Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#41551) Achill3uS válasza Cseri0058 (#41549) üzenetére


Achill3uS
veterán

ezt hogyan szeditek ossze otletem sincs foleg e75-tel, még low tier op tankkal azt mondom oke de high tier-ben, gratula komolyan :D

[ Szerkesztve ]

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#41552) Angel1981 válasza Cseri0058 (#41549) üzenetére


Angel1981
veterán

Szép! :R

Vajon lesz még 5. is, mielőtt "végleg itt hagyod ezt a sz*rt, és átmész a WT-re"? :D

(#41553) ddt500hu válasza Angel1981 (#41552) üzenetére


ddt500hu
veterán

Touche! :D :C

(#41554) Cseri0058 válasza Motyi (#41550) üzenetére


Cseri0058
őstag

Replay!
hát egyszer kétszer eléggé vereség szagú volt a meccs, de aztán nem volt ellenfelem így megnyertük :)
nem ez volt életem meccse, de nekem bejött :)

(#41551) Achill3uS

Köszi :)

(#41552) Angel1981

Köszi :)
Kitudja... :D

(#41555) emre válasza Cseri0058 (#41549) üzenetére


emre
veterán

Gratulálok.
Egy esetleges fogyókúrát is csak az étkezések idejére tudnád abbahagyni?

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#41556) ddt500hu válasza Cseri0058 (#41554) üzenetére


ddt500hu
veterán

Szép menet volt.

(#41557) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Na meglestem tesztszerón ezt a wt e-100 -at... nem rossz, de nekem olyan mint ha beírnék valami op csítet és zúznék egy jót, de nem lehetetlen megnyiffanni vele :D

érdekes volt, hogy obj 268 -al összefutottam, és a híresen brutál wt e-100 6 lövésemből 5 pattant és csak goldot vittem persze... :)

[ Szerkesztve ]

(#41558) KisApám válasza dfsz34 (#41548) üzenetére


KisApám
addikt

TIER I-ben is nagyon sok zöldikével találkozom (japán és kínai vonal ismerkedésem alkalmával) akik kizárólag arannyal lőnek...
STAT NOOBoknak hívom őket...

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#41559) zsolthee válasza Cseri0058 (#41554) üzenetére


zsolthee
senior tag

:Y
Elismerésem. Profi munka volt.
Ez a fajta magabiztosság kell a jó játékhoz.
:R

(#41560) KisApám


KisApám
addikt

A Nashorn bejön... :DDD

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#41561) Linkin


Linkin
senior tag

az új xvm már a WN8-at használ

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#41562) #35692544


#35692544
törölt tag

vicc hogy milyen szobanövényeket kapok ma

(#41563) marked one94 válasza #35692544 (#41562) üzenetére


marked one94
őstag

Az megnyugtat hogy nem csak te kapod meg őket? :P tudom hogy nem :)

[ Szerkesztve ]

You'll Never Walk Alone

(#41564) mefistofeles

Már töbször történtek velem "érdekes" esetek de valaki megpróbálhatná megmagyarázni az alábi eseményt.
Csata elején vagyunk (tehát az, hogy más spotolt az kiesik, még nem értek oda) az ellen KV-S tankja úgy 250-300 méterről szúr ki, miközben 2-3 bokor és egy fa takarásában állok. Természetesen én állok ő mozgásban, rajtam álcaháló, álcafestés. A 2-3 bokor egymás előtt értendő......

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#41565) Bad Pritt válasza mefistofeles (#41564) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Pálya? Hol álltál?

Tudod, a spot rendszer azon részével, hogy téged felspotolnak nem szokott furcsaság lenni, ami idegesítene. Az, hogy eltűnnek, vagy fel se tűnnek az ellenségek, az idegesítő tud lenni.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#41566) #35692544 válasza marked one94 (#41563) üzenetére


#35692544
törölt tag

:(

de azért sikerült ledupláznom ;)

(#41567) Bingisz válasza #35692544 (#41566) üzenetére


Bingisz
addikt

Az a két type platoonban volt?

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#41568) ddt500hu


ddt500hu
veterán

8 vereség egyhuzamban. Letöröltem a játékot. 1 hónap pihenő. :U

(#41569) Viktoár válasza ddt500hu (#41568) üzenetére


Viktoár
addikt

Elég egy nap is. ;)

Üdv:Viktor

(#41570) Bingisz válasza ddt500hu (#41568) üzenetére


Bingisz
addikt

De miért kell letörölni?
Ez valami rituálé?
Mert már többször is olvastam ezt, de nem tudom hova rakni.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#41571) Gyuri27 válasza ddt500hu (#41568) üzenetére


Gyuri27
félisten

LOL

Minap 7-8 csatából nem tudtam leduplázni a tigrist. Meg ennyiből szintén nem tudtam leduplázni az is3-t.
Aztán van, hogy 10 meccs 9 win.
Aztán olyan, hogy fele win, fele lose. Viszont sikerül pl is3-l 3k fölé menni rendesen. M103-l 4k fölé.
Full random ez kérem. Minap dmaxal 4k fölé mentem.
A szép bene, hogy kb mindig ugyanúgy játszom. Aztán vagy adja vagy nem. Vagy van egy átlagos szintű csapat. Vagy mindenki hülye.
Ha nagyon kiakaszt játszom mással. Nem élethalál wotozni. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#41572) Viktoár válasza Bingisz (#41570) üzenetére


Viktoár
addikt

Nekem is van olyan barátom aki eszméletlenül feltudja magát húzni egy-egy játékon és dühében letörli.Általában manager focin szokott berágni amikor (szerinte) verhetetlen a csapata ám a gép mégis megveri.

Szerintem ez amolyan elégtétel a számukra hogy "any@ddal fogsz szórakozni te roh@dék" és DELETE! :D

Persze egy kis idő után visszekerül a gépre a játék.

Üdv:Viktor

(#41573) jahrn


jahrn
senior tag

No ezzel is meglett az Ace Tanker

A cucc nem olyan rossz mint ahogy sokan itt a forumon irtak, de azert a T20/VK DB marad nalam a t7 top med paros.

(#41574) AlexHerceg válasza Antonius1978 (#41535) üzenetére


AlexHerceg
tag

Köszönöm Antonius...látom benned még megmaradt a segítőszándék..jó játékot Neked! :)

Hominem te esse memento...

(#41575) Bingisz válasza Viktoár (#41572) üzenetére


Bingisz
addikt

Mondjuk nekem 10 megás nettel az is szenvedés, hogy le tudjam szedni az aktuális teszt szerót. Nincs az az Isten, hogy a sima játékot le kelljen töltenem megint.... :DD

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#41576) ddt500hu válasza Bingisz (#41570) üzenetére


ddt500hu
veterán

Pontosan. Jól esik. Amikor sokat veszítek pókeren letörlöm a póker klienst is.
Egyébként nem azért mert szopat az MM. Érzem, hogy egyre szarabbul játszom. Másképpen fogalmazok. Már nem játszom. A múltkor is így volt. Elkezdek úgy wotozni mint ha munka lenne és a teljesítményért fizetnének. Úgy feldühít a vereség, hogy az nem normális. Tegnap este már szétbokszoltam az öklömet a monitoron ma meg már komolyan méregettem a fél literes poharamat, hogy belevágom amikor két csatában 10 egymást követő lövésem ment mellé. Kapkodok hülyeséget csinálok stb.
Egy kis pihenő jót fog tenni. Addigra úgy is új verzió lesz.

ui.100Mbit üzleti csomagom van 60Mbit a garantált szóval 10-15 perc alatt fel szokott települni.

Gyuri27 8-9 napja merült fel bennem a gondolat. Éreztem, hogy gáz van. Akkor még volt pár jó napom de volt 4-5 ami kiakasztott. Elég volt.
Ja és tegnap még 62% WR-em volt a last 7 day-nél. Ma 56%, holnap gondolom 52 lesz.

[ Szerkesztve ]

(#41577) Scheff


Scheff
tag

Random csaták élőben streamelve a következő csatornán: http://www.twitch.tv/mrscheff

World of Tanks Twitch csatornám: https://www.twitch.tv/mrscheff

(#41578) mefistofeles válasza Bad Pritt (#41565) üzenetére

A bázis színek fordítva és a poziciók sem tökéletesen ponosak természetesen.
Amúgy velem már pl. olyan eset is előfordult, hogy stug III -al állok (tudtommal az egyik legnagyobb alap álcázási értékű jármű a játékban) bokorban, álcaháló+álcafestés, és egy heavy kilő kb 30-50 méterről, nyílt terepen, mozgásban úgy, hogy neki logikusan már bőven látnia kellett, én pedig csak a lövéskor vettem észre.

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#41579) Viktoár válasza mefistofeles (#41578) üzenetére


Viktoár
addikt

Ez a látom,nem látom dolog nálam is nagy dilemma. :U Sokszor fogalmam sincs hogy hogyan láthatnak amikor mozdulatlanul állok a bokor mögött,álcaháló és festés rajtam de mégis meglő szemből valaki.

Üdv:Viktor

(#41580) scyllarus válasza Viktoár (#41579) üzenetére


scyllarus
veterán

Ennél már csak az jobb, amikor fel sem villan a beszarásjelző, csak kapom a lövést.

HáGé: T40, álcaháló+festés+bino. Tegnapelőtt 2 db Matilda suhant felém, kb 30 méterre tőlem tűntek fel, Cliff map, nyugati oldal, sehol egy bokor.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#41581) Bad Pritt válasza mefistofeles (#41578) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

E8-E0 között állhatott valaki aki megláthatott.
Velem 15ezer csata alatt nem esett meg olyan, hogy ha jó álcájú td-vel kempelek, akkor egy heavy felbukkanjon az orrom előtt és ráadásul előbb lőjön. Sőt E 25tel, hasonló kamóval, mint a stug, prokhorovkán kiszedtem egy felém robogó IS-t. Én spottoltam, én lőttem szét, esélye sem volt ellenem.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#41582) Doom83


Doom83
tag

Teszt szerveren a SU-122-44-e eleg sokszor 3tier9-be dobja...
Ez rendes szerberes is így van? Prémium tankot nem szabadna 2 tierrel magasabba dobnia. Vagy ennél a tanknál ez elófordul?

(#41583) Drenadar válasza Doom83 (#41582) üzenetére


Drenadar
veterán

kevés olyan prémium tank van amit nem dob be +2 tierbe... nézz utána, van amelyik kedvezményes MM-el rendelkezik, de az átlag az NEM!

(#41584) Antonius1978 válasza AlexHerceg (#41574) üzenetére


Antonius1978
addikt

Igazan nincs mit.Amugy mostanaban keveset jatszodtam, mert amig volt premem, addig szaggatott, most nem szaggat, de nincs prem, igy par kort mentem Maussal kiprobalando, es annyi.

(#41585) Chris0321 válasza Doom83 (#41582) üzenetére


Chris0321
addikt

Csak az olyan prémium tankokat nem dobja +2 tierbe amelyik gyenge lenne hozzá. Pl. A Panther/M10-es is max. 8-as tankok ellen mehet a gyenge átütésű ágyúja miatt ami 8-asok ellen sem elég mindíg. De a T34 simán mehet 10-esek ellen is mivel az ágyúja simán elég ahhoz, hogy átüsse őket. Azt sem tudom mikor használtam vele utoljára gold ammot.

(#41586) Bingisz válasza Doom83 (#41582) üzenetére


Bingisz
addikt

Már azt hittem, hogy hülye vagyok, de tényleg másodszor írtad le ugyan azt amikor már elsőre is megválaszolták neked.

Vannak olyan prémium tankok amik kapnak könnyített MM-et, de a SU 122-44 pont nem ilyen.

Mondjuk Patrick tanúsíthatja, hogy ha velem jön szakaszba akkor nem rakja be tier 9-be :p

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#41587) Doom83 válasza Bingisz (#41586) üzenetére


Doom83
tag

Értem, kösz! :R

(#41588) dfsz34


dfsz34
őstag

Le gold moronoztam egy t54-t, mert az amx12t-re többször is aranyat lőtt, ami nettó baromság, erre jön ez a válasz a csata után, a kisf.szom tudja, hogy ez milyen nyelv, talán szlovák? Azt gondolom, hogy kiakadt a gold idióta kifejezésen, pedig hát mennyire igaz :)

verto102 (21:35:07) idiota to cię spłodził kolego pozdrawiam serdecznie
verto102 (21:41:51) stać mnie to gram sobie na goldzie proste jak 75 graczy

Jó ez a gold detektor, sok mókát ad, meg úgy látszik felébreszti a rejtett bűntudatot sokakban, mert ők is tudják, hogy ha jobb játékosok lennének nem kéne ennyi aranyat használniuk.

(#41589) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Az miért lehet, hogy a saját csapatom chat-jéből ki vagyok zárva? Amit a csapatnak írok, az egyszerűen nem jelenik meg, vagy csak nem látszik, és semmit se látok, amit a csapatom ír.

Az ellenséggel persze tudok kommunikálni...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#41590) Drenadar válasza dfsz34 (#41588) üzenetére


Drenadar
veterán

polák! azaz lengyel!

(#41591) TESCO-Zsömle válasza dfsz34 (#41588) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

verto102 (21:35:07) idióta te vagy az élet, haver, én szívből köszöntöm
verto102 (09:41:51) Én is megengedheti magának, hogy én játszom a Golda egyszerű, mint 75 játékos

verto102 (9:35:07 p.m.) idiot is you life, buddy, I cordially greet
verto102 (9:41:51 p.m.) I could afford it I'm playing on Golda simple as 75 players

By google.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#41592) Doom83


Doom83
tag

Igy akkor érdemes megvenni a SU-122-44-et?
Erőstank jó statokkal, de 10 meccs-ből 6 T9-es... :(

(#41593) jahrn válasza Doom83 (#41592) üzenetére


jahrn
senior tag

En szeretem, de inkabb fun TD mint penzgyujto. Ha penzgyujtesre kene akkor talan a JT88 jobb valasztas lenne.

(#41594) Doom83 válasza jahrn (#41593) üzenetére


Doom83
tag

Értem.
Mindegyiket akarom :) Pénzt is és élvezetes játékot.
A JT88 az MM kedvezményt kap? Vagy is T9-től nem raknék nagyobb tierbe?

(#41595) Doom83


Doom83
tag

Még a Dicker Max-on gondolkoztam. Ez is MM kedvezményt kap?

(#41596) Pete55555 válasza Doom83 (#41592) üzenetére


Pete55555
addikt

E-25? Én most próbáltam ki, nem rossz, bár inkább fun ez is :D
Épp ruinberg on fire pályát kaptam, szépen néz ki, egész jól megcsinálták, és FPS droppot sem tapasztaltam.

ITT Rá tudsz keresni a tankok adataira, és a tier limitükre

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#41597) dfsz34 válasza Doom83 (#41592) üzenetére


dfsz34
őstag

Nekem most 3-ból háromszor tier 9-be rakott, de az elsőben a polák szavait próbáltam felfogni és elfelejtettem a csatát és mire beléptem már kilőttek. A másodikban kicsi sniperkedés után beleszaladtam egy goldot lövő lóriba, instant halál, de a harmadik csata jól sikerült 2,1k 3 kill.

Tier9-ben én sniperkedek, meg lehet szokni, de nem szeretem nagyon.

Ahogy a leírás is írja, amit valaki linkelt korábban és amivel maximálisan egyetértek, hogy kredit termelésre nem alkalmas a su12244, pontosabban sokkal jobb tankok vannak arra célra (drága lőszer, pontatlan ágyú). Fun tanknak jó, de csak ha legalább a felső-közép tierbe teszi, különben lapítás és amolyan med stílusban lecsapni. Én szoktam vele sniperkedni, amit meg lehet szokni, de nem olyan hatékony abban, mint a jp például. Baromi sokáig tart becélozni és még akkor is képes a holdat lőni, a 175 pen meg túl gyakran nem elég, de legalább ha betalál, akkor nagyot harap.

Az igazi móka akkor kezdődik, amikor 7-es vagy alacsonyabb tier-es moronok próbálják meg kiszedni és szemből még karcolni sem tudja a legtöbb, miközben kapja 6,75 másodpercenként a 390-es puszit. Tigert kiszedtem a buff előtt simán, még mozogni sem szoktam, csak lőni az alját, neki meg elég sok lövését pattintottam ahhoz, hogy ne legyen gond, de most már kell rázni az elejét, mert a tiger gyorsabban tölt és biztos, hogy kilő különben vagy még így is. Van még pár mumus tank, amit nem lehet dpm-el legyűrni, de tier 7-ig nem sok, utána meg már szinte mindegyik gondot okoz. Flankolni kell vagy elkerülni a páncélozott tankokat. Gyenge pont lövését nem igazán ajánlanám, mert tutira nem oda fog menni a skuló.

Szerintem egy E25 messze jobb fun tank és bár gyengébb az ágyúja, viszont pontos (meg olcsó a lőszer) és annak a tanknak van egy brutál sebessége a flankoláshoz, ahol már lehet használni a gyorstüzelést. A kreditet is sokkal jobban hozza egyébként.

Nagyon sokat mentem a su-val, még most is megyek néha vele egy-egy kört, de az E25-t messze jobban használhatónak tartom.

(#41598) jahrn válasza Doom83 (#41595) üzenetére


jahrn
senior tag

DickMax-ot a helyedben nem eroltetnem, mondjuk en csak a tesztszeron probaltam ki.
Akkor inkabb E 25 mokazni (max T8-ba kerul) es JT 88 zsetonra (max T9) meg inkubatornak.

(#41599) PAWI


PAWI
tag

Nem sokon múlott, de nyertünk :C :C :C

(#41600) zsolthee válasza Doom83 (#41595) üzenetére


zsolthee
senior tag

Bekerül 8-asok közé is. Nekem pont így lett meg a tankász vele, hogy a nagyobbakat aprítottam ...gold nélkül ha jól emlékszem. Iszonyat jó az álcája a gun depression meg egyenesen kíváló. Ez volt az első prém tankom. Nem bántam meg. ;)
Az E25 is jó, de az más játékstílust követel. 3-4 frag alatt nem állsz meg vele egy csata alatt. :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.