Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#40851) Pete55555 válasza diegho (#40850) üzenetére


Pete55555
addikt

Ezzel nem lenne semmi gáz... Kezdő még, bele kell jönnie

...gondoltam ezt, amíg meg nem néztem milyen tankjai vannak :W

...Szeretem leracsniztatni...

(#40852) szbalogh válasza diegho (#40850) üzenetére


szbalogh
őstag

570 csata után mit vártál?
De nézd meg ezt a profi játékost :DDD

Nick: HE_Storm

(#40853) Angel1981 válasza diegho (#40850) üzenetére


Angel1981
veterán

Jaj! :O

(#40854) eastsider


eastsider
nagyúr

sziasztok!
keresgéltem minden fele, de nem jutottam egyértelmű döntésre
AT2-t fejleszteném AT8-ra
vagy kv-1s-t (gondolom IS-re)
mit ajánlotok melyik vonalon menjek? az AT2 nagyon bejön (a kv1s helyett kicsit sajnálom, hogy nem kv2 vonalon mendtem, de már ez van...) a kv-1s hát.. :D na kv-1s...

(#40855) Chris0321 válasza eastsider (#40854) üzenetére


Chris0321
addikt

Azon a vonalon menj ami jobban bejön. Hiába kérdezed melyik ág jobb, mert ez egyén függő is.

(#40856) eastsider válasza Chris0321 (#40855) üzenetére


eastsider
nagyúr

hát jelen pillanatba jobban bejön az AT-ág, csak ahogy olvasom az AT8-7 "annyira" nem jó, akkor viszont ez egy zsákutca lehet, mert az AT2 tényleg nagyon bejön (mivel rengetegen nem tudják hol kell lőni)

(#40857) Departed válasza eastsider (#40854) üzenetére


Departed
őstag

Ha a KV1-S nem jött be, akkor ne azon a vonalon menj tovább, az IS nagyon hasonló csak egy tier-rel följebb. Utána alapvetően az IS3 is a "Mozgékony + ritkán lövünk + akkor viszont odab@szunk" típust képviseli.
Én speciel tolom KV1-S-sel, IS3-mal és AT7-tel is, szeretem őket. :K

(#40858) sanya67 válasza diegho (#40850) üzenetére


sanya67
tag

"bizonyítéka annak, hogy a kétjegyű szám a névben az IQ-t jelenti."

....nana! :DDD

(#40859) eastsider válasza Departed (#40857) üzenetére


eastsider
nagyúr

igaziból a kv1s-el csak én bénázok, nagyon jó lenne, csak mindig beraknak mostanába olyan tierekbe, hogy csak bounce-bounce-bounce, engem meg egy lövéssel kilőnek :D

(#40860) Simulacrum válasza eastsider (#40854) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Nekem pont az AT2 jött be legkevésbé, mert gyengének éreztem a lövegét. Később azzal nem lesz gond, cserében igen, a páncél kevésbé lesz elég. De szerintem ha tetszett az AT2, akkor a többivel se lesz gondod.

(#40861) Chris0321 válasza eastsider (#40859) üzenetére


Chris0321
addikt

Az IS-en is azt az ágyút kell használnod ha megveszed és pont akkora az átütése a 122 mm-es ágyúnak mint a KV-1S-en és az már tier 9-esek ellen is megy, régen tízesek ellen. Mégis teljesen használható tank, csak meg kell tanulni vele játszani.

(#40862) scyllarus válasza eastsider (#40854) üzenetére


scyllarus
veterán

Az AT8-at megvettem most akciósan, de még nem használtam. Én is kíváncsi leszek rá.
Az IS is a "ritkán lövünk, de akkor odab@szunk" stílusú, azzal a kiegészítéssel, hogy "ha nem lövünk mellét/lepattanót". És T8-9-ben már eléggé papír is. Az elején utáltam, a végére már belejöttem, és szépen adta a sebzést, de megkedvelni nem tudtam. Az IS-3 utána viszont az egyik legjobb tank a játékban.
Próbáld ki mindkettőt a tesztszerón, nemsokára ön úgyis.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#40863) sith7 válasza sanya67 (#40858) üzenetére


sith7
nagyúr

én már meg sem merek szólalni :DDD

(#40864) Bad Pritt válasza Chris0321 (#40838) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

"T-44-85 nem lesz a 8.11-ben." :(
Mi a f*szomat bénáznak vele? Tosszák rá a T-43/KV-13 ágyúját rosszabb pontossággal és DPM-el, aztán hadd szóljon. :((

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#40865) PR0JECTNR56 válasza Bad Pritt (#40864) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Ugyanakkor fog ez is bekerülni, mint az E-10, majd valamikor a 97.10-ben. :D

(#40866) L4mie válasza eastsider (#40859) üzenetére


L4mie
veterán

:D inkább fotózz többet :D :))

eastsider: próbáld ki az orosz med/heavy ágat, és a német/amcsi TD ágat, nekem ezek bejönnek, az angol elég szenvedős volt.

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#40867) Bad Pritt válasza PR0JECTNR56 (#40865) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Az E 10 olyan kis szmötyi, mint a Hetzer meg az E 25 nem? Azt is ígérgetik? Én csak a T-44-85-öt figyelem már mióta először beszéltek róla, de csak szerencsétlenkednek vele. :(((

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#40868) PR0JECTNR56 válasza Bad Pritt (#40867) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Így van, róla van szó. Anno még az E-25-el egy időben került bejelentésre, aztán átlag minden 5. hírcsokornál siránkoznak a fejlesztők az állítható (konkrétan két állású) futómű kidolgozása miatt. Az egyik futómű állás kiválasztása nyilván elképesztő nehéz lenne, mondjuk mindjárt a legfelső képen látható alapállásé, tehát 200 év múlva talán beteszik.

(#40869) #43783936 válasza scyllarus (#40862) üzenetére


#43783936
törölt tag

Nálam az AT-8 a csúcs.
Több mint 600 csatám van benne.
Sajnos (másodszor is) el kellett adnom, de tervezem még a visszavételét. :)

(#40870) PAWI válasza eastsider (#40854) üzenetére


PAWI
tag

Szia!

At8 top ágyújával jól elbújva lehet osztani az áldást rendesen. Én szeretem az enyém, de kihúzni a top ágyút (4.) elég kínszenvedés volt. At8-nak szerintem az a legnagyobb gyengéje akár az AT2-höz képest is, hogy a géppuskája egy hatalmas gyenge pont, nem kell hozzá nagy átütés és már sebződik is, hiába a nagy frontpáncél. 80-as pen már átüti. Ház sarkához beállva, hogy rejtsd a géppityut fasza, de akkor meg a belőhető területed lesz ugye kisebb. És akkor még még mindig lőhetik a kupolát.

[ Szerkesztve ]

(#40871) Bad Pritt válasza PR0JECTNR56 (#40868) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A felső kiválasztása lenne a logikusabb mindenképp, az alsóval a terepjáró képessége nullára csökkenne. De akkor minek jelentenek be ilyeneket, ha aztán csak hülyéskednek vele?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#40872) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Még több kempelés... :)

Az új "Mesterlővész" hős medál:
"Az kapja aki a legtöbbet sebzi nem kevesebb mint 300m távról. Legalább 1000 sebzés kell okozni és többnek kell lennie mint a saját tank HPja. A találati aránynak legalább 85%-nak kell lennie és legalább 80% találatnak sebeznie kell(modul sebzés beleértve). Saját csapat ellen nem szabad találatnak lennie. Ha több játékos is kaphatná akkor a legtöbb XP dönt. Artyk nem kaphatják."

(#40873) PR0JECTNR56 válasza Bad Pritt (#40871) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Az alsó pozíció mondjuk az ilyen jellegű meglepetéses, mesterlövészes helyzetben szép lenne, de tényleg elég lenne, ha megcsinálnák a simával és kész. Aztán mehetne is tier 4-5 környékére premium járműnek, képességeitől függően, kicsit hasonló karakterrel mint az E-25.

(#40874) Bad Pritt válasza PR0JECTNR56 (#40873) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nekem tuti vétel lenne ez is. Tier 5 prém TD, mondjuka Hetzer ágyújával, 0.3-as pontossággal mint az E 25. Maga a mennyország. ;]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#40875) eastsider


eastsider
nagyúr

köszi mindenkinek!
igen ovlastam, hogy ugyan azt az ágyút használja az IS is, ezzel a legnagyobb gond ugye az atom pontatlanság (ezért tk-ztam párszor, nameg amikor a noobja bejön az ágyúm elé, plusz volt olyan is, hogy mentem tempomattal egyenesen, nem is figyeltem, erre a gyökér a hídon (nemtom melyik pálya) úgy nekem jön, hogy leesett a vízbe.. persze én voltam a köcsi, és egyből elkezdtek lőni, mert direkt löktem be :D ), jah meg a hellcatek folyamat kiszednek, mert ugye a kv1s spotting range eléggé gyengusz...
egyébként az at2-t én is azért vettem, mert akciós volt, előtte az alectoval szenvedtem ki az xp-t.
ami a jó, hogy a kv1s-el is berak 9-esek közé simán, ami nagy öröm, olyankor inkább bemegyek scoutolni és lelövetem magam. max lelövöm a láncukat... -.-'
amúgy at2-vel rengeteg elit lövész, kiváló lövész rangot kaptam.... :D (gondolom semmire nem jó amúgy)

(#40866) Furkoo: mostmár visszatérek, főleg, ha jó lenne az idő, és tudtam ND-zni is rendesn (végre:D ) vége a vizsgaidőszaknak, "üresjárat"

most épp a hellcat ágra hajtok, nagyon utálom, hogy mindenki azzal megy :D

(#40876) sith7 válasza eastsider (#40875) üzenetére


sith7
nagyúr

nagyon utálom, hogy mindenki azzal megy

én pont ezért nem fejlesztem ki :))

(#40877) Zeratul válasza eastsider (#40875) üzenetére


Zeratul
addikt

KV1-S max tier8ba rak az MM, kivéve ha szakaszban hozott vki olyat amit magasabb tierbe is rakhat.

(#40878) L4mie válasza eastsider (#40875) üzenetére


L4mie
veterán

helyes-helyes várom majd őket.

Szólj ha meglesz a Hellcic mehetünk pár kört, nekem se fullos még,
T-49-et nagyon szeretem, na meg a Stug III at is, ez érződik a teljesítményemen velük :)
én szerettem az IS-IS3-at de annyira nem adják mint a fent említettek.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#40879) Djuree


Djuree
félisten

na összeraktam egy gyors modpakkot, alapabb 6-7 modból, ma visszatérek ha isten (meg bnőm :D ) is úgy akarja. :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#40880) Enzolord válasza Djuree (#40879) üzenetére


Enzolord
addikt

Nem ugyanaz a 2...? ;] ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#40881) Enzolord válasza diegho (#40850) üzenetére


Enzolord
addikt

Na ezekből él főleg a WG... Biztos már második Acc, és statot javít...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#40882) Djuree válasza Enzolord (#40880) üzenetére


Djuree
félisten

nem igazán, bár ő néha azt hiszi. :o
nagy harcok árán de megbarátkozott a gondolattal hogy nekem kell kis gépezés is...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#40883) eastsider válasza L4mie (#40878) üzenetére


eastsider
nagyúr

raktam fel már párat flickrre/fb-re :) elkezdem akkor ezeket húzni (amcsi td vonal)

(#40876) sith7: én noob vagyok, semmi komoly játék abszolút csak fun :D

(#40884) Enzolord válasza Djuree (#40882) üzenetére


Enzolord
addikt

Nekem is központilag lett leredukálva a gametime...:)
Beindult a hisztigenerátor, és kénytelen voltam kevesebbet csatározni...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#40885) L4mie válasza Djuree (#40882) üzenetére


L4mie
veterán

Ő meg addig legalább nyugodtan főzhet, takaríthat vasalgathat. :D nem is értem miért nem látják be könnyen, pedig nagyon logikus. :D

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#40886) Djuree válasza Enzolord (#40884) üzenetére


Djuree
félisten

én is leredukáltam már, de a napi 2 órából nem engedek. ;]

Furkoo: így van! :DD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#40887) Angel1981 válasza Djuree (#40879) üzenetére


Angel1981
veterán

Üdv ismét itt! :R

Elég volt a WT-ből, vagy mi? ;]

(#40888) Zigi válasza SaNyEe (#40788) üzenetére


Zigi
senior tag

Bocs hogy csak most válaszolok. A tornyot nerfelték még így is jó de régen volt az igazi.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#40889) sith7 válasza eastsider (#40883) üzenetére


sith7
nagyúr

én is az vagyok, de azért se fejlesztem ki :N

(#40890) Enzolord válasza L4mie (#40885) üzenetére


Enzolord
addikt

Így van! ÉS amiikor ezt tálalod ebben a formában, hogy Te csak azért játszol, hogy Ő nyugodtan tudjon takarítani, meg főzni ,vasalni, akkor jön a nagy FUTÁÁÁÁSSSSS...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#40891) 313313


313313
addikt

Most futottam össze vele...

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#40892) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Tegnap volt vita arról, hogy érdemes-e foglalni. Hát nem. Egyetlen eset van, amikor érdemes, ha ezen múlik a győzelem, mert ők is foglalnak és nem érnél vissza resetelni. Milliónyi olyan eset van, amikor valakinek számítana a plusz egy frag, top gunért, testvériségért, kritikusért megy, vagy szimplán, mint a fenti képen, olyan töménytelen mennyiségű hp van még a pályán, hogy még az afk is plusz 200 xp-t kapott volna.
Ez amúgy Prohorovkán készült, jellemzően a top tankok, STA-1, Tiger 2 és 110 álltak a foglalóban, a Borsiggal meg csak azért tudtunk ennyit sebezni, mert én felmentem a dombra és szerencsére az ő top heavy-jeik ott voltak a lábánál, a Borsig meg 3-at beléjük tudott ereszteni, amíg befoglaltak. Senkinek nem érte meg.

(#40891) 313313: Nincs 500 csatája sem, majd fejlődik.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#40893) Chris0321 válasza 313313 (#40891) üzenetére


Chris0321
addikt

Ő még kezdő, a T1-esünket nézd meg.

[ Szerkesztve ]

(#40894) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Á nem kell tűzoltókészülék! :C

[ Szerkesztve ]

(#40895) Djuree válasza Angel1981 (#40887) üzenetére


Djuree
félisten

á már egy ideje a WT-t sem toltam, a tankos részt ki sem próbáltam, nem tudom elképzelni hogy abban meg lehet verni a WOT-ot. a repics részt meg meguntam viszonylag hamar.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#40896) Angel1981 válasza Djuree (#40895) üzenetére


Angel1981
veterán

Ok, értem! :)

ddt500hu: ha csak a képet mellékelted volna, megesküdnék, hogy ammo rack. :)

[ Szerkesztve ]

(#40897) ddt500hu válasza Angel1981 (#40896) üzenetére


ddt500hu
veterán

:D

Közben végre egy WTE100-on lőttem 1200dmg-t 1 HE-vel. Ezt várnám el az esetek 90%-ban. :U

[ Szerkesztve ]

(#40898) olcsii válasza Djuree (#40895) üzenetére


olcsii
aktív tag

Nálam az az érdekes hogy tetszik a repcsis, mert izgalmas:) de nem játszom vele csak nagy ritkán akkro ha nagyon megsz.pat a wot. és kicsit lenyugszom ott:)
ja amugy nem vagyok oda a repülőkért:)

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#40899) Djuree válasza olcsii (#40898) üzenetére


Djuree
félisten

hát a repcsis része jobb mint a WOWP, abban meg a WT a jobb.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#40900) Antonius1978 válasza Bad Pritt (#40867) üzenetére


Antonius1978
addikt

En meg azt varom, hogy vegre rakjak mar be az europai agat, - meg akkor is, ha egyes nemzeteknel nem lehet a nemzet agat 10esig felvinni - hogy vegre orvendjenek a kis nemzetek jatekosai is, hogy mehetnek a nemzetuk altal hasznalt tankokkal - akar abban az esetben is, ha nem is ok fejlesztettek ki oket, hanem licenszet vettek, vagy vasaroltak, esetleg kolcsonkaptak...
Igazan johetne mar az olasz, lengyel, magyar, roman, sved, finn, bolgar, esetleg spanyol tankok tomkelege...
Lassan mar unom, hogy ezen valos tankok helyett mindenfele legbolkapott vazlatokat helyeznek eloterbe...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.