért más! ;)

[ Szerkesztve ]

(#41911) jano_77 válasza Angel1981 (#41899) üzenetére


jano_77
nagyúr

Vajon hányadik acc-ja lehet az illetőnek!? :U :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#41912) joergie


joergie
őstag

Erről ki mit tud? most találtam a 8.11 videóban, ami a hírek közt van:
úgy mozog kb mint egy fcm50t heavy-med hybrid(csak ez amerikainak néz ki)

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#41913) gagyenkov válasza Simulacrum (#41902) üzenetére


gagyenkov
tag

Nem a 10-es? Az FV4202-őt csak azoknak ajánlom akik szeretik a brit vasakat mivel nem igazán CW képes harckocsi. Az FV215b viszont vihető CW-re ezért ajánlom előszór azt kihúzni! Bár én fordítva csináltam :) Persze nekem már akkora volt egy pár CW képes vasam ;)

W.O.T: gagyenkovHUN Klán:BPP

(#41914) PR0JECTNR56 válasza joergie (#41912) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Ránézésre valamilyen STA-1 származéknak tűnik.

(#41915) gagyenkov válasza joergie (#41912) üzenetére


gagyenkov
tag

[link]

W.O.T: gagyenkovHUN Klán:BPP

(#41916) joergie válasza gagyenkov (#41915) üzenetére


joergie
őstag

ennyire benéztem volna? pedig láttam már párat csatában mindegyikből
tényleg az. csak mednek gyanúsan hosszú volt, azért nem rémlett. sorry

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#41917) Enzolord válasza joergie (#41912) üzenetére


Enzolord
addikt

Szerintem is a Tier8 Japán med, a japán zászló ott figyel a torony hátulján..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#41918) Bad Pritt válasza joergie (#41912) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ez új lesz? Csak mert ahogy nézem, ez így egy STA-1. Ott a torony oldalán a fehér alapon piros kör meg a festés is japán.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#41919) gagyenkov válasza Simulacrum (#41902) üzenetére


gagyenkov
tag

Az egyik kedvencem. :)

W.O.T: gagyenkovHUN Klán:BPP

(#41920) K6000 válasza zsolthee (#41887) üzenetére


K6000
tag

Elő kell vennem nekem is, ha ilyen kevés demage-re megadta akkor én is megcsinálom :D
Gratulálok hozzá...

ASUS PSCH-L 3.2GHz HT Intel. 4db Corsair 1GB ECC DDR ram 400MHz dual channel, SCSI U320 Seagate 73GB 16mb 15000rpm 2db (raid 1) + 2x WD160 RE (sata raid 0) + HP SCSI Dat72

(#41921) jano_77


jano_77
nagyúr

ITT a második részhez senkinek nincs tanácsa, véleménye, tapasztalata? :F :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#41922) Angel1981 válasza jano_77 (#41921) üzenetére


Angel1981
veterán

Bocs, de eléggé "összetett" hsz, mint tartasz "második rész"-nek? Az automatikus bant?
Nem játszom teszt szerverrel, nem tudom - mindenesetre ha a véletleneket is beleveszik, és már egyből az első után ban jár, akkor az meg a ló másik oldala!
Inkább valami olyasmi kéne, hogy "X" csatánként 1 db TK megengedett, mondjuk 100 / 1.
Aki 100 csata alatt 2 db TK-t csinál, az akkor is magára vethet, ha nem volt szándékos.

Nekem speciel véletlen TK-m talán ha 5 akadt a 4500 csata alatt, de emiatt akkor sem akarnék izgulni egy adott helyzetben... :U

Hogy írjunk SerB-nek a goldammo nerf ötleteinkről? Szerintem ugyanúgy elküldene a búsba mindenkit, ahogy szokta! :P

(#41923) L-e-f-i-e válasza jano_77 (#41921) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Már mondták, hogy a gold ammo jó ahogy van, az ilyen komolytalan ötleteket meg szerintem is kiröhögik :DDD

=^-^=

(#41924) jano_77 válasza Angel1981 (#41922) üzenetére


jano_77
nagyúr

Basszus...elbactam a hsz linkjét és rosszat tettem be....nem csoda akkor, hogy vissza kérdeztél és nem értetted, mit kérdezek. :U Sry
ERRŐL lett volna szó és a MÁS-al kezdődő rész.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#41925) Chris0321


Chris0321
addikt

(#41926) Angel1981 válasza jano_77 (#41924) üzenetére


Angel1981
veterán

Ok, akkor tanácsot adok - én, aki T8 felett még nem is járt! :D

Ha hagyod a T-54-et, és csak az Objectbe veszel legényeket, az ugye fele költség, mintha fordítva csinálnád, tehát ez előny, viszont ilyen magas szinten már szerintem mindenképp kell a képzett legénység a vasba, tehát akár a T-54, akár az Object fog "képzetlen" legényeket kapni, mindenképp komoly hátrány a számára.

Én személy szerint T5-ös vasakban képzek ki akár több generációnyi legényt, mert T5-ben a játékos tapasztalata még kompenzálja a képzetlen legénységet, és ha már jól állnak, mehetnek a magasabb szintű vasakba.

Pl. a jó öreg KV-1-el 3 legénységet vittem el a 100+100-as képzettségig (sixt sense volt a legfontosabb), most abból az egyik van a KV-1S-ben, egy a KV-4-ben, egy meg csücsül a barakkban, és majd megy az ST-I-be.
Szerintem ez a leghatékonyabb megoldás a magas szintekre, egyik hátránya, hogy a legdrágább, mert ugyebár mindig át kell képezni, a másik meg hogy unalmassá válhat ugyanazzal a vassal belefogni az "X"-edik legénység kiképzésébe - bár én türelmes vagyok! ;)

[ Szerkesztve ]

(#41927) dfsz34 válasza Angel1981 (#41926) üzenetére


dfsz34
őstag

A legegyszerűbb dolog, ha bemész a statisztika menüpontba, járművek és megnézed, hogy melyik tankkal van a legmagasabb átlag xp-d azon az ágon és azt használod képzésre, ha a kredit nem szempont. Ha a kredit (is) szempont, akkor valóban tier 5, esetleg 6 esetleg egy prém tank a jó választás.

(#41928) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

De jó! Vettem egy ugyan olyan tankot! :DDD


Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#41929) jano_77 válasza Angel1981 (#41926) üzenetére


jano_77
nagyúr

Mondjuk van 1-2 alacsonyabb tierű médium tankom, majd abból áthelyezem a legénységet akkor az Obj.140-be. :B

(#41928) HáGé: hogy mi?!? hogy lehet 2x megvenni ugyan azt a tankot? szerintem sehogy! :F :U

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#41930) Bad Pritt válasza jano_77 (#41929) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nézd meg jól a két képet és ámulj! :P

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#41931) Bingisz válasza Bad Pritt (#41928) üzenetére


Bingisz
addikt

Majd amikor harmadszor veszed meg ugyan azt, csak hátsótornyos verzióban, a nagyobbik toronnyal... :DDD

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#41932) Atlantis válasza Bad Pritt (#41930) üzenetére


Atlantis
veterán

Majd később nem hasonlítanak ennyire, sajnos a "fejlesztett" torony egy kalap sz...az alaphoz képest.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#41933) jano_77 válasza Bad Pritt (#41930) üzenetére


jano_77
nagyúr

Az egyik egy Conqueror legénység nélkül - gyanítom ez az új tankod, a másik pedig egy Caernarvon 3. skilles legénységgel! De még mindig nem értem, mi ebben a furcsa!? T9-es alap verzió úgy néz ki, mint a T8 fullos.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#41934) ryger válasza #43783936 (#41905) üzenetére


ryger
aktív tag

es Angel1981 koszonom a valaszokat.

Mivel hobbi szinten jatszok igy nem igazan ertem mit kell kiismerni a jatekon :B Ha konnyu tankom van akkor probalok csak felderiteni, foleg azert mert "egy loves temetes" a kicsit is erosebb tankok iranyabol. Ha meg nehez vassal megyek, pl nemet heavy, akkor persze a frontvonal az enyem. Probalok idomulni a jarmuhoz.

Akkor azt mondjatok csak menjek tovabb ezen az osvenyen es lesznek jo tankok?

Egyebkent egyszer irata itt valaki, hogy sok a hulye a jatekban es tenyleg igaz, ha nincs csapatmunka, kampec a vege eleg hamar :(

(#41935) Bad Pritt válasza Bingisz (#41931) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hát sajnos ezek a britek nem éppen a diverzitásukkal tűnnek ki. Ugyanazok az ágyúk, tornyok, rádiók, motorok heavy és med ágon. A vicc, hogy a Centi 1 tornya ugyanaz, mint a Caernarvoné, mégis külön ki kell fejleszteni, pedig feeling lenne, ha kilockolnád az egyik ágon a másik ág tornyát.

(#41932) Atlantis: Hallottam hírét, de az ágyú kárpótol majd remélem. Kíváncsi leszek rá, M103-mal elég rég mentem még noob koromban, de szerettem, ez ahhoz eléggé hasonló lesz remélem. :)

(#41933) jano_77: Ugyanúgy néz ki mind a kettő. Csatában akár még össze is lehet őket keverni, ha nem figyelsz eléggé.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#41936) Atlantis válasza Bad Pritt (#41935) üzenetére


Atlantis
veterán

Nem fog még annyit sem pattogni, mint az M103, de az ágyú valóban nagyon jó.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#41937) Angel1981 válasza dfsz34 (#41927) üzenetére


Angel1981
veterán

Persze, ezt a "trükköt" már én is vágom nagy régóta, de egyáltalán nem biztos, hogy azzal a tankkal a legtöbb az átlag XP-m, amivel a legjobban is szeretek menni az adott ágon - márpedig egy ilyen esetben, amikor legénységet húz az ember (ergo egyfajta "munka"), szerintem ez a legfontosabb szempont. :)

#41933 jano_77: azért az ilyen fokú hasonlóság (kb. 98%) nagyon ritka, kolléga ezzel viccelt, szerintem jogosan. :)

[ Szerkesztve ]

(#41938) jano_77


jano_77
nagyúr

Használja vki ezt a stat programot?
Annyi kérdésem volna csak vele kapcsolatban, hogy másnál sem frissít bizonyos részeket?
Nálam a legújabb 2.0.6.63 verziója van fent és pl a Top Effit(wn7) nem frissíti és ennek megfelelően lehet, hogy a Top XP-t sem!? Mitől lehet ez? Csata számokat, WR, találati arány, stb jók, de a Top 7 Effi nem a mostani állapotokat tükrözi! Ugyanis mentem a Pz S35-el 5 csatát és 1.993,41 a wn7-em vele, de még csak fel sem került a top 7-be, pedig a 2. helyen kellene szerepelnie!?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#41939) Valentin90 válasza ryger (#41934) üzenetére


Valentin90
tag

A német tankok főleg magasabb Tier felé táltosodnak meg igazán. Ott igazán jó tankokat fogsz találni. Persze minden nézőpont kérdése, egy ügyes játékos kezében egy relatíve 'rossz' tank is lehet pusztító. :)
Azt is érdemes figyelembe venned, hogy minél magasabb szintre kerülsz annál nagyobb az esély, hogy tapasztaltabb játékosokkal fogsz találkozni, ergo kevésbé tudod befolyásolni a csata végkimenetelét.

(#41940) ryger válasza Valentin90 (#41939) üzenetére


ryger
aktív tag

A legjobban az idegesit ha valami "tucsokpocs" fegyver van a nehez tankhoz mert azzal meg sebezni sem lehet csak kozelrol. Ahhoz viszont meg olyan tank kell ami aranylag fordulekony, van motorero, a nemetek eddig nem voltak ebbe a csoportba sorolhatoak :DDD Legtobbszor lepattan vagy meg sem karcolom oket.

Neztem a kulfoldi forumokon is mikre szavaztak a legtobben, ugy alakitottam ki a tankjaim, csak hat amig eler az ember egy tier 8 szintre, hogy meglegyen a jo tank, addigra nem marad hajam :)

[ Szerkesztve ]

(#41941) zsolthee válasza K6000 (#41920) üzenetére


zsolthee
senior tag

Köszi!
Csak a kis löveget szabad használnod, különben nem érvényes :DDD

[ Szerkesztve ]

(#41942) Angel1981 válasza ryger (#41934) üzenetére


Angel1981
veterán

Ahogy Valentin90 írta, igen, a német tankok T7-től kezdenek nagyon jók lenni (Tiger, Tiger P, Panther, King Tiger, stb.), ott ár szinte mindenki dicséri őket!

Mindazonáltal továbbra is azt mondom, hogy ne rohanj előre, senkinek nem válik kárára, ha kicsit több időt tölt el T4-T5-T6-ban! ;)
Szerk: Sőt! Nem kevesen pont az igazán magas csatákon tapasztalható jelenségektől tépik a hajukat!
Attól, mert magas tierű tankod van, még nem lesz ténylegesen jobb a játékélmény, ha nem tartozik hozzá tapasztalat, és mivel tier alapján működik az MM, minden tierben lesznek jó, és kevésbé jó tankok, vagyis a T8 úgy "en bloc" nem takar jobb tankokat, mint a T5 vagy a T6.
Igen, erősebbek hozzájuk viszonyítva, de egymás ellen harcolnak ők is, vagyis ez "úgy" nem jön elő!

Én csak most kóstolgatom a magasabb tiereket (7-8) és tényleg mintha gyakrabban fordulnának elő megalázó vereségek, mint az alacsonyabbakban, vagyis egyelőre egyáltalán nem "jobb" ott a játékélmény!

[ Szerkesztve ]

(#41943) Bad Pritt válasza Atlantis (#41936) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Stockként így 3 meccs alapján azt mondom, hogy ez szánalmas és elég durva grind elé nézek. Komolyanvehetetlen így a Conqueror sajna. :(

(#41937) Angel1981: Ez lett volna a lényeg igen. Jelenleg csak a HP szám miatt tudom megállapítani, hogy melyikben is ülök. :DD

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#41944) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Nem tudja valaki, hogy az új japán pályán (Hidden Village) hogy/hol lehet feljutni F6-ba? Ennek a videónak az elején a Cromwell onnan szívatja az ellent, jó kis helynek tűnik.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#41945) ryger válasza Angel1981 (#41942) üzenetére


ryger
aktív tag

Az amerikai nehezek milyenek, jo vonalnak szamit? T1-M6-T29-32... M3 Lee-rol fejlesztenek tovabb mert az gyotrelem azzal a fix toronnyal :O Sherman mar megvan, kifejlesztve minden, igy mar egesz jo.
Egyebkent a BT-7 orosz tank a kedvencem eddig, az mint egy F1-es auto a tobbihez viszonyitva csak ne talaljon el semmi.

(#41946) Atlantis válasza Bad Pritt (#41943) üzenetére


Atlantis
veterán

Amúgy sem lesz nagy tekintélye a csatatéren, mert nem nagy kihívás átlőni és modulsérülékeny is szegény. Javaslom, addig rá ne tedd a tornyot, míg a nagy puska meg nincs hozzá, mert azzal érezhetően romlik még. Sokan nem fejlesztik ki hozzá a legnagyobb motort, hogy mielőbb túl legyenek rajta, én megtettem, mert a rugalmasság olyan paramétere, ami még némi előnyt jelenthet neki a kategóriatársaival szemben.
Minden hátrányától függetlenül én szerettem, bár korántsem annyira, mint a Caernarvon-t.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#41947) Rathrol


Rathrol
aktív tag

Sziasztok!

Kredit farm tanknak melyik a jobb E-25 vagy Super Pershing?

Mindkettővel tudok játszani, és mindegyikkel élvezem a játékot!

(#41948) [HUN]Dani válasza Rathrol (#41947) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Szvsz a SuperPershing jobban hozza a zsugát.

magyarsrac

(#41949) Bingisz válasza Rathrol (#41947) üzenetére


Bingisz
addikt

Bazd. Ha mind a kettővel tudsz játszani és mind a kettővel élvezed a játékot, akkor gondolom azt is meg tudod nézni, hogy átlagban melyik tanknál van több bevétel a csaták végén.... :U

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#41950) Angel1981 válasza ryger (#41945) üzenetére


Angel1981
veterán

A szovjet heavyk után talán az amerikai heavykre lehet leginkább rámondani, hogy "kezdőknek való"! :K
A T1 heavy jó tank, szerintem 200 csata alatt ne is válj meg tőle.
Az M6 gyakorlatilag egy T1 6-os szinten.
A T29-et sokan a legjobb 7-es szintű heavynek tartják, de ahhoz már kell tudás, hogy előcsalogasd a potenciálját, nevezetesen a "hull down" taktikát kell nagyon megtanulni, és akkor tarol a szintjén!

A Sherman szerintem a legjobb T5 medium, nem tervezek megválni tőle! Igaz, van tőle mozgékonyabb, meg kisebb, de a fegyvere engem mindenért kárpótol!
A páncélja sem rossz egy T5 mediumhoz képest, és ami külön tetszik, hogy nagyon gyorsan, és nyomatékosan tud tolatni!

A BT-7 meg tényleg jó kis F1-es! :)

Bingisz: +1 :D

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.