Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#40451) dfsz34


dfsz34
őstag

Komolyan már félek közelharcba menni a WTE-vel. Próbálgatom, hogy mit tud, de gyakorlatilag minden csatában egy agyhalott idióta beleugrik a lövésembe, ami azon kívül, hogy sok kreditbe fáj még össze is zavar, lehetőséget ad az ellenségnek, hogy még egyet lőjön belém, mozognom kell, mert ugye elé áll a barma.

Ok, hogy nem számolja a lövéseimet, de mi a rossebnek kell elé menni egy egymás után lövéseket leadó tanknak, ennyire hülye nem lehet valaki és mégis szinte minden csatában akad egy, volt már hogy három is.

(#40452) Bad Pritt válasza dfsz34 (#40451) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nane! ;]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#40453) Linkin


Linkin
senior tag

Kedvenc ;] ;] ;]

és egy kicsit komolyabb szint

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#40454) #35692544


#35692544
törölt tag

ez az E75 egy csodás kis masina

(#40455) Jo33by


Jo33by
tag

Ott állt melettem ez a görög harcos akit fél perc alatt kivégeztek. Azért nem mindíg jó kezekbe kerül ez az opp tank, ez a szívás a csapatnak.

(#40456) Simulacrum válasza Linkin (#40453) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Jagdtiger vagy WT? Mi a véleményed róluk, látom mindkettőt használtad?

(#40457) kismatyi123


kismatyi123
csendes tag

Üdv!

Egy kis segítséget szeretnék kérni:)
Kifejlesztettem egy tankomon minden modult de nem kaptam meg az elit státuszt ez mitől lehet? :(

(#40458) zozyk válasza kismatyi123 (#40457) üzenetére


zozyk
addikt

Akkor lesz elit,ha a következő tankot/tankokat (ahol több irány is van) is kifejleszted.

[ Szerkesztve ]

(#40459) kismatyi123 válasza zozyk (#40458) üzenetére


kismatyi123
csendes tag

Köszönöm szépen a gyors választ:)

(#40460) forras2


forras2
őstag

(#40461) dfsz34


dfsz34
őstag

Megbarátkoztam a szörnyeteggel. Ez egy 11035 sebzés, 0 spot (mert egy haszontalan t69 maradt csak velem a végére és annak mindegy is volt, hogy spotolok vagy sem) 8 kill csata volt :)

Goldot a végén a majdnem befoglaló m103-ra meg az utolsó ellenségre, egy tortoise-ra töltöttem csak, mert biztosra akartam menni, hogy nyerünk és egyedül maradtam. Szerencse, hogy lassú a tortoise, mert be tudtam tölteni, mire hozzám ért, addig folyamatosan hátráltam, de az veszélyes helyzet volt. Két tár aranyat viszek mindig magammal, most kellett először használni, de most is csak a biztonság érdekében.

Győzelem!
Map: Murovanka 2014.01.20. 19:19:31
Jármű: Waffenträger auf E 100
Exp: 1 992 Credits: 98 416
Csatában elért Achievement: Top Gun, Védő, Radley-Walters medál, Kiváló sofőr jelvény: "Tank ász"

(#40462) joergie válasza forras2 (#40460) üzenetére


joergie
őstag

szerintem ez nem ide való kérdés. más tapasztalt magyar klánvezetőket kérdezz meg szerintem...

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#40463) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Wúúúhíííí XDD Végre elértem az 1500 wn7-et(kék lettem) XDD Most már én is elsők között leszek akikre vadászni fognak jeee :D

(#40464) Zolee_70 válasza forras2 (#40460) üzenetére


Zolee_70
senior tag

Írj egy ticket-et a supportnak, segíteni fognak.

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#40465) Simulacrum válasza SoulReaver (#40463) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Én a jó régi orosz rendszer szerint állítottam be a színeket az XVM-ben. Nálam még zöld leszel. ;)

[ Szerkesztve ]

(#40466) Bingisz válasza Simulacrum (#40465) üzenetére


Bingisz
addikt

Úgy van, rontsd el szegény gyerek örömét.... -.-'

Amúgy ahogy Epicskill nagymesteremtől tanultam:

"1600 alatt nem köszönünk vissza"
:DD

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#40467) SoulReaver válasza Bingisz (#40466) üzenetére


SoulReaver
veterán

Köszi :) Legalább haladok fölfelé. :O

(#40468) #35692544


#35692544
törölt tag

A KV3 utolsó köre volt de nem szerettem meg

viszont ma nagyon adja
15 gyöz 3 bukta
tegnap bannolva voltam, ha utána ilyen jól megy minden szar napon bannoltatom magam :DDD

[ Szerkesztve ]

(#40469) #35692544 válasza Bingisz (#40466) üzenetére


#35692544
törölt tag

akkor nekem nemsokára lehet köszönni ;]

és ebben nincs benne a mai nap

[ Szerkesztve ]

(#40470) munnergep


munnergep
senior tag

2 napig próbáltam áttörni az 5k-s limitem hellcattel, de nem megy :(

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#40471) diegho válasza munnergep (#40470) üzenetére


diegho
nagyúr

Többet kell hozzá spotolni.

(#40472) emre válasza diegho (#40471) üzenetére


emre
veterán

A sebzéshez?

Még két lövés kellett volna.

(#40470) munnergep

Grat, nem gyenge. :R

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#40473) diegho válasza emre (#40472) üzenetére


diegho
nagyúr

Első képet néztem csak, xp-re gondoltam.

(#40474) Bingisz válasza munnergep (#40470) üzenetére


Bingisz
addikt

Hűű....

GG! :)

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#40475) csapee


csapee
senior tag

Kár hogy az arty nem pattan az Is6-ról, mert szerintem meglett volna a 20e benyelt sebzés is ;]

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#40476) dfsz34 válasza munnergep (#40470) üzenetére


dfsz34
őstag

Az első kép gondolom dupla xp, bár nem egyértelmű, de a sebzett tankok között talán nincs is nyolcas, gondolom arra adna csak ilyen horror xp-t.

5k körüli maximális xp-t eddig csak orosz profiknál láttam, akik gondolom kiirtották az ellenséges csapatot de ők sem hellcaton csinálták, ha jól tudom, hanem pl is3.

A hellcat-al azért is nehéz, mert elég kevés lőszert vihet magával. Sokat nem lehet mellé lőni vagy lepattanóra.

Esetleg full arannyal mehetnél pár kört, ilyen sebzés mellett beleférne, meg vannak akciók is, hozzák a kreditet.

(#40477) myckey válasza munnergep (#40470) üzenetére


myckey
veterán

szép munka :K

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#40478) munnergep válasza dfsz34 (#40476) üzenetére


munnergep
senior tag

Persze, dupla xp akció miatt, meg pénzben is pont valami akciós akármi.
Nem is ezért tettem fel, mert talán 2700 az xp rekordom, ezek az eredmények attól nagyon távol vannak.
Csak az 5k sebzés mint kitűzött cél... XP-ben meg többet kapnék 3k sebzésért is, ha tier 8-at lőttem volna.
(meg az első képen is lehet látni, hogy sok 400 méteres lövés volt, ami nem talált)

[ Szerkesztve ]

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#40479) Patrick76496 válasza emre (#40254) üzenetére


Patrick76496
őstag

Ha figyeled is a jelöléseket, akkor biztos jól jön, bár tényleg eléggé elcsúnyítja a tankokat. Én most egy olyan modot találtam DrongoLab-on, ami mutatja a térképen, ha valamelyik ellenséges tank tölt. Pont olyan kis karikával, mint amivel a saját csapattársak szokták jelölni az újratöltést. Annyi a baja, hogy ha sok ellenséges tank van egymáson, akkor nehéz kivenni, hogy éppen melyik tölt, melyik nem.

(#40258) Antonius1978, (#40269) Zeratul: Az internettől és a pingtől nem függ az FPS. Viszont ha gyenge a gép és kicsi az FPS, ezek mellett felszaladhat a ping (saját tapasztalat).

(#40264) +SoulRiever-: Az Объ. 268 páncélátütése 227-tól 379 mm-ig terjed, a képen az effektív páncél pedig 434. Nagy valószínűséggel hasonló helyen találtad el, ahol még a lehető legnagyobb átütéssel sem vitted volna át. Ha azt is nézed, hogy 8.6-ban csökkentették az átütéseknél és a sebzéseknél a szélső értékek beadásának esélyét, akkor még kisebb esélyed van elérni a tank maximális átütését.

(#40424) HáGé: Valóban nagy gép a Cérna, viszont az ST-I is kicsi. Ha nem csal a szemem, ez a legkisebb T9-es heavy.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#40480) ddt500hu válasza #35692544 (#40468) üzenetére


ddt500hu
veterán

Nekem most lett meg vele a tank ász. :) Még 15 000XP a KV4 de én továbbra is szeretem ezt a tankot. 68%-os a WR.
[link]

(#40481) nyunyu


nyunyu
félisten

20-30x zoom: Vitiris cuccai kozul letoltod valamelyik zoomot, majd a \res_mods\0.8.10\gui\ZoomX.xml fajlban tetszes szerinti finomsaggal beallitod.

Szerintem felesleges 20x fole menni, mivel ~700 meterrol 20x zoommal kb. kitolti a teljes kepernyot a becelzott tank.


Egyebkent tenyleg csal a celkereszt, Obj704-gyel arcade modban 14 pixel atmeroju a beszukult celzo karika, mig 20x zoomnal 180 pixel.
Emiatt tunhet ugy, hogy sniper nezetben kevesbe pontos a tank, hiszen egy 14x20=280 pixel atmeroju korben szorodhatnak a lovedekek.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#40482) gagyenkov


gagyenkov
tag

Kicsit szakaszoztunk a klán társakkal! ;)

W.O.T: gagyenkovHUN Klán:BPP

(#40483) Spenike


Spenike
tag

Skacok ha letöltöm az új XVM-et akkor hová és melyik fájlt kell bemásolni hogy meg maradjanak az eredeti beállításaim ?

(#40484) #43783936 válasza Spenike (#40483) üzenetére


#43783936
törölt tag

Kezdésnek csinálj róla egy biztonsági másolatot.
Ha jól nézem, akkor a wxm xc-re és a configs mappára van szükséged

(#40485) jano_77 válasza Pete55555 (#40444) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszi az infót....sajnos a húzás nem jön össze vmiért....hiába állítom fentebb a procit, újra indul a gép az alap beállításokkal....pedig már mindent kipróbáltam és elvileg a proci húzható és az alaplapom is támogatja a tuningot....még sem. :( :O

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#40486) sith7 válasza gagyenkov (#40482) üzenetére


sith7
nagyúr

szép, rep ? :)

(#40487) rolio1 válasza dfsz34 (#40461) üzenetére


rolio1
tag

Eeeeez igen!
Akárhogy töröm magam, nem tudok ennyit összehozni vele.
Kezdem belátni, hogy kevés a tudásom ehhez a tankhoz.
Egy replayt nem kaphatnánk?

(#40488) Angel1981 válasza munnergep (#40470) üzenetére


Angel1981
veterán

Azért ne szégyenkezz, remek kör! :R

(#40489) emre


emre
veterán

Kezd tele lenni a bucim hogy folyamatosan 10-30 fps között kell játszanom, tök mindegy milyen beállítások vannak. :(

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#40490) diegho válasza emre (#40489) üzenetére


diegho
nagyúr

Procilimit nagyon erősen.

(#40491) Plasticbomb válasza Drenadar (#40354) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Én tárasokkal gyilkolom szemtől szemben. Hála a Ha-Go utáni vadászatomnak... ez eddig kb 200 csata CruiserIIIal, T18al, és PzIIvel.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#40492) emre válasza diegho (#40490) üzenetére


emre
veterán

A 22% a gpu leterheltsége. :O

Ilyen fps mellett ez már fárasztó mert olyan mintha remegne a kép.
Lassan mindent szart be kell kapcsolnom, hogy használja a gpu-t is, de akkor meg megröccen néha, viszont alap beállításokkal sem jobb. Egyébként azt vettem észre, hogy ahány százalékon megy a GPU annyi FPS.
De Te nézted hogy 4 és 4,5Ghz-es cpu-val sincs lényeges különbség?

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#40493) Djuree válasza emre (#40489) üzenetére


Djuree
félisten

hát egen, értelme van ennek a vga-nak ilyen proci mellett. :U

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#40494) Pete55555 válasza jano_77 (#40485) üzenetére


Pete55555
addikt

Feszültséget kellene emelni neki.

(#40492) emre Hiába kapcsolgatod a GPU-t, a CPU attól még le lesz terhelve.
Gyenge az AMD egy szálon, ez van. Sajnos a régi Phenomok nem elegek neki, bár nem tudom 4-4.5 Ghz-en mit tudnak. Ha jól emlékszem egyik klántársam azzal tolja 4 Ghz felett, és neki megvan 40 FPS mindig, proci 80%-os használat mellett - legalábbis ezt állítja.

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#40495) diegho válasza emre (#40492) üzenetére


diegho
nagyúr

Csak nálam i5 van, ami kb trabant - bentley párhuzam a phenomhoz viszonyítva. A phenom egy szálon semmit nem tud, az i5 egy szálon keresztbe lenyeli alapórajelen is. Már egy 2030-as pentium-al is sokkal előrébb lennél.

(#40496) emre válasza Djuree (#40493) üzenetére


emre
veterán

Jó, majd a kedvedért legközelebb csak full konfigot veszek. :(((

(#40495) diegho
Na, ja, csak eddig a patch-ig nem voltak ilyen gondjaim.
Eddig alap grafikán elment 60-70fps-el, most ott sem akar.

(#40494) Pete55555
Köszi! :R
Ez most 3,8-on megy és feljebb nem akarom tolni.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#40497) Djuree válasza emre (#40496) üzenetére


Djuree
félisten

én nem azt mondtam, nem kell mindjárt nekem állni. csak gondoltam szólok ne csodálkozz azon a 22%-on. ;)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#40498) gagyenkov válasza sith7 (#40486) üzenetére


gagyenkov
tag

Van, de nem jövök rá, hogyan tudom a fájlt ide betenni! :(((

W.O.T: gagyenkovHUN Klán:BPP

(#40499) olcsii válasza bozont (#97) üzenetére


olcsii
aktív tag

M6 vedd meg!csodás járgány:) arl sem rossz.

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#40500) Pete55555 válasza emre (#40496) üzenetére


Pete55555
addikt

Cibáld csak meg nyugodtan :D Már ha van egy normális hűtőd rajta.
Az én kis Athlonom is megy szépen 3600-on ;] A tiednek 4 Ghz nem ügy.

...Szeretem leracsniztatni...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.