Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#40101) Angel1981 válasza Cseri0058 (#40091) üzenetére


Angel1981
veterán

Egyrészt felette van, másrészt szerintem azért, mert ha jól látom, az utóbbi időben szinte csak T9 - T10-ben játszottál, és ha van az embernek "X" teljesítménye, akkor minél feljebb lép, annál gyengébb lesz a win rate, mert annál nagyobb eséllyel találkozik össze nagyon jó ellenfelekkel, vagyis annál kisebb mértékben képes a csata komoly befolyásolására - persze hacsak nem fejlődik még tovább.

Pl. ha hozol 1800 WN7-et, azzal mondjuk T1-T4-ig király vagy, T5-T7-ig nagyon jó, T8-T9-ben már "csak" jó, T10-ben meg "megfelelő".
Ha top szinten is konzisztensen 60% feletti win rate-et akarsz, ahhoz masszívan 2000 feletti WN7 kell - ez az "elméletem". ;)

(#40102) #43783936 válasza Antonius1978 (#40093) üzenetére


#43783936
törölt tag

A kondérra gondoltam én is. :D
A játékban is ugyanazt jelenti a felderítés, a támadó csoport tűzzel fedezése, a megkerülés vagy a lefogótűz.
Az is igaz, hogy én nem ismerek olyan konyhást, aki ne lenne ezekkel a fogalmakkal tisztában, elvégre manapság mindenki hivatásos.

(#40103) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Megvásárolva: 'T-62A' sikeresen megvásárolva.
Elköltve: kredit: 6 100 000. :C

(#40104) Mcray válasza SoulReaver (#40103) üzenetére


Mcray
senior tag

Csak két napot csúsztál :) Grat

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#40105) Bingisz


Bingisz
addikt

:DDD

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#40106) Malonee


Malonee
tag

Sziasztok!

Megy valaki csapatban ahova befér egy Stug3 ? :)

(#40107) Drenadar válasza Bingisz (#40105) üzenetére


Drenadar
veterán

OMFG :C

(#40108) Máté94 válasza Bingisz (#40105) üzenetére


Máté94
addikt

Volt ilyenünk? :DDD

(#40109) PR0JECTNR56 válasza Máté94 (#40108) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

A biciklis hadosztály mellett elfért ez is. :DDD

(#40110) Antonius1978 válasza #43783936 (#40102) üzenetére


Antonius1978
addikt

Akkor az a baj, hogy itt olyanok jatszanak, akik meg konder mellett sem ultek :C , ugyanis egyeseknek fingjuk sincs dolgokrol, es ha annyira meg akarjak erteni a jatekot legalabb mint en, akkor le kell jatszodjanak legalabb 5-18 ezer csatat, vagy kevesebbet, egyentol fuggoen.En ugyanis nem olvastam utanna semminek, vagy neztem videokat vagy terkepeket - legalabbis kb a 10 ezredik csatamig - mindent en tapasztaltam ki.
De joleso erzes is volt, amikor T-34/85-el veletlenul epp a gyenge pontjan lottem meg a Tiger P-t amikor egy sarkon befordult Lakeville-n.Az a gyenge pont egybol beegett az agyamba, mert addig nem tudtam mit kezdeni a Tiger P-vel.Azt hogy pl a kupolat is lehet loni es sebzodik is a tank, arra nem gondoltam...
------------------------------------->
Celzo nezetrol sem tudtam kb a 3000-ik csatamig, addig mind kulso nezetbol lottem :B
Kb akkorjaban sikerult megvennem a JP-t, es jottek a tankok - eleg tavol voltak, kb 200-300 meteren, rajuk lottem, es nagyon mergelodtem amikor lecsuszott roluk a lovedek, a 105mm-es.Nem is szerettem azt a loveget, a hosszu 88as sokkal jobban tetszett.
Na es - ezen mindig nevetek amikor eszembe jut - megvettem a Ferdinandot, es vegre valahogyan kifejlesztettem ra a 128as loveget.Ez 2011 decembereben volt, emlekszem, mert kaptunk 3 nap premiumot, es en allatira orvendtem, hogy a 3 nap alatt ossze tudtam szedni 40 ezer TP-t premmel, lehet meg buszke is voltam magamra netalan :DD - az IS6 hajsza idejen kb 10-12 ora alatt csinaltam 50 ezer TP-t az egyik nap - annak ellenere, hogy eleg siralmas a statom a Ferdivel.
Naszoval azert nevetek, mert megvettem a 128as loveget, Erlenberg palya, jon felem oldalazva egy Type 59, az elso lancfeszito kerektol kisse hatrabb kb meglottem, - igy alakult - es a loszerrekesze felrobbant.
Na mondom, emma' dofi ecse'm, ez aztan a jo loveg (az elso loveg volt amit tenyleg megszerettem)
------------------------------------>
Vagy hogy hol kell megloni a Black Prince-et, az is fejtorest okozott az elejen amikor megjelent.Aztan - mar nem tudom melyik tankkal pontosan - meglottem a orran levo keskeny vizszintes savot veletlenul, azota is azt lovom ha BP-vel talalkozom.
Ugyanakkor tanulok az ellenfeltol is sokat - pl hova all be egy adott palyan (azonban megveszem a T-54-et, es ki is probalom az egyik helyet, mert egy nagyon lapos, jo tornyu tank kell oda), milyen tankkal, hol lottek meg a tankomat hogy elszallt pl a loszerrekesz, vagy motor, ilyenkor mindig megneztem csata kozben, hogy hol a lik a tankomon, ami a serulest eloidezte, stb.

Kar hogy az elejen nem ragadtam ugy le egy szinten, - akkor en is a mezo kozepen alltam, es a 4-es felderitovel, vagy a 5os Pz3/4-el a KV1-et lottem - mint ahogy most tettem, mert akkor engem sem izgatna ilyesmi hogy nyeres, vagy nem tudok atloni egy tankot,vagy nem esik jol az ucsorges egy helyben, stb-stb.

Bingisz kb 2-3 ev mulva (de remenykedem hogy azert hamarabb, na !) mehetunk majd ezzel a Nimrod nevu 3as szintu magyar pancelvadasszal, 4x40mm loszer repul majd az ellenfel fele egymas utan :C (a sved Bofors 40mm-es legvedelmi gepagyuja volt beleepitve, amit mi gyartottunk a licensz alapjan, ha jol emlekszem, olyan 500-600 darabot, meg a finneknek is kuldunk vagy 100at 1938-39-ben)

[ Szerkesztve ]

(#40111) Drenadar válasza Máté94 (#40108) üzenetére


Drenadar
veterán

Volt... de volt mellette használható tankunk is... ez nem volt jó kb semmire, csak légvédelemre. 40milis ágyú.

(#40112) Rico33


Rico33
aktív tag

Szakasztársat keresnék kb 22 óráig. in game csabaf2

(#40113) SoulReaver válasza Mcray (#40104) üzenetére


SoulReaver
veterán

Sajnos igen... nem voltam elég aktív :D Köszi!

(#40114) scyllarus válasza Antonius1978 (#40110) üzenetére


scyllarus
veterán

Én is lenyomtam vagy 300-at, amikor rájöttem, hogy van sniper nézet :) Mondjuk az első 100-nál olyan gyenge gépem volt, hogy 4-8 fps-em volt, örültem, hogy fut. Egy időre abbahagytam, a felújított géppel kipróbáltam, futott, de nem fogott meg. Harmadik nekifutásra lettem kocka :D

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#40115) diegho válasza scyllarus (#40114) üzenetére


diegho
nagyúr

Én letoltam kb 1k csatát (napi duplázókat) párom laptopján még ilyen tier6 alatt több ágon is az első accomon. Azon a gépen 3fps akkor van, ha arty nézetben a pálya szélét nézem és nincs ott semmi, ha valami van 0-1fps között ugrál, de mivel nem volt más, az autodrive meg vitt előre spotolni lehetett és jött is némi xp.

(#40116) Antonius1978 válasza Rico33 (#40112) üzenetére


Antonius1978
addikt

En felveszlek, aztan mehetunk egyutt par kort - de most jelenleg nagyon szaggat a jatek nekem, igy nincs kedvem jatszani (az elobb nyirt ki IS-6ban ulve egy kinai IS-2 ami eleg szegyen), inkabb filmet nezek.Majd maskor mehetunk.

Drenadar azert probalkoztak, a Nimrod 40mm-es csovere egy amolyan raketaszeru loszert tettek - amolyan pancelokol fele lehetett ahogy en elkepzelem - ami jobb atutest ert el, csak az volt a hatrany, hogy ra kellett huzni a csore, egyet lottel, megint egyet rahuzni a csore, szoval nem volt igazan kivitelezheto.
A 40mm-essel meg esetleg a T-34/76 lancat tudtak leloni.

Az egyetlen hasznalhato "tank" a Zrinyi II rohamloveg volt, az meg ki birt loni T-34/76/85-t is a 105os loveggel (gondolom itt a kumulativ toltetrol volt szo, ami 80mm pancelt tudott atutni tavolsagtol fuggetlenul), de a tobbiek sajnos labdaba sem rugtak a ruszkik ellen.Ugy ertve hogy a KV-1 es T-34/76/85 ellen, mert a T-60 stb, M3 Stuart, BT2, T26 tankokat azokat a magyarok ki tudtak loni 40mm-es loveggel, ami a T-38-on volt, vagy a Pz4(E1)-el (rovid 75-os csovel)
A Toldiknak szinten 40mm-es (elejen 20mm-es), a Turan I-nek szinten, Turan II-nek meg rovid 75-os loveg,Turan III prototipusa az mar hosszabb 75-os, Zrinyi I prototipus szinten hosszabb 75, de ezekbol 1-1 peldany keszult.
Talan meg a TAS (Panther D es T-34/76 hibridje) lehetett volna ellenfele a T-34-eseknek, de ahogy utannaolvastam, az magyar hosszabb 75-os loveget kapott volna (ertsd L/43-at), ami sajna nem volt olyan jo atutesben mint a nemet (ha minden igaz).Esetleg a Parduc lovegevel mar igazan hatekony lett volna, ha sikerul megszerezni a nemetektol, es az amcsik nem bombazzak le a gyarat a prototipussal egyutt, valamint lett volna nyersanyag legyartani a tankokat...
Mindenesetre, ha lesz europai ag, akkor a magyar tankok is helyet kapnak, az tuti (azaz remelem, mert emlitettek ilyesmit egy regi beszelgetesben).Lehet hogy addigra nem sokat fogok WOTozni, de akkor visszaterek.

UI : Scyllarus es Diegho - ne is mondjatok, ez is elfeledtem, az elejen nekem is 1 giga ramom volt, es 256-os alaplapi kartya...gozom nincs hogy mennyi lehetett az FPS, de elegge szaggatott, kb mint most, de celzo nezetbe legalabb nem szaggatott 5 masodpercig, mint most nekem :W :W :W

[ Szerkesztve ]

(#40117) Bad Pritt válasza PR0JECTNR56 (#40109) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Az zászlóalj volt. 2. magyar hadsereg, kerékpáros zászlóalj. Nem volt annyi bringánk szerintem, amennyiből egy hadosztályt ki lehetett volna állítani. Nemtom, ez szégyen-e :D

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#40118) Antonius1978 válasza Bad Pritt (#40117) üzenetére


Antonius1978
addikt

Dehogy szegyen, a porkolt magyarok voltak a hibasak, mert tul sok bringat lenyultak - mar akkor is :DD

(#40119) Bad Pritt válasza Antonius1978 (#40116) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Láttam interjút egy 2. vh-s magyar harckocsizóval és személyesen is beszéltem egy másikkal. Mindketten azt mondták, hogy a Nimród elég nagy királyság volt, kilométerről le tudták kapni egy harckocsi parancsnoki nyílásán kikucskuláló parancsnokát. Persze sok xp-t nem kaphattak érte, hisz csak kritikus volt, ráadásul messziről sniperkedték le, de akkor sem kis teljesítmény részükről. :DD

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#40120) Antonius1978 válasza Bad Pritt (#40119) üzenetére


Antonius1978
addikt

Nana', en is beszeltem nagyapam egyik volt haverjaval, az azt mondta, hogy 2 lovedek a tavcso bal csoven, 2 lovedek meg a tavcso jobb csoven ment keresztul, leszakitottak a parancsnok mindket fulet mikorben kukucskalt a tavcsovel, aztan iranyt valtoztattak (merthogy nyomkovetol lovedek volt az osszes), es belerepultek a motorba es felgyujtottak a tankot :DD

(#40121) SaNyEe


SaNyEe
aktív tag

Sziasztok!

Régóta WOT-olok, s a team battle-k megjelenése óta erősen gondolkodtam rajta, h játszanék.
Ehhez viszont egy jó társaságra is szükség van, ami sajnos ismerőseim tapasztalataiból okulva nem feltétlen áll rendelkezésre.

Itt van egy jó WOT közösség, ráadásul elég jó játékosokkal (bocs, meoztam kicsit). Itt volna jómagam cserébe: Sanyee

Készítettem egy TeamSpeak 3 szervert, ami az otthoni homeServeremen fut 24 / 7.

Nem mellesleg van egy Mission február elejéig: [link] (Mission 4: Team and Tactics!) ami 15 nyertes team battle után hoz 250.000 kreditet a konyhára.

A TS3 szerver elérhetősége: phts3wot.no-ip.org, a jelszót privát üzenetben szívesen rendelkezésetekre bocsátom.
Pls, a WOT nicknevetekkel lépjetek be ha jöttök.

[ Szerkesztve ]

-- end of transmission --

(#40122) dfsz34


dfsz34
őstag

Egy dolgot nem értek. Egy m46 patton meglőtt, WT auf pz4-ben voltam, de nincs fent gold detektor, szóval csak tippelek, hogy he-vel.

Kiütött szinte mindent, 4-5 modult, 2 legényt. Ilyen még nem fordult elő velem, még jpze100 sem lőtt meg így. Lőttek már meg he-vel, nagy tankok, td-k, arty is, de max 1-2 modul, 1 legény, de ilyen, hogy szinte alig marad ép valami. Maga a sebzés 300 körüli volt csak.

Utána a csapatunkból egy ritka nagy barom e75 a hátát mutatta pattonnak és az meglőtte és megint 3-4 modul, legény meg még ki is gyújtotta. Mondjuk ekkora állat sem sok van, mint az e75, hogy he-vel lőjön és így nem lőtte ki a patton-t, hagyott neki kb 100 hp-t és utána meg a két 100 hp-s ellenfél kilőtte a full hp-s E75-t. Szánalmas, nincs rá jobb szó.

Amit viszont tényleg nem értek, hogy tudom csalni nem lehet a játékban nagyon, de mi a f.szommal lőtt a patton, hogy ilyen brutál sérüléseket okozott? Elég sok csatám volt a Wt-vel, úgyhogy elhihetitek, hogy eddig ilyent én nem tapasztaltam. RNG isten? Mondjuk az egyébként szuper pontos ágyú nagyon durván mellé lőtt, úgyhogy az RNG most nem az én oldalamon állt, de egy lövéssel ennyi modult kiűtni, ráadásul két tankon.

[ Szerkesztve ]

(#40123) SaNyEe válasza dfsz34 (#40122) üzenetére


SaNyEe
aktív tag

HE-vel.
Én ugyan csak a teszt szerveren játszottam ezzel az új TD vonallal azonban rettentő puhák páncél szempontjából. Minden átviszi, az meg ilyen sebzéseket okoz sajnos, való igaz ennyire durván sok critet csak SPG-kkel okoztam, azt is ritkán.

-- end of transmission --

(#40124) Kean_Sorbo válasza Chris0321 (#40072) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Nagyon jó. Lassan minden bádogdoboz amiért szenvedtem, meg amibe pénzt fektettem, egy rakás hulladék lesz. Remélem a következő szarra kisírják az JgPz E-100-at is. Legyen a végsebessége 5, a sebzése 300, a töltésideje meg 40 mp.

Engem miért nem zavar, ha egy T57 belemászik az arcomba és kibombáz rám kétezret? Nekem meg ott kell ülnöm 22 másodpercet egy ezresért, ami alatt ő megint teletölti a tárat.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#40125) Bingisz válasza dfsz34 (#40122) üzenetére


Bingisz
addikt

HE-vel. Mondjuk az összes rohadék Hózentróger meg is érdemli, hogy egy jó kis robbanótöltettől használhatatlanná váljon a moduljainak és a legénységének nagy része. :U

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#40126) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

Erre szokták azt mondani, hogy jól jött ki a lépés..

replay

magyarsrac

(#40127) Mcray válasza [HUN]Dani (#40126) üzenetére


Mcray
senior tag

Hát ember, le a kalappal. Én max az IS-8-cal, meg a Black Princcel tudok ilyen összeszedetten játszani. Ezzel a T25/2-vel még nem éreztem rá. Grat

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#40128) SaNyEe válasza SaNyEe (#40121) üzenetére


SaNyEe
aktív tag

Update:

rolio1 fórumtárs épp jelentkezett.

-- end of transmission --

(#40129) HellGreg


HellGreg
őstag

Sziasztok, fel tudna világosítani valaki, miért nem számított bele ez a csatám az 5 győzelmes küldetésbe, holott nyertünk és 10. lettem?

teljesen érthetetlen.

(#40130) nyunyu válasza HellGreg (#40129) üzenetére


nyunyu
félisten

Gondolom a szerver pont nem ugy rendezte a ket azonos pontszamu versenyzot, ahogy a kliensed XP alapjan csokkenoben mutatja, es beszoptad.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#40131) HellGreg válasza nyunyu (#40130) üzenetére


HellGreg
őstag

fasza, biztos abc-sorrendbe rakott minket :)

(#40132) unravel


unravel
őstag

¯\_(ツ)_/¯

(#40133) Kean_Sorbo


Kean_Sorbo
őstag

Még valamit a TD nerfről.
Pont azt a két TD-t herélik ki, amivel az emberek legtöbbje kimozdult, amiket lehetett látni hogy mozognak. Ha a 268-ból csinálnak egy ISU-t, a 155-ből meg egy Jpanthert ám legyen. Ezzel csak azt érik el, hogy még két kempelős TD-vel több lesz a játékban.

Lehet ehhez is igazodni. Full camos legénység, álcaháló+festés, bino, BIA. Leállok az egyik sarokba, oszt viszlát. A scout nekem ütközik aztán felrobban, mert nem vesz észre. Nem tudom mi a jobb, egy lövés után azonnal felderített E100, vagy egy hármas adagokat osztogató kitudja honnan lövő 155. El lehet gondolkodni.

Tegnap egy "fantasztikus" csata. IS-8, E-75, T57 trió kempel hátul. A 268-cal én scoutolok. Lelövök egy E-75-öt, kiszedek egy T57est, meg egy WT E-100-at. Ezek meg hagynak megpusztulni. Ezután nem fogok menni én sem, mert rossz esetben 560 sebzéssel hová induljak? Tessék itt a replay. Meg lehet nézni ki mit tett bele a közösbe, és hogyan honorálja ezt XP-ben a WOT, és a társak cserbenhagyása. Most meg nerfelnek. Vicc.

Azzal nincs senkinek baja, hogy az 183-as hátulról osztja az 1750-es adagjait? Szégyen. Ha a szerencsefaktor úgy áll lassan kb. annyit lő egy tízes TD, mint a hatos KV1-S. Ezért basztam el több mint 300000 XP-t.

Diego: A fenti replay-t 12:20-nál akkor légy szíves nézd már meg, aztán várom a magyarázatot.

[ Szerkesztve ]

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#40134) ddt500hu válasza unravel (#40132) üzenetére


ddt500hu
veterán

:D :C

(#40135) Kean_Sorbo válasza Kean_Sorbo (#40133) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Elnézést: Diegho!

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#40136) diegho válasza Kean_Sorbo (#40133) üzenetére


diegho
nagyúr

Nem értem mit kell ezen magyarázni? Állt előtte valami, ami nem volt spotolva, azt lőtted meg. Nem nézem végig a replay-t, hogy mi volt az, de az összesítésben pl ott egy WTE100 csak láncon lőve.

(#40137) diegho


diegho
nagyúr

Mai első csatám több epic momentummal himmelsdorfon:

1. magyar platoon, ferdi és wz131 a ferdi megy a hegyre - stock ágyú stock motor, a wz 8-as körül bóklászik az utcában...
2. F155 1700WN-el fel a hegyre, átrohan, lenéz, 7 ellenfél várja, perma track, meghal
3. ellenfél T57 feljön, meglő gold ammoval, keresztberakom neki a centurion1-et, még 1 lövése sebez, többit benyeli a lánc :DDD visszamegy tárazni, megint feljön, első kettőt megint benyeli a lánc és igen 7 gold ammo-val ki tudott nyírni 900hp-ról :)) közben a társaim kinyírták őt is, meg a többit, akik feljöttek

Mekkora szégyen már, hogy még gold ammoval sem tudnak játszani egyesek? Egyszerűen hihetetlen, hogy elmennek tier10-be és nem tudják, hogy heat ammoval nem lövünk láncra, mert nem fog átmenni. A T57 eredménye a csatába 10 lövés 10 találat 1400 sebzés... megköszöntem neki a győzelmet és azt, hogy tudja hogyan kell használni a heat ammo-t. Persze a csata végéig magyarázott, hogy ne sírjak neki ha kilőtt, pedig tényleg egy sima győzelmet buktak miatta.

(#40138) odrif


odrif
MODERÁTOR

Régen játszottam már, de ahogy elnézem nem is baj.
Mai első csata, egy perc sem telik el és már az ellen vezet 1-5-re. :Y

20 éve a Prohardveren

(#40139) munnergep válasza diegho (#40137) üzenetére


munnergep
senior tag

Nem akarom megint a leghülyébb kérdést feltenni, de tényleg nem tudom:
Honnan lehet tudni, hogy melyik tank az amit keresztbe rakva a lánc be fogja nyelni a lövéseket?
Meg mennyire rakod keresztbe? 30-45 fok?
(Anno is írtál már egy ilyet, hogy rajtad kívül ki rakta volna még keresztbe a tankját asszem' egy foschal szemben.)

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#40140) diegho válasza munnergep (#40139) üzenetére


diegho
nagyúr

Minden lánc benyeli, mert spaced armor, és pont annyira kell keresztbe rakni, hogy benyelje, próbáld ki.

(#40141) Simulacrum válasza diegho (#40137) üzenetére


Simulacrum
senior tag

replay akad valahol?

(#40142) diegho válasza Simulacrum (#40141) üzenetére


diegho
nagyúr

Nincs.

(#40143) #43783936


#43783936
törölt tag

Egy kis hétvégi agresszió. :D
Pedig csak spottolni mentem.. :D

[ Szerkesztve ]

(#40144) dfsz34 válasza Kean_Sorbo (#40133) üzenetére


dfsz34
őstag

Na igen, a WTE-nek meg csökkentik a forgás sebességét, mintha azzal a tankkal tipikusan több ellenséggel harcolna az ember közelről. Tegnap megvettem a WTE-t végül és hát azzal lehet nyomulni, de szétszednek sec perc alatt. Volt, hogy kétszer lőtték ki az ágyúmat, amíg én ki akartam a tárat üríteni, de olyan módon, hogy javítani kellett és addig nem is tudtam lőni. A jó hír, hogy sérült ágyúval is elég pontos, ráadásul egyszer meg tudom gyorsan is javítani, ha kell. A nulla kamo tényleg igaz, olyan helyeken, ahol más TD-ket szinte soha nem spotolták, ezt igen. Úgyhogy marad a kempelős, nagy távolságról lövöldözős stílus vele.

Na a WTE nagy nerf gyakorlatilag semmit nem számít. Nagy távolságnál alig kell mozgatni a tornyot, kicsit lassabb lesz, und? Az ágyú valami brutál idő alatt célra tart és hat lövés. Még én is hozom a 4e átlag sebzést vele és az élvezeti faktorhoz hozzátartozik a sok rinyálás, mikor pár lövéssel kiszedek valamilyen nagyarcú tipikusan narancs-sárga játékost, bár néha a jobbak is rinyálnak a chat-ben. Nem tagadom, ilyenkor hízik a májam.

Egyetértek veled, hogy nem sok obj268-t látok kempelni, nehéz is vele ászt szerezni. F155 ugyanez, azt nem tudom miért (mert még nincs), gondolom a francia ágyú nem igazán sniperkedésre való.

Ezeket nerfelik, de pl ha az obj-en csökkentik a töltés időt, akkor nem biztos, hogy nerf lesz abból. Közelharcra azok a TD-k sokkal alkalmasabbak, amik gyorsan töltenek főleg a csata végén, amikor sok a sérült, alacsonyabb hp-s ellenfél. A fix tornyos TD-kel közelharcban amúgy sem lehet nagyon mást tenni, mint mutatni az arcát az ellenfélnek, esetleg rázni kicsit. Sokan próbálnak bújkálni TD-vel, meg mint a tankkal, ki-be, de ez a lehető legrosszabb taktika, mert fordulni kell és akkor máris lövik az oldalát. Városban sokszor látom, hogy F155 próbál visszatolatni, amikor kapja a lövést, leszedik a láncát stb. Ahelyett, hogy az arcát mutatná, riszálna és várná a lövést és esetleg utána tolatna vissza. Csak hát ugye, ehhez hidegvér kell, mert ösztönösen mindenki hátrál, tolat és próbál fedezékbe menni.

Egy ilyen városi harcban, főleg a végjátékban a gyorsabb töltés az obj268 esetében meglepetést és nem a várt hatást fogja okozni szvsz. Arra gondolok, hogy pl su101-et hogy leszólják az isu ellenében, pedig a végjátékban durva dolgokat tud alkotni a gyors töltés és a fürge tank, ami még pattintani is tud.

(#40145) zozyk


zozyk
addikt

Tudtok ajánlani egy normális akadémiát,ahol lehetne esetleg fejlődni még?
Meguntam a magányos harcot,jó lenne állandó szakasztársakat találni.

Noobmeter /zozyk_HU

(#40146) zsolthee


zsolthee
senior tag

Sziasztok!

Mot kezdtem el a brit TD ágat. AT2-nél járok és a legénység első skill-je full BIA. (Ezt örökölték :) )
Másodiknak mit érdemes tenni? Álca vagy javítás?
Kuplungégető is kell rá nagyon úgy látom. :D
Illetve felszerelés: Most csak venti és csigaszem van rajta. Hasznos lenne a repeszpáncél? Illetve ha ez utóbbi 1t tömegű akkor az hatással lesz a jármű mozgására? vagy ennyire nem "realisztikus" a játék?

Tegnap vettem meg, annyira nem megy azért rosszul vele:

[ Szerkesztve ]

(#40147) 04ahgy válasza HellGreg (#40129) üzenetére


04ahgy
nagyúr

A kisebb tieres tankkal elért azonos XP ér többet, azért.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#40148) Chris0321 válasza zsolthee (#40146) üzenetére


Chris0321
addikt

Szerintem a javításnak alapnak kellene lennie főleg egy forgótorony nélküli TD-n mert nem mindegy mennyi időre láncolnak le ha már elhasználtad a javítókészletet. Én a parancsnoknak a hatodik érzéket adnám, a többieknek javítást és ha 100%-os lesz a parancsnoknak a javítást a többi tagnak pedig egyéni skill-t.

(#40149) Cseri0058


Cseri0058
őstag

és így jött létre az e-100! :Y

(#40150) OberMotz


OberMotz
aktív tag

Rá kellett jönnöm, hogy: SU-85B = legjobb TierIV TD. Pedig a T-40 is örök kedvenc és a Marder 38T is nagyon ott van. Brutál hogy miket lehet a SU-val sebezni.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.