Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#41201) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Találkoztam diegho egyik kedvencével. Éppen aprócska 3:13-as hátrányban voltunk amikor is hátulról kb. 100m-ről tökéletes lő helyzetből seggbe lőtt egy T110E5 gold ammo-val! Ami lepattant. Megfordultam ismét meglőtt goldal ami megint lepattant. Én visszalőttem (a változatosság kedvéért ez is pattant) majd ő nem bírta a stresszt és mellélőtt majd elbújt. Amit meg is értettem hiszen csak 1700hp-ja volt még. :C
Aztán kinyírtak a haverjai. :O

(#41202) Drenadar válasza Steven88 (#41200) üzenetére


Drenadar
veterán

Pedig a t-28 is egy nagyon jó kis tank, sokáig azzal tartottam a rekordom...

(#41203) stupid user


stupid user
tag

Sziasztok,

felmerült egy probléma, ami nagyon valószínű, hogy nem is WOT, de abban nagyon zavaró: teljes képernyőről időről időre lecsukódik a tálcára. Rákattintok visszajön, az is min 2-3 sec, ami elég kellemetlen csatában. Fordult elő valakinél ilyen? mit lehet tenni ellene?

Előre is köszönöm a segítséget

" ... TILTJUK a kulturált társalgást szembeötlően zavaró, agresszív, vulgáris, obszcén, hangulatkeltő hozzászólásokat (a hozzászóláshoz értve a nicknevet, aláírást és egyéb, a felhasználó által megadott adatot)... "

(#41204) PAWI válasza stupid user (#41203) üzenetére


PAWI
tag

Nem a beragadó billentyűk miatt van? Azt ki lehet kapcsolni szerintem.

(#41205) eastsider válasza Drenadar (#41202) üzenetére


eastsider
nagyúr

én is nagyon szeretem, meg is tartottam
most a T40 a kedvencem, illetve most sikerül "Jókat" alkotnom a kv1s-el is.

[ Szerkesztve ]

(#41206) Enzolord válasza stupid user (#41203) üzenetére


Enzolord
addikt

Nekem is szokta, igaz ,nem sűrűn, nem hiszem, hogy beragadó billentyű az oka, legalább is nekem nem...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#41207) Diarmand válasza dfsz34 (#41186) üzenetére


Diarmand
senior tag

Maga a tank nem egy nagy durranás, amit láttam belőle, egymásba futottunk én t-25-el és természetesen esélye sem volt. A garázshely viszont jól jön majd.

Az E100-amat megrohamozta egy Királytigris, de nem valami állat tank az a KT, hisz legyalultam a francba.
Csak hogy érzékeltessem a példád hülyeségét :)

(#41208) Enzolord válasza Diarmand (#41207) üzenetére


Enzolord
addikt

Én 7/42-ben one shootoltam az enemy T1-ét RHMmel... ;] ;] ;] ;]

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#41209) dfsz34 válasza Diarmand (#41207) üzenetére


dfsz34
őstag

Nem egészen érted szerintem, a prémtankokat sokszor mocsok szemét ágyúval látják el, például az excelsior jó példa erre. A t15-ről a wiki is ezt írja "The gun has below average damage and penetration", magyarul egy sz.r az ágyúja, de megy két tier-el magasabb ellen.

A KT-nak van némi esélye és ha már ilyen példát akarsz mondani, akkor mondjuk azt kéne mondanod, hogy a stock löveges KT megrohamozta.

Prémtankokkal nagyon kell vigyázni, mert némelyikre olyan mocskos szemét ágyút raknak, hogy még a garázshelyet sem éri meg, amit foglal, mert állandóan golddal kell menni vele és nem hoz semmi bevételt.

Meglátjuk, de szerintem a t15 is ez a kategória, még megkarcolni sem tudott, járna neki a tier limites mm, szvsz.

(#41210) Diarmand válasza dfsz34 (#41209) üzenetére


Diarmand
senior tag

Tény, hogy enyhén gyenge az ágyúja, de ne azt nézd, hogy mekkorát fog szívni, ha berakja Tier ötbe. Ha van T-25-öd (nekem is van), akkor bizonyára feltűnt, hogy milyen gyakran pakolja tier hétbe, ahol sok mindent oldalról se visz át. Nekem hatból egyszer, de lehet sokat mondok. Pedig annak sincs se túl jó ágyúja, se könnyített MM-je. Ha van is Tigris, akkor sem annak fogok nekiugrani, ahogy egy normális T-15 játékos sem fogja a KV1-et választani ellenfélnek. Ja és igen jó motort kapott a kis súlya mellé.
Mellesleg a T-25 döntött frontjáról tudnak pattogni 110 penes ágyúk is.

Tehát még mindig nem értem ezt a messzemenő következtetést amit levontál a példádból :) De hagyjuk is, ezen már nincs mit magyarázni...

Ezozlord: A T1HT-ról mindeki tudja hogy szar :DD

(#41211) Cseri0058


Cseri0058
őstag

mai nap 10-ből 10 vereség a t71-el! Ez több mint nevetséges már...

(#41212) Bad Pritt válasza Diarmand (#41210) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Látszik, hogy ritkán csapatozol, ő a T1 Cunninghamre gondolt :P

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#41213) dfsz34 válasza Diarmand (#41210) üzenetére


dfsz34
őstag

Úgy látom, most éppen neked van kötözködős napod. Mit akarsz pontosan bebizonyítani? Hogy a T15 jó tank?

A t25 egyébként egyáltalán nem a tier5 egyik legpáncélozottabb tankja., csak azért mondom, ha példát mondasz, akkor miért pont az e100, miért nem a leopard mondjuk vagy az 50b? Ja, hogy akkor sántítana a példa, mert a KT azokat meglövi.

Ha valakinek tetszik a t15, használja, nem azt mondtam, hogy ez tilos, csak azt tapasztaltam, hogy az a tank kész van és elpusztul úgy, hogy egy tier 5 medet sem tud megkarcolni. A keményebb négyes, illetve ezek szerint az összes ötös tank mumus neki. Az marad, hogy imádkozni kell, hogy csak tier 3-ba tegye, akkor jó. A wiki is hasonlókat ír, amit utána olvastam el, úgyhogy ez ennyi. Ha meg folyamatosan arannyal kell használd, akkor minek? Stat javításra vannak sokkal jobb tankok, akár tier 3 prémben is (pzs35, fcm). A pz1c majdnem ilyen átütést tud a gépágyúval, a játék élmény össze sem hasonlítható.

Ezt kell mérlegelni, szerintem, attól, hogy ingyen van még lehet látni, hogy erre időt nem szabad sokat szánni de te döntesz, a te időd.

(#41214) GeneraL_XTX válasza Steven88 (#41200) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Pedig a T-28 marha jó a maga nemében a top ágyúval igazi kis sniper tank. Miatta kezdtem el a Panther vonalat.

Az első tank, amivel igazán eredményes tudtam lenni, így mindig kellemes emlékekkel gondolok vissza rá :)

[ Szerkesztve ]

(#41215) KisApám válasza Steven88 (#41200) üzenetére


KisApám
addikt

A T-28-nak nálam is állandó helye van.
El nem adnám. Gyors, jól lő, lehet vele szórakozni.

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#41216) Zadia


Zadia
senior tag

Imádom ezt a fostalicskát!!! :))

(#41217) dfsz34


dfsz34
őstag

Na a délutáni szunyókálásból felébredtek az óvodások és tolják a wot-ot. Megint ugyanaz, mint tegnap, prög a tank, nem reagál. Gyorsan átléptem az eu2-re, az tegnap legalábbis működött. Eu1 f.s.

(#41218) vhw válasza dfsz34 (#41209) üzenetére


vhw
addikt

Egy ízig-vérig scout tanknak a legkritikusabb paramétere az... ágyú? Igen, így van. :B

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#41219) Mister_X válasza Remus389 (#41161) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ócska? Az nem elég jó kifejezés... Legalábbis a B1, a Renault FT, D1 és D2 legalább jó volt a maga nemében, ha nem kellett hegyet mászni. Ellenben a B1-gyel se tegnap, se ma nem tudtam még nyerni, sokszor érzem is, hogy nem az én hibám, amikor vereség ellenére is 350-400XP-ket kapok... Sacred Valleyen is sikerült kinyírnom egy Hetzert meg DW2-t, olyan büszke voltam magra, erre nem kilő egy anyaszomorító Pzkpfw. 1 C?

Sebaj, addig is farmolom az elitekkel az átváthatót, ha nem jönne össze tizedikéig a 16k XP...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#41220) Scheff


Scheff
tag

Mindenki a Pro League döntőt nézi. :)) (Ha valaki ráér, számolja össze hány AFK áll a bázison.)

World of Tanks Twitch csatornám: https://www.twitch.tv/mrscheff

(#41221) Orlin válasza Scheff (#41220) üzenetére


Orlin
addikt

Mi történt!?
Engem nem enged be a játék.Pontosabban elkezdőzött a csat ,de nem tudtam semmit csinálni...

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#41222) Remus389 válasza Mister_X (#41219) üzenetére


Remus389
veterán

az ilyen ocskasagokat érdemes freexp -ből atugrani

viszont a b1g rb (hogyishijjak tier5 francia ), az kellemes, az ARL sem olyan túl rossz

az utána jövő tier7 amx, hát nem szerettem, nem katasztrófa, de nem is nagy durranás, át kell grindolni

a tier8 az tök jó autoloader

na megvan a t57! ez maga a csoda, is3, m109 egy tárral el lehet intézni

bár meglepődtem, azt hittem olyan fürge lesz mint a T54E1, valamivel lomhabb

pancelja is jobb

szóval nagyon tetszik

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#41223) ddt500hu válasza Remus389 (#41222) üzenetére


ddt500hu
veterán

A T54E1 közepes tank a T57 meg nehéz.

(#41224) Vadgörény válasza Scheff (#41220) üzenetére


Vadgörény
csendes tag

Nem hiszem, hogy a stream-et nézik, inkább szar a szerver. Már harmadik napja szar! Bemegyek a csatába lövök kettöt és ennyi... a tornyom mozog de a célkör nem mozdul valamint a tankom sem. Pár játékos tankja mozog, mintha ők tudnának játszani... de aztán mindenki áll. Kis idö múlva "kapcsolat megszakadt". Visszacsatlakozni meg 15 perc kb. és kezdödik elöröl.
Komolyan ezért a játékért valaki fizet?! :F Ez nem üti meg azt a szintet... :W

(#41225) Angel1981 válasza Zeratul (#41185) üzenetére


Angel1981
veterán

Upsz! :)

(#41226) dfsz34 válasza vhw (#41218) üzenetére


dfsz34
őstag

Low tier-ben maximum malinovkán meg néhány híres helyen tudsz scoutolni. A másik, hogy a tankok fele-harmada egyébként is könnyű tank tier3-ban. Kinek akarsz egyébként spotolni? Artyk már nem olyan hatékonyak, a csapat megy mindenfele, tier 5 és alatta hemzseg a paradicsomoktól, akik mozgó célpontot már alig bírnak meglőni.

Nem a hatos hetes könnyű tankokból kell levezetni a tier3-t, de egyébként ha már itt tartunk, használd a stock ágyúval a wz131-t mondjuk és lássuk, hogy mi sül ki belőle, ráadásul az tártöltős, még jobb is kéne legyen, ha az ágyú nem számít.

A T15-ös gyerek is jó játékos volt, próbált is spotolni, de nem volt kinek, mert a csapata lapult mindenfele, utána jött előre és összefutottunk ell hallufon a házak között és instant halál volt a számára, pedig flankolt, de szögben állt a tankom, forgattam is és kész. Maximum arannyal tudott volna sebezni.

Azt a részt én továbbra sem értem, hogy én láttam, milyen egy f.s a T15, de többen itt osztják az észt, hogy az nem úgy van, de még egyetlen olyan írást sem olvastam, hogy miért jó a T15, csak kötözködést viszonylag bonyolult összefüggésekben, amiket nem egyszerű elmagyarázni, de megpróbáltam. Akkor most szeretnék arról is olvasni, hogy miért is olyan kiváló tank a T15, ha ennyien védik, csak, hogy a tárgynál maradjunk.

(#41227) Steven88 válasza Vadgörény (#41224) üzenetére


Steven88
tag

Nálam is ez volt a gond, de csak 1 napig tartott. Állítólag azoknál van ez a hiba akik a T-home hálózatát használják. Lehet végül is server gond is, de sokan a hálózatra panaszkodtak/nak.

(#41228) vhw válasza dfsz34 (#41226) üzenetére


vhw
addikt

Mindez nem változtat a tényen, hogy a T15 egy felderítő tank, és ez alapján is kell megítélni.
Szintjéhez képest kiváló látótávval, rádióval, jó mozgékonysággal. Valamint büntetés nélkül átültethető a legénység.

Nem kiváló tank, csak egy a sok közül.
Nem lehet vele olyan egyszerűen statot húzni, ha valakinek csak ebben merülne ki egy alacsonyszintű tank.

Történetesen én már beletettem pár csatát.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#41229) csapee válasza Steven88 (#41227) üzenetére


csapee
senior tag

T-homeot hasznalok de egesz nap egy szem lag nem volt.

Csapee

(#41230) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Én meg UPC-t és két napja többször is belaggolt mindkét szerver.

(#41231) LZs?! válasza dfsz34 (#41226) üzenetére


LZs?!
aktív tag

T3 - flanking, scouting
T4 - harassing, scouting
T5 - pure scouting

A legjobb view range és radio range a T-15-é T4-ben és az alatt; lehet, hogy külön-külön más gépeken is elérhetőek ezek (pl- SU85B view range 400), de együtt nem.

Jól gyorsul, keveset veszít bukkanókon, emelkedőn a sebességéből, de rosszul fordul.

...és hogy kinek spotoljon az ember? T4 és T5 folyamatos camp-fest, ha nyílt pálya van és az első 4-5 lelkes már leölette magát. Kivéve, amikor indul a lemming-train...

Igazából minden meccs két felvonásos vele: az elején scoutolás vagy rejtőzés (városi pályák), utána a TD-k és arty-k levadászása. Mást nem tud, de ezeket nagyon.

[ Szerkesztve ]

Nevermind...

(#41232) Patrick76496 válasza joergie (#41077) üzenetére


Patrick76496
őstag

Kisebb lagok nálam is voltak, az elején, de mostanra ilyen téren már játszható a játék (de csak ilyen téren). Gondolkodtam azon, hogy esetleg az a hiba, hogy ugyan az a RU és az EU account-om felhasználó neve és jelszava, de rájöttem, hogy ha eddig beengedett, akkor most sem kéne gondnak lennie. Egyébként pl QB és Jingles sem a saját account-járól csinálta a 8.11 review-t, lehet ennek is ez az oka.

Szép dolog, hogy próbálkoznak új dolgokkal, fele-fele arányban be is jön, de egyes újítások élvezhetetlenné teszik a teszt szervert. Ez az új kameraállás pl rengeteget ront a játszhatóságon, engem nagyon zavar. Sokkal lassabbnak érződik a tank és célzásnál is szokatlan, legalább ki lehetne kapcsolni. Másik zavaró újítás (ami már az előző patchben is megvolt már) a zoomolás lágyítása, bár ennek kikapcsolására szerencsére van mod, csak ugye ez teszt szerver... Btw nekem is hiányoznak a modok, még jó hogy ilyen látszólag semmit sem jelentő újításért kell kidobni az összeset.

Ígérték, hogy 8.11-ben javítanak az optimalizáción, de gyakorlatban inkább csak romlott. Igaz, hogy legtöbbször 40-50 fps most már meg van (viszont itt nincsenek fent a modok és a tweaker), de ez kb csak 20-25-nek érződik, egyszerűen nem folyamatos a kép. Főleg a célkarika mozgásakor érződik és zoom-oláskor. Remélem legalább a 9.0 hoz valami javulást. Múltkor csináltak egy felmérést, aminek eredményeként megtudták, hogy a játékosok fele gyenge gépen játszik, de nem csinálnak semmit se, hogy nekik jobb legyen.

Pozitív dolog viszont az angol legénységi hang (ez sokkal jobb, mint az amerikai, nem olyan, mintha valami rossz buzi lenne a rádiós), a national battle is nagyon jó ötlet, és a két újradolgozott pályát (Ruinberg on Fire, Winter Himmelsdorf) is eltalálták (bár Ruinberg on Fire-ből nem sokat lehet látni full low grafikán). Ez a könnyített legénységátképzés is +1, de a pakoláson javíthatnának (csak olyat legénységet rakhatsz bele a tankba, amivel ment már csatát..).

(#41080) greg77: 2 éve vettem Dell Inspiron N5110_128204-es laptopomat (i3-2310M; 8GB; GT525M). Full low grafikán (kivéve az improved render van bekapcsolva) tweakerrel 30-40 FPS-sel játszok, nem ritkán megesik, hogy 30 alá is lemegy. Az a vicc, hogy amikor felraktam a 0,75%-os tömörített textúrát csak romlott a helyzet. :)

(#41084) Mogyesz75: Milyen VGA van abban a laptopban? :Y Szinte ugyan az a CPU-m van (i3-2310M), ugyan annyi a RAM is, de én az előző bekezdésben leírt körülmények között játszok ráadásul kisebb felbontáson (1366x768).

(#41220) Scheff: Vagy csak talán kifagytak, mert tegnap szarakodott a 2 szerver? :U Amúgy komolyan miért kell ilyenekkel telespammelni pl a World of Tanks youtube felhasználóját, vagy pl a worldoftanks.eu-t (be sem tölt az oldal már indul a Livestream), most komolyan ki nézi ezt?
- - - - - - - - - - - - - - - -
Tart valaki a garázsban SU-85-öt/SU-100-at fun célokra?

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#41233) szalai56 válasza Patrick76496 (#41232) üzenetére


szalai56
senior tag

Én megtartottam a SU100-t. Miért kérded?

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#41234) emre válasza Patrick76496 (#41232) üzenetére


emre
veterán

A su-85 már régóta nem fun, a su-100 meg határeset. IS-6 akciókor használtam is egy keveset. Megvan mindegyik.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#41235) Scheff válasza Patrick76496 (#41232) üzenetére


Scheff
tag

Én már 3 tier 8 prémium tankot nyertem, szóval érdemes nézni.

World of Tanks Twitch csatornám: https://www.twitch.tv/mrscheff

(#41236) dfsz34 válasza LZs?! (#41231) üzenetére


dfsz34
őstag

Akinek ez a stílus jön be, használja, de én inkább maradok a pzs35-nél és az fcm-nél, ha tier3 prém tankról van szó. A legnagyobb gondom a t15-el, hogy a pz1c sokkal jobbnak tűnik szórakozás céljára. Stathúzás részét nem tudom összehasonlítani, mondjuk, hogy kb egyforma lehet. Más értelme nem nagyon van egy tier3 prém tanknak, mint a szórakozás és stathúzás.

Az fcm-el szinte nevetségesen könnyű 2000 wn7 felett menni, néha már a pofátlan 2700-as átlag is összejön a brutális látótáv és nagyon jó ágyú miatt, amivel kibelezek minden négyest, de még a kv1 is mehet, ha gyenge részt mutat vagy sikerül gyenge pontot lőnöm.

A pzs35 szintén gondban van tier5 ellen, azért is tudom, hogy miről beszélek, de arannyal elvan valamennyire. A lényeg viszont, ha a pzs legalább közép tierbe kerül, akkor fel lehet szántani vele a pályát.

Aki a futkosós stílust szereti és valamiért nincs neki pz1c, annak esetleg jó lehet.

(#41237) Jo33by


Jo33by
tag

Akkora LAG van hogy a tank megy tovább én meg hiába nyomkodom a gombot hogy állj. Köszönöm T-home. Mi van ezekkel a szolgáltatókkal? Pár hete a Upc hibáskodott most meg a T-home kezdi ugyanezt?

(#41238) Bingisz


Bingisz
addikt

Mi ez a lagg az EU2-őn?

Viszont most találkoztam a legalja játékossal: Goldot lő artyval random csatában, tier 6-ban.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#41239) Jo33by válasza Bingisz (#41238) üzenetére


Jo33by
tag

EU 2-n volt a lag igen. Most látom amíg írtam ki is dobott a játékból. Akkor mégse T-home-nál a hiba.

[ Szerkesztve ]

(#41240) ddt500hu válasza Jo33by (#41237) üzenetére


ddt500hu
veterán

Detto. Nekem még jobb. Nyomom a hátrát hallom, hogy megy a tank és mozdulni meg nem mozdul. A torony forog. Lagjelző full piros. Beálltam egy sarokba és reménykedem. UPC. Átmegyek EU1-re de mások is írték, hogy lag gondolom a törököknél nincs T-Home.

(#41241) Pete55555 válasza dfsz34 (#41236) üzenetére


Pete55555
addikt

Én megvettem karácsony előtt a PzS35-öt is, és a T127-et. Az lett belőle, hogy az S35-öt eladtam... egyszerűen nem ment vele normálisan, az ágyúja sem tetszett annyira, és bár kicsit talán jobb a páncélja, de sokkal lassabb, mint a T127, ha tudod, próbáld ki vmi haverodét, szinte ugyanaz a stílus, de én a T127-et jobbnak érzem.
Ja, és a lényeg, S35 megy T5-be, míg a T127 csak T4-be.

(#41240) ddt500hu Ugyanez megy nálam is egy hete, nem a netszolgáltató a hibás, WG-ék b@sznak valamit.

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#41242) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Ha ez valakit megnyugtat az EU1 is laggol. :W

(#41243) Gyuri27 válasza Patrick76496 (#41232) üzenetére


Gyuri27
félisten

Su85b állat vagy stug, hetzer (nagy puskával).

Amd - Radeon - Ryzen

(#41244) Pete55555 válasza ddt500hu (#41242) üzenetére


Pete55555
addikt

Lehet ideje lenne az EU3-nak ;]

...Szeretem leracsniztatni...

(#41245) Mister_X


Mister_X
nagyúr

EU1 lehalt.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#41246) ddt500hu válasza Pete55555 (#41244) üzenetére


ddt500hu
veterán

Az a vicc az egészben, hogy nem mindenkinek és véletlenül sem nyernék. 1:15-re kaptunk ki mert az ellenség simán jött mi meg álltunk mint a fa... Holott csak le kellett volna járnia az időnek.
A WG olyan mint a magyar kormány. Sokkal szarabb helyzetet teremt így a kevésbé szarnak már örülünk. Még pár ilyen nap és senkit nem fog érdekelni a rebalanc meg az új grafika csak ne laggoljon a szerver. :W

#41245) Mister_X Hála az égnek talán csinálnak vele valamit. :((

[ Szerkesztve ]

(#41247) diegho válasza Scheff (#41235) üzenetére


diegho
nagyúr

Ha ilyen sokat nyersz egyet igazán adhatnál :DDD

(#41248) LZs?! válasza dfsz34 (#41236) üzenetére


LZs?!
aktív tag

Szerintem, ha stathúzás, akkor SU85B + 85mm.

Egyszerre scout és TD, és T4-T6 mindenkit tud bántani.

Nevermind...

(#41249) eastsider válasza Zadia (#41216) üzenetére


eastsider
nagyúr

az komoly! grat!
én is nagyon szeretem
milyen csúzli van rajta? a derp?

(#41250) gagyenkov válasza sith7 (#41083) üzenetére


gagyenkov
tag

Ha inkább a közepes harckocsikkal érzed magad jobban akkor a 121 természetesen! Igazából jobbak a paraméterei mint a 113-nak! páncél védettségben nem sokkal marad alul viszont sokkal mozgékonyabb és jobb a lövege is! Én imádom! De én inkább medes vagyok!

W.O.T: gagyenkovHUN Klán:BPP

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.