Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#40301) diegho


diegho
nagyúr

Gold ammo-ban van még hová süllyedni. 42%-os E5 csak heat-et lőtt. Átlagsebzése a tankkal 1007!!! Ezerhét :DDD mi lenne vele heat ammo nélkül?

(#40302) Cray Tyler válasza Bad Pritt (#40300) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

Akkor sem viszek. És nem is anyázok, ha golddal lőnek keresztül. Nem vagyok én olyan skilles, hogy kiélezett helyzetekben speciálisan csak gold ammo használatával kelljen megoldanom egy szituációt.

Máshogy fogalmazva: nekem nem bírná el az arcom, hogy "jóvan geci akkor töltök goldot, háhá látodbazmeg, átütötte a fostalicskádat, hiába forgattad be...".

És örülök annak, hogy gold ammo nélkül olyan (szar) a statom, amilyen.

(#40303) myckey válasza diegho (#40301) üzenetére


myckey
veterán

lehet simával eredményesebb is lenne.
én spec nem csípem azt a típust
mondjuk ilyenekbe nem hiszem hogy bele gondol az illető

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#40304) Bad Pritt válasza Cray Tyler (#40302) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ahogy érzed. :U Remélem azt azért tudod, hogy a valóságban is létezett "goldammo", még az a szerencse, hogy az igazi harckocsizók nem érezték cheatnek. Mondjuk nem is szarták a HEAT gránátot úton-útfélen...

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#40305) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

Ma kiröhögtek az egyik csatában, hogy 1k csatával a hátam mögött is3-al voltam...ennyire xarul állok? Kène màr ilyenkor tier10-es tankomnak lennie vagy mi? :U

Mondjuk lehet az èn hibám,hisz több más ágat is húztam mellette (nèmet heavy ès medium)

(#40306) diegho válasza Cray Tyler (#40302) üzenetére


diegho
nagyúr

Azért a gold ammo teljes kizárása sem elmés dolog a játékban. Inkább buksz csatát ahelyett, hogy lenne nálad 5 gold ammo?

(#40307) Cray Tyler válasza diegho (#40306) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

Egyenlőre kb 20 csatám volt, ahol konkrétan miattam (vagy a szakaszom miatt) nyertünk, és kb 3 amit konkrétan miattam buktunk el. Ettől függetlenül nem emlékszem olyan helyzetre, amikor a gold mentette volna meg a szituációt (pedig biztosan volt ilyen). Mint mondottam, szerintem nem vagyok annyira skilles, hogy akkor tudjam használni, amikor kell. Ötletszerűen használnám, úgy meg semmi értelme. Egyenlőre sajnos nem látom előre, hogy a következő lövéshez vélhetően (indokoltan) goldot kéne töltenem.

Ha weakspotot lőve másodikra sem ütöm át, akkor tölteném be, esetleg. De ezeket a szitukat még nem ismerem fel előre. Ilyen helyzetben igyekszem inkább szöget váltani.

[ Szerkesztve ]

(#40308) Kakumix válasza fradi81 (#40204) üzenetére


Kakumix
senior tag

Ezért a res_mods\0.8.10\gui\flash\TankCarousel.cfg-ben az átméretezést 1.0-ra szoktam állítani, vagyis ne méretezze át.
kép:
<scaleFactor>1.0</scaleFactor>
szöveg:
<scaleTextFactor>1.0</scaleTextFactor>

Legyen szép napod!

(#40309) dfsz34 válasza Cray Tyler (#40307) üzenetére


dfsz34
őstag

A különböző lőszer típusok okos alkalmazás része a játéknak. Nehezen érthető, hogy miért ad okot arcoskodásra, ha valaki nem használ egy lőszertípust.

(#40310) diegho válasza dfsz34 (#40309) üzenetére


diegho
nagyúr

Egy F1-es példával élve ez kb olyan, mintha valaki direkt akarna tegyük fel a saubernél versenyezni és verné a mellét, hogy nesztek én a sauberrel is tudok 1 pontot szerezni az idényben, nem kell nekem a red bullban ülnöm hozzá, hogy összehozzam :DDD

(#40311) nyunyu válasza Angel1981 (#40296) üzenetére


nyunyu
félisten

Valaki egész véletlenül nem tudja, mennyi kell most ARL 44 esetén a 1st class-hez?
5 kill, 1900 sebzés, 907 alap XP, és nem adta meg. :(((

Premmel 1524XP-re kaptam 1st classt 1 hete, az 1016 prem nelkul.

Gondolom sokan toltak az IS-6 miatt.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#40312) scyllarus válasza GeneraL_XTX (#40305) üzenetére


scyllarus
veterán

Én 7,5k csata után vettem meg az IS-3-at. Megaultranoob vagyok :)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#40313) Bingisz


Bingisz
addikt

Eközben az orosz szerveren:

:Y :R

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#40314) [HUN]-Kisa


[HUN]-Kisa
aktív tag

Sziasztok. Segítségeteket kérem!
egyik barátom csak a német ágat látja szeretné csinálni az orosz ágat de nem tudja......megvette a kis tier 1 es tankot a depóba ott van de a garázsba nincsen!!! Minden tankra van állítva csináltam képet is de nem tudom miért van ez valaki tudna segíteni?
mivel nem tud vele játszani szabad TP-ből fejlesztette ki a Tier II-eset!



[ Szerkesztve ]

Bmw 330 Ci, Samsung Galaxy S7 Edge

(#40315) Chris0321 válasza [HUN]-Kisa (#40314) üzenetére


Chris0321
addikt

A duplasoros hangár moddal van gond, át kell benne írni egy számot.

(#40316) diegho válasza [HUN]-Kisa (#40314) üzenetére


diegho
nagyúr

res_mods mappa törlése?

(#40317) Chris0321 válasza Chris0321 (#40315) üzenetére


Chris0321
addikt

Megtaláltam, a res_mods/8.10/gui/flash mappában lévő TankCarousel fájlba kell átírni a <showNationFilter>1</showNationFilter>-nél lévő számot 1-esre mint beírtam. Alapból nulla.

(#40318) [HUN]-Kisa válasza Chris0321 (#40317) üzenetére


[HUN]-Kisa
aktív tag

De viszont ha az én accountomba belépek nekem ott működik minden!

Bmw 330 Ci, Samsung Galaxy S7 Edge

(#40319) #43783936 válasza [HUN]-Kisa (#40318) üzenetére


#43783936
törölt tag

Szerintem be van állítva a szűrés a garázsban, hogy csak a németet mutassa.
A képen viszont azt a szűrési lehetőséget nem látom.

(#40320) Petyus87


Petyus87
aktív tag

Kár, hogy vereség lett a vége... :(
Köszönet Olcsi tesójának, hogy velem volt és segített, amikor egyedül maradtam 6 tankra...
Az is-3-ast(330 HP) kellett volna csak kiszedni, majd a nullát sebző arty már nem okozott volna problémát. 1 töltény maradt a tárban, a töltés mellett döntöttem, feljött értem és megölt... Azért talán szép eredmény.

[ Szerkesztve ]

(#40321) Malonee


Malonee
tag

Sziasztok!

Melyiket lenne érdemes választani szerintetek?
Nashorn vagy JgPz IV?

(#40322) Máté94 válasza Malonee (#40321) üzenetére


Máté94
addikt

Nashorn

(#40323) #43783936 válasza Malonee (#40321) üzenetére


#43783936
törölt tag

Ha a pénzfarmolás is cél, akkor szerintem a Nashorn az igazi. :)

(#40324) Angel1981 válasza nyunyu (#40311) üzenetére


Angel1981
veterán

Köszi szépen! :R
Igen, sejtettem, hogy kicsit több kell az IS-6 miatt, de akkor is kicsit csalódottan fejeztem be a csatát....
No majd legközelebb! ;)

(#40325) arpeen2


arpeen2
senior tag

Volt már rosszabb is :)

(#40326) Jo33by


Jo33by
tag

Tier 8-9-10 járművekkel mentem vagy 25 csatát. Gyakorlatilag már ott is játszhatatlan a játék. Agyhalott csaták tömege. Duplázni alig tudtam valamit. Már nem is érdekel a dupla.Szóval aki nagy reményekkel indul ebben a játékban hogy majd később..talán...nagy tierben "jobb lesz" az felejtse el. Nem lesz jobb a játékmenet.

(#40327) Vadgörény


Vadgörény
csendes tag

Bár még csak 250 csatás új vagyok de elég meglepő számomra, hogy t1-t2 tele van feltuningolt 20k csatás játékosokkal. Kicsit elszomoritó, de lehet inkább szánalmas rájuk nézve. Igazán nagy elismerés lehet ugy öldökölni hogy a másik fél még nem jutott el arra szintre, hogy megtudja venni a festéseket, automata fogyócikkeket. Ennek ellenére hamar átsuhantam a t5-be aho l már rendezettebbek a dolgok és keresni is lehet.

(#40309) dfsz34
Pont ezért nem értem miért arcoskodnak egyesek amikor fölfedezik szuper modjuk által hogy valaki prem löszert lö. És?! Mindenki elött nyitva van a shop vehet ö is... a gold noobozás helyett sétáljon be a shopba.

(#40304) HáGé
Ismerve a történelmet nem értek egyet vele. Onnan, hogy rendszeresitve lett az uránmagos löszer uton-utfélen azt lötek az amerikai tankok, egészen addig amig nem jelentkeztek mellékhatások. Ebböl kiindulva nem volt ez másképpen a HEAT löszerrel sem.

(#40326) Jo33by
Sok múlik a szerencsén, vagy hogy hava sorol a gép (állandó vesztére vagy nyerésre)... nem tudom. Nekem ma is 50% fölött sikerült zárnom 12 csata alatt 22 frag és minden csatában a saját hp minimum 1,5 szerese sebzésben. Nem tapasztaltam t5-ig hogy agyhalottak lennének a játékosok... azt a kis réteget nem számolom aki pufogtat már indulától végig és ezzel saját magát fedi föl, mert lehet ha nem lőne késöbb látná az ellenfél és hatékonyabb lehetne ez által.

[ Szerkesztve ]

(#40328) olcsii válasza scyllarus (#40312) üzenetére


olcsii
aktív tag

Nekem 22k csataval sincs meg az is3:) de mar nem kell sok es meglesz:p

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#40329) Malonee válasza #43783936 (#40323) üzenetére


Malonee
tag

Köszönöm a válaszotokat. Sokkal rosszabb a Jg. PZ IV a nashornal, csak amiatt kérdem, mert most Stuggal vagyok és könnyebb lenne arra váltani.

(#40330) Drenadar válasza Vadgörény (#40327) üzenetére


Drenadar
veterán

valamit nagyon félreértesz...

a goldnoobozás alatt nem az bántja az embert, hogy vehet... persze vegyen... azért noob az illető, mert mindent csak azzal tud átlőni és még azokat a tankokat is azzal lövi aminek alig van 50mm páncélja a játékban... persze szomorú hogy sokaknak nem mond semmit hogy mi az a 50mm mert azt se tudják hogy a gun mennyit üt át, vagy hogy egyáltalán mi az az átütés...

(#40331) diegho válasza Vadgörény (#40327) üzenetére


diegho
nagyúr

Pont ezért nem értem miért arcoskodnak egyesek amikor fölfedezik szuper modjuk által hogy valaki prem löszert lö. És?! Mindenki elött nyitva van a shop vehet ö is... a gold noobozás helyett sétáljon be a shopba.

Vicces vagy így 250 csatával :)

(#40332) olcsii


olcsii
aktív tag

Bat.-Châtillon 25 t
15
33.33%

Ez a teljesitmenyem a batmobillal:) de a tankasz megvan:p

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#40333) jahrn válasza Malonee (#40329) üzenetére


jahrn
senior tag

En szeretem a JpzIVet, meg is tartottam. Inkabb olyan gerilla stilusban kell vele nyomatni, mivel a pen-je elegge karcsu jobban kell vele helyezkedni.

(#40327) Vadgörény Erre a problemara az lenne a jo megoldas h tier 5 alatt ne vegye figyelembe a WN 6/7/8/eszemfaszom a statokat, mert eleg egyertelmu h aki fullra pimpelt t18-al zuz ezerrel az nem fun-bol tolja a tier 2-t. En is szoktam neha jatszani t2/t3-ban (Tetrarch meg FCM36), de tamogatom ha nem veszik figyelembe ezeket a csatakat.

(#40334) Plasticbomb válasza Vadgörény (#40327) üzenetére


Plasticbomb
addikt

t2ben én mostanában játszogatom, a Ha-Go-t vadászom, szal 15k csatával is van okom ott játszani...

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#40335) marked one94 válasza diegho (#40331) üzenetére


marked one94
őstag

Nekem sincs sokkal több így akkor én se mondhatok véleményt? :P

You'll Never Walk Alone

(#40336) Vadgörény válasza diegho (#40331) üzenetére


Vadgörény
csendes tag

Bocsánat ha félreérthető volt, de nem neked szolt. Inkább csak annak, hogy állandoan tele a chet goldnoob, noob, anyázásakkal és mindenféle dologgal.
Én csak arra tudok gondolni, hogy az illetönek nem volt ideje, nem akart idöt vesziteni az áttöltéssel ezért lö a vékony páncélzatra is prem löszerrel. Néha az a 3-4 másodperc is számit.
Én ugy látom, hogy a játékban igen hangsulyos az ellenfél észlelési távolságát csökkentö, és a sajátodat növelö felszerelés. Sok esetben az a jo ha az ellenfelet ugy tudod löni hogy az ö észlelési távolságán kivül vagy. Pont ezért egy kifullozott nagyobb elönnyel játszik, mint az aki még nem tudja megvenni ezeket a felszereléseket. De szerencsére t5-töl már jobban jön az ezüst.

[ Szerkesztve ]

(#40337) diegho válasza marked one94 (#40335) üzenetére


diegho
nagyúr

Te nem is írhatsz ide!

(#40338) #43783936 válasza Drenadar (#40330) üzenetére


#43783936
törölt tag

Engem nem izgat, ha valaki goldot lő ahhoz hogy kilőjön egy papírjárgány, de az az ő magánügye.
Lehet hogy csak szórakozni szeretne, és nagy ívben tesz az olyan bűvös dolgokra hogy átütés és weakspot.
Neki csak az a lényeg, hogy amit meglő az sebződjön.

Az viszont szánalmasnak tartom amikor egy zöld, kék vagy lila játékos lövi a kilences nehéz tankjával az én hetes medem oldalát. :DDD

(#40339) sith7 válasza Vadgörény (#40327) üzenetére


sith7
nagyúr

És?! Mindenki elött nyitva van a shop vehet ö is... a gold noobozás helyett sétáljon be a shopba.

kreditért is lehet venni, nem kell shop - ba menni

(#40340) Scheff válasza Vadgörény (#40327) üzenetére


Scheff
tag

Pedig nekem is tervbe van véve egy ruszki vagy német csodatank tier 2-3-ra, mert a tier 9-10 csaták nem élvezetesek a jelenlegi TD dömping miatt. 5-5 medium és 10-10 TD mindkét oldalon az esetek többségében. Ehhez képest a kis tier felüdülés lehet. Mellesleg talán tier 5-8 között a legkiegyensúlyozottabb a játék.

World of Tanks Twitch csatornám: https://www.twitch.tv/mrscheff

(#40341) SoulReaver


SoulReaver
veterán

A tegnapi nap és a mai nap közti különbség....

Ma is ugyan úgy játszottam, volt sok bukta és volt sok hihetetlen győzelem is... Mindenki halál precíz pontos volt ma is... obj 268 .at kapáslövésből átlőtte szemből az összes t8 as tank, Maus oldalába kétszer is eltűnt a lövedéke(biztos lagg...) Szóval nagyon számít a csapatokra kiosztott szerencse faktor.... :D Többször megfogadtam pedig, h nem játszok hétvégén...

Az volt a legbosszantóbb, mikor kilőtt a jagdtigerünk, mert én úgy álltam egy szökőkútnál, h ő a sarokról nem tudta kilőni a 120 hp-s is-8 at.... ezért kilőtt engem, utána elment, mert lement a spot az is-8 -ról... :) 5x reportoltam, elküldtem a halálba is, de sztem nem ért semmit...

(#40342) dfsz34 válasza Vadgörény (#40327) üzenetére


dfsz34
őstag

Az ész nélküli gold használat az, ami csípi sokak szemét, nem a gold lőszer maga.

Mikor vérpista goldot tölt minden ellen, pl a WT TD-k ellen, na az ész nélküli baromság, mert HE-vel durvábban tudja sebezni vagy kiüti több modulját és harcképtelen lesz egy időre.

(#40343) marked one94 válasza diegho (#40337) üzenetére


marked one94
őstag

Kösz szépen :O

You'll Never Walk Alone

(#40344) diegho


diegho
nagyúr

No ez megint érdekes dolog.

2x 50 120 platoonban. Mindkettő APCR-t lő. Megyünk rájuk. IS-7, E4, T71 és mit lőnek? Rám kettőt, abból 1 megy át, 3-at a T71-re és kilövik a T71-et, majd meghalnak. A T71 beírja, hogy mekkora szar már, hogy őt lövik, erre azt írja az egyik 120, hogy őt legalább át tudják ütni!!! Mindezt a legbrutálisabb APCR lövedékkel!!! Zöld játékosok! Na akkor mit várjon az ember a többitől?

(#40345) SoulReaver válasza diegho (#40344) üzenetére


SoulReaver
veterán

Nem igaz, hogy nincs annyi idejük, hogy keressenek egy kis gyenge pontot, főleg úgy, h míg ti töltésen vagytok, addig ők kitárazhatnának.... Agyhalál....

(#40346) Linkin válasza Vadgörény (#40327) üzenetére


Linkin
senior tag

Én szoktam T-127-el Tier 3-ban játszani 14 csatámmal és 1600+-Os Wn7 értékemmel és nagyon élvezem azt a mészárlást amit ott lehet csinálni 3 kill alatt ritkán jövök ki csatából

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#40347) dfsz34 válasza diegho (#40344) üzenetére


dfsz34
őstag

Én megyek sokat T71-el mert megtartottam örök álcával és ugyanezt tapasztalom, ha ott van egy egylövéses nehéztank, akkor is engem lőnek. Mindig a puha célpontra mennek és nem nézik a logikát.

A másik ilyen tank a maus, mindenki azt akarja kinyírni. Ritka, ha csak 2-3 ellenfél áll körbe, volt már, hogy 8-10 lőtt és bár be volt jól forgatva, de nyilván azt nem lehet sokáig megúszni.

(#40348) SoulReaver válasza dfsz34 (#40347) üzenetére


SoulReaver
veterán

Most a kill számít tudod.... 10-20-30 kill event van :D Mind1 mit csak kill legyen...

(#40349) #95904256 válasza Vadgörény (#40327) üzenetére


#95904256
törölt tag

"Igazán nagy elismerés lehet ugy öldökölni hogy a másik fél még nem jutott el arra szintre..."

Hát... igyekezzenek.

szerk.: Megjegyzem a játékosok zöme nem is jut el arra a szintre, soha.

[ Szerkesztve ]

(#40350) gilfoyle


gilfoyle
őstag

Ezt sikerült összehoznom :) Ez eddigi legjobb.
replay
Ha kapok vmi jótanácsot, mit lehetne jobban, helyezkedés, stb, azt szívesen venném.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.