Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#41951) Bad Pritt válasza Atlantis (#41946) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Caernarvon nagyon bejött, le is váltottam rá a T32-t. Ez a Conqueror katasztrófa, nagy lelkierő kell hozzá, de lehet inkább csak duplázgatom aztán egyszer majd meglesz.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#41952) sith7 válasza Rathrol (#41947) üzenetére


sith7
nagyúr

SP

(#41953) Geni86


Geni86
csendes tag

Sziasztok!

Problémám a következő: feltelepítettem a world of warplanes-t, ami ment is,nem volt gond, viszont ezek után a WOT nem akart elindulni. Launcher bejön, katt a játékra de csak egy nagy fehér kép jön be, majd visszadob az asztalra. A játékokat letöröltem, újratelepítettem(csak a WOT-ot), de a helyzet nem változott.

Mi lehet a gond?? Nagyon köszönöm a válaszokat!

(#41954) Rathrol


Rathrol
aktív tag

Köszönöm aki NORMÁLISAN válaszolt! :)

(#41955) mefistofeles

Bazz. nem szokott gondom lenni a szerverekkel, de most második nap dob ki csata közben, úgy, hogy vissza sem tudok csatlakozni. Másnál rendben mennek a szerverek?
ja és még valami, mikor indul "élesben" a 8.11?

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#41956) Angel1981 válasza Rathrol (#41954) üzenetére


Angel1981
veterán

Parancsolj! ;)

Egyébként bocsi, nem sértés, de a kérdésed annak fényében, hogy állításod szerint mindkettővel van már tapasztalatod, és mindkettővel "tudsz játszani" kicsit furcsa, ennyi az egész. :)

BTW. Bocsánat, de van akinek augusztus óta szüksége van prémtankra?
Én frankón nem tudom hová tenni a sok zsét, amit azóta felhalmoztam!
Tegnapelőtt este is az ismertségi körömben fent volt pár arc, megkérdeztem, hogy milyen tierben nyomják? Válasz: "T6-ban, mert nincs pénzünk..." - WTF? :F

[ Szerkesztve ]

(#41957) diegho válasza Angel1981 (#41956) üzenetére


diegho
nagyúr

Szerintetek a banánt, vagy almát szeretem jobban? ;]

Ez is kb egy kaliber.

(#41958) ryger válasza Angel1981 (#41950) üzenetére


ryger
aktív tag

Na, mostmar, hogy ilyen nagyon okos lettem :DDD mar csak utana kell neznem mi az a hull down pontosan, van elkepzelesem de lehet hulyeseg(az alja mindig lefele nez amugy :DD )

Koszonom a sok segitseget, tovabbi jo jatekot mindenkinek! :R

(#41959) Jolet


Jolet
őstag

titeket beenged a tesztszeró?

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#41960) Angel1981 válasza ryger (#41958) üzenetére


Angel1981
veterán

Tessék! :)

A lényeg, hogy maga a test egy tereptárgy takarásában van, a torony, és így az ágyú viszont nem.
Több USA vasra jellemző, hogy a tornya szemből nagyon erős, a teste viszont gyenge.

#41957 diegho: bocs, ezt most nem vágom. :)

[ Szerkesztve ]

(#41961) bullseye válasza diegho (#41957) üzenetére


bullseye
addikt

Ez magas labda volt. Nyilván a banánt...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#41962) Chris0321


Chris0321
addikt

(#41963) Jarod1


Jarod1
addikt

vmelyik nap ketten voltunk egymás mellet 1 szikla fedezékében, nem rég indultunk és erre a társam hátulról lövések érték, megfordultam és kék színnel jelzett dezertőr lőtt ránk kilőttem mint a xart.,,, gyakran van ilyen idióta?

(#41964) odrif válasza Jarod1 (#41963) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

egyre gyakrabban :(

20 éve a Prohardveren

(#41965) Angel1981 válasza Chris0321 (#41962) üzenetére


Angel1981
veterán

Köszi! :R

Igazából az lett, amire számítani lehetett.
Tetszik ez az idei rendszer, hogy vasárnaponként minden győzelemért dupla XP jár, ekkor mindenki előveheti azt a vasat, amit igazán húzni akar!

(#41966) PAWI válasza Chris0321 (#41962) üzenetére


PAWI
tag

Juhúú, akkor sokat kell most mennem a Sherman Jumbo-val és meglesz a T29.

(#41967) Jarod1


Jarod1
addikt

Tankot csak aranyért tudok venni? Xp ért nem?

(#41968) bullseye válasza Jarod1 (#41967) üzenetére


bullseye
addikt

Nem akarsz egy kis alapozót olvasni, talán a fórum elején van 1-2 link (mintha a játékban is lenne már tutorial). No offense, de mindenkinek jobb lenne.

Amúgy XP-ért a "tervet" veszed meg, utána megveheted creditért a tankot. Vagy vehetsz aranyért egyből tankot, ami nem a legjobb ötlet, amíg nem ismered valamennyire a játékot.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#41969) Angel1981 válasza Jarod1 (#41967) üzenetére


Angel1981
veterán

Őőőőőő..............gondolom, még nincs sok csata hátad mögött, ugye? :)

Vannak a normál tankok, és vannak a prémium tankok.
Normál tankot akkor tudsz venni, ha
1. az elődjével összegyűjtötted a kifejlesztéséhez szükséges XP-t
2. kifizeted a creditet (ezüstöt), amibe kerül.
Minél magasabb szintű tank, annál drágább, és annál több XP kell a kifejlesztéséhez.

Prémium tankot csak aranyért tudsz venni, viszont nem kell hozzá XP.
(Azok a tankok azonban sok mindenben jelentősen eltérnek a hagyományosaktól.)

(#41970) malnabokor


malnabokor
senior tag

Srácok, rég nem jártam itt, hova lehet pontosan emailt küldeni replay-el, feljelentésügyben? Gondolok egy unikum WT platoonra, akik kilőttek egy Lorraint és engem a csapatunkból. Szórakozásból.

Nem szoktam az ilyet magamra venni piros játékostól, mert nem tudja, hogy mit csinál, stb. De ők határozottan tudták...

köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

(#41971) besti válasza malnabokor (#41970) üzenetére


besti
csendes tag

Valahol olvastam, hogy nem foglalkoznak már ezekkel a beküldött replayekkel, arra hivatkozva, hogy van a beépített "feljelentés" rendszer, az tökéletesen ellátja ezt a feladatát. Valami ilyesmi semmitmondó levelet kapnál:

"Dear tank commander,
Thank you for providing us this information.
Appropriate actions have been taken.
Please note, that you don’t have to submit a ticket to report these kind of behavior and that you should use our integrated in-game reporting system. http://worldoftanks.eu/game/guide/en/general/complaint-system
See you on the battlefield!
Best Regards,"

Bosszantó, de nyelni kell egyet és menni tovább. Szerencsére elég ritkán fordul elő ilyen az emberrel.
Mondjuk rám (obi140) tegnap a saját WT-nk (700 körüli WN) tárazott ki mikozben f2f vívtam az enemy Battal. Szerencsére a 3. után valahogy észrevette, hogy nem OK, és így maradt egy kevés HP. Majd mondta, hogy sorry lag, én meg mondtam, hogy, de hát mozogtam b+, milyen lag az ilyen :)

[ Szerkesztve ]

(#41972) Cseri0058


Cseri0058
őstag

ha jó zenét kap az ember a rádióban mindjárt jobban megy a játék! :D

(#41973) Chris0321 válasza malnabokor (#41970) üzenetére


Chris0321
addikt

Reportoltad őket még a csatában?

(#41974) malnabokor válasza besti (#41971) üzenetére


malnabokor
senior tag

Nagy kár érte.
Életemben nem használtam még a feljelentés gombot, de most mind az öttel felnyomtam, hátha ér valamit (de nem hiszem).

Az elején is már meglőtt az egyik (egy IS4-re tárazott ki, én 6 lövést hallottam, gondoltam befejezem, hogy ne okozzon több gondot, hát volt még egy tölténye, azt megkaptam én.) Erre még nem is mondtam semmit. De a vége fele 300 méterről sík terepen egyedül kiszedett hátulról. A platoontársa meg egy Lorraint végzett ki hasonló módon...

[ Szerkesztve ]

köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

(#41975) marked one94 válasza Chris0321 (#41962) üzenetére


marked one94
őstag

Na lehet játszani majd a gagyi AMX M4-el.

You'll Never Walk Alone

(#41976) Remus389


Remus389
veterán

[link]

rhino 6483 sebzés

de hiába :)

jó kis TD a rhm ajánlom

ja tudtok olyan progit amivel teljes egészében fel lehet venni a visszajátszást?

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#41977) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Új xp rekordom hellcattel. Sajna lehetett volna több is a sebzés, csak sok volt a vicces pattanó, végére meg kifogytam a munícióból :N

You are not prepared.

(#41978) Patrick76496 válasza marked one94 (#41975) üzenetére


Patrick76496
őstag

Mi baj az M4 45-el?

(#41972) Cseri0058: Nálam szinte mindig meg a háttérben a VLC, még ha szakaszozok, akkor is (csak 30%-os hangerőn), de nem nagyon függ tőle a jó kör. :N

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#41979) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Mekkora párharc volt, atyapicsa. Hajszállal de nyertem. :DDD
Az egész meccs nem is az ellenfelekről szólt, csak a csatáról köztem meg a WT között, nagyon tetszett. :))

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#41980) Bingisz


Bingisz
addikt

Egy ilyet befejezésnek:

16 lövés, 16 találat, 16 átütés. D25-T powa. ;]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#41981) Bad Pritt válasza Bingisz (#41980) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Azt mondod, jó a cucc?
Kicsit drágának érzem, Type annó ócsóbb volt meg a Pörsing is :(

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#41982) marked one94 válasza Patrick76496 (#41978) üzenetére


marked one94
őstag

Inkább az a kérdés mi nem.

You'll Never Walk Alone

(#41983) Bingisz válasza Bad Pritt (#41981) üzenetére


Bingisz
addikt

Én szeretem, de azért megvannak a hátrányai a type-hoz képest is. Esetleg akkor érdemes megvenni ha leárazzák.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#41984) Djuree


Djuree
félisten

hát tegnap nagyon nem akarta a 30 killt megadni. 27-nél megállt, nem engedett a játék killt szerezni. mintha tudta volna és direkt csinálta volna. addig jöttek a killek onnan meg nem. sőt egyet nem is számolt! :W
aztán mondom a f*szom és bemérgesedtem, elő a fos155-öt, 5 killt behúztam, hoztam a meccset, jópár t8 elindult lefelé a hegyről elég erősen nyomva a többieket, na mondom fele se tréfa, odagurultam, kettőt ellőttem aztán vissza is vonultak gyorsba, aztán unikum e75 nekem jött, a balga, szegény odalett, aztán e4 is odalett, meg az uccsó 212-es arty is. nekünk már csak egy artynk volt meg egy afk pershi. oké top tank voltam, csak 2 t10 volt mindkét csapatban, de kellett is a végére, izgis csata volt nagyon, olyan szívdobogtató, egyedül voltam az uccsó 3 percben.
ez a 155 ha nem tudják flankelni akkor halálos, watafak e-100-at is kilőttem 1v1-ben mint a szart.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#41985) Motyi válasza malnabokor (#41974) üzenetére


Motyi
senior tag

Simán lehet replay file-t csatolva szándékos TK-t a supportnak jelezni. Én az elmúlt 3 hétben úgy 7-8 -at küldtem és mindegyikre meg is kaptam a visszajelzést, hogy jogos, intézkednek, de a konkrét büntit személyiségi jogokra hivatkozva nem árulhatják el Nekem, de nagyon szigorúan veszik az ilyet, stb.
Ez feltehetőleg 8.11 után már nem lesz így, mivel ott automatikus ban lesz ilyen esetben.

(#41986) Djuree


Djuree
félisten

nem tudom, az manapság nem érdekel senkit, hogy a saját csapattársa tűzvonalába áll be!? régen ez nem ment annyira.
fos 155-el akartam ellőni a watafak e-100-at, kettőt belelőttem maradt 60 hp-ja, erre gyors odagurult elém egy e50 és kilőtte. persze addig nem lőtt bele pedig tudott volna. én meg persze igy véletlen az e50-be lőttem egy laza 900-at, a végén még tőlem vont le 40000 pénzt. ez mekkora egy köcsögség már... :W

Motyi: a noob platoonok kisebb tagjait én is előszeretettel lőttem ki, de ezután már meggondolom, nem akarok bant, nem ér annyit. pedig olyan jó mikor t10 hoz be t3-at. :W
inkább csak jelentem.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#41987) Remus389 válasza Djuree (#41986) üzenetére


Remus389
veterán

hát ez elég unfair, vannak ilyen fickók

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#41988) Motyi válasza Motyi (#41985) üzenetére


Motyi
senior tag

Ja és egy tipp: átlag 1 nap az átfutási ideje egy ilyen ticketnek, így érdemes csütörtök este elküldeni. Így 95%, hogy pont hétvégére kapja az illető a 2 nap bant ;)

(#41986) Djuree
Jól is teszed, nem éri meg ilyennel foglalkozni. :)

[ Szerkesztve ]

(#41989) jano_77 válasza Patrick76496 (#41944) üzenetére


jano_77
nagyúr

Videó későbbi részében megkapod a választ, mert lehet látni, hol is ment fel.

(#41965) Angel1981: nem csak a második nyert csatáért jár dupla XP? Minden megnyertre?!? Az tényleg baba lenne, hogy az első győztesért 3x, minden további győzelemért dupla XP....hmmm fincsi lenne, de biztos így van? :F

(#41979) HáGé: FV TD oda tette magát keményen! ;]

(#41984) Djuree: tetszik mikor vki elkezdi mesélni, hogy az enemy lejött a hegyről, meg elbújt az épület mögé, stb...de MELYIK PÁLYÁN ember?!? Vagy ennyiből, hogy lejött a hegyről, már tudni kellene....akkor van még mit tanulnom ebben a játékban. :D

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#41990) Remus389 válasza Djuree (#41986) üzenetére


Remus389
veterán

mondjuk azt én is sokszor tapasztalom hogy autoloaderrel megvarjak míg jól lesebzem, mondjuk van hogy maradt még skulo is (főleg a francia 6 loveses ), és érdekes mód akkor lőnek bele mikor 10%-os már, most nem tudom hogy épp akkor ért oda, vagy megvárta, ez ellen nem tudok mit tenni, max annyit hogy én is ugyanezt csinálom ha lehet, és akkor kiegyenlitodik (ha veled se rendesek, te se legyél rendes, ölj meg akit tudsz )

de hogy eléd áll az már egy következő szint a kocsogsegben

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#41991) Djuree válasza jano_77 (#41989) üzenetére


Djuree
félisten

nem tudom a pálya nevét azért nem írtam. asszem campinovka vót. :D
mi voltunk a házas oldalon...
amúgy igen van még mit tanulnod, én már abból tudom melyik map, hogyha vki írja, "elbújt a ház mögé". ;]

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#41992) jano_77 válasza Djuree (#41991) üzenetére


jano_77
nagyúr

no persze....egészen biztosan így van!
de hogy tudd tanulni a pályák neveit vagy esetleg később legyen honnan megnézned: wot maps ;)

Hogy lesz akkor ez a 7végi akció vasárnap? Első nyert csata 3x XP, minden további győzelem esetén tényleg 2x lesz vagy csak a második győztes csatáért? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#41993) Djuree válasza jano_77 (#41992) üzenetére


Djuree
félisten

nem hinném h minden csata után 2x xp járna. főleg hogy mintha most lett volna ilyen nemrég, sajnos kihagytam. :(

jól sejtettem, egyszeri:
This bonus will apply to any vehicle once it has achieved its First Victory of the Day

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#41994) Bingisz válasza Djuree (#41993) üzenetére


Bingisz
addikt

Vasárnap minden győztes csata után 2-szeres xp fog járni, ha benne vagy a csapat első tíz játékosában.

Special Mission :

For Victory We Fight!*

After achieving a vehicle’s first victory of the day, win a battle with that vehicle!

Reward

X2 experience for the battle

Conditions

Any battle mode.
Only battles where you are in the top 10 by basic experience count (experience bonuses for the first victory, premium account, etc., are not taken into account to determine the top 10).
You can receive the reward each time you complete the goal.

*This bonus will apply to any vehicle once it has achieved its First Victory of the Day, and the mission will be available from Sunday 2nd February 06:10 until Monday 3rd February 06:00 CET (GMT+1).

Szóval Vasárnap lesz.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#41995) Simulacrum válasza jano_77 (#41992) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Vasárnap már nincs 3x-os, ez már a múlt héten is így volt.

Ha valaki annyira gyenge játékos, hogy csak artyban tudja kiélni a játékos ösztöneit, akkor legalább annyi esze legyen, hogy az ellen fontos tankjait lövi. Hihetetlen mennyire nincs még ahhoz se érzéke az arty-sok többségének, hogy megállapítsa egy adott pályán a veszélyes és kevésbé veszélyes harckocsikat.

(#41996) Atlantis válasza jano_77 (#41992) üzenetére


Atlantis
veterán

Vasárnap már nem 3x lesz az első győzelem, viszont ha egyszer sikerült leduplázni a gépet, utána minden győztes csatáért dupla XP jár majd, ha benne vagy első 10-ben a megszerzett alap XP-t tekintve. Mindez korlátozás nélkül.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#41997) Djuree


Djuree
félisten

akkor félreértettem. ez fasza hír. első 10 xp-ben általában benne vagyok. :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#41998) dfsz34 válasza Djuree (#41986) üzenetére


dfsz34
őstag

Ez az új divat vagy régi, csak most egyre többen követik.

Kell a frag a sok akció miatt, ezért mindenki trükközik össze-vissza. Engem egy is7 lökdösött hátulról és el is hibáztam az alacsony hp-s ellenfelet, aztán ő kilőtte nagy ügyesen.

Az, hogy a tűzvonalba bejönnek már szinte minden csatában előfordul. Nagyon kell figyelni. Táras tankkal ez különösen izgalmas. A WTE-vel szinte már örülök, ha nincs saját csapat sebzésem egy csatában. Elkezdem lebontani az ellenfelet és valaki biztos nagyon bátor lesz, ha már csak egy lövés kell én meg még külön figyeljek arra, hogy melyik idióta fog beugrani elém.

A mókás oldala az akicóknak, hogy már több ilyen védekezős csatát is megnyertem, főleg francia tankkal, de mással is, mert az ellenfél a foglalás helyett engem akart megölni, aztán lejárt az idő, mert menekülőre fogtam. A frag miatt is, de a franciákra külön van most akció.

Amúgy nem tudom, hogy ki hogyan áll vele, de én biztos nem fogom tudni megcsinálni az 50 francia tank kilövését. Ritkák és azonnal rájuk megy mindenki, nagyon nehéz rajtuk fraget szerezni, pedig jól jönne az 500e kredit. Az amerikait könnyen megcsináltam, abból sokkal több van.

(#41999) jano_77 válasza Atlantis (#41996) üzenetére


jano_77
nagyúr

EZ alapján sem minden győztes csatáért jár 2x XP!? Hanem ha nyertél egyet, akkor a következő győztes csatáért csak! Vagy tényleg minden győztes csatáért jár a dupla XP? :F Akkor M46 Pattont fogom húzni, ha tudok játszani.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#42000) Bingisz válasza jano_77 (#41999) üzenetére


Bingisz
addikt

Mert hülyén van fordítva.

Ugyan úgy lesz, mint múlt Vasárnap:

Nyerd meg a csatát+legyél bent a csapat 10 legtöbb xp-t elért játékosai között=dupla xp

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.