Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#41051) Tuco Ramirez válasza diegho (#41049) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

Köszi! Super Pershingről mi a véleményed?

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#41052) Zolee_70 válasza joergie (#41050) üzenetére


Zolee_70
senior tag

"más: mi a fakk ez: New Game Mode: Confrontation": Azonos nemzetiségű tankok lehetnek egy csapatban.

[ Szerkesztve ]

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#41053) Angel1981 válasza Viktoár (#41038) üzenetére


Angel1981
veterán

Olyan, mint egy (borotválatlan) herezacskóval keresztezett éti csiga.

Mitől rondább? Bocs, de ezt magyarázni kéne? :F

Djuree ---> Darth Maul, tök jó!
vhw ---> C16, tök jó!
csabz ---> KV2 "arcosítva", tök jó!

A magam jövőbeli "terve" :

De többet nem szólok egy szót se, gondom azért választottad, mert Neked tetszik.
(Én nem ismertem a mesét!)

Az ISU-hoz nincs tippem, még teszten sem próbáltam. :)

Furkoo: nem az a lényeg, hogy "gonosz", hanem hogy "harcias"! ;)
Egyébként igen, imperius az.

[ Szerkesztve ]

(#41054) L4mie válasza Angel1981 (#41053) üzenetére


L4mie
veterán

gonosz angyal lennél?

Imperius vagy melyik.

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#41055) jahrn válasza Viktoár (#41031) üzenetére


jahrn
senior tag

Kicsit riszald az elejet. A lovegpajzs elegge nagy es jol pattint, nemi makkal azt fogjak telibe loni ilyenkor.

Mai nap jo kezdodott. Elso 10 csata (mind T71-el) buko :C Aztan valtottam TD-kre, azota javul a helyzet de eddig ravingmalkav helyett ingabb ragingmalkav volt a nevem...
Ertem en h roppant bonyolult es magas intelligenciat kivano feladat loni azokat akiket a scout felspotol nodehat a te'nyad boszme.

(#41056) bigobert válasza Tuco Ramirez (#41047) üzenetére


bigobert
tag

Nekem van egy t-34-3-am. Külső alapján döntöttem! :)) Pontatlan ágyú, több mint 12sec töltési idő, a teste papír, nehezen gyorsul, 1000credit/shell. Viszont imádom! :B
Én eléggé kezdőnek számítok, és nem is vagyok túl ügyes, ráadásul külső alapján farmolom ki a tankokat. Így lett 1390-em, 50100-am, T-43-am. Autós játékokban sem a leggyorsabbat akartam, hanem a legszimpatikusabbat.

A statokat meg tudod nézni, élményre én elfogultan a T-34-3-at ajánlom. Az árát 1-2 buliban eliszom, így ez tartósabb befektetésnek minősül. Dönts körültekintően!

(#41058) diegho válasza Tuco Ramirez (#41051) üzenetére


diegho
nagyúr

Az armor nerf óta nem játszottam vele. Előtte azt vettem meg és jó volt. Mi az ingame neved és milyen stílusú tankok tetszenek?

(#41059) Angel1981 válasza dfsz34 (#41044) üzenetére


Angel1981
veterán

Jó, hát különbözőek vagyunk. :)

Nem tagadom, még egy játék sem cseszte fel annyiszor az agyamat, mint ez (de azért függő vagyok, vágod? :D), de a gold ammo miatt soha, de tényleg soha nem voltam felháborodva.

1. mindenki használhatja, pláne, hogy már kreditért is vehető
2. attól, mert egy sehonnani bitang embert megszólok miatta, biztos nem miattam fog "megtérni"

Arról nem is beszélve, hogy sok "kritikus" átesik a ló másik oldalára.
Múltkor öcsémmel mentünk ELC AMX plattonban, T9 csata, Komarin, a végére csak ő maradt, és egy egylövéses E-75, persze, hogy ott, akkor, a legeslegvégén betöltött egy azaz egyetlen prémet, és várt. E-75 megjelenik, szögben áll, de szerencsére az oldala a tisztább cél; DURR! VÉGE! GYŐZELEM!
Erre elkezd anyázni az, hogy hogy volt pofája goldot lőni rá egy ELC AMX-nek - biztos ő sem vált goldra, ha szembetalálkozik egy beforgatott Maus-zal - merthogy az erőviszonyok kb. hasonlóak, ha nem durvábbak....

Én használom (persze ésszel), és tudomásul veszem, hogy ellenem is használják.
A gold detectort majd ha felrakom, akkor azért, hogy tudjam, nem a vassal van a gond, ha szitává lövik, mert KV-4-el már volt olyan csatám T8-ban, hogy megállíthatatlan voltam, szinte minden pattant, és olyan is, hogy 10 mp alatt elfogyott a HP-m 95%-a (tudom, tudom, forgatni kell)!
No, ilyenkor jó lenne tudni, hogy a gold volt-e az oka, ha igen, akkor "megnyugodtam". :)

Egyébként én is támogatom a gold ammo nerfet, és nem is agyalnék ennyit a WG helyében; minden gold kerüljön a hatékonyságától függően 1,5 - 2x annyiba, és kész..
A lehetőség ugyanúgy adott, de a spammelésről hamar leszoknának, mert úgy még prém előfizetéssel is veszteségesek lennének a köreik!

Zsolt_72: ok, bocs, téma lezárva részemről! :R

[ Szerkesztve ]

(#41061) Rico33 válasza Angel1981 (#41059) üzenetére


Rico33
aktív tag

Nem az a baj hogy golddal , hanem észnélkül golddal.Tegnap 10 körből 6-ban arannyal végeztek ki, csak az a szemetszúró probléma, hogy mindegyik zöld-kék-lila volt és 2 tierrel nagyobb járműben.Szerintem pl egy Type 58 kivégzése egy WZ 120-nak nem lehet akkora feladat hogy arannyal kellene megoldani ( három lövést kaptam tőle, szóval a "betöltöm-mert-lehet-jön-valami-nagyvas" teória nem ér ).

(#41062) Petyus87


Petyus87
aktív tag

Hali Mindenkinek!
Ha volna itt olyan játékos, akinek a Francia Heavy vonalon a táras tankján már a sokadik skill van, az írja már meg legyen szíves, hogy mit érdemes feltenni harmadiknak.
Nekem jelenleg így néz ki:
lámpa, javítás
javítás, halálos szem
javítás, kuplung égető
javítás, helyzetfelismerés

Köszöntem előre is!

(#41063) Viktoár válasza jahrn (#41055) üzenetére


Viktoár
addikt

Köszi,kipróbálom. :R

* * * * *

Akkor mégegyszer: kérlek, fejezd be az arcképes témát a WoT topikban! Az imént írtam, hogy ne itt beszéljétek meg... - Zsolt

[ Módosította: #40993792 ]

Üdv:Viktor

(#41064) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Éppen egy könnyed győzelem kapujában voltunk amikor is egy ember elkezdett foglalni. Többen beírtuk "no cap". Jön a válasz: Negatív". 9 percünk volt még és talán 7-en voltunk egy ellen. Mivel láttam, hogy magyar kissé vulgárisabb kifejezéseket használva próbáltam rávenni a foglalás abbahagyására. Persze csak visszaugatott. Mindegy kilőttünk az uccsó tankot is. Rögtön párbeszédbe elegyedtünk kint.
Kb. ne oktassam ki én csak csicska vagyok köszönjem meg neki a győzelmet stb.
Kicsizolle nevezetű 48%-os emberkének köszönhetem a győzelmet. :C

(#41067) ddt500hu válasza #40993792 (#41066) üzenetére


ddt500hu
veterán

Nem szoktam törődni vele de pont most volt téma ez a foglalni ne foglalni kérdés és eszembe jutott. :K

(#41068) diegho válasza Petyus87 (#41062) üzenetére


diegho
nagyúr

recon, snap shot, controlled impact, safe stowage, érdemes lenne a safe stowage-t rátenni minél előbb. Recon egyértelmű, látótávot ad, snap shot egyértelmű, mert pontosabban lősz, a controlled impact pedig az 50B-n jól jön, mert nagyon lehet vele rammelni a medeket.

(#41069) joergie


joergie
őstag

Meanwhile on testserver:

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#41070) nyunyu válasza Viktoár (#41031) üzenetére


nyunyu
félisten

Ezzel a bl-10-el már egész használható az isu152,persze a extra cuccok azért nem ártanak hozzá.(gyorsítók,álcaháló,stb.)

Viszont lövés után nem mindig tudok azonnal visszabújni a fedezékbe.Tudtok tanácsot adni vagy mégjobb lenne egy videó arról hogy hogyan érdemes forgatni visszatűz ellen?

Upgradeled 704-re.

Sokkal gyorsabban mozog, meg joval tobbet pattint a lovegpajzsa.

Az mar csak hab a tortan, hogy gyorsabban, pontosabban celoz a BL-10-zel, mint az ISU.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#41071) Petyus87 válasza diegho (#41068) üzenetére


Petyus87
aktív tag

Köszöntem! :R

(#41072) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Aki most éppen tesztel normálisan be tud(ott) jelentkezni? A saját account-ommal (EU) nem engedett be, és a haveroméval sem (szintén EU), pedig teljes pontossággal írtam be a 2 jelszót (normál szerveren természetesen működik), és egyikünk sem változtatott mostanában (hanem kb fél éve, amikor először lehetett kapni érte 300 goldot).

Ami viszont érdekes az az, hogy a kis (EU-s) felhasználómmal beenged, meg a US-essel is. Ami jó is, csak az a baj, hogy nekem szükségem lenne a többskilles legénységeimre, amik ezen nincsenek. Tippek/tapasztalatok?

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#41073) Viktoár válasza nyunyu (#41070) üzenetére


Viktoár
addikt

Oks,viszont ahhoz sok sok tapasztalati pont kell.Ahhoz meg muszáj az isuval menni és sokszor kilőnek a gyenge páncél miatt.Majd kipróbálom ezt a riszálás dolgot.

Üdv:Viktor

(#41074) ddt500hu


ddt500hu
veterán

EU1-en indul a lag bugi.

(#41075) PAWI válasza Rico33 (#41061) üzenetére


PAWI
tag

Így van. Nekem 2 azaz két darab prém lőszer van a tigrisben. Tier 9-es csatában 4-4 tank volt mindkét oldalon, mi álltunk rosszabbul a tankjain összetételét nézve. Szembekerültem egy 300 valahány hp-s M103-al, jóhogy betöltöm az aranyat, győzelem vagy vereség múlt rajta.

(#41076) Antonius1978 válasza Mister_X (#40990) üzenetére


Antonius1978
addikt

Mint mondtam, 7es szintig lehetne siman egy magyar tank+egy magyar TD ag.
3ik agkent lehetne egy vegyes nemet TD+kozepes/nehez tank ag, vagy egy vegyes (lengyel, nemet, francia, cseh-szlovak, orosz ag).
Az orosz elfogott tankokat a 1941-42-43 evekre ertettem. A magyarok zsakmanyoltak akkor BT-2, M3 Stuart, talan T-60, T-34/76 es KV-1 tankokat. Nem nagy szamban, az biztos, de parat zsakmanyoltak.
Vagy kaptak a nemetektol partizanvadasz celra francia Hotchiss es Somua tankokat, a szlovakoktol meg zsakmanyoltak 2 db LT vz. 35 tankot, lengyelektol vettek par lengyel tankot, nemetektol is par konnyu harckocsit stb stb.
A nemetek meg amikor szukseges volt, atadtak egy rakas elavult tankot (mar 42-43-ban sem voltak jok, aztan 44-45-ben kaptunk par hasznalhatobat.), azokbol is kitelik 1 ag.
Ugy mint : Marder, Hetzer, Stug, Pz 4/ E1/E2/H, Panther, Tiger, Pz 3 stb stb. Ha a jatek keszitoi nagyon akarnak, akkor ezekbol meg barmit be lehet tenni 3ik agnak.Mar morfondiroztam, hogy hogyan nezzen ki a magyar ag, majd egyszer ujbol elkepzelem es csinalok vazlatot is rola.

(#41077) joergie válasza Patrick76496 (#41072) üzenetére


joergie
őstag

engem beengedett(24k csatás acc), nem rak sorba, csak simán próbálkozni kell. ctrl-c ctrl-v-vel raktam be a jelszót. de ne akard, 150ms a ping mindkét szerveren, játszhatatlan. nem is nagyon láttam eu-s emberkét.

voltam egy redshire-on, hát azt keresztbe kasul megfordították, a régit el lehet felejteni, mostmár nem a folyó a választóvonal.

modok: egyet sikerült berakni, a paintball mod-ot, ami működött, többivel kivágott rögtön launcher után. ami nagyon hiányzik az a max zoom, bár 150ms pinggel tökmindegy, még célozni se lehet.

mod: most mines-on speciel lement 60-80ra arttyval

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#41078) Tuco Ramirez válasza diegho (#41058) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

Tuco_Ramirez74. A mozgékony TD-k a kedvenceim, de nem nekem kellene a prémtank hanem egy haveromnak. Ő inkább heavy párti, de nem a tetűlassú fajtából (Churchill és társai). Ja, és kezdő még. Szerinted az IS-6 jó választás volna neki...?

[ Szerkesztve ]

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#41079) csapee válasza Tuco Ramirez (#41078) üzenetére


csapee
senior tag

Kicsi a pen, a T34 ebbol a szempontbol jobb (bar eleg lassu). Az Is6 pancelja ellenben nagyon jo, mar ha az ellen nem ismeri a weakspotjait.

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#41080) greg77


greg77
csendes tag

Sziasztok!

Laptopot vennék max. 140-150 eFt-ért. Kijelző 15", CPU i3, 4/8 GB DDR3.
WOT menne nagyon néha (havonta 1-2 napot), természetesen kompromisszumokkal - alacsony / közepes grafikával, de még az élvezhető FPS-en.
Kérdés, hogy tapasztalataitok alapján mire elég a Intel HD4000 IGP / NVIDIA GT 720 / AMD HD 8570?
Ilyenek közül tudnék választani.

Ti melyiket ajánlanátok?

Sokat segítene a válaszotok a döntésben.

Köszi!

(#41081) GeneraL_XTX válasza greg77 (#41080) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Intel IGP semmire nem elég, Nvidia 720 is harmatos, talán az igényeidnek (és a játéknak) a 8570 még elég lenne.

[ Szerkesztve ]

(#41082) diegho


diegho
nagyúr

Szerintetek 2014-ben hogy lehet egy netszolgáltató olyan tróger, hogy az egy ezred másodperces áramkimaradást sem képesek áthidalni? A pofám leszakad, hogy nálam minden szünetmentes mögött van, de a net 5 percig elszáll egy kis áramingadozástól...

(#41083) sith7


sith7
nagyúr

Kínai vonalon Type 58 - nál tartok, szerintetek merre tovább ? :F

121 vs 113 legyen a végcél ?

(#41084) #43783936 válasza greg77 (#41080) üzenetére


#43783936
törölt tag

2370-es i3 igpvel, 8giga rammal közepes minőségben fölösleges effektek nélkül 1600*900 felbontással.
Én ezzel a 17"-os lapossal tolom 35-55 fps-sel.
Hardveraprón vettem 55000-ért.
Jó vétel volt.
70000 körül már szokott lenni hasonló.

[ Szerkesztve ]

(#41085) diegho válasza diegho (#41082) üzenetére


diegho
nagyúr

2 csata, mindkettőben elment a net... ennyit máról akkor.

(#41086) Cray Tyler válasza greg77 (#41080) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

Ha Intel CPU lesz a gépben, akkor csak nVidia VGA-t engedj mellé. Ha AMD CPU lesz a gépben, akkor ATI VGA-t válassz mellé. De mindenekelőtt javaslom elolvasni ezt a cikket. Ha már én végigszoptam ezzel a "WoT-ra vennék notit, mi lenne jó" kérdéskört, legalább más okuljon belőle.

Egyébként a fontos annyi, hogy lehetőleg Intel CPU legyen, i3 vagy afelett, és kell mellé 8GB RAM. Többi lényegtelen, ennyivel már el lehet lenni a fentebb vázolt 40-50 fps-sel. Ha többet akarsz, akkor kell a dedikált VGA, amiről lásd a linkelt cikket bővebben.

[ Szerkesztve ]

(#41087) Drenadar válasza Cray Tyler (#41086) üzenetére


Drenadar
veterán

nekem "tökéletesen" megy I5+ATI-val... :)

(#41088) Cray Tyler válasza Drenadar (#41087) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

Sajnos gyártója válogatja, hogy a dedikált VGAs gépekhez milyen igényességgel írják meg a drivereket, amik tartalmazzák az átkapcsoló rutint az IGP és a rendes VGA között. A Lenovo épp egy kevésbé igényes fajta ezen a téren, én nagyon sokat szívtam vele. Most jól működik, de sok hajam kihullott, mire találtam jó megoldást.

(#41089) Jo33by


Jo33by
tag

Nekem nem szokott lagolni a net de most az volt. Nekem semmi problémám nem szokott lenni a nettel de most lagolt mint az állat. Chatba mindenki írta hogy lag tehát nem nálunk van a hiba hanem...

[ Szerkesztve ]

(#41090) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Caernarvon tulajok, vagy akinek volt: lőszeres srácnak megvan a biztonságos elhelyezés, érezhetően kevesebbszer lövik el a lőszert. Kérdés, hogy emellé érdemes-e még vizes lőszertartót is tenni, vagy az annyira nem befolyásolná már?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#41091) Kakumix válasza sith7 (#41083) üzenetére


Kakumix
senior tag

Többen mondják, hogy a 121 (med) mindent tud amit a 113, csak mozgékonyabb.
Persze én a heavy felé mentem és a 110 volt a leghosszabb ideig fejlesztett tankom. Már 2 hónapja megvan a WZ-111 model 1-4, de még hiányzik róla a nagy motor és 10-20 ezer XP van rajta és 200ezer kellene a 113-hoz.
Nem megy, de nem értem miért. 4-5 meccsből, ha sikerül ledupláznom őket már "örülök".

Legyen szép napod!

(#41092) Drenadar válasza Bad Pritt (#41090) üzenetére


Drenadar
veterán

nekem nem volt egyik sem és így sem bosszankodtam miatta... én a javítót mindig ammo rackre tartogatom...

(#41093) ddt500hu válasza Drenadar (#41092) üzenetére


ddt500hu
veterán

Én is. Vagy az ágyúra.

(#41094) sith7 válasza Kakumix (#41091) üzenetére


sith7
nagyúr

:R

(#41095) eastsider válasza Cray Tyler (#41088) üzenetére


eastsider
nagyúr

minden papír notinál (inspiron,ideapad,pavilion stb) szar a váltható vga driver....

egyébként én elvagyok az i5 sandy, 16gb ram, igp, ssd kvartettel... néha kicsi az fps, az zavaró, de 1600x900-ban, ill fhd-ban szoktam játszani, ha lagolna lekicsinyítem kicsit az ablakot és ennyi..

(#41096) Bad Pritt válasza Drenadar (#41092) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hátbaz egy dolog énis arra használom el, de mindig ellövik másodjára is.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#41097) Drenadar válasza eastsider (#41095) üzenetére


Drenadar
veterán

mire gondolsz papír noti alatt? Tudtommal a leggagyibb is műanyagból van nem kartonból :F

(#41098) Drenadar válasza Bad Pritt (#41096) üzenetére


Drenadar
veterán

Akkor meg már úgyis mindegy neki :D

Addig jó míg nem azt lövik... nehéz tornyozni vele, de megéri :)

(#41099) gagyenkov


gagyenkov
tag

Ma is egy tank ász! :)

W.O.T: gagyenkovHUN Klán:BPP

(#41100) Jo33by válasza gagyenkov (#41099) üzenetére


Jo33by
tag

Vakok között félszemű a király.:-) Tele vagy nagy tankokkal és a kicsik közt játszol.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.